אילוסטרציה. צילום: masterdesigner, Flickr.

 >  >  > 

האח של השכן - פרק א'

לכאורה חגיגה בלתי פוסקת אך בליבי היה חור שנדמה שעם כל פרטנר/ית שיצאו מהדלת הוא רק העמיק.

יום שישי של אוגוסט, מרכז תל אביב, אחרי קפה חובה של בוקר ולפני ירידה לים לשקיעה, התרווחתי בדירתי, צופה בסידרה בסטרימר. זה הקיץ השני שלי בתל אביב ואחרי נסוי ותעיה, הגעתי לאיזון בין ההקלה על החום לתקציב. מצאתי שהמזגן המכוון על עשרים וחמש מעלות שומר על רמות לחות נעימות, שילוב בין מאוורר תיקרה להימנעות מבגדים שיחצצו בין עורי למשבי המאוורר שומרים על גופי בטמפרטורה נוחה.

אני רועי, סטודנט בן למשפחה מסודרת מה שמאפשר לי חיים נוחים, מטר שמונים וחמש, שבעים ושש קילוגרם של גוף אתלטי אותו אני אוהב לטפח. מאז הגיעי לעיר הגדולה ראתה הדירה מופעי סקס מגוונים. בכל מקום וזמן חוזרתי על ידי שני המינים והתמסרתי להם ולהן ביחידים ובקבוצות. גופי היה פעיל והסב לי הנאה רבה, זקפתי שלא איכזבה מעולם, גדולה ונוקשה, חדרה לכל חור אפשרי. אהבתי לשמוע את השותפים/ות שלי צורחים/ות למגע לשוני אותה למדתי להפעיל על גברים ונשים כאחד. לכאורה חגיגה בלתי פוסקת  אך בליבי היה חור שנדמה שעם כל פרטנר/ית שיצאו מהדלת הוא רק העמיק.

רעש מעבר לדלת החל לחדור לתודעתי. דפיקות וצלצולים בלתי פוסקים באחת הדירות. מדי פעם הפסקה, קול כועס שנשמע מקלל ושוב צלצולים ודפיקות. זה נמשך כרבע שעה עד שלפתע צלצל הפעמון של דירתי. משכתי עלי מכנסי ריצה – מאלו שמשאירות את כל הירך חשופה – וניגשתי לדלת.

פתחתי את הדלת וליבי נעצר. מולי עמד קצין שלמרות שהיה במדי ב' מיוזעים ומאובקים יופיו ונוכחותו הלמו בי. הוא היה בגובה שלי, כנראה צעיר ממני בשנה או שתיים, כתפיו רחבות ממלאות את החולצה שנמתחת על חזה מרשים. תחת החגורה שהודקה על מותניים צרות, ניצבו רגלים שריריות שמילאו את המכנס וביניהן ניכרת חבילה בולטת.

הוא ראה את הפתעתי ונבוך ממנה.
סליחה, פנה אלי הגבר המרשים הזה כולו מכווץ בהתנצלות. אני עידן, אחיו של השכן ממול, הוא אמר שישאיר לי מפתח אבל אין מפתח והוא לא עונה. אתה יודע במקרה איפה הוא? אולי השאיר אצלך מפתח?

התעשתתי, אני רועי, השכן של אחיך, אמרתי והזמנתי אותו להיכנס, אני לא יודע איפה הוא, אבל אתה יכול לחכות פה.
הוא נכנס הצעד מהוסס.
אין לי מה לחכות, הוא נסע לסופ"ש ואמר שישאיר לי את הדירה. אפשר אולי להשתמש בשירותים שלך?
אין בעיה, דלת ראשונה מימין, אמרתי, רוצה משהו קר לשתות?
הוא פנה לעבר השירותים.
יש שם מגבות אם מתחשק לך להתקלח ולעבור לבגדים נקיים, אמרתי אל גבו המתרחק במסדרון.

ישבתי על הספה לא מאמין למה שקורה לי. בחור מדהים, זר לחלוטין, מופיע אצלי בסלון ובמקום שארצה להפשיטו ולתקוע אותו, כמו שאני עושה לכל מי שנכנס בדלת הזו, שלווה גדולה נופלת עלי. כל מה שאני רוצה זה שישאר כאן. בכל הסטוצים שעברו פה הוביל אברי הנוקשה שהזדקף מיד והכתיב את האירועים. הפעם הוא נותר כבוי מחשש שיבריח את האורח. רגע של דאגה חלף בחשש שהוא יסיים במהירות את ענייניו בשירותים וילך, כששמעתי את הטוש נפתח והבנתי שיש סיכוי שתחושת הביתיות שנחתה עלי היא הדדית.

