פסטיבל פולסום. צילום: דודי בר-טל.

 >  >  > 

אדון בשלט רחוק - פרק ג'

הדייר

המאבטח הלך, כשהוא הודף אותי הצידה כדי לצאת, ולא הביט לאחור. נשארתי חצי שוכב על רצפת השירותים לוהט מחרמנות ואם זה לא הספיק אז ברגע שהחזרתי את הפלאג למקומו הוא התחיל להתנפח, לרעוד ולשלוח זרמים לאחוריי ולבסיס הביצים שלי. ההתקן על הזין הצטרף לחגיגה והביא אותי אל הסף. סגרתי את דלת התא וניסיתי להשתלט על גופי עם נשימות עמוקות. לאחר מאבק הצלחתי לארוז את זקפתי הנוקשה במכנסי הריצה הצמודות.

יצאתי מהתא והדמות שניבטה מהמראה נראתה כשייכת לסרט פורנו ולא למסדרונות השופינג ואז גיליתי שמרוב מהירות שכחתי את התיק בחנות. זקפתי מתחה את הבד בקדמת מכנסיי כך שכל פרט באברי הזקור ניכר היטב לעיין. כתם של רטיבות התחיל להתפשט בקצה הבליטה והוסיף למראה הזנותי. רעידות הפלאג הרעידו את פלחי ישבני והבד שנמתח עליהם. נשענתי על הכיור, שוטף את פניי במים קרים ומתפלל שאיש לא יכנס ושהאדון ירחם עלי מעט. לא יודע כמה זמן חיכיתי עד שהמתקנים נרגעו והצלחתי להוריד את זקפתי ממצב נוקשה למלא. הכתם התפזר וכבר לא ממש ניכר על הבד השחור. סידרתי את אברי כך שיהיה צמוד לירכי כלפי מטה ויצאתי לעבר החנות לחפש את התיק שלי.

מיד ביציאה למסדרון הצר והארוך המוביל חזרה לאזור החנויות ראיתי מולי אימא עם שני ילדים בני כעשר. הסתובבתי ומיהרתי לחזור לשירותים. חיכיתי רגע ויצאתי שוב. הגעתי עד לאמצע המסדרון כשנכנסו אליו שלושה צעירים. מרוב מבוכה התגובה שלי הייתה הכי גרועה שאפשר, התכווצתי אל הקיר מנסה להיעלם לתוכו. תגובתי רק משכה את תשומת ליבם. הם התקרבו נועצים בי עיניים מרגישים עצמם חזקים יותר ככל שאני התכווצתי.

מה יש לה לזאתי, אמר אחד כשנעמדו מולי חוסמים את דרכי. הם הקיפו אותי, אחד מהם שולח יד לצווארי ומצמיד אותו לקיר. מה את מחביאה שם? אמר חברו שולח ברך מהירה לבליטה במכנסיי שמעכה את הביצים שלי וגרמה לי לאבד אחיזה ברצפה.
אווו את כל כך שמחה לראות אותנו?
לפני שהספקתי להגיב כבר הייתי בידיהם נגרר חזרה לשירותים. הם השליכו אותי על הרצפה והבריון ביניהם עמד לבעוט בי כשחברו עצר אותו.
למה לבעוט בה? לא עדיף שתמצוץ?
תוך שנייה הועמדתי על ברכיי וזין ראשון נשלף לעברי. הספקתי להוציא את הטלפון ולבקש שיצלמו. זה הלהיב אותם עוד יותר ובעוד הראשון טוחן את גרוני עמדו השניים האחרים והיכו באבריהם על ראשי מבררים כל הזמן אם זקפותיהם נמצאות בפריים. שני הראשונים גמרו בגרוני, השלישי שלף את זקפתו מפי אחרי הירייה הראשונה ומילא את פני בנוזליו הסמיכים. לאורך כל הזמן הם לא חדלו לקלל ולנבל את הפה. נותרתי על הרצפה בשירותים עם גרון ופנים מלאי זרע וזקפה בולטת במכנסיי. משכתי את עצמי לכיור ושטפתי את פניי נאלץ להיאבק שוב באיבר המרדני הבולט בחלציי.

