>  >  > 

חברות אמת

רוח קרירה של תחילת סתיו הגיעה ולרגע מחקה את הזיעה של עוד יום קיצי בתחילת ספטמבר. 
ואותה רוח שלה כולם היו זקוקים כל-כך חלפה מהר מדי, מפנה מקומה לעוד חמסין קטנטן שגרם לתהיות האם מדי שנה הקיץ מתארך לו בעוד יום ועוד יום עד שיכבוש את החורף ונהיה שלוחתו הצפונית של מדבר סהרה. 

ישבתי בחדר, שני חלונות העץ הנרקבים פתוחים לרווחה, צופים אל הנוף המרהיב של הבית השכן, כמו בכל-כך הרבה דירות ישראליות ישנות. קופסאות גפרורים, מילא, אבל קופסא עם נוף של קופסאות אחרות זה סיוט. תמיד רציתי הורים עשירים כאלה, עם בית פרטי או מינימום דירה עם קצת נוף במקום נוף של שכנים בכביש הכי סואן בשכונה. 

ואז כביתי את האור, עצמתי את העיניים ושוב פינטזתי שאני במרפסת גדולה שצופה אל הים, הרוח 
נושבת בשיער מול השקיעה (ולא מתוך חלון עץ מתפורר). כשפתחתי את העיניים התריס של השכן היה פתוח גם הוא, היה אור בחדר. 

בפעם הראשונה ראיתי את הבן של השכנים החדשים שעברו לשם הקיץ. אף פעם לא הבנתי למה תמיד עוברים דירה בקיץ, אולי כדי להקשות בכוונה על הסבלים, אם כבר כבד להם, אז שיזיעו גם מהחום. 

המרחק בין החלון של חדרי והחלון של הדירה מולו היה אולי 10 מטרים. ממש לא מספיק לפרטיות. מכיוון שממילא היה חשוך בחדרי והסתקרנתי מיהם שכני החדשים, שיאלצו קרוב לודאי לסבול את המוסיקה שאני שם בפול ווליום, לקחתי משקפת שנתן לי דוד שלי והתחלתי להציץ כאילו הייתי איזה סוכן חשאי ששכר דירת מעקב על הגורמים העוינים. 

החלון ממול היה גדול משלי, והוא היה פתוח לרווחה בלי וילון. יכולתי להבחין שאין בחדר ההוא שום ריהוט בכלל או תמונה, רק בחור הולך בכל החדר עם טלפון אלחוטי ביד ומחייך. 

אני לא יודע אם נדלקתי על הבחור ההוא, אולי מפני שהוא נראה לי בגיל צבא בערך, כלומר כמה שנים מעלי. מעולם לא חשבתי על עצמי כאחד שנדלק על גדולים ממני או גדולות ממני (טוב זה הזמן להודות שלא היו לי גם קטנות או קטנים ממני או בגילי. ואם משהו מצחיק אתכם... אז... אז... אז תפסיקו). 

כן טוב אני שמעתי על אולי עשרה בנים בכל השכבה שלנו שכבר קיימו יחסי מין, וכמובן שהולכים ומפיצים על זה שמועות כדי שעוד בנות ירצו שמישהו מנוסה יראה גם להן. אני לא תמים ואני יודע איך זה עובד אצל תשעים אחוז באוכלוסיה. אבל אני ידעתי מגיל קטן שאני נמשך לבנים 
בעיקר, ואני רוצה לנסות גם עם בנות רק שעד עכשיו, בכיתה י''א, פשוט לא יצא כלום אז אני מחכה. 

אז חזרה להצצה שלי, הבחור ההוא המשיך לדבר שעות בטלפון. טוב חצי שעה, אני מגזים כרגיל, ואז סגר את הטלפון והוריד מעצמו חולצת טי-שרט לבנה וחשף גוף שאני לא חושב שאף אחד היה מתלבט לתת לו מחמאות ותשבוחות. 