הוא יצא מהמקלחת מגבת על מותניו בגדיו בידו האחת ונעליו בשניה.
תודה, הצלת אותי, אמר בחיוך שהאיר את המסדרון כנורת מאה אלף וואט.
בכיף, עניתי.
בחצי המסדרון צנחה לפתע המגבת ממתניו.
שמתי לב שהוא לא שלח ידיו אינסטנקטיבית לכסות על מערומיו אלא התנצל ואמר, הבגדים שלי בתרמיל. זה כאילו אמר, אין לי בעיה שנפלה המגבת, מתנצל אם לא נוח לך עם זה.
זה בסדר, אמרתי, התלבשתי רק כששמעתי את הצלצול בדלת.
השקעת, אמר והתחיל לצחוק בעוד אני קם, משיל את מכנסי ופונה למטבח.
הולך להביא בירות, אמרתי מתרחק מהספה.

מראהו בעירום היה מהמם. גופו היה חטוב ויפה יותר ממה שנראה בדמיוני מתחת למדים. תחת החזה השרירי נפרשה בטן מעוצבת. עצמות מתניו מיסגרו שני קווים מודגשים שירדו באלכסון ונבלעו ברעמת שיער שעיטרה איבר עבה וכבד שראשו תלה לפחות חמש עשרה סנטימטר נמוך יותר מעל צמד אשכים גדול כלוא בשק חלק. ירכיו השריריות היו חלקות. שוקיו היו שעירות וגבריות וכפות רגליו מעוצבות בידי מעצב על.

כשחזרתי עם שני בקבוקי בירה הוא עוד היה כפוף מעל תרמילו. שמחתי לראות שנותר עירום. שמחתי לראות שממש לא בוער לו ללכת.
הי, בירה, אמרתי, ניגש אליו ומושיט לו את הבקבוק.
שנייה, אמר רק אכניס את הלכלוך הזה לשקית.
עזוב, קח בירה, אחר כך נכניס את זה למכונת הכביסה, אמרתי, כאילו ברור שהוא נשאר כאן איתי.
הוא השליך את המדים על הרצפה ליד התרמיל, הזדקף ומבטינו הצטלבו.

אין לי מילים לתאר את הרגע הזה אלא להשתמש בקלישאה – ידעתי שמצאתי את החצי החסר שלי. ברגעים כאלו כל פרט חשוב והעובדה שלא המשיך לארוז מילאה אותי שמחה ורוגע – הוא קיבל את הזמנתי להישאר, לפחות לשעות הקרובות.
בלי לנתק את המבט הוא לקח את הבירה מידי. השקנו בקבוקים ולקחנו לגימה ארוכה כשמבטינו נעולים זה בעיני זה.
אתה יכול להסביר לי מה קורה פה? הוא שבר את השתיקה הארוכה, עדיין בלי לנתק מבטים.
שמח שאתה מרגיש כמוני, אמרתי, ממש לא ברור לי.

מעולם לא עמדתי עירום, במרחק קצר כך כך מגבר עירום בלי שזקפותינו יהיו במרכז העניין. הוא לא רק עירום אלא הדבר הכי יפה ומושלם שראיתי בחיי.
באמת לא מבין מה עובר עלי, אמרתי נבוך, אחרי עוד דקות של שתיקה מהופנטת, אבל בטוח שאפשר לעשות את זה גם על הספה.
הוא צחק צחוק משחרר וסוחף ובעודי מצטרף לצחוקו התיישבנו על הספה. הוא התיישב בקצה השמאלי של הספה פונה אלי, רגלו הימנית מקופלת על הספה ידו מונחת על המשענת. התיישבתי מולו, מניח ברך על הספה ושולח יד לאורך המשענת עד שאצבעותי נגעו קצות אצבעותיו. היה ניצוץ במגע, כמו פריקת חשמל.

איך הופעת פה פתאום? איזה מזל שהאח שלך שכח להשאיר מפתח.
שנים שאנחנו רבים על חוסר האחריות שלו, שנים שהוא מבטיח לי ולא מקיים. כנראה שהכול הוביל לכאן, הכול היה שווה בשביל היום הזה.

שאלתי אותו על חייו, הוא שאל אותי על שלי, דיברנו ודיברנו. אחר כך דיברנו עוד... הבירה נגמרה, קמתי להביא עוד והוא אחרי למטבח, עמדנו ליד המקרר עד שנגמרה עוד אחת. לקחנו את השלישית וחזרנו לסלון. הוא הניח את הבקבוק על השולחן והלך לשירותים. לא יכולתי להסיר ממנו את עיניי כשהלך וכשחזר. היתה לו הליכה זקופה, בטוחה, משוחררת. עם כל תנועה של גופו ניתן היה לראות את השרירים נעים מתחת לעור. גבו השרירי נע באצילות בעוד ישבנו המוצק מתכווץ ונרפה כל פעם צד אחר לפי תנועות ירכיו השריריות ושוקיו החזקים. כתפיו, חזהו ובטנו השריריים נעו בתיאום מושלם כשצעד לאברי. אברו הכבד נע מצד לצד, מתגלגל על שק האשכים שנדחף ימינה ושמאלה על ידי ירכיו.
המראה, השלווה שהפגין, הבטחון בנוכחות העירומה שלו השקיטו את החשש שיברח, חירמנו אותי וגרמו לאברי להתחיל להתמלא.

