חוף ים. צילום: downing.amanda, Flickr.

 >  > 

חוויות מעצבות - פרק ב'

בקולנוע - אמצע שנות השמונים

אני, סטודנט צעיר, שירות מילואים "רציני" ראשון. באמצע תרגיל צבאי ברמת הגולן שבגללו לא יכלו לפטור אותי מהמילואים. לפחות אמש שוחררתי לבחינה חשובה. לאחר הגעה בטרמפים לבית, תנומה ממש קצרה ונסיעה לאוניברסיטה, הגעתי לבחינה טרוט עיניים. בכל זאת, המתח הרב החזיק אותי ער, ולהבנתי למרות שהיתה קשה, בזכות רמז והארכה שהמרצה נתן, דווקא הצלחתי, לפחות לעבור. הרגע יצאתי מהבחינה, רץ קודם כל לשירותים לשחרר לחצים פיזיולוגיים וקצת להירגע. עוד כמה שעות אצטרך לחזור לרמה ולהחליף את הקמב"ץ למשך הלילה. מבחינתם יצאתי לעשות חיים.

בבת אחת מרגיש ירידת מתח. עולה על אוטובוס למרכז העיר. מסתבר שהאוטובוס הקרוב לקרית שמונה כבר אבוד, והבא ייצא רק עוד יותר משלוש שעות מהתחנה המרכזית! מה שאומר שאגיע לנקודת הפרישה של הגדוד כבר בחושך. באסה. אבל, במחשבה שניה, אולי יותר טוב: יש לי שעתיים וחצי– שלוש להעביר כאן; פתאום זמני בידי, בלי שום לחץ לעשות משהו. אני בעצם "נאנס" לנוח ולהתרענן. קודם כל ניגש לקנות פלאפל מול אולם קולנוע גדול. מראה האנשים שבמדרכה ממול, בתור הקצר לקופת הקולנוע מדליק לי מחשבה שאולי אכנס לראות סרט, אם לא יהיה מוצלח – לפחות יהיה לי כסא מרופד בחדר ממוזג שאוכל לנמנם. מחליט לעשות סיבוב הליכה בסביבה, לבתי הקולנוע הנוספים בסביבה, ואז להחליט. מהר מאד מגיע למדרכה שמול חזית קולנוע נוסף, מהוגן, במבנה ישן אך מכובד. בחזיתו שלטי פירסום לסרט שיכול להיות מעניין. אבל, עכשיו, בשעות היום הקולנוע נראה שמם. מצידו השמאלי צמוד אליו שביל גישה למדרגות היורדות לקולנוע נוסף, קטן יותר שנראה כחבוי בקומת המרתף שלו. לאורך שביל הגישה ולצידי המדרגות תלויים שלטי פירסום "אחרים" עליהן מפגינות עלמות חן בבגדים מינימליים ובתנוחות שלא יכולות להתפרש כתמימות, את חמוקיהן (כאשר כנראה מטעם הצנזורה, על הפטמות מודבקים כוכבי "צניעות").

 מדי פעם רואה גבר או שניים מציצים בשילטי הפירסומת ויורדים במדרגות. מדי פעם יוצא מתוכו מישהו, מעיף מבט לצדדים ונעלם בהמשך הרחוב. הסקרנות מעירה אותי. הדופק עולה. מעכל שאני יכול עכשיו קצת  להתפרק מהלחץ לפני התחלת ה"מסע" חזרה לבסיס שברמה. מקווה שלא הבחינו בי. בפרט לא מישהו שמכיר. מביט לצדדים. לא נראה לי שמישהו  מתעניין בי. מחליט לנסות ולראות יותר מקרוב. חציתי הכביש בזריזות וירדתי למטה.

הרגשתי מבוכה – מעולם לא ביקרתי בקולנוע שמקרין סירטי פורנו.

"האם הסרט התחיל כבר?" שאלתי את הקופאי. הוא נתן בי מבט מגחך ואמר: "כאן הסרט מוקרן בלופ כל הזמן, ואם אתה מפסיד משהו שיכול להיות מעניין, פשוט תשב ותמתין, או שתשתה קפה במזנן ותחזור לאולם, זה יגיע שוב בהמשך. אין חיוב על צפיה חוזרת.”

