אילוסטרציה. צילום: Jon Olav Eikenes, Flickr.

 >  >  > 

מאסטר גיל – פרק שני

חיים רק פעם אחת וחובה ליהנות מהחיים האלו. רק תיזהר מאוד שלא להתפתות למניאקים למיניהם ואל תוותר על קונדום.

מתחילת יא' נותרנו רק שנינו בבית. שתי האחיות הגדולות כבר גרו מחוץ לבית והאחות השלישית התגייסה לצבא. מצעד הבנות בחדרו של גיל לא פסק וגם לא נעלם מעיני ההורים. אבא נראה מרוצה ואימא דאגה לי. אחרי הרבה התחמקויות משאלותיהם נכנס אבא יום אחד לחדרי בזמן שגיל ואני הכנו שיעורי בית, עירומים כהרגלנו, ואמר שאם אני רוצה להביא בנים זה בסדר, הוא יודע שאני הומו מהיום שנולדתי. גיל קפץ אך עוד לפני שהספיק לומר משהו הקדים אותו אבא, מה אתה קופץ, לא אמרתי כלום עד עכשיו למרות שחשבתי שגם בזיונים הוא משרת אותך, לפחות עכשיו אני יודע שאחד יצא גבר של בנות והשני שייהנה ממה שהוא רוצה ואיך שהוא רוצה.

כבר למחרת נכנס אבא לחדר בזמן שגיל זיין אותי. שמענו אותו נכנס ומיד ראינו שלא סגרנו את הדלתות של המקלחת. ידענו שאימא לא נמצאת ובטח משעמם לו אז הוא ימצא אותנו פה. מאסטר גיל נחלץ מאחוריי סובב אותי, השעין אותי על השייש ונעמד לידי. אבא הופיע בפתח ולמולו שני הבנים שלו מאוננים. שנינו עצרנו נבוכים מנוכחותו. היי מסיבת בנים, צהל אבא, איזה כיף להיות בני עשרה. הוא בחן בלי שום עקבות את זקפותינו, חייך ואמר, אתם גדלים יפה ילדים, אבל למה הפסקתם? תרגישו נוח. להפתעתנו הוא פתח את מכנסיו והניח להן לצנוח לרצפה, הוא לא לבש תחתונים ומיד התגלה לעיננו הזין ממנו יצאנו כנוזל לבן. תוך רגע גם הבנו שיש לנו עוד לאן לגדול. אבא נשען על משקוף הכניסה למקלחת ובכמה תנועות ידו צימח זין שהאפיל על הצמד שלנו. מאסטר גיל התאושש ראשון וחזר לשפשף את זקפתו. אני עוד הייתי עסוק בבחינת המקור כשמאסטר גיל אמר, אם כבר הצטרפת מגיע לך שירות מלא.

בעוד יד אחת אוחזת בזיקפה הזקורה, אחזה ידו השנייה של מאסטר גיל בראשי כאילו היה כדור. הוא דחף אותי לעבר אבא והוריד אותי על ברכיי. אבא נסוג אבל מאסטר גיל לא וויתר, הילד רוצה לינוק, לא תיתן לו? דחיפה נוספת ושפתיי היו סנטימטרים מראש זקפתו של אבי. אבא לא זז ולחיצת עידוד קטנה מידו החזקה של מאסטר גיל גרמה לי לקחת את הזין הגדול לפי. הוא לא היה עבה כמו הזין של המאמן אך הצריך מאמץ כדי להכילו. השתהיתי לרגע עם הכיפה בפה ומיד גלשתי לכל אורכו. אבא היה קפוא לגמרי בדקה הראשונה אך זה בדיוק הזמן שנדרש לו כדי להסתגל לרעיון ולקחת שליטה.