אמרו לך פעם כמה אתה חתיך? שאלתי בעודי קם בכוונה ללכת לרוקן את הבירות, אתה פשוט מושלם, המשכתי, אם היו מראים לי תמונה שלך ככה הייתי אומר שזו אידאליזציה של גבר ערוכה בפוטושופ.
תראו מי מדבר, אמר כשאנחנו זה מול זה והוא מרים יד ואוחז בעורפי, מר מושלם נבהל מתחרות? אתה הדבר הכי יפה שפגשתי בחיי, ועוד מסתתר דלת מול האח המעצבן שלי.
הוא משך את ראשי אליו ונצמדנו בנשיקה.
אחרי שנייה הדפתי אותו, תן ללכת להשתין.
לך ותחזור, בלי להביא ביד בשירותים, אמר מעביר יד אל אברי המתמלא ואחר טופח על ישבני המתרחק.

עם כל צעד בחזרה הלך אברי והזדקר. הוא ישב על הספה בוהה בחלון ונראה כמו מלאך. כשהבחין בי מתקרב קם לקראתי מגופו המהמם מזדקרת זקפה גדולה. אברו הזקור השלים את התמונה. נראה כעשרים ואחת סנטימטר, עוביו והכיפה שבראשו בפרופורציה מושלמת, הוא התעקל בקלות למעלה מה פתח את קו הראיה אל הביצים בגדולות והחלקות שלו.

הוא עצר אותי עם יד מושטת אל כתפי, הוריד אותה ובמבטו סרק את גופי מלמעלה למטה. עמדנו  דקה ארוכה סורקים בשקט במבטינו זה את גופו של זה עד שהצטלבו המבטים. שלחתי את ידי אליו אך הוא הוריד אותה חזרה לצד גופי.

אחרי עוד כמה שניות הוא הרים יד והחל להעביר אצבע על קווי המתאר של גופי. תחילה על פניי, ירד אל צווארי, כתפיי, הקיף את שרירי זרועי, ריחף/ליטף את קו המתאר של שרירי חזי, הקיף את פטמותיי שכבר מזמן היו זקורות מצמרמורות העונג שהסב לי המגע. הוא טייל בין ערוגות בטני, ירד מטבורי וריחף עם אצבעו על קו שיער הערווה שלי. האצבע ירדה במורד ירכי האחת, אל השוק והקרסול כשהוא כורע ברך מולי. אחר כך עברה על הרגל השנייה בלי לגעת בזקפתי שפעמה בהתרגשות מול פניו או בביצים שלי.

מכף הרגל הוא עבר לעקב כשהוא זז וכורע מאחורי. ידו השניה הצטרפה והן ריחפו המעלה רגליי. רעד של עונג אחז בי כשסבבו במעגלים על חלקן האחורי של הברכים. כשהקיפו במעגלים את פלחי ישבני שוב רטט גופי מרעד שהתגבר כשאצבעותיו ריחפו על גבי. רגע אחרי שנפגשו על עורפי הוא חיבק אותי לפתע בחוזקה, מצמיד את גופו לגופי, אברו שוקע בעמק שבין ישבניי.
הייתי חייב לוודא שכולך אמיתי, לחש לי על אוזני.

הסתובבתי ונצמדנו לנשיקה חושנית וחודרנית גופינו צמודים, זקפותינו לחוצות ביננו. מעולם לא חוויתי נשיקה כזו שגרמה לזקפתי לנטוף כמויות של נוזל מקדים. גם זקפתו נבעה נוזלים שהתערבבו וזרמו על גופינו. מצד אחד לא רציתי שזה יגמר, מאידך ידעתי שאני נכנס לטריטוריה לא מוכרת. עד היום כל מי שנכנס לפה, הופשט, כופף באופן כזה או אחר, נחדר, הוזרע ונשלח ודרכו. מעולם לא היתה לי סבלנות למשחק מקדים, לא לליטופים ולא לנשיקות.

אחרי נצח משכתי אותו לכיוון הספה והשכבתי אותו עליה על בטנו. עליתי עליו מנשק את עורפו ויורד עם לשוני במורד גופו. כל מה שעשו לי אצבעותיו החזרתי עם לשוני, מקפיד לכסות כל מילימטר בעורו. כשסיימתי צד אחד, הפכתי אותו ושוב יצאה לשוני למסע מצווארו למטה, מקיף עם קצה הלשון את קו שיער ערוותו, משאיר את זקפתו והביצים העסיסיות להמשך.

כשהגעתי אל אצבעות רגליו הוא שלח יד והקיף באצבעותיו את בסיס הזין והביצים שלי כשהוא מושך אותי בעדינות מביא את אשכיי אל מעל פניו. הוא החל ללקק את הביצים שלי, אני את שלו. הוא משך את אגני למטה מחליק את לשונו מבסיס השק אל החור ואני מרים את רגליו חותר אל אחוריו. הכול קרה בהילוך איטי, שנינו ממצים כל רגע וכל נקודת מגע בלי למהר. ללא מילים ידענו שיש לנו זמן ליהנות אחד מהשני, הרבה זמן. איש לא רצה לגמור וללכת.

