>  >  > 

השפלה במקלחות

הסיפור הבא שבו אני רוצה לשתף אתכם קרה גם הוא בתקופת שירותי בצבא והוא קשור לתחביב מסויים שפיתחתי במהלך השעות הלא קצרות שביליתי במקלחות המשותפות. תחביב? אולי יותר נכון לקרוא לזה הרגל... מין הרגל מגונה שכזה, אולי אפילו סטייה. 

טוב, העניין הוא כזה: לא פעם ולא פעמיים הסתבר לי שרבים מבחורינו הטובים ביותר שוכחים, או משאירים בכוונה אפילו, את התחתונים המשומשים שלהם במקלחות. די מוזר, לדעתי, בסך הכול יש עדיין מכונות כביסה בישראל ותחתונים לא גדלים על העצים, אבל - שוכחים, קורה. גם לי קרה. 

בקיצור, בלי יותר מדי זיוני שכל, לא היה דבר אהוב עלי יותר מאשר לצאת מזרם המים, כולי רחוץ ומקולח, ולגלות שאחד החיילים המסוקסים שכח את הבוקסר או תחתוני הטנגה או המיני-סליפ שלו על הווים. שאיפה אחת לתוך התחתונים האלה והייתי יוצא אפוף כל ניחוח הזכרות ומבושם בתמצית הגבריות שנדבקה לבד הדק הזה במהלך היום/יומיים או במקרה הטוב שבוע שבעליהם לבש אותם. זה סיפק לי חומר לשעות של פנטזיות. כמובן, הייתי צריך לבדוק תמיד שאני לחלוטין לבדי, ושאף אחד לא רואה ולא נמצא בסביבה (כמה תחתונים נהדרים ומסריחים למראה אני פיספסתי רק בגלל שהיו עוד אנשים), וכמובן שאף פעם לא העזתי לקחת אותם איתי - כשאני חושב על זה עכשיו, באמת אין לי מושג למה! אבל זה היה הנוהל, מבט מהיר לצדדים, הסנפה עמוקה אחת או שתיים (שלוש במקרה שממש לא עמדתי בפיתוי) ויאללה למיטה. 

חולני? אולי... סוטה? בטוח! אבל היי, כל אחד צריך שתהיה לו איזו סטייה קטנה. גם לכם בטח יש, אחרת לא הייתם קוראים את הסיפור שנמצא תחת הקטגוריה הזו, לא? (ואם לא - אולי זה הזמן לעזוב אותו). בכל מקרה, אלו היו עובדות הרקע ההכרחיות, ועכשיו ניתן להתחיל בסיפור עצמו. 

ערב אחד נכנסתי למקלחות, השעה הייתה בערך תשע וחצי. בדרך כלל זו השעה העמוסה במקלחות, אבל אותו הערב זה היה שונה. אחד הקצינים בבסיס השתתף באיזו תוכנית ראיונות מטופשת בערוץ 2 ועשו הקרנה חגיגית במועדון. התוכנית לא הייתה אמורה להתחיל אלא שעה מאוחר יותר, אבל כל הבסיס כבר היה שם כדי לתפוס מקום כמה שיותר מוקדם, וגם כי הקצין הזה הביא שתייה וכיבודים ועניינים. לי לא היה ממש כוח לשתייה ולכל ההתרגשות המעושה שלפני, אז הלכתי להתקלח. 

כשנכנסתי למקלחות ראיתי את גלעד יוצא מהן והוא זרק עוד משפט פנימה, למקלחונים: ''ותזדרז, הא?! אין לי כוח לחכות עכשיו עוד שעה! הבנת אותי, רון?!!'', הוא לא היה צריך לנקוב בשם כדי שאדע אל מי הוא מדבר. גלעד ורון הסתובבו תמיד ביחד. ישר הרגשתי כיווץ של התרגשות בבטן התחתונה. רון היה מושא התשוקה וההערצה שלי בבסיס. עיניים ירוקות, שקדיות, מחייכות בממזריות. ריסי פחם ארוכים ובובתיים. איך לתאר אותו? הוא לא היה יפה כמו דוגמן וגם לא חתיך ושרירי, אבל היה לו גוף חטוב ואתלטי שהייתי יכול להתבונן בו שעות. היה לו יופי נשי בפנים, ענוג כזה, אבל כל כולו אמר גבריות נערית מתפרצת. הדוגמן האיטלקי ממועדון הים התיכון פוגש את הנער הכל-ישראלי. ואיזה תחת חמוד ועסיסי. ובכן, כפי שניתן להבין - הייתי דלוק לחלוטין על הבחור. 

