אילוסטרציה. צילום: Jon Olav Eikenes, Flickr.

 >  >  > 

מאסטר גיל - פרק שלישי ואחרון

מיקונוס

בחופש של יא' הורים הציעו לנו טיול בתנאי שנחזור אחר כך לעבוד. מאסטר גיל החליט שאנחנו  נוסעים ליוון. הבחירה הטבעית הייתה חופי הנודיסטים הידועים של מיקונוס. התכנית הייתה לנסוע מיד עם תום הלימודים כדי שיהיה זמן לחזור ולעבוד. שיטוט קצר באינטרנט גילה לי שאלו החופים המועדפים על הומואים מכל אירופה. מאסטר גיל התלהב מהחתיכות שהופיעו בתמונות מאותם חופים עצמם. אבא נכנס אלינו ערב הנסיעה. אני יודע מה הייתי עושה בגילכם, אבל היום צריך יותר להיזהר, אז תיהנו ותשמרו על עצמכם, אמר ונתן לכל אחד חבילה עם חמישים קונדומים.

כמה ימים לפני הנסיעה שלח אותי מאסטר גיל לקנות קולר ורצועה. הוא אמר שלאחת היזיזות שלו יש יום הולדת ושהיא נורא אוהבת את הכלב הרצחני שיש לה בבית אז זה צריך להיות קולר ורצועת עור ארוכה ותואמת. בחרתי את הסט הכי מפואר שהיה מעוטר בקוצי מתכת על הקולר וניטים שטוחים על רצועה של שלוש מטר.

שכרנו חדר באכסניה זולה במרחק הליכה מהחוף. כבר בכניסה שמחנו לראות שגם באכסניה אנשים לא טורחים להתלבש. הנחנו את התיקים בחדר והשלנו את בגדינו מאסטר גיל פתח את התיק שלו והוציא את הקולר שקניתי. זה בשביל שידעו להבדיל ביננו, אמר וענד לי את הקולר. ניסיתי למחות אבל מאסטר גיל הבהיר שאנחנו רחוק מהבית, החוף מלא הומואים חרמנים והוא לא רוצה שבטעות יתחילו איתו. אחר כך הוא חיבר את הרצועה לקולר ואמר שזה בשביל שלא אלך לו לאיבוד. ניסיון מחאה שלי הביא לתגובה חריפה וכואבת.

ההתרגשות מהפעם הראשונה, מאז גיל חמש, שאנחנו יוצאים החוצה עירומים לסביבה זרה שהחרמנות נישאת בה באוויר, גרמה לאברו של מאסטר גיל להתמלא. באופן מביך הקולר על צווארי והעובדה שאני מובל ברצועה הוסיפו את המעט שנדרש כדי שאברי יזדקר למלוא תפארתו עוד לפני שמאסטר גיל פתח את הדלת.

מאסטר גיל הוביל אותי לאורך המסדרון אל עבר הלובי וממנו החוצה אל חוף הים. כבר בדרכנו אל מחוץ למלון משכנו מבטים של כל הנוכחים שמעולם לא ראו נער מוביל ברצועה את ההעתק שלו... מאסטר גיל אף קיבל כמה לטיפות על חזהו וישבנו מחבורת בנות שהתגודדה בכניסה ונראה מרוצה מהפתיחה. הבנים דווקא שלחו ידיים לזין הזקור שלי, צבטו בפטמותיי וליטפו את ישבני.

מבט חטוף על החוף גילה חלוקה לא מסודרת לאזורים של גברים ואזורים מעורבים. זה היה מפרץ רחב תחום בסלעים בקצותיו ודיונות עם סבך אשלים ורתמים כמעט לכל אורכו. מאסטר גיל החליט כנראה להכיר את הסביבה לראות ולהראות. הלכנו על קו המים והיה ברור שאנחנו מעוררים שיחות ומבטים חומדים משני המינים. זוגות בודדים וחבורות היו פזורים לכל אורך המפרץ בצפיפות משתנה. מדי פעם נראה זוג מתערבב על החול אך לא ראינו ממש אקשן. לעומת זאת נראתה תנועה הלוך וחזור אל אזורי הסבך ואף הבחנתי בכמה שמשיות שבלטו בין הצמחייה או מאחורי הדיונות השטוחות.

כשהשלמנו את הסיור מקצה לקצה החליט מאסטר גיל לבדוק את 'החצר האחורית'. פנינו לעבר מעבר בין הדיונות כשלקראתנו יצאו מהפתח בסבך חבורה של ארבע בנות מצחקקות שנראו אחת טוב יותר מהשנייה. הן נעמדו לרגע לפני מאסטר גיל בהתרסה ומיד החלו לשלוח ידיים שתים עליו ושתים עלי. הנגיעות סיפקו את הטריגר הדרוש לזקיפת התורן של מאסטר גיל שכמובן משכה את התלהבותן.