עם יד שמקבעת את ראשי החל אבא להניע את הזין שלו בגרוני. התנועה הלכה והתגברה עד שכיפה הזין נעה בין שפתיי למעמקי גרוני. ליוויתי את תנועה הכיפה עם לשוני ככל שהגיע. מאסטר גיל קיבל ביטחון ונעמד מאחורי. הוא התכופף ותקע אצבע באחוריי מושך אותם למעלה עד שרגליי ניצבו ישרות בפישוק רחב. מול עיניו של אבא הוא חדר לאחוריי והחל לזיין אותי. קצת אחרי שהחלו אבא ומאסטר גיל לגנוח בקול, נורו לתוכי משני עבריי שתי מנות זרע שנשארו במשפחה. אבא לא מיהר להתלבש אלא נכנס אחרי למקלחון הרחב. פיניתי לו את זרם המים ואחרי ששטף את עצמו שב אברו והזדקר. הוא הצמיד אותי לקיר וחדר לאחוריי לעיני מאסטר גיל שגם הוא הזדקר שוב. הוא עמד מחויך וצפה באבא מזיין אותי. הבנתי שמקומי בבית קיבל חותמת של קבע ונוסף לי עוד לקוח לשרת.

אז מה? אני מבין שאתה נהנה מכל העולמות, סנט אבא בגיל
למה לא?
אני מקווה רק שאתה נזהר איפה אתה דוחף את הזין שלך
הוא תמיד עטוף בקונדום, ענה מאסטר גיל ברצינות רבה. רק את גל אני מזיין בלי קונדום כי אנחנו מזדיינים כבר הרבה שנים ובתוך המשפחה לא משתמשים נכון? אחרת לא היינו נולדים הוסיף והתחיל לצחוק.
תמיד ידעתי שברגע שהזין שלך יהיה ארוך מספיק הוא יכנס לתחת של גל, אמר אבא.
ואתה, אמר ופנה אלי, ראיתי שאתה נהנה אז אל תקשיב לכלום ואף אחד. חיים רק פעם אחת וחובה ליהנות מהחיים האלו. רק תיזהר מאוד שלא להתפתות למניאקים למיניהם ואל תוותר על קונדום.

אבא היה מבקר אותנו כל כמה ימים תמיד בדיוק כשהיינו עסוקים זה עם זה. לקח זמן עד שגיליתי שמאסטר גיל היה שולח לו הודעה תמימה לכאורה שהפכה לסימן מוסכם ביניהם. הם היו תוקעים אותי משני הצדדים, אחר כך מסובבים אותי ומחליפים מקומות. בדרך כלל אבא היה גומר בתוכי פעמיים וגיל שלוש.

בחנוכה לקח אבא חופש כדי "לבלות עם הבנים". התכנון היה ללכת קטע משביל ישראל. יום לפני שיצאנו נסע אבא לבד, הוא אמר שהוא נוסע לחלק אספקה בין כמה חברים שלו שגרים לאורך השביל והסכימו להביא אותה לנו כל ערב כך שנסחב פחות.

יצאנו לדרך והתקווה ללכת קל התבדתה מיד. מאסטר גיל ואבא הלכו כל אחד עם תרמיל קטן, סנדוויצ'ים לארוחת צהרים באחד וקצת פירות בשני. אני סחבתי ג'ריקן של עשרים  ליטר מים. בעצירה הראשונה רציתי להוריד את הג'ריקן אך מאסטר גיל מנע זאת. כל אחד מהם שתה שלוש או ארבע כוסות מים שנמזגו מברז בתחתית הג'ריקן. כשביקשתי לשתות ניגש אבא למזוג לי מים אבל מאסטר גיל שהשתייה שלי תהיה מוכנה עוד מעט. נחנו קצת כשאני ישוב על סלע עם הג'ריקן על גבי. כשאבא הכריז על המשך הליכה קם מאסטר גיל ואמר, רק רגע, גל צריך לשתות. הוא ניגש אלי, פתח את מכנסיו, שלף את הזין שלו והכניסו לפי. הזרם החם פרץ מיד ורק במזל הצלחתי למנוע טפטופים על חולצתי. כשרכס מאסטר גיל את מכנסיו הסתכלתי מיואש על אבא. הוא חייך ואמר שמעולם לא חשב על סידור חסכוני ויעיל כל כך.

במהלך הפסקת צהרים הרשה לי מאסטר גיל לשתות מים שטרם עברו את גופו אבל אחרי מציצה ארוכה שתיתי את הנוזל הסמיך מאותו מקור. זה היה שונה מכל הפעמים שמצצתי למאסטר גיל. בפעם הראשונה הרחתי את הזיעה שלו והיא הייתה משכרת. ריח חזק וטהור של גבריות בשיא השתוללות ההורמונים שלה. הריח גירה אותי וגרם לי למצוץ בתשוקה גדולה מהרגיל. הוא גנח והשמיעה כל מני קולות של הנאה מה שכמעט הביא אותי לגמור למרות האיסור. לשמחתי אבא ויתר.