נכנסתי למקלחות, מסדר את הדברים שלי לאט, מתמהמה בכוונה. בדרך כלל לא הייתה לי שום בעייה להתקלח עם גברים, אבל עם רון זה היה סיפור שונה. לא יכולתי לעמוד דקה מול הגוף העירום שלו ולא לחשוש שהעניינים שם למטה יצאו מתחת שליטה. למזלי, הוא הבין לא נכון את ההתמהמהות שלי. ''אני תופס לך את המקלחת, נכון? כולם תמיד רוצים את האמצעית, אני לא יודע למה. בטח יש לזה איזה הסבר פסיכולוגי. הנה, יצאתי'', הוא אמר תוך כדי שהוא בא לקחת את המגבת שלו, הזין שלו מקפץ לפניו בשובבות, כאילו קורץ לי, מזמין אותי לשעת בילוי ללא ידיעת האדון, ורון עצמו מתחכך בי בלי כוונה בכתפו וגורם לבטני התקף התכווצות שני. נכנסתי במהירות למקלחת והמהמתי משהו, כבר לא זוכר מה. עוד שמעתי אותו אומר ''אתה בא להקרנה, נכון? אסור לפספס!'', לפני שיצא לדרכו והשאיר אותי לבד עם זרם המים ועם המחשבות. 

התקלחתי די מהר. פחדתי שהמחשבות יתעוררו לחיים ומישהו יכנס למקלחות, וגם רציתי באמת להספיק למועדון. כשיצאתי מהמקלחת ראיתי לפתע את המראה היפה ביותר שיכולתי לבקש. אוצר מכותנה בצבע תכלת היה מונח על הוו לפני. רון שכח את התחתונים שלו! דבר כזה לא קרה בדרך כלל, כי רון היה בחור די מסודר. אבל הפעם כאילו הוא השאיר אותם ממש בשבילי. 

ניגשתי אליהם, מהופנט, התחלתי למשש אותם, מוודא שהם אכן שם, ואז הסרתי אותם מהוו וקרבתי אותם אל פניי. בגוון התכלת הבהיר של הבד יכולתי עוד להבחין בשערות הערווה שהוא השאיר שם, לצד טיפות השתן היבשות ואולי גם טיפות אחרות. זכרתי לבדוק, כמובן, שאני לבדי במקלחות, ואז טמנתי את אפי בארומת המפשעה המיוזעת והמחרמנת שלו. עצמתי את העיניים, דמיינתי את הראש שלי תחוב בין הירכיים הבשרניות החלקות שלו, דמיינתי את מגע הביצים הקטנות והחמודות עם השערות העוקצניות מדגדגות לי את כל הפנים, ונתתי דרור לפנטזיות. 

''אהממ אהמממ...'', קול זר ותקיף סילק בחדות את תפאורת החלום. מבוהל, לקחתי צעד אחורה, מסמיק בכל מילימטר עור לא שרוף שהיה לי. ''נדמה לי שהתחתונים שאתה מחזיק הם שלי'', רון עמד בפתח המקלחות, לגופו כפכפים, תחתוני בוקסר בצבע שחור וטי-שירט צבאית קצרצרה. 
''אההה... כן... זאת אומרת, אני רק....'', גמגמתי והפכתי כנראה לסגול. 
רון חייך במבוכה והשפיל מבט, מבחין ללא ספק בבליטה האימתנית מבעד למגבת הכרוכה על מותניי. הקול שלו, להפתעתי, היה רך ורועד. ''התכוונת להחזיר לי אותם?'', אמר בעודו מתחיל לגשת אלי. פתאום גם אני שמתי לב שבתחתונים השחורים שלו מתחיל לתפוח האזור האמצעי. 
''כן. כלומר, אם אתה מבקש''. 
''כלומר, זה תלוי איך אני מבקש, אתה מתכוון'', הוא אמר וחיוך ממזרי מתפשט על פניו. 
''איך אתה מבקש?'', עניתי בחיוך. 
''אני לא מבקש, אבל אני מציע לך לשמור אותם אצלך, אם אתה תבקש'', הוא התקרב עוד, עד למרחק נגיעה. 
''ואיך אני צריך לבקש?'', יכולתי כבר ממש לנשוף עליו. הוא התחיל ללטף את גבי החשוף. 
''מה שאתה חושב שאתה צריך לעשות כדי לשלם את המחיר של תחתונים כאלה''. 
התחלתי גם אני ללטף אותו, מטפס באצבעותיי לאט במעלה גבו מבעד לחולצה, נותן ללשון שלו לטייל על הצוואר שלי. יד ימין שלו עושה את דרכה דרך המגבת לאחיזה חזקה בישבן הימני שלי. 