הוא יותר בקטע של בנים, אמר להן מאסטר גיל וארבעתן עברו לגעת בו. משלא הביע כל התנגדות משכו אותו אחריהן הוא נתן את הרצועה לאחת מהן, תמצאי לו מישהו שיעסיק אותו ותבואי, אמר לה. חסר לך שאשמע תלונות עליך, תזכור, נועדת לשרת.

היא הובילה אותי מעבר לעיקול בשביל כשמולנו הגיע בחור שנראה בגילי בערך, נמוך ממני ביותר מראש, צנום עם רעמת תלתלים. הוא נעץ בי מבטים וחייך, איזה כלב יפה יש לך, אמר לבחורה בלי להסיר את עיניו ממני. קח, אמרה לו במוסרה את הרצועה, שלך. היא הסתובבה ללכת אך שבה ופנתה אליו, רק תדאג שהוא יהיה עסוק כל הזמן שלא יבוא להפריע לבעלים שלו. אם נמאס לך תעביר אותו הלאה, רק שלא יבוא להפריע, חזרה על עצמה.

ברגע שהיא נעלמה נמחק החיוך מפניו, הוא הסתכל עלי במבט רצחני ומשך את הרצועה למטה. רד על ארבע, כלב, כלבים לא הולכים על שתים.
ירדתי על ארבע והוא הוביל אותי כמה צעדים לצל של עץ ממש בשולי השביל. הוא אחז בראשי והצמיד אותו למפשעתו. לקחתי את הזין שלו לפי. הוא היה רפוי ולא בישר שום קושי. עטפתי את בסיס האיבר ותוך כדי שאני מגלגל אותו בפי ינקתי את הזין שניות ארוכות עד שהחל להתמלא. הוא התמלא במהירות וכבר גלש לגרוני אך עדיין היה רך. המשכתי למצוץ כשמשנייה לשנייה הצטמצם טווח התנועה של הלשון שלי. הוא הרגיש בעובי שבין המאמן לאבא אבל ארוך יותר משניהם. לא יכולתי שלא לתהות איך הגוף הקטן שלו מצליח להפנות כל כך הרבה דם למלא את הזין הענק בלי שהוא יתעלף. לבסוף הוא התקשה, בתחושה כיפת הזין הייתה כבר בקיבה שלי. הוא החזיק את הראש שלי צמוד למפשעתו והרגשתי שהאוויר אוזל. ניסיתי להניע את ראשי לאחור ולרווחתי הוא שחרר את אחיזתו. נסוגתי עד שהכיפה הייתה בין שפתיי ושמעתי רחש של פליאה סביבי. הוצאתי לרגע את הזין מפי והעפתי עליו מבט. הוא נראה כמו עמוד חשמל, עבה, ישר מזדקר ניצב למפשעה. החלקתי את שפתיי על העמוד עד בסיסו כששמעתי אותו מורה לי לעמוד על רגליי בפישוק.

פתאום הכתה בי ההכרה שאני בשטח ציבורי מוצץ זין לעיני חבורה של זרים שאפילו לא ראיתי מי הם והנה אני עומד להציע להם את התחת שלי. המחשבה ריגשה אותי ואכן מהרגע שהונף ישבני באוויר החלו לחדור זיקפות למעיי. שלושה או ארבעה כבר מילאו קונדומים אך הזין שטוחן את גרוני טרם הראה סימני גמירה. שמעתי קריעה של עטיפת קונדום מעל לראשי ורגע לאחר מכן הוא חילץ את העמוד מפי, הורה לזין שבאחוריי לפנות את החור וסובב אותי. הוא חדר לתוכי מרעיד את גופי מעוצמת הגירוי. הספקתי לראות שאנחנו מוקפים במעגל צפוף של זקפות זקורות לפני שמישהו השתלט על גרוני וחסם את שדה הראייה שלי. ריגשה אותי העובדה שאדם זר לחלוטין מרשה לעצמו להשתמש בגרון שלי כאילו היה רכוש הציבור. עמוד החשמל נותר נוקשה נע בעוצמה באחוריי גם אחרי שגמרתי באורגזמה עוצמתית. הרגשתי את רגלי נמסות ולולא היה לי מישהו מולי להיאחז בו הייתי נופל. ארבעה גמרו בגרוני, אני גמרתי פעמיים עד שהעמוד נשלף בבת אחת מגרוני, הבחור מיהר להוריד אותי על ברכיי ואחרי שני שפריצים על הפנים שלי הוא תקע את העמוד עמוק לגרוני שופך את שארית זרעו ישר לקיבתי.

