אילוסטרציה. צילום: torbakhopper, flickr.

 >  >  > 

תודה לאל

לרגע הבזיקה בראשי תמונה שבה אני מנשק את צווארו קלות ומלקק מעט את חלקו העליון, והוא עוצם עיניים, נאנח ומתמסר לתחושה שנעה בין דגדוג להנאה.

זה היה יום לא קל, אחד מאותם ימים שבהם מרגע שפקחת את העיניים אתה יודע שהעולם דורש ממך תעצומות נפש כדי להתחיל ולפלס את דרכך בו. השעון המעורר בסלולרי צלצל. לא הייתי צריך להסתכל עליו כדי לדעת מה השעה. שש וחצי. בחצי השנה האחרונה הוא מצלצל בשעה הזו בכל יום. וכמו בכל יום, אפשרתי לעצמי עוד עשר דקות של נים ולא נים – עצימת עיניים והרפיית שרירים שהיוו בסך הכל צעד לאחור לקראת איזושהי תנופה. השעון צלצל שוב. הפעם ידעתי שאין לי ברירה אלא לקום.

בסופו של דבר אני אוהב לקום בבוקר. אני אוהב את התחושה ההישגית הזו – מדי יום בחצי השנה האחרונה אני קם להתאמן. מכיוון שאיני סומך על הבקרה העצמית שלי, נרשמתי לאימונים פונקציונליים קבוצתיים. בזכות השעה אנחנו תמיד מתאמנים בקבוצה קטנה והסטודיו, תודה לאל, קרוב לבית.

הסרתי מעליי את השמיכה, נמתחתי והרגשתי כיצד גם הזין שלי מתעורר. אורח החיים שלי, שכולל קימה מוקדמת, שעת שינה מאוחרת ואינסוף עבודה בין לבין במשרד עורכי הדין הבוטיקי שבו אני עובד, הפכו את חיי המין שלי, שהיו סוערים וגדושים בעבר, לנדירים באופן יחסי. ידעתי שאם אשלח אל עצמי יד, לא אגיע לאימון. הסתובבתי על הבטן והתכוונתי לקום. הרגשתי איך הזין שלי מתחכך קלות במזרון, כביכול בלי כוונה, הרי התכוונתי לקום, ויצאתי בכל זאת מהמיטה.

בתוך שבע דקות כבר הייתי מחוץ לדירה, מחיש את צעדי לסטודיו שנמצא כמה מאות מטרים מהבניין שבו אני גר. נכנסתי לסטודיו בסערה, איחרתי בשתי דקות בלבד והחימום כבר החל. אמרתי בוקר טוב לכולם ונעניתי בחיוך ובנזיפה על ידי המאמנת. היינו רק שלושה – רוני, שביני לביני כיניתי אשת הברזל, לא רק משום שהייתה חזקה בצורה בלתי רגילה ומפליאה ביחס לאישה במידותיה, אלא גם משום שהומור מעולם לא חדר את מעטה הברזל שהיה נסוך תמידית על פניה, ואהרון – בחור אמריקאי, דתי לשעבר, שהגיע לכאן ללימודי התואר השני במדעי היהדות וכלכלה, התאהב בתל אביב ונשאר בה לתמיד. או לכל הפחות לתמיד הזמני הנוכחי.

לאחר ריצה, שאותה המאמנת הגדירה כחימום, במזג אוויר שאמור היה לעודד אותי להישאר בבית, וסדרה לא קצרה של תרגילי כוח נדרשנו לרצף מחזורי שכלל הרבה עליות מתח, שכיבות סמיכה וסקוואטים. מעולם לא מצאתי את עצמי חרמן בזמן אימון, גם כשהחדר היה מלא בחתיכים מסוגים שונים, בעיקר משום שהייתי מרוכז בניסיון להצליח לעמוד במשימה. אהרון תמיד סיקרן אותי. משהו במבטא הזר, בחביבות הבריטית, שעל פניו לא היתה אמורה לאפיין אותו משום שהוא גדל בניו ג'רזי, והניגוד המפתיע בין גופו החטוב לקולו הבהיר, גרמו לי תמיד להגניב אליו מבטים. תמיד חשבתי שהמבטים האלו לא מובחנים, ועד כמה שאני יודע לומר כיום, הם באמת לא הובחנו מעולם.

