פסל החירות (אילוסטרציה). צילום: aherrero, flickr.

 >  > 

סובב ארה"ב - פרק ד'

מילת ביטחון

אחרי נסיעה קצרה נגמר הכביש הרחב והפך לדו מסלולי. הנופים הכפריים משכו את עיניי לכל עבר. מעבר לעיקול בדרך נגלה חוף ים סלעי. המשכנו ליסוע לאורכו עד ששוב הגענו לשער. אנחנו נכנסים לקצה הצפוני של החוף האטלנטי, אמר לי הנהג. אני לא רוצה שיראו אותך פה. הוא עצר על דרך העפר משך אותי למיטה מאחור. הוא הוציא חבל וקשר אותו מהקולר לוו בדופן התא כך שלא איפשר לי מרווח לרדת מהמיטה. הוא סגר את הווילון ותוך שהוא ממשיך בנסיעה הורה לי שלא להשמיע קול ולא לזוז עד שהוא ישחרר אותי.

במשך זמן מה שמעתי קולות, דיבורים והעמסה ואחר כך הכול השתתק. הבנתי שסיימו להעמיס וחיכיתי שיחזור כדי שנצא לדרך וישחרר אותי. דלת הקבינה נפתחה. מישהו הזיז את קצה הווילון ומיד אחזה יד ברגלי ומשכה אותי. התהפכתי על בטני כדי שלא להיחנק מהקולר היד משכה עד שרגליי היו על רצפת התא. גופי נותר על המיטה. הוא הרים את הווילון כך שהיה מונח על גבי חושף רק את פלג גופי התחתון. יד משכה את מכנסי למטה חושפת את ישבני.

לא יכולתי לראות מי זה אבל הבנתי שעלי לשתוק.
שתי יריקות אל העמק הקדימו זין קשה שנלחץ אל החור שלי. למרות שלא היה עבה החדירה על חצי יבש הכאיבה לי מאוד אך שתקתי.
הזין נע בפראות בתוכי תוך הפלקת מכות חזקות על ישבני פעם מצד אחד ופעם בשני.
הגבר שבאחוריי לא אמר מילה ורק התנשפויותיו נשמעו בחלל התא.
אחרי דקות ארוכות של מכות על ישבני הרגשתי כאילו הוא עולה באש.
הוא גמר בתוכי וכשניגב את אברו על אחוריי הכאיב המגע עוד יותר מהמכות.

שמעתי את דלת התא נפתחת היא נותרה פתוחה זמן מה עד שנטרקה שוב.
הרגשתי תזוזה והבנתי שהתחלנו ליסוע.
הנהג לא אמר מילה וגם לא שחרר אותי.
נותרתי עם פלג גופי העליון על המיטה מוסתר בווילון ואחוריי חשופים מעבר לו.

אחרי כמה דקות נעצרה המשאית. הנהג פתח את הווילון, שחרר אותי והצביע על פלג מיים שזרם ליד הדרך. לך תרחץ את עצמך.
כשחזרתי התיישבתי בקושי על ישבני הכואב ואז, לפני ששילב הילוך לנסיעה  הוא הושיט לי עשרים דולר. זה החלק שלך, אמר.

יצאנו לדרכנו כשאני אוחז בשטר בידי. לא הייתי מוכן להתמודד עם המשמעות של השטר הזה. מההלם קפאתי. גופי שותק, מחשבותי נעצרו רק ליבי הלם בעוצמה ואברי הזדקר.
הוא סחר בגופי, התדפקה מחשבה על פתח תודעתי. לא יודע כמה זמן לקח לה לחדור לראשי.
זוכר ריקנות ארוכה ואז את פניי הולכות ומתלהטות מבושה וכעס עד שדומה שעלו באש. הסערה בראשי פרצה באחת משנשבר מחסום ההלם.