הסתכלתי סביבי. היו שם כעשרים צעירים, רובם ממש חתיכים, שצפו במתרחש אוחזים בידם זקפה נוקשה. הבחור התיישב בצד הרצועה בידו ואיתגר את החבורה לכסות אותי שלי בשפיך. לי הוא הורה להרים את הראש למעלה, לפתוח את הפה גדול ולהוציא את הלשון. תוך רגע כבר ראיתי מעלי זין יורה. היו שהצליחו לקלוע את רוב המתחים לפי, היו שפיזרו את זרעם על פניי כשרק חלק קטן נוחת על לשוני המושטת. משהתפרקה החבילה פנו חלקם לדרכם. הייתי די המום מהסיטואציה אליה נקלעתי. מעולם לא הזדיינתי עם זרים מוחלטים ובטח שלא במקום ציבורי, לא הייתי בגנים או מקומות מפגש כאלו פרט לאותה פעם שחבריי השתמשו בי בפארק. היה בזה משהו מחרמן ביותר ולראייה ניצבה זקפתי נוקשה כאילו לא ירתה לפני רגע.

נראה שהצנום מיצה את הקטע ואחרי שהתפזרו כולם עזב את הרצועה והלך. הייתי צריך להתאושש מהסערה שהציפה אותי ופניתי לחפש את מאסטר גיל. הרגשתי שהוא איפה שהוא נינוח ומבסוט. חזרתי על השביל בו נפרדנו אך הוא לא היה בשום מקום. הנחתי לידיים שנשלחו לזקפתי ללטף אותה אך לא האטתי את צעדיי. מישהו שניסה לאחוז בזקפתי שאל לאן אני הולך, אמרתי שאני מחפש את אחי. אחיך התאום?, כן, הוא הלך עם חבורה של בנות לכיוון הבר. ניסיתי להמשיך ללכת אבל הוא אחז ברצועה ומשך אותי לעבר השיחים. הסתכלתי לאחור וראיתי כמה צעירים עוקבים אחרינו.

הראש אמר לעזוב אותם וללכת, הזין והרצועה החזיקו אותי במקומי. הבחור העמיד אותי בצל, כרע מולי וניסה למצוץ את הזין שלי. הוא השתנק במחצית ומישהו מחבורת הצופים הזיז אותו הצידה ובלע את האיבר כולו. מכאן נסחפתי לעוד סקס מרובה משתתפים. זיינו אותי, מצצו לי, זיינתי, מצצתי, גמרו עלי, גמרו בתוכי, גמרתי שלוש פעמים עד שקצרה נשימתי ולא יכולתי להמשיך. התנערתי מהחבורה, ירדתי למים, שטפתי את גופי ואחר כך פניתי לכיוון מרכז החוף.

לא יכולתי להתעלם מתשומת הלב שמשכתי. תגידו שזה טבעי, צעיר בן שבע עשרה חתיך, שרירי, חלק, עירום עם זקפה נוקשה של עשרים  סנטימטר, קולר לצווארו ורצועה של כלב נגררת אחריו כשהוא צועד על קו החוף בוודאי שימשוך תשומת לב. אבל בשבילי הכול היה כל כך חדש, מפתיע ומרגש. החופש של להתהלך עירום על שפת הים, להפגין בטבעיות וללא כל בושה את העדפתי המינית ולא להסתיר את התרגשותי מכך. שוב הבחנתי שהולך ומתאסף מאחורי זנב של עוקבים. האצתי את צעדיי.

במרכז החוף בקו התפר שבין החול המישורי לדיונות, היה ממוקם בר שהיה שילוב בין בר חוף לטברנה. הוגשו שם בירה ואלכוהול לצד ארוחות פשוטות. בשלוש נקודות אסטרטגיות מוקמו ברזי מים קרים עם שלטים שמעודדים את הנוכחים לשתות הרבה מים ולידם דליי עץ מלאים בקונדומים עם שלטים המאיצים בכולם לקיים רק מין בטוח. בחלק הפנימי, על דק עץ, היו שולחנות רגילים ובחלק הקדמי על החול עמדו שולחנות בר גבוהים.

מרחוק ראיתי קבוצה נרגשת של בנות בחזית הבר. ידעתי שמאסטר גיל במרכזה. כשהתקרבתי הוא יצא ממרכז החבורה ובא לקראתי זוהר כולו עם חיוך מרוח על פניו וזקפתו זקורה לפניו.
-תראה לאן הבאת אותנו, זה גן עדן פה, אמר בהתלהבות וחיבק אותי ארוכות זקפותנו נמעכות ביננו. נראה לי שהקונדומים של אבא לא יספיקו לכל השבוע, אמר בצחוק גדול. תוך כדי שמרחנו שכבת קרם הגנה חדשה אחד על השני, סיפרנו זה לזה את שעבר עלינו מאז שנפרדנו, לא משמיטים שום פרט.

