<a href="http://www.facebook.com/DigitalRev" rel="nofollow">DigitalRev-Style</a> Chucks! :-P  Canon 5D   Canon 50mm F1.8   Leica 1.4 Picture Style  Watch my Canon 5D photography blog: <a href="http://55laney69.blogspot.com/" rel="nofollow">55laney69.blogs
It's not pink. It's magenta!. צילום: 55Laney69, Flickr.

 >  >  > 

דמיון ופיריון

לשימי קשה להתרכז כשהוא חרמן; המחשבה שלו נודדת וצובעת הכל בכחול עמוק.

שעת בין הערביים היא השעה היפה של היום. צבע שמים אדמדם שמשתלב ברכות בענני נוצה רוויי רוגע. מגע רך ומענג. שימי בלע רוק; הוא הגיע לכניסה לגרנד קניון בחיפה, טרדות היומיום נדחקו לפינה שולית במוח ופינו את מקומן למחשבות מיניות של מוח כחלחל של בחור צעיר שלא ידע פורקן כבר כמה ימים. כך זה כשהדם זורם פחות למוח ויותר למקומות אחרים..

שימי הבחין כי השומר בבידוק הביטחוני עייף למדי, הוא העביר את התיקים בתנועה כבדה של בחור בעבודה מועדפת אחרי צבא שיודע שביזות מהי. השומר – גבר, בחור צעיר, עם שיערות בלונדיניות-חומות על זרוע יד חסונה. שימי מושיט לו את התיק ופותח את הרוכסן. פתיחת רוכסן – צליל כה ענוג, כמו פתיחת רוכסן של מכנס – זכריות מתפרצת... 'תתאפס' שימי לחש לעצמו, והמשיך הלאה לקניון הענק, לא לפני שהוא לוגם את ניחוח הבושם הגברי של השומר הסקסי.

שימי הצמיד את שפתיו לכוס הקפה המריר, מוסיף מעט סוכר ובוחש ביסודיות. מהשולחן שלו בבית הקפה ניבטו באי הקניון. שלל המזגנים פלטו קור וזיהום אוויר חיפאי. שימי נשען לאחור במושב שוודאי נקנה באיקאה. הוא הבחין בבחור כבן ארבעים יורד במדרגות הנעות יחד עם בנו. קרוב לוודאי שהתגרש לא מזמן מנישואים רעועים. מבנה גוף ריבועי של אחד שעבד בקטיף תפוחים בצעירותו, בטח קיבוצניק ששוחה בעירום בנחל שבשמורת הטבע בקיבוץ. החולצה ישבה על גופו בחינניות חביבה. מבעד לצווארון בצבץ שיער חזה סמיך למדי. הרגלים העבות, הבטן של גיל ארבעים, החבילה מקדימה נראית מזמינה. "תרצה להזמין משהו לאכול?" המלצר שאל את שימי, קוטע את דמיונו הפורה.

שימי הרגיש את זקפתו הנוקשה כנגד החגורה במכנס... מביך. "אממ..." שימי גמגם, מרגיש שקוף למלצר הנאה שמשרת אותו באדיבות נוטפת חמדנות לטיפ.

"מאפה פילו תפוחים." אמר שימי. הוא צריך קצת אנרגיה שתמריץ אותו ותשיב את האנרגיה המינית שמתבזבזת. פילו תפוחים... תפוחים. כמו המבנה התפוחי של הישבן של המלצר. המלצר נע בתנועות רגליים ארוכות שמדגישות את קו המפגש בין הישבן לירך. יאמי. שימי נזכר שלא בלע רוק כבר כמה זמן.. כמה היה רוצה לחלוק את הרוק הזה עם עוד מישהו... אולי הבחור החרדי שליד דוכן הגלידה? וודאי הוא מגניב מבטים לבחורים אחרים במקווה כשאף אחד לא שם לב. הוא נראה כמו אחד שבזמן דרשות בבית כנסת לוקח ספר תנ"ך וקורא את סיפור אמנון ותמר, או לוט ובנותיו. אחד שמוצא מיניות בכל מקום.

