אילוסטרציה. צילום: masterdesigner, Flickr.

 >  >  > 

עליה לשכב"ג

עכשיו כשאין מי שיפריע לנו, לא מדריכים, לא רכזים, ולא ט'ניקים, אפשר באמת להתחיל, ברוכים הבאים לערב פתיחת החניכה שלכם לשכב"ג של שבט אביב!

נדיר התעורר בבוקר עם ריח חמוץ של זיעה וזרע שעולים ממנו והמזרון, הוא התחמק מהר להתקלח לפני שהתור הארוך יתחיל, הוא נכנס למקלחות המשותפות, התפשט ושטף את הגוף החלק שלו במים הקרים והסבון, אחרי כמה דקות של מקלחת הוא ראה את מעיין נכנס וקפא לשניה, הוא לא היה בטוח איך הדברים יהיו מעכשיו, מעיין התפשט ועמד לידו והתחיל להתקלח גם הוא, כשלפתע התקרב קצת עם הראש לכיוון נדיר, נדיר עצם עיניים כמו כלב שמפחד לקבל מכה על האף מהבעלים שלו, אבל מעיין רק קירב את הפה לאוזן שלו ולחש

"אני יודע שנהנית אתמול, אם אתה רוצה שידור חוזר אני ומעיין הגדול נשמח למלא את הריקנות שאתה בטח מרגיש כרגע, רק תגיד." כשמעיין הסתובב חזרה הקצה של הזין שלו התחכך בירך של נדיר, בדיוק באותו הרגע נכנסו קבוצה של ט'ניקים רועשים והתחילו להתפשט ולהתארגן למקלחת ברעש ובלאגן, נדיר סיים את המקלחת מהר, התלבש ויצא כשראה עוד קבוצה, הפעם של י"אניקים נדחפים פנימה למקלחות.

שאר הבנים עבר ברוגע יחסי, הבנים לא דיברו על מה שקרה בלילה לפני, הם הצטרפו לבני השכבה שלהם ובנו את המחנה, הרימו סנדות וקשרו חבלים ויצרו מבנים שונים ומשונים. נדב המדריך שהיה ש"ש ליווה את הבניה ונתן עצות וכיוון את הבניה.

היום היה ארוך והבנים היו כולם עייפים מהעבודה הקשה, הבנות רוב היום התבדלו לעצמן ודאגו יותר לאסתטיקה של המחנה ותוכנית ההדרכה, נדיר חשב ללכת לראות את יוליה, שהתחיל סוג של לצאת איתה לא מזמן, אבל חשב מה יגיד אם תשאל מה עשה אתמול בלילה והחליט נגד, הם יפגשו כבר מחר.

אחרי ארוחת הערב כולם התארגנו לשינה, וחלק מהבנים התקלחו, נדיר החליט לוותר ונשכב על המזרון שלו עם שק השינה, באותו הרגע נדב המדריך הגיע להודיע לבנים שבגלל העבודה היום ושכולם עייפים גם בשכבת י"ב טקס העלייה לשכבה הבוגרת ידחה ליום אחר השבוע, לא ברור עדיין מתי. אבל "אל תדאגו אני בטוח שהם תכננו משהו מושקע". הבנים הופתעו אבל בתכל'ס קצת שמחו, לא היה להם כןח לשטויות הלילה.

אחרי ההודעה הזאת לא הייתה סיבה להישאר ערים וכולם כולל נדיר התחילו להתפשט ולהיכנס לשקי השינה, חלק מהבנים ישנו בתחתונים או בבוקסר, חלק בפיג'מה מאולתרת ממכנסי טרנינג ואיזה חולצה ישנה של הצופים, נדיר כבר נדד בחלומות והתחיל לדמיין את יוליה מתקרבת לשק השינה שלו ומזמינה אותו לישון איתה.

נדיר התעורר כשהרגיש זרם של מים קרים ניתז על פניו, הוא התרומם בבהלה, מוכן למלחמה עם התוקפים, הוא ציפה שבני השכבה שלו ינסו להציק לו אחרי אתמול, אבל מה שראה הרגיע אותו (גם אם רק בקצת) מסביב היו עשרת הי"בניקים של השבט, לבושים כולם בחאקי מלא, הוא ראה שכולם חטפו את המים לפנים בדיוק כמוהו, וגם הבנים מהקבוצה השנייה, אלה שהחשיב קצת יותר צוציקים וחנונים, והיו מבית ספר אחר בעיר, אבל בצופים כולם היו אמורים להיות שווים, לפחות על הנייר…

