שני גברים מתנשקים (אילוסטרציה)
אילוסטרציה. צילום: Sasha Kargaltsev, Flickr.

 >  >  > 

פגישת מחזור – פרק ב׳

"רואה שלא כזה חשוב להגיע בזמן?" צחקתי, ליבי עדיין פועם בחוזקה.

"פריי, אתה מוכן? אני לא רוצה שנאחר," קרא אלון מחדר האמבטיה. תשובתי לא נשמעה מבעד לחולצה שבאותו רגע לבשתי, אז הלכתי לעברו כששמעתי אותו קורא בקול רם יותר "פריי!"

נשענתי על הדלת של חדר האמבטיה הפתוח, מתבונן באלון. הוא לבש חולצה מכופתרת כחולה, אך עם כמה שהיא הייתה צמודה, היה יכול לא ללבוש חולצה כלל. היא הבליטה לו את הגוף בצורה משגעת, והייתה תפורה כך שיוכל לנוע בחופשיות בלי להרגיש כלוא בתוכה. גם אחרי כמה שנים בזוגיות, כל פעם שאני מסתכל עליו נעתקת נשימתי, ואני נמלא אושר מהידיעה שחיצוניותו היא אפילו לא הדבר הכי יפה בו. "בדיוק סיימתי להתלבש, נצא?" אמרתי כשהשתחררתי מהטראנס הקטן שלי.

"כן, אני מסיים להתגלח ומוכן." אמר והסתובב מהראי. כשהסתכל עליי נשמטה לו הלסת.

"מה לעזאזל אתה לובש?" ניסח בעדינות.

לבשתי טי שירט ירוקה פשוטה, אבל בצבע "ירוק רויאל" שממש אהבתי, וג׳ינס שחור. "נו, אין לי סיבה להתגנדר עכשיו, אלה לא אנשים שאני אוהב." עניתי, מנסה לא להישמע פגוע מדי.

"אני ממש לא נותן לך לצאת ככה מהבית," תפס את ידי ולקח אותי לארון בחדר השינה. "אם אתה לא תיראה טוב הערב זה יהיה הפסד לקהילה כולה. מבחינתי אתה תיראה היום כמו שנראית בפעם הראשונה שנפגשנו, וכולם יהיו בהלם שאני הייתי בו."

"אני מזכיר לך שבפעם הראשונה שנפגשנו הייתי מרוח על הכביש ומספיק מעורפל בשביל לקרוא לך ׳אמא׳." פעם אחת כשנסעתי על האופנוע לפני שלוש שנים, נכנס בי רכב שעבר באור אדום בצומת. הנהג ברח ואני נותרתי שרוע על הכביש, לא מבין מימיני ומשמאלי, נאבק להישאר בהכרה. אלון היה התנדב באותו ערב כפרמדיק, והיה באמבולנס שטיפל בי. במהלך הנסיעה בשביל לבדוק כמה מטושטש הייתי מהפגיעה, אחת המע"רים ביקשה ממני לכתוב על פתק את מספר הטלפון שלי. התמזל מזלי להיות מספיק צלול להצליח, ומספיק מטושטש בשביל להעז להגיד לה בקול רם, "תוודאי שהוא יקבל את זה."

"אז בפעם השנייה, כל כך קטנוני..." מלמל מתחת לשפמו. הוא חיטט במגירות ובארונות וזרק בגדים על המיטה, עד שמצא את מה ש-"יהיה מושלם עליי", לדבריו. זו הייתה אחת החליפות שלו, מכנסיים שחורים, חולצה לבנה ארוכה וווסט אפור מעליה, ועניבה שחורה.

"אה, אז אני אהיה השושבין של השכבה," אמרתי כשבחר את החליפה.

"בשביל בחור כל כך חכם אתה כל כך עיוור לפעמים. בוא נשאיר את הבחירות בבגדים לזה שיש לו טעם, אוקיי?" אמר ונישק אותי קלות על השפתיים. אם זה לא היה נכון כנראה הייתי נפגע מהאמירה הזו, אבל צריך להכיר באמת בסופו של דבר – אני לא אזהה בגד יפה גם אם קים קרדשיאן תתגלה אליי בסנה בוער.

נאנחתי קלות והתחלתי להוריד את הבגדים שלי עם הגב אליו. פשטתי את החולצה והרגשתי את ידו מושטת לגבי, מלטפת אותו. הוא התקרב אליי וחיבק אותי, ידיו על החזה שלי.  הוא נצמד יותר והתחלתי להרגיש את הבליטה שלו על אחוריי. "חשבתי שאתה לא רוצה לאחר," הקנטתי בחיוך. הוא בתגובה צחק, "אתה זה שמעכב אותנו, תתלבש כבר, אני לא מפריע."

