>  >  > 

הצעקה - ג

יצאתי מהדירה האפלולית וירדתי במדרגות תוך הקפדה לא להדליק את האור כדי לא להיתקל בעיניים סקרניות של איזה שכן חשדן. היה לי בעצם כיף, זו הפעם הראשונה ששכבתי עם גבר והיה לי כיף. הבחור נראה טוב, הקשיב לסיפורי ואפילו סיפר לי על עצמו.

לעשות איתו סקס היה מימוש של חלום ישן. נהניתי מהתחושה, נהניתי מגופו, נהניתי להתנשק, נהניתי להתעלס.
היי! הוא בעצם בן אדם, שכבתי עם בן אדם ולא עם בובה. אפילו היה לו שם וגם סיפור חיים.

רגע, אבל איפה זה מציב אותי, אם עד עכשיו התייחסתי אל נושא המשכב עם גבר כאל כורח מגונה, כאל מחלה, איך אתייחס לזאת עכשיו. אני מודה ומתוודה בפני עצמי שנהניתי מכל רגע ואפילו הוחמאתי מכך שהוא גם נהנה. הרי לא סתם הוא שהה איתי שעתיים, לא סתם עשינו זאת פעמיים, הוא הרי לא היה חייב.

בכל הפעמים הקודמות שהייתי עם נערי ליווי, העניין הסתיים לאחר כמחצית השעה עם הרגשת אכזבה קבועה וגועל מעצמי בגלל ששכבתי עם גבר ועל אחת כמה וכמה, עם נער ליווי. אבל הפעם שום תחושה של גועל, יצאתי משם עם חיוך.

רגע, אז מה עכשיו? נפתח עידן חדש במחשבתי? האם יש בעצם יכולת ליהנות מיחסים מיניים עם גבר? האם זה לא רק בגדר פנטזיה חולנית ? זאת אומרת שאפשר להיות הומו וליהנות מזה? עד היום תכננתי שהסטייה הקטנה שלי תישאר בגדר סטייה ולא יותר מזה. לא רציתי לשנות את אורח מחשבתי ולבטח לא את אורחות חיי.

הייתה לי דעה מאד מוצקה לגבי הומואים ועל צורת חייהם, הייתה לי דעה מאד מוצקה על עצמי. אני לא הומו ולא רוצה להיות הומו! אבל אני חייב להתמודד עם העובדות: זו הפעם הראשונה שחשתי בנוח, שחשתי עצמי. זו הפעם הראשונה שהרגשתי שאני עושה סקס מתוך תאווה ולא סקס שכולו משחק עם אישה כדי לרצות אותה וכדי לרצות את מוסכמות החברה. בפעם הראשונה שאני נוגע באיברים לא מתוך גועל, נותן חופש ליצריי ולתשוקותיי הנסתרות. הוא לא היווה רק גוף בשבילי, הוא היה בן אדם ! ! !

עבר שבוע...

המחשבות עדיין טורדות את מוחי. מה עושים עכשיו? האם להמשיך לחיות כרגיל? אולי זו הייתה רק פנטזיה יפה. אולי הוא היה נחמד כי צריך לתת יחס לקליינטים כדי שיחזרו? אולי ואולי ואולי...

''שלום, זה בקשר למודעה, אפשר לקבוע עם הקיבוצניק?''
''מי? איזה קיבוצניק?''
''נו, זה עם השיער הארוך, זה שאני חושב שקוראים לו טל.''
''אהה... ההוא, לא קוראים לו טל, קוראים לו יריב.''
''מתי אתה רוצה לבוא? ''
''בשעה עשר זה בסדר?''
''כן, אין בעיה, אתה כבר מכיר את המקום.''
''יש לי רק בקשה אחת אם אפשר, תגיד לו שיהיה מגולח !''
''אין בעיה אחי, הוא יהיה נקי ומסודר.''