פתאום הוא נזכר בקולר וברצועה. הטון שלו השתנה בבת אחת, הוא אחז ברצועה ואמר, הבנות מחכות לי ונראה לי שגם אתה הולך להיות עסוק. הוא הוביל אותי לכיוון הבר כשחבורת הבנות נועצות בנו עיניים מצד אחד בעוד חבורת חתיכים נועצות בנו עיניים מהקצה השני של שורת שולחנות הבר. הוא פנה לעבר חבורת הבנים, נתן לראשון את הרצועה. תיהנו ממנו ותחזירו לי אותו לפני ארוחת הערב, אמר והפנה את גבו. הוא הסתובב חזרה ואמר, אם הוא לא מציית או משרת אתכם כמו שצריך רק תדווחו והעונש יגיע.

חבורת החתיכים קיבלה את פני בסדרת חיבוקים ושליחת ידיים. הנחתי לכל מי שרצה לגעת ולמשש ונהניתי מתשומת הלב. היו סביבי שלושה עשר צעירים כמעט כל אחד ממקום אחר ולשמחתי האנגלית של רובם הייתה בסיסית כך שהרגשתי נוח לתקשר עם כולם עד שאחד מהם תפש את הרצועה ומשך אותה כלפי מטה והוריד אותי על ברכיי. הוא דחק אותי אל מתחת לשולחן הגבוה ונעמד נשען עם מרפקו על השולחן והזין שלו בפנים שלי. הסתכלתי סביב ומכל עבר נראו רק מפשעות עם אברים ברמות ריגוש שונות אך אף אחד לא ממש זקור.

נו, למה אתה מחכה, אמר הבחור שהחזיק ברצועה והצליף עם הקצה שלה לכיווני בלי להסתכל בכלל. לקחתי את הזין הרפוי שלו בידי ומיד חטפתי עוד מכה, תוריד את הידיים שלך, בשביל מה יש לך פה, הוא נבח עלי וכל החבורה התגלגלה מצחוק. מושפל וכואב התחלתי למצוץ לו. מישהו הביא סיבוב בירה ונעמד במקום הבחור שמצצתי לו. הם התחלפו ביניהם עד שכל הזקפות סביבי היו זקורות ואז התחיל סיבוב נוסף. אחרי הרבה סיבובים של מים, בירה ומציצות הציע מישהו שנלך לעשות סיבוב. הם פנו כמובן לחלק האחורי, לכיוון הדיונות מובילים אותי במרכז החבורה נוגעים בי כל הזמן ומחדירים אצבעות לאחוריי. בדרך הם הסבירו לי שכדי שאפשר יהיה להירגע על החוף בלי הטרדות, סקס על החוף לא מקובל. מאחור, לעומת זאת הכול מותר כולם על כולם.

האורגיה פרצה מיד לאחר שנעלם הבר מאחורי החול. בעשר דקות הראשונות פשוט עמדתי בפישוק קל, ידי על עורפי, מפקיר את גופי להערצת הסוגדים. כמעט כל חלק בגופי קיבל טיפול אינטנסיבי של לשון. בתי השחי שלי, הפטמות, הטבור, אחד נכנס מלמטה ללקק את הביצים שלי בעוד שניים מלקקים את הזין שלי. מישהו חפר בין ישבניי וליקק את חור התחת שלי. אחר כך הורידו אותי על ארבע חודרים לגופי מלפנים ומאחור, שוב בסבבים, כשמסביב היו חדירות של כולם אל כולם ולכל חור. אחרי שעה ארוכה של חדירות התחילה תחלופה מהירה בגרון שלי כשכל אחד נכנס ואחרי רגע גומר עמוק בגרוני או על לשוני. כשזה נגמר, נעמדה החבורה סביבי ושטפה את גופי המיוזע בזרמי שתן חמים הם התחילו להתפזר כשניגש חתיך שרירי אחד שחיכה בצד. הוא תקע זין עבה וזקור למעמקי גרוני ואחרי שהייה קצרה התחיל להשתין עמוק לתוכי. לא הייתי מוכן לשיטפון וכמעט טבעתי. רק שחרור הגרון ותנועות בליעה מהירות הצילו אותי.

כשסיים להשתין לקח השרירי את הרצועה והתחיל למשוך לכיוון השביל. ניסיתי לקום על רגלי אך הוא נזף בי שכלבים צריכים ללכת על ארבע. אני לא כלב, מחיתי. התשובה באה עם ארבע הצלפות כואבות של החגורה. לא הייתה לי ברירה, הלכתי אחריו על ארבע מושפל עם דמעות בעיניים וחשבתי איפה גיל? מאסטר גיל היה עסוק בזיונים, הרגשתי את הדגדוג המוכר על הזין שלי וידעתי שהוא נהנה. השרירי הוביל אותי לים לרחצה אבל לא הרשה לי לעמוד על שתיים. בעודי רוחץ את השתן שיבש על עורי עבר מישהו ואמר, איזה כלב מיוחם יש לך פה, תראה את המוט הזקור שלו. השרירי שאל אותו אם הוא רוצה ונתן לו את הרצועה.