לפחות הוא לא היחיד שחוטף הוא חשב לעצמו, יניב, הי"בניק המוביל והמנהיג של החבורה התחיל לחלק פקודות "קומו! מה קרה? רק שלוש בלילה, אל תהיו נקבות, מה אתם בשוק?" נדיר הושיט יד לחולצה שלו אבל הפקודה הבאה כבר הגיעה, "לצאת עכשיו מהשקי שינה, לא לקחת כלום חוץ מהעניבת צופים שלכם שצריכה להיות סביב הצוואר! יש לכם שלושים שניות לעמוד בח' או שתהיו בצרות." שאר הי"בניקים צעקו כמו תוכים את הפקודות של יניב וגערו בבנים שהיו איטיים מדי.

ובכל זאת בזמן קצר יחסית ח' מדוגמת עמדה, המראה היה קצת מגוחך, בצלע אחת יניב עומד באמצע כמו מפקד בצבא בחאקי מלא, ומאחוריו תשעה החיילים שלו בשורה, גם הם במדים מלאים.  ומולם ח' של אחד עשרה י'ניקים צעירים יותר, חלקם בבוקסר כמו שחר, נדיר, מעיין ועוד שני תאומים בלונדינים מהקבוצה השנייה שנראו פיציים לעומת שאר הבנים, חלקם בבוקסר צמוד כמו רוני וליאור, וחלק היו עם מכנסיים כלשהם, כמו רועי. כולם היו עם עניבת הצופים מסביב לצוואר, למרות שהיו בלי חולצה וזה נראה די מטופש.

"קודם כל אני רוצה להגיד כל הכבוד על העמידה בזמנים, תמשיכו ככה והחיים שלכם לא יהיו יותר אומללים ממה שהם צריכים." יניב פתח, "עכשיו בואו אחרינו לתוך היער למקום עם יותר פרטיות."

הבנים הלכו בשורה, מרגישים די מטופשים, אבל היו הרבה שטויות כאלה בצופים, אז הם לא הופתעו עד כדי כך, יניב הוביל את השורה ובחור בשם ירון היה אחרון מאחורי הי'ניקים. אחרי הליכה של בערך עשר דקות נדיר ראה אור מקדימה, הבנים ציפו לדבר הרגיל, כמה נרות בתוך שקיות נייר עם חול, נאום משעמם ואולי איזה שיר, אחרי זה כמה אגרופים בכתף בזמן שמחלקים איזה צ'ופר כמו חולצה או סיכה, וחזרה לישון.

אבל ככל שהתקרבו התברר שהדבר לא היה רגיל בכלל, באמצע היער הייתה מן קרחת יער, פשוט עיגול די גדול שלא היו בו עצים, ומסביב היו לפידים בגובה של בן אדם שהי"בניקים כנראה סידרו שהפיצו מספיק אור כדי לראות באמצע היער, יניב צעק להסתדר בח' שוב והם חזרו לדיבורים.

"אז עכשיו כשאין מי שיפריע לנו, לא מדריכים, לא רכזים, ולא ט'ניקים, אפשר באמת להתחיל, ברוכים הבאים לערב פתיחת החניכה שלכם לשכב"ג של שבט אביב! השבט הכי טוב בהנהגה, ובארץ."

הי"בניקים מחאו כפיים ונדיר חשב - "פתיחת החניכה?"

בינתיים יניב התעצבן שהבנים לא מוחאים כפיים וצעק עליהם להצטרף, כולם מחאו כפיים והוא המשיך. "כדי שנמשיך אני רוצה שנטפל קודם במשהו שמטריד אותי, יש פה כמה בנים שלא לימדו אותם מה זה להיות גבר, בשבט אביב לובשים רק בוקסרים צמודים, ומי שייתפס לובש משהו אחר מהיום יחטוף כמו הנקבה שהוא יוכיח שהוא, "אז יאללה, מי שלובש מכנסיים מוריד אותם מיד ומביא אותם לירון שיאסוף אותם."

הבנים היו קצת בשוק עדיין אבל אחרי כמה צעקות מירון ויב"ניקים אחרים מי שהיה כלול בפקודה התחיל להפשיל את המכנסיים ולהושיט אותם לירון.

יניב המשיך בינתיים, "וכמובן בגלל שבשבט אביב לובשים רק בוקסרים צמודים, מי שלא לובש בוקסר צמוד יוריד אותו גם ויושיט לירון, אל תדאגו! בהמשך תקבלו בוקסר צמוד חלופי כמו זה שכפיר מחזיק."