''אהממ אהמממ....'', קול זר ותקיף שם קץ באכזריות לפנטזיה. מבוהל, לקחתי צעד אחורה וניסיתי להסתיר את התחתונים, מסמיק בכל מילימטר עור לא שרוף שהיה לי. ''נדמה לי שהתחתונים שאתה מחזיק הם שלי'', רון עמד בפתח המקלחת, לגופו כפכפים, תחתוני בוקסר בצבע שחור וטי-שירט צבאית קצרצרה. אם הייתי מספיק מרוכז בטח הייתי צובט את עצמי, כדי לוודא שהפעם זה אמיתי. 
''אההה... כן... זאת אומרת, אני רק....'', גמגמתי והפכתי כנראה לסגול, חוכך בדעתי איך להסתיר את הבליטה האימתנית מבעד למגבת הכרוכה על מותניי, שבוודאי תפסה כבר את תשומת ליבו של רון. 
''רק מה? ניסית להריח לי את הביצים? זה מגרה אותך, הא? יא מאונן!'', הקול שלו לא רעד ולא שום דבר. הוא היה בטוח, תוקפני ומתגרה. טוב, פנטזיות לחוד ומציאות לחוד, כנראה. אני הצלחתי להוציא רק עוד כמה הברות חסרות פשר. ''בוא בוא, גש לפה. תחזיר לי את התחתונים קודם כל, ואז אולי תקבל להריח את הדבר האמיתי. הא? נו בוא, תביא לי את התחתונים שלי, יא מניאק!'' 

כשהתחלתי לגשת אליו, כנראה שניסיתי למלמל עוד כל מיני הסברים לא ברורים וזה לא עשה עליו שום רושם. הדבר הבא שאני זוכר זה שאני עומד מולו והוא תופס לי את התחתונים מהיד ומושך, יכול להיות שלא ממש נתתי לו אותם, כי אני זוכר שהוא משך בכוח ודחף לי את היד בחזרה בשביל לקחת אותם ממני. 

''תירגע! מה קרה, לא ראית תחתונים בחיים'שך?'', הוא שם את יד שמאל שלו על הכתף שלי, ''טוב, כנראה שלא ראית תחתונים שלי. אתה חרמן אש על התחת שלי, הא?'', ותוך כדי שהוא אומר את זה הוא שלח יד לזקפתי המפוארת, עדיין, שמנסה להסתתר מתחת למגבת החצי מלופפת על הגוף. המטרה הייתה כמובן להוריד לי את המגבת, אבל אני התקפלתי אחורה. הוא ניצל את הכיפוף שלי ולחץ אותי עם יד שמאל שלו כלפי מטה, עד שהייתי על הברכיים, לפניו. 

יד שמאל שלו, עדיין אוחזת בי, עכשיו תפסה לי את הראש וקרבה אותו לאזור מבושיו. הוא התחיל להעביר את הזין שלו דרך התחתונים על הפנים שלי ועל האף שלי. ''רוצה? רוצה, הא? היית מת להריח!'', אני הייתי ממוסמר לרצפה ולא יכולתי להראות יותר מדי התנגדות, בעיקר עדיין בגלל ההלם והבושה. יכולתי עדיין להרגיש את הלהט שעולה מהפנים שלי, מסמיק עד לאוזניים. רון החליט לקחת את זה צעד אחד קדימה והוריד את התחתונים לגובה הברכיים. האף שלי היה תקוע עכשיו בביצים שלו. הוא הצמיד את הפנים שלי לגוף שלו ולא נתן לי להשתחרר. ''תסניף! תריח! טוב, נכון?'', האמת היא שאני שיתפתי פעולה, לא כל כך מתוך רצון מודע עדיין, אבל אם כבר ערווה מוערצת כזו נמצאת לי מול הפרצוף, באופן טבעי המוח שלי נמשך לשתף פעולה. 