לקראת ערב ירדנו מהשביל. אבא הוביל אותנו למעיין נסתר מהעין. שלידו חנה טנדר חבוט. בחור כבן עשרים וחמש קיבל את פנינו והסביר שלא הביא את האספקה שלנו כי אבא שלו שלח אותו לקחת אותנו אליהם. אחרי נסיעה של עשר דקות הגענו לבית בודד בתחתית ואדי למרגלות כפר גדול. הבית היה בן שלוש קומות, טיפוסי לכפרים הערבים. נכנסנו לקומת הקרקע שהייתה חלל גדול פתוח עם ספות לאורך כל הקירות. בקצה החדר ישבה קבוצה של גברים שקמו לקראתנו. אחד מהם כבן ארבעים ניגש לאבא ובירך אותו בשימחה, אחר כך הוצגנו בפני המארח והוא הציג את בני משפחתו שנלוו אליו.

המארח התנצל על שקיבל אותנו בבית הזה ששייך לאחיו שיצא לחופש אבל מצד שני, אמר, כאן תהיה לכם יותר פרטיות ושקט. שני בנים שלו בערך בגילנו הביאו מגשים גדולים של אוכל שבישלה אימא שלהם. יחד איתנו ישבו עוד כמה מבוגרים ושלושה בני משפחה בתחילת העשרים. כשסיימנו לאכול קמו המבוגרים והתנצלו שהם צריכים ללכת. אבא הזמין את הצעירים להישאר לארח לנו לחברה.

לפני שהמארח נפרד מאיתנו הוא אמר לאבא שדאג לנו למתנה ואמר לבן שלו שיטפל בנו יפה. הבן ליווה את המבוגרים לדלת ושמעתי אותו נועל אותה אחריהם. הוא חזר לחדר עם נרגילה. הבחור הציב את הנרגילה מול אבא והניח עליה קובייה חומה שמיד העלתה חיוך על פני אבא. ריח מתקתק מילא את האוויר. אבא לקח שאיפה ארוכה, החזיק את העשן בריאותיו ארוכות וכשנשף אמר מיד, ואוו איזה פינוק. אחרי עוד כמה שאיפות נמרח חיוך על שפתיו, הוא העביר למאסטר גיל את הנרגילה והשתרע לאחור. מאסטר גיל השתעל בשאיפה הראשונה ועורר גל של צחוק ודיבורים בערבית בין הצעירים. את השאחטה השנייה כבר הכיל והמשיך הלאה. אחרי כמה שאחטות עצר אותו אבא והוא העביר את הנרגילה אלי. לקחתי מהעשן המתקתק חמש או שש שאחטות והעברתי את הנרגילה. הסתכלתי על מאסטר גיל וראיתי מבט משונה בעיניים שלו, לא מרוכז. חשבתי שלי הדבר הזה לא עושה כלום עד שפתאום הראש שלי המריא.

לא זוכר על מה דיברנו אבל היו המון צחוקים. אחרי כמה סיבובים של הנרגילה קם פתאום אבא ממקומו. ראיתי שהחבילה שלו התמלאה. גל, תעלה את התרמיל שלי למעלה, אין לי כוח לסחוב אותו, אמר ועלה במדרגות. עד שמצאתי את החדר בקומה השנייה כבר חיכה לי אבא שרוע על המיטה עירום הזין שלו מונח מלא על ירכו. לקחתי את כל הזין לפה ואפי התמלא בריח הזיעה שהצטברה כל היום. הריח גירה אותי כל כך ותשוקה אדירה לספק את הזין שבפי השתלטה עלי לחלוטין. מצצתי ארוכות, עליתי ורכבתי על המוט הלוהט וכשהרגשתי אותו מתקשה ירדתי בזריזות ולקחתי אותו לפה. זרמי הזרע כמעט הביאו אותי לגמירה. אבא נרדם שניות אחרי שפרק את המטען החם. לבשתי חזרה את מכנסיי וירדתי למטה בחיוך של אושר. ממש לא נראה לי שאני צריך לדאוג מלחזור לחבורה עם זקפה בולטת במכנסיי.