תחילה היה כעס רב על השימוש שלו בגופי כחפץ מסחרי, אבל הרי נתתי לו את הלגיטימציה לכך, ענה קול במחשבתי, כשצייטתי להוראותיו והנחתי לזרים להשתמש בגופי. יכולתי לסרב. אפילו לא ניסיתי להימנע מכך, להיפך, אתמול הייתי מאוכזב שלא הייתה לי הזדמנות לשרת עשרות נהגים, טוב, אבל קיבלתי פיצוי ראוי משבעה חתיכים הורסים.
אז מה אם אני אוהב שכולם מזיינים אותי, זה בחירה שלי, לא שלו.
כן, אבל גם יכולתי להתנגד לזר הזה שנכנס לתוכי. טוב, אבל לא ידעתי שזה לא הנהג...
ככה התרוצצו מחשבות בראשי כשקול אחד כועס, השני עבד חרמן שמנסה לשכנע אותו שזה בסדר, שזה מה שאנחנו רוצים באמת.

לא ראיתי דרך, לא ראיתי נופים הייתי שקוע בוויכוח עם עצמי.
נראה שהקול השני החל לגבור כשהראשון שלף את השאלה כמה באמת שילם האיש?
כן, אז כבר סיכמנו שאני זונה, נשארה שאלת המחיר.
את זה כבר לא יכולתי לפתור בעצמי ולא העזתי לשאול. בסופו של הדיון היה ברור שאני עבד וחובת הציות ראשונה לכול. אין מקום לשאול, לערער או להתווכח. ציות מלא או כלום.
עם ההשלמה המודעת הזו נפלה עלי שלווה גדולה. ראיתי שאני עדיין מחזיק את השטר בידי. הכנסתי אותו לתרמיל שלי והתרכזתי בנוף.

במפרץ החנייה הבא הוא עצר את המשאית. תחילה הוא תקע אותי באותה תנוחה כמו הזר ששילם, כאילו להגיד לי שוב, זה מקומך. אחר כך הוא הוביל אותי בחבל, כשלגופי רק מכנס התעמלות קצרצר, לעבר השירותים שבקצה המגרש. הוא קשר את החבל לאחת המשתנות כך שנאלצתי לעמוד כפוף מעליה. הוא קשר משהו לקולר שהיה מונח על גבי אבל לא ראיתי מה זה.
תשמור את המכנסיים שלך למעלה כשאין אקשן כדי שלא יעצרו אותך שוטרים, אם יגיעו, אמר לפני שהלך.

עמדתי שם כעשר דקות לבדי. קולות עמומים של מכוניות חולפות הגיעו מהכביש. גבר כבן 50 נכנס לשירותים, שמעתי אותו מתקרב תוך שיחה עם אישה שנכנסה לשירותי הנשים שמעבר לקיר. הוא נעמד במשתנה שלידי, רוקן את שלפוחיתו והלך, מתעלם לגמרי מקיומי. אחרי כמה דקות נכנס עוד גבר. הוא נעמד לרגע מאחוריי ואחר כך פנה להשתין כשהוא אומר לי תוך כדי, למה רק חמש דולר? אתה צריך לבקש לפחות עשרים. הבנתי שתג המחיר שעל גבי מוצג לכולם.

אחרי כחצי שעה חזר הנהג ולקח אותי למשאית.
הוא הוביל אותי כשחיוך של שביעות רצון על פניו.
אתה מתקדם יפה, צייתן, בעל יכולת קיבול מרשימה, ברור שאתה אוהב את זה. ידעתי מהרגע שראיתי אותך, אתה עבד, זונה טבעי לגמרי. נועדת לזה. האחרון שקשרתי ככה ברח ולא ראיתי אותו יותר.

זה הזמן לשלב הבא, אבל קודם אתה צריך להגיד שאתה רוצה.
שתקתי במבוכה. ידעתי שאני רוצה אבל התביישתי להגיד את זה. הביך אותי לשמוע את הקול שלי מודה שאני רוצה להיות זונה של נהגי משאיות.
הוא הסתכל עלי, הוריד מבט אל האוהל במכנסיי והתחיל לצחוק, אני רואה את התשובה אבל צריך לשמוע אותה.