נכנסתי לאולם החשוך. ריח קצת מוזר עמד באויר. ריח קל של חמרי ניקוי עם תערובת של זיעה גברית, ובהתאם לימים שעדיין לא נאכף איסור עישון במקומות ציבוריים – ניתן היה להבחין בעשן סיגריות חוצה את אלומות האור המוטלות על המסך, ובכתמים של הבהוב אדום פה ושם.

דמויות בודדות נראות יושבות בחלק מהשורות. מתוך חשש שמישהו שמכיר (כלומר, שמכיר אותי.) יראה אותי, חיפשתי מקום חשוך ונסתר במיוחד. המסריט ישב בקומת יציע, חלק מהמבנה, שבלט מעל שמונה, עשר שורות אחרונות, הטיל עליהן צל ונראה כמסתיר אותן. מהכניסה לאולם, האיזור הזה נראה חשוך במיוחד. הגעתי לשורה האחרונה, והתישבתי קרוב לאמצע האולם, מרוחק ככל האפשר מהמעבר. השורה הזו קצרה במיוחד: במרחק שני כסאות לשמאלי נמצא קיר שהוא הבסיס או אולי חדר המדרגות של עמדת המפעיל שמעלינו. ממש מקום מוסתר באופן מושלם. אני מניח את התרמיל שלי על המושב לימיני.

למזלי, התישבתי בדיוק כשהסרט שהוקרן הסתיים. הכתוביות החלו לעלות. ציפיתי שמרבית הצופים יקומו לעזוב, אבל זה לא קרה. פרט לשלוש ארבע נשארו כולם. תוך כמה דקות החל סרט מלא בצעירים וצעירות סקסיים, מהר מאד הבנתי שזה פירסום לסרט שאולי יוקרן כאן בהמשך, ואז החל סרט נוסף, דומה להפליא. ואז, ברצף, החל הסרט ששמו התנוסס על הפירסום בחוץ והוא שמשך את עיניי.

פעם ראשונה שאני רואה סרט ללא פירסומות למוצרי צריכה שונים - חלפה בי מחשבה. על המסך נראתה נערה מתבגרת – עלמה בשלה וסקסית (בפרט ביחס לבת השש, שמונה עשרה שהייתה אמורה להיות) רבה עם הוריה על נושא בגדיה הפרובוקטיביים. בלהט המריבה היא נוטשת את הבית למצוא את דרכה בעולם לבדה, בטרמפים. משתדלת להתרחק מעיר מגוריה במהירות. היא עולה על טרמפ, ואחריו על עוד אחד, שבו היא מסתכלת על הנהג ומפנטזת על כך שהוא נוהג ללא חולצה ושולח אליה ידיים.

שוקע בסרט: הנהג שאסף אותה לטרמפ, עושה הפסקת לתדלוק ונמנום בתחנת דלק. היא מתחילה לשוטט ונכנסת לפאב סמוך, שם היא מפלרטטת עם אחד הלקוחות שמזמין אותה למשקה אלכוהולי, ולעוד אחד ולעוד אחד. מתברר שהאלכוהול גורם לה להיות (מעט) עייפה ו(הרבה) חרמנית (כמעט כמוני - כנראה שלא לחינם הוטבע הביטוי שכל העולה על מדים הופך עייף, רעב וחרמן.) היא הולכת איתו לחדרו במלון הדרכים הסמוך ושם היא משתפת איתו פעולה ובהתלהבות ניכרת מתערטלת מבגדיה בהדרגה. וחושפת טפח אחר טפח מגופה הסקסי לעילא.

לאחר שבוע ללא מין עם חברתי, הייתי "טעון" לעייפה, וברגע ששקעתי בסרט התחיל האיבר שלי לקרוא לתשומת לב וללחוץ על המכנס הצבאי שלבשתי מבפנים. הבטתי לצדדים. על פי צללית האדם הקרוב ביותר בשורה שלי נראה שהוא יושב בקצה השורה, בתווי פניו לא הצלחתי להבחין בחושך. בשורה לפני, ישב זוג, לא כל כך רחוק, פניהם נראו מופנים למסך, אך זרוע האחד היתה כרוכה על כתפי זה שלידו ונראתה כמלטפת אותו ומצמידה אותם זה לזה. התבוננתי בהם, תוהה איזו אשה תסכים לבוא לסרט כזה, בסביבה מלאה גברים חרמנים. ופתאום קלטתי שאלו שני גברים (!) הבנתי  שהם עסוקים בעניינם והתחלתי ללטף את האיבר שלי, להנות מהתחושה של ההתרגשות הנבנית בתוכי, ושל המגע.

