פסל החירות (אילוסטרציה). צילום: aherrero, flickr.

 >  > 

סובב ארה"ב - פרק ו'

עם דמעות בעיניים יצאתי לדרכי חזרה לניו יורק ומשם הביתה. לארץ.

סובב ארה"ב ו'

החיים עם הנהג החדש, או כמו שהוא דרש שאקרא לו, האדון, היו אינטיסיבים ומלאי עניין. יש מי שיגיד חיים קשים אך לא כך ראיתי זאת. נהניתי כמעט מכל רגע.

כאמור היו חוקים ברורים:
- אסור לי לדבר אלא אם פנה אלי הוא או אחר, פרט למקרי חירום
- אני חייב לפנות אליו ב'אדוני'
- אני חייב לענו תמיד ב'כן אדוני'
- אסור לי ללבוש דבר אלא בהוראתו המפורשת
- כל זמן שאני בקבינה בפקק הענק חייב להיות תרוע באחוריי
- הביצים שלי חייבות להיות קשורות לגומי כל זמן שאני על הכיסא.
- אסור לי בשום אופן לגמור ללא הוראה מפורשת
- חובת ציות מוחלטת

במפרץ המנוחה הראשון שנקרה בדרכנו הוא כופף אותי על המיטה וחדר לאחוריי. ללמרות שהחור היה פתוח מהפקק, הרגשתי שהוא מרחיב לי אותו. תוך כדי שהוא מזיין אותי בכוח הוא אסף את ידיי אל מאחורי גבי וקשר אותן. הזיון היה מדהים, הוא גירה כל תא בתעלה האחורית וסחט ממני גניחות של עונג. מיד אחרי שגמר תקע את הפקק למקום ודחף את הזין שעוד היה נוקשה לגרוני. תוך שהוא נסוג באיטיות ליקקתי אותו מסיר כל שריד מהזיון.

כשסיימתי הוא תפש באגני והשליך אותי על המיטה, כאילו הייתי איזה חפץ שלא במקומו. הוא קשר את רגליי לדופן התא ואת רצועת הקולר לדופן השנייה כך שהייתי על בטני מתוח על המיטה. לפני שסגר את הווילון הרים מעקה בטיחות קטן שנועד לאפשר שינה בנסיעה בלי ליפול מהמיטה.
הוא משגע אותי, שמעתי אותו אומר כאילו לעצמו, כל כך סקסי, כל כך חרמן, לא יכול להתרכז בנהיגה כשהוא לידי עם הזין עומד בדום כל הזמן.

טלטולי הנסיעה גרמו לזקפתי הלחוצה מתחת בטני להתחכך בסדין ובמאמץ רב התרוממתי מדי פעם על צידי כדי שלא ללכלך את המיטה. ידעתי שזה עלול לעלות לי ביוקר.

בעצירה הבאה נותרתי קשור עד שהוא חזר, שחרר אותי ולקח אותי לשירותים. גבר מבוגר נכנס מיד אחרינו, נתן לו כסף וזיין אותי כפוף על האסלה. אחריו נכנס בחור צעיר יותר שהוריד אותי על ברכיי ואחרי טחינה ארוכה גמר בגרוני.

הובלתי חזרה למשאית. הוא הורה לי למצוא במה לכסות את מפשעתי אם אני רוצה להישאר לשבת לידו. לקחתי את המגבת שלי ואחרי שחיברתי את הגומי לטבעת שמתחה את הביצים שלי, התכסיתי במגבת.

בתחנת הלילה שוב השאיר אותי במשאית. הוא חזר אחרי כרבע שעה והוביל אותי עירום, זקפתי מתנשאת לפני, דרך כל מגרש החנייה כשהוא מנופף בידו לנהגים שהכיר כאילו מנסה לפרסם את נוכחותנו. נכנסנו לחדר בקומת הקרקע במוטל שבמקום. הוא נתן לי חמש דקות לרחצה לפני שעלי להתייצב על ארבע בקצב המיטה.

כשיצאתי כבר היו שלושה גברים בחדר. מתן השירות עבר מהמקלחות בגרסת הנהג לחדר, בגירסת האדון. הוא ישב בכניסה וגבה חמישה דולר מכל אחד. זה היה הרבה יותר כיף. זה התחיל כשאני על ארבע, אחר כך הפכו אותי על הגב, שניים מחזיקים את רגליי באוויר, אחד תוקע את אחוריי ואחר את פי. בהמשך הוסיפו כריות תחת שכמותיי כך שראשי נטה בזווית לאחור ואיפשר חדירה עמוקה יותר לגרוני.