בדקתי את הסרט שהיה ממש מדליק. לאורך כולו נראו שלושת הזקפות ולקראת הסוף גם האיברים המרוקנים נחו על ראשי. שלחתי את הסרט לאדון ופניתי לצאת. הניסיון השלישי הצליח, נחלצתי מהמסדרון ללא היתקלויות.

בחזרה בחנות התקבלתי בפנים מחויכות. התיק שלך במחסן מאחור, אמר לי המוכר גילי, אתה כבר יודע איפה זה. ברגע שנכנסתי למחסן נסגרה אחרי הדלת. אנחנו סוגרים עוד מעט, שמעתי את קולו מעבר לדלת הנעולה, יש פה עוד אנשים שרוצים להכיר אותך אז חכה בסבלנות.

אחרי כמה דקות במחסן התחילו המתקנים להשתולל שוב. חשבתי שהאדון כועס כי נעלמתי. צילמתי את עצמי במחסן מסביר שאני נעול ומחכה לעוד גברים שרוצים להשתמש בי ושלחתי לו את הסרטון. אחרי רגע נרגעו המתקנים. הקולות מהחנות העידו על סגירתה. החלטתי להתכונן, שלפתי את הפלאג מאחוריי ושמרתי אותו בתיק.

גילי נכנס עם גבר שנראה בשנות הארבעים.
הגבר ניגש אלי והחל לבדוק אותי כמו שבודקים בהמה בשוק. הוא מישש את גופי וכשהגיע למפשעתי תפס את הביצים שלי.
מה יש לך שם? תוריד את המכנסיים, הורה לי.
משכתי למטה את הטרנינג.
הוא משך את הביצים שלי קדימה ושוב שאל, מה זה?
זה מתקן ששולח זרמי חשמל לקצה הזין שלי לפי פיקוד מרחוק של האדון, הסברתי, הוא שולט על זה דרך אפליקציה בטלפון. יש גם פלאג לתחת אבל הוצאתי אותו כדי לפנות לכם את החור.
תראה לי
הוצאתי את הפלאג מהתיק. הוא מתחבר לבטרייה, אמרתי בשקט, הוא רוטט, מתנפח ומעביר זרם גם מהקצה שבפנים וגם מהכדור שיושב מתחת לביצים.

בינתיים נכנסו עוד כמה צעירים. נתתי לגילי את הטלפון שלי, הוא כבר ידע מה לעשות אתו.
הם שמו שורה של קרטונים והשכיבו אותי עליה ומיד קשרו רצועת בד על עיניי. מאותו רגע החלה סערת חדירות לאחוריי וגרוני. נראה שהסיפורים על הסשן הקודם חרמנו אותם כי היו כאלו שגמרו מיד אחרי שחדרו לגופי, לאחרים לקח טיפה יותר זמן אבל זה הרגיש כאילו הם חודרים וגומרים בזה אחר זה. מספר פעמים שמעתי את גילי מרגיע אותם שהוא מקפיד שלא לצלם אותם מעל גובה החגורה. למי שהמשיך להתנגד לצילום הוא ענה שזה התנאי שהעמדתי כדי שיוכלו להשתמש בגופי.

לא יודע כמה זמן עבר וכמה גמרו בתוכי. הגרון שלי היה מלא זרע וכך גם אחוריי. לפתע הרגשתי את הפלאג חוזר למקומו מי שהחזיר אותו הבין שאת החוט המשתלשל בין רגליי צריך לחבר לפלאג וברגע שחובר התחיל הפלאג להשתולל. הכיסוי הוסר מעיניי וראיתי גילי עמד מול פניי עם זקפתו סמוכה לשפתיי כשהוא ממשיך לצלם. לקחתי את אברו לגרוני באסירות תודה.
אךךך אתה ממש מוצץ מעולה, איך עוד יש לך כוח אחרי כל אלו? אתה ממש אוהב את זה נכון?
אהה אישרתי בנהימה מבעד לפי המלא בזקפתו.
הוא האיץ את תנועתו ואחרי זמן קצר ירה מטען זרע אדיר.
אוף, נאנח תוך שאני יונק את שאריות הזרע מאברו, זה היה ממש מחרמן.
לפני שהחזיר לי את הטלפון הוא שלח את הסרטון לעצמו.
תבוא כל יום, אמר לי, נראה לי שכולם פה ייהנו.