כפיר היה בחור אתיופי ספורטיבי עם גוף של שחיין, והוא הרים בוקסר צמוד לבן שהיה נראה זול מאוד וגם כנראה משומש.

הבנים שהיו בבוקסר כולל נדיר התחילו למלמל ולהשמיע מחאה אבל יניב היה מוכן לזה. "החניכה היא לגמרי בבחירה ואתם מוזמנים לקום וללכת בכל רגע, רק תזכרו שני דברים, מי שיפרוש, או שנעיף אותו בגלל אי ציות לחוקים לא יוכל להיות חלק מהשבט, ויותר מזה, אנחנו נדאג שהחיים שלו בבית ספר יהיו גיהינום מהרגע שהוא יעזוב ועד הרגע שהוא יתגייס, ואולי אפילו גם אחרי, אתם יכולים לשאול את גיא רוזנבלום אם החיים שלו טובים אחרי שהשתפן באמצע הערב חניכה שלו לפני שנתיים."

הבנים בלית ברירה התחילו להוריד את התחתונים, נדיר שחר ומעיין הורידו את הבוקסר והושיטו לירון, ירון גיחך לעצמו קצת כשעבר את מעיין, והבנים מהקבוצה השניה התחילו להתלחשש אחרי שהוריד את הבוקסר וחשף את הזין המפלצתי שלו, גם נדב ודין, התאומים מהקבוצה השנייה היו בבוקסר ונאלצו להישאר עירומים, ועוד איזה בן אחד בשם דן שנדיר לא הכי הכיר, לרועי היה מזל והיו לו תחתונים צמודות מתחת למכנס.

"כולם לעבור לעמידת נח, ידיים מאחורי הגב ביהלום ורגליים בפיסוק. יפה, עכשיו נעבור על החוקים מעכשיו."

נדיר בלע את הרוק שלו, אין סיכוי שזה יהיה טוב, היו כל מיני קונצים והצקות ומכות בקטנה בצופים, ותמיד הגדולים קצת כפכפו את הקטנים יותר, אבל אף פעם לא ראה משהו כזה רציני.

"דבר ראשון אני רוצה שתכניסו לראש שאתם עכשיו ולשאר השנה, בדרגה הכי נמוכה בשבט, אין מישהו בסטטוס יותר גרוע מכם, אתם תיקראו ותקראו לעצמכם רק בכינויים שמתאימים למעמד הזה, כמובן עדיין יש לכם שם פרטי ותשתמשו בו, אבל אתם לא 'הי'ניקים'  או 'הבנים' אתם הכלבות, או החיילים, מה שנחליט לקרוא לכם באותו הרגע, וגם אתם תיקראו לעצמכם ככה, בגלל שאתם הכלבות שאתם אתם תצייתו לכל פקודה מכל י"בניק בשבט ותמלאו אותה לא משנה מה, לא אכפת לי כמה זה נשמע לא הגיוני או בלתי אפשרי, מילה של י"בניק זו פקודה בשבילכם, אתם עונים ליב"ניק רק עם המילים "אדוני" או "המפקד" בסוף המשפט, מה שאמרתי עד עכשיו ברור?"

חלק מהבנים הבינו את הפואנטה וענו, "כן המפקד!" אבל חלק מלמלו או לא אמרו כלום כי הקונספט לא נקלט להם עדיין.

יניב התעצבן, "כשאני שואל משהו אתם עונים כן המפקד! זה מובן??" הוא צרח

הבנים צרחו "כן המפקד!" חזרה.

"עכשיו תלמדו לקח ראשון, אתם עובדים כשכבה, אם חלקכם טועים אני יכול להעניש את כולם, עכשיו תעשו עשר קפיצות במקום עם הנפות ידיים!"

הבנים התחילו לקפוץ ונראו די מצחיק, העניבות מתנפנפות אצל כולם והזין מתנפנף אצל חלק.

נדיר הרגיש את הזין והביצים שלו מכים בבטן פעם אחר פעם, אחרי שכולם סיימו יניב המשיך:

"דבר שני, אתם תעברו מבחנים, מעשיים ועיוניים, כולכם צריכים לשנן את חוקת והיסטוריית השבט, אם תיתפסו לא יודעים משהו אתם תיענשו, הלילה, אתם תעברו שלוש מבחנים מעשיים, מי שרוצה להיות בשכב"ג יצטרך לשרוד את כולם.