כשנגמרה התנועה, עלה עלי האדון עם הזין האדיר שלו. הוא זיין אותי בחוזקה כשאני שוכב פניי על המזרון. הרגשתי שהוא מתקשה לקראת גמירה כשהוא לחש על אוזני, תגמור.
לא הייתי צריך יותר מזה כדי לשחרר ובתוך שניות לירות מטען חורג של זרע שנמרח על הסדין ועל בטני. הוא החל לירות בתוכי אחרי היריה השנייה שלי. נמעכתי תחתיו עד שגילגל את שנינו על הצד, אברו המתרכך עדיין במעיי. נרדמנו מחוברים ואחרי שינה עמוקה התעוררתי שוב על בטני זקפתו קודחת במעיי. ישנתי כל כך חזק שלא הרגשתי שהתעורר ועלה עלי. זה היה קצר ומהיר. הפעם לא הורשיתי לגמור.

את ארוחת הבוקר הביאו לנו לחדר בדיוק כשיצרתי מנקיון יסודי. הנער המתבגר שהביא את המגש תקע בי מבט המום. האדון אמר לו שאני אמיתי ומותר לגעת. הוא התקרב כשבמכנסיו מתפתחת בליטה. האדון סגר את הדלת והורה לי להסתובב ולהתכופף. נשענתי עם ידיי על המיטה מפנה את אחוריי לנער. החור הזה יותר טוב משל בחורה, קדימה, אל תתבייש תקע אותו, אמר האדון לנער. הנער היסס לרגע. האדון שב ועודד אותו לזיין אותי. הוא גמר מיד אחרי שחדר לתוכי ויצא ממני בחיפזון. אין מה למהר, אמר לו האדון, כנס בו עוד פעם.

האדון  הניח את הארוחה ששלי על הרצפה והתיישב ליד השולחן בגבו אלינו. ירדתי על ארבע לאכול כשהנער חודר שוב לאחוריי. הפעם הוא פמפם ארוכות עד שגמר.

הפקק נתקע באחוריי שהיו מלאים בשתי מנות זרע צעירות ולפני שהובלתי למשאית הראה לי האדון את ערימת השטרות שהצטברה.
אתה זכאי למחצית מכל הכספים שאני גובה עבור שירותיך, אמר. בסוף כל פעילות נעשה חשבון ותקבל את הכסף. זה החלק שלך להיום, אמר ונתן לי את הערימה. ביקשתי ממנו שיתן לי את זה בבקשה במשאית כי אני חושש ללכת עם זה ביד ואין לי איפה להסתיר את זה.
למרות שדיברת בלי רשות, אמר בקול נוזף, יש הגיון בדבריך אז עזות המצח תיסלח. ספרתי 160 דולר בשטרות של 5. זה אומר שזיינו אותי 64 גברים חוץ מהאדון והנער.

פתאום היה מספר לטירוף. נחרדתי, רציתי לזרוק את כל הכסף הזה ולברוח. שוב פרצה מהומה בראש שלי. שוב הקול המטורף ניצח בטענה שזו רק הרפתקה זמנית. הקול השפוי התחיל לבכות. האדון הבחין בדמעות בעיניי אך לא הראה כל סימפטיה.
אל תצטער, היום נרוויח יותר, אמר בסרקסטיות.

הוא גבה 50 דולר מגבר בחניית המנוחה ואז הפיל עלי את הפצצה.
הוא שלח אותי לקבינה כשהוא לוחש, שלא תעיז לפשל ובטח שלא לגמור. לך תשכב על הגב ותקשור את העיניים שלך, הלקוח הבא לא רוצה שתראה אותו.
עשיתי כמצווה. דלת הקבינה נפתחה. מישהו עלה על המיטה והתמקם מעליי. יד התחילה לשחק עם הזין שלי, ללקק ולמצוץ אותו. זה היה מגע רך ועדין יותר מכל מה שחשתי עד עכשיו. אחר כך התמקם הזר מעליי. משהו לח נצמד לקצה הכיפה שלי ומיד גלש סביב הזין עוטף אותו. עוד לפני שהגיע עד הסוף נשמעה בתא גניחה. הקול היה אחר, נשי. אם עוד היה לי ספק אז אחרי שניות הוא נעלם. היא רכבה על הזין שלי שורטת את חזי וצובטת את פטמותיי עם ציפרניה הגדולות.
שכבתי על גבי קפוא, ריח מוזר התפשט בתא. הכוס הרטוב שלה גירה את זקפתי מספיק בקושי כדי להשאירה נוקשה למרות הכעס ותחושת ההפצה שמילאה אותי. אני בטוח לא נחשב בעיניו ליותר מחפץ שאפשר לעשות ממנו כסף.