פתאום שמעתי את הדלת של המקלחות נפתחת. נבהלתי, אבל רון המשיך להחזיק את הראש שלי במקומו. זה היה גלעד, מעברו השני של הקיר: ''רון, מה קורה? חשבתי שבאת רק לקחת את התחתונים ששכחת?''. 
רון לא המתין לסוף השאלה, ''תנעל את הדלת של המקלחות ובוא לפה. מצאתי את האוכל בתחת הקטן מסניף לי את התחתונים''. גלעד נכנס למקלחות וחיוך ענקי התפשט על פניו. אני רציתי לקבור את עצמי מתחת לחור של הביוב. 
''אז החלטתי לתת לו את האוריגינל. מה אתה אומר?'', גלעד הנהן בחיוך. 

זהו, עכשיו כבר ידעתי שגם אם ארצה להתנגד, אבוד לי. גלעד היה אחד הבחורים החזקים בבסיס. גובה ממוצע, שיער קצוץ קצוץ, גוף משולש כזה, גברי ופנים חלקות עם לסת בולטת החוצה. הוא לא היה מבריק במיוחד, בלשון המעטה, וגם די חמום מוח, אבל סך הכול כשהוא היה לבד, הוא היה בחור די מתוק. רק כשהוא ורון הסתובבו תמיד יחד, כאמור, והייתה להם מין השפעה מזיקה כזאת אחד על השני. מסוג האנשים שכל אחד בנפרד הוא סבבה, אבל ביחד הם הופכים לצמד שטותניקים מזיקים. 

''בוא'', רון אמר לו, ''תעזור לי להחזיק אותו''. גלעד ניגש אלי ותפס את שתי הכתפיים שלי מאחור. רון, שהשתחרר מלהחזיק אותי, הסתובב, התכופף ופישק את הלחיים של התחת שלו. ''עכשיו תריח את זה!'' הוא אמר ודחף את חור התחת שלו כלפי האף שלי. ניסיתי לברוח, אבל גלעד הוריד לי צ'פחה על הראש שחייבה אותי לדחוף אותו קדימה, והתחלתי לשאוף את ריח התחת של רון. 
''טוב, הא?'', רון נהנה, ''חבל שבדיוק התקלחתי. היית נהנה יותר''. גלעד בינתיים התחיל לחכך את הזין שלו, דרך המכנסיים שלבש, בעורף שלי, כאילו מזיין לי את העורף וגורם לכך שזה ייראה כאילו אני מזיין עם האף את התחת של רון. גלעד היה די מרוצה מכל העסק. ''כן, חרא קטן, תריח את החור שלו, את החרא. חרא מריח חרא!'', הוא צחק מההברקה הפרטית שלו, ''היית רוצה להריח גם את התחת שלי, נכון?'' 
''לא'', עניתי בשקט. הוא שאל, לא? 

ואז באה הסטירה הראשונה. ''מה לא?'', טאחח! גלעד היה ידוע כבחור די אלים. הוא הלך די הרבה מכות בבסיס, אבל אני אף פעם לא הסתבכתי איתו. לא היה לי מושג שזה כל כך כואב! רון בינתיים הסתובב בחזרה, לצפות בשעשוע. גלעד עדיין שיחק אותה נעלב, ''התחת שלי לא מספיק טוב בשבילך?'', טאחח!, הסטירה השנייה כבר הפילה אותי לרצפה. 

רון שם עלי את הרגל שלו והחזיק אותי צמוד לקרקע. גלעד משך את המגבת ממני, חושף את הזין העומד כמו מגדל שלי ונתן לי בעיטה קטנה בתחת. ''למה, שלך יותר טוב?'' ותוך כדי שהוא אומר את זה הוא הוריד את המכנסיים והתחתונים, יישר אותי כך שאשכב על הגב והתיישב לי על הפרצוף. לא עם כל המשקל שלו, אבל בהחלט עם קצת משקל. 