המסדרונות היו ריקים כשיצאתי מהחנות וכבר ממש לא אכפת היה לי שזקפתי בולטת מהטרנינג. פה ושם ראיתי מבטים מהבודדים שפגשתי ברחוב בדרך הביתה.

היה כמעט חצות כשחזרתי הביתה וכבר כשהתפשטתי במבואה שמעתי קולות חלושים של יללות. חשבתי שאולי נכנס חתול מהדלת הפתוחה. הגעתי לסלון ונבהלתי. במרכז הסלון ראיתי חבילה שזזה ורעדה. לקח לי שנייה להבין מה אני רואה.

נער צנום שכב על צדו. ידיו ורגליו קשורות מאחורי גבו מותחות אותו לקשת בלתי אפשרית לאחור. פטמותיו היו לחוצות במצבטים ושני טורי מצבטים עיטרו את בטנו. הזין שלו היה נתון בסד והביצים שלו מעוכות במלחציים.
אוי, חשבתי לעצמי, מי יודע כמה זמן הוא מונח פה, כל כך סובל. האדון בטח חשב שאגיע מיד אחרי שבע.

עבד, תכיר את 17, זה השותף החדש שלך, שמעתי את קולו של האדון מהטלוויזיה. 17, זו התחלה חדשה בשבילך, אל תאכזב אותי. תביא לנו צופים וכולנו נהנה אם לא, אתה חוזר לאדון הקודם שלך. תזכור, אתה רק מושאל לניסיון ואם זה לא ישתלם לא אוכל לקנות אותך.
דבר ראשון אני רוצה לראות אם הוא יודע למצוץ אז קדימה עבד, תן לו את הזין העלוב שלך.

ברגלים רועדות ניגשתי ל17 ושחררתי את מחסום הפה שלו. זה לא היה מחסום רגיל אלא דילדו בגודל מלא שנתקע לגרונו וחוזק ברצועה. לא ברור איך הוא הצליח לנשום. אחרי שאיפת אוויר ארוכה שלוותה בשריקה רמה הוא התחיל לצעוק מכאבים. הזעקה שלו הייתה אמתית וקורעת לב אך לא יכולתי לעזור לו. תקעתי את הזקפה הנוקשה שלי דרך הפה הפעור בצעקה הישר אל גרונו. קולו הושתק וכמו תינוק בהתניית יניקה, נסגרו שפתיו על בסיס זקפתי והוא החל יונק את אברי בעוצמה. נשארתי עמוק בפנים עד שעוצמת היניקה נחלשה. נסוגותי מעט מאפשר לו לנשום ונכנסתי חזרה עד הסוף. בחדירה השנייה כשהייתי עמוק בתוכו חטפתי זרם חזק מההתקן שעל הזין שלי. הגרון שלו התכווץ ונסגר עלי בכוח וכל גופו התפתל. כשהשתחרר הגרון יצאתי לגמרי ממנו וחזרתי ונכנסתי אחרי נשימה עמוקה שהוא לקח ולפני שהתחיל לצרוח. עם כל חדירה היכה בנו המתקן. הגרון שלו גירה אותי לרמות אחרות אך הזרם החשמלי כיבה את הגעש בחלציי. 

המשכתי לזיין את גרונו ממתין להוראות מהאדון. מרוב גירוי ומכות חשמל כבר התחיל לכאוב לי הזין ואז סוף סוף נשמעה ההוראה לעצור.
שחרר אותו, הורה קול מתכתי, רחץ אותו ותן לו משהו לאכול ולשתות.