עברתי מיד ליד מזיון לזיון עד שעות הערב המוקדמות. יכולתי להרגיש שמאסטר גיל לא מפסיק לזיין ונהנה מכל רגע וזה מה שחשוב. למרות שהוא מעולם לא הראה לכך סימן, ידעתי שהוא מרגיש גם אותי ויודע שמזיינים אותי כל הזמן.

כשהובלתי לחדר מצאתי את מאסטר גיל שרוע חסר כוחות על מיטתו. המלח, שאריות השתן והזרע היבש גירדו לי אז ביקשתי רשות ללכת להתקלח. מאסטר גיל קם והוביל אותי למקלחת. לקחנו חדר זול, בלי מקלחת צמודה. המקלחות היו בחלק האחורי של המלון, משותפות לכל המיגדרים. זה היה אולם לא גדול עם ספסלים בצד אחד ושורה של כעשרים טושים תלויים מהתקרה לאורך הקיר הנגדי. היה רק טוש אחד פנוי אז הצטופפנו שנינו תחתיו כשמבטי כל הנוכחים מלווים אותנו.

סיבנתי את גבו של מאסטר גיל והסתובבתי שיסבן את גבי. במקום שישפשף את שכמותי הרגשתי את הזין שלו בין פלחי ישבני. אני חייב זיון אחד של בשר לבשר, לחש לי מאסטר גיל באוזן, נמאס לי מהגומיות האלו. הוא תקע את עשרים הסנטימטר הנוקשים שלו בבת אחת לתוכי וגרם לי לגנוח בקול. יותר משלושים זוגות עיניים ננעצו בנו. התכופפתי קדימה, השענתי את ידי על הקיר והבלטתי את ישבני לאחור. מאסטר גיל זיין אותי בכוח ומהירות כאילו לא זיין שבוע. הוא היה חרמן ומגורה כל כך שלקח לו פחות מחמש דקות עד שמילא את מעיי בזרמי הזרע שלו. כשנחלץ מתוכי הזיז אותי ותפש את מקומי דורש את הזין שלי לתוכו. חדרתי לתוכו נלהב מחיכוך הבשר בבשר.

הקהל גדל כשכולם עומדים מסתכלים בדומייה על ההצגה שכנראה לא ראו כמותה. תאומים חתיכים מזדיינים. כל הבנים הריצו יד על זקפתם בעוד חלק מהבנות דימו באצבעותיהן את מה שבאמת רצו שיגרה את הכוס שלהן. ההצגה נמשכה עוד כחמש דקות עד שמילאתי את מעיו של מאסטר גיל בזרעי. סיימנו את המקלחת ויצאנו כשהוא מוביל אותי ברצועה כאילו כלום לא קרה. חזרה בחדר דרש מאסטר גיל לשמוע בפרטי פרטים את אירועי אחר הצהרים וכשספרתי לו על ההשתנות קם פתאום, דחף את הזין הרפוי שלו לפי והתחיל להשתין. כבר הייתי מתורגל והצלחתי לבלוע הכול בלי ללכלך את החדר.

אחרי ארוחת ערב ירדנו לבר שעל החוף. בלילה לא היו שולחנות על הדק והוא הפך לרחבת ריקודים. חלק מהשולחנות הוצבו על החול וכמויות של אלכוהול זרמו מכל עבר. חבורת מעריצים התאספה סביבנו מיד כשעלינו לרחבת הריקודים, היו כמה שציינו את ההופעה קודם לכן במקלחות. אחת אפילו שאלה אם אנחנו מתכוונים לחזור על זה במרכז הרחבה. מאסטר גיל לא בזבז זמן, מסר את הרצועה לחרמן אחד זקור שרקד לידנו ומבטו נעוץ בזקפותינו, אחז בה תחת בית השחי והרים אותה לאוויר. הוא הוריד אותה מכוון את זקפתו אל בין רגליה והחל לרקוד כשהיא כרוכה על מותניו. היה ליל ירח כמעט מלא אך זה לא הפריע לחבורות של חרמנים להזדיין מטרים ספורים מהשולחנות "בחסות החשיכה". החרמן שקיבל את הרצועה הוביל אותי מעבר לקו השולחנות התכופף ודרש שאחדור לאחוריו. הוא גמר על החול אחרי כמה דקות והחזיר אותי למאסטר גיל שהיה עדיין עם הבחורה על מותניו. הרצועה נמסרה למישהו אחר שהוביל אותי הצידה שוב אך הפעם מיד אחרי שחדר לאחוריי התאספו עוד כמה שזיינו את גרוני ואחוריי כשהם מחליפים מקומות כל הזמן. זה נמשך עד שמאסטר גיל בא והוציא אותי מתוך הערימה. אחד מהם העיר שכלבים צריכים ללכת על ארבע, מאסטר גיל הסתכל עליו רגע, פרץ בצחוק והורה לי ללכת כמו כלב.