הגעתי בשעת לילה מאוחרת אל הדירה, כל הדרך ניסיתי לשחזר את שהיה בפעם האחרונה. האם הפנטזיה תחזור על עצמה? האם אני באמת אהנה מכל העניין? האם הוא באמת יהיה מגולח הפעם? היה לי לא קל בפעם שעברה להתנשק עם מישהו עם זיפים, יאק... רגע, מה הוא חושב עלי בכלל? האם היה לו באמת טוב איתי? אולי כי אני מעל הסטנדרטים של הקליינטים שהוא מכיר? אולי כי אני נראה יותר טוב מכל אותם מכוערים או מסכנים שצריכים את הקטע הזה של זנות? בעצם מה איכפת לו, הוא עשה ביזנס עם פלייז'ר.

שוב עליתי במדרגות האפלוליות ודפקתי קלות על הדלת החומה. הדלת נפתחה בחריץ צר ודמות כהה הביטה בי .
''אני קבעתי ב 10 עם טל או יריב...''
''כן, זה אני תיכנס מהר.''
נכנסתי אל הדירה החשוכה ושמעתי קולות של טלביזיה וצחוק בוקעים מהסלון שהיה מוגף ע''י וילון כהה. הבטתי בפניו ומשום מה הוא נראה שונה ממה שזכרתי, משהו בקסם התפוגג. הוא לא היה חתיך במיוחד והאף הארוך שלו בלט בהתרסה מפניו הרזות.

''אני רואה שהתגלחת?''
''כן, אמרו לי שזה מה שביקשת בטלפון.''
''אתה בכלל זוכר אותי? הייתי פה בשבוע שעבר איתך...''
''כן אני זוכר אותך, בוא ניכנס לחדר, יש עוד אנשים בדירה.''

נכנסנו בהתגנבות לתוך החדר השחור מהשבוע שעבר, עם אותה מיטה, עם אותה מגבת שמקופלת יפה ומונחת למראשותיי המיטה הגדולה. החדר נראה משום מה מוזנח, הכיסוי על המיטה היה מבולגן ועל הרצפה היו כל מיני שיירים של נרות ושל... קונדומים.

''תגיד, בטח מישהו היה פה לא מזמן, נראה לי שחגגו כאן.''
''כן, ידיד שלי היה פה עם קליינט שלו, אל תדאג אני תכף מסדר ומנקה את הכל.''
הוא התכופף והחל אוסף את שיירי הטינופת ולמתוח את כיסוי המיטה המגושם והכבד. ואני חשתי תחושה של גועל פתאום עולה מגרוני לעצם הסיטואציה, זה לא מה שדמיינתי.

''תגיד, מי אלה האנשים שבסלון?''
''אלה החברים שלי, הם נערי ליווי כמוני.''
''מה? אני לא מבין, הם גרים פה בדירה? גם אתה גר פה?''
''חלק מהם, אני... לא גר פה, אני גר בנפרד בדירה לא רחוק מפה.''

הצחוקים והמולה המשיכו לבקוע מכיוון הסלון, כנראה שהיה משחק כדורגל בטלוויזיה.
''באתי בזמן לא מתאים? הפרעתי לך לראות טלביזיה?''
''לא זה בסדר, ידעתי שמישהו מגיע, אבל האמת שלא זכרתי שזה אתה.''
''אז אתה כן זוכר אותי...'' אמרתי וחיוך התפשט על פניי הנבוכות.
''כן, אני זוכר, בטח שאני זוכר, אני זוכר את כולם!''
החיוך נמחה בבת אחת מפני והרגשתי אידיוט, מה כבר חשבתי לעצמי? שאני מישהו מיוחד?

''תגיד, אז אני כבר לא בטוח כל-כך איך קוראים לך.''
''אהה... אני יריב.''
''אבל פעם שעברה אמרתי לי ששמך טל...''
''מה זה משנה? פעם אני טל, פעם אני יריב, אתה בטח לא האמנת שטל זה שמי האמיתי.''
''טוב, אתה צודק, צריך לשמור על קצת סודיות בנושא הפרטים האישיים במקצוע הזה. אבל בכל זאת אני מעדיף לקרוא לך טל, זה שם יפה מאד בעיניי. וכל מה שסיפרת לי על זה שאתה קיבוצניק, זה בכלל נכון או שרק סיפור?''