המלחמה בראשי התחדשה בעוצמה. הוויכוח אם לענות בחיוב או לברוח היה נוקב. לא הצלחתי לענות. כן, רציתי להגיד שכן, המחשבה ריגשה אותי כל כך עד שכתם גדול הסתמן בראש האוהל. הצד המתנגד לא וויתר. יצאת לטיול, תתמקד בטיול, רוצה למסחר את התחת שלך זה בסדר  אבל לא עכשיו, יהיו עוד הזדמנויות.

הוא לחץ עלי לענות ואני שקעתי לתוך עצמי, כבר לא שומע אותו. לא שמתי לב שהוא שוב עצר. הופתעתי כשהוא משך בחבל והוריד אותי מהמשאית.
הפעם היו הרחבה כמה משאיות וכמה רכבים פרטיים.
הוא הוביל אותי מול החנות שהייתה שם אל השירותים שבקצה הרחבה.
שוב נקשר החבל כך שאני עומד כפוף בין המשתנות ידיי נתמכות על הקיר. הפעם הוא גם כיסה את עיניי ברצועת בד שחורה. הוא לא תלה את השלט. עכשיו אני חור בחינם.
יכולתי להסיר את הכיסוי, לשחרר את החבל ולשים סוף לסיפור. היו עוד רכבים במקום, יכולתי לחפש לי טרמפ אחר. לא עשיתי דבר מאלו.

אחרי כמה דקות נכנס מישהו לשירותים. הוא נכנס לאחד התאים. מיד אחריו נכנס עוד מישהו שהשתין באחת המשתנות מימיני והלך.
הגבר שיצא מהתא מלמל משהו על הגועל מהומואים והלך.
לא שמעתי את צעדיו של השלישי. יד משכה את מכנסיי כך שישבני נחשף ומיד חדר זין נוקשה לאחוריי. זה היה קצר.
הוא השאיר את אחוריי חשופים ומיד שמעתי מיים זורמים בכיור.
יפה, זה שלך? שמעתי קול
לא, מצאתי אותו פה, כנראה שייך למקום, חלק מהשירות כאן. יש לו חור טוב, שווה חפוז.
שלושה אלמונים זיינו אותי והציפו את אחוריי בזרע שזרם במורד רגליי.
שקט השתרר לזמן ארוך. לא נשמעו קולות של רכבים באים/נוסעים, איש לא נכנס לשירותים.
התחלתי להילחץ. חשבתי שבגלל שלא נתתי תשובה הנהג שלי פשוט נטש אותי פה. התחלתי לדאוג לדברים שלי, כסף, דרכון וכל מה שהיה לי. רציתי לשחרר את עצמי וללכת לראות מהקורה.
לא, הוא לא יעשה לך דבר כזה, הוא רק בוחן אותך. תישאר ותמלא את שהוטל עליך עד שהוא יבוא.

רכב עצר בקרבת מקום, מכונית, לא משאית.
שמעתי שלושה קולות של צעירים ואחרי רגע הם היו סביבי, נוגעים, צוחקים, תוהים מי הסוטה שקשר אותי פה, למה אני לא משתחרר והולך?
שמעתי אותם משתינים משני צידיי תוך שהם ממשיכים בשיחתם עלי.
נראה אותך מזיין אותו איתגרו שניים את השלישי. הוא לא ענה ואחרי רגע חדר לאחוריי. חבריו התלהבו ונכנסו לגופי זה אחר זה. הם התחלפו ביניהם והחליטו לגמור עלי ביחד. שמעתי את שלושתם מתנשפים מאחוריי עד ששלוש מנות זרע הותזו על גבי וישבני. הם נגבו את אבריהם עלי והלכו.

כשרכב נוסף עצר, התמלאתי ציפייה.
יבבת סירנה קצרה הקפיאה את דמי.
הצעדים הכבדים שהתקרבו אלי לא בשרו טובות.
שים לו אזיקים וקח אותו לניידת, שמעתי קול מאחורי.
ידיי נמשכו לאחור ותך כדי שנסגרו האזיקים עליהם שמעתי, מה בוער, בוא נשחק קצת.

