חוף ים. צילום: downing.amanda, Flickr.

 >  >  > 

חוויות מעצבות - פרק ג'

אדיב אחרי שלושים שנה

את אדיב פגשתי בטיול חובבי הליכה שהצטרפתי אליו. מכיוון שרני חברי הותיק ביטל ברגע האחרון את השתתפותו הייתי "בודד" ולגמרי במקרה כשעליתי לאוטובוס התישבתי ליד בחור שגם הגיע לבדו.

פתחנו בשיחת היכרות שהחלה בהצגת שם מנומסת, שמו המיוחד "אדיב" חקק אותו מיד בזכרוני הרעוע לשמות, ומאותו רגע דיברנו די הרבה (בפרט לשתקן שכמוני). אט אט הפכה השיחה לנעימה ומענינת יותר ויותר. מסתבר שלמרות הפרשי הגיל, שנינו במצב די דומה: בנות הזוג שלנו לא מתלהבות לצאת מהמיטה החמה השכם בשבת בבוקר ולהמיר אותה בהליכה מתישה על גבעות שכוחות אל.

הבחור חביב ומעניין. יש לנו תחומי עניין משותפים. הוא משדר פתיחות עם ישירות וכנות לא מוכרים לי.

התחלנו ללכת. הוא התרחק ממני ורץ קדימה, לצד המדריך; ואני התחברתי למאסף.

הגענו אל הצימוק של הטיול: רחצה באחת מבריכות הקצינים ברמת הגולן. למרות צינת המים, הוא נכנס אליהם. הסתכלתי בדמותו הגברית. עכשיו, בבגד ים, רק שמתי לב שגם מבחינת מראה הוא מוצא חן בעיניי. גוף מעוצב היטב, לא של דוגמן ולא מנופח מאימוני כושר אלא פשוט מוצק וגברי. שעיר במידה, שרירי רגליים יפים, בטן שטוחה כמו שהייתי רוצה לעצמי, וישבן מתוח... הוא דחק גם בי להצטרף. מכיוון שלא היה לי בגד ים, לבשתי את החלק העליון של מכנסי הטיולים המתפרקות שהשאיל לי. נכנסתי למים אט אט ואכן זו היתה חוויה מרעננת.

יוצאים מהמים, איני יכול להתיק מבטי מרגלי הצבי אייל השריריות שלו. מבטי מטפס במעלה בטנו השרירית במידה, החזה והזרועות. תופס עצמי לראשונה מתלהב מהאסטטיות הגברית שהוא משדר. לאחר מכן, בדרך הביתה, ישבנו על מגבת פרושה על המושב באוטובוס והמשכנו לשוחח. מדי פעם הרגשתי את אזני מאדימות כשקלטתי, החיכוך האקראי של רגלו ברגלי, מעורר בי גלים של צמרמורת נעימה.

אדיב מוצא חן בעיניי יותר ויותר. בין היתר בזכות נדיבותו ואורך הרוח שלו. למשל, מוצאת חן בעיניי התנהלותו עם חברתו, ילדיו ואפילו עם גרושתו. לדבריו, הנמתח לזוגיות המוצלחת שלו עם חברתו היא בעצם התווית גבולות ברורה. הם נפגשים פעם או פעמיים בשבוע; "חוגגים" את החיים, ומצד שני, שכל אחד מהם מנהל חיים נפרדים במרבית הזמן וחפשי לנהוג כרצונו כשאינם ביחד.

בתום הטיול מחליפים מספרי טלפון להחליף תמונות וכדי שנוכל אולי לתאם טיול נוסף, ביחד..