על המסך, הלקוח שהזמין אותה לחדר, וקלט כנראה את השפעת האלכוהול עליה, מכין לשניהם קוקטייל נוסף ובמתק שפתיים מתגבר על התנגדותה הסימלית לשתייה נוספת. אך הקוץ (שמסתבר כצימוק) באליית החרמנות שלה הוא, כאמור, שהיא הופכת רדומה.  הוא ממזמז את העלמה שבתגובה היא מתחילה להאנח בהנאה כשהיא חולמת שהנהג שנסעה איתו הוא המחזר שלה.

האיבר שלי כבר היה קשוח לגמרי וממש התחנן למגע ישיר, הבטתי הצידה, מופתע לגלות שכנראה כשהייתי מרוכז במסך, התישב בכיסא השני ממני בחור בעל צדודית גברית נאה, נראה שקוע לגמרי במסך. ליתר ביטחון הורדתי את התרמיל שלי מהמושב שביננו והנחתיו על הרצפה בין רגליי. הסתכלתי עליו לוודא שאינו שם לב למעשיי, כשאני פותח את רוכסן החנות, פותח בשקט את החגורה הצבאית, ומשחיל את ידי פנימה, מלטף את האיבר שלי מעל לתחתונים. האיבר מזדקר והראש יוצא מהתחתונים. אני נוגע בו, מענג את עצמי בתנועות קטנות שלא למשוך תשומת ליבו של שכני.

חזרתי למסך. עכשיו הגבר שהיה בעל גוף בנוי היטב, איצבע את הבחורה "המנמנמת" לפניו ביד אחת, ובשניה מאונן לעצמו. מדי פעם מוציא את אצבעו מהכוס שלה, מסניף ומלקק אותה וחוזר לגרותה. בידו השנייה אוסף את הפרה קאם שלו ומגישו לשפתיה הדשנות, אל תוך פיה המוצץ בהנאה. וכך הוציאה מדעתה מרוב חרמנות.  ולא רק אותה:
זוג הגברים שישבו בשורה שלפני, התנשקו נשיקה צרפתית מבלי להתיחס לכך שהם באולם, ואולי יש עדים. המראה, האוירה ואולי גם ריח ההורמונים הגבריים החזק באויר, העלו את החרמנות שלי עוד ועוד.

האוירה על המסך הלכה והתחממה. עכשיו נוסף לגבר שכבר גישש את הכוס הנוטף שלה בשתי אצבעות, גם הנהג, שהיה כמובן ערום והאיבר שלו משמש כמוצץ לגיבורה שלנו, מסייע לה להרדם.

על המסך, זוג הגברים העירומים, ממקם את הבחורה על גבה, ישבנה סמוך אל קצה המיטה ורגליה פסוקות, דורכות על כריות המונחות על הרצפה. בינהן עומד הנהג. עכשיו, הלקוח מהבר "רוכב" על ביטנה, מאונן למול עיניה העצומות, שתיים מאצבעות ידו השניה תקועות בפיה העסוק במציצתן,. הנהג מחדיר אט אט את האיבר הרטוב שלו לתוכה, מביט בריכוז בפניה, מצמיד את גופו אליה בעזרת ידיו האוחזות לחילופין במתניה ובמתני הנהג הנמצא סנטימטרים ספורים לפניו. כאשר נראה שהחדירה כואבת לה, היא נושכת את האצבעות שבפיה, הוא עוצר מעט, נשיכתה הופכת למציצה, והוא ממשיך בחדירה.

משהו קטע את הריכוז שלי בעלילת הסרט: מקצה השורה (שמימיני) הגיע מישהו, ושאל דוקא אם המקום שלשמאלי תפוס או שאפשר לשבת בו. ממש לא שמחתי. קיויתי שלא שם לב למיקום של ידי הימנית. ותוך כדי שאני מחליק אותה החוצה מתוך החנות שלי, עניתי שהמקום פנוי. הוא הסביר בחצי התנצלות, שזה המקום האהוב עליו כי הוא בדיוק מול מרכז המסך, הסטתי רגלי ואיפשרתי לו לעבור לצידי השני, הוא עבר והתישב.