השרירים עטפו את הגוף שלו בצורה מקסימה, החזה שלו היה חלק ושרירי וזינק קדימה משאיר מאחור מתחת בטן שטוחה עם פס לאורכה ושני פסים לרוחבה, שאלו כמובן הריבועים שתמיד חלמתי שיהיו לי וכנראה שיש לי עוד הרבה עבודה. כשהוא הרים את היד לגרד בשיער הקוצים נוצר שריר עגול שגרם גם אצלי מתחת למכנסיים למשהו להתעגל ומכיוון ששכבתי על הבטן מחזיק את המשקפת, ברגע שעזבתי יד אחת לטפל באיבר הסורר שלי נשארתי לאחוז אותה ביד אחת והיא נפלה וגרמה לרעש שהקפיץ את אמא שלי שבאה לראות מה הרעש. 

ישר עברתי לתנוחת שינה, שתי ידיים מתחת לראש כאילו יצרו כרית, וכשאמא שלי הדליקה את האור מיד ראתה שאני ישן, סגרה אותו ויצאה. מושלם. חיפשתי בזהירות את המשקפת אבל לא שמתי לב 
שההוא שם למטה עשה את שלו. 

אוף, להחליף סדין. החלפתי בחושך (היה מאד מצחיק, נתקלתי במליון דברים בדרך) אבל היה טיפה אור מהחלון של השכן ומבחוץ. ואז נסגר התריס ממולי ודמיינתי את הבחור ההוא ערום, אולי מתכונן למקלחת. וככל שחשבתי יותר עליו התחלתי לחשוב על מזימות לברר מי הוא, מה הוא, התחלתי לחשוק בו. 

במשך היומיים שלאחר מכן היה חם, ולמזלי גם זה גרם לפתיחת כל התריס בבניין שמולנו, ושוב הופיע הבחור, פעם בגופיה, פעם בלי חולצה. פניו היו חלקות, הגוף מושלם, והטלפון ביד, יוצר שריר יפהפה ביד שהחזיקה אותו. 

את המסתורין שברה אמא שלי. 

באתי כעבור יומיים ואמא שלי בארוחת הערב ספרה ל''כולנו''(שזה למעשה לאבא שלי) ''זוכר שאלו ממולנו עזבו? אז הכרתי את השכנה החדשה והיא מאד נחמדה, יש לה שלושה בנים בדיוק בגילאים של רוני, בן ועינת. 

אז אוזני הזדקפו... מישהו בגילי? היתכן שהבחור המוצק והיפה שראיתי בגילי?? אולי התכוונה לרוני, אחותי הגדולה שבצבא? ותסמכו עלי שאני בחושי המודיעיניים כבר אקבל תשובה. 

ובכן מהאזנה סודית לשיחה של אחותי הגדולה עם חברה שלה גיליתי שהיא מאוהבת נואשות בבחור ההוא, ששמו מתן, והוא בדיוק מסיים את הצבא והם הכירו במקרה בתחנת אוטובוס, כשהיא ניסתה להתחיל איתו. 

עוד חשפה אחותי שיש לו אח בגילי ואם אני אתחבר איתו אז אולי זה כרטיס כניסה שלה עם מתן. (הממ.. מענין, היה פה פתח לסחיטה מצידי). ואז באמצע ספטמבר הגיע אלי לכיתה גל, שהסביר שהוא החלים מדלקת ריאות קשה, כמו חיידק טורף רק בלי הטורף, והמורה בדקה מי יכול לעזור לו להשלים חצי חודש של חומר. במיוחד עם הבגרויות בסוף י''א וכל הלחץ. ומי גר הכי קרוב אליו, קרוב עד כדי מרחק הצצה לחלון של אחיו? 

ניחשתם. 
''בן'' היא צעקה בקולה הסיגרטי (קול צרוד ומוציא עשן), 
''גל ישב לידך ותשלים לו כל מה שצריך, אני סומכת עליך''. 
בטח שסומכת, מה אני רובוט? . דני החבר הכי טוב שלי, שדווקא התנדב לעזור, הסתכל אלי במבט של ''אכלת אותה''. 