היא נהייתה אגרסיבית מרגע לרגע ועוד יותר קולנית. קצב נשימותיה הלך וגבר עד שפתאום התחיל הכוס שלה להתכווץ על הזין שלי. היא התמוטטה על חזי, שיערה הארוח מתפזר על פניי. אחרי רגע היא קמה וכעבור דקה שמעתי את פתיחת הדלת.
זה החלק שלך, נתן לי חמישים, וזה הטיפ שהשאירה לך, נתן לי מאה.
אדוני, אמרתי בלחש, בבקשה אל תמכור אותי לנשים, רק במזל זה נשאר נוקשה.
הוא הסתכל עלי במבט זועם. אתה עוד תשלם זה שדיברת ועל מה שאמרת עכשיו, חוץ מזה זה כסף טוב. לא מבקש ממך להתאהב.

נשארתי על המיטה, מרים את המגן ונרדמתי.

את הלילה הבא העברנו בחניון קטן, האדון ראה שאין פוטנציאל מספק בסביבה והחליט לשמור אותי לעצמו. נהנתי הנאה רבה מאברו שחדר לגופי בכל תנוחה ומכל כיוון אפשריים. הוא היה מרוכז לחלוטין בעצמו ובהנאותיו, משתמש בגופי למילוי גחמותיו. לפעמים נדמה היה לי שהוא מתנהג כאילו אני בובת גומי. הוא קיפל אותי, הוא הפך אותי, הוא חנק אותי, הוא הכאיב לי, הוא ליטף אותי, הוא ליקק אותי, הוא מצץ את הזין שלי, אפילו הנשיקות שלו היו הפגנת כיבוש ובעלות ולא אהבה.
העוצמה שלו, השליטה המוחלטת בגופי, הדרישה להתמסרות מלאה, הדליקו אותי וגרמו לי לתת לו את גופי ככל שרצה.

בבוקר הוא הורה לי ללבוש ג'ינס וטישירט מעל רצועות העור שעל גופי. גם את הקונוס שעל הביצים הוא הורה לי להשאיר. רכב שטח מפואר נעצר ליד המשאית. הנהג משך אותי למטה ברצועה. הוא הוביל אותי לאחוריו והכניס אותי לבגז'. כדאי שתתנהג ותהיה צייטן היום, שלא תעז לגמור אחרת אתה עלול להסתבך לכל החיים. התכווצתי מאחור בפעם הראשונה מרגיש כמו כלב.

ברכב נהגה בחורה. לא יכולתי לראות את פניה. תביאי אותו לפה עד שש, אמר לה כשהושיטה לו מעטפה. אה, תן לו את זה שיגיע מסודר, אמרה.
הוא חזר ונתן לי סיגריה מגוגלת. הוא הצית לי אותה וסגר את הדלת.
הבגז' היה מופרד במחיצה מתא הנוסעים כך שהייתי בחלל סגור. עישנתי את כל הסיגריה ונותרתי בחלל הסגור נושם את העשן שהפרחתי. כבר הכרתי את האפקט המחרמן של העשב הזה על גופי ונאחזתי בו כחבל הצלה ליכולת התפקוד שלי.

כשעצר הרכב היא פתחה את דלת הבגז'. היא הייתה חתיכה ממש בסוף שנות העשרים.
תשאיר פה את כל הבגדים לך, לא תזדקק להם.
הייתי נבוך להתפשט מול חתיכה כזו שהתבוננה בכל תנועה שלי ובכל פיסת עור שנחשפה. כשזינקה זקפתי מהג'ינס שמעתי אותה פולטת נשיפת הפתעה.
וואו, זה יותר טוב ממה שחשבתי, הבנות יחגגו.
היא העבירה את ידה לאורך אברי וכשהבחינה בטבעת התלויה מתחת לביצים שלי, הסירה את הרצועה מהקולר והורתה לי לחברה לביצים.

