לונה פארק (אילוסטרציה). צילום: טל איתן.

 >  >  > 

סוס קטן

והוא יפה כל כך, הבן של השכנים, עם הגוף שלו השחום והצעיר שרואים בו כל שריר ויש עליו רק בוקסר קצרים והדוקים שמבליטים יפה מאוד מה שצריך להבליט וחושפים את הירכיים, חזקות ומלאות כמו של סוס צעיר ורוטטות באיזו מין התרגשות

פאק כמה חם. פתחת את כל החלונות אבל מה זה עוזר כשאין רוח. ואין גם מזגן. למרות שאבא כבר שאל כמה פעמים אם לא הגיע הזמן וגם אמר שהם יכולים לעזור אם צריך. אבל אתה לא מוכן. זה רק כמה ימים, אתה אומר, ובלילות קר, ולא צריך. אז היום הזה – גם היום הזה – הוא אחד מאותם ימים וחם והאויר לא זז ואין מה לעשות. רק להתפשט את כל הבגדים ולהזיע ולחכות שהמכונה תגמור כבר. גמרה? יופי. ועכשיו תתלה את הבגדים, וזה ייקח את העשרים דקות שלו, ואחר כך כבר נראה מה נעשה. ואתה יכול להיות מרוצה מעצמך שאתה עומד ככה בעירום מלא במרפסת שירות מול החלון וכל מי שרוצה יכול לראות, אם רק היה מישהו שיטרח להסתכל, אבל אף אחד אף פעם לא מסתכל כי אף אחד אף פעם לא נמצא שם, ואם כבר השכנים מלמטה יוצאים למרפסת הם אף פעם לא שמים לב אליך וממילא במקרים כאלה אתה שם עליך משהו, כי אתה פחדן.

אבל עכשיו אין שם אף אחד ואתה נהנה מהחוצפה המשוחררת שלך ומהקצת רוח שבכל זאת יש שם ומתכופף החוצה עם הג'ינס הישנים וכבר שם אותם על החבל ורק אז אתה מבין שיש שם מישהו והוא מסתכל עליך וגם הוא מופתע קצת וגם, משהו, איזה מבט לא לגמרי ברור יש לו, בעינים השחורות שלו, עיני האיילה עם הגבות הצפופות המשורטטות והאף הקטן והפה הפתוח קצת כאילו שכח לסגור אותו והעיניים שלו בך ישר בך מופתעות וחודרות וגם חצופות והוא יפה כל כך, הבן של השכנים, עם הגוף שלו השחום והצעיר שרואים בו כל שריר ויש עליו רק בוקסר קצרים והדוקים שמבליטים יפה מאוד מה שצריך להבליט וחושפים את הירכיים, חזקות ומלאות כמו של סוס צעיר ורוטטות באיזו מין התרגשות, אבל אולי זה רק נדמה לך. ועכשיו כבר עומד לך והעיניים שלו שוב העיניים שלו עליך רואות ומחייכות והשפתים שלו החשוקות מתעגלות בלעג ידידותי. ואתה עמדת להגיד משהו, מקוה שאתה נהנה או משהו, או על מה אתה מסתכל, ואולי אפילו – אבל את זה אין שום סיכוי שהיית אומר – אולי אפילו בוא תעלה, למה אתה עומד, אבל אתה סתם מתבלבל ונאלם ושולח יד להביא את האטבים ועכשיו, חתיכת אדיוט, אין מה שיחזיק את הג'ינס והופ הם כבר על המרפסת. ועכשיו הבחור צוחק (נראה לך שקוראים לו שאול. אבל אתה לא בטוח. אתם לא ביחסים מאוד קרובים, אתה והשכנים).

סעמק, אמרת, בקול רם מדי וחייכני מדי. ידעתי שזה יקרה. והבחור אמר שאין בעיה, הוא יביא אותם. דירה שש נכון. ואתה בלי לחשוב בכלל אומר תודה, אתה יכול פשוט לזרוק לי אותם, ואז קולט ומבין ואומר כן, דירה שש, אבל אתה לא חייב, הנימוס הפחדני שלך יהרוג אותך יום אחד. והבחור – כן, אתה די בטוח שזה שאול – אומר ששטויות ואין בעיה והוא כבר עולה. ורגע לפני שהוא נעלם בבית הוא עוד מספיק לזרוק, ואתה לא צריך להתלבש. ועכשיו כבר עומד לך ממש.