שאר הבנים הסתכלו על הבנות. אף בת לא הסתכלה אלי, כרגיל. אבל הפעם הסיבה היתה כנראה גל. 
גל היה דגם צעיר, אלילי, של אחיו. גבוה, גוף בתהליכי התמצקות, זוג ידיים שריריות עם וריד קטן 
באמצע השריר שבכל אחת (שנחשפו מאהבתו לחולצות בלי שרוולים - הבחור יודע מה טוב בשבילו!) 

שיער חום בלוריתי ומבט שהיפנט את כל הבנות בכיתה שיצאו אחרי אותו יום עם צוואר הרוס (אני ישבתי בסוף הכיתה וגל התיישב לידי). זהו, גם אני הופנטתי. הקול שלו היה כל-כך נעים, המבט שלו תמים אבל קשוח, עיניו החומות המהפנטות שידרו חוכמה ויופי, הגוף שלו כל-כך מעוצב וחלק, ישבתי בכיתה עם זיקפה ענקית שירדה רק בכל פעם שמורתנו הסיגרטית צעקה חזק מהרגיל (שזה ח-ז-ק). 

אחרי כמה ימים אני גל ודני כבר היינו מגובשים להפליא. סיפרתי לו על מזימתה של אחותי, מה 
ששעשע אותו כשהוא הסביר לי שאח שלו נסע עם חמישה חברים וחברה שלו לדרום אמריקה 
לפחות לכמה חודשים (מה שאכזב קצת גם אותי אני חייב לומר). זה הסביר את החדר שלו שנשאר 
עדיין ריק, ואת שיחות הטלפון הארוכות. 

אבל היה לי את גל העדין, האלילי, החתיך החדש של השכבה. וכשזה הגיע לדבר על בנות אחרי שבוע שבו בילינו שעות על שעות יחד, התחלתי לחוש את אותה אי נוחות לי בהחלטה לא לספר גם לדני או למשפחה או למישהו. לא שהיה הרבה מה לספר אבל בכל זאת. ואז באחת השיחות הוא הפתיע אותי כשדברנו על בנות ''אני יודע שכל הבנות מסתכלות עלי, אבל תאמין לי שכבר הייתי עם מישהי ואני מפחד ליפול שוב בקטע הזה''. 

כמובן שלא ידעתי שלגל היה כבר ''נסיון'', הבנתי שהוא סטרייט אבל הפתיע אותי שבחור כמוהו לא מוצא חברה, כשעשרים מתות לצאת איתו ומזילות ריר בכיתה (בעצם הן מזילות ריר כדרך קבע). 

ואז גל שאל אותי מה דעתי ואמרתי משהו דבילי כמו ''טוב לאחד כמוך יש מבחר.. אני לא דואג לך''. 
וגל אמר ''התכוונתי מה איתך, לא מה דעתך על מצבי''. טוב, אז הבנתי שלא הולך לי להתחמק 
מהשאלה הזו, ואז הפה המטומטם שלי החליט בשיתוף פעולה עם המוח לפלוט ''אני בכלל לא יודע 
אם אני רוצה חברה''. 

''אל תגיד לי שאתה ..'' אמר גל. 
''מה פתאום, נראה לך?'' אמרתי וצחקתי. 
''סתם אמרתי שהבנות בבית ספר מעצבנות ברמה''. 

מאוחר מדי. גל קלט את הצחוק העצבני שלי. 

היו לו פנים יפות אך רציניות מאד, ואז הוא אמר ''טוב, כאן אתה צודק. אבל לא לרצות מישהי זה לא קצת סוטה?''. באותו רגע המוח שלי התאמץ ויצא אם הקונטרה ''טוב גם להשכיב בנות כמו שאצלנובשכבה זאת סטייה'' וגל צחק והייתי בטוח שהשיחה ההיא נשכחה. 