כבר במדרגות שמעתי וויכוח על בניית גוף ושרירים. שמעתי את אחד בצעירים אומר שמעבודה פיזית מקבלים גוף הכי טבעי ויפה. הנרגילה עמדה על השולחן באמצע והייתה עוד חתיכה קטנה מהקובייה. ניגשתי ולקחתי שאחטה עמוקה. הם המשיכו להתווכח בעודי עומד באמצע החבורה ומעשן. כולם היו מסטולים לגמרי, למרות שבאותו זמן לא הכרתי בכלל את המושג, וגם כושר השיפוט שלי לא היה ממש בשיאו אחרת לא הייתי עומד שאנן במרכז החדר כשזקפתי נראית יותר מבמרומז לעיני כל. לא ממש הצלחתי לעקוב אחר הטיעונים המלומדים שנשמעו סביבי ואולי הם לא היו ממש מלומדים, סתם שיח מסטולים.

פתאום אמר לי מאסטר גיל, תתפשט, תראה להם איזה גוף בונים בשחייה. עיני כל הופנו אלי. אוהלים כאלו לא ממש בונים בשחייה, אמר מישהו מהמקומיים ופרץ צחוק מילא את החדר.
תוריד את החולצה, תראה להם את החזה והכתפיים שלך שיראו תוצאות של אימוני שחייה, נראה אם יש פה איזה בנאי או סבל שיכול להתחרות בזה.
הורדתי את החולצה והם התחילו לצחוק על שאני חלק כמו בחורה.
נראה מי פה שרירי כמוהו, התגרה בהם מאסטר גיל. הם התחילו להאיץ במארח שלנו שנראה מחוק לגמרי. הוא הוריד את החולצה, חושף חזה שעיר תחתיו פס של שיער יורד את טבורו ונעלם במכנסיו. הוא היה שרירי יותר ממני.
תסתובב ותראה להם את התחת השרירי שלך, אמר מאסטר גיל, כזה בטוח אין לאף אחד פה.
המוח שלי לא עבד. בציתנות משכתי את מכנסיי למטה ובעודי מסתובב העפתי אותן עם הרגל.
חלק כמו תחת של בחורה, ואוו מה הייתי עושה לאחת כזו, אמר אחד. המארח שלנו עמד לידי ולקח צעד לאחור להסתכל.
אתה יכול לגעת אמר לו מאסטר גיל, הוא אוהב שבנים נוגעים בו.

אם הוא אוהב שנוגעים בטוח אוהב למצוץ, אמר המארח שעמד לידי, פתח את רוכסן מכנסיו והוציא זין רפוי.
קדימה לעבודה, ציווה מאסטר גיל. תשאיר את הרגליים ישרות כדי שיוכלו לראות את התחת המושלם שלך.
התכופפתי ולקחתי את הזין לפה. לא יכולתי לקחת הכול כי הרוכסן הפריע לי. הוא גדל במהירות לאורך לא צפוי. הבחור התחיל לגנוח, אוו היא טובההה.
תראו את התחת שלה, שמעתי מאחוריי
התחת הזה יותר טוב מכל תחת שאולי הכרת, אמר מאסטר גיל.
רק אחרי שהזין שבפי התקשה, פתח הבחור את מכנסיו ואפשר לי להטביע את אפי בשיער ערוותו. היה לו זין ארוך מאוד אך בעובי שהותיר ללשון שלי מרחב תימרון והפך את המציצה לחוויה מהנה.

שמעתי קריעת קונדום ורגע אחרי כן נכנס זין לאחוריי. לא יודע מי חדר לגופי ומי יצא. הם התחלפו כל הזמן באחוריי ובגרוני כשמדי פעם בין זין לזין נדחפה לפי פיית הנרגילה. איבדתי מעקב אחרי הזמן והחדירות, לא ידעתי אפילו אם מאסטר גיל לקח חלק או לא. מדי פעם מישהו גמר לי בגרון אך החגיגה נמשכה ללא הפרעה עד שקרסתי מותש על הרצפה. הם נעמדו במעגל מעלי וגמרו משפריצים זרע על כל גופי. לא שמעתי כשהלכו. התעוררתי עם אור ראשון, גופי נוקשה מקור, כואב מהמאמץ ודביק מזרע וזיעה. מצאתי את המקלחת בקומה השנייה ונעמדתי תחת המים החמים. אחרי מקלחת ארוכה מצאתי את החדר בו ישנו אבא ומאסטר גיל. נכנסתי בשקט למיטה הכפולה בה ישן אבא בתקווה להשלים שינה.