''קודם תריח קצת, אחר כך נראה אם לא תתחרט''. התחלתי לשאוף גם את התחת שלו, חסר ברירה לחלוטין, מרגיש את הישבנים השעירים והמסיביים שלו מכסים לי את הפרצוף. רון צחק. גלעד עשה קולות של אנחה, או של חירבון, לא הבנתי בדיוק מה זה היה, והכביד את משקלו עלי עוד יותר. ואז שמעתי קול של פלוץ. הייתי מספיק קרוב כדי לדעת שהוא לא הפליץ באמת, ולא ידעתי אם הוא היה זה שרק עשה את הקול או רון, אבל הם שניהם התפקעו מצחוק ואני הרגשתי מושפל כמו שלא הרגשתי בחיים. למזלי, קול ההגיון של רון הציל אותי, ''די, גלעד, רד מהילד. אתה עוד תחנוק אותו, ויש לי עוד כמה דברים לעשות איתו''. 

גלעד קם, אבל רון שם עלי רגל והשאיר אותי על הרצפה. הוא הוריד את הכפכף שלו וזרק לי אותו ליד הראש. ''תמצוץ לי את הכפכף'', הוא אמר. הסתכלתי על הכפכף המגעיל, מהסס, אבל הנעל שגלעד שם על הביצים שלי זירזה אותי. 

לקחתי את הכפכף לפה והתחלתי לשחק איתו קצת. ''תמצוץ כאילו אתה נהנה מזה!'', גלעד צעק. עצמתי עיניים והתחלתי להתמסר ברצינות לחתיכת הגומי שבתוך הפה שלי. תפסתי את הכפכף ביד וניסיתי לחשוב שזה זין אמיתי. הרגשתי משהו בין הרגליים שלי, וכשפתחתי את העיניים ראיתי את רון מתחיל להחדיר לי את הכפכף השני בין הרגליים, אשכרה מזיין אותי באמצעותו. עצמתי שוב את העיניים, ליקקתי ומצצתי את הכפכף שבפי, מדמיין את כפות הרגליים המשגעות של רון בתוכו. שכבתי על הרצפה המטונפת והמג'וייפת של המקלחות, מזויין משני הצדדים על ידי הכפכפים של מושא ההערצה שלי, אחד בפה והשני מתחכך לי בתחת, ונאנחתי מהנאה. 

אני לא יודע כמה זמן עבר ככה, בטח לא יותר מדקה. פתאום הרגשתי נוזל מימי זורם אל השפתיים שלי העסוקות במציצה מהכפכף. פתחתי את העיניים וראיתי את גלעד מעליי עם הזין השלוף שלו - משתין! לא הספקתי להבחין ברון עומד מהצד השני שלי, גם הוא באותה תנוחת השתנה, לפני שהרגשתי את השפריץ שלו ממלא לי את הפרצוף. זרקתי את הכפכף וניסיתי לברוח אבל הם פשוט הצליפו בי עם הזרמים שלהם, והתפקעו מצחוק, רואים אותי מתרוצץ על ארבע על רצפת המקלחות וזוכה למקלחת שתן משניהם ביחד. לסיום, גלעד נעמד מעלי והוריד לי מוכטה בדיוק לפרצוף. רציתי לבכות. 

אולי גם ממש התחלתי, כי בדיוק גלעד שאל את רון ''מה אתה אומר? שנרגיע את הילד עם איזה מוצץ?'' וצחק. ''כן'', רון צחק בחזרה, ''גם ככה עוד מעט צריך כבר להתחיל לזוז למועדון'', גלעד תפס אותי מתחת לידיים והעמיד אותי על הברכיים, כך שהפנים שלי היו בדיוק מול הזין השלוף כבר של רון. רון התחיל ללטף את הפנים שלי עם הזין שלו. ''קדימה'', הוא אמר, ''כמה זמן חיכית לזה, הא? הנה, סוף סוף קיבלת את ההזדמנות''. ''לא!'', אמרתי. 

אני לא יודע מה גרם לי להגיד את זה. לא הייתה לי יכולת ממשית לסרב לשניים האלה כרגע, והאמת היא גם שבאמת רציתי לרדת לרון פחות או יותר מהפעם הראשונה שראיתי אותו, אבל כנראה הייתי עוד כל כך מושפל ממה שהם עשו שם, שהייתי צריך לסרב כדי להרגיש שאני מגן על כבודי. כמובן שזה לא עזר, לא לאורך זמן. 