''בזה לא שיקרתי, אני באמת קיבוצניק לשעבר, אבל מה זה חשוב לך כל-כך?''
(אני מניח שמתמיד הייתה לי תדמית טובה ונקיה על קיבוצניקים ולכן זה היה חשוב לי).
''סתם, רק רציתי לדעת, חשבתי שהיה לי נחמד פשוט לדבר איתך ורציתי להאמין לך.''
''טוב, עזוב אותך משטויות בוא נתפשט'' אמר טל בזלזול.
העיניים שלו היו מאד אדומות ותנועות גופו היו איטיות, אין ספק שהוא עישן משהו.

''אתה נראה קצת חולה... יש לך שפעת או משהו? '' שאלתי.
''לא, אני רק קצת עייף'' הוא השיב עם פרצוף די עייף, האמת.
''עישנת גראס אני חושב'', אמרתי וחיוך של שוטר התפשט על פניי.
''כן, יש לך בעיה עם זה? אבל זה היה לפני כמה שעות, אל תדאג אני בכושר מלא.''
''לא, אין לי בעיה עם זה, הייתי דווקא שמח אם תציע לי קצת גם.''

הוא הסתכל עלי עם עיניים בורקות ומופתעות. ''מה באמת? אתה רוצה לעשן?''
''כן!'' אמרתי ללא היסוס כאילו אני מה זה מעשן ותיק. בסך הכל נחשפתי אל הגראס קצת בסיני וקצת בתאילנד. לא אהבתי במיוחד אבל עכשיו משום מה זה נראה לי מה זה cool לעשן גראס ועוד איתו!

חיוך של מסטול עיווה את פניו והוא יצא מהחדר וטרק את הדלת אחריו.
לאחר כמה דקות בהן הספקתי להתפשט, הוא חזר לחדר עם שני ג'וינטים בידיו.
''אוה, אני רואה שכבר מיהרת להתפשט, חשבתי שאתה רוצה לעשן קודם...''

''מה זה קשור, היה לי חם אז התפשטתי'' אמרתי כשכולי מסמיק ממבוכה.
''טוב, אחללה אין בעיה, אני תכף מדליק את המזגן.''
התיישבנו על קצה המיטה, אני ערום והוא לבוש שרוואל צבעוני וחולצת טריקו זקנה בשנים.

הוא הדליק את הג'וינטים ונתן לי אחד מהם. משכתי שאיפה עמוקה לריאות כאילו אני ממש מנוסה ומבין עניין. הוא לעומתי עישן ברוגע והסתכל עלי כאילו הוא בוחן את הסחורה. נסוגתי לאחור ונשענתי על הקיר כשאני מנסה לכסות את מבושיי לא בהצלחה יתירה. הוא ניגש גם ונשען לצידי על הקיר תוך כדי התמרחות על המיטה כאילו היה איזה חתול פרסי.
''אתה מעשן כבד?'' שאלתי אותו. ''כן אני מעשן המון, זה עושה לי טוב על הנשמה וממריץ לי את הגוף. אתה יודע איזה כיף זה לעשות סקס עם גראס?'' הוא שאל בחיוך ממזרי...


''פעם בסיני הייתי עם ידידה שלי ועישנתי שם המון, זה היה כל-כך זול, כל-כך נגיש שהייתי חייב להאביס את עצמי כאילו אני צריך לאגור את המיסטול הזה גם בחזרתי מהטיול בסיני הביתה. הייתי כל-כך מסטול והיא האכילה אותי בשלושה גביעים של גלידה וככה סחבה אותי לחדר שלנו.

עד אותו יום היינו רק ידידים טובים ואני הבהרתי לה ששום דבר רומנטי לא יקרה ביננו. היא לא ידעה כמובן כלום על נטיותיי הנסתרות והחליטה לעשות מעשה. היא הפשיטה אותי כאילו שהייתי איזה שיכור מהרחוב שאספו אותו לבית תמחוי של עניים והיא האחות הרחמנייה. נעניתי מתוך רצון לישון אבל התוכניות שלה היו שונות כנראה.