עבר שבוע, גל מצא חברה משכבת י''ב, נפרד ממנה, והמשיך לעקוב אחרי. הרגשתי שהוא יודע מה שאני מסתיר. שהוא מחכה שאני אעשה את הצעד. לעזאזל, הוא היה מתוחכם כל-כך אבל ערמומי כל כך. התאהבתי בגל. 

התאהבתי בעיניים המדהימות, בשלווה ובקול השקט שלו, במבט התמים אך הערמומי. כשגל הצהיר ש''הגוף הזה שאתה רואה'' זה רק בשביל טייס או שלד''ג מינימום, דמיינתי אותו עומד גבוה ואלילי בתוך מדים, שתי ידיו הגבריות יוצאות מתוך המדים ההדוקים ומבט קשוח על פניו. 

מכיוון שגל תלמיד מצטיין שעד מהרה התחיל לעזור לי בחומר, ואתלט מצטיין, ובכל מצטיין, אני בטוח שתוך שנתיים הבחור במגמת קרב בדיוק כמו שהוא מתכנן. אבל הדבר המדהים איתו קרה לפני שבועיים. 

לפני שלושה שבועות גל בא אלי, סתם ישבנו בחדר על המחשב, והלכתי להכין לנו פיצה. כשחזרתי גל 
הביט בי במבט בוחן ורק אז אכלנו . התחלתי לחשוב.. פתאום נזכרתי. שכחתי למחוק לוגים (זכרון) של השיחות שלי בחדר הצ'ט של גייז בתוכנת המירס. 

ניסיתי לחשב כמה הוא הספיק לקרוא אם בכלל. אולי אני פרנואיד. גל התנהג כרגיל אבל בדיוק כשיצא מהדלת הוא עמד בחדר מדרגות לשנייה ואמר ''אגב, לא שזה ענייני, אבל אתה יכול לשמור את הסוד הזה מכולם למרות שלדעתי זה לא כדאי, נדבר כבר מחר בבית ספר'' וירד במדרגות. 

סגרתי את הדלת, המום, רציתי למות. ידעתי שהוא אולי יודע. ידעתי. שיט. איזה אדיוט אני, רציתי לשבור את המחשב רציתי לקפוץ מהחלון רציתי לנסוע לחו''ל ולא לחזור. 

נגמרה ההכחשה. איזה דביל הייתי להכחיש. או בכלל לדבר על הנושא הזה. מזל שהייתי לבד בבית. נכנסתי לחדר ובראש התחלתי לחשוב מה עושים. לא רציתי שגל ידע. לא תכננתי שגל ידע. לא ידעתי מה יקרה אם ידע. ועכשיו הוא יודע. 

ביום למחרת הוא התנהג כרגיל, אבל בהפסקה לא דברנו יותר מדי. היה ברור שהוא קרא את 
הצ'טים, או שאולי הוא ניסה אותי לראות איך אני מגיב. מה זה משנה, ברגע שלא שאלתי איזה סוד 
וסיימתי עם המשחקים זה היה ברור לו יותר ממה שזה היה ברור לי. עכשיו ניסיתי לחשוב אם גם 
ידע שהתאהבתי בו. 

למרות מה שעשה ואולי בגלל שהוא בעצם ניסה לעזור לי להגיע להחלטה. בסוף היום תפסנו יחד את האוטובוס, גל התנהג איתי ועם דני כרגיל, ואז כשירדנו הוא שם עלי יד לעצור אותי ושאל ''מה עם הסוד?''. עכשיו הקול שלו, השלו והשקט, עצבן אותי. ''אולי תרד ממני?'' 

אחרי יום של ''כלום לא קרה'' בביה''ס פתאום הוא פונה אלי ועוד ככה! עמדתי להתמוטט, כבר 
הרגשתי מיואש. גל אחז בסנטר שלי כאילו הייתי ילד שלו ''תקשיב, בוא אלי הביתה היום ונדבר, טוב? אני מצטער מה שעשיתי היה טעות גדולה''. ממש לא רציתי לבוא אליו אבל הוא צלצל אלי ואמר ''יאללה אתה מגיע?'' והייתי כל-כך מיואש שהחלטתי ללכת. יותר גרוע ממה שזה היה כבר לא יכול להיות. כשהגעתי לגל הוא פתח לי את הדלת, לא היה אצלו אף אחד בבית. התיישבנו בסלון והייתה 
שתיקה כל-כך מביכה. 