יצאתי מהגרון המעונה. תחילה שחררתי את ידיו ורגליו. אחר כך שחררתי את המלחציים מהביצים שלו ומיד הוא התחיל לצעוק מכאב. החזרתי את הגג לגרונו כי לא רציתי להעיר את כל השכונה. גלגלתי אותו על גבו עיניו מלאות הדמע מביטות בי במבט מבוהל. התחלתי לשחרר בזהירות את המצבטים מגופו מעסה כל נקודה לפיזור הכאב. כשסיימתי, הוצאתי מגרונו את הגג. לא ידעתי איך לשחרר את הסד מהזין שלו אז החלטתי להשאירו בינתיים כי חשבתי שהוא לא הכאיב.
תודה אדוני, הוא מלמל שוב ושוב והתקפל לתנוחה עוברית.

בוא למקלחת, אמרתי לו. הוא החל זוחל על ארבע. קום, אמרתי לו אך רגליו רעדו ובקושי עמד עליהן. הוא היה רזה, יותר נכון שדוף לגמרי. תמכתי בו והובלתי אותו למקלחת. כיוונתי למים פושרים מחשש לעורו הרגיש. על גבו ניכרו סימני אלימות, פסים סגולים שנמשכו אל ישבנו וירכיו. הוא עמד בקושי, נשען עם שתי ידיו על הקיר ולא הפסיק לבכות. סיבנתי אותו בזהירות מגלה שהמספר 17 על אחוריו וזרועותיו הוא קעקוע. גופו היה חלק לגמרי פרט לשיער שעל ראשו.

תפסתי את פניו בשתי ידי והפצרתי בו להירגע.
בבקשה אל תכאיב לי, התחנן בלחש.
אל תפחד, אני עבד בדיוק כמוך, תסתכל, אמרתי והצבעתי על ההתקנים שעל מפשעתי.
הוא הפסיק לבכות.
איך קוראים לך? שאלתי,
עבד 17, ענה
איך משחררים את זה? שאלתי, אוחז בסד שעל אברו.
יש פין למעלה, אבל אסור להוריד את זה, האדון יכעס.
מצאתי את הפין ושחררתי את אברו. מהסד הקטן השתחרר זין ענק שהיה לחוץ בכלאו. הוא תפס אותו בשתי ידיו והחל שוב לבכות מכאב ופחד. האדון יעניש אותי, הוא בכה והחל שוב לרעוד.
החלטתי לתת לו לנוח לפני שאני מתשאל אותו על מה עבר עליו ואיך הגיע למצב הזה אבל לא יכולתי להתעלם מהאיבר הגדול שתלה תחתיו ונראה לא מתאים לגוף הצנום. איבר כזה גדול בסד קטן כל כך זה בטח הכאיב לו, חשבתי ושמחתי ששחררתי.

האיבר שלו גירה אותי ומצאתי לעצמי צידוק, ככה אני אוכיח לו שאני לא אדון. מרוצה מעצמי רכנתי לעבר מפשעתו. הוא נראה מופתע אך לא זז. שאבתי את האיבר לתוכי. הוא אכן היה הדבר הגדול ביותר שנכנס לפי. עוד בטרם החל להתמלא כבר גלש עמוק לגרוני. האיבר התמלא באיטיות דורש עבודת לשון, שפתיים וגרון ארוכה ומהנה. ככל שהתמלא גדל האתגר, תרתי משמע. תוך שהאיבר מתמלא הוא הפסיק לבכות ולרעוד. הוא עמד שעון על קיר המקלחת בלא תזוזה.

אחרי עבודה מהנה התקשה האיבר שגלש מפי עמוק לגרוני ומתוך סקרנות הוצאתי אותו לרגע להתבונן בו. סגרתי כף יד סביבו והיא לא הספיקה להקיפו. סגרתי יד שניה בהמשך לראשונה וכשליש מהזקפה נותרה גלויה. שאבתי אותה במהירות חזרה לתוכי לפני שהמראה יפחיד אותי. תוך שאני עובד על הזין הענק עלתה בי מחשבה שבטח שאר גופו הצנום התרוקן לגמרי מדם. הסתכלתי למעלה. הוא השעין את ראשו לאחור על הקיר, עיניו עצומות, פניו שלוות ורק חזהו עלה וירד בקצב מהיר.