היא התפשטה ושכבה לצידי על המיטה. ושתבין, מיטה בבית מלון בסיני זה פשוט ערימה של קש מכוסה בסדין מזוהם. אבל לי לא היה איכפת, הייתי כל-כך גמור שלא ידעתי מה קורה איתי בכלל. היא התחילה ללטף את גופי כאילו מנסה לתת מזור לגוף הכואב. אני לא יודע מה קרה הלאה, אני רק זוכר שאחרי כמה דקות מצאתי את עצמי שוכב מתחתיה והיא גוהרת מעלי בתנוחות משגל סוערות.

כשהבנתי מתוך הבלבול וההתמסטלות מה קורה, כבר היה מאוחר מידי ולכן התמסרתי בידיה. אני חושב שזה היה אונס, רבאק נאנסתי ע''י בחורה. אבל מה? זה היה הסקס הטוב ביותר שהיה לי עד אז. אז עכשיו אתה מבין שאני יודע מה סקס תחת גראס?'' צחקתי במלוא גרוני כמו אידיוט.
הוא צחק יחד איתי ואמר שזו הפעם הראשונה שהוא פוגש גבר שנאנס ע''י אישה...

הגראס עשה את שלו והתחלתי להרגיש את איבוד תחושת הזמן. הכל נראה לי כל-כך מהוה, הדמות שלו נראתה מטושטשת והבנתי שאני עובר לשלב ההשתטות והטמטום. אתה מתחיל לדבר בחופשיות כאילו אתה הופך לפילוסוף מתוחכם ומתחיל, בלי לשים לב, לספר את כל מה שאתה מנסה להסתיר מאחורי שכבות של בטון. אתה גם פתאום נותן חופש ליצריך, הכל חופשי. הוא התפשט והוריד את החולצה הזרוקה ואת השרוואל הצבעוני ונשאר רק עם תחתונים שחורות. הוא שוב חשף בפני את גופו השדוף עם הקעקועים המעטרים אותו בכתפיו.

''איזה מניאק, אני התפשטתי לגמרי'' אמרתי לו תוך כדי זה שהפשטתי אותו מתחתוניו . וואהו, הסתכלתי אל איבר מינו המזדקר וחשבתי שלא ככה הוא היה זכור לי מהפעם שעברה. הוא הושיט את פניו החלקות ונישק אותי בשפתיי. נשיקה נוגענית כזו, נשיקה שמצפה להמשך.

שקלתי במהירות מה עושים עכשיו? להתנשק איתו כמו שצריך? אבל אני לא מכיר אותו. כנראה שהשפעת הסם שיחררה כל עכבות ולכן התמסרתי לנשיקה איתו כמו שתמיד חלמתי שתהיה לי. הלהט בנשיקה הזו שבר אצלי את כל החומות והתחלתי ללטף את גופו בטירוף תוך כדי התמסרות מוחלטת למעשה האהבה .

כעבור כחצי שעה מיוזעת למדי, הדלקתי לי ולו סיגריה ונשענו על הקיר כהרגלנו בקודש.
''תשמע'' אמרתי לו. ''אתה יודע לעשות סקס ואני אומר זאת באמת, לא מתוך התחסדות.''
''אבל אמרתי לך כבר, אני יודע לעשות good time לקליינטים שלי, לכן אני מבוקש ''
''אני לא מבין, איך אתה יכול לעשות זאת בתשוקה כזו עם כל אחד? מה עם הזקנים?'' תמהתי.

''תראה, אני כבר לא מתרגש. ברגע שאני נכנס לחדר עם הקליינט, אני מדמיין לי דברים אחרים וככה הגוף שלי יכול לתפקד, נראה לך שאני מתלהב מגוף של מבוגר או של איזה דוס שמן ומזיע?''
''אבל איך אפשר? זה ממש מגעיל! אני לא מסוגל לשכב עם כל דבר, הייתי פשוט מקיא.''