עוד לפני החלום הראשון נדחף זין לאחורי. לפי העובי זה היה של אבא. הוא פרק במהרה את זקפת הבוקר שלו בתוכי ואחר כך רוקן את שלפוחיתו בגרוני. לך תעיר את גיל ותקרא לי כשתגמור להכין ארוחת בוקר, אמר. אחרי שבלעתי גם את הנוזלים של מאסטר גיל ירדתי ערום כי הבגדים שלי נשארו למטה. למבוכתי הרבה הצעיר המארח ואבא שלו המתינו בסלון הגדול. מיהרתי להרים את הבגדים שלי אך הצעיר עצר אותי. רק אחרי עוד שתי גמירות, של הבן והאב, בגרוני ואחוריי פניתי להכין את ארוחת הבוקר.

ביום השני היה המסלול קשה יותר אבל זה לא מנע מאבא ומאסטר גיל להשתמש בי להנאתם הם היו חמים במיוחד אחרי שאבא דרש לשמוע את אירועי הערב הקודם בפירוט ובלי השמטות. למרות שהיה חורף תפשנו ימים של שמש והיה לנו חם. כשהגענו לבריכת מים באחד הוואדיות התפשטנו וטבלנו להתרעננות שכמובן נוצלה גם לכמה חפוזים. ביקשתי לשוב להתרחץ אחרי שהם גמרו בתוכי. הם כבר התלבשו כשקבוצה קטנה של כמה חרדים מיוזעים הגיע. הם הסתכלו סביב בהיסוס. אין פה אף אחד חוץ מאיתנו, תרגישו חופשי להתרענן, אמר אבא בעוד מאסטר גיל קורא לי אליו ולוחש לי ללכת לשכב על גבי על הסלע שעל שפת הבריכה. שמור על הזין שלך נוקשה, הוסיף.

זה היה ממש מביך לשכב עירום וחשוף מול חבורה של גברים זרים, חרדים שבטוח לא ראו מעולם אחד את השני בעירום, שלא לדבר שלא ראו גבר עם זקפה.
הם התחילו לפשוט את בגדיהם השחורים נותרים עם בוקסרים גדולים ורפויים ונכנסו למים כשהם שולחים לעברי מבטים. תחילה היו אלו מבטים חטופים והיו חילופי דברים ביידיש. ראיתי שאבא לוחש כל הזמן על אוזנו של מאסטר גיל, הבנתי שהוא מתרגם את השיחה.

אתם יכולים לקבל ממנו מציצה טובה, זה לא נחשב משכב זכר ואפילו לא שפיכת זרע לבטלה כי הוא בולע הכול, אמר מאסטר גיל. הם לא ממש השתכנעו והמשיכו להסתכל במבטים שהפכו לעוינים. מאסטר גיל החליט לעשות להם דווקא, ניגש אלי והעמיד אותי על ארבע. הוא זיין אותי לעיניהם. הרגשתי כמו איזה חפץ נחות ובפעם הראשונה נפלה זקפי תוך כדי זיון.

את הערב השני העברנו באוהל רחב של משפחה בדואית. זו הייתה חזרה רבת משתתפים על הערב הקודם. כשהגענו הביתה בסוף היום השלישי ונכנסתי סוף סוף למיטה אחרי ששירתתי כמובן את מאסטר גיל. התעוררתי בתחושת חנק ומשהו מכה על אפי. לשנייה נבהלתי אבל הריח של גיל הרגיע אותי. היה חושך בחוץ ולא ידעתי אם זה אותו הלילה או שעבר כבר יום. הוא עלה על מיטתי בעודי ישן על הגב וזיין את גרוני. הזין שלי להט, הרגשתי את הנשימה שלו על מפשעתי והשתוקקתי שימצוץ לי אבל זקפתי נותרה פועמת באוויר. הוא ראה את התרגשותי והיכה בכוח על הביצים שלי כשהוא מזהיר אותי שלא אעז להשפריץ לו על הפרצוף.