הורדתי את מכנסיי בהפגנתיות, מתכופף ומצמיד את התחת אל מפשעתו. ידו התחילה לטייל על ישבני, מלטפת בעדינות, עוקבת אחרי רצועות הג׳וקסטראפ האדום שלבשתי. קניתי אותו במיוחד למאורע, חשבתי להשתעשע קצת ולחפש הזדמנות להפתיע את אלון במסיבה, אבל הייתי מסופק גם מהבעת הפנים שלו עכשיו. כשקמתי והסתובבתי אליו, עדיין לא לבוש, ראיתי אותו בוהה במפשעה שלי (שהייתה מספיק בולטת גם בלי התחתונים), אוזניו ולחייו אדומות, והזין שלו מציץ מהמכנסיים המחויטים. הוא הרים את מבטו אליי, "מה לעזאזל אתה לובש?" גמגם.

"יחסית לאדם בלי טעם אני די בסדר במה שחשוב. יאללה, אני מתלבש ויוצאים," אמרתי והסתובבתי לבגדים על המיטה.

"אתה באמת מתכוון להשאיר אותי ככה אחרי מה שעשית לי עכשיו?"

"אם לא היינו לחוצים בזמן אז ברור שהייתי משחרר אותך, אבל מפני שאסור לנו לאחר..." השבתי ולא יכולתי להסתיר את הניצחון בקולי. עברה שנייה שבה תהיתי מה יעשה, אך הוא קטע את מחשבתי והרים אותי מהרגליים, כך שערסל את גופי בידיו. פניי היו קרובות עכשיו לפניו, והרגשתי את החום הקורן מהן.

הוא בלע את רוקו, לחייו עדיין סמוקות, ורכן לנשק אותי. קירבתי את עצמי אליו, מנסה לגעת בכמה שיותר ממנו, מתענג על שפתיו. הוא הניח אותי על המיטה והרים את רגליי. הג׳וקסטראפ החזיק את הזין שלי, אך התחת נותר חשוף.

הוא נישק אותי שוב על השפתיים, ואז על הצוואר, ירד לחזה, לפטמה, ולבטן, אך דילג על הזין. במקום, ירד ישר לחור שלי והתחיל לנשק אותו. לא נהגנו לעשות את זה הרבה, אז לא הייתי מורגל כלל לחוויה הזו. הוא חירפן אותי והעביר לי זרמים בגוף, ידיו מלטפות, חצי נוגעות בירכי ובמותני. "אני צריך עוד," גנחתי, והוא ליקק את האזור בעדינות בתגובה. שמתי לב למבט המתגרה שלו, והשבתי במשיכת ראשו כלפיי, פנימה. הוא הבין את הרמז הדק והתחיל לנשק אותי מאחור בעוצמה, עם לשון ועם שפתיים, אוחז בירכיי ומצמיד אותי קרוב אליו.

הוא המשיך כמה דקות ובאיזשהו שלב כבר לא יכולתי לנשום. ניסיתי להתרחק, אך ידיו כלאו אותי. ההתפתלות שלי הדליקה אותו, והוא רק הגביר עוצמה, מזיין אותי עם הפה שלו. התחתונים שלי כבר היו ספוגים בפריקאם, לא יכולתי לעמוד בזה יותר, והתחננתי, "תזיין אותי, אני צריך אותך בתוכי עכשיו." הוא קם באיטיות, אצבעו נשארת וממוללת את החור הרטוב שלי, מסתובבת ומרחיבה אותו, אך עדיין מלטפת ונעימה למגע.

אני מושיט את ידי, מנסה להוריד את מכנסיו אך לא מצליח לייצב את היד או לאחוז בהם מספיק חזק. הוא ראה שאני לא מצליח להתרכז, אחז בידי עם ידו הפנויה, ועזר לי להגיע ולפתוח את הכפתור. הוא לא עשה זאת במהירות או בדחיפות, ותהיתי אם קרה משהו שהוריד את היצר שלו. כשהרמתי את מבטי אליו ראיתי שעיניו לא היו מרוכזות בגופי אלא הביטו חזרה לעיניי, והחיוך שהיה על פניו היה היפה ביותר שראיתי אי פעם.

הורדתי את מכנסיו, ומשכתי אותו אליו עם רגליי. הוא ניסה לרכון ולכוון את עצמו אליי, ומעד כשמשכתי חזק יותר והפלתי אותו עליי. אחזתי בו וחיבקתי אותו עם גפיי כאילו חיי היו תלויים בכך. נשארנו ככה כמה דקות, זקפותינו לא יורדות אך מתרככות מעט, והתקרבנו יותר זה לזה. בשלב מסוים הוא התרומם לנשק אותי, והרגשתי אותו פועם על דלתי.

פתחתי את עצמי והוא צלל פנימה בלי התנגדות. הרגשתי איך אני עוטף אותו, החום שלו גם בתוכי וגם מסביבי. הוא עצר לרגע, לתת לי זמן להתרגל, אך עכשיו לא הרגשתי צורך בזה מפני שהייתי פתוח ורטוב מההשקעה הקודמת שלו. כל שרציתי היה להמשיך להיות אחד איתו, אז המשכתי להתכרבל בזרועותיו עד שהחל לנוע. התזוזה שלו הרטיטה אותי, כל הדיפה נכנסת עמוק יותר, וכל משיכה מותירה בי ריק שאני מחכה שיתמלא. בתנועות ארוכות ואיטיות הוא המשיך להיכנס פנימה, כשהגיע לשיא העומק חשבתי שאני מרגיש אותו בבטן שלי. הוא הסתכל עליי ושאל אם אני בסדר, מפני שלא הוצאתי אף קול עד עכשיו.

