עוד במידע מערכתי

פרסמו יצירות באתר הסיפורים

אתר הסיפורים הוא מה שאנחנו מגדירים "במה פתוחה ליצירה גאה". כך תוכלו לשלוח סיפורים ויצירות לפרסום באתר

פרסמו יצירות באתר הסיפורים

רבים שואלים מה צריך לעשות כדי לשלוח סיפור לפרסום באתר הסיפורים, אז הנה בכמה מילים התהליך כולו.

לפני הכל, נסביר כאן כי אתר הסיפורים הוא מה שאנחנו מגדירים "במה פתוחה ליצירה גאה". מטבע הדברים רוב היצירות שמתפרסמות באתר עוסקות בנושאים מחיי הקהילה ההומולסבית (אם כי לא כולן), ומרבית היוצרים שמפרסמים באתר משתייכים לקהילה (כלומר הומואים, לסביות טרנס ובי) אם כי לא כולם/ן. אנחנו מחשיבים את עצמנו לאתר סטרייט פרנדלי, ונקבל גם יצירות שאינן עוסקות בחיי הקהילה, אבל חשוב לנו שהיוצרים ידעו מראש לאיזה אתר הם שולחים את יצירותיהם לפרסום.

ועכשיו כשהנקודה הזו ברורה אפשר להתחיל...

ראשית כותבים את הסיפור במעבד תמלילים (רצוי Word) אם אין לכם Word אפשר גם ב-"כתבן" שמסופק עם מערכת הפעלה חלונות, ויודע לשמור קבצים במבנה קובץ של Word הרגיל. אם גם אותו אין לכם, ניתן לכתוב ב-"פנקס הרשימות", שיש לכל מחשב עם חלונות. בתוך הקובץ רושמים בנוסף לסיפור עצמו, גם את השם שלכם (או הכינוי שבחרתם לכם) ואת כתובת האימייל שלכם. הכינוי וכתובת המייל שייצוינו במסמך יפורסמו.

בוחרים שם או כינוי, יכול להיות שמכם הפרטי, או שם מלא, שם פרטי ואות או שם ומספר, או אפילו כינוי שלא קשור בכלל לשמכם. חשוב מאד לבדוק שהשם עדיין פנוי כי אנחנו שומרים לכל כותב שם ייחודי. ניתן לבדוק אם השם הרצוי לכם עדיין פנוי - במנוע החיפוש הפנימי שבאתר.

שומרים את הקובץ במחשב, וזוכרים איפה שמרתם אותו. (הכי מומלץ לשמור בתוך ספריית My Documents שהיא ברירת המחדל של המחשב.

בודקים איות וכן קוראים שוב את הסיפור כדי לוודא שאין שגיאות הדפסה או שגיאות כתיב.

פותחים את תוכנת הדואר האלקטרוני שלכם (לצורך הדוגמה Outlook Express) אבל אפשר כמובן (ואולי אפילו מומלץ) להשתמש באחד משירותי ה- Web Mail כמו הוטמייל, דואר וואלה, דואר נענע, Gmail וכד'. כותבים לנו כמה מילים (רצוי בעברית) - לא רק כי זה נחמד לקבל מכם כמה מילים כתובות, גם זה, אבל בעיקר כדי שלא נתייחס לזה כאל דואר שיש בו רק וירוסים, וכאלה אנחנו מקבלים הרבה.

מצרפים את הקובץ שזה עתה כתבתם ושמרתם (ע"י לחיצה על הכפתור "צירוף קובץ להודעה") שברוב תוכנות הדואר מסומן באייקון של אטב (מהדק). אנחנו לא מקבלים סיפורים שהוקלדו ישירות בתוכנת המייל.

מוודאים שרשמתם את הכתובת שלנו: sipurim@gogay.co.il
ועכשיו נותר לכם רק ללחוץ על "שלח" וזהו.

ועוד משהו קטן אבל חשוב - אם החלטתם לכתוב סיפור אירוטי, זכרו שגיל הגיבורים בסיפור חייב להיות מעל 16.

 

כל הזכויות שמורות 1999-2022 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...