נעמדנו האחד ליד השני, נכונים להסתער על המוט שאליו עלינו לקרב את החזה שלנו יותר פעמים מכפי שכל אחד מאיתנו חשב שהוא יכול. עליות המתח הדגישו את כל קווי המתאר האתלטיים בגופו של אהרון – הקיבורת שהתקמרה, שרירי הבטן שהתכווצו כדי לתמוך בכתפיים, הישבן שנראה תמיד מוצק ועגול במידה הנכונה שכווץ גם הוא במכנסי הספורט והבליטה הקלה מקדימה שאודותיה תהיתי מדי פעם.

יכולתי בקלות לראות כיצד הסיטואציה הפורנוגרפית והלא נוחה בעליל שבה הוא מבצע את עליות המתח בעירום ומכניס את הזין שלו לפה שלי בכל עלייה, עד לנקודה שבה הוא מגורה במיוחד וגומר על הפנים שלי בלי שליטה ובליווי אנחות קטנות, כמעט לא רצוניות, יכולה להתרחש. ידעתי שאהרון גיי, אך בשל החיוך הלבבי שלו ומבטו הצלול מעולם לא תיארתי לעצמי שתרחיש מסוג זה עשוי להתקיים. וגם אני בחור סולידי בסך הכל.

האימון הסתיים. רוני יצאה ראשונה. אמרה שהיא ממהרת. מעולם לא ידעתי אם להאמין לה משום שתמיד קיבלתי את הרושם שהיא לא מחבבת את חברתם של בני אדם או לכל הפחות לא זקוקה לה. אהרון ואני נשארנו להימתח. על פניו עלתה הבעה של סבל. "הכל בסדר?" שאלתי.

"כן, כן. הכל בסדר. אני פשוט חייב להתחזק בפלג הגוף העליון. זה זז לאט מדי." הוא השיב. לא היה לי דבר חכם לומר, מה גם שאהרון היה מוצלח ממני בכל הקשור לכוח בפלג הגוף העליון, אז ניסיתי לומר משהו שיישמע אינטליגנטי מספיק, אמפתי ולא ביקורתי יתר על המידה או חנפני, "אני לא אתלט גדול, אבל נראה לי שהכי פשוט ונכון זה להתייחס לאימונים האלו במינון נכון של הומור עצמי. תעשה את הכי טוב שאתה יכול, אבל אל תרד על עצמך." אהרון חייך. לרגע הבזיקה בראשי תמונה שבה אני מנשק את צווארו קלות ומלקק מעט את חלקו העליון, והוא עוצם עיניים, נאנח ומתמסר לתחושה שנעה בין דגדוג להנאה. המשכנו להימתח עוד כמה דקות בדממה. העפתי מבט בשעון ואמרתי שאני מוכרח לזוז. חייכתי, הלכתי למלתחות, לקחתי את הדברים שלי ויצאתי.

"פאק," חשבתי לעצמי "אני עם זקפה." אהרון בטוח ראה. קיוויתי שלא, אבל לא יכולתי לדעת בוודאות. אבל אם הוא לא ראה, כל מי שעובר מולי ברחוב כרגע רואה. התיישבתי על ספסל ורכנתי קדימה כדי לשוות לעצמי תנוחה הגיונית ודיסקרטית במידה הנכונה. כעבור דקה או שתיים הרגשתי שהנה מגיעה ההרפיה המיוחלת. כששמעתי חריקת בלמים התכוננתי לקום. שמעתי מישהו קורא בשמי. זה היה אהרון שחלף על פניי עם אופניו. "חשבתי שאמרת שאתה ממהר." הוא עקץ.

"הרגשתי שאני צריך לבצע עוד כמה מתיחות." הסברתי. נראה היה שזה הניח את דעתו. "אתה גר כאן?" הוא שאל.