והוא עלה ופתחת לו את הדלת והוא נתן לך את המכנסים וסגרת מאחוריו את הדלת וגם נעלת, ליתר בטחון, והוא שאל אם יש מה לשתות ושאלת אם הוא אוהב עראק והוא אמר כן, בטח, ואמרת לו סבבה, אבל תתפשט קודם. למרות שכל מה שיש עליו זה הבוקסר ההדוקים הנ"ל, שכאמור מבליטים בדיוק מה שצריך להבליט – הבטן השטוחה השרירית עם הטבור הקטן שממוקם לו ככה מדויק ויפה בין השרירים הצעירים המוקפדים שלו והירכים מלאות וחזקות ומבטיחות כוח ונעורים של סוס צעיר וגאה ושמח והישבן שלו שמהודק שם עגול במידה ושרירי במידה ומפוסק במידה והזין שלו, כמובן, שמוחזק שם בדיוק במקום – וכל זה מודגש ומשורטט כל כך יפה ומוחזק ככה במקום שלמה שהוא יתפשט בעצם, שיישאר ככה, הסייח הצעיר החרמן. אבל הוא כבר הוריד אותם, ורק מלראות אותו מתכופף שוב קשה לך, והוא הזדקף ושחרר וסידר את הזין והביצים ונתת לו את הכוס עראק ביד והוא לקח לגימונת, לשם הנימוס, ולא הוריד ממך את העינים ואתה תפסת לו בזין ביד אחת וביד השנייה בתחת ועכשיו הלשון שלך כבר בתוכו ושלו בתוכך וכל זה כשעוד לא לגמרי קלטת שהוא באמת כאן ושאתה באמת מחזיק אותו, את הגוף החם החלק החזק הנחשק הנענה שכל כך כל כך חלמת עליו ולא העזת אפילו לחשוב שהוא אי פעם יסתכל, הרי זה לא סרט פורנו.

הוא שאל, ביקש שתלכו למיטה ואמרת שכן והרמת אותו – זה הפתיע אותו והפחיד והצחיק – ואחר כך הורדת אותו על המיטה ונפלת מעליו והרמת לו את הרגלים והוא תפס לך בזין ואמר תזיין אותי ושאלת כן, כבר, כל כך מהר, והוא אמר, כן, תזיין אותי, אחר כך נשחק, אני חייב אותך, וכו', ואיך אפשר לסרב לבחור יפה כל כך כשברור שהוא במצוקה. אז הרמת את הלוב ושמת לעצמך וגם עליו, שם, מאחורה למטה, מסביב בהתחלה ואחר כך גם בפנים עם האצבע והוא התנשם מהתענוג והכאב ונתן לך לאצבע אותו ולהרגיש אותו ולהכין אותו ואתה כבר לא יכול, לא רוצה לחכות, וגם הוא לא (אתה משער) אז הוצאת את האצבע ודחפת את הזין פנימה, לתוכו, לא מהר מדי, שלא יכאיב לו יותר מדי, שיתרגל לרעיון ולחדירה. וזה כאב לו, ממש, והוא הוציא אותך. והחזיר אותך שוב, לאט, ועכשיו הוא מתנשם מאוד בפה פתוח ועיניים פעורות וצוחקות ונשימות מהירות יותר והזיעה מבצבצת עליו על המצח והחזה והרגלים ואתה מלקק אותה, אותו, והתענוג של להיות בתוכו ולחדור בתוכו נהדר ועמוק ומהודק כל כך, הישבן החלק שלו המוצק המזיע נחבט בך בין הירכיים והרגלים שלו החזקות מהודקות נגדך בכוח ואתה תופס בו ומלקק אותו ומנשק בו ומזיין וחודר לתוכו ואתה יודע שלא תוכל להחזיק עוד הרבה, בתענוג המפתיע המזיע הקיצי הזה, בגוף הצעיר הנכון שמקבל אותך ועוטף אותך ורוצה אותך לתוכו והנשימות החטופות השטוחות שלו הופכות לאנחות והאנחות לקריאות והוא גומר, שופך עליך, מתיז בכוח זרע חם וטרי ושופע והוא קורא וצוחק ושופך עוד ואתה צוחק גם, מהפתעה ושמחה, לבחור יש ביצים קטנות אבל זרמו כנהר שוטף, ואתה גומר בתוכו ונשפך ויורה ומתרוקן מזרע ומתמלא שמחה ותענוג וטוּב.