גל שאל אם אני רוצה לדבר על זה או לא, כי גם לו יש משהו להגיד. בחרתי בשתיקה. ''טוב אז אני אדבר. ''תקשיב אנחנו בני 17. כואב לי לראות אותך מסתיר מי שאתה, אתה כל-כך נפלא עם זה או בלי זה. אני רק חושב...'' 

הסתכלתי עליו, הוא דיבר כאילו היה ראש ממשלה ומוסר נאום לאומה. דמיינתי אותו עוד שלושים שנה מתראיין בטלויזיה כראש ממשלה או משהו. פתאום המחשבה נעלמה ושוב שמעתי את גל .. ''בן, נו מה תשתוק ככה שעה?'' גל קם והלך למטבח שלו להכין לנו שתיה. 

הוא חזר ולא ידעתי מה להגיד, את מרבית הנאום שלו ממש לא יצא לי לשמוע בגלל המחשבות שלי. גל שם את הכוס שלי ואת שלו שתה ושם ריקה על השולחן הקטן שהיה ליד הספה הלבנה עליה התיישב. 

פתאום גל אמר לי ''גם לי יש סוד אז אני אגלה לך ונהיה תיקו''. הוא ידע שאני סקרן לא פחות ממנו לדעת את הסוד שלו, ולרגע חשבתי שאני מתעלף אם הוא מודיע שגם הוא הומו. ואז להרוס הכל הוא אמר ''טוב, אז הנסיון שאמרתי שיש לי, זה היה עם חברה של מתן''. 

חשבתי שאני נופל מהכסא. זה כל הסוד? גל אמר ''נו'' ואני אמרתי ''פשש אתה כזה גבר, אני תיכף משתחווה''. הוא צחק, ואז התיישב ממש לידי ושם יד על הכתף שלי. ''אל תשחק אותה קשוח, אתה הומו חרמן''. עמד לי, גל שם יד על הרגל שלי והעלה אותה לכיוון האיבר שהתקשה להתפרץ בתוך הג'ינס. ''הופה, תראו את בן שלנו'' הוא כבר היה עם היד מעל לג'ינס שלי באזור שבו עמד לי. 

''כמה אורך יש לך כשהוא ככה שמח לראות אותי?'' אני לא ידעתי מה לעשות. לקום וללכת לא יכולתי. גל ידע שעומד לי ושזה ממנו. הוא ניסה להתגרות בי, לגרום לי לצאת החוצה מהארון שהוא דואג לשבור אותו עם גרזן. 
''16''. סתם זרקתי מספר, לא היה לי מה להגיד. 
''נו בן מספיק לשחק איתי!!'' גל ממש צעק את זה. 

התשובה שלי עצבנה אותו, אולי חשב שאני אקום ואברח או משהו. 
''אתה מדבר אלי או אל הזין שלי?'' עניתי לו!! איך עניתי לו!! 
גל היה כל-כך עצבני, ראיתי אותו מתעצבן שאני צוחק ורגוע, לא מה שציפה בכלל. אני לא אשכח את הרגע הזה בחיים! 

גל תפס לי מחוץ לג'ינס את הגבעה העגולה שיצרה הזקפה שלי, והחל בכח לדחוף אותה פנימה. 

כאב. 
''גם אני יודע לשחק משחקים בן'' גל ממש נראה עצבני, אולי לא שלט במה שהוא עושה. ידעתי שפיזית אין לי סיכוי נגדו, אבל זה כבר לא היה מצחיק. יצאה לי צעקה של כאב ואז הוא הרפה. ''עכשיו תראה לי מה עושה הומו עם ה-19 שלי''. גל הוריד את מכנסיו. 
היד שלו החלה לעלות ולרדת על הזין העבה שלו עד שהייתה לו זקפה שלא ראיתי בחיים. ''לא האמנת לי, מה?'' 