עם כל ירידה הרגשתי את כיפתו כאילו מגיעה לקצה צינור הבליעה שלי תוך שהיא מרחיבה את גרוני וצווארי. זו הייתה אחת המציצות המענגות בחיי, ככל הנראה כי השליטה הייתה בידי. אין ספק שאם זין כזה היה תוקף את גרוני מצבי היה אחר. עברו עוד מספר דקות עד שלפתע הוא החל שוב לרעוד. הגברתי את הקצב אך במקום להירגע הוא התחיל שוב לבכות.
בבקשה, בבקשה אדוני
שניות לאחר מכן הוא פלט לפתע צרחה של ייאוש, אברו החל לרטוט והרגשתי בבירור את הזרע עולה בצינור. הוא החל לירות עמוק בגרוני אך כבר אחרי הירייה השנייה הרגשתי כאילו הוא מטביע אותי. נסוגותי עד שכיפת הזקפה הרוטטת הונח על לשוני וזרמים של זרע מילאו את פי. הייתי עסוק בלבלוע מהר מספיק את כל הכמות הזו ולא שמתי לב שהוא מתחנן.
בבקשה אדון, אל תעניש אותי, לא יכולתי להתאפק יותר, בבקשה אדון אני מתחנן....

המשכתי לפנק את הזקפה שנותרה נוקשה ולקחתי אותה חזרה לעומק גרוני, מתעלם מהבכי והתחינות. חשבתי שכך יבין שאין כל עונש על הגמירה המדהימה הזו. המשכתי למצוץ לו עד שנרגע. ברגע שהנחתי לזקפתו וקמתי על רגליי הוא צנח על ארבע והחל ללקק את אצבעות רגליי כשהוא מניע את אגנו מצד לצד כמו כלב המקשקש בזנבו.

רציתי להרגיש את הזין הענק שלו בתוכי, באחוריי. הלכתי לסלון כשהוא אחרי על ארבע. נעמדתי על ברכיי על הכורסא והוריתי לו ללקק את התחת שלי. הוא ליקק סביב ראש הפלאג. בהוראתי הוא הוציא את הפלאג ממקומו ותקע את הלשון עמוק בחור שלי. אחרי כמה דקות של ליקוק הוריתי לו לזיין אותי. הוא קם והצמיד את קצה זקפתו לחור שלי. הרגשתי את החור נמתח עוד ועוד אך הכיפה טרם חדרה. קדימה, עודדתי אותו. הוא הגביר לחץ ובבת אחת חדרה הכיפה שולחת כאב חזק לגופי כאילו שפתי החור נקרעו. הוא נרתע לרגע אך מיד הוריתי לו להמשיך.

זה הרגיש כמעט כמו זיון ראשון. מעולם לא חדר לאחוריי זין גדול כל כך שחזר ופתח אותי כאילו היה התחת שלי בתול. גנחתי בקולי קולות עם כל תנועה שלו לתוכי. הרגשתי כאילו הוא מרחיב את אגני ובטרם חדרה מחציתו כבר הגיע למחוזות שלא ידעו מגע עד כה. לאורך כל החדירה, עד שמפשעתו נצמדה לאחוריי, ליווה אותה כאב עמום אך לא הנחתי לו לעצור. הוא הצמיד את מפשעתו לאחוריי ועצר מניח למערתי להסתגל לאיבר הענק התקוע בתוכה.

קדימה 17, תתחיל לעבוד, נשמע פתאום קול מהטלוויזיה.
הוא התבלבל לרגע ולא הבין מהיכן זה בא עד שראה את עצמו במסך תקוע באחוריי.
אנחנו בשידור ישיר ברשת, אמרתי לו, כל הבית מרושת במצלמות, האדון וכל הרשת רואים אותנו כל הזמן.
הוא התחיל לנוע באיטיות ואחרי מספר תנועות האיץ בו הקול להיות יותר אנרגטי.
מהר יותר, שב הקול ופקד אחרי עוד כמה תנועות.
17 התחיל לזיין אותי במהירות ועוצמה שחשבתי שיפרקו את אברי הפנימיים. החשש לא העיב על ההנאה ומהר מאוד כבר הייתי באקסטזה של גניחות ונשיפות.
עבד, תזכור שאסור לך לגמור. 17, גם אתה גומר רק לפי הוראה ברור?
כן אדוני, אמרנו במקהלה.