אחר כך שכבתם אחד ליד השני. חצי מחובקים (בכל זאת חם). מדברים על כלום. התברר שהוא בכלל יונתן, שאול זה אחיו הקטן. שעכשיו בצבא. ההורים לא בבית והוא לא ממהר. באופן כללי הוא לא ממהר. השתחרר לפני שנה ועובד באיזו סטקייה נידחת ובינתיים אין לו תכניות מיוחדות. ויש לו חברה, ודרך אגב, אף אחד לא יודע עליו אז – וכאן הוא מסתובב ומסתכל ישר עליו והוא רציני וטיפה מודאג – אז שזה יישאר ביניהם (ועכשיו אתה מעריך אותו הרבה יותר כי הוא לא אמר דיסקרטי). בטח, אתה אומר ומחייך, אל תדאג. וגם הוא מחייך, מתבייש קצת, אומר משהו על זה שככה זה ואין מה לעשות וכבר מסתובב שוב ומתקפל בתוכך וכבר עומד לך שוב ושאלת אם הוא רוצה והוא רק הנהן וזז ככה שהוא יהיה במקום, הרגלים שלו בתוך הרגלים שלך, הגב שלו צמוד לבטן שלך, ושקע הצואר הריחני הרך שהזיעה קוויה בו מונח לפניך ואתה שותה ממנו ומנשק בו ומלחך לו בצואר ובעורף והתחת שלו צמוד לזין שלך, שעומד שוב, מוכן ומרוצה ויודע את מקומו ומוצא אותו ונכנס אליו, אל בין הישבנים, אל המקום הלח והאפל והעדין והנפתח אליו, אליך, מוצא את המקום שם בלחות האפלה שאתה לא רואה אבל מרגיש ומרוגש ומוצא אותו שם ונכנס לתוכו, בעדינות הפעם ולאט, והוא מוכן עכשיו ומתמסר לך ומכניס אותו ומתנשם שוב בשקט ושטוח ומהר ונענג. הוא ממש חרמן. גם בפעם השנייה.

ואתה נצמד אליו ומשתוקק לתוכו והוא תופס אותך ומצמיד אותך שתדפוק אותו, שתזיין אותו לתוכו את כולו ובכמה תנועות מסורבלות ואלימות אתה הופך אותו על הבטן ומרים אותו שיעמוד על ארבע ואתה עדיין בתוכו והוא פולט איזה כן, כן, מטופש ואתה מזדקף ומזיין אותו בכוח ומתנשם בהקלה מסוימת, סוף סוף קצת אויר, ואחר כך גוהר עליו ומנשק לו שוב בגב ובצואר ובאוזניים (די, זה מדגדג, הוא צוחק ומנער אותך) ותופס לו בחזה הבנוי היטב המחוטב הנעים כל כך לתפוס בו וביד השנייה בזין שלו הזקור והיפה ומשפשף לו, בקומפוזיציה הזאת זה כמעט כמו לשפשף לעצמך, כשאתה נדחף בתוכו והזין שלך אחוז ומשוקע ונמתק בתוכו והזין שלו אחוז ומוחזק אצלך ואתה עושה בו תנועות של עינוג דורשני ותובע. אני אגמור ככה, הוא אומר בין נשימות חטופות, וזה רע אתה שואל, והוא לא עונה ואז אתה נשפך בתוכו בהנאה שמחה, לא כמו קודם כבדה רצינית ועמוקה אלא משועשעת וקצת חצופה והוא גם הוא גומר ושופך וגם הוא צוחק.