"אני פשוט מרוכז בך, יפה שלי, אל תפסיק," עניתי.

הוא חייך ועטף אותי, מתחיל לנוע יותר במהירות. עכשיו לחום הצטרף גם החיכוך, גם הלחיצות מבפנים, ולא יכולתי עוד להישאר בשקט. הוא לחץ לי על הנקודה, ועשה את התנועות המעגליות שאני אוהב עם הזין שלו, כך ש"דקר" את הדפנות שלי במקום הרגיש והטוב. ידו האחת אחזה בראשי והצמידה אותי לחזהו, ידו השנייה חיבקה את אגני ועזרה לי לשפד את עצמי עליו. לאחר כמה פמפומים נוספים כאלה, כאשר הדף את עצמו לתוכי שוב, משכתי אותו פנימה עם רגלי וגנחתי בקול מהעוצמה שבה נכנס.

מבטי הרעב מצא את מבטו המוטרף, והוא התחיל לזיין אותי בכוח. גנחתי וביקשתי עוד, אני רוצה אותו עמוק יותר וחזק יותר. הוא אחז ברגליי בידיו ודחף אותן לחזי, משעין אותן על כתפיו בשביל שיוכל להיכנס יותר עמוק.

אני, מצידי, התחלתי לשחק עם החור שלי עליו, מכווץ אותו כשהוא נכנס בשביל לחרפן אותו עוד יותר. הטריק עבד, והוא התחיל לגנוח מהעבודה הכפולה של שנינו. הוא דחף את לשונו לפי, מנשק ונושם אותי, ואני אותו. הוא שלח את ידו אל מתחת לתחתוניי, והתחיל לשחק בי כשהיה קרוב. הוא החל לגנוח בקול ולאונן לי במרץ, ותנועות האגן שלו נעשו חזקות יותר, אלימות יותר, כאילו מנסה להרביע אותי. שיתפתי פעולה עם גופו שנכנע ליצר הקדום הזה, ושנינו גמרנו יחד, הוא לתוכי ואני לידו.

גופו קרס עליי אך הוא לא יצא ממני, אז עדיין יכולתי לחוש את החום והקושי שלו נחים בתוכי. הצמדתי את ראשו אל חזי, והבטחתי בדממה שלא אתן לדבר לפגוע בו. הוא מוגן אצלי.

כמה דקות אחר כך הוא קם ויצא מתוכי, ועזר לי לקום גם כן. ברכיי רעדו קצת עכשיו אז המשכתי לשבת, בעוד הוא מרים את בגדינו מהרצפה. "רואה שלא כזה חשוב להגיע בזמן?" צחקתי, ליבי עדיין פועם בחוזקה.

הוא חייך כשאמר "זה מאוד חשוב, אבל יש דברים חשובים יותר. יכול לקום להתלבש או שאתה צריך כמה דקות?"

"אני חושב שאני בסדר עכשיו," אמרתי, וקמתי כשאני נשען עליו, מתוך קרבה יותר מאשר מתוך צורך. הרמתי את הבגדים מהרצפה והתחלתי להתלבש.

"וואו, אתה באמת מתכוון ללבוש את זה על התחתונים הרטובים שלך?" אמר בשמץ גועל.

"תחשוב על זה כעל ניסוי, אם אנחנו שוכבים שוב לפני שהם מתייבשים, אני אזיין אותך, ואם לא, אתה תזיין אותי."

"נה, אני בכל מקרה אזיין אותך ואזדיין איתך, ההתערבות הזו וניל מדי בשבילי. תוסיף כיסוי עיניים ויש לנו התערבות." הציע, וחיפש את מבטי לראות איך אגיב.

"המפסיד עושה כל מה שאומרים לו? בלי מגבלות?" שאלתי מעט בחשש.

"אתה יודע שלא משנה מה יקרה, אני לא אתן שיקרה לך כלום, ואני יודע שתגן עליי באותה מידה. ברור שאנחנו יכולים להסכים על מילה בטוחה לכל מקרה." הרגיע אותי ולחץ את ידי בעידוד.

"אוקיי," הסכמתי, "I’m in."

"אתה יודע שאין מצב שהג׳וקסטראפ הזה נשאר רטוב עד שנחזור, נכון?"

"אל תדאג לי, אני יודע טוב מאוד למה אני נכנס." השתעשעתי.

"למה אני מרגיש פתאום שעשיתי עסקה ממש גרועה?" נאנח.

"גם כשתפסיד, אני מבטיח שלא תחשוב שהיא גרועה." אמרתי וסיימתי להתארגן.

לפרק הקודם

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...