"ממש ברחוב שמאחורי הפינה הזו." הצבעתי. הוא החווה עם הראש כך שהבנתי שאנחנו הולכים, לפחות כרגע, באותו הכיוון. הוא המשיך איתי עד לפינת הרחוב. כל הזמן שבו הלכנו – שתי דקות, לא יותר – מבטי היה שקוע ברצפה, עוקב אחר תנועות הרגליים שלי כשבזווית העין ראיתי גם את שלו. כשהגענו לפינת הרחוב הוא אמר שפניו עוד דרומה. לפתע הבנתי שאני בוהה בו. לא בדיוק בוהה משום שהישרתי מבט אל תוך עיניו, אבל איכשהו עשיתי זאת בצורה ריקה, "נתראה מחר." אמרתי. גופי רכן כלפיו, כאילו התכוונתי לנשק אותו, אך עוד לפני שהמצב נעשה מביך מדי התיישרתי לאחור ורק יד שמאל שלי נגעה בזרוע ימין שלו. הסתובבתי והלכתי.

המשכתי ללכת בלי להסתכל אחורה עד שהגעתי לפתח הבניין. הרגשתי עיניים נעוצות גבי. אבל ידעתי שזו רק תחושת המבוכה. כשהגעתי לדלת הבניין הסתובבתי לאחור. אהרון לא היה שם. אני לא יודע להסביר למה, חשבתי שישנו סיכוי, מעבר לתקווה, שהוא יעמוד שם וישלח אליי חיוך מזמין. נכנסתי לדירה, הוצאתי את הסלולרי מהכיס ועל הצג התנוססה שאלה: "קפה?" זה היה אהרון. פחדתי לפתוח את ההודעה מחשש שלא אדע כיצד לענות. בסופו של דבר עניתי בשאלה בת מילה אחת – "מתי?"

"עכשיו?" הוא השיב. שלוש דקות לאחר מכן אהרון עמד בפתח הדלת שלי ואני שוב בהיתי בו. הוא לא אמר מילה. הסתכלתי עליו והוא הסתכל עליי. הייתי מאובן. הוא הניח יד על המותן שלי. רכנתי לעברו והפעם שפתי נגעו בשפתיו. הן היו בשרניות, חמימות, לחות מעט ואיכשהו הזכירו לי בטעמן אפרסק. זו לא היתה בדיוק נשיקה, יותר כמו מישוש של מנעול שאתה מנסה להיזכר בצופן שלו. הוא חייך חיוך רחב יותר, כזה שגרם לקמטי ההבעה שסביב לעיניו להתגלות ולשיניו להיחשף, הניח את כף ידו על העורף שלי, קירב אותי אליו, הניח את שפתיו על שלי ופתח אותן מעט. עשיתי כמוהו. הרגשתי שאני מזיע קלות ורועד מעט ברגליים. התייצבתי ברגע שהרגשתי את לשונו חודרת בעדינו אל הפה שלי ונחה תוך כדי תנועה על הלשון שלי. פתחתי את פי עוד קצת ודחפתי את הלשון שלו עם שלי, תוך כדי שאני מצמיד אותו אליי בשתי ידיים, מרגיש את חום גופו, את חזהו ובטנו כנגד שלי.

היטיתי מעט את ראשי, נישקתי את צווארו, וליקקתי את הנקודה שבה הוא נפגש עם האוזן. ציפיתי לשמוע אנחה קלה, כמו זו שדמיינתי, אך במקום שמעתי קול פצפוץ שהעיד על נשיכת שפתיים מצידו של אהרון. בבת אחת הרגשתי איך אני מתקשה בעוצמה והדבר גרם לי לבדוק איך אהרון מגיב למגעם של הלשון והשפתיים שלי בנקודות אחרות בצוואר שלו. גם הוא היה קשה. הרגשתי זאת ממש בנקודה שבין קו המכנסיים שלי לזין שלי. הזזתי מעט את האגם שלי קדימה כדי להרגיש טוב יותר את הזין שלו. ביקשתי ממנו בלחש להוריד את החולצה ומשכתי אותה קלות כדי לעודד אותו לעשות זאת.