כשגמר וקם ממני הורה לי מאסטר גיל להתרחץ, לבוש רק טרנינג, שיהיה לך קל להוריד, ולהתכונן לצאת. החברים שלנו מתגעגעים אליך. היה כבר עשר בלילה. מסתבר שישנתי כמעט 24 שעות.

הלכתי אחריו לגינה ציבורית בקרבת הבית. הוא הוביל אותי לפינה חשוכה בקצה הגינה והורה לי להתפשט ולעמוד כשברכיי על הספסל וחזי מונח על המשענת. בתנוחה הזו הסתכלתי על קיר הבניין שגובל בגינה ולא יכולתי לראות אם מישהו מתקרב. היה לי קר וכשהסתכלתי לאחור ראיתי שמאסטר גיל הלך והשאיר אותי לבד. הוקל לי כששמעתי את הקולות המוכרים מתקרבים. חלק מחברי לנבחרת השחייה הגיעו ועד השעות הקטנות של הלילה השתמשו בגופי.

באחד הערבים שמאסטר גיל הזמין עוד אחת, לא מבית הספר שלנו, הזמנתי נער חמוד מהשכונה שחיזר אחרי ולא השאיר אצלי ספק לגבי כוונותיו. הכנתי כמה קונדומים על השידה שליד המיטה וגם אני השארתי את הדלת למקלחת המשותפת פתוחה. הבחור התנפל עלי ברגע שנכנסנו לחדר. הייתי רק עם מכנס ספורט קצרצר שלא עיכב אותו בדרכו לבלוע את הזין שלי. הוא היה כל כך חם שגמר בפעם הראשונה עוד במכנסיו. אחרי ששתה את כל מה שנורה מזקפתי הפשטתי אותו, הלבשתי את הזין וחדרתי לאחוריו. עם החדירה הוא החל ליילל מכאב אך התחנן שלא אעצור. אחר כך התחלפו היללות בגניחות קולניות.

שמעתי את מאסטר גיל מלווה את הבחורה שלו לדלת בזמן שהבחור התלבש. לא טרחתי להתלבש בעצמי ולוויתי אותו לדלת עירום. כשחזרתי מאסטר גיל היה בחדרי. הוא לא אמר מילה אלא הוריד אותי על ברכיי וזיין בכוח את גרוני כשהוא מכה בכוח על פניי וראשי. אהבתי את הקשיחות שלו ואפילו נהניתי מהסטירות שנתן לי עם כל חדירה. שמחתי לדעת שהוא מקנא. הוא הבהיר לי למחרת שאני יכול להזמין הומואים רק בימים שהוא עסוק ובאישור שלו.

ערב אחד הבחורה הבריזה ואני לא הצלחתי לבטל את הזיון שהזמנתי. הבחור שהגיע התלהב למצוא שיש שני חתיכים ועוד זהים. מאסטר גיל הניח לי לחמם את העניינים. אחרי מספר תרגילי חימום הובלתי את הבחור למצוץ למאסטר גיל בזמן שאני חדרתי לאחוריו. אחרי כמה שניות קם מאסטר גיל ותקע אותי מאחור. הוא החזיק את המותניים של הבחור והלם באחוריי הודף אותם קדימה מניע את הזין שלי בתוך האומלל שלא ידע למה נהייתי אלים כל כך.

ביום האחרון של החופש היה לבוגרים של הנבחרת, יא'-יב', אימון כי הייתה לנו תחרות יומיים אחרי החופש. התחלנו עם אימון משקולות כשכרגיל מאסטר גיל הכריז על תחרות. כולם העלו משקלים למקסימום תחת עינו הפקוחה של המאמן ששמר שלא נגזים. הוא עצר כל מי שנדמה היה לו שהגיע למקסימום שלו. מתוך תשעה תרגילים המנצח בשלושה היה מאסטר גיל, בשניים עדן ובארבעה אני. נתחשבן על זה מאוחר יותר, אמר.

זה היה אימון ארוך ואינטנסיבי מהרגיל שבסופו, כמו בכל אימון מיהרתי ראשון למקלחת, הצבתי את הספסל במרכז אזור הטושים והמתנתי על ארבע. כולם סיימו לפרוק את חרמנותם בגופי ונכנסו מתחת לטושים. לא ראיתי מי התחיל אבל פתאום היה סביבי קרב הצלפות עם מגבות. אחרי כמה פספוסים הוכרז על תחרות קליעה. כולם התאספו מאחורי. סובבתי את ראשי לראות מה הם זוממים אך הוא מיד הורה לי מאסטר גיל להסתכל ישר לפנים.