בחזרה למסך: נהג הטרמפ כבר הצליח להחדיר את כל הזין הגדול והיפה שלו לבחורה. עכשיו הוא שולף אותו לאט, כשהוא מבריק ורטוב ממיציה. החרמנות שלי הולכת ומתגברת.

מעיף מבט שמאלה, מבטו של שכני מופנה קדימה מרוכז בסרט. עכשיו ה"נהג" מכניס ומוציא את האיבר שלו מהבחורה. הגבר השני עומד על ברכיו מעליה, פניה טמונות בין פילחי ישבנו ואשכיו על פיה; גופו פונה אליו. הוא מחזיק בידיו את ברכי הבחורה, מפסק את רגליה, מאפשר לידידו הנהג גישה נוחה אליה. והבחורה, כמתוך שינה, מוצצת לו את הביצים.

הנהג מצידו, מאונן בימינו לגבר שמולו ובשמאלו מפנק לו את האשכים.

הדמויות על המסך מאיצות ומתרגשות. "אני גומרררר..." מכריז הגבר ובתגובה מוסיף הנהג רוק על כף ידו ומאונן לו בנמרצות, תוך שניות הוא משפריץ כמות אדירה של נוזל לבן על הבטן של הבחורה ועל הבחור שמולו, זה שימש כזרז לנהג והוא החל לרטוט ולנהום, שולף את הזין שלו ממנה כשמקצהו נשרך שרוך לבן. ועוד גל של שפיך ניתך ממנו עליה ועל חברו. זה כנראה הדביק גם את הבחורה שגופה כאילו קיפץ לרגע ומגרונה נשמעה יבבת אושר.

הגמירה המשותפת על המסך, האיצה את הזרמים החשמליים במוחי. הרגשתי שאני ממש קרוב לגמור, כך באולם! ועוד כשלידי יושב מישהו שבוודאי ישים לב. אני רוצה "לקרר" את עצמי, קם והולך לאורך השורה לכיוון הכניסה מהמבואה, מקווה שהשניים שלושה גברים שיושבים בדרכי לקצה השורה ואני צריך לעבור צמוד אליהם, לא יבחינו באוהל הגדול בחזית מכנסיי.

בדרך לפני היציאה עוצר, מעיף מבט למסך, עליו נראית עכשיו הבחורה שהתעוררה לבדה במלונית, קמה מהמיטה, עדיין קצת מסוחררת מהלילה, נראה שלא זכרה הרבה פרטים מבילוי הלילה. מסתכלת בתהייה על הסדין שעליו מה שנראה ככתם דם קטנטן – עדות לאיבוד בתוליה. מחליקה ידה על ביטנה שנתקלת בזרע קרוש ותוהה לפשרו. בדרכה לשירותים היא מוצאת על השולחן מעטפה שכתוב עליה "הייתי חייב לצאת לדרכי, קבלי בתודה שי דמי כיס להמשך דרכך" ובתוכה שטר של חמישים $. היא מושכת בכתפיה, מכניסה את המעטפה עם הכסף לתיקה. לאחר מקלחת חמה, יצאה להמשך דרכה המבטיחה בטרמפים.

אני יוצא למבואה וניגש לשירותים. בכוונה להרגיע הזיקפה שלי ולשחר לחץ מהשלפוחית שהזכירה את קיומה. יש שם שלושה תאים ושתי משתנות. שני תאים נעולים מבפנים,  אני מנסה להכנס לתא הפנוי אבל נתקל בגבר שעומד בגבו לדלת הלא נעולה, מכנסיו מופשלות, חושפות לפני ישבן גברי שעיר, וידיו במפסעתו, נראות כמלטפות את עצמו. "סליחה" אני פולט במבוכה וניגש לעמוד על יד אחת המשתנות, שולף את האיבר המזדקר שלי. אולי בגלל הריח, אני עכשיו כבר קצת פחות חרמן, ודוקא שמח על כך, כי אוכל להינות עוד קצת. רוצה לשחרר לחץ מהשלפוחית אבל בגלל הזיקפה, השתן לא יכול לצאת. אני מלטף לעצמי אותו, בעדינות, ממתין להירגעותו.