מעולם לא נחדרתי, כמובן שכבר ליקקו לי את החור אך איש לא העמיק כמו עידן. העונג סחט משנינו גניחות ואנחות לא נשלטות. לשונו עמוק האחוריי, לשוני עמוק באחוריו. ככל שהעמיקו לשונותינו כך התגברה בי התשוקה להתמסר לזקפתו. ברגעים הראשונים ניסיתי לכבותה מפחד אך היא השתיקה אותו והשתלטה על כולי. עזבתי את החור שלו ועברתי לזקפתו. החלקתי אותה באיטיות על לשוני לוכך ומלקק כל פיסה ממנה. לא יכולתי להמתין יותר, כל כך רציתי אותו. התרוממתי, נצמדתי את שפתי לשפתיו והורדתי את אחורי לעבר קצה זקפתו. כשנגע קתה הכיפה הרטוב בשפתי החור ניתקתי לרגע את הנשיקה כדי ללחוש לו, בעדינות, אתה הראשון. קח את הזמן שלך בזהירות, לחש חזרה וטרף את שפתיי.

לעולם לא אשכח את התחושה המופלאה הזו של הפעם הראשונה. זו הפעם הראשונה שאני עושה אהבה. ביותר מעשר שנים של פעילות מינית לא ידעתי מעשה אהבה מה הוא. קונספצית האקטיבי שהובילה עשור של זיונים וסקס סתמי התמוססה כחמאה תחת השמש. לא עניין אותי דבר חוץ מהתשוקה למזג את גופו אל גופי.

הורדתי את אגני בזהירות על זקפתו הגדולה, יודע מנסיונם של אחרים שאת בתוליהם קטפתי, לפעמים ללא כל רגישות, שזה יכול לכאוב ביותר. להפתעתי פרט למעיין דקירה קלה בעת ששולי הכיפה חדרו את פתחי, לא חשתי כל כאב, להיפך, התנועה האיטית הגבירה את תשוקתי להרגיש את כולו בתוכי.

כשחיבק החור שלי את בסיס זקפתו התרוממתי לישיבה זקופה. מבטינו ננעצו זה בעיניו של זה.
פניו קרנו. וואוו, אמר בלחש, כמי שלא רוצה להפריע לרגע, זה הרגיש כאילו את שואב אותי לתוכך. החור שלך כל כך צר, מחבק את כל הזין שלי בעוצמה וחום.
אני מרגיש כל מילימטר שלך ממלא אותי באהבה, לחשתי חזרה, בחיים לא חדר זין לאחוריי, לא מאמין כמה טוב לי.
תישאר ככה, אל תזוז, הוא אמר. אם מישהו היה אומר לי אתמול שהגבר המושלם ישב היום על הזין שלי, הוא היה חוטף חודש ריתוק על דיבור שטויות שלא מהעולם הזה.

ישבתי ללא תזוזה דקות ארוכות, מרגיש את החור שלי נרגע סביב זקפתו. הרצון לעוד החל לבעבע עד שהתחלתי לנוע בתנועות קטנות ואיטיות, ממצה את ההנאב מתנועתו בתוכי, הולך ומגביר את טווח התנועה ואת הקצב. שנינו גנחנו ולחשנו אהבה, הנאה ותשוקה.

עליתי וירדתי בתנועות ארוכות ואיטיות במשך כעשרים דקות עד שהוא לפתע התרומם, חיבק את גבי בידיו והצמיד את שפתיו לשפתי. בעודנו מתנשקים הוא הוריד את ישבני לספה, נחלץ מאחורי וטיפס עלי. הוא כיוון את אחוריו לקצה זקפתי. הרמתי את אגנו בידיי עד שעמד מעלי ישבנו מעל ראשי המוטה לאחור על משענת הספה. ליקקתי והרטבתי את החור שלו מחדיר את לשוני עמוק לתוכו כשמדי פעם אני משחרר מנת רוק על ידי ומרטיב את זקפתי.

הוא ירד שוב לעבר הכיפה שבראש זקפתי מהגורה.
הפעם לא צריך היה לאמר כלום, ידעתי שגם הוא לא נחדר מעולם והנחתי לו לגלוש בקצב שלו. כאב לו. יכולתי לחוש את החור שלו מתכווץ עם כל הבזק של כאב, אך הוא לא וויתר. הרטבתי את ידי ואחזתי בזקפה הנוקשה שלו, מנסה לענג אותו כפיצוי על הכאב.
מאות חורים כבר עטפו את זקפתי אך אף לא אחד הסב לי את העונג כמו החדירה הזו בה הותרתי את העבודה לעידן המדהים. כשהיה במחצית הדרך למטה קירבתי את גוו אלי והתחלתי לינוק את פטמותיו. הוא גנח ויילל מעונג וכאב, קולות האהבה שלו מביאים אותי לעבר השיא.