הובלתי מהחנייה סביב הבית הגדול על ידי בחורה, עירום וזקור מובל ברצועה קשורה לביצים שלי. רציתי למות מרוב בושה ומבוכה והודתי לעשב שהחזיק את זקפתי נוקשה. לא רציתי לפשל.

לברוח או לעמוד במבחן?
אבל איך?
אני לא נהנה מבחורות, לא אוהב אותן.
תהיה מקצוען, יש לך את הנתונים להצליח, העשב ידאג לשמור על הזקפה, אל תפריע! אל תפריע! זה המפתח, חשבתי תוך כדי ההליכה אחריה.
אבל איך?
תתנתק.

כשהגענו לרחבה שמאחורי הבית כבר הסתכלתי באדישות גמורה על חבורת הבנות שחגגו שם. אחת הייתה עם הינומה של כלה והינחתי שזו מסיבת רווקות שהולכת להיות פרועה לגמרי.

הבחורה הובילה סביב הבריכה מציגה אותי בפני כל הבנות. הן היו שיכורות ומסטוליות. כל אחת בתורה נגעה בי הבתלהבות. היו כמה שאפילו העבירו ליקוק על קצה הזין שלי.
היא עצרה ליד שולחן שעליו מראה עם שורות של אבקה לבנה. היא נתנה לי קש קטן ואמרה לי תתכבד.
לא ידעתי מה לעשות.
היא לקחה מידי את הקש ושאפה שורה לאפה.
עשיתי כמוה. שורה ועוד שורה.
עכשיו אני מסודר לגמרי, העשב מחזיק את הזין, האבקה את האנרגיה.

הן העבירו אותי מאחת לשנייה עד שמישהיא השכיבה אותי על גבי על מיטת שיזוף ועלתה עלי. לקח לה כמה נסיונות עד שהצליחה להכיל את זקפתי. שתהנה כמה שיותר, חשבתי, מנותק לגמרי.
פתאום הושכבה המשענת לאחור ומישהי התיישבה על פניי. בשנייה הראשונה התהפכה בטני וכמעט הקאתי.
אל תפריע!, הזכרתי לעצמי.
הוצאתי את הלשון שלי והתחלתי לגשש סביב, לא ממש יודע מה אני עושה. אחרי כמה סיבובים נתקלתי בנקודה שגרמה לה לצרוח. עכשיו אני יודע מה לעשות, חשבתי במכניות.
הן התחלפו עלי כשאני שוכב על גבי מרגיש בדיוק כמו הבוכנה שטחנה את אחוריי באתר ההסרטה -  כלום.
כשמישהיא מהצד לקחה את היד שלי ודחפה אותה בין רגליה הנחתי לה להינות מארבע אצבעות בעוד הבוהן מחפשת את הנקודה שמצאה לשוני.
לא אאריך בתיאור כי זה עושה לי רע. לא יודע כמה זמן הן השתמשו בי, לעיתים ארבע ביחד, אחת על הזין, אחת על פניי ואחד על כל יד. הדבר היחיד שהרגשתי היה כשמדי פעם מישהיא נתקלה ברצועה שמשכה את הביצים שלי. כל משיכה כזו הזכירה לי שאני עדיין חי.

את סוף האירוע עברתי בג'קוזי. האחרונה שנותרה על רגליה לקחה אותי לשם בעוד חברותיה שרועות מעולפות מסמים ואלכוהול.
הסתכלתי סביב בסיפוק. עמדתי במבחן.

אחרי כחצי שעה בג'קוזי יצאה מהבית הבחורה שהביאה אותי, היא העירה את כולן והודיע שהגיע הזמן להיפרד ממני. שוב הובילה אותי מאחת לשניה כשכל אחת דוחפת שטר מתחת חגור העור שלי.

בדרך חזרה היא נתנה לי עוד סיגריה. בעודי מעשן בבגז' הוצאתי את השטרות. היו לי שם 1500 דולר. החבאתי אותם בכיס מכנסיי והתלבשתי.
עכשיו, אחרי שעמדתי במבחן הגיע תחושת הגועל. גועל מעצמי, גועל ממה שאני עושה, גועל מסקס עם נשים. החלטתי שאני לא עושה את זה שוב ולא חשוב המחיר, מה כבר יכול להיות? אני אעזוב אותו בהזדמנות ראשונה.