3 ימים לאחר מכן, התפנתי למיון ושליחת התצלומים מהטיול. אחרי כמה שעות, הגיעה אלי שגר של התמונות מהנייד שלו, ובהמשך הזמנה, כנראה בהמשך לשיחתנו על תחביב הרכיבה שלו, ועל רצוני להרחיב בכיוון, לקפוץ אליו אל ביתו שבמושב "לראות אופניים ישנות שלו, ואולי לרכוש אותן מכיוון שקנה לעצמו חדשות, וגם לשבת על תכנון טיול לסופ"ש ארוך עם בנות הזוג"

שבת. אני בא לבוש לאירוע מסיבת אירוסין שאשתי נסעה כבר מהבוקר לעזור בהכנתו. אדיב עסוק בפאטיו שלו המוגן מעין זר, בעבודת כיור על אבניים, מסיים הכנת קערה. אני מתבונן מרותק בידיו המיומנות. הוא מזמין אותי לעבוד קצת על גוש חמר חדש. "אבל רצוי שתלבש משהו שלי, כי אין מצב שלא תתלכלך, וחבל על הבגדים הייצוגיים שלך, לקראת האירוע"

מחליף לסרבל עבודה שלו (ללא בגדים כלל כדי שלא יסריחו מזיעה ולא יתלכלכו) קודם לכן עושים סיבוב באפניים, כשמזיעים כהוגן חוזרים, שותים בירה ופונים לעבוד עם החימר. הוא עוזר על ידי תפיסת הידיים שלי בידיו הגדולות והגבריות, וכיוונם והפעלת לחץ על החומר המסתובב. במהלך העבודה הגופים מנצנצים מאגלי זיעה, בירה נשפכת כמיים, כשאני מרגיש בלחץ של השלפוחית ושואלו לגבי מיקום השירותים, אזי הפתיע אותי כשהוא נותן לי "הנחייה" או אישור להשתין ליד אחד העצים בחצר הסגורה- "העץ המרוחק מהערסל". כשרואה את סימן השאלה בפני מסביר "אל תתבייש: זה מהווה דשן מצוין, זה מקטין הסיכוי שתלכלך את הבית,  זה ממש כיף... והגשם או, כשאין, ההשקייה שוטפת לחלוטין ולא נותר בכלל ריח."

בעודי עומד "משחרר לחץ" השלפוחית, הסבתי לרגע את הראש והבחנתי בהבזק באדיב עוקב בעיניו אחרי כשמשתין...

לאחר כשעה של עבודת כיור, ובקבוק בירה נוסף, הרגשתי צורך נוסף לרוקן את השלפוחית. הפעם כבר קמתי בטבעיות ונעמדתי ליד העץ, שולף את האיבר, עוצם את העיניים ומתחיל להזליף. ידיי על מתני וסילון השתן יוצא "מדויק" קדימה מקצה האיבר שלי שהיה קשוי למחצה, נהנה מהרגשת השחרור ... לפתע, הרגשתי במישהו עומד משתין לצידי. פתחתי את העיניים וראיתי אותו עומד לידי, ביד אחת מחזיק את האיבר המרשים שלו (בפרט במצב רפוי) ומשתין אבל מביט דוקא בסילון השתן היוצא ממני.

בשניה הראשונה נבהלתי וחשתי באזני המאדימות; אבל "נכון שזה כיף להשתין כך?" שלו הרגיעו אותי לחלוטין. המהמתי וחזרתי לעצום את העיניים.

"אפשר?" שמעתי ממנו שאלה במקביל להרגשת מגע ידו אוחזת באיבר שלי, מנערת את ה"טיפות האחרונות"...

קפאתי על עמדי, אך נתתי לעצמי לזרום עם ההרגשה הנעימה. אולי עזרה לכך ההרגשה של הדם הזורם באיבר שלי וגורם לו להתקשח במהירות... אחוז בתוך כף ידו הגברית.

כמה שהוא יפה... ומתאים לך.

לא ידעתי מה לעשות. לא הרגשתי כל כך בנוח אבל לא רציתי שיפסיק.

שתיקתי כנראה שימשה לו אישור להמשיך, עוד כמה תנועות קלילות כנגד כף היד המתהדקת ומתרפה בעדינות סביב האיבר שלי גרמו לו לזקוף ראשו לגמרי.