הוא התיישב עלי מניח לאחוריו להתרגל לפולש בעוד ידי עולה ויורדת על זקפתו.
אההה, הוא גנח, אם תמשיך ככה אני עוד שניה גומר.
תגמור מתי שתרצה, עניתי לו נושך קלות את פטמותיו, שומר על קצב אחיד לאורך זקפתו.
פתאום הוא פלט גניחה עמוקה, אחז בידי המאגרפת את זקפתו, מקבע אותה בראשה והחל לנוע המהירות מריץ את החור שלו על אברי ומזיין את אגרופי.

גמרנו באותה שניה בדיוק, אני יורה את מטעני עמוק במעיו בעוד זרעו ניתז על פניי, חזי ובטני.
כשעצר, יושב על ירכיי, המשכתי לחוש את התכווצויות מעיו חולבות את זקפתי שנותרה נוקשה. הוא קרס עלי, פניו טמונות בצווארי זרעו נמרח מדביק את גופינו.

כשקמנו מהספה לכיוון המקלחת כבר היה חשוך בחוץ. זקפתי התנשאה מגורה לפני, אברו תלה מלא את רפוי. סליחה, התחיל להגיד כשסיבנתי את גופו, בכל זאת אני אחרי לילה... סתמתי את פיו בנשיקה. הוא ניסה להמשיך בהתנצלות. פיניתי את פיו כשהרגשתי שוויתר.
לעולם אל תתנצל יותר, לא מבין מה קורה ביננו אבל בבירור זה אינו תלוי זקפה שלך או שלי. מעולם לא הייתי כל כך הרבה שעות ליד גבר עירום בלי שהדחף לתקוע אותו השתלט על הכול.
אתה נדיב, צחק, אצלי עד היום הם גומרים להתפשט כשהם כבר משופדים על הזין שלי – חוץ מהמקלחות בצבא כמובן, אבל שם זה היה אחרת ועכשיו יש לי פריבילגיה לפרטיות.
בעודי מדבר הוא אחז בזקפתי הנוקשה. ניסיתי למנוע ממנו לרדת אך הוא נאבק בי וירד על ברכיו, לוקח את זקפתי לגרונו. התחלתי לנוע במהירות, מרגיש שכל שנייה שעוברת נגזלת משעות השינה להן הוא זקוק כל כך. גמרתי עמוק בגרונו ומיד הרמתי אותו, שטפתי את גופו, סגרתי את המים, ניגבתי והובלתי אותו למיטה שלי.
תישן גיבור מושלם שלי.
בוא שכב רגע לידי.
נשכבתי לידו וחיבקתי אותו, ידי מלטפת את פניו.
הוא נרדם תוך כמה שניות.
התיישבתי לידו מתבונן בגוף המושלם שלו, בפניו שגם מתוך שינה קרנו, בשערו הקצוץ, בחזהו המושלם שעלה וירד בנחת.

יצאתי לסלון, לקחתי את המדים המאובקים ושקית נוספת של כביסה והכנסתי למכונה. אחר כך התיישבתי על הספה בוהה אל החושך מנסה להבין מה קורה לי.
מוחי סער אך על ליבי ירד שקט מפתיע. החור הגדול שתמיד הכאיב לא היה שם. במקומו הייתה סערה לא מוכרת ונצנוצים של דאגה מחוסר הוודאות אם הרגשות העוצמתיים שאני חווה הדדיים. כל הסימנים הראו שכן אך דבר לא נאמר במפורש.

חיכיתי שמכונת הכביסה תסיים והפעלתי את המייבש.
ישבתי בסלון מזפזפ בין הסדרות שלי בנטפליקס אך לא ממש מצליח להתרכז ועוזב. בסוף מצאתי סרט מטופש על אהבת נעורים ומצאתי עצמי מתרגש מכל מחווה.

גיהצתי וקיפלתי את כל המדים שלו, נזכר באמא שלי איך הייתה מעבירה לילות לבנים עם הכביסה שלי ושל אחי כשיצאנו שבתות.

אחרי חצות נכנסתי למיטה. לא לפני שישבתי והתבוננתי בו דקות ארוכות. הוא השליך את הסדין בו כיסיתי אותו ושכב עירום ורגוע במרכז המיטה. ליטפתי אותו בעדינות שלא להעירו, אחרי כמה ליטופים הוא החל לגרגר מתוך שינה כמו חתול מפונק. הדיסוננס בין הגבר הסופר גברי הזה לקולות הפינוק שהשמיע, המיס אותי. נשכבתי לידו, מחבק אותו כשהוא מתכרבל בתוכי.

התעוררתי בבוקר עם ניחוח קפה ואוכל מציפים את החדר. פקחתי את עיני וראיתי את עידן עומד ליד המיטה עם מגש. ליבי החל להלום בהתרגשות. מעולם לא התעוררתי עם הזיון של ערב קודם. בפעם הראשונה מישהו ישן אצלי ולא כטובה לחסר תחבורה אלא מבחירה. ולא רק שישן אצלי, ליבי הולם מהתרגשות לראות אותו.