לא הבנתי מה גל רוצה ממני אבל המשכתי לראות אותו מעביר שתי אצבעות לאורך הזין שלו ומחייך. החלטתי לקום וללכת. 
לא האמנתי איך טעיתי לגבי גל, מאחורי כל החזות שלו היה בנאדם ממש מגעיל כנראה. 

הייתי כבר ליד הדלת. גל קם אחרי, ''אתה לא זז לשומקום, שומע''. היה לו מבט מפחיד בעיניים. ''אתה חושק בי או לא?'' 

לא הייתי עונה על זה תמורת מליון דולר. גל חזר על השאלה בלחישה. כשראה שאני לא עונה הוא טלטל אותי בכתפיים, הזין שלו בחוץ, עומד, נע מצד לצד כשהוא זז גם. הוא הצמיד אותי לדלת, שתי ידיו מנעו ממני לזוז. ''נו תינוק כן, או לא?'' 

כאב לי בכל הגוף, ובידיים במיוחד איפה שידיו של גל הצמידו אותי לדלת. אמרתי לו ''לא'', העיקר שיעזוב אותי. 
הצלחתי להשתחרר ממנו, הלכתי הביתה, לא האמנתי למה שהוא עשה. פשוט זה היה גל שלא הכרתי. לא בכיתי, או התרגזתי שלא הגבתי חזרה. הוא השתגע, הייתי בטוח בזה. החלטתי לנתק עם גל קשר. 

לא דברנו בבית ספר כמה ימים והוא התיישב לידי מישהי אחרת ודני חזר לשבת לידי. אחרי כמה ימים קבלתי שיחת טלפון מדני שאמר שהוא חייב לבוא לספר לי משהו. משהו שקשור לגל. דני ידע שאני לא רוצה שום קשר עם גל אבל לא ידע למה ולכן הוא המשיך לשמור על קשר גם עם גל. דני בא אלי, התיישבנו אצלי בחדר. אחרי חברות של שנים ידעתי לקרוא לפי הפנים שלו מה קורה, היתה לו הבעה מוזרה. 

''תקשיב בן. היום דברתי עם גל. אני לא יודע אם זה נכון, הוא סיפר לי שאתה הומו, אתה כן?'' 

העיניים של דני נצצו, הוא היה מאד נרגש. לא ידעתי מה לענות. דני הסתכל החוצה מהחלון שלי כדי לא להסתכל לי בפרצוף ואז זה בא. 

''גם אני בארון, בן''. הייתי בהלם מוחלט. כבר באמת לא ידעתי מה עוד יכול לקרות לי לפני יום כיפור. הסתכלתי על דני, והוא הסתכל עלי. דני ראה שאין לי מה להגיד. הסתרנו את זה אחד מהשני, כל-כך הרבה שנים. ורק בגלל גל, שהתכוון להזיק לחברות בינינו, זה יצא החוצה בצורה הכי לא צפויה. 

דני נשכב על המיטה שלי מביט בתקרה, ידיים מאחורי הראש. 
''אתה רציני?'' זה כל מה שהיה לי לשאול. 
''כן, ואתה?'' דני הסתכל עלי. 
''גם''. 

דני הסתכל עלי במבט עצוב ''גל הזה כזה מטומטם, מה היה ביניכם?'' הייתי חייב להגיד לדני את האמת. סיפרתי לו הכל, החלטנו שעוד נלמד את גל לקח בהזדמנות. דני התיישב יותר קרוב אלי. ''יש עוד משהו, בן'' 

כבר לא ידעתי למה לצפות. באמת, היו יכולים להגיד לי באותו רגע שהאפיפיור אוהב סקס עם יחמורים והייתי מאמין. 