משהו נגע בגבי והחל לרדת לאורכו. כשהגיע לעמק הרגשתי שזה מוט עגול. השוטר שיחק עם האלה שלו במורד העמק שבין גבעות ישבני עד שהתמקד על שפת החור שלי.
פחדתי שהוא ינסה להחדיר את האלה לתוכי. שחררתי את סוגר אחוריי כדי לנסות לצאת מזה בנזק מינימאלי.
תיזהר שלא תפצע אותו, אמר השוטר השני.
אחרי לחץ קל החליקה האלה לתוכי. לרגע נשמתי לרווחה שלא נגרם לי נזק אך שמחתי הייתה מוקדמת. האלה החליקה לתוכי עוד ועוד.
תראה איך התחת של הזונה הזו פתוח, היא שואבת לי את האלה, תראה לאיזה עומק זה נכנס...
תיזהר שלא תפצע אותו מבפנים, חזר השני על האזהרה.
האלה חדרה עמוק יותר מכל זין עד עכשיו. הרגשתי שמעיי מתקשים להיסתדר בקו ישר לקלוט אותה. התחיל לכאוב לי אך היה זה בעיקר הפחד ששחרר יללה חרישית מגרוני.
בעל האלה עצר והחל להניע אותה בתנועות זיון בתוכי, נזהר שלא לחדור עמוק מדי.

הוא רטוב ומוכן, שמעתי את בעל האלה כשהוא שלף אותה מתוכי.
זיין עבה חדר לאחוריי. נרגעתי. המשחק המסוכן מאחוריי.
הזיון היה מהיר, אלים ופראי. תוך שהוא חודר אלי, היכה השוטר בכוח על אחוריי ולא חדל מלקרוא לי זונה. ראשון גמר ושני נכנס. הוא היה אלים יותר מחברו אך גמר מהר.
הם שחררו את החבל ומתחו אותו לאחור משתמשים בו לקשור את ידיי כשהן משוכות למעלה מאחורי גבי. אחרי שסיימו, הסירו את האזיקים והורידו אותי על ברכיי גבי צמוד לקיר.
זרם חם היכה בראשי ושני הצטרף אליו. הם השתינו עלי, מספיגים את שערי והבד שעל עיניי בנוזל החם שהמשיך וגלש על גופי משני צידיו. נאלצתי לסגור חזק את עיניי כדי שהנוזל הספוד בבד לא יחדור לתוכן.

מיד אחרי שהם הלכו הרגשתי משיכה בקולר. מישהו העמיד אותי על רגליי והוביל אותי החוצה. אחרי כמה מטרים הורדתי חזרה על ברכיי. זרם של מיים קפואים שטף אותי בבת אחד גורם לנשימתי להיעצר. אחרי רגע הוסר הבד מעיניי. הנהג עמד מעלי עם צינור ורחץ אותי מחוץ למבנה השירותים. הוא הורה לי לקום ולעמוד כפוף מול הקיר. הייתי עירום וזקור בשטח פתוח חשוף לעיניי כל מי שברחבה. הנהג הצמיד את הצינור לאחוריי ומילא את מעיי במים. זה היה משפיל לעבור את זה מול זרים אבל אלו היו ההוראות.

כשסיים לרחוץ אותי השליך לרגליי זוג מגיני ברכיים והורה לי ללבוש אותם ולרדת על ארבע. הובלתי למשאית על ארבע, עירום וזקור אבל זה ממש לא הזיז לי. הלכתי אחריו כמו כלב מתקשה לעמוד בקצב בההליכה שלו אך מלא סיפוק על שאני עומד בכל המבחנים. יכולתי להכחיש כמה שרציתי, יכולתי להגיד שהכרוחו אותי, יכולתי להיחלץ בקלות ממנו אבל לא עשיתי את כל זה. יותר מכל העידה על מצבי זקפתי שדלפה פריקם מרוב התרגשות. הוא קשר אותי לפגוש המשאית וחזר לחנות. עד שהוא חזר עם קפה וכמה חטיפים כבר התייבשתי.