הוא הניח את המגש על השידה וזינק עלי תוך שהוא מושך את הסדין שכיסה אותי. הוא ניסה לנשק אותי,
עוד לא צחצחתי שיניים, התחמקתי 
תוך שניה הוא הכניע אותי, ריתק את גופי למיטה, הצמיד אותי למזרון והצמיד את שפתיו לשפתי. אתה טעים בכל מצב, אמר וחזר לנשק אותי כשהוא מוריד את ישבנו על זקפת הבוקר שלי.
הוא היה מוכן, עם חור משומן היטב שהחליק בקלות עד שעטף אותי.
כשהתיישב על ירכיי לקח שתי כריות להניחן מאחורי גבי. אחר כך הגיש לי כוס קפה, לקח לעצמו קפה ובידו הפנויה החל להאכיל אותי בפנקייק מדהים שהכין – ביס לי וביס לו.

לא האמנתי שאי פעם אוכל להגשים את הפנטזיה הזו, אמר, לאכול ארוחת בוקר על זקפת הבבוקר של גבר שאני אוהב.
נחנקתי והתחלתי להשתעל.
הוא מיהר לקחת את הקפה מידי. ממה נבהלת? שאל בפרצוף מיתמם, כן, אמרתי גבר שאני אוהב. ההורים שלי תמיד אמרו לי שכשפוגשים את האחד יודעים מיד. הם התחתנו חודש אחרי שהכירו ונשואים שלושים שנה באהבה ואושר.
הוא הניח את הצלחת והקפה על המגש חייך אלי ממיס אותי שוב.
החור שלו שכבר היה גרוע לגמרי סביב זקפתי, התכווץ לפתע והשתחרר. גניחה נפלטה מגרוני. הוא החל לכווץ ולשחרר את מערתו מעסה את זקפתי המגורה. תוך כדי כיווצים הוא משך אותי אליו לנשיקה ארוכה וחודרנית. תוך דקה הביאו אותי הכיווצים אל הסף. אני גומר, לחשתי לתוך פיו. הוא האיץ את קצב הכיווצים גורם לי לירות את מטען הבוקר שלי עמוק במעיו. הוא ישב עוד רגע עד שהסדרתי את נשימתי ואז התרומם ותקע זקפתו עמוק לגרוני. ככל הנראה התגרה מהגמירה שלי ובתוך דקות ספורות השקה אותי בזרעו כשהוא נסוג עם כל יריה, מצפה את לשוני בזרעו ושב ומעמיק לגרוני.

איפה למדת את התרגילי התחת האלו? שאלתי כשהתקלחנו, חשבתי שאתמול היתה הפעם הראשונה שלך.
היה לי איזה יזיז שזכה לביקורים חוזרים רק בזכות הדבר הזה. מאז אני מתאמן על ריק בתקווה שיום אחד אמצא את הראוי לטיפול המופלא הזה.

העברנו את כל השבת בדיבורים, ליטופים, נגיעות ואהבה. לא יכולנו להוריד ידיים זה מזה. בחיים לא דיברתי עם אף אחד כל כך הרבה. מעולם לא נהניתי כל כך להיות בחייכו של איש. מעולם לא נהניתי כל כך מנגיעות שלא עירבו את אברי הרבייה. מעולם לא התנשקתי כל כך הרבה ובטח לא עם אותו אחד.
בפעם הבאה שאמר שהוא אוהב אותי כבר עניתי שאני אוהב אותו.
מדי פעם מי מאיתנו נזכר מה היה עושה בשעות כאלו בשבתות קודמות ושאלנו אחד את השני אם לא מתחשק לו לצאת קצת, קפה, ים, סרט, בר. שנינו איבדנו עניין בכל זה, רצינו רק להיות יחד. עירומים, חשופים זה לזה, מקלפים עוד שכבה ועוד שכבה של הגנות והעמדות פנים, חוקרים מי באמת עומד ממול ומעמיקים את התאהבותנו מדקה לדקה, משאלה לתשובה, מרעיון לשיחה.

הערב הגיע ועימו החרדה שהוא ילך, יחזור לצבא שלו ולא אראה אותו יותר.
אתה לא מתכוון ליסוע להורים? בדקתי בחשש.
לא, הם אפילו לא יודעים שיצאתי לשבת.
איפה הטלפון שלי? שאל פתאום.
הטלפון היה בתיק נטול בטריה.
הוא חיבר אותו לחשמל ותוך רגע החלו צפצופי ההודעות. הוא הסתכל רגע והשתיק את המכשיר.
אתה לא מתכוון לענות לכל הצפצופים הללו?
האמת, לא מעניין אותי, כל החברה שלי מחפשים אותי, לא בא לי להתחיל לתת הסברים. תסלח לי, אני חייב רק שיחה אחת קטנה.

