>  >  > 

למלאך שלי - ב

מלאך שלי, אני עדיין כאן. חושב, עליך, על מה שכתבתי, האם זה היה נכון? האם באמת הייתי צריך להעלות על הכתב את מה שאני מרגיש?

קיבלתי המון תגובות לדוא''ל, הרגשתי שאני לא לבד, הרבה פרטו בפני את הסיפור שלהם. חלקם חשבו שכן, אולי כדאי לי לספר לך. חלקם חשבו שלא. למען האמת, אם תשאל אותי (והרי לא תשאל) אין לי תשובה. אני עדיין אוהב אותך ותמיד אוהב. אם אתה תדע את זה או לא זה כבר עניין אחר.

מלאך שלי, למרות כל הכאב החלטתי. אני ממשיך – בראש ובראשונה – לאהוב אותך, אבל עם זאת ללמוד לאהוב גם אנשים אחרים.

השבוע סיפרתי לראשונה לתומר על מה שאני מרגיש כלפיך, הוא אמר שזה היה ברור ושקוף שאני מאוהב בך. אבל אני חושב שיש הבדל כשאתה ממש מתוודה על משהו שכזה. בכל מקרה, הוא אמר שהוא יודע בדיוק מה מצאתי בך והוא גם יודע שמה שמצאתי בך זה רלוונטי רק לגבי – כי אתה לא מתנהג לכל אחד כמו שאתה מתנהג אלי. אז באמת? יכול להיות שאתה מרגיש כלפי אותו דבר? כשאני חושב על זה אני יודע שכן, כי עם כל הדברים שעשית למעני, כל ההקרבה, מי יכול עליך. אתה מקסים אותי כל רגע, כל שיחה איתך רק ממלאת אותי.

אני לא אשכח את השיחה מלפני שבוע, אמרתי לך שמאוד קשה לי בעבודה, אני מרגיש שנפל עלי תיק כבד מידי עם הקידום, אבל אתה אמרת לי ''עומר, אין דבר שאתה לא מסוגל לו, אם לא אתה אז מי כן?!''. אני חייב להתוודות, אחרי שאמרת לי את ישבתי באוטובוס ובכיתי. ילד בן 23 בוכה באמצע אוטובוס. מלאך שלי, אני אוהב אותך, אני פשוט...

והנה, עכשיו, צלצול, זה אתה, רק רציתי לוודא אם הכול היה בסדר אצל הרופא. נו, מה אני יכול להגיד לך, אם לא היה בסדר אצל הרופא אז עכשיו איתך מצוין. אתה מבין למה אני מתכוון? מי עוד ידאג לי כמוך? אז נכון, יש אנשים שידאגו לי, אבל לא כמוך.

מלאך שלי, כמו שאמרתי, החלטתי ללמוד (או לפחות לנסות ללמוד) לאהוב גם אנשים אחרים. גיא, בחור חדש ישן מהמשרד ממול. אז נכון, לא ממש חיבבתי אותו בהתחלה, אבל עם הזמן למדתי להכיר אותו, את הראש שלו, הוא ממש בחור נחמד ובזמן האחרון אני מרגיש שאני די נמשך אליו (טוב, אחרי הכל הוא דוגמן). יצא לנו להיות כבר בכל מיני מצבים (שהייתי חולם להיות בהם אתך), אבל אתמול, כשהייתי אצלו, הרגשתי שהולך לקרות משהו שאני לא בטוח בו.

היינו חבוקים על המיטה באותו רגע, אבל אמרתי לו שיפסיק, שאני לא מסוגל. הוא לא מכיר אותך (חוץ מזה שהוא שומע את השם שלך כשאני מדבר איתך) והשאלה הראשונה שלו היתה ''זה בגללו?''. אני ידעתי שכן, אבל לא הייתי מסוגל להגיד את זה. החלטתי שאני ממשיך, אז אני ממשיך. כשהגעתי הביתה עדיין היית בראש שלי. אני יודע שבמידה מסוימת אתה שמח בשבילי. אני אישית לא יודע אם אני שמח, אני רוצה להאמין שכן, בשבילך.

מלאך שלי, אני אוהב אותך, אבל אני מנסה להמשיך הלאה, עד כמה שאפשר.

אוהב,

עומר.

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...