לשימי קשה להתרכז כשהוא חרמן; המחשבה שלו נודדת וצובעת הכל בכחול עמוק. לבחינה האחרונה באוניברסיטה לדוגמא, שימי הגיע חרמן מהרגיל. לולא יצא לשירותים בזמן המבחן 'לפרוק קצת מתח' וודאי לא היה מקבל ציון עובר.

הפילו תפוחים הגיע. המלצר הניח את הגליל הארוך והמתוק לפניו, עטוף במפית למקרה שינזל מיץ אהבה מהפתח שבקצה. 'מיץ תפוחים, לא מיץ אהבה' שימי תקן את עצמו. הוא הבחין בחזה של המלצר שמולו, ממש מול עיניו, קרוב מרחק של הישענות קדימה. החזה היה עטוף בטי-שרט זול שוודאי נקנה בחנות עודפים. שימי יכל לדמיין את המלצר מודד את החולצה בתאי המדידה, וודאי גם מכנס, ואולי גם תחתון. ואז, ממש אז – גלאי העשן מהתא הסמוך הופעל כי בחור עישן שם ג'וינט, אז פינו מידית את כולם מהחנות, כשהמלצר ערום כביום היוולדו וידיו מכסות את חלציו התפוחים.

שימי שם לב שנעץ את עיניו זמן ממושך מדי. במהרה הסיט מבט, לא לפני שחקק בזיכרונו את קווי המתאר הנאים. המלצר הלך לשולחן אחר. שוב העכוז המלוני והעגלגל קִפּץ מול עיניו... אוי, מה היה עושה לישבן המוצק הזה. היה לש אותו, מטפח אותו, חופן אותו בין ידיו. שימי החדיר את גליל הפילו-תפוחים לפיו. נגס חתיכה גדולה והתענג על הרכות הסוכרית והחמימה. כן, חיממו את זה במיקרו.

שימי סיים, השאיר טיפ נדיב לבחור החביב ונכנס לסופר-פארם הסמוך. בקופה ישב קופאי ממוצא רוסי. שימי אהב אנשים עם מקצועות אנדרוגנים – מזכיר, בחור נמרץ שמתייק מסמכים עם חולצה משובצת שבא לך לקרוע את הכפתורים שלה ולהפשיטו ממנה. גנן, עם חוש אבהי ועיניים נוצצות שיהיה שותף מעולה לפונדקאות ולהחתלת תינוקות צווחניים. שינן, שפותח לך את הפה באגרסיביות ומחדיר דברים פנימה. קוסמטיקאי – שממליץ על זרע כמסיכה 'טבעית' לפנים.

שימי אהב קופאים. לקופאי שמולו וודאי קוראים סשה, או אלכס. הדיבור שלו סולסל במבטא רוסי כבד ולא מובן שגרם לשימי לרצות להגיד לו 'לא מבינים אותך, תוציא את הזין מהפה'. הוא העביר את המוצרים במיומנות מקצועית, עוטף כל מוצר באצבעות ארוכות ויד קשוחה.

שימי הלך לרוקח לקנות חוקן. לא בשבילו כמובן, לאח שלו. הוא אכל יותר מדי אורז ויש לו עצירות. שימי הרגיש מבט חודרני מהרוקח של 'אני יודע בדיוק לאן אתה הולך לדחוף את זה'. הרוקח נראה כמו אחד שסיים תואר ברוקחות מהטכניון ונמצא עכשיו בהתמחות פה בסניף. על אפו מסגרת משקפיים שקנה בקרולינה-למקה-ברלין רק כי ראה פרסומת עם בר רפאלי של המותג. כך או כך, שימי הרגיש שהרוקח חווה כמה חוויות מסעירות במעונות בטכניון, כאלה ששימי היה רוצה לנכוח בהם.

שימי שילם אצל הרוקח ויצא, לא שכח למסור קריצה רבת משמעות לקופאי החמוד שבדיוק העביר חבילת קונדומים 'משוננים' של בחור גבוה שעמד בקופה עם מבט חלול.

שימי יצא מהקניון, הוא והמחשבותיו הכחולות.

לפרק הקודם לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2019 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...