כבר כשהתקרב אלי ראיתי שהוא מרוגש. מכנסיו היו נפוחות בדיוק בין רגליו. הוא הכניס אותו לקבינה ומיד שלח אותי לאחור. הפניתי אליו את ישבני בציפייה לזכות בזקפתו בתוכי.
הוא נכנס כמו קטר מאיץ לתוכי. החדירה היבשה הכאיבה לי אך מאחר ומהציפייה לקבל אותו שחררתי את הסוגר, זה היה שווה. הוא זיין אותי בכוח סוחט אנחות מגרוני עם כל חדירה. זה היה ארוך ומהנה. הוא חזר ואמר שאני זונה מדליקה, עבד חרמן וכו'.
הרגשתי אותו מתקשה לקראת גמירה ואז הוא עצר עמוק בתוכי. הרגשתי את זרעו זורם לתוכי בפעימות עוצמתיות. תחושת חמימות מילאה את בטני. הוא יצא ממני ובמהירות תעק לאחוריי את הפקק. אחר כך הוא הוריד אותי על ברכיי מולו. אספתי את אברו המלא לפי. ינקתי וניקיתי ממנו את כל שאריות הזרע.

הנסיעה עם הפלאג באחוריי הייתה מהנה. חיכיתי לשיבושים בכביש שהרעידו את המגע בין הגומי לנקודות ההנאה באחוריי. בלילה הבא נקשרתי לספסל במקלחות הנהגים.  משבע בערב ועד שהמקום נותר ריק מתישהו לפנות בוקר. מתישהו הנהג הביא לי אוכל אבל בלעתי כלכך הרבה זרע שלא הייתי רעב. הוא לא בא לשחרר אותי אז נרדמתי על הספסל. התעוררתי כשמשכים קום הגיע למקלחת. הוא שחרר אותי מהספסל, לקח אותי לפינה שאתרחץ, קשר אותי חזרה לספסל ורוקן את זרעו באחוריי.
משמרת הבוקר נמשכה עד שש וחצי כשהנהג שלי הגיע והרחיק את החרמנים שסבבו אותי. אחרי רחצה שוב הובלתי על ארבע למשאית.

אנחנו מגיעים הלילה לשיקגו, אמר לי. יהיה לך ערב חופשי לטייל בעיר, שתוכל לשלוח תמונות הביתה. היום עבר בלי אירועים מיוחדים פרט לזוג שוטרי תנועה שעצר אותנו וויתר לנו על קנס תמורת הגרון שלי אותו פתחתי לקראתם בשימחה. הראשון היה מהסוג השני וממש נהנתי מהזין שלו ומהזרע המתקתק שפרץ ממנו. השני היה מהסוג השלישי. לא יודע מה טעם הזרע שלו כי הוא נחת הרבה מעבר לתאי הטעם שלי.
הנהג נראה מרוצה מתוצאות האירוע וזה מה שהיה לי חשוב.

סליחה, אתם בטח שואלים מה זה סוג שני או שלישי.
אז ככה, למרות נסיוני קצר הזמן, כנראה שכבר חדרו לגופי יותר זקפות מהרבה שועלים וותיקים. כשאני מוצץ אני הכי אוהב לגלגל את לשוני סביב הכיפה שלהם במיוחד על חלקה התחתון. מהר מאוד הגדרתי לעצמי שלושה סוגים של זקפות.
ראשון, זקפה שלא מגיעה לסתום את גרוני. את זו אני ממש יכול למצוץ, ללקק, להינות מהזין ומהטיפול בו. עם זין כזה אני יכול ממש לשלוט על אורך המציצה. אם התור ארוך אני חוזר בתדירות גבוהה לפס שבתחתית הכיפה ככה הם גומרים מהר. אי אפשר להישאר עליו יותר מדי זמן כי עבור הרוב המוחלט זה גירוי חזק מדי ומהיר מדי.
שני, זין שמגיע לסתום את גרוני ודרכי הנשימה שלי רק כשכולו עמוק בתוכי. אני אוהב ללוות את הכיפה בתנועתה ומשהגיע לקצה טווח לשוני אני מחליק את הלשון לאורך המוט עד בסיסו, מנסה להגיע לשק הצמוד אליו. לשוני תמהר במעלה הגזע לפגוש את הכיפה מיד כשאזהה תנועה החוצה. עם זין כזה אני נהנה גם מהכיפה וגם מהתחושה שהוא שולט בצורך הבסיסי שלי לנשום.
השלישי הוא הזקפות שחודרות עמוק כל כך לגרוני לרק לעיתים נדירות מגיעה כיפתם לטווח הלשון שלי. באלו אני אוהב את התחושה שהמוט הזכרי הזה ממש שולט בגופי. מחליט מתי וכמה אוכל לנשום, מפשק את לסתותיי ומרחיב את גרוני. כשהם גומרים אני תמיד בהיכון עם הלשון ונסות לקלוט משהו מטעם הזרע שלהם.
הנוף הלך ונעשה עירוני עד שירדנו מהכביש הראשי.
הוא עצר את המשאית מול תחנת רכבת. הוא היה צריך למסור את המטען, להעמיס אחר וכל זה בפרברי התעשייה של העיר. הוא הורה לי להיות באותו מקום בעוד יום וחצי, בשעה שש בבוקר. הוא נתן לי רשימה של מקומות שאם ארצה אוכל לבקר – חוץ משם של מלון היו כולם מועדונים של גייז. הקולר נותר על צווארי, הוא רק הוריד את החבל ממנו. הוא לא התיר לי ללבוש תחתונים וכך יצאתי עם ג'ינס די צמוד שהציג, בקצת יותר מרמיזה, את החבילה שלי, למי שמתעניין.