מישהו נכנס לשירותים ונעמד בעמדת השתנה ליד המשתנה הסמוכה. אני מזהה את הגבר שישב לצידי באולם. באור הוא נראה נאה. אני מהנהן לשלום אבל מתעלם ממנו (למעט העובדה שמפסיק ללטף האיבר שלי), עוצם עיניי ומנסה להתנתק מהסביבה. חולפות כמה דקות של ריכוז, האיבר מעט מתרכך ומאפשר לי לשחרר סילון שתן ארוך, אני פוקח עיניים, בקושי מצליח למקדו לניקוז המשתנה. בעודי משתין, מביט על העומד לצידי, שאמנם שלף את אברו להשתנה, אבל למבוכתי הוא נועץ עיניים באיבר שלי, אמנם מחליק את כף ידו על האיבר של, אך נראה שהוא מתעניין בשלי הרבה יותר מאשר בצורך שלו עצמו להשתין.

לא ברורה לי תגובת גופי:ללא מגע מכוון, האיבר חזר להזדקר, מה ש"חנק" את סילון השתן. אני מפסיק להשתין מכניס האיבר הקשוי למקומו מוריד את המים ופונה לרחוץ ידיים. לפתע קולט שהבחור שעמד לידי, הפנה פניו לכיווני, אומד אותי במבטו ומנסה למשוך תשומת ליבי לזיקפה המרשימה שפיתח. באותו זמן יוצא בחור מהתא שהיה נעול, ממתין שאסיים לרחוץ ידיים בכיור, הבחור שעמד קודם לצידי, מלקק שפתיו כשהוא מכניס את האיבר למכנסיו, קורץ לי ונכנס לתא שהתפנה ומשאיר את הדלת פתוחה מעט, כאילו משדר (לי?) הזמנה.

בעודי מיבש את ידי, הבחור שהמתין לפינוי הכיור, פונה ונכנס לתא המזמין, סוגר הדלת אחריו.

מושך בכתפיי, חוזר סקרן לאולם, לראות את המשך הסרט. שמח למצוא שהאיזור בקצה השורה שאני ושכני פינינו עדיין פנוי. הפעם אני מתישב ממש בקצה השורה צמוד לקיר, תיקי שמור בין רגלי.

על המסך נראה בחור צעיר, נושא טס עם שמפניה וכוסות. מסתובב במסדרון של מלון. הוא מקיש באחת הדלתות. מצמיד אזנו לדלת ופותח אותה. המצלמה עוקבת אחריו הוא מניח את המגש על השולחן בכניסה ומנסה להציץ לחדר הפנימי- רואה שם את גיבורת הסרט עומדת על ארבע בחדר, ישבנה מופנה לפתח ופניה נעוצות במפסעתו של גבר, השוגל את פיה. השליח לוטש עיניים למחזה. הגבר קורץ אליו ומסמן לו בהנהון ראש. הבחור נכנס לחדר תוך כדי הורדת מכנסיו, חושף איבר זקור וארוך באופן מפתיע, מניח ידיו על מתני הבחורה, עומד מאחוריה, אוחז במתניה וחודר אליה מאחור בתנועה אחת ארוכה. היא נאנחת בהפתעה, מה שהופך ליבבת כאב קצרה שגורמת לו לעצור. אבל כשהוא שואל אותה אם להפסיק היא מניעה ראשה לשלילה, והוא ממשיך. עכשיו האנחה שלה כבר משדרת הנאה ניכרת, והיא ממשיכה במציצה שקדנית תוך כדי הנעת אגנה, עד שגופו צמוד לגופה.

לפתע, אני מרגיש יד זרה מונחת על בירכי הימנית. מסתבר שהיא שייכת לגבר שעבר בדממה למושב הסמוך אלי מבלי שארגיש, וכנראה בחושך הניח (בטעות?) את ידו על בירכי. ברפלקס, הוצאתי את ידי מהחנות שלי, הרחקתי את ידו בעדינות הצידה והעפתי מבט בפניו  מזהה שזה הבחור שהתישב קודם משמאלי.

"תודה שהשארת לי את המקום שלי." הוא אומר בחיוך.