מאגר הקונדומים מאבא נגמר מזמן אך זה לא עצר אותנו הודות לדליי הקונדומים שהיו מפוזרים במלון ובבר על החוף מטעם הבעלים. מאסטר גיל אסף סביבו מעגל מעריצות שברירת המחדל שלה היה לעטוף את הזין שלו, כל אחת עם מה שבא לה – שפתיים, או כוס. לפעמים מאסטר גיל שמר אותי קרוב אליו ואז הייתי צריך ללקק את הבנות ולהביא אותן קרוב לאורגזמה, הוא אהב להרגיש את האורגזמות שלהן על הזין שלו וכך יכול היה במינימום מאמץ להגיע לכמה שיותר כוסים שמתכווצים על הזין שלו. זה די הגעיל אותי אבל זה ממש לא עניין אותו. כל פעם שהרגיש שאני נרתע הזכיר לי שמטרת חיי זה ההנאה שלו. ממש העדפתי כשמסר את הרצועה לאחרים. נהניתי מהזיונים האינסופיים, מהחדירות לגרוני ואחוריי ואפילו התגריתי מזרמי השתן ששטפו אותי לא פעם.

כך עבר השבוע. בשגרה שכללה, פרט לזיונים אינטנסיביים כל היום, את דאגתי לתאוותו של מאסטר גיל למגע ישיר של בשר בבשר. את היום סגרנו בזיון במקלחת שהפך למופע פומבי שמשך את רוב האורחים במלון, מאוחר יותר היה את הזיון של לפני השינה ומיד אחריה הטיפול המסור בזקפת הבוקר שלו ומיד אחריה שתיתי את תכולת השלפוחית שלו.

בשבת בבוקר התעוררנו מאוחר אחרי מסיבת חוף רווית נוזלים. אפילו חרמנות של בני שבע עשרה מגיעה לפעמים לתשישות. בעודי מטפל בזקפת הבוקר שלו, הסתכל עלי מאסטר גיל במבט חסר אנרגיה. לך להביא קפה אמר מאסטר גיל. בדיוק כשקמתי שמענו דפיקה על הדלת. פתוח, ענינו במקהלה. גבר מרשים בשנות הארבעים שלו נכנס לחדר. הוא היה לבוש במכנס קצר וגופיה צמודה, שחום מחשיפה ארוכה לשמש.
הי אני יאניס, הבעלים של המלון.
מאסטר גיל זינק מהמיטה לקראת ידו המושטת. מפגין התעלמות מנוכחותי. הוא לחץ את ידו של יאניס והרחיק אותי במרפקו כשניסיתי להתקרב.
עכשיו זה ברור למה כל החרמנים נוהרים אחריכם, אמר בחיוך בעודו בוחן אותנו. למרות ששמר על מרחק פיזי ביננו, עיניו טיילו על גופינו מתעכבות על זקפותנו הזקורות ועל הקולר שלי.

שמעתי שיש לנו במלון כלב איכותי, זה שלך? שאל את מאסטר גיל.
שלי, אבל עומד לשירות כל י שמעוניין.
יש לי משימת מבחן בשבילו, אמר יאניס, אם יעבור אותה בהצלחה תקבלו ממני הצעה.
דבר, ענה מאסטר גיל, אני בטוח שהכלב שלי מסוגל לעמוד בכל מבחן.
יאניס השיל את מכנסיו וחשף איבר שלמרות שתלה ברפיון היה עבה בטירוף.
וואווו, אמר מאסטר גיל
כן, אם הוא יכול לקבל יותר מחצי הרווחת, ענה יאניס.
קדימה, האיץ בי גיל, קח את כולו לגרון שלך, שנינו יודעים שאתה מסוגל.
ירדתי על ברכיי ולקחתי את הזין לפה. כבר בשלב הזה נמתחו לסתותיי כדי להכילו בין שפתיי. ינקתי אותו לתוכי עד ששפתיי הקיפו את בסיסו. חשבתי שכך יהיה לי קל יותר מאשר לגרום לו להתקשות ואחר כך לבלוע אותו. הוא התפתח וגלש לגרוני ממלא אותי בתשוקתו. גניחותיו של יאניס מילאו את החדר ומשהתמלא והתקשה הזין הוא היה אמנם רק מעט עבה וארוך מכל מה שהכרתי אבל נשא על קצהו כיפה ענקית.

התחלתי לנוע בזהירות, הכיפה הענקית נלחצה לדפנות גרוני והפחידה אותי. דמיינתי איך משהו נתפש על שוליה והופך את הגרון שלי כמו גרב. לאחר שמסע שפתיי מבסיס הזין לקצהו עבר בשלום תפשתי ביטחון והתחלתי לעבוד על הזקפה הנוקשה כמו שאני אוהב. גניחותיו של יאניס מילאו את החדר, לא הבנתי על מה שאמר ביוונית אבל היה ברור למה מתכוון. לא הספקתי ליהנות מזה יותר מדקה וחצי עד שהוא אחז בראשי, תקע את הזין שלו במהירות לתוכי ומילא את חזי בחמימות נעימה. הזין פעם בתוכי עד שנרגע אך לא התרכך. גם החדירה שלו לאחוריי הייתה חלקה ומהירה. אחרי יום של זיונים החור שלי היה גמיש ומיומן. לא כאב לי בכלל אלא להיפך, החיכוך החזק והתחושה שהוא מרחיב את גופי כמעט הביאו אותי לגמור ללא מגע בזין שלי.