17 טחן את אחוריי ומעמקי בטני כשהוא מניע את זקפתו בתוכי בקצב של פיסטון במנוע של פרארי. הגירוי החזק הפך במהרה את העונג להצפה של רגישות ייתר שפיתחו רקמותיי. הגעש בחלציי איים להתפרץ וככל שעבר הזמן נאלצתי להפנות יותר אנרגיה למניעת האורגזמה שעמדה על הסף. בשלב מסוים התנתקתי כי לא יכולתי עוד לשאת את הגירוי. הרגשתי כאילו כל הווייתי התמקדה בחסימת התפרצות הוודאית כל כך.

הקול הורה לנו לשנות תנוחה. לפי ההנחיות נשכבתי כל גבי על השולחן הנמוך בסלון ו17 חדר חזרה לאחוריי. ההפסקה הקצרה אפשרה לי להתאפס אך הגירוי בתנוחה החדשה היה חזק יותר. רגע לפני שאיבדתי את השליטה הורה הקול ל17 לגמור לי על הפנים. הוא מיהר להתמקם מעלי ולא נדרש ליותר משתי תנועות יד על כיפת זקפתו כדי לצפות את פרצופי בזרע סמיך. ליקקתי ככל שהשיגה לשוני ואת השאר גרף 17 באצבעו והביא לפי. הפלאג החליק בקלות חזרה למערה הפתוחה שלי. ברגע ש17 החזיר את הפלאג למקומו הוא התנפח והחל לרטוט תוך שהוא שולח מכות חשמל לתוך מעיי ולבסיס הביצים שלי דרך הכדור. גם ההתקן שעל הזין שלי החל לשלוח מכות חשמל מתוזמנות עם השאר.

שכבתי שם רגליי מוחזקות באוויר וגופי מתפתל מהזרמים. הגעש חזר מיד. ידעתי שאם זה ימשך מספיק זמן לא אוכל לעמוד באיסור הגמירה.
17 לקק לעבד את הביצים, הרעים הקול
17 מיהר לעטוף את הביצים שלי בלשון החמה שלו. זה היה כבר יותר ממה שיכולתי להכיל.

ברגע שנגעה הלשון בביצים שלי ידעתי שהפסדתי. תוך שניות התפוצצה אורגזמה אדירה בחלציי אך המוצא היה חסום עם האלקטרודה שלא הפסיקה להזרים מכות חשמל ישירות לתוככי אברי. הזרע נורה ונעצר מנפח את הצינור שבתחתית זקפתי הנוקשה. עם כל ירייה גבר הכאב לאורך אברי וכשנרגעו ההתכווצויות קיבלה זקפתי צורה מוזרה עם צינור נפוח לאורכה. הנוזל הסמיך דלף לאיטו סביב האלקטרודה וגלש במורד זקפתי.
17 שים לו אטב על הקצה שלא ידלוף, נשמע קול מתכתי.
17 הביט בי באימה ולקח אטב מאלו שהסרתי מגופו.
ידעתי שזה הולך לכאוב אך לא רציתי לסבך את 17 ובניד ראש "אישרתי" לו את הפעולה.

הכאב היה כבד מנשוא. 17 התבונן בי בעיניים מלאות אימה. רגע לאחר מכן הורה לו הקול לשוב וללקק את הביצים שלי. תוך כדי ליקוק הוא נגע עם לשונו בכדור שבבסיס השק וחטף זרם ללשון. 17 זינק לאחור, עכשיו כבר היו רחמים במבטו.
בכיתי וצרחתי מכאב.
פתאום נשמע קול אנושי שהורה ל17 להוריד את המצבט מהזין שלי ולקחת אותו מיד לפיו.
17 קפץ בזריזות מפתיעה שחרר את המצבט ותוך כדי כך שלף בלי כוונה את האלקטרודה מהזין שלי. הוא לא הספיק להצמיד את פיו וזרם עז של זרע כלוא ניתח על פניו. שוב צרחתי מכאב אך הפעם הייתה לשונו של 17 על קצה הזין שלי מעסה אותה עד שחדלתי ליילל ונשימתי חזרה לתיקנה.