החזה שלו היה יפהפה. משורג ועם מעט שיער במרכז. ליקקתי מעט את הפטמה הימנית שלו ושלחתי יד ללטף את ישבנו. הוא היה מוצק בדיוק כמו שחשבתי והנשיכה הקלה שנשכתי את הפטמה השמאלית גרמה לו לתנועת כיווץ לא רצונית שעה שידיי היו עליו. ניצלתי זאת כדי להרחיב מעט את הפישוק שלו ולשלוח אצבע מרפרפת לביצים שלו שהורגשו מבעד לתחתונים. הרגשתי שגופו נענה לי והפישוק אף הורחב יותר מהסימון שלי. הרשתי לעצמי לגעת בצורה מובהקת יותר בביצים שלו ביחד אחת ולרפרף לאורך שרירי בטנו עם היד השנייה עד שהגעתי למכנסיים. הוא היה מתוח לגמרי ולא היה דבר שרציתי באותו רגע יותר מאשר לאסוף את הזין שלו אל הפה שלי, לשאוב אותו פנימה, להעביר עליו את הלשון בתנועות סיבוביות ולגרום לו לעונג אדיר.

תפסתי ביד אחד באחת מפטמותיו וצבטתי בצורה אגרסיבית. אנחה ברורה יצאה מגרונו והסיטה את תשומת ליבו מכך שידי השנייה כבר תפסה את הזין שלו מבעד למכנסיים. שפשפתי את הזין כנגד היד והמכנסיים. ראיתי בחיוכו שהוא נהנה, שהוא מוכן להתמסר ומזמין אותי לקחת אותנו הלאה. גם תנועות הישבן הקלות שלו, קדימה ואחורה, אותתו על כך. הגברתי את קצב השפשוף, הרגשתי איך ברגעים מסוימים הזין העומד מתנפח מעט יותר ביד שלי. הישרתי מבט אל תוך עיניו ושאלתי, "אפשר למצוץ לך?" הוא רק הנהן.

הורדתי את המכנסיים והתחתונים שלו בבת אחת אך לא הסרתי את המבט מעיניו. הרגשתי את חום הזין שלו ביד שלי ואת הוורידים לאורכו שהזרימו אליו דם בקצב מוגבר. העברתי אצבע מבסיס הזין שלו עד לכיפה. תפסתי אותו, חפנתי את הביצים, שפשפתי מעט ועזבתי. ירדתי על ברכיי מבלי להוריד ממנו את המבט, עד שהזין שלו היה ממש מולי. היה לו זין יפה. מעוקל מעט כלפי מטה ועם כיפה גדולה ונפוחה. הוצאתי לשון ונגעתי קלות בכיפה. פניתי לביצים וליקקתי אותם בעדינות, הוספתי מעט רוק וליקקתי אותם מעט יותר. הגברתי את הקצב והתמקדתי בביצים. הלשון שלי כיסתה היטב כל חלק שלהן. תחבתי את שפתיי חזק יותר אל עבר הביצים שלו. שאבתי את אחד מהן בשלמותה אל פי. הוא גנח. שלחתי יד לזין ושפשפתי תוך כדי שאני מלקק את הביצים שלו. "תמצוץ לי כבר." הוא ספק-ביקש ספק-ציווה.

הפעם לא היססתי. הכנסתי את הזין שלו לפה שלי. בבת אחת, עד הסוף, סוחט ממנו לחישת "פאק." שהייתה חזקה במיוחד. טעם קל של פרה-קאם הורגש בפה. מתוק יותר משציפיתי. הזין שלו מילא בקלות את כל חלל הפה שלי. הוא היה חם ובשרני. ליקקתי את הזין לכל אורכו, הכנסתי אותו לפי, שאבתי אותו והוצאתי, תוך שאני מעביר עליו את היד בתנועת משאבה. הגברתי את הקצב והענקתי גם יחס מיוחד לכיפה, שהתנפחה עוד יותר והפכה רגישה במיוחד לכל מגע. כששמתי אותה לבד בפה ליקקתי אותה בתנועה סיבובית עם הלשון בלי להוציא את הכיפה מחלל הפה. הרגשתי שזה גורם לו לרטט קל ברגליים ובגב התחתון. עשיתי זאת כמה פעמים בהפתעה, בין ליקוק לשאיבה ודחיפה של כל הזין לפה.