יאניס יצא מאחוריי והסיר את הקונדום.
תן לו לשתות, אמר מאסטר גיל, הוא אוהב את זה
יאניס שפך את תכולת הקונדום לפי. היה לזרע שלו טעם מתקתק. הזין שלו נותר מלא אם כי לא נוקשה.
כבר שנתיים לא זיינתי ככה, אמר יאניס, וכשאני מוצא מישהו שלא צורח מכאב אני אוהב לשמור אותו, אמר תוך כדי שהוא שם קונדום נקי. הוא חדר שוב לאחוריי כשהפעם הוא לוקח את הזמן, נע בתוכי באיטיות מתענג על הרגע.

מה התכניות שלכם להמשך הקיץ? שאל בעודו מניע את זקפתו בתוכי.
אנחנו מתכננים לעבוד כדי לחסוך קצת כסף, ענה מאסטר גיל
תישארו פה, אמר יאניס, תעבוד פה במלצרות, למעלה במסעדה או על החוף, אני משלם חמש עשרה יורו לשעה והטיפים שלך. את הכלב אני אשים אצלי בכלביה, הוא ישרת אותי ואת האורחים. אני אשלם לו מאה חמישים יורו ליום כדי שיעמוד תמיד לרשות מי שרוצה. הוא גם יקבל טיפים מהחרמנים אם הם יהיו מרוצים.

מקובל עם כמה תנאים, אמר מאסטר גיל ראשית, הוא ישן איתי. שנית, כל בוקר הוא שלי לשעה וחצי של ספורט. שלישית, אתה אחראי שאף אחד לא יכנס לתוכו בלי הגנה ואת המשכורת שלו אתה מפקיד אצלי.
יאניס הסכים ואחרי כמה חדירות עוצמתיות גמר שוב.

עברנו באותו הבוקר לחדר שהיה בירכתי המלון עם שירותים ומקלחת צמודים. מאסטר גיל הודיע לי שמאחר ואנחנו נשארים פה לתקופה חייבים לשמור על כושר. יצאנו לריצה על החוף מקצה הלוך וחזור על החוף, אחר כך שחייה לאורך כל המפרץ ולבסוף סדרה של תרגילי כוח ולקינוח תרגילי גמישות. כשחזרנו חיכה יאניס על הדק, אמר שצפה בנו ביחד עם כל השאר ושאל אם אכפת לנו שהאורחים יצטרפו אלינו. מהיום שלמחרת כבר היה לנו זנב ארוך וכאבור שבוע פיצלנו את הפעילות לשתי קבוצות, באופן טבעי הבנים רצו אחרי התחת שלי והבנות רדפו אחרי מאסטר גיל.

מאסטר גיל התחיל מיד במלצרות ואותי לקח יאניס לבר שעל החוף ואחרי שנתן לי מגיני ברכיים, כי אתה הולך להעביר חודשיים על הברכיים, הכניס אותי לכלוב שעמד על במה קטנה בפינת הדק. הוא השאיר את הדלת פתוחה ותלה את קצה הרצועה על וו בחזית הכלוב. הוא הלך וחזר עם שלט שאומר שאורחי המלון יכולים להעניק לי תשר דרך חיוב חשבון החדר, האחרים מוזמנים להיות גם הם נדיבים... הוא תלה לידו קופסא עם פתקיות חיוב. אחר כך הוא לקח טוש שחור וכתב על הגב התחתון שלי, אין כניסה ללא הגנה.
נראה שהוא היה מרוצה ותלה על הכלוב את השלט - נא להחזיר אחרי השימוש.

בחודשיים הבאים הפכתי לחפץ העובר מיד ליד. כמעט ולא הגעתי לנוח בכלוב כי תמיד כשמישהו סיים ופנה להחזיר אותי הרצועה עברה למישהו אחר. שימשתי מוקד לאורגיות רבות משתתפים כשבחלקן חדרו לגופי רק שניים, אחד מכל צד באחרות הייתי מוקף חבורות של חרמנים ובשיאן היו לי שתי זקפות באחוריי, שתיים בפה ואחת בכל יד. לפעמים גם היו שרצו שאזיין אותם אז גם הזיין שלי היה עסוק. עם הבנים נהניתי מכל רגע. כל הרעיון של החופשה הזו היה להזדיין כמה שיותר. נכון שלא לקחתי בחשבון חודשיים שלמים אבל בגיל שבע עשרה זה ממש לא משנה, נגמר זיון אחד וכבר מחפשים את הבא. מאסטר גיל דרש ממני דיווח מדויק כל ערב כשהיה תקוע באחוריי והתיאורים שלי הדליקו אותו.