העיניים של דני נצצו, היה לו פרצוף שמפחד מה אני אגיד, זיהיתי את הפרצוף הזה כשהוא בא לספר לי שנכשלתי בשני מבחנים כשהייתי חולה בסוף שנה שעברה. 

''אני אוהב אותך יותר מחבר''. וואוו. לא האמנתי שדני אי פעם יגיד לי דבר כזה. כל-כך דוגרי בפרצוף. אחרי חברות נפש של 10 שנים. 
''אותי? וואוו'' ודני כנראה ציפה שאני אקבל את זה בצורה שונה וחייך. 
''עכשיו מותר לי להגיד שאתה חתיך?'' דני תמיד ידע להתנסח! 
''בטח מותר'' אמרתי וחייכתי. 
הצחיק אותי שזאת המחמאה הראשונה שקיבלתי ממישהו, וזה בא מהחבר הכי טוב שלי. 

לא חשקתי בדני. הוא היה אתלט די טוב, תלמיד די טוב. הוא היה בדיוק בגובה שלי, 1.83, הוא היה ג'ינג'י חום אבל בלי נמשים, היה לו קול נורא נעים (והאמת מחרמן מאד דווקא). העיניים שלו נצצו ויכולת לראות את הילד שבתוכו, למרות שפיזית הוא היה בכושר טוב יותר ממני. נזכרתי בכל מה שעשינו יחד מגיל 10, בית עץ, מלחמות, טיולים. האם יתכן שכל אותן שנים היה מאוהב בי בסתר ופחד מהתגובה שלי כמו שאני פחדתי מהתגובה שלו אם יגלה שאני בארון. 

שאלתי את דני אם היה לו כבר נסיון והוא אמר לי שכמובן שלא, והסתבר ששנינו היינו בצ'ט מבלי שכל אחד מאיתנו יזהה את השני, מה ששעשע מאד את שנינו. החלטנו להשאר בארון, צלצלתי לגל ואיימתי עליו שלא יעיז לספר עלי לאף אחד אחר והוא הבטיח, ואמר שהוא מצטער שסיפר לדני ו.. אבל טרקתי לו את הטלפון. 

ביום כיפור באתי לביתו של דני. המשפחה שלו הייתה בחו''ל ונשארנו לבד. הסתובבנו כל הזמן בתחתונים והאמת שדני נראה חתיך ביותר ופתאום ראיתי איך לא שמתי לב שהחבר הכי טוב שלי מקבל גוף פצצה. 

דני דווקא אהב את המראה שלי ואמר שאני לדעתו נראה הרבה יותר טוב מרוב הבנים אצלנו, הבנתי כבר שהוא חושק בי וזה כבר לא הפריע לי בכלל ממש להיפך. ידענו שזה יהיה היום כיפור הכי מיוחד שלנו ושזה לא סתם קרה כל-כך קרוב לתאריך כזה. במקום לנסוע באופניים, שברנו מסורת של עשר שנים בדיוק כמו ששברנו את השתיקה שלנו. החלטנו לצבור נסיון. 

דני הוא קסם של בנאדם. הוא יעשה בשבילך הכל, ממש הכל, בלי תמורה. אף מורה לא היתה מבקשת ממנו כלום כי ידעה שינצלו את טוב ליבו, לא שהוא היה פרייר, זה החינוך שהוא קיבל. ההורים שלו היו מסורתיים מאד אבל דני לא הלך עם כיפה, הוא היה יותר חילוני ממני. אחרי שסיימנו לצום, אכלנו והלכנו לישון קצת, אני במיטה של אחותו והוא בחדר שלו. 

אני כנראה ישנתי חזק. דני בא למיטה שלי ערום לחלוטין, והוריד ממני את הסדין ואת הבוקסרים, התעוררתי וראיתי שהוא מעביר על הגוף שלי את היד שלו, המגע היה נעים, הייתה לי זקפה מיידית, כמובן שהוא ראה אותה. הסתובבתי על הבטן, דני עלה על המיטה, מפריד קצת את שתי רגלי והתחושה שלו עוד קצת ועוד קצת בתוכי לא הייתה כואבת או קשה אלא להיפך, הרגשתי שאנחנו פשוט נועדנו להיות ביחד. 