יש מצב שנרדמתם לאיזה זמן. די בטוח בעצם. האור אחר כשאתה מתאפס. והוא אומר שהוא כבר צריך ללכת, למרות שהוא גר ממש קרוב ולמרות שההורים לא יחזרו עד הערב. ושאול כאמור בצבא. אתה רוצה להתקלח, שאלת מתוך הרגל, ומיד ענית לעצמך שבעצם הוא גר ממש כאן, בזמן שהוא כבר התחיל להגיד שכן, הוא ישמח, אבל מיד ויתר ואמר, אם זה לא מפריע כלומר, אני יכול להתקלח בבית, זאת לא בעיה. והוסיף, אבל רציתי להתקלח איתך. אה, אמרת. ברור, אמרת. בשמחה, הוספת. עם חיוך אדיוטי ונבוך. והובלת אותו למקלחת ונכנסת איתו ופתחת עליו את המים ושטפת אותו ובלעת אותו בעיניים, את הגוף היפה הצעיר השחום השרירי המורטב הרוטט במים, הנוצץ במים, המלטף את עצמו ואת כל המקומות החבויים שלו במים, את השיער המורטב הדבוק הזה שמטפטף טיפות מים לתוך העיניים שלו והפה, וזה מצחיק. אחר כך הוא שטף אותך. ואחר כך לקחת וסיבנת אותו וקרצפת אותו בכל הגוף, גם בקפלים ובחריצים, ושוב הוא עשה לך את אותו הדבר. ואחרי ששטפת ממנו את הסבון והוא ממך כבר היית מרוגש ומולהב ותפסת וחיבקת אותו ונישקת לו וטעמת אותו עם המים ששוטפים עליכם (הכנרת מתייבשת! שתלך לעזאזל), וזה טוב ומרווה. והזין שלו קשה וננעץ בך והתחת שלו חלק ושרירי ואחוז בידך. והוא הסתובב ונשען על הקיר בפוזה של בדיקה בטחונית (או בואו נדייק: בדיקה בטחונית נעשית בפוזה של זיון מאחורה) ונצמדת אליו, לא צריך לשאול, אתם מבינים זה את זה הלא.

נצמדת אליו והזין שלך עומד ונכון ורוצה ותפסת לו במותניים וחדרת לתוכו, הוי, זה טוב, זה תענוג, הגוף הזה הצעיר והגמיש והמים ששוטפים עליו ועליך והחום הזה המהודק בתוכו והקולות שהוא משמיע, אפילו הם, האנחות והנשימות ופלטי הצחוק הקטועים המצחיקים. זה טוב, וזה נעים, וזה צעיר חרמן ויפהפה ומוצלח ממש אצלך במקלחת, וזה קיץ וחם וזה בדיוק מה שמתאים עכשיו, לזיין אותו ככה עכשיו בעמידה במקלחת עם המים שוטפים עליכם (והכנרת? שתלך להזדיין) ואתה כמעט בלי נשימה מהמאמץ והחום וההתענגות ואתה רוצה לגמור בתוכו, למלא אותו, עוד פעם אחת, לספק אותו ולהסתפק ממנו, למצות את הבעילה הזאת ולתבוע עליו בעלות זכרית עוד פעם אחת, לבעול ולרבוע בו ואתה נשפך בו וממלא אותו ומחתים אותו ומתנשם.

והוא, הוא עוד לא גמר. אבל זה בסדר. הוא נותן לך להחליק מתוכו ומסתובב ונשען על הקיר ומסתכל בך בעיניים השחורות הנהדרות הגדולות הצוחקות שלו ומשפשף לעצמו והנשימות שלו הולכות ומתקצרות ואתה תופס לו בביצים, לעזור לו, אבל הוא מסלק אותך ומבקש שלא תיגע, שרק תעמוד שם, שתנשק אותו, ואתה לא מתאפק ובכל זאת צובט לו פטמה והוא מתעצבן וגומר ומתיז עליך וצוחק.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2019 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...