''OK, הילד רוצה לשחק? אין בעייה!'', רון אמר, ותפס לי את הידיים מסביב למותניים שלו, הפרצוף שלי עדיין צמוד לו לזין, שכבר חצי עמד. הוא סימן לגלעד עם הראש. גלעד הבין והרים את המגבת שלי שהייתה זרוקה שם על הרצפה. 
''כשתרצה להפסיק, אתה רק צריך לפתוח את הפה'', הוא אמר והתחיל להרביץ לי עם המגבת על התחת. בהתחלה לא הגבתי בכלל, הוא כנראה התחיל להכניס לזה קצת יותר כוח, כי זה התחיל קצת לכאוב. פה ושם פתחתי את הפה בשביל לצעוק, אבל מייד סגרתי אותו בחזרה, למרות שרון ניסה לנצל את ההזדמנויות האלה לדחוף לי את הזין שלו לפה. האמת היא שכנראה נהניתי מאוד, כי שמתי לב שהזין שלי עומד כמו שלא עמד לי בחיים. אבל עדיין לא הוצאתי מילה מהפה. 

אחרי כמה דקות כאלה גלעד הפסיק והלך לכיוון המקלחות. שמעתי אותו פותח את המים ויכולתי לראות את האדים שיוצאים. כשהוא חזר ראיתי שהמגבת רטובה לגמרי. הוא חייך אליי באכזריות. הוא סחט אותה פעם אחת מהמים, והיכה איתה באוויר. היא השמיעה קול מפחיד. 

''נראה אותך עכשיו!'', הוא אמר. על המכה הראשונה שהוא הוריד לי הבנתי שזה לא הולך לקחת הרבה זמן. זה כאב נורא, לא האמנתי שזאת עדיין המגבת שלי. זה הרגיש כאילו הוא משתמש באיזה מוט עץ. ובאמת גם כמעט נפלתי קדימה מהמכה, אם לא רון שמחזיק אותי בכוח ונותן לי קונטרה. אחרי 5 או 6 מכות כאלה, כשהדמעות כבר התחילו לזלוג לי על הפנים, נכנעתי. 

''אוקיי, אוקיי!'', צעקתי. גלעד חייך, ורון פשוט דחף שוב את הזין שלו לפה שלי, שעכשיו קיבל אותו בשמחה. הוא התחיל ללטף לי את הראש. ''ככה אתה ילד טוב'', אמר. התמסרתי למשימה בתענוג. היה לו זין נהדר, בדיוק כמו שחשבתי שיהיה, והלב שלי ממש התחיל לדפוק כשהרגשתי אותו מתחיל להזדקף לגמרי בתוך הפה שלי. עשיתי שם עבודת לשון טובה, יאמר לזכותי, ויכולתי לשמוע את זה מהאנחות שלו. 
''אתה יכול לאונן תוך כדי'', הוא אמר לי, שם לב כנראה לזיקפה האדירה שניצבה בין הרגליים שלי, ואני לא היססתי למלא את הרשות שקיבלתי. 
''היי! מה איתי?'', גלעד דרש גם הוא תשומת לב, וכמובן שהוא עשה את זה באמצעות בעיטה בדיוק לאזור החלציים שלי. מזל שזה היה בדיוק כשאוננתי והיד שלי הגנה על האזור, אחרת זה באמת היה יכול לשתק אותי. 

גלעד נעמד ליד רון, שולף גם הוא את הזין שלו החוצה, שכבר היה זקוף לגמרי, ודוחף אותו לכיוון הפנים שלי. התחלתי למצוץ גם לו, עוזב רגע את רון במנוחה. אהבתי את הזין של גלעד פחות, למרות שהוא היה קצת יותר גדול, משהו כמו 19 ס''מ, וגם גלעד היה הרבה יותר נמרץ ותקיף מרון, ונהנה יותר לשחק עם הפה שלי. מה שהיה ממש כיף בגלעד זה היה לשחק עם הלשון בביצים שלו, שהיו גדולות ונפולות. בעיטה מרון הזכירה לי גם את קיומו, וחזרתי גם אליו. 

אני לא יודע בדיוק כמה זמן נמשך הסשן הזה, אני עומד על הברכיים במקלחות, מאונן ומוצץ לשני הגברברים הצעירים האלו לסירוגין, מדי פעם אחד מקבל בעיטה מאחד מהם כשהוא מרגיש מוזנח מדי, או סתם בשביל הכיף שלו. בזמן שמצצתי לאחד מהם, השני הביא לעצמו ביד מול העיניים שלי, או שיחק עם הזין שלו, מלטף את הפנים שלי או מרביץ לי איתו. 

