החיילות ורוח הקודש
החיילות ורוח הקודש. צילום: איתן בוגנים, יחסי ציבור.

 >  >  > 

עשי בי כרצונך - פרק ה'

הטוש השישי

זה היה קשה ללכת עם טוש בתחת ועוד יותר לנסות לשבת, כרמית הייתה כל כך מותשת שלאחר החוקן פשוט נרדמה בשמונה התעוררה בבהלה, עליה להגיע תוך חצי שעה למשרד, זה היה ממש קשה לרוץ עם הטוש, אך מייחם באופן מפתיע. למזלה לא היו פקקים, היא מצאה חניה במהירות, אפילו לא הייתה צריכה לחכות במעלית. הבוסית כבר חיכתה לה במשרד שלה לבושה בג'קט עור צמוד ומכנסיים צמודות צמודות שרק גרמו לכרמית להיות עוד יותר רטובה ועוד יותר חרמנית.

"תתפשטי." אמרה לה הבוסית בקול שהפחיד אותה, כרמית התפשטה מהר כאשר רק קצה הטוש בולט מאחוריה, מה שגרם לבוסית לצחוק עליה ולהגיד לה: זה מה שקורה שמאוננים עם הטושים של הבוסית שלך.

"לפני שנתחיל להכניס לך עוד כמה טושים, נמשיך לוודא שאת אכן כלבה, אני רוצה לטייל איתך במשרד."

כרמית התחננה שיישארו במשרד אבל הבוסית לא הרפתה והראתה לה את הסרטון שלה נובחת בצהריים להזכיר לה מי הבוסית, בלית ברירה ירדה כרמית על ארבע ושהיא ערומה על ארבע הלכה אחרי הבוסית שלה ברחבי המשרדים, במה שנראה כמו נצח ומשפיל עד דמעות. תגידי תודה שאני לא מכריכה אותך לאונן גם עם הטושים של מנהלים אחרים.

למזלה של כרמית  אף אחד לא הגיע למשרד בשעות הלילה והם חזרו למשרד של הבוסית מבלי שאף אחד אחר ראה אותה, הבוסית כמובן תיעדה את הכול.

"עכשיו תישארי על ארבע ותפתחי את התחת הגדול והשמן שלך - יש לו עוד כמה טושים להכניס אליו."

להפתעתה של כרמית הבוסית הוציאה מתיקה, מה שנראה כמו שמן אותו מרחה על פי הטבעת של כרמית, מה שגרם לה להיאנח אנחת עונג ולבוסית שלה לתת לה סטירה מפתיעה, "זה לא בשביל ההנאה שלך כלבה זה בשביל שלי יהיה יותר קל." שלושת הטושים הראשונים שנוספו לטוש שכבר היה, נכנסו בקלות יחסית, כרמית עמדה על ברכיה רוכנת על כיסא ובעזרת שתי ידיים פתחה את התחת שלה. הטוש החמישי נכנס בקושי וכרמית למרות שהתענגה על המשחק בפי הטבעת שלה, החלה לפחד, מה שגרם לה להצר את פי הטבעת,

והטוש השישי זה שעמד בינה לבין ההבטחה שאם תכניס אותו, תזכה ללקק לבוסית את הכוס - פשוט לא נכנס. הבוסית אמרה לה שאם היא לא תרפה והטוש לא ייכנס היא פשוט לא תזכה בפרס שהבטיחה לה, כרמית התחילה להתחנן שתנסה שוב ושהיא תהיה כלבה טובה. "רגע, אני רוצה לצלם את זה." אמרה הבוסית וצילמה את כרמית על ארבע, ערומה עם חמש טושים בתחת מתחננת לקבל את הטוש השישי.

בסוף היא הצליחה וכל ששת הטושים נכנסו לתחת של כרמית.

לפרק הקודם

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...