אדיב לא התבלבל, רכן לצידי והכניס את האיבר שלי אל פיו. מעניק לי הרגשה מדהימה.

למרות שאני שעות ספורות לאחר קיום יחסים עם אישתי "לפני השינה", אולי החידוש של מגע גברי (לאחר תשוקה כבושה של שנים) גרמה לי להתקרב לשיא במהירות עצומה. רציתי להמשיך ולהתענג עוד דקה או שתייים ואז "לברוח" ולשפוך על הקרקע אבל העונג האיץ את הטיפוס אל השיא למהירות שהיתה מעבר ליכולת שליטתי מעצמת החוויה של המגע ובפרט המציצה של אדיב, שכאשר הרגיש שאני מנסה לשלוף את האיבר מפיו, רומז לי להשאר בתוך פיו. הנחתי שהוא מתענג על התחושה הטעם של זרע בפיו ובתוך שניות ספורות הזרקתי ישר לגרונו את תכולת אשכיי, רועד כולי מהעצמה.

לאחר הרגעות של גופי, הוא התרומם וחיבק אותי. חיבקתי אותו בחזרה, מרגיש את פעימות הלב שלנו. הרגשתי את גופו צמוד אלי, את האיבר שלו נלחץ אל גופי. הוא קירב את פיו אל פי, אבל לא ראיתי עצמי מתנשק עם גבר ובפרט ההרגשה שהשפיך שלי בפיו...

"אתה צריך לצאת" הזכיר לי כששלחתי ידי לעבר האיבר שלו... "ומה אתך?"  "נראה לי שעצמת הסיפוק שלך הספיקה עבור שנינו" אמר בחיוך טוב, "אל תדאג, אני אמתין בסבלנות להזדמנות פחות לחוצה" הידקנו לרגע את החיבוק שהפך לחיבוק פרידה, התלבשתי במהירות ויצאתי (ורק בדרך קלטתי שהוא לא גמר או אפילו התקרב לכך...)

בפגישה הבאה (שעליה לא סיפרתי לאשתי), השרב הכבד הבריח אותנו לתוך חדר השינה הממוזג שלו. הוא הציע לעשות לי עיסוי. נשכבתי על מזרן שפרש על הרצפה, עטוי רק במגבת שנתן לי קשורה סביב מתניי ("כדי שהבגדים שלך לא יתלכלכו מהשמן שאני משתמש. את המגבות אפשר להרתיח בלי בעיות") והפקדתי את גופי בידיו המיומנות. התחלנו כשאני על ביטני. הוא החל בטפטוף שמן על שוקיי והחל מעסה את רגלי החל מכף הרגל השוק והירך, עובר אל השניה. ואז עבר לשכמות, ולגב. ואז עבר אל עצם הזנב ואל מתחת למגבת – אל הישבנים. הרגשתי את הדם זורם אל המפסעה שלי וגורם לאיבר שלי להתקשות עד לכאב. "תתהפך על הגב, בוא נעבור לחלק הקדמי של הגוף שלך" לא רציתי לחשוף את הזיקפה שלי וביקשתי שייעסה עוד קצת את העורף, מקווה שקצת יתרכך לי בינתיים. לאחר עוד 5 דקות הוא רמז לי להסתובב. עשיתי זאת. הוא כאילו לא שם לב לאיבר שלי שניתר לו ופרק את הקשר של המגבת. נעמד מאחורי והחל לעסות לי את הקרקפת ואת הפנים, מה שהיה לי חוויה חדשה ונעימה, אבל מספיק לא אירוטית כדי שהאיבר קצת יתרכך. נשמתי לרווחה, עצמתי את העיניים מאפשר לו לעשות כרצונו. לאחר שהשקיע בראשי, ירד לצוואר לזרועות הידיים ולאצבעות, כשהוא כל הזמן נמצא מאחורי ראשי... אט אט עבר לחזה, העניק עיסוי מטרף לפטמות שהחלו להזדקר ואז התקדם לפלג גופי התחתון כשהוא על ארבע מעלי! פרש את המגבת שהיתה סביב מתני לצדדים החל מעסה את איזור המפסעה ובפרט את האיבר שלי, שכמובן כבר היה קשיח לגמרי. דגדוג המגבת שהיתה כרוכה סביב מתניו גרם לי לפקוח את העיניים. מול פני נחשפו אחוריו: שני ככדורי הישבן השריריים ובינהם חריץ נאה ובמרכזו, בדיוק מול העיניים שלי חשוף נקב יפה, נקי וסימטרי. שלחתי את ידי למשש... שאפתי לראותי את ריחו, ולהפתעתי היה נעים ושידר נקיון. לא ברור בדיוק איך אבל הוא הרים לי את הירכיים ושלח לשון אל פי הטבעת שלי. ההרגשה היתה נעימה ומדהימה. פעם ראשונה בחיי העלתי על דעתי שבאמת אפשר לעשות דברים כאלה... הרגשתי את פעימות הלב שלי באיבר... חיבקתי את פלג גופו התחתון, מתרשם משק אשכיו הגדולים (ביחס למה שהכרתי...) והנעים למגע שנגעו עכשיו בפניי, בסנטרי ובגרוני. הצמדתי פי לנקב שלו ופשוט "התנשקתי" איתו. הסתבר לי שזה נעים בפה באופן מפתיע, ואפילו שלחתי לשוני פנימה, מחקה את מה שהוא עשה לי...

