אילוסטרציה. , shutterstock.

 >  >  > 

התבגרות - פרק ח'

אני אוהב אותך גיל

"אבא שלך ביסקסואל?" עומר פער זוג עיניים והפסיק לרוץ.

"רצים," אמרתי והותרתי אותו מאחור, "מספיק אתמול התבטלנו."

עומר השיג אותי. "מי היה מאמין?"

"העולם מלא הפתעות. ומסתבר שאימא שלי לא ידעה. כשהיא שאלה אותו למה הוא לא סיפר לה, הוא אמר שהיא אף פעם לא שאלה."

"מצחיק. אתה חושב שהוא התבייש?"

"יכול להיות. ואולי הוא פחד שהיא תזרוק אותו. אתה יודע, אני מרגיש טוב יותר עכשיו, כשאבא שלי בצד שלנו. ואם הוא לא היה שומר בסוד שהיה לו חבר, היו נחסכות לי הרבה דאגות."

אחרי שעברנו את הבתים האחרונים של גליל ים פנינו ימינה ומרחוק הבחנתי בדמותו הקטנה של שמאי. מה הוא היה אומר אילו היה יודע עליי ועל אבא, תהיתי, והבנתי שלא ממש אכפת לי.

"למה אצל אחרים הדברים הולכים בקלות ואצלי הכל קשה," אמר עומר. "היו זורקים אותי מהבית. אבא שלי היה נזכר בסיפורים שסבא שלו סיפר על החיים בעירק, ההפקרות של המוסלמים והשבועה שהסבא של הסבא לקח שאף אחד מצאצאיו לא יעשה מעשה סדום."

"עברו מאה שנה מאז שהוא נשבע. אלוהים כבר שכח."

"אלוהים שלנו לא שוכח דבר. והוא טורח להזכיר את ההבטחות של האבות שלנו לפחות פעם בחודש."

החלטתי לשנות נושא. "תרצה לבוא אליי ביום שישי אחר הצהריים? ההורים שלי הולכים לסרט עם יוני ואלמוג."

"בטח. ובשבת אפשר יהיה לנסוע לפארק הירקון ולרוץ שם. אחי לא יתעורר לפני הצהריים והאוטו יהיה פנוי."

* * *

"נחזור בסביבות שבע," אמר אבא וסגר את הדלת. מיהרתי לחדרי, סידרתי אותו והחלפתי מצעים. תיארתי לעצמי שההורים מנחשים שעומר יגיע ולא מצאתי סיבה להעמיד פנים שאני מבלה לבד מול המחשב. שמעתי קול צעדים מהלובי של הקומה. השתקתי את הסמארטפון, רצתי לכניסה, פתחתי את הדלת ועומר ניצב מולי. משכתי אותו פנימה, סגרתי את הדלת והצמדתי את שפתיי לשפתיו,  נושם את ריח משחת השיניים שלו. שלושה שבועות חיכיתי לרגע שבו שוב ארגיש את גופו ואגע בפניו בלי לפחד ששמאי יצוץ מאחורינו. בשישה צעדים גמאנו את המרחק לחדרי, סגרתי את הדלת ונישקתי אותו פעם נוספת. לשונו חדרה לתוך פי, תחילה מהוססת, מלטפת את השפה העליונה ואחריה את התחתונה, ולאחר מכן ביתר החלטיות, בודקת היכן נמצאת הלשון שלי ואת טעמה. ידיו אחזו בעורפי ושלחו בי גלים של חום. משכתי את הסווטשרט שלו מעלה והתפעלתי מחדש מהשיער הקצר שצמח על חזהו.

"הגוף שלך טהור," אמרתי.

"למה אתה מתכוון?"

"הוא יפה כמו ציור. הוא מושלם."

בתשובה עומר הוריד את חולצתי ובחן את החזה שלי.

"אני לא מבין בציורים, אבל אני אוהב את מה שאני רואה," הוא אמר ושלח את לשונו חזרה לתוך פי.

העברתי את אצבעותיי על גבו והחלקתי אותן לתוך מכנסיו. הישבן שלו היה מוצק ונטול שומן, כפי שהיה בכל הפעמים שבדקתי אותו עד היום. חשק עז לשכב על עומר מילא אותי. הורדתי את מכנסיי ותחתוניי, ועומר עשה כמוני. דחפתי אותו קלות לעבר המיטה, הוא נשכב על בטנו ואני שכבתי עליו.

"סַפֵּר לי סיפור," הוא ביקש.

נישקתי את הלחי השמאלית שלו שפנתה כלפי מעלה. גופי בער ואֵיבָרִי נמתח עד כלות. הדמות של השליט הגדול של רומא עלתה בראשי. "שמעת על יוליוס קיסר?"

"הגם אתה ברוטוס," לחש עומר.

"בדיוק. במאה הראשונה לפני הספירה האי לסבוס תמך בשודדי ים שהפריעו למסחר בים האגאי ורומא רצתה להעניש אותו. יוליוס קיסר שהיה בן תשע עשרה נשלח כשגריר לממלכה בשם בִּיתִינְיָה, ששכנה בטורקיה לחוף הים השחור והייתה גרורה של רומא, במטרה לגייס צי שיעזור לרומא בכיבוש האי."

עומר נע קלות תחתיי. "יש לך קול עמוק," הוא אמר.

הסמקתי. "מסתבר שיוליוס ומלך ביתיניה, נִיקוֹמֶדֶס, מצאו חן אחד בעיני השני, יוליוס שכח שהוא צריך לגייס צי ואת הזמן בילה במיטתו של המלך, עד שכינו אותו 'מלכת ביתיניה'."

