>  >  > 

אהבה מאוחרת - ב

המשך הסיפור של גיל, על מה שקורה לגבר נשוי בן 37 שנתקל לראשונה במשיכה לגבר צעיר ממנו בשנים רבות...


הסיפור מסופר בגוף ראשון אבל הוא לא קרה לי, אלא למכר שלי ואני מצטט אותו במדוייק למעט שינוי השמות.

נסעתי חזרה הביתה כשעל השפתיים שלי טעם הנשיקה של נדב. הרגשה מוזרה, לטיפת הזיפים וההבל פה הגברי היו בשבילי דבר חדש, מוזר מפחיד ומושך.

בבית לא היה לי חשק לשמוע כלום לא את האשה ולא את הילדים. נכנסתי למקלחת וכל מה שיכולתי לחשוב עליו היה הנשיקה ועמד לי כל-כך חזק. רגשי אשמה הציפו אותי, איך אני יכול להרגיש דברים כאלה? התחלתי לבכות, כי פחדתי שאם אני מרגיש אהבה כלפי הבחור הזה אאבד את משפחתי ואולי זה לא הדדי.

השבת עברה עלי במצב נפשי קשה מאוד. רציתי להתקשר לנדב ואפילו בררתי ב- 144 מה הטלפון, אבל הוא היה של הוריו והוא גר בשכירות. הלכתי מחדר לחדר מבלי לדעת מה לעשות ואיך להתנהג איתו. הרגשת בדידות מילאה אותי, לא היה לי עם מי לדבר על מה שקורה לי ורק המחשבה על נדב, החזירה לזיכרוני את הנשיקה והחיבוקים.

ביום ראשון חזרתי לכיתה במטרה שהכל יהיה כמו מקודם, אבל איך שנדב נכנס לחדר זה היה כאילו אין שם אף אחד ורק שנינו בחדר. הצמדנו מבטים, החלפנו חיוכים מצד אחד של החדר לצד השני. ישבנו צמודים זה לזה ולמדנו מתמטיקה. אחרי שעה ירדנו לכיוון הרכב שלי הצעתי לו שוב טרמפ והוא סירב. הצעתי לו לשבת ברכב עד שיגיע האוטובוס לזה הוא הסכים. ישבנו ברכב ואיך שהתיישבנו השפתיים נצמדו. הייתי רעב אליו והוא אלי. כמו חיות התנשקנו והתחבקנו. מדי פעם הוא שלח יד לכיוון הזין שלי, אבל הזזתי לו אותה לא הייתי מסוגל שהוא ייגע בי שם. מוזר, להתנשק ולהתחבק איתו הסכמתי, אך לא מעבר לכך.

כמובן שהזמנתי אותו למסיבת ההצלחה שלי בבגרות במתמטיקה. החלטנו אני והמשפחה לעשות פיקניק ולעשות על האש. הבוס שלי הגיע ונדב איחר קצת אבל הגיע. הבן הגדול שלי צילם את האירוע המשמח בווידיאו. המסיבה היתה כמעט כל היום (זה היה שבת שכחתי לציין).

אחרי שכולם הלכו, לחצו לי את היד ואיחלו לי הצלחה בהמשך הבחינות הבחנתי שנדב כבר לא היה הוא לא נפרד ממני לשלום. נכנסתי לדכאון קשה ובמשך יומיים לא יצאתי מהבית. הרגשתי שאיבדתי את נדב ולעולם לא אראה אותו. שום דבר לא היה חשוב לי באותו זמן. ביום השלישי קראו לי הבנים לדבר איתם בחדר שלהם. הגדול הכניס קלטת למכשיר הווידיאו, הקלטת של המסיבה, וביקש ממני לראות טוב טוב מה קורה שם.

הסרט התחיל לרוץ. ראתי את כולם נכנסים, אוכלים, רוקדים ומדברים. כשנדב נראה על המסך מאוד התרגשתי ודי חיפשתי אותו בין הראשים של האנשים, שלפחות תהיה לי מזכרת ממנו. הבן הצעיר הפר את הדממה בצעקה ''אבא אתה מאוהב בבחור הזה''. בלי סימן שאלה, פשוט קביעה פשוטה ונכונה.

כל הלב התחמם לי פתאום הבנתי את הכל. הבן הגדול עצר את הסרט ושניהם הסתכלו עלי והצעיר אמר ''אבא על תרגיש שלא בנוח גם אני הומו''. לחשתי לו איך הוא יכול לדעת שהוא רק בן 15. הוא ענה, שהוא תמיד ידע על עצמו ועכשיו הוא סוף סוף מרגיש נוח לספר לי. הסתכלתי לכיוון הגדול ושאלתי אם הוא גם הומו והוא ענה שלא, ואין לו בעייה עם זה שאבא שלו כן הומו.