האדון קיבל את פניי בחיוך רחב אחרי ששמע ממנה על ההצלחה.
הוא הוביל אותי למשאית ונתן לי מעטפה.
סירבתי לקחת.
אדוני, זה עבר את הגבול. לא רוצה כלום עם בנות.
התגובה באה בצורת סטירה אדירה על פניי.
הוא זרק אותי על המיטה וזיין אותי באלימות כשהוא חוזר ואומר לי שאני זונה ואני חייב לקחת את הכסף שאני מרוויח.
כשגמר בתוכי וקרס על גבי, לקחתי מידו את המעטפה.
תודה אדוני, אמרתי לו, תכור אותי לכמה גברים שתרצה רק בבקשה לא בנות.

בשלושה שבועות שהייתי איתו הוא מכר את שרותיי לכל הבא ליד. לא היו שוב בנות אבל כן כל שאר האפשרות, מאורגיות בחניות של משאיות ועד מועדוני סאדו שנהנו להתעלל בגופי.
ה"כספת" שלי כבר הכילה יותר מעשרת אלפים דולר כשהגענו לסאן פרנסיסקו. הוא השכיר אותי בלילה הראשון בעיר למועדון סאדו אקסקלוסיבי. ביקשתי מבעל המועדון להישאר וכך היה.

תנאי העבודה היו מעולים. עבדתי מעשר בלילה עד הלקוח האחרון. בימים הייתי חופשי. הטיפים עברו לעיתים קרובות את האלף דולר ללילה. נהניתי להשתעבד, נהניתי מההשפלות, נהניתי מהזיונים שיכלו להיות אחד על אחד בחדר פרטי או גנג-בנג בחלל הראשי. מבחינתי בעל המועדון היה האדון שלי וכך אף פניתי אליו, אך הוא נתן לי חופש מלא בשעות שמחוץ לעבודה.

תכננתי להישאר עוד חודש לפני שאני ממשיך בדרכי לפלורידה ולסיום חזרה לניו יורק אך הודעה מהנהג הראשון שינתה את התכניות. הוא הודיע לי שהאחים בחווה רוצים שאבוא לעבוד אצלם. עניתי לו שיש לי רק עוד חודשיים לפני שאני צריך לחזור הביתה. וויתרתי בשימחה על פלורידה ועל המשך הטיול. זכרתי את הלילה בחווה כנסיון הכי מהנה שלי בכל ההרפתקה וממש רציתי לחזור לשם.

כשהגעתי לחווה דבר ראשון הם שאלו למה אני צריך לחזור. אמרתי להם שאני חייב להתגייס לצבא ורוצה תפקיד קרבי. התגובה שלהם הייתה על סף ההערצה. זו הייתה סיטואציה שעד היום מצחיקה אותי בסוראליסטיות שלה. אני, הילדון המפותח, עומד עירום וזקור מול שבעה גברים חרמנים וזוכה להערצתם על משהו שעוד לא עשיתי.

אחרי ההתלהבות הגיע מה שבאמת שהחזיר אותי לכאן. קודם כל הם הורו לי להפטר מכל הרתמות שעטרו את גופי. לשמחתי הם ממש אהבו את מפשעתי המגולחת אותה הקפדתי להשאיר חלקה מאז הגילוח הראשון. ביקשתי רשות ללכת להתנקות ומהרגע שחזרתי, במשך שעות, חדרו אלי זכרויותיהן הענקיות של שבעת האחים, מכל כיוון ובכל תנוחה אפשרית. הפעם בראש נקי מסמים, בהכרה צלולה ובהנאה מלאה. הם עודדו אותי לגמור ובמהלך הערב הראשון זה קרה שלוש פעמים.

כשהתעוררתי בבוקר הבית היה דומם. למרות שכבר היה ממש קר בחוץ, הבית היה חם ולא ראיתי סיבה להתלבש. אחרי מקלחת ונקיון יסודי ירדתי למטה. לא היה איש בבית. המטבח היה מטונף, הסלון נראה כאילו עברה בו סופה. רחצתי את הכלים וסידרתי את המטבח עוד לפני שהכנתי לי ארוחת בוקר. אחר כך סידרתי וניקיתי את שאר הקומה התחתונה. האח הגדול נכנס בדיוק כשגמרתי לייבש את הרצפה. לא שמתי לב שנכנס וקפצתי כשהפליק על ישבני.