עומר הסתובב על גבו ואני כמעט נפלתי מהמיטה, אך מיהרתי להישכב על בטנו.

"אתה ממציא את זה."

"הכל אמת לאמיתה," אמרתי ונישקתי אותו. "החיילים שלו שרו, "גאליה כרעה לפני יוליוס, והוא כרע לפני נִיקוֹמֶדֶס." לשוני החליקה לחזה והתעכבה על הפטמות העגולות שעמדו כשני כפתורים זעירים, משם לבטן ודרך פס השיער הדק והשחור היא ירדה לשיח הערווה ולאיבר הזקור במרכזו. שמעתי קולות המהום, וליקקתי את הפטרייה. ריח העץ שזכרתי אפף אותי ואנחה ארוכה עזבה את פיו של עומר. אצבעותיו חפרו בשיערי, ליטפו את פניי. שיניתי את התנוחה, הנחתי את ראשי על בטנו, אחזתי באיבר והכנסתי את קצהו לפי. גניחה ארוכה. העברתי את אצבעותיי על שק האשכים והאיבר של עומר קפץ מעלה ויצא מפי. החזרתי אותו לפה והעברתי את הלשון סביבו. גניחה נוספת. הידקתי קלות את שפתיי והזזתי את הראש קדימה ואחורה, בעוד קצות ציפורני מלטפות את הביצים של עומר.

אצבעותיו של עומר התהדקו סביב ראשי. "אני הולך לגמור."

רציתי להוציא את האיבר מהפה, לראות את האיבר פועם ואת הסילונים ניתזים, ואז חשבתי, שאולי הפעם אטעם את נוזל הגוף של עומר. המשכתי ללחוץ עם הלשון על האיבר ולהחליק אותה על קצהו, לימין, לשמאל, לימין.

"אני הולך לגמור," הוא חזר.

המשכתי ללטף את הביצים וללקק את החלק העליון של הזין.

צעקה עמוקה עזבה את פיו של עומר ונוזל חמצמץ מילא את פי. פלג הגוף העליון שלו התרומם והוא צעק פעם נוספת. מה עושים עם נוזל הזרע? בסרטי הפורנו השחקנים לרוב גומרים בחוץ ואין להם את הבעיה. בלעתי והמשכתי ללקק את הפטרייה. גניחה שלישית וגופו של עומר נשמט חזרה למיטה.

"אני אוהב את יוליוס קיסר," הוא לחש ומשך אותי אליו. "אני אוהב אותך, גיל."

נשכבתי עליו, כמו קודם, מסדר את האיבר הזקור שלי שלא יכאיב.

"זו הייתה הרגשה אלוהית," הוא המשיך, "העוצמה של הגמירה, האורך של הגלים."

נישקתי אותו. "אני שמח כשאתה נהנה."

"בוא אליי," הוא אמר, "גם אני רוצה לטעום אותך."

הוא אחז במותניי ורמז לי לקרב אותם אליו. התיישבתי על חזהו, ברכי ושוקיי משני צידיו, נשענתי עם ידיי על המעקה האחורי של המיטה וקירבתי את איברי לפניו. עומר ליטף את בטני, שבניגוד לבטנו הייתה חלקה לחלוטין, מתח את ידיו לחזי וצבט את שתי הפטמות שלי. כאב נעים זרם מהפטמות לאיבר. הנעתי את האגן. עומר עזב את הפטמות, פתח את פיו, משך את האגן לעברו ועטף את האיבר המתוח שלי עם שפתיו. המשכתי להניע את גופי, והאיבר שלי החליק פנימה והחוצה, הלוך ושוב. הרגשתי בשנית את הכאב בפטמות. הפעם הוא לא הרפה. גנחתי. הביצים ליטפו את חזהו של עומר, והמגע העביר בי צמרמורת ארוכה. הכאב בפטמות נמשך וגלי חשמל ירדו לעבר האיבר. הלחץ החל להיבנות. פנימה והחוצה. אנחה מלאה ציפייה. הכאב בפטמות גבר וכמו במטה קסם הגדיל את הלחץ בבסיס הזין.

"אני גומר," לחשתי, ולפני שהספקתי לסיים את המשפט האגן שלי רעד והגב נזרק לאחור והתנתק מאצבעותיו של עומר שאחזו עד עתה בפטמות. עומר הוריד את ידיו לאגן, ושמר שהוא לא יזוז. צעקתי מאוֹשר.

התכופפתי לעברו ונישקתי אותו ארוכות.

"איפה קיבלת את הרעיון לצבוט את הפטמות?" שאלתי. "הכאב חִרְמֵן אותי כמו שלא ידעתי שאפשר."

"אני אוהב לצבוט את עצמי."

נשכבתי לידו ועומר הסתובב לעברי. שכבנו כך אחד מול השני, חזֵינו עולים ויורדים, רגלינו משולבות, ידינו מונחות אחד על מותני השני, נשימותינו מתערבבות, עד שעינינו נעצמו.

* * *

כשהתעוררתי החדר היה חשוך. המחוגים הזוהרים של שעון הקיר הורו על שש וחצי. עומר פקח את עיניו.

"תרצה להישאר לפגוש את המשפחה שלי?" הצעתי.

עומר נד בראשו לשלילה. "יהיה בסדר אם נחכה עוד קצת? אני רוצה לשמור את העולם שלנו לעצמנו כמה שרק אפשר."

לפרק הקודם לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...