>  >  > 

למלאך שלי

רציתי לאמר לך תודה.
תודה על מה שעשית רק אתמול. ולמרות שזה היה כה צפוי (הרי לא תשכח אותי…) זה היה מפתיע באותה מידה ואף יותר.
תודה על זה שאתה תמיד בשבילי.
תודה על זה שאתה החבר הכי טוב שלי.
תודה על זה שאתה כל-כך אתה.

סביר להניח שאם תקרא את המכתב הזה לא תדע שזה אתה אי לכך רציתי לאמר לך משהו שבחיים לא יהיה לי את האומץ לאמר לך בפנים. אני אוהב אותך.
אין אדם בעולם שאני אוהב כמו שאני אוהב אותך - אני מודע למשמעות ואני עומד אחריה.

מכיוון שאתה החבר הכי טוב שלי, התלבטתי אם בכלל מותר לי לחשוב כך, אבל אני באמת לא עומד בזה והמקום היחיד שבו אני יכול לפרוק את זה כאן. אין יום שאני לא חושב עליך רואה אותך. לפני שנה הבאת לי תמונה שלך, אתה בכלל לא יכול לנחש עד כמה היא מחזקת אותי - כל פעם שאני רק מביט בה, מביט בך זה ממלא אותי מחדש - הילד הכי יפה בעולם, המלאך שלי.

חברים אחרים אומרים שזה די שקוף שאני מאוהב בך, אני לא יודע אם אתה יודע את זה, אבל עצם העובדה שהכל ממשיך להתנהג רגיל אני משער שאתה לא יודע.

חשבתי על זה לא פעם, מה הבעיה שלי לאמר לך את זה, חשבתי חשבתי ואין, אני פשוט לא מסוגל. אתמול כשראיתי אותך יוצא מהמקלחת, עמדת מולי, בא לי לצרוח אני אוהב אותך, אבל איפה שהוא נעצרתי אני לא יכול לעשות את זה. זה כל-כך מציק לי אבל אין לי ממש ברירות.

עוד מעט אנחנו עוברים לגור יחד, אלוהים יודע אם זה צעד נכון בהתחשב בעובדה שאני מאוהב בך - אני מקווה שרק דברים טובים יצאו מזה. אני כבר מפנטז על זה כמו מה יהיה, יום שבת, יושבים לקרוא עיתון בסלון עם איזה כוס קפה, צופים בטלויזיה, מכינים אוכל… רק לחשוב על זה עושה לי הכי טוב שבעולם - אז כשזה יקרה…

מלאך שלי, אני אוהב אותך, אני כבר לא עומד בזה. די הגיע הזמן שתדע, 4 שנים זה כבר יותר מדי.
אני אוהב אותך.

עומר

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...