מצטער, בקע שוב קול אנושי מהטלוויזיה, הייתי צריך לעצור את זה קודם. קחו לכם את הלילה. 17 אתה מסתובב בבית על הרגלים, אני רוצה את הזין שלך עומד כל הזמן וחשוף למצלמות. עוד מעט יגיע שליח עם המערכת שלך. עבד, שים חזרה את האלקטרודה במקומה ואם אתה רוצה להימנע מהחשמל, תדאג שיעמוד כל הזמן.

17 עזב את הזין שלי ונעמד להסתכל על המסך.
לא הבנתי מה היה פה עכשיו, אמרתי
מה לא הבנת? אנחנו בלייב, ההוראות קודם באו מהצופים, עכשיו זה היה האדון.

אחרי התאוששות קצרה הזמנתי את 17 לבוא למטבח. הוא ירד על ארבע אבל הזכרתי לו את ההוראות החדשות. הוא הלך אחרי כשהוא ממלמל, לא מאמין שאני שוב הולך על הרגלים.
הכנתי לנו אוכל וראיתי ש17 אובד עצות.
מה קרה עכשיו?
אני אמור לאכול מהרצפה, אמר, רק אם אני כלב טוב אני מקבל את האוכל בצלחת על הרצפה.
זה נגמר, אמרתי לו. אתה עוד זוכר איך אוכלים עם סכין ומזלג?

עבד, נשמע שוב קול מתכתי, זה רעיון מצוין ששניכם תאכלו מצלחת על הרצפה, בלי ידיים, כמו כלבים.
תביא את הצלחות לסלון שנראה אתכם טוב.
נראה שהצופים שוב מתערבים. כנראה שהאדון מרשה להם.

תוך כדי שאנחנו אוכלים, כמו כלבים, נשמעה דפיקה בדלת.
פתוח, קראתי.
17 שהיה כנראה ממש רעב, לא הרים את הראש.

נער נכנס ובידו חבילה. הוא כנראה לא ידע לאן נשלח ועמד בפתח המום למראה שני צעירים עירומים אוכלי מצלחות על הרצפה. הוא עמד בפתח והסתכל עלינו קפוא כפסל.
הכול פה מצולם, אמרתי לו, יש לך כובע גרב מול הדלת, שים לך אחד וכנס.
הוא שלח יד לאחור ולקח כובע.

17, קבל את האורח שלנו, אמרתי
17 זחל בזריזות על ארבע והחל לחכך את פניו על מפשעתו של הנער שעדיין עמד במקום.
תביא את החבילה, אמרתי לו. הוא לקח את החבילה מידי הנער וחזר והניח אותה על השולחן.
הנער נשאר במקומו ללא תזוזה רק בקדמת מכנסיו התנפח במהירות אוהל. 

קמתי על רגליי והזמנתי אותו להיכנס. ברגע שנחשפה זקפתי התרחבו עיניו וננעצו בה כשלסתו צונחת משאירה את פיו פעור.
17 סיים לאכול וקם גם הוא על רגליו. נדמה היה לי שהנער הפסיק לנשום כשעיניו ננעלו על הזין הענק של 17.

יש לך משהו חד לפתוח את החבילה? פניתי לנער מנסה לגרום לו להיכנס.
לא, אבל אני יכול לעזור לך, אמר ונכנס לסלון ידו נשלחת מאליה אל מפשעתו, ספק אוחזת במה שגדל לו שם, ספק מנסה להסתיר. עד שהגיע לספה פתחתי כבר את החבילה.
על הבטרייה היה פתק שיש לטעון אותה 12 שעות לפני השימוש הראשון.
קמתי לתקוע את המטען כשבינתיים הוציא 17 את שאר הדברים.
מה זה? שאל הנער
זה פלאג שתוקעים בתחת, ענה לו 17, זה אלקטרודה שתוקעים בחור של הזין, שני אלו מתחברים לבטרייה שבטעינה ונשלטים מרחוק.
ידו של הנער החלה לנוע על מפשעתו. 17 הזיז אותה הצידה בלי שום התנגדות ותוך רגע כבר הייתה זקפתו הצעירה של הנער בפיו. הוא התנשם וגנח קצרות ומיד ירה מטען זרע לגרונו של 17. הוא כנראה נבהל מעצמו והחל להתנצל. ששששש, היסיתי אותו, שען לאחור ותהנה, אתה האדון פה עכשיו אז אתה רק צריך להגיד אם אתה רוצה ואנחנו נעשה.
זקפתו של הנער שבה והתקשתה כמעט מיד בפיו של 17. הוא נשען לאחור ועצם את עיניו. אחרי כמה דקות התחיל שוב לגנוח אך הפעם לקח לו זמן רב לגמור.