אחרי שתקע אותי מכופף על השייש, אמר, נראה מה עוד אתה יודע לעשות במטבח, בוא תעזור עם ארוחת צהרים. הוא הוציא מהמקרר ערימה ענקית של סטייקים ושלח אותי למזווה להביא צ'יפס. גיליתי חדר די גדול בשביל מזווה, עם חמישה פריזרים מלאים באוכל קפוא. כשחזרתי כבר היה על האש סיר ענק עם שמן. הכול היה גדול במטבח הזה, הסירים, המחבתות, הכיריים, התנור וכמויות האוכל שטרפו שבעה איכרים צעירים.

הוא נתן לי סינור, שנתזי השמן לא ישרפו אותי והעמיד אותי לשמור על הסטייקים והצ'יפס. כשהאוכל היה מוכן הוא צלצל בפעמון שתלה ליד הכניסה לבית. השבעה התיישבו ליד השולחן ואני הגשתי להם את האוכל. הם מיהרו לאכול וללכת חזרה לעבודה כדי לנצל את אור היום הקצר.

התחלתי לחפש מה עוד יש במזווה ומצאתי מגוון מצרכים, כולם נראו ללא שימוש זמן רב. אספתי כמה דברים ואפיתי עוגה. כשהחל להחשיך הכנתי קפה טרי וחיכיתי. ראשונים הגיעו התאומים הצעירים. הגשתי להם קפה ועוגה. הם לא הפסיקו להתלהב ואמרו שמאז שאמא שלהם נפטרה לא אפו בבית. במהרה התאספו כולם בסלון. מראה שבעת החתיכים, ריח הזיעה הגברית שהסתנן מבעד לריח האפיה והמחמאות שקיבלתי, גרמו לתורן להזדקר. כמעט גמרתי כשהטבעתי את אפי בשערות הערווה של האח האמצעי. הריח היה משכר. זיעה גברית אחרי יום של עבודה פיזית. גבר אמיתי, לא איזה מפונפן שהזיע בחדר כושר.

כולם פרקו בתוכי עוד לפני המקלחות. אחר כך התפזרו כשאחד התאומים הצעירים נשאר תורן הכנת ארוחה ערב. הוא שלח אותי להוציא לזניות קפואות מהמקפיא.
זה מה שאתם אוכלים כל יום? שאלתי, אוכל קפוא? אין לכם אוכל טרי?
יש, אבל אין אף אחד סבלנות להתעסק עם זה, ענה.

אחרי ארוחת ערב עשה הבנג כמה סיבובים, את הזין הראשון קיבלתי עדיין כפוף על הכיור שוטף כלים. אחר כך כבר נכנסו כל השאר. התפתח דיון לגבי סידורי השינה שלי ובסוף הוחלט שכל לילה אשן עם אח אחר – זה שתורו להכין ארוחת בוקר למחרת.

בבוקר למדתי את המתכון שלהם לפנקייק, הכנתי ארוחת בוקר משלושים ביצים וטיגנתי קילו של בייקון. בצהריים שוב סטייקים וצ'פיס. ביום השלישי החלטתי לשנות. שאלתי אם יש עגבניות ואחד האחים הביא סל מלא. בנוסף לעוגה אפיתי גם לחם והכנתי שקשוקה. הם השתגעו על זה.

מהר מאוד נהייתה שיגרה. טיפלתי בכל מה שבתוך הבית, נקיון, סידור, כביסה, בישול ואפייה. כל יום היה לחם טרי, עוגה ואוכל מגוון. הם עבדו שישה ימים בשבוע. יום ראשון היה היום של ההתהוללות. לא יודע מה עשו כשלא הייתי אבל מאז בואי זה היה יום של זיונים מהבוקר עד הערב. זה גם היה היום היחיד שלא נכנסתי למטבח כי הייתי עסוק מדי והם הכינו סטייקים וצ'יפס.

אהבתי להרגיש אותם בתוכי. למדתי להכיל אותם בגרוני בלי להיחנק, למדתי לשחרר את אחוריי כדי לקבל אותם בזוגות ומיד אחר כך לסגור את הסוגר על  בודד שנכנס. בכל רגע שהם לא היו לידי פינטזתי עליהם וייחלתי למגע גופם.

