>  >  > 

סופשבוע מטריף

סיפור נוסף של דן, כתוב יפה ומושך לקריאה. תקראו, תהנו ותתמהו.

איזה סוף שבוע מטריף זה היה. אתה היית כל-כך מקסים שכבר פחדתי שזה לא מציאותי.

כל הדרך לצפון ישבת לידי, מעביר הילוכים ומצית לי את הסיגריות המעטות שעישנתי. אתה לא אוהב אותי כשאני מעשן, אבל זו הייתה נסיעה ארוכה אז הרשת לי לעשן באוטו שלי מספר סיגריות בודדות וכדי להוכיח לי שזה לא מפריע לך ושאני לא צריך לעצור בצד הדרך הצתת לי אותן.

מדי פעם היד שלך ליטפה לי את הרגל או את הראש ולפעמים סתם ישבת ושרת עם הרדיו שניגן שירים ישנים שלא היו ערוכים בשום סדר הגיוני וזה הצחיק אותך מאוד.

ממש לפני שהגענו לצימר שהזמנת, ביקשת שנעצור בצד הדרך, בקניון הדרכים שהיה בצומת הקרובה. עצרנו וקנית קצת אלכוהול משובח וקופסא גדולה של גלידת שוקולד בלגי. אני הספקתי בינתיים לעשן שתי סיגריות ברצף והמשכנו בנסיעה לצימר כשאתה מאכיל אותי ואותך בגלידה הטעימה.

כשהגענו לצימר לא נתת לי לסחוב כלום מהאוטו כי רצית שארגיש כמו מלך ביומיים שלקחנו חופש מהמציאות... התמקמנו בצימר (כשלמעשה אתה מסדר את הדברים ואני מתפעל ושואל למה אין כאלה בת''א) .

ואז הזמנת אותי לחצר, בטבורה של החצר במרכז הדשא היה ממוקם ג'קוזי פול מדהים. עמדת מאחורי, מחבק אותי, ולחשת בשקט ''תתפנק, מותר לך עכשיו, תתפרק'' .

ישבנו יחד בג'קוזי שעות עד שירד הלילה. אתה פינקת אותי כמו שלא פינקו אותי מעולם. עיסית את גבי, את ידי ורגלי, נשקת קלות לצווארי ועל שפתי, לאט לאט כל פעם מחדש העמדת לי את הזין והבאת אותי לאורגזמות מטורפות.

איך שליקקת את גופי כולו, מילימטר אחר מילימטר, לא מוותר על אף פיסת עור. איך שמצצת לי בזמן ששתיתי מהאלכוהול, בדיוק במהירות הנכונה ועם כמות הרוק המדויקת ועצרת בדיוק בזמן והסתובבת והתיישבת עלי כשגבך מופנה אלי, נותן לי את האפשרות לצבוט את פטמותיך כמו שאני כל-כך אוהב. אני לא אשכח לעולם את תחושת הפורקן והעונג שהרגשתי באותן שעות בג'קוזי.

כשירד הלילה לקחת אותי לטייל באוויר הפתוח, סיפרת לי הכל, אבל ממש הכל על חייך. אני קצת הייתי נודניק וכהרגלי שאלתי שאלות מתריסות אבל אתה ענית לי בשקט ובנינוחות על כל שאלה ושאלה. כבר הרבה זמן זה לא קרה לי.

נהניתי, הרגשתי שאני בסך-הכל בסדר, כי נתת לי להרגיש כך. סיימנו את הערב מחובקים במיטה אחרי סקס מדהים וחלוקת מחמאות אין סופית.

בבקר הערת אותי בנשיקה והגשת לי ארוחת בוקר למיטה. אני הייתי מאושר וסיפרתי לך שלא חלמתי כלום הלילה, פשוט ישנתי בשקט מבלי לחשוב על כלום. אתה סיפרת לי שחלמת שאנחנו מחליטים לחיות יחד כי ברור לנו שלא ניתן להיפרד ושאנחנו קונים בית קטן בעיר ועובדים קשה כל השנים וחוסכים פרוטה לפרוטה ובסוף - בפנסיה, אנחנו מוציאים את כל הכסף מהבנק ועוברים לגור בצימר ממש כמו זה שאנחנו נמצאים בו עכשיו כדי להיות בטוחים שאנחנו מזדקנים באושר.

חיבקתי אותך.

אחרי חצי יום של בטלה משותפת במיטה וסקס אחרי סקס אחרי סק... התחלנו בנסיעה הביתה.
כמעט כל הדרך שתקנו, הבטנו בכביש שלפנינו וכל אחד חשב את מחשבותיו. הרי רק לפני שלושה ימים הכרנו באותו בית קפה קטן בקצה השכונה שלך. אנחנו בעצם לא מכירים אחד את השני מספיק...

אני יודע שלא כתבתי כלום ממה שנתתי לך אני בסוף השבוע הזה. זה פשוט. לעומת מה שנתת לי לא נתתי לך כלום.

עכשיו יומיים אחרי סוף השבוע שלנו אני מבין שאנחנו חייבים להתנתק לחודשיים-שלושה.
אני יודע שלא ניתן להחזיק בשני קצוות המקל. אני יודע שאני לא יכול לבקש ממך לחכות לי עכשיו חודשיים-שלושה. אני רק יודע שאלה יהיו חודשיים-שלושה קשים עבורי.
מקווה שתסלח לי או לפחות תנסה להבין.

אני חייב לנסוע עכשיו, חייב.

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...