כנראה הוא הרגיש שאני מאד קרוב לשיא, כיוון שהפסיק ונעמד על בירכיו לפניי, חזהו נמוך מאד, מפסק בידיו את פילחי הישבן, ממש מזמין אותי לחדור אליו. בהנחייתו, נעמדתי על בירכיי מאחוריו, מכוון את האיבר המשומן שלי אל הנקב שלו, ומחדיר אותו אליו. בתחילה ראיתי את פניו מתעוותים מכאב ורציתי לצהפסיק, אבל הוא עודד אותי ואמר: תמשיך, הכי לאט שאתה יכול אבל אל תפסיק ואל תחזור לאחור. ברגע שעברתי את הפתח הרגשתי את שריריו הטבעתיים חובקים לי את האיבר, הכתה אותי ההרגשה המופלאה בהלם של עונג. ושוב, לצערי, גם הפעם לא הצליחתי להתאפק וגמרתי תוך שניות – הרבה יותר מדי מהר שפכתי את תכולת אשכיי אל תוך מעיו.

בשונה מההתרככות המהירה שקורית לי לאחר שגומר בגוף של אישה, אולי בגלל הלחץ ההיקפי של שרירי הנקב, או בגלל רמת החרמנות שהגעתי אליה – האיבר שלי לא מיהר להתרכך... וכך, בעודי נעוץ בתוכו, הבחנתי שהוא מאונן לעצמו. ביד אחת חיבקתי אותו ואת השניה שלחתי לאונן לו. ההרגשה היתה משונה, כאילו שהזין המשומן שלו הינו מין הארכה שלי... הקולות שהשמיע ובכלל שפת הגוף שלו בישרו לי שהוא קרוב מאד... עוד כמה החלקות של כף ידי והוא גמר בשאגה וקרס אל המזרן, כשאני נשאר צמוד מחובר אליו מאחור, מתרגעים ביחד מההתרגשות המשותפת...

התרגעות ורחצה משותפת, שבמהלכה הוא עינג אותי במציצה נוספת.