הכי אהבתי את התאומים הצעירים. נדמה לי שהם מזדיינים גם זה עם זה. הם חולקים חדר מאז שנולדו, גופם זהה לחלוטין, הם משוחררים וגמרי בכל הנוגע לסיפוק מיני. לפי סידור השינה המוסכם, הייתי איתם שני לילות בשבוע. בלילה הראשון אחרי שכל אחד פרק פעם בגרוני ופעם באחוריי הם הצמידו את זקפותיהם בעודם שוכבים על המיטה והושיבו אותי עליהן. כשנחת ישבני על מפשעותיהם שאל אותי אחד מהם מה עשיתי מאז הביקור הראשון. הסיפורים שלי הדליקו אותם והם רצו לשמוע עוד ועם כמה שיותר פרטים. כל זמן שסיפרתי איש מאיתנו לא זז אבל יכולתי להרגיש את הדופק שלהם הולם בתוכי.

הם כל כך התגרו ששניהם גמרו כמעט בלי לזוז בתוכי. בלילה הבא איתם הם ניסו כמה דברים מהסיפורים שלי, הם ניסו להכאיב לי אבל לא באמת, כאב להם יותר מאשר לי... הם התלהבו מעניין הקשירות. יום ראשון אחד הם תלו אותי, ידיים ורגליים, באסם ובמשך כל הבוקר זיינו אותי שם כל האחים. אחר כך בסלון קשרו את ידיי מאחורי גבי והעבירו אותי מיד ליד, או נכון יותר מזין לזין. לא יכולתי להשתלט על גניחות ההנאה שבקעו מגרוני בכל רגע שהיה פנוי.
הם שלטו בי במין עוצמה גברית טבעית ואמיתית. הייתה אינטימיות בחדר. כן, הם לגמרי השתמשו בגופי, נהנו לשלוט בו, לחדור אליו, אבל לא הייתה אלימות או אכזריות במעשיהם. זה הרגיש אחרת לגמרי ממה שהרגיש במועדונים. לא הייתה להם פוזה, לא רצו להוכיח דבר, לכל אחד היה את מקומו הברור בחדר. הם רצו ליהנות בחופשיות גמורה וכך גם אני נהניתי כמו שאף פעם לא חוויתי במקום אחר.

לילה אחד בעודי על גבי, אחד האחים מזיין את אחוריי, התיישב השני על פניי. התגובה הראשונית הייתה רתיעה אבל במקביל נשלחה לשוני לחקור. היה לו ריח גברי חזק ונעים, בכלל לא זה שציפיתי מהאזור ההוא. תהיתי אם הוא מנקה מאחור. התחלתי לחפור עם לשוני באחוריו, להפתעתי התגברתי בקלות על הסוגר מחדיר את לשוני לאחוריו. הוא גנח ונאנח מעלי בעוד אחיו בועל אותי בעוצמה.

אחרי דקות ארוכות של ליקוק קם התאום מפני. התכוננתי לקבל את זקפתו חזרה לגרוני אך להפתעתי הוא נסוג לאחור ומיקם את החור הרטוב שלו על קצה זקפתי.
התרגשתי וקצת נלחצתי, לא חדרתי לאחורי של גבר מעודי. 
נדרש לחץ קל בלבד עד ששפתי החור התרחבו סביב זקפתי, גלשו סביבה ועטפו אותה בחום. הוא ירד בתנועה רציפה עד שישב על מפשעתי. החיבוק החזק והחם של מעיו זרק אותי לאורגזמה אדירה שלא הצלחתי להשתלט עליה. יריתי את מטעני בתוכו, כיווצי הגמירה שלי סוחטים קולות הנאה מאחיו שהיה נעוץ באחוריי. בעודי יורה הוא נע על זקפתי מגביר את עוצמת הגרוי, גורם לי להשמיע קולות שמעולם לא שמעתי בוקעים מתוכי.