האמת: בכלל לא חשבתי על כך כשהתיישבתי. "לבריאות." אני עונה וחוזר להיות מרותק לסרט שלפני, מדי פעם  מרגיש את השוק שלו מתחכחת בשלי.

האיבר שלי ממש הציק לי, מתחנן להתייחסות. שלחתי את ידי השמאלית, מלטף בתנועות קטנות, מדי פעם לוחץ.

בסרט, ה"שליח" שחדר אליה מאחור, מתמקם בשכיבה על המיטה מתחתה, כשהיא כורעת מעליו, משופדת על האיבר שלו שרוב ארכו נעוץ במפסעתה. הגבר, שעד עכשיו נמצץ, נעמד מאחוריה ואוחז בישבניה  מתכופף, מרחיק אותם זה מזה בכפות ידיו הגבריות, חושף את הנקב הורדרד הסימטרי שלה מתבונן בו. שולח לשון ללקק אותו! מצמיד את פניו אליו. כנראה העמיק עם לשונו פנימה - היא נאנחת בהנאה, מבליטה את האגן כלפיו ומחזירה אותו קדימה למנוע התנתקות מהזין שתקוע בה (וחוזר חלילה, ב"תנועות של זיון"). הגבר מלקק בהתלהבות את כל איזור פי הטבעת, כולל מדי פעם גולשת לשונו ומלקקת גם את הזיין של הבחור ששוכב מתחתה. עכשיו הגבר נעמד על ארבע מאחוריה ממקם את כיפת האיבר שלו כך שתלחץ על הפתח האחורי שלה, מגשש בעזרת הכיפה את שיפתי הנקב, מנסה להחליק אותה מעט פנימה עד לצליל נאקה שמשמיעה הבחורה. הוא נסוג, מציף את המקום ברוק (כאשר מעט רוק נוזל עליה למטה, אל ועל האיבר של הגבר השני, הוא שולח לשון לאסוף אותו, גורם להנאה הנשקפת מפניו של חברו) ובידיים מיומנות מלביש לעצמו קונדום דקיק שקוף ומשומן היטב; ואז, חוזר לעמדת החדרה. המצלמה מבצעת קלוזאפ על שני כלי הזין המפלחים אותה – העליון חודר אל פתח האחורי שלה באיטיות מדהימה, אך בעיקביות בכיוון פנימה כשמהצד התחתון, חודר האיבר השני אל שפתיו הדשנות של הפתח  המתוח של הנרתיק שלה - פנימה והחוצה, גורם לה לרטט מענג, שמסייע כנראה לחדירה אל פיתחה השני. מדי פעם הקלוז אפ עובר אל פניה.

עכשיו שניהם נעים בתוכה. זה כנגד זה. אני שוקע בסרט המגרה. מדמה במוחי שהאיבר שלי נע בתוכה, מרגיש מהעבר השני של מחיצת העור שלה, תנועות של מישהו נוסף.

לאחר שתיים שלוש דקות כאלה, אני מבחין בתזוזה קלה מימיני - מישהו נוסף, הגיע מקצה השורה והתישב מימין לזה שעל ידי.

מרגיש את ידו של הגבר מימין חולפת, על ירכי, מחכחת. אני מזיז מעט את הרגל, אבל התרמיל שבין רגליי לא מאפשר לי לסגור את הרגליים. הקיר לשמאלי לא כל כך מאפשר לי להזיז את כל פלג גופי התחתון שמאלה.

לא יכול להסיר עיניי מהמסך. מרגיש את ידו של שכני מימין מונחת שוב על ירכי, זוחלת לכיוון האיבר. מסיט אותה בידי. "בבקשה, תן לי רק לגעת לרגע" הוא לוחש בקול גברי נעים.

לאחר החוויה ההיא, בחוף לפני יותר מחמש שנים, בפרט בהתחלה, המשכתי "להפגש" בחלומי ובפנטזיות עם נדב. אך, מנסה בכל כוחי לציית לעצתו, לא נתתי לעצמי לחוש מגע פיסי של גבר. הפעם, בהתאם לביטוי המוכר: "כשהזין עומד, המוח בתחתונים" חולפת במוחי המחשבה: "מה זה בעצם משנה אם אני מאונן לעצמי או הוא. אם הוא נהנה מכך, שיהיה לו לבריאות." ואני "נעתר לבקשתו" ומניח לו - הוא מחליק את ידו, שולף לי את הזין הזקור שלי מהחנות הפתוחה ונוגע בו, בי בעדינות מענגת.