בשבת, הצטרפנו שנינו לטיול קבוצתי קצר. בקושי 20 מטיילים אבל מהר מאד התפתח "שרוך" של המטיילים שהתחלקו לקבוצות קטנות או בודדים שהמרחק משמעותי בינהם. הלכנו זה לצד זה משוחחים על היופי שסביבנו, על ההנאה מהטיול ובכלל על ההנאות המשותפות שלנו. הרהרתי על הכימיה שהתפתחה כל כך מהר ביננו... בזכות אפיו, וכנראה אופיי, התקבעה פתיחות מדהימה. כזו שמאפשרת להעיר ולקטר ממש ללא צל של העלבות או טעם רע... להיפך. ובעיקר, חלקנו אחד עם השני פנטזיות וחלומות כמוסים.

כנראה שההתאמה ביננו ניכרה גם כלפי חוץ - כמה מטיילים ומטיילות שאלו אותנו אם אנחנו אחים או חברי ילדות. 

גם הפגישה הבאה נערכה בחלון זמן "גנוב" בדרך חזרה מהעבודה, לאחר שרעייתי הודיעה לי שהיא תאלץ להשאר בעבודה עוד כמה שעות.

שוכבים זה לצד זה על מיטתו.

חבוקים לפותים איש בזרועות אחיו, בתנוחת 69, סימטרית. מתנשקים בשקיקה אחד עם פי הטבעת של השני, כשהאיבר שלי לחוץ אל החזה והסנטר שלו ושלו לחוץ באופן סימטרי אליי והחרמנות שלי הולכת וזוחלת מעלה מעלה, אני מהרהר איך השתנה טעמי, לפחות במקרה של אדיב: עד אליו כשפינטזתי על ישבנים הם היו תמיד חלקים למשעי (בעיקר של בנות המין השני, אבל לא רק...) ועכשיו אני ממש מתמוגג מלראות ולגעת בישבן שעיר וגברי... פתאום כמעט מבלי שארגיש, הליקוקים המציצות והליטופים מביאים אותי לסף גמירה. אני רומז לו על כך והוא מקבל את האיבר שלי לפיו בדיוק עשירית שנייה לפני ההתפרצות הזרע מתוכי – ישירות אל פיו. זה נעים לי. נעים מאד מאד. אבל, מהתנהגותו, הבנתי פתאום שגם לו זה מרגש ונעים. הגמירה שלי בפיו הקפיצה את החרמנות שלו, והוא גומר על ידי כך שמחכך את האיבר הגדול שלו בעצם החזה שלי, תוך כדי שמנקה וחולב בדבקות את שאריות הזרע מתוכי ואני ממשיך למצוץ וללקק את ישבניו ובעיקר הנקב שבינהם עד שהרגשתי שסיים את ההתפרצות...

למחרת בבוקר מצאתי בתיבת המייל שלי מייל ממנו:

תמיד אהבתי לשפוך בתוך השותף שלי למעשה האהבה.

ההרגשה הנעימה באיבר. אבל בעיקר הידיעה, הפנטזיה שהחומר הגנטי שלי יספג בגופו.

מצד שני, להיות בצד המקבל... ממש לא התאים לי. 

המחשבה

על הריח, המרקם ומן הסתם גם הטעם אפילו דחו אותי.

כנראה שהנשמות שלנו הן "תאומות":

למרות שאני מכיר אותך בקושי חודש התקרבנו ממש במהירות

אחרי שהתקרבנו, שיניתי ממנהגי,

הרצון לגרום לך עונג, לממש לך הפנטזיה, להתחבר רגשית אליך,

גברו על הדחייה הבסיסית שלי.

הדחחקתי את הדחייה וקיבלתי סיפוק מהאושר שלך.

אמש,

פעם ראשונה בחיי ששמתי  לב,

שאני ממש רוצה את זה.

לא רק כדי לגרום לך עונג, 

אלא,

לא פחות,

בשביל העונג של עצמי!

 

ואולי בכך,

הפנטזיה שלך, ועכשיו גם שלי, התממשה במלואה.

 

לפרק הקודם

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2019 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...