''תשמע, בהתחלה זה היה קשה, הייתי צריך להתאמץ ולא תמיד עמד לי, אבל התרגלתי כבר.''
''אני פשוט לא מבין אותך, למה אתה עושה את זה? למה לעזאזל לא תלך לעבוד כמו בן אדם.''
''תראה, ניסיתי, הייתי אפילו מלצר אבל תמיד חזרתי לפה. זה כסף טוב, יותר מכל עבודה. חוץ מזה, יש עוד סיבות נוספות כנראה לעניין. ''
''אני לא מבין, אתה נער ליווי ויש לך בוס שהוא סרסור והוא לוקח לך חלק מהרווחים ואתה אומר שטוב לך עם זה?''

''אפשר להגיד שכבר למדתי ליהנות מהעניין. כמו שסיפרתי לך, אני עושה גם אורגיות וזה חוויה בפני עצמה. כמה פעמים יצא לך לדפוק אישה של איזה גבר כשהוא מסתכל עליכם מזדיינים, עושה ביד ועוד משלם לי 1000 שקל בשביל זה?''
''אני לא מאמין, מה???''
''כן, כן, אתה לא תאמין איזה פנטזיות יש לאנשים בת''א, חבל על הזמן, סדום ועמורה. בסך הכל אני נהנה מהחברים שלי פה, אנחנו מבזבזים הון על בילויים, הולכים לאכול במסעדות הכי טובות וקונים יופי של בגדים. יש לי כבר ארון מלא בג'ינסים!''

''אז זה כל העניין? הכסף? ומה עם הרגשות שלך? ומה עם הבושה?''
''אני לא מתבייש במה שאני עושה, אולי אתם הקליינטים בזים ולועגים לנו שאנו מזדיינים בשביל הכסף. אבל יצא לך לחשוב פעם איך נער ליווי חושב? מה הוא חושב כשהוא נכנס עם מישהו למיטה, עם מישהו שנאלץ לשלם כסף על מנת שישכבו איתו, עם מישהו שנאלץ לשקר לאישתו ולברוח כדי לקבל את מה שהוא באמת אוהב, עם מישהו שבא אלי כדי לבכות על חייו האומללים, עם מישהו שאף אחד לא משתין עליו ברחוב, עם מישהו שמשחק אותה גבר ביום, אבל פה אצלי הוא אישה!!!''

''אז תגיד לי אתה, מי בעצם הבזוי? נערי הליווי או הקליינטים?''

להתקפה כזו לא ציפיתי, הורדתי את הראש והסתכלתי לתוך נקודה דמיונית. משהו עלה בגרוני, מעין דגדוג מעין חנק מבעבע. לא ידעתי מה להגיד, לא יכולתי לזוז. רק בהיתי בחלל ושתקתי.
''טוב, נהיה כבר מאוחר ואני חייב ללכת. '' אמרתי תוך כדי זה שאני משפיל את מבטי לרצפה.
היה מתח באוויר והוא הסתכל עלי בעיניים בורקות כאילו מופתע מזה שאני הולך.

''היי , אני לא התכוונתי אליך במה שאמרתי, אני דיברתי בכלליות. אתה דווקא שונה מהם.''
לא ידעתי איך להתייחס לאמירה הזו. זאת הייתה מחמאה או מה בדיוק? האם אני באמת כאותם קליינטים בזויים? האם אני צריך לקבור את עצמי באדמה מבושה? יש משהו במה שהוא אמר ללא ספק, אבל אני פה מסיבות שונות, אני מפחד להתגלות...

הוא הושיט יד לכתפי ומשך אותי לעברו. ''אתה לא אמרת לי בכלל למה אתה פה! אתה נראה מצוין, אתה יכול להשיג כל אחד ברחוב, למה אתה צריך נערי ליווי?''
לא ידעתי מה לענות, הייתי עדיין בהלם מהנאום שלו ועדיין מסטול מהגראס.
''עזוב, כבר מאוחר ואני צריך ללכת.'' אמרתי בשקט חסר סבלנות.
התלבשתי ויצאתי מהדירה בלי ליווי הפעם, השארתי אותו בחדר המום.

אהה כן, לא שכחתי לשלם לו מאתיים שקל כמובן.

לפרק הקודם לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...