חזה על הספסל, רגלים ישרות על הרצפה משני הצדדים, פקד עדן. בחשש התייצבתי בתנוחה. היו התלחשויות מאחורי אך לא הצלחתי להבין מה נאמר.
מכה ראשונה פוצצה את הגבעה הימנית של ישבני. פספוס, קבעו כולם
מכה שניה התפוגגה בקול נפץ בעמק בין ישבניי. פספוס
שלישית נחתה על ירכי ואחריה עוד אחת. פספוס.
המכה הבאה פגעה בול בשק התולה חופשי באוויר בין רגלי המפושקות קצה המגבת מכה בחוזקה באשכיי. התקפלתי בכאב לקול מצהלות הניצחון של החבורה.
קדימה, תחזור לתנוחה, הם צעקו בהתלהבות.
גם המכה שאחריה פגעה בביצים שלי. הפעם התגלגלתי לרצפה לא מצליח להחניק את יללות הכאב.
שמעתי את קולו של מאסטר גיל מבעד למהומה מצווה עלי לחזור לתנוחה, עוד לא החלטנו מי הקלע הכי טוב, אמר לקול צחוקים מסביב.
חיפשתי אותו במבטי מתחנן שיניחו לי. סביבי הייתה חבורה של נערים משולהבים וזקורים.

מה קורה פה? שמעתי את הקול של המאמן. כולם הסתובבו לכיוון הקול.
המאמן הופיע מעבר לקיר המפריד את אזור הלוקרים. כשראה את חבורת הנערים הזקורה קפא המאמן על מקומו.
מה קורה פה? חזר ושאל
סתם משחקים, ענה מאסטר גיל
מה בדיוק משחק פה? שאל המאמן. הוא ניסה לשמור על ארשת חינוכית בוגרת אך הספידו שלו סיפר משהו אחר. אמיר וגיל התקרבו אליו נועצים מבט מתריס בספידו שכבר התקשה להכיל את

בוא לשחק איתנו, אמרו לו, אנחנו משחקים קליעות לתחת של גל.
השתגעתם פה כולכם? מה זו האורגיה הזו? למה אתם מתייחסים ככה לגל?
מתייחסים איך? קפץ עומר החפרן. ראשית כולנו מעל גיל ההסכמה, שנית כולנו אוהבים את גל, שלישית גל אוהב אותנו, רביעית אנחנו צעירים וחרמנים תמיד, חמישית גל נורא אוהב לעזור לנו להרגיע את החרמנות, ושישית שום דבר ממה שקורה פה לא עובר את הקיר הזה.
קדימה גל, בוא הנה, יש לך עוד לקוח להרגיע ונדמה לי שיש כאן עבודה שרק מקצוענים כמוך מסוגלים לספק.

ההתרגשות מהופעתו הפתאומית של המאמן השכיחה ממני לרגע את האשכים הכואבים. ניסיתי לקום אך כאב עז גרם לי לפלוט ייללה ארוכה ולקרוס חזרה על הרצפה.
המאמן זינק לעברי בדאגה, מה קרה? מה הם עשו לך?
לא קרה לו כלום, אמר מאסטר גיל, השפיץ של המגבת פגש את הביצים שלו. כואב אבל יעבור הוא סיכם בקור מקפיא.
המאמן עמד עכשיו לידי. אני יושב על הרצפה והספידו המתוח שלו בדיוק בגובה הפנים שלי. לא יכולתי כמובן להראות שאני כבר מכיר היטב את הסחורה. יכולתי להריח את הריח המשכר שלו.

קדימה גל, די ליילל, תתחיל לעבוד, אמר אמיר
בשום אופן לא, אמר המאמן וניסה לסגת לאחור אך החבורה סגרה עלינו במעגל צפוף.
די כבר, אמר יוני, כולם רואים שאתה רוצה, תראה איך עומד לך, לא חבל על הספידו שעוד שנייה יקרע?