"אני רוצה לגמור." הוא אמר.

"איפה?" שאלתי.

"בפה שלך." הוא הבהיר. קמתי. נישקתי אותו בלהט כנגד הדלת, תפסתי את הזין שלו ביד והתחלתי לשפשף במרץ, דוחף את האגן שלו לאחור בכל פעם שהוא מניע אותו קדימה מתוך רצון להגביר את החיכוך. חשתי בזיעה שבצבצה על מצחו. הוא החל להתנשף בכבדות וסימן לי לרדת בחזרה על הברכיים. הפעם לא ירדתי. סובבתי אותו אל הדלת, השענתי את ידיו עליה והמשכתי לשפשף תוך שאני מנשק את עורפו ודוחף את האגן שלו באמצעות האגן שלי.

כשהרגשתי איך הזין שלו מתנפח עצרתי בבת אחת. אנחה פראית יצאה ממנו ולאחריה שמעתי איך הוא נושם קצובות. שלחתי יד לירך, ממש מתחת לישבנו. הורדתי את בגדיי וכרעתי שוב על הברכיים. נישקתי את ישבנו על שני פלחיו, מספר פעמים, לאט ובעדינות. שלחתי לשון אל הצד האחורי של הביצים שלו, גרמתי להן לרטוט באמצעות תנועות קצובות של הלשון שלי והמשכתי אל פי הטבעת. ליקקתי מעט את פי הטבעת ושמעתי אותו נאנח. ליטפתי את הזין שלו ואת הבטן שלו. רציתי להרגיש את הזין שלו בתוכי. בבת אחת. חזק חזק. דמיינתי איך הוא דופק אותי בלי רחמים, איך הביצים הכבדות שלו מתדפקות על התחת שלי, איך כל תנועה גורמת לי לכאב ולעונג, איך הוא גונח בכל פעם שהזין שלו חודר עמוק לתוכי ומפלח את התחת שלי שנסגר עליו ואיך טיפות של זיעה מטפטפות על גבי. המשכתי ללקק את פי הטבעת שלו, החדרתי לתוכו את קצה הלשון, בעדינות אך בנחישות. היד שלי המשיכה לשפשף את הזין שלו תוך שהלשון שלי נכנסת עמוק יותר על התחת שלו. הוא גנח וזה רק עודד אותי להגביר את הקצב. אכלתי את התחת שלו במסירות – ליקקתי מבפנים ומבחוץ ולא שכחתי להעניק יחס גם לביצים ולירכיים הפנימיות. הקצב נעשה גבוה מאוד והרגשתי איך הלשון שלי מתעייפת.

הפסקתי את החדירה עם הלשון והתחלתי ללקק את התחת שלו מלמעלה למטה. העברתי את הלשון שלי משיפולי גבו ולאורך עמוד השדרה שלו עד שהגעתי אל העורף. נשקתי לו ונצמדתי אליו מאחור. פרסתי את ידיו על הדלת בתנועת צלב והנחתי את זרועותיי במקביל על שלו. אפשרתי לזין שלי להתחכך בתחת שלו. זה היה כל כך נעים שתהיתי ביני לביני אם אני צריך לחדור אליו. יכולתי לגמור במקום. הוא שלח אצבע אל הפה שלי והחדיר אותה בעדינות. נשכתי וליקקתי אותה ושלחתי יד אחת אל הזין שלו. שפשפתי אותו בקצב שבו הוא החדיר את האצבע שלו לפה שלי. הכנסתי אצבע אחת לפה, הרטבתי אותה ושלחתי אל פי הטבעת שלו. החדרתי אותה פנימה לאט לאט. הוא נאנק חרישית. המשכתי להחדיר אותה עד שהיא היתה כולה בפנים ועצרתי. הרגשתי את הכיווץ של השרירים. המתנתי ונתתי לו להתרגל ובינתיים שפשפתי את הזין שלו עוד קצת, מעודד אותו להניע את התחת אחורה וקדימה כשהאצבע שלי בתוכו.