אחרי הגמירה השנייה נראה שתפס אומץ ואת זקפתו שנותרה נוקשה תקע באחוריו של 17. תוך כדי שהוא מזיין אותו אמר לי להסתכל בתיק שלו. יש שם עוד חבילה קטנה שאמרו לי לתת לכם רק אם תהיו טובים אלי.

בתוך קרטון קטן הייתה שקית עם עשב ירוק ולידה ניירות גלגול. בעודו טוחן את אחוריו של 17, שהחזיר לו בקונטרות מתוזמנות וקולות הנאה, התיישבתי וגלגלתי לנו סיגריה. למרות שזו כבר הפעם השלישית, 17 נראה אנרגטי כמו בראשונה. מי יודע מה הוא עבר כדי לפתח עמידות כזו בסקס. נשימותיו של הנער התקצרו והקולות שהשמיע גברו.

כשזה נגמר, התיישבנו שלושתנו והעברנו סיגריה אחת ועוד אחד. הנער נותר עירום ונראה שכללית הרגיש נוח אתנו למרות שעיניו עדיין נעו פעורות בין הזקפות שלנו. אחרי כמה שאחטות יצאה השאלה – איך עושים סקס עם כזה זין ענק?
אני התחלתי לצחוק, 17 ניסה לבלום את עצמו אך נכנע גם הוא לצחוק. סימנתי ל17 לקום ולעמוד מולי. בוא תראה, אמרתי לו ובלעתי את הזקפה הענקית של 17 עד שנעלמה כולה מעבר לשפתיי. 17 זרם ובידו דחף אותי מעט לאחור כשהוא מקדם את אגנו עד שהיה מעל מפשעתי ואז באיטיות ירד והתיישב על זקפתי. רכנתי קדימה מנסה לשמור את אברו בגרוני עד שלא יכולתי להתכופף יותר וחלק קטן ממנו גלש החוצה. בתנוחה הזו היו לו 10 ס"מ לנוע בין מלוא זקפתו בפי או מלוא זקפתי באחוריו.

הנער התקשה שוב מההצגה אך היה יותר סקרן ועם פחות עכבות. הוא משך את 17 אליו וניסה למצוץ לו. רק במאמץ הצליח לקחת את הכיפה לפיו וברגע שנגעה בדופן האחורי של פיו הוא השתנק וכמעט הקיא עלינו.
וואי, איך אתם עושים את זה?
אתה צריך לשחרר את הגרון שלך ולחשוב שאתה רוצה לבלוע את הזין שבפה שלך, הסברתי לו
זה נשמע רע, צחק, לבלוע זין של מישהו אחר?
הוא שוב לקח את אברו של 17 והפעם הצליח במאמצים להכיל כשליש ממנו.

אם אתה רוצה לשחק אז יש לי רעיון, אמרתי. 17 בוא שב עלי חזרה. אתה בוא מאחוריו וכנס לחור שלו יחד אתי.
אתה רציני? צחק הנער
קדימה, בוא לשחק, האצתי בו.
החדירה הכפולה סחטה ממנו צרחות של הנאה וצחוקים. לא האמנתי שהוא גמר כל כך מהר. 17 קם והתכופף לנקות את הזין שלי. סובבתי אותו אלי ועם לשוני ניקיתי את אחוריו מהזרע שנזל.

הגמירה המרובעת והעישון הכריעו את הנער והוא נרדם על הספה ברגע. 

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...