דבר שלישי, לכל אחד או שניים מכם יוצמד חונך, החונך אחראי שתלמדו כמו שצריך, ועל כל החיים שלכם לתקופה הקרובה, שתצליחו בשבט, שתצליחו בלימודים, הוא יעניש אותכם אם תטעו או תיכשלו או אם סתם יתחשק לו, והוא יענש אם תיכשלו בצורה משמעותית. אתם תבלו איתו הרבה זמן והוא יכול למרר את החיים שלכם אם הוא רוצה, אז כדאי לכם לרצות אותו.

דבר רביעי ואחרון, שום חלק מהחניכה לא יתבצע ליד ט'ניקים או במקום שיש סיכוי שהם יראו משהו, הם יכולים לדעת שיש לכם ציוות משכבת י"ב, אבל זה הכל, כל השאר צריך להיות הפתעה בשבילם לשנה הבאה."

הבנים עמדו המומים אבל אף אחד לא העיז לזוז, אף אחד מהם לא רצה שיעיפו אותו מהשבט או שיחשבו שהוא פחדן. ואם זה קורה כל שנה… כמה נורא זה יכול להיות?

"יפה, אני רואה שנמושות אין לנו פה, זו התחלה טובה, עכשיו, מי שעדיין לובש תחתונים יפשיל אותם עד הברכיים, אין צורך לתת לירון, אנחנו הולכים עכשיו למדוד ולרשום את הגדלים של הזין שלכם, יש לכם בדיוק 2 דקות לעשות מה שצריך כדי שהוא יהיה הכי גדול שאתם מצליחים, אם הוא לא עומד זה בעיה שלכם, מה שנמדד ירשם, עודד יעבור עם הסרגל כשהשעון יגיע ל2 דקות, וכפיר ירשום את התוצאות."

הבנים הבינו שכנראה עדיף לצאת עם זין גדול ולא קטן לפי הדברים של יניב, הם גם הבינו שמה שלא יהיה הטיפול בזין הקטן זה יהיה לא נעים, התחתונים (למי שעדיין לבש) נפלו מהר לרצפה וכולם התחילו למשש את עצמם, ולאונן למיטב יכולתם כדי להעמיד את הזין כמה שיותר מהר.

נדיר התקשה לעשות עבודה טובה אחרי כל המבוכה מהחשיפה מול כולם, והוא תהה אם אפשר לראות שרק אתמול בלילה זיינו אותו חמישה בנים שעומדים ממש כאן איתו, אבל הוא הצליח לעבור את המחסום המוחי והעמיד את הזין שלו לבסוף, יניב הוציא משרוקית וכשנגמר הזמן שרק בה, הי"בניקים צעקו "ידיים מאחורי הגב! מי שאני רואה אותו נוגע חוטף!"

עודד וכפיר התחילו לעבור אחד אחד, הם התחילו בבחור בשם אלעד מהקבוצה השניה, הוא היה ג'ינג'י ולבן כמו שחר אבל קטן יותר ונמוך. עודד תפס לו את הזין בגסות, שעמד במה שנראה כמו חצי עד שלושת רבעי זקפה, אבל התקשה לגמרי ברגע שהוא אחז בו, והצמיד את הסרגל, אחרי כמה שניות קרא "ארבע עשרה סנטימטר! ממוצע." כפיר הוציא לורד שחור וכתב בספרות ואותיות גדולות "זין ארבע עשרה סנטימטר." על החזה של אלעד, ואז סובב אותו וכתב אותו הדבר על השכמות של הגב.

הבנים לא האמינו מה קורה, איך הם יורידו את החולצה במקלחת או מול הבנות, או החברות שלהם. הם עברו לבא בתור, זה היה שחר והוא נראה ממש לא מרוצה, הוא רעד קצת כשעודד תפס לו את הזין, וצעק "שתים עשרה סנטימטר, קטן!" כפיר הוציא טוש אדום וכתב באותו אופן על הגוף הלבן של שחר.

הם המשיכו ככה את כולם, בגזרת הקטנים היו רוני (שלוש עשרה), דין מהתאומים (שתים עשרה וחצי), ממוצעים היו רועי (חמש עשרה וחצי), נדב מהתאומים (שש עשרה), דן ועמית (חמש עשרה), וליאור היה גדול עם שמונה עשרה סנטימטר, גם נדיר קיבל את הטוש הירוק עם שבע עשרה סנטימטר, ולבסוף מעיין, עודד עצר לבערך עשר שניות בזמן שניסה להחזיק את הזין של מעיין ביד אחת ולמדוד בשנייה, זה לא היה פשוט, בסוף אמר "עשרים ושלוש סנטימטר, גדול…" מעיין מלמל "עשרים וארבע..." אבל פחד להתווכח באמת.