על המסך, הגבר כבר הצליח להחדיר את כל הזין הגדול והיפה שלו לבחורה. עכשיו הוא שולף אותו לאט, כשהוא נקי, מבריק ורטוב/משומן. החרמנות שלי מרקיעה שחקים. שכני מנצל זאת, מלטף ומלטף, משתמש בפרה קאם שלי כדי להחליק את כף ידו ולחכך את האיבר שלי.

"אני עלול לגמור" אני אומר בקול נמוך ומנסה להרחיק אותו.

והוא? נראה שדוקא עודדתיו: רוכן, מחדיר את אברי לפיו ומתחיל לעלות ולרדת כשהוא מוצץ לי את האיבר במיומנות מענגת.

הקולות הנשמעים בחלל האולם משדרים על העונג של הדמויות המחוברות אלה בזו על המסך הגדול, ואני נסחף וחרמנותי מטפסת. "די, אני כמעט גומר" אני לוחש. כנראה שזה לא היה כל כך חלש, כי הבחור שמימין לזה שעל ידי, מעיף מבט שמאלה מחייך. ללא מילים, הוא שולח ידו וממקם את הראש של הבחור מימיני, ספק מסייע לו להצמיד פניו למפסעתי ספק מונע ממנו להתנתק ממני. ובעיקר שולט בקצב המציצה שלו.

הדמויות על המסך מאיצות ומתרגשות. "אני גומרררר..." מכריז הגבר ששכב על גבו, ומיד אחריו מתחיל האגן והחזה של הבחורה לנוע בעוויתות והיא מכריזה "כןןן... כןןן..." ואז הגבר השני שלף את האיבר שלו מישבנה של הבחורה, קילף ממנו את הקונדום, והשפריץ גל ארוך מאד של נוזל לבן על הגב והישבן של הבחורה, חלק מהנוזל הצמיג נחת על שערה, וחלק על הפנים של חברו, שלהפתעתי לא נראה מזועזע, אלא שלח לשון וליקק את מה שנחת על שפתיו ואפילו אסף בידו מהחומר אל פיו! הגמירה המשותפת שלהם כנראה הדביקה גם את הבחורה שגופה כאילו קיפץ לרגע ומגרונה נשמעה יבבת אושר: "אני גומרתתתת..."

הגמירה המשולשת על המסך, ביחד עם המציצה המושלמת של האיבר שלי, וריח ברור של הורמונים שהתפשט באור האולם כאילו בסינכרון עם השיא של שני הגברים על המסך, דחפו אותי אל מעבר לקצה. ניסיתי ביד רפה להרחיק את הבחור אבל הוא התעקש ונצמד. עוד שתי החלקות לשון שלו על כיפת הזיין שלי, וגמירה חזקה במיוחד התפרצה ממני. הגבר שלידי כאילו שאב את זרעוניי לתוכו.

מיד לאחר שההתפרצות שלי הסתיימה, הוא הרים את ראשו, ליקק את שפתיו בהנאה והודה לי, מכניס את האיבר שלו למכנסיים ורוכס את החנות. הגבר שמימינו נתן לי נתן לי כמה מגבוני נייר בקריצה. ללא אומר, קם, ליטף את כתפו וראשו של הבחור שהיה ביננו והחל ללכת לקצה השורה, ליציאה מהאולם. מלווה בגבר שלפני רגע שאב את זרעוניי; משאירים אותי לבדי לסדר את נשימתי.

.רק עכשיו, לאור הבהיר יותר ששפע מהמסך, הבחנתי, שבזמן שהבחור מצץ לי והביאני לשיא – גם אונן לעצמו עד לשפיכה על רצפת האולם. זה כנראה מה שגרם לריח ברור כל כך של זרע להגיע לאפי. הנחתי את המגבונים על כתם הזרע שעל הרצפה ומיהרתי לצאת, כדי לשחרר לחץ עז מכיוון השלפוחית שלי ובעיקר לברוח מהאולם. מנסה לעכל את פשר הנאתי מהחוויה שעברתי.

לפרק הקודם לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2019 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...