ניסיתי כמה פעמים למצוץ לשניהם ביחד, אבל הם היו גדולים מדי, וגם ניסו שאקח את שניהם עד הסוף, ולא ממש הצלחתי. שניהם ממש נהנו, יכולתי לשמוע את זה מהאנחות שלהם, אבל הייתה לי הרגשה שרון נהנה יותר. בזמן שמצצתי לו העיניים שלו התגלגלו בתוך החורים מתוך הנאה. באיזשהו שלב הוא שאל: ''OK, שמוק, מי אתה רוצה שיגמור ראשון?'', לא עניתי, פשוט המשכתי למצוץ. 
''תענה, זה חשוב! זה תלוי, את של מי אתה רוצה לשתות?'', קצת התביישתי להגיד את התשובה, אבל המצב שבו הייתי לא איפשר לי להתבייש. 
''שניכם'', אמרתי. 
רון חייך, והתחיל לאונן לעצמו במרץ, ''אנחנו נשתדל'', אמר. 

הצלחתי ללפף את הלשון שלי סביב שני הכלים עוד כמה פעמים בודדות, לפני שזה הגיע. יכולתי לשמוע לפי האנחות שהוא עומד לגמור, אבל רון גם טרח להודיע כמה וכמה פעמים לפני שזה ממש קרה: ''אני גומר! אני גומר! או מיי גוד, הנה זה בא, לפתוח את הפה, הנה זה בא...'', שנייה לפני שהוא גמר הוא תפס את גלעד, שבדיוק פמפם לי את הפה בכוח ודחף אותו אחורה, מפנה מקום לירייה הראשונה שלו שנחתה לי בדיוק בפה. גלעד הצטרף שתי שניות מאוחר יותר, מפספס את הפה שלי וממלא לי את הלחי ואת הסנטר. 

בשניות הבאות זרמים של זרע חם וסמיך מילאו לי את הפנים, את כל אזור הפה, הסנטר, המצח וגם את החזה. הרגשתי שאני לא יכול לעמוד בזה יותר, אבל עדיין לא גמרתי. המשכתי לאונן בהתלהבות ואז רון קירב את התחתונים שלו אלי, הניח לי אותם על הפנים, מכוונות בדיוק כך שאוכל להתמלא בריח המחרמן שלהם, והתחיל לנגב לי איתם את הפנים. זה היה השלב שבו לא החזקתי מעמד וביללה ארוכה גמרתי גם אני, ממלא את השביל הלבן שהתחיל לנזול לי על הגוף כלפי מטה ומשלים אותו מהכיוון השני. 

התמוטטתי על רצפת המקלחות באפיסת כוחות. רון וגלעד גם הם עמדו שם עוד כמה רגעים, נוחתים אט אט מהאורגזמה. 
''פווו, צריך סיגריה'', אמר גלעד ויצא מהמקלחות. 
רון ניגש אליי והתכופף, ''היי, הכל בסדר שם?'', הנהנתי בחיוך, ''צריך דחיפה קטנה לתוך המקלחת?'' 
הנדתי בראשי, ''לא, אני מסתדר''. 
הוא שם את ידו על הראש שלי (האזור היחיד שנשאר עוד נקי), ''תזדרז, הא? אנחנו פותחים את הדלת''. 
תפסתי את היד שלו ונעזרתי בה כדי להקים את עצמי מהרצפה, מקבל ממנו עוד חבטה קטנה בתחת לפני שאני נעלם בזרם המים החמים. 

כשיצאתי מהמקלחת, חיכתה לי הפתעה על הווים. תחתוני התכלת של רון חיכו לי שם, מג'וייפות ומלאות שפיך שנוגב ממני, כך שאוכל להסניף אותם ולפנטז מתי שארצה. חייכתי כשהורדתי אותם מהוו וקירבתי אל הפנים שלי, יודע שהפעם אני גם אקח אותם איתי. אף פעם לא שאלתי אותו כי פחדתי לשמוע את התשובה הלא נכונה. אני מעדיף לחשוב שהוא פשוט השאיר לי אותם שם למזכרת, בכל פעם שארצה לשחזר איך הוא תפס אותי במקלחות, עם התחתונים למטה... 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...