כשהרגשתי בהרפיה מסוימת התחלתי למשוך את האצבע החוצה. קל היה לחוש שהוקל לו, אך לפני שהאצבע שלי יצאה מהתחת שלו לחלוטין שיניתי את הכיוון והחדרתי אותה שוב פנימה. הוא גנח והפעם האצבע נכנסה בקלות רבה יותר. הגברתי מעט את הקצב. הוצאתי והכנסתי, נישקתי את עורפו, הוספתי אצבע נוספת וביצעתי תנועה אגרסיבית פנימה שגרמה לו לגנוח בחוזקה.

שחררתי. אפשרתי לו להירגע לדקה ובינתיים הלכתי להביא קונדומים וחומר סיכה. סיככתי את החור שלו ואת הזין שלי. נצמדתי אליו שוב. משכתי את התחת שלו אליי, כופפתי אותו מעט ומיקמתי את הידיים שלו על הדלת שלפניו ובגובה הלסת. "אני מת לזיין אותך." לחשתי לו באוזן ונשכתי את התנוך. הוא לא אמר דבר. הרחבתי את הפישוק שלו, תפסתי את המותניים שלו בשתי ידיים, חיככתי את הזין שלי ברווח שבין שני פלחי ישבנו, פתחתי אותו עד שראיתי את החור שלו והחדרתי את קצה הזין בעדינות. הוא היה צר. הרגשתי שהוא מנסה להרפות עד כמה שהוא יכול. "ששששש, הכל בסדר." אמרתי וליטפתי את העורף שלו. הכנסתי עוד כמה סנטימטרים פנימה, לאט ובעדינות, מאפשר הפוגה בכל פעם כדי שהוא יתרגל. כעבור מספר דקות כל הזין שלי היה בתוכו. הוא היה צר ומכווץ והרגשתי איך הזין שלי עומד להתפוצץ. התחלתי להוציא אותו לאט לאט ולפני שהגעתי לסוף הוא הניע בחדות את אגנו אחורה. כל הזין שלי נכנס. זה הרגיש כמו פילוח של שריר סיבי במיוחד. הוא צעק "פאק." בקול ונעצר ברגע שהייתי כולי בתוכו. התחלתי להניע את התחת שלי בעדינות קדימה ואחורה. הרגשתי איך בכל תנועה הוא נעשה מסור יותר, נינוח יותר ונשמע הרבה יותר. הגניחות שלו הפכו קצובות, קולניות יותר וורבליות יותר. הוא ביקש שאגביר את הקצב ושאזיין אותו חזק. עשיתי זאת. הידקתי את האחיזה במותניו, היטיתי את גבי לאחור, כופפתי את ברכי והתחלתי לפמפם. זאת היתה תחושה אלוהית. התחת שלו היה מושלם והוא הפעיל לחץ מענג על הזין שלי. כל חדירה גרמה לי להרגיש שאני יכול להמשיך כך לנצח – לזיין אותו ולגמור ואז שוב ושוב ושוב, עד לאפיסת כוחות. בכל פעם הזין שלי ננעץ עמוק יותר כך שבסוף התנועה האגן שלי היה צמוד לשלו. הוא גנח בפראות והמשכתי לזיין אותו בכוח ובמהירות. הרגשתי שאני קרוב לגמירה. עצרתי בבת אחת כשאני בתוכו. נצמדתי אליו. שנינו היינו מיוזעים. דחפתי את האגן שלי כדי להכניס את הזין שלי עוד יותר עמוק לתוכו. הוא נשך שפתיים ואמר "וואו, וואו, אני חייב לגמור."

"לא לפני שאתה מזיין אותי." הבהרתי.