אחר-כך ניסיתי בזהירות אותו דבר, האמת לא שמתי בחיים לב שלדני היה תחת מוצק ושרירי וגב מפותח ושרירי, דני נאנח קצת ראיתי שזאת ממש התגשמות הפנטזיה שהוא חלם עליה שנים. הוא הסתובב ושכבנו שנינו על הגב, הסתכלנו הצידה אחד על השני, הוא העביר יד על החזה שלי ואמר לי שהוא בטוח חולם את כל זה. 

כמה הגוף שלו נעים. המגע שלו היה רך ועדין, הוא אמר שהוא מרגיש בעננים עכשיו. הוא קם למצב ישיבה, ואז נשכב על הבטן עם הראש שלו ליד הרגליים שלי. יד אחת שלו קירבה את האיבר שלי לפה שלו וכשהוא הכניס את זה לפיו הרגשתי תחושה שאין לה שום תיאור חוץ ממי שהרגיש אותה. 

יצא לי ''אההה'' קצר ודני המשיך לאט לאט, גם את הביצים. אחרי זה חזר לשכב על הגב וזה היה תורי לעשות אותו דבר, היה לו איבר מושלם במראה שלו, ביצים גדולות וחלקות, ראיתי שדני חש כמוני. חזרתי לשכב לידו, מעביר יד על החזה שלו. 

איך לא שמתי לב שדני הפך להיות כזה מוצק ויפה! פתאום הוא נראה בעיני הגבר הכי נחשק בעולם. דני ואני קמנו, והלכנו להתרחץ יחד. 

הסתכלתי על המים מכים בגוף הזה שגיליתי אצל דני, והוא הסתכל עלי וכל הזמן חייך קצת נבוך, אולי ראה שאני ממש נועץ בו מבט של הערצה. זה נראה מרגע לרגע כמו גירסה משופרת וגברית של חבר הילדות שהכרתי כל הזמן. 

גיליתי את היופי הפיזי שלו ובנוסף להיותו אדם מצוין, הוא היה מושלם, פשוט מושלם. התקלחנו יחד והייתי חייב לנשק אותו, הרגשתי דחף בלתי נשלט לגעת בו שוב ושוב, התחלתי לחשוק בו יותר ממה שהוא כנראה חשק בי כל השנים. 

למחרת אחרי בית ספר, שוב הגעתי אליו הביתה, הזמנו ארוחות ממסעדה ואז התקלחנו יחד ושוב היינו יחד במיטה אחד על השני במשך שעתיים. 

דני הלך לחדר כושר, והתעוררתי מהרעש שעשה כשחזר. הוא הוריד את הבגדים שלו,ועמד מיוזע, שריריו קשים ויפים מהמאמץ בחדר כושר. הייתי חייב להגיד לו שאני כבר לו מכיר אותו, הוא נהיה חומר לדוגמנות מיום ליום. דני צחק ואמר שזה הכל רק בשבילי. כשהוא יצא מהמקלחת ערום, הוא זינק עלי, עם דחף של ברדלס מיוחם. 

הוא היה בטוח בעצמו, והרגשתי את ההנאה הכי גדולה אי פעם. מצאנו את אהבת חיינו, והיינו האנשים הכי מאושרים ביקום. החלטנו להשאר בארון בכל מחיר. 

דני הסכים לשכויר עבור שנינו דירה עצמאית. קבלנו את הסכמת ההורים, לדני לא היו בעיות כספיות בכלל, ההורים שלו גם ככה לא ידעו מה לעשות עם כל הכסף שלהם ולרוב בזבזו אותו בחו''ל. 

כרגע אנחנו מחפשים דירה, אבל לא בטוח שיהיה לנו אומץ לפני הצבא והכל לגור לבד. 

כך או כך, העתיד סוף סוף נראה... ורוד. 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...