הוא חייג ושם את השיחה על רמקול.
אמא, אמר, מצאתי אותו
את מי מצאת חמוד, את רוני?
לא, רוני שילך לעזאזל עם ההברזות שלו. בעצם, יבורך רוני אבל הוא כבר ממש לא מעניין אותי יותר. בדלת מול הדירה שלו מצאתי אותו, את האחד, את החצי השני שלי.
איציק, שמעתי אותה צועקת, עידן מצא אותו, את האחד.
מזל טוב חמוד, שמעתי קול גברי. סומך אליך שתביא אותו הביתה בשבוע הבא.
די אבא, איזה פולניה לוחצת אתה.

לא ידעתי איפה לקבור את עצמי ממבוכה למשמע השיחה הזו.
השתגעת? התחלתי לחבוט בו כשניתק את הטלפון. הוא ניסה לרסן אותי מה שהפך להיאבקות ארוכה שבסופה הייתה זקפתו נעוצה באחוריי ולשונו עמוק בגרוני.

בוקר יום ראשון הגיע. היה לי קשה להניח לו להתלבש, הוא התעקש להיפרד ממני כשאני עירום. לבוש במדי א' מגוהצים הוא נראה חתיך כל כך שזקפתי הגיבה מידית. הוא ליטף אותה בידו. תבטיח לי שאתה שומר לי את זה לשבוע הבא, אל תהרוג את זה בלאונן כל השבוע, צחק.

את הימים העברתי בצפייה לשיחת הטלפון הלילית שלנו. הוא אסר עלי להתקשר אליו תמורת הבטחה שכל לילה יתקשר אלי. רק ביום חמישי שמתי לב שכל השבוע לא יצאתי, לא נכנסתי לאף אפליקציה, לא הסתכלתי בכלל אם יש חתיכים ברחוב. כל פרקטיקות הצייד שלי נשכחו כאילו לא היו. אם מישהו היה יכול להקליט את השיחות הליליות הדביקות שלנו ולהשמיע את זה לרועי של שבוע שעבר, הוא בטח היה מקיא עליו.

ביום חמישי ניקיתי, סידרתי, בישלתי, והסתובבתי בבית חסר מנוחה עד שהוא נכנס בדלת.
התנפלנו אחד על השני כמו שני מורעבים על הבופה. נשיקות, חיבוקים, נגיעות.
הריח שלו הטריף אותי. התחלתי להפשיטו מנשק כל פיסת עור שנגלתה תחת המדים. הוא ניסה להרחיק אותי – עזוב, אני מסריח – שתוק, אתה מריח נפלא. הוא עמד מתמכר לנשיקות שלי. הוא כבר לא התנגד כשהרמתי את ידו והסנפתי עמוק את בית השכי שלו, רק צחק כי דיגדגתי אותו וקרא לי מטורף. מטורף עליך יא מאניאק, עניתי.

כשפשטתי ממנו את מכנסיו לא התאפקתי וטמנתי את אפי ברעמת השיער. אפי טבע בריח הגבריות שלו וזקפתי התקשתה. ברגע שסיימתי להפשיטו הוא השאיר אותי שם על ברכיי ופנה למקלחת. אספתי את המדים המלוכלכים שלו מסניף אותם כל הדרך למכונת הכביסה שמתי מכונת כביסה ונכנסתי אחריו למקלחת. התחבקנו, התנשקנו, ידינו נוגעות בתשוקה. כשקירצפתי את גופו לחשתי לו את כל געגועיי.

יצאנו מהמקלחת, הוא השתרע בסלון ואני ניגשתי להגיש את ארוחת הערב שהכנתי. ברקע שמתי את שירו של ריקי מרטין 'יריה בלב' (Disparo al Corazón) שממש מספר את הסיפור שלנו. הפזמון אומר, בתירגום חופשי – ההכרות איתך היתה כמו יריה בלב / הרגת אותי בנשיקה / הפגיעה הייתה כל כך קטלנית / ההרפתקן המטורף נהרג / במקומו נולדה אהבה גדולה.

כל הלילה תינינו אהבים, עם שיחות ארוכות בין ותוך כדי. הסקס איתו מדהים וכל כך שונה מכל מה שהיכרתי, בעיקר משום ששנינו לוקחים את הזמן. מעולם לא ניהלתי שיחה באמצע זיון ועכשיו זה קורה שוב ושוב בכל מני מצבים. פעם אנחנו עוצרים אחד נעוץ בשני, פעם אנחנו עוצרים וממשיכים ללטף אחד את השני. הכול ארוך יותר, רגוע יותר, אוהב יותר.

בשישי בצהרים, בעודנו עסוקים בשיחה תוך שאני מגהץ את המדים, נשמעה דפיקה בדלת. עידן הלך לפתוח, אחרי שניה הבנתי שלא לקח כלום לבוש, קיוויתי שלפחות ישים עליו את מכנסי ההתעמלות שאני מחזיק לצורך כך.

הי, אז כאן אתה מתחבא שמעתי קול גברי.
בוא כנס,
אחרי שניה הוא הופיע, עירום, אחי פה, זה בסדר אתה יכול לבוא כמו שאתה
הסתכלתי במבט שואל
זה בסדר, חזר והלך.