הוא הוריד אותי לרצפה והעמיד אותי על ארבע. הרגשתי את הלשון החמה שלו מאחורי האוזן שלי. עצמתי את העיניים ונשפתי בשקט. זה היה נעים כל כך. הרגשתי את הירכיים שלו בין הרגליים שלי. הן היו לחות מזיעה שכבר הפכה קרה. הוא נישק את הגב שלי לאורך עמוד השדרה. מתעכב בכל פעם על נקודה אחרת תוך שהוא מרחיב את הפיסוק שלי באמצעות רגליו. רעידות של הנאה הציפו אותי. הוא חש בהן. הרגשתי שהוא חש בהן כי בתגובה הוא ייצב את הרגליים שלי כנגד הרגליים שלו. הוא רכן מעליי, מניח-לא מניח את החזה שלו על הגב שלי. הרגשתי את הפטמות הזקורות שלו כנגד השכמות שלי ואת הזין שלו מתחכך בתחת שלי. הוא היה קר משחשבתי, והבנתי שהוא הספיק לשים עליו חומר סיכה. הוא הניח את כפות ידיו על הכתפיים שלי, משך אותי קלות לאחור וגרם לי להקשית את הגב. הוא נתן לי נשיקה ממש בקצה הקרקפת ובלי התרעה מוקדמת חדר אליי עמוק ובעוצמה. צעקתי. זה כאב. כאב מאוד. אבל זה היה כיף. הנשימה שלי הפכה לקצרה. הרגשתי שכל התחת שלי מתפתל סביב הזין שלו. הרגשתי את הדופק שלו דרך הזין שהיה נעוץ עמוק בתוכי. הבחנתי בכאב עמום בביצים שלי. הבנתי שלא אחזיק הרבה זמן כך ואגמור בקרוב בלי שליטה.

שמעתי את עצמי צועק, "תזיין אותי חזק. בלי לרחם עליי. תפרק אותי. אני רוצה שלא תהיה עדין!" הופתעתי מהמילים שיצאו לי מהפה. לא כי הן גסות, אלא כי לא ידעתי איך אתמודד עם טחינה כזו. אבל זה מה שרציתי. רציתי להרגיש שאני לא מסוגל לעשות כלום חוץ מלגנוח ולהתרכז בזה שהוא דופק אותי ונהנה מזה.

הוא עשה בדיוק את זה – דחף בחוזקה את הזין שלו בכל פעם, הוציא והכניס, בכל פעם דוחף אותו עמוק יותר ומצמיד את התחת שלי אליו בכוח. גנחתי בחוזקה וצרחתי, "פאק!" בכל פעם. הכאב וההנאה התעצמו. הרגשתי איך התחת שלי מתרפה ומאפשר לזין שלו להעמיק בתוכי. כל דפיקה גרמה לי להשמיע קול והעבירה בי צמרמורת. הרגשתי שכל הגוף שלי חם. שמעתי גם אותו גונח ונאנח. "ככה? חזק יותר?" הוא שאל ואני רק הנהנתי. לא הבנתי שהוא לא רואה את ההנהון, אבל הרגשתי איך הוא דופק אותי חזק יותר. לא הבנתי איך זה אפשרי. שמעתי את רעש היניקה שהביצים שלו יצרו בכל פעם שהן פגשו בתחת שלי. "פאק אהרון, תמשיך, אל תפסיק, תזיין אותי חזק יותר." אמרתי לו בין גניחה לגניחה. הרגשתי איך הגוף שלו מתלהט. הוא המשיך לטחון אותי כך בחוזקה. המהלומות הקשו עליי להמשיך לעמוד על ארבע. שלחתי את הידיים קדימה, החזה שלי נצמד לרצפה והתחת שלי עלה גבוה יותר באוויר. הוא נעמד בכפיפה, תפס את הידיים שלי והחזיק אותן באמצעות יד אחת מאחורי הגב שלי. חזק. הזין שלו עוד בתוכי. הוא התמקם, תפס תנופה והמשיך לזיין אותי בחוזקה. בשלב הזה כבר לא גנחתי, אלא השמעתי קול של הנאה צרופה ורצופה שנקטעה רק כדי שאוכל לנשום. תחושת הכאב המענגת בביצים התעצמה, הבנתי שאני ממש קרוב לגמור. "פאק, אהרון, אני גומר!" צעקתי.