ירדתי לרכבת לפי ההנחיות שנתן לי. תחילה הקולר ממש צרב את צווארי כמו גם הפגנת החבילה שלי באופן שמעולם לא הוצגה. מהר מאוד ראיתי שהסביבה די מתעלמת. מדי פעם הוגנבו מבטים אך הם נראו לי יותר של מתעניינים/ות וזה החמיא לי.

כשהגעתי למרכז העיר כבר נעלמתי בהמון. קעקועים, פירסינג וכל מני עיטורי גוף הוציאו את העוקץ מהקולר שלי... טיילתי, הסתובבתי, אכלתי, שתיתי, מנצל את היום הארוך. לא פעם משך את עיניי גבר מצודד זה או אחר ולעיתים אף ננעלו מבטים אך לא ממש ידעתי איך הולכים עם זה הלאה. כבר התחיל להחשיך כשהחלטתי לשים פעמיי לכיוון אחת הכתובות שהנהג נתן לי. לא הספקתי להתקדם הרבה כשגבר לבוש מעיל ומגפי עור משך את תשומת ליבי. הוא היה גבוה, חסון, כבן ארבעים, המעיל הרכוס מדגיש את פלג גופו המשולש. מבטינו נפגשו אך מיהרתי להשפיל את עיניי ממבוכה, מרגיש התעוררות בג'ינס.

המשכתי ללכת כשלפתע הוא היה לידי.
הי, לאן אתה הולך? שאל אותי.
המשכתי ללכת במבט מושפל.
הוא אחז בידי, מי חינך אותך ככה? שאלתי שאלה ואני מחכה לתשובה.
אני רק מטייל, עניתי לו, נרתע מהסמכותיות בקולו.
בוא, אמר, אני אקח אותך למקום שאתה רוצה.
הוא התחיל ללכת ואני לידו. אחרי כמה צעדים הוא עצר והסתכל עלי במבט חמור.
עוד לא הרווחת את הזכות ללכת לידי, תשמור שלושה צעדים מאחוריי וחסר לך שאתה "הולך לאיבוד".

הלכתי אחריו שני רחובות כשהוא נכנס לחנות שבחלונה הוצגו פרטי לבוש מעור וכל מני רצועות שלא הכרתי את שימושן. מיד אחרי שכבר את המפתן נעצר ואחז בקולר שלי. הוא הוריד ממתלה ליד הדלת רצועה, חיבר את התפס שלה לקולר שלי והמשיך ללכת פנימה מוביל אותי אחריו.