הראש שלי היה סחרחר. נכנסתי לחדר השינה ופחדתי כל כך מה יהיה הלאה. הבנים נכנסו לחדר, חיבקו אותי והבטיחו שהם יעזרו לי במה שאהיה צריך. לאשתי הספיק מבט אחד בסרט כדי להבין הכל. נשים יש להן ראייה לדברים האלה.

היא הכניסה אותי לחדר השינה ואמרה לי שלמרות שהיא היתה עסוקה מאוד במסיבה היא הרגישה שמשהו לא בסדר איתי ואחרי שהיא ראתה את הסרט היא הבינה, שאני מאוהב בגבר. היא הוסיפה שהיא מציעה לי להפרד מיידית. אמרתי לה שלא עשיתי עם הבחור שום דבר, אבל לטענתה בגדתי עם הלב שזה יותר גרוע מבחינתה מאשר בגידה עם הזין. הסכמתי לפרידה למרות הפתאומיות, זו היתה ההזדמנות שלי לנסות משהו חדש.

אשתי ואני מצאנו עורך דין, שעזר לנו מאוד ותוך שבועיים הינו גרושים. ויתרתי על הכל מלבד האוטו: הדירה, החפצים, החסכונות והבנים. הם עמדו מאחורינו כל הזמן. הם החליטו מטעמי נוחיות שעדיף להשאר עם אמא שלהם בדירה מאשר להתרחק מהחברים ובי''ס כשהם איתי. הבוס שלי גילה הבנה נדירה והציע לי לישון במשרד במוסך עד שאני אמצא משהו יותר טוב.

עבר כחודש מאז המסיבה והבנים החליטו להפתיע אותי וביקרו אותי במוסך. לשאלתם איפה נדב נדהמתי. אמרתי להם, שהוא נעלם מחיי כמו שנכנס ואני מפחד לנסות לחפש אותו, כי הוא לא חיפש המשך קשר איתי לאחר שהבחינה והמסיבה הסתיימו. הבן הצעיר התחיל לצחוק ואמר, שבטח נדב חושב אותו דבר. הוא קרץ לבן הגדול שניהם התחילו לצעוק עלי שאני אתקלח, אתלבש ואסע לבית של נדב.

זה מה שעשיתי בערך ב- 22:00 הייתי בפתח הדירה של נדב. לקח לי 10 דקות לצלצל בפעמון ואף אחד לא ענה. ניסיתי לדפוק על הדלת וגם אז לא נעניתי. מחשבות רצו לי בראש שאולי הוא עבר דירה, אך השם שלו עדיין הופיע על הדלת. התיישבתי על המדרגות והחלטתי להמתין לו.

הוא הגיע בערך בחצות, שיכור, מלוכלך ומסריח מאלכוהול. הוא נבהל כשהוא ראה אותי והתחיל לבכות. זה היה ממש רומנטי אני עומד עם צ'ימדן עם החפצים שלי ועם הראש למטה ונדב בוכה. לקחתי מהידיים שלו את המפתח ונכנסנו לדירה.

הוא נפל מייד על המיטה שעמדה במרכז החדר ונרדם. הורדתי לו את הנעליים וניסיתי את שאר הבגדים, אבל הוא לא הפסיק להתפתל ולהתנגד עד שהפסקתי. אני החלפתי לטרנינג ונשכבתי לידו.

לא העזתי לגעת בו או משהו כזה. פשוט הבטתי בו עד שהגיע הבוקר. הפלא-פון שלי צלצל לפתע בשעה 07:00 הבנים שלי על הקו. הם רצו לדעת מה קורה. סיפרתי להם שנדב שיכור וישן לידי. הם הציעו לבוא ולהכין לנו ארוחת בוקר. ששאלתי מה עם בית הספר הם צחקו ואמרו שהאושר של האבא שהם יותר חשוב.

הבנים הגיעו ומייד התחילו לסדר ולנקות את הדירה. באור התברר לי שהיה שם בלגן אחד גדול ומלוכלך. הם הכינו ארוחת בוקר ורצו לאחר שהתחננתי לפניהם לבית הספר. הם התקשרו לבוס שלי והודיעו לו שאני אעדר שבוע מסיבות אישיות. הבוס אישר להם להודיע לי מצידו זה בסדר ושארגיש טוב.

נדב לא עשה סימנים של התעוררות כלל ולכן אכלתי את ארוחת הבוקר לבד. בערך בסביבות הצהריים הוא התחיל לבכות מתוך שינה התקרבתי למיטה, נשכבתי לצידו וחיבקתי אותו ומיד הוא הפסיק לבכות. כל פעם שהתרחקתי ממנו הוא התחיל ליבב ולבכות, הכל מתוך שינה. נשקתי לו את העיניים מהדמעות. מדי פעם הוא התעורר חיבק אותי וחלש שהוא אוהב אותי ונרדם.

שנים שאף אחד לא אמר לי ''אני אוהב אותך''.

לפרק הקודם

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...