"עוד אין לך רשות." הוא אמר, ושמעתי את החיוך בקולו. הוא הגביר את הקצב, הביצים שלו דפקו על התחת שלי בכל פעם. התחת שלי בער. הזין שלו הפך לחלק מהתחת שלי. הרגשתי שהוא מתנפח בתוכו. הרגשתי איך הכיפה הגדולה והנפוחה מפלחת אותי ולא משאירה לי ברירה אלא לגנוח. "אני גומר, אני גומר, אני גומר!" הוא נאנק.

הוא יצא ממני בבית אחת. הסתובבתי אליו, כשאני ישוב על ברכיי. ראיתי שהוא אדום כולו, מזיע, מוצף חרמנות והנאה. הוא החזיק את הזין שלו ביד ושפשף בפראות. הבטתי בעיניו, הוא הביט עמוק אל תוך עיניי וקירב את הזין שלו לפה שלי. פתחתי את הפה, הוצאתי לשון והתחלתי ללקק את הביצים ואת הזין מהבסיס עד לכיפה, עוקב אחר תנועות השפשוף שלו ומשלים אותן. הרגשתי איך הוא מחכך את הביצים שלו על הפנים שלי. הוא הצליף בי עם הזין שלו מספר פעמים וחזר לשפשף. מדי פעם הוא עצר כדי לתת לי לינוק אותו. ינקתי אותו עמוק ובמהירות. הרגשתי עד כמה הזין שלו נפוח ורותח. הוא צעד חצי צעד לאחור, מגביר את השפשוף ומטה את ראשו לאחור. פתחתי את הפה ועצמתי את העיניים. בתוך שניות שמעתי אותו גונח "פאקקקקקקקקקקקקקקק!" בקול גרוני, עמוק וחזק. זרם של זרע שטף את הלשון, הפה, השפתיים, הפנים והכתפיים שלי. הוא היה חם, סמיך וכבד משחשבתי. כחשבתי שהזרם נפסק הוא גנח שוב ומנה נוספת נפלטה מהזין שלו, היישר אל הלחי שלי.

פתחתי את העיניים, ראיתי שהוא מתבונן בי ומתחרמן מהמראה שלי מכוסה בזרע שלו. הישרתי אליו מבט. ראיתי שהוא מבחין בכך שכעת אני עושה ביד. בעדינות, תוך שאני מלטף לעצמי את הביצים. המבט שלו היה אחר עכשיו. גם שלי היה שונה. המבט שלו שידר איזה אש שלא היתה שם קודם. הנאה מכך שאני לרגליו, מכוסה בזרע ומאונן. טבעתי בתוך המבט שלי והוא הבחין במסירות שלי. הוא התלבש ויצא משם. נותרתי שם, לבדי, על הברכיים, מאונן ולוחש את שמו. "תזיין אותי אהרון, תזיין אותי. פאק. תמשיך. כן. בדיוק ככה. אני רוצה שתזיין אותי חזק יותר." לחשתי-גנחתי לעצמי בזמן שהגברתי את קצב השפשוף. הנעתי את האגן במהירות כדי להעצים את החיכוך. הרגשתי כיווץ בביצים וידעתי שאני גומר. פלטתי זרע על הרצפה בשלושה מטחים וגנחתי בקול. נשארתי כך על הרצפה עוד כמה רגעים, מסדיר נשימה ונותן לגוף שלי להירגע ממה שעבר עליו. התחת שלי עוד בער וכל מה שיכולתי לחשוב עליו היה "ואוו!"

כשיצאתי מהמקלחת חיכתה לי הודעה נוספת בסלולרי. "בסוף לא שתינו קפה." הוא כתב. "לא נורא. בפעם הבאה. אפשר לשתות קפה אחרי האימון הבא. הסטודיו ממש קרוב לכאן, תודה לאל." השבתי.    

   

 

לפרק הקודם לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2018 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...