הזין שלי נותר נוקשה גם אחרי שגמר לירות והאחים המשיכו בשלהם, אחד רוכב על זקפתי והשני באחוריי. הרגשתי את זרעי מסכך את התנועה כשאחרי כמה דקות יצא האח השני מאחוריי. הרגשתי את זקפתו נצמדת לזקפתי ובירידה הבאה היו שתיהן באחוריו של התאום שמעלי. הגירוי עלה מדרגה, למרות שלא חשבתי שזה אפשרי. תחילה האח לשמעלה עלה וירד על צמד הזקפות שבאחוריו, אחר כך הוא עצר בחצי הדרך ושנינו התחלנו להניע את זקפותינו בתוכו. הפעם הצלחתי להשתלט על הגעש בחלציי. אחרי דקות ארוכות שמעתי את התאום אומר שהוא עומד לגמור. שחררתי את המעצור ושנינו גמרנו כמעט בו זמנית החור החם בעוד בעל החור מרים את ראשי בשתי ידיו ויורה מטען אדיר. יריה ראשונה נחתה על מצחי, השניה והשלישית הישר אל פי הפתוח לקראתן והשאר על חזי ובטני.
כשסיימנו לירות שלושתינו, התרומם האח מעלינו ושב והתיישב על פני. ליקקתי את תערובת הזרע שנבעה ממנו ואחר כך החדרתי את לנושי לחור שנותר פתוח, מלקק אותו מבפנים. בעודי עסוק בכך,, ליקק האח השני את זקפתי, מנקה אותה משאריות תערובת הזרע ואחר כך עלה וליקק את זרעו של אחיו מגופי. כשסיים קם והגיש את זקפתו לאחיו לניקה אותה ביסודיות. מאותו לילה נוסף עוד מימד ללילות הזיונים. אהבתי את החידוש הזה גם אם לעיתים הוא נכפה עלי שוב ושוב.

הלילות עם התאומים הצעירים היו סוערים אך לא כך היה עם כולם. האח הגדול והשני היו סגורים יותר. הם אמנם זיינו אותי בכוח אבל היו מאוד מכאניים כאילו ממלאים איזו משימה שהוטלה עליהם. האח שבין זוגות התאומים היה עדין יותר. הוא נישק אותי הרבה ותמיד דאג שאגמור לפניו. אחרי שגמרתי הוא היה יוצא מאחוריי ומשפריץ על הפנים שלי. התאומים המבוגרים לא חלקו חדר. הבדלתי ביניהם בתחילה רק לפי החדרים. זה שבצד ימין היה חיית סקס. הוא היה טוחן אותי שעות כשהוא גומר לפחות שלוש פעמים בלילה. אחיו בחדר שמשמאל תמיד השכיב אותי על הבטן, שכב מעליי וזיין אותי באיטיות, בתנועות ארוכות, מניע את אברו עד שיצא מתוכי ואז חוזר וחודר. סיבוב אחד איתו לקח תמיד יותר זמן מכולם.

כל יום שישי חילק האח הבכור מעטפות לאחיו. זו הייתה ה"משכורת" שלהם, כסף לשימוש אישי, בזמן שכל הוצאות החווה והבית שולמו במרוכז. הם התעקשו שגם אני אקבל, בדיוק כמוהם. לא פתחתי את המעטפות עד שעזבתי. לא רציתי להרגיש שזו עבודה שלי ולא רציתי לחשוב על הכסף. רציתי ליהנות כמה שיותר מהחבורה הזו שבטוח לא אפגוש כמוה.

הימים עברו במהירות כמו גם השבועות. הערב האחרון היה מרגש. הכנתי ארוחה ממתכונים ששלחה לי סבתא. הלילה עבר בעוד לילה של תשוקה עם שני התאומים הצעירים. אחרי ארוחת בוקר התחילו הפרידות מכל אחד. הרגשתי שאני נקרע, אהבתי אותם, הייתי חלק מהם והם ממני. גופי היה ספוג בזרעם ואפי מייחל לריחם. התאומים הסיעו אותי לתחנת האוטובוס הקרובה ממנה יכולתי להגיע לניו יורק, מרחק של כחצי שעת נסיעה.

באמצע הדרך ירד האוטו לדרך צדדית וברגע שנעלם הכביש הראשי הם עצרו ותקעו אותי כמו מנסים להעניש אותי על שאני עוזב. הפעם הם הצליחו להכאיב לי בצביטות עזות בפטמותיי ומכות על ישבני שסיים את הזיון הזה אדום וכואב. אחרי שגמרנו שלושתנו התנשקנו ארוכות. כשדמעות החלו לזלוג מעיניי הצטרפו שניהם.

נפרדנו בתחנה בחיבוק ארוך ולהפתעתי שניהם שוב נישקו אותי למרות שהיינו במקום ציבורי, חשופים לעין העוברים ושבים. עם דמעות בעיניים יצאתי לדרכי חזרה לניו יורק ומשם הביתה. לארץ.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...