שמעתי את עידן מציע בירה ושמעתי אותם מדברים.
סיימתי לגהץ, התלבטתי רגע מה לשים עלי אבל בסוף וויתרתי.

בסלון ישב גבר כבן שלושים וחמש, כרס קטנה וראש מקריח.
זה יוסי המניאק, אמר עידן, אח שלי, שכן שלך.
מה מניאק, מחה יוסי, בזכותי אתה פה.
הוא סרק את גופי העירום בלי כל נסיון הסוואה ואמר, וואו, אם ידעתי שיש לי שכן כזה חתיך הייתי מזמין אותך מזמן.
הייתי נבוך מעט ממבטיו.
תירגע, אמר עידן, תתעלם ממנו, כל החיים שלי אני מסתובב עירום בבית. הוא ראה אותי עירום מתינוק דרך ההתבגרות ועד היום. המסכן לא התרגל, הוא מקנא בי ועכשיו גם בך. בכלל לפי המבטים שלו נראה לי שהוא הומו, אבל ממש לא בטווח ההעדפות שלי, הקניט אותו עידן.

אחרי שהלך יוסי נכנסנו למיטה. עוד סבב של אהבה שהסתיים אחרי חשיכה והתחדש אחרי ארוחת ערב אירוטית. עידן התגלה כשובב לא קטן בכל מה שמקשר סקס ואוכל. הוא לא הפסיק להצחיק ולגרות אותי עם כל מני רעיונות מטורפים. בפעם השניה שאנחנו מעבירים את כל הסופ"ש בלי לצאת מהבית.

הסופ"ש הארוך של אהבה היה רק אחד מרבים שבאו אחריו. שנינו איבדנו עניין בכל מה שחיצוני לביחד שלנו. מדי פעם הזכרנו את מקומות הבילוי האהובים עלינו מחיינו הקודמים. היה הרבה משותף ביננו בנושא, ממש לא ברור איך לא נפגשנו קודם. רק בסופ"ש השישי או שביעי שלנו יצאנו בפעם הראשונה מהבית. זה היה ליום הולדת של הילה, החברה הכי טובה שלי שהייתה היחידה אותה שיתפתי באהבה המטורפת שלי. נפגשנו מספר פעמים במהלך השבועות בהם היה עידן בצבא.

התגובות סביבי היו מעורבות. בעבודה מיד הבינו שמשהו טוב קרה, שאני רגוע יותר, מרוכז יותר ומאושר. חבורת ההוללים עימה התרועתי קודם שעידן צלצל לי בדלת, חשבה שהשתגעתי לגמרי. עם הזמן הם ראו שזה לא עובר והחלו לפרגן.

את ההורים של עידן פגשתי אחרי חודשיים. נסענו אליהם למושב בצפון ביום שישי בכוונה לחזור בלילה הביתה. הם קיבלו אותי בחום ואהבה שהממו אותי. מהרגע שעברתי את מפתן דלתם קיבלו אותי כבן אובד ששב הביתה. הנחלה שלהם נמצאת על קו שלוחה כך שהשכנים משני הצדדים נמוכים יותר. החדר של עידן היה ביחידת מגורים עצמאית בחצר מול הבריכה. עידן לא הגזים, רגע אחרי שהגענו לחדרו הוא כבר היה עירום ומשך אותי אחריו לבריכה. הוא צחק עלי כשהתעקשתי להישאר עם מכנס קצר אותו איבדתי בהיאבקות מתחת למים ונותרתי עירום. כמה דקות מאוחר יותר יצאו הוריו להצטרף אלינו, אמא שלו בביקיני, אבא שלו עירום... הבנתי שיש כאן עניין של פתיחות משפחתית וויתרתי על הבגדים להמשך השהות. נשארנו את הלילה כשברובו היינו המים מגלים אופציות חדשות לאהבה.

עם ההורים של זה היה מורכב יותר, ארוך יותר וכואב אך עידן היה איתי, תמך, עודד ודחף להגיע להבנות.

היום הוא סגן אלוף, אני אשת קצין קבע עם כל הגעגועים והפרידות. אמא שלו לא מפספסת ביקור כשמגיעה לתל אביב, בלי קשר אם הוא נמצא או לא.

חמש שנים אחרי הצלצול הגורלי, אני מתחיל להבין שאולי זה באמת לתמיד. עידן רק משתבח עם הזמן. אני עובד קשה על גופי כדי שלא לפגר אחריו. הגעגוע המצטבר בימי הפרידה מביא אותנו למצות כל רגע של יחד לאהבה על כל גווניה. אנחנו מזדיינים כמו שפנים, מדברים כמו לול תרנגולות שלם, צוחקים ללא הפסקה ולא חשוב מה תקוע איפה. מתנשקים, מלטפים, נוגעים. הפכנו לאנשי בית אדוקים שאוהבים הכי מכל להיות חבוקים ומכורבלים יחדיו.

עידן שלי, אני שלך לעד. 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2019 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...