הי ג'ו, תראה מה מצאתי, אמר בקול כשהגענו לירכתי החנות.
הי סם, איפה מצאת אותו?
סתם, הולך ברחוב, לא יודע מי שחרר ממתק כזה להסתובב לבד אבל עכשיו הוא שלנו.
ג'ו נראה כמו מפתח גוף, הוא לבש מכנסי עור כשחלק גופו העליון מעוטר ברצועות עור שהצטלבו על חזהו.
סם החזיק ברצועה מתוחה כלפי מעלה כאילו מציג אותי לראווה.
ג'ו ניגש והחל לבחון אותי סביב.
סחורה טובה, אמר כשהוא תופס במפשעתי. בשלב זה כבר היה אברי מלא כשהוא נאבק בג'ינס בנסיון להתקשות.

הגעת בדיוק בזמן, אמר ג'ו, עוד חצי שעה יתחילו לבוא האנשים. תביא אותו פנימה, נקשט אותו קצת.
סם הוביל אותי לחדר שנפתח בקצה החנות ובו בר גדול. תתפשט, אמר לי. התפשטתי.
ג'ו הגיע אחרי רגע ומבחר רצועות בידיו.
הם הלבישו עלי רתמת עור. כרכו רצועות רחבות עם טבעות על ידיי ורגליי. רצועה עם ניטים נכרכה על זרועי הימנית. רצועת עור הודקה סביב בסיס הזין והביצים שלי כשרצועה נוספת, רחבה, שהייתה מחוברת אליה נכרכה סביב שק הביצים שלי מותחת אותו ומשאירה את אשכי תלויים הרחק מבסיס השק. בחיים לא ראיתי דברים כאלו והריגוש גרם לטיפה גדולה לבצבץ מקצה זקפתי. ג'ו חייך בסיפוק, אסף את הטיפה באצבעו והכניס אותה לפי.

יש זמן לסיבוב לפני שנשים אותו לתצוגה, אמר ג'ו וכופף אותי על דרגש שחור. אצבע משומנת חדרה לאחוריי ומיד אחרי זין נוקשה. גניחת הנאה נפלטה מפי שמיד נסתם בזין ענק של סם. ג'ו גמר די מהר וסם שחרר את גרוני בלי שגמר.
הם הבילו אותי עוד כמה צעדים למרכז החדר. ג'ו שחרר חבלי שהשתלשלו מהתקרה. ידיי נקשרו והונפו למעלה. רגליי הופרדו לפישוק רחב עם מוט עץ שנקשר לרצועות שעל רגליי.
שניהם התרחקו כמה צעדים והסתכלו עלי בחיוך מסופק.
סם שיחק קצת עם הזין שלי, מריץ את ידו לאורכו ואחר כך התחיל למעוך את הביצים שלי. הוא לחץ והסתכל על תגובתי. ככל שלא הגבתי כך לחץ יותר. הכאב היה חזק אך מגרה. איתגרתי את עצמי לעמוד בנסיון. הוא הסתכל עמוק לתוך עיניי מבטו מהפנט אותי מסיח את תשומת ליבי הרחק מהכאב. ידו הפנויה נשלחה לפטמתי וצבטה אותה בעוצמה. נותרתי מהופנט ודומם.

ג'ו קטע את הרגע, תעשה טובה אמר לסם, לך תביא עוד חבית מהמחסן, נראה לי שיהיה ערב ארוך, שלא ניתקע באמצע.
אדוני, פניתי לסם לפני שהתרחק. לא יודע למה אבל זו נראתה לי הפנייה הראויה. הוא הסתובב אלי במבט מופתע כאילו מפתיע אותו שאני מדבר.
אני צריך לפגוש את האדון שלי בשש בבוקר התחנת הרכבת, רק חשבתי שטוב שתדע.
הוא הניף את ידו וסטר בכוח על פניי. שלא תעז לפנות אלי שוב בלי רשות, נזף, הסתובב והלך.

ג'ו ניגש אלי בהיעדרו של סם.
אני רואה שיש לך מה שצריך בשביל שיהיה ערב של כיף אבל בוא נבהיר את הכללים, אמר
אתה לא מדבר עם אף אחד בלי רשות
אתה מציית לכל הוראה ופקודה
אתה לא מתנגד לכל מה שייעשה עם גופך
מילת הביטחון שלך היא 'אש'. אתה צריך לצעוק אותה שלוש פעמים ומיד הכול ייגמר ותוצא מכאן. 

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...