הקטע שלא צפיתי ושבהתחלה ממש היה לי קשה היה דווקא יוזמה של מאסטר גיל. אסור למלצרים לעבוד עירומים אז הוא עבד עם הספידו שלו. עם כל הבנות סביב הוא היה תמיד ברמת ריגוש שהחזיקה את הזין שלו מלא גם אם לא זקור. הספידו המלא משך הרבה תשומת לב של הבנות ומאסטר גיל הניח להן לשלוח ידיים כאוות נפשן בתמורה לטיפים נדיבים יותר. לילה אחד הוא שירת בבר שולחן של שש בנות שלא גרו במלון. הן חיזרו אחריו במרץ והתגרו בו עד שהוא התערב איתן שהוא יכול לגרום להן לגמור תוך כדי עבודה. הוא לקח אותי מהחבורה שהשתמשה בי והוביל אותי לעבר הבנות. כשהתקרבנו הוא הורה לי לקום על רגלי ולהציג את זקפתי. הבנות נראו כאילו עומדות ליפול להן העיניים. הסתתי את מבטי מחשש שזקפתי תיפול.

מאסטר גיל הורה לי לזחול אל מתחת לשולחן וללקק להן. מקווה שאתה זוכר משיעורי ביולוגיה איפה הדגדגן שלהן, תתמקד עם הלשון שלך עליו עד שהיא מתעלפת, אמר לי. בפעם הראשונה מאז נחגר הקולר על צווארי הרגשתי מושפל עד עפר. זחלתי אל מתחת לשולחן אוסף את כל אהבתי והערצתי למאסטר גיל כדי למלא את המשימה. אחת מהן פישקה את רגליה ואני צללתי ביניהן. הריח היה דוחה אבל אחרי רגע הצלחתי להתגבר ובהמשך להתעלם. העברתי את לשוני במעלה החריץ  שלמזלי היה מגולח וחלק. הנעתי את לשוני בתנועות סיבוביות עד שהרגשתי את גופה נדרך. למרות שידעתי בוודאות שאני במקום הנכון, לקח כמעט רבע שעה עד שהרגשתי אותה מתמלאת במתח, שמעתי אותה גונחת ומייללת ולבסוף מתפרקת לחתיכות. המשכתי ללקק עוד כמה שניות עד שהיא בעטה אותי ממנה.

מאותו ערב ביליתי מארוחת הערב עד לשעות הקטנות של הלילה מתחת לשולחנות, מענג בלשוני את לקוחות הבר. אם התמזל מזלי הוזמנתי מדי פעם לשולחן של בנים או לפחות לשולחן מעורב. תמיד לקחתי את הזמן לעינוג יסודי של הבנים כי ידעתי שכל דקה שיש לי זין בפה זו דקה פחות שהלשון שלי מתגלגלת על איזה דגדגן. פעם בערב היה לוקח אותי יאניס לזיון חפוז. תמיד חיכיתי לסיום הערב להרגיש את זקפתו המרוצה של מאסטר גיל, בלי גומי ובלי עכבות.

במהלך חודשיים לא הייתי אדון לעצמי אלא מסור לחלוטין לגחמות של אחרים, רובם זרים גמורים, שראו בי חפץ לעינוגים. בלילה האחרון שלנו העמיד אותי מאסטר גיל לפני כולם והודיע שלאות הצטיינות על שירות נאמן, הלילה אני זכאי לבחור מה, איך ועם מי. הוא ביקש מכולם לשתף פעולה. כשסיים לדבר הוא הסיר מצווארי את הקולר וסימן לי לצאת לדרכי. אחזתי בידו והובלתי אותו לשפת הים. אחרי שגמרתי באחוריו פעמיים הנחתי לו לגמור באחוריי. יאניס, שלא ידע על ההכרזה, בא לחפש אותי. הורדתי את מאסטר גיל למצוץ לו בעוד אני מזיין את יאניס שניסה להתנגד אבל אחרי חילופי דברים עם מאסטר גיל פתח בפני את אחוריו.

לפני שיצאנו לשדה התעופה נתן יאניס למאסטר גיל שתי מעטפות. ראיתי שהשם שלי היה על זו השמנה יותר. בלילה, בבית, אחרי שנרגעו כולם מהחזרה שלנו נכנס אבא לחדר ושאל איך היה לנו. מאסטר גיל שלף את שתי המעטפות והראה לו.
וואווו, מה עשיתם שם? זה נראה כאילו מכרתם את התחת שלכם
מאסטר גיל צחק. נהנינו מכל רגע לא?
הוא הפנה מבט אלי ואני מיהרתי לאשר. 

לפרק הקודם

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...