לאן שלא הסתכלתי היו זקפות זקורות פועמות באוויר מהתרגשות.
היטיתי את ראשי לכיוון המאמן שעמד קפוא. היה ברור שהוא רוצה, היה עוד יותר ברור שהוא יודע שזה אסור.
עדן אחז בראשי ובעוד האחרים מחזיקים את המאמן במקומו, משך מישהו את הספידו.
הזין הענק של המאמן זינק לאוויר והיכה בפני.
התגובה מסביב הייתה של הפתעה, הערצה ואפילו פחד: ווואאאאווו, איזה גודל, כל הכבוד, מה עושים עם זין ענק כזה, איזה חור יכול להכיל אותו, תסתכלו, זה גדול יותר מהזרוע שלי ועוד אמירות שנזרקו לאוויר.

פתחתי את פי ככל שהתירו מפרקי לסתותיי ולקחתי את הכיפה הענקית לפה. אחרי ליקוק ארוך כשכולם סביב ממשיכים ללהג, השלים המאמן עם המעמד. הוא אחז בראשי והחדיר את כל הזין שלו לגרוני. מאותו רגע הפסקתי לשמוע את הקולות שדואגים שאמות, שייקרע לי הגרון, שתתפרק לי הגולגולת ועוד המצאות כאלו. ריח האימון שעמד בשיער הערווה מיסטל אותי לגמרי. שפתיי החליקו בין הכיפה לבסיס הזין פעם כשאני מניע את ראשי ופעם כשהוא מקובע בידיו של המאמן שמניע את אגנו קדימה ואחורה.

לא יודע כמה זמן הוא זיין את הגרון שלי עד ששמעתי קריעה של קונדום והזין עזב אותי. נשמתי עמוק מסדיר את רמות החמצן בגופי בעוד המאמן עוטף את הזין המפלצתי שלו. נעמדתי על רגליי והתכופפתי על הספסל. בעוד המאמן נאבק עם הקונדום ליקק יוני את החור שלי והרטיב אותו היטב. אחרי סדרת הזיונים של כל החבורה היה התחת שלי פתוח אך לא מספיק בשביל המוט העבה של המאמן.

המאמן הצמיד את קצה הזין לחור שלי לקול קריאות אזהרה מסביב ובקשות שיהיה עדין. ידענו שנינו שאני יכול, מנוסה ואוהב לקבל את הזין הזה לאחוריי אך לא יכולנו להסגיר זאת. גניחות הנאה בקעו מגרוני כשהחור שלי נמתח ועטף את קצה הזין. רציתי נורא למצוץ למישהו כדי להשתיק את הגניחות שעלולות היו להסגיר אותי אב כולם היו בתצפית על החור המתוח שלי.

הזיון נכנס לקצב וגם הפה שלי כבר היה עסוק כשפתאום שמעתי את המאמן מוחה, מה אתה עושה? מאסטר גיל ענה, בדיוק מה שאתה עושה לחצי השני שלי. הרגשתי את אגנו של המאמן נהדף קדימה כשמאסטר גיל חדר לאחוריו והבהיר מי כאן הזכר הדומיננטי.
אנחנו נוהגים לגמור לו בגרון כדי להחזיר לו לפחות חלק מהאנרגיה שהוא משקיע בנו, אמר עדן בעודו מזיין את גרוני במרץ ושניות אחר כך גומר עמוק בתוכי. בזה אחר זה הם השאירו את זרעם בגופי עד שגם המאמן שלף את עצמו מאחורי וגמר על לשוני. בעודי יונק את הזרע של המאמן התרכזו כל השאר בחור שלי שנותר פעור כמערה.

המאמן פנה לטוש ומאסטר גיל שלח אותי אחריו. מצצתי לו שוב תחת המים החמים כשהפעם הוא גומר בגרוני בלי לעבור באחורי. מאסטר גיל אישר לי להתרחץ ולעזוב יחד עם כולם. בדרך הביתה הוא אמר שהבאתי גאווה גדולה עם הטיול המקצועי שלי בזקפה הענקית. כשסיפרת לי הייתי בטוח שאתה מגזים לגבי הגודל, אבל הזין הזה יותר גדול ממה שתיארתי לי שיכול להיות.
תודה שלא אמרת כלום על זה שאני משרת אותו קבוע, אמרתי.
אני חושב שכבר שילמת היום על שניצחת אותי, סגר מאסטר גיל את החשבון.

לפרק הקודם לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...