"יופי, עכשיו כשאנחנו יודעים איפה כל אחד עומד, אפשר להתחיל את המבחנים של הערב, נתחיל בלחלק תחתונים למי שחסר" כפיר עבר עם התחתונים החצי שקופות שנקנו כנראה באיזה חנות מקס סטוק והושיט לכל הבנים שהשילו את הבוקסרים מעליהם, הם לבשו את התחתונים הקטנות מדי בכמה מידות בזמן שהאחרים הרימו את התחתונים שלהם מהרצפה, נדיר קיבל את התחתונים מכפיר והרגיש אותם בידו, לא רק שהיו מחומר סינתטי לא נעים, לא רק שהיה אפשר לראות כמעט הכל דרכם, מה גם שהתחתונים היו משומשות, מוכתמות בכל מיני כתמים לא מוסברים צהובים ובז', נדיר הרגיש כמה עיגולים קשיחים בקדימה של התחתונים שקיבל, אבל לבש אותם בכל מקרה..

 

"יופי, אני מרגיש שאנחנו מוכנים להתחיל, המבחן הראשון יהיה שיעור בקבוצתיות ולחיים בכללי - כל דבר שקורה לכם קורה כשכבה - אתם אחראים אחד לשני וצריכים לדאוג אחד לשני, והדבר השני - לא תמיד זין גדול יותר זה דבר טוב -" נדיר שם לב שכל הי"בניקים התחילו להוריד את החגורה.

"אתם תקבלו עכשיו מספר הצלפות בתחת לפי הגודל של הזין שלכם, מכה אחת לכל סנטימטר, אבל, אם מישהו מכם יזוז מהמקום לא משנה מאיזו סיבה - ההצלפות עם החגורה ימשיכו אבל הספירה תיעצר עד שיחזור למקום, מובן?"

"כן המפקד!" כולם צרחו, בפחד שיעצבנו את יניב.

"אוקיי, כולם להוריד תחתונים, להיכנס למצב עונש - להתכופף קדימה ולהחזיק את הברכיים עם הידיים, לא לזוז או לקום עד שאני אומר שזה בסדר."

לפני שנדיר הספיק לעשות משהו נצמד אליו י"בניק בשם איליה, עם שיער שחור, הוא לא חיכה שנדיר יוריד את התחתונים לבד, הוא הכניס את האצבעות שלו לגומי של התחתונים והפשיל אותם מעבר לתחת של נדיר, אבל נשאר צמוד, נדיר הרגיש את הזין של איליה צמוד לחור התחת שלו, איליה שם יד אחת על הגב של נדיר וכופף אותו, ורק אחרי כמה שניות לקח שני צעדים אחורה עם החגורה שלו ביד.

נדיר עצם עיניים והחזיק את הברכיים בכפות הידיים שלו, הוא ניסה להתכונן למכה, אבל אי אפשר היה להתכונן באמת, הוא שמה ווש של הנפה ו"פלאק!" חגורת העור נחתה באמצע התחת שלו והשאירה סימן אדום שהתפרש על שתי הלחיים, איליה צעק "אחד!" ובערך באותו הזמן גם כל שאר הי"בניקים החלו במלאכה, יניב היה מאחורי מעיין ונראה שהוא מתאמץ במיוחד להתעלל בו, כנראה אזהרה שלא יהיה זחוח מדי לגבי גודל הזין שלו, בגלל שהיה י'ניק אחד יותר מי"בניקים בחור בשם יונתן קיבל את שני התאומים ביחד, הוא השתדל להספיק להצליף בשניהם על כל הצלפה אחת של השאר.

איליה הגיע לספירת תשע כשנדיר שמע צעקה מימינו, זה היה רוני, הגוף הקטן שלו לא הצליח לעמוד במכות בגבורה והוא עף קדימה מהדף המכה ונשכב על הבטן, דמעות זולגות מעיניו, לא בכי של ממש אבל נדמה שזה לא רחוק, בינתיים המצליפים המשיכו להצליף, מבינים שיש להם הזדמנות להכניס כמה שיותר מכות עד שיקום, הפסים האדומים התווספו על התחת של נדיר בזמן שבחור בשם פלג צעק על רוני שיקום, לבסוף הוא קם רועד, חזר למצב עונש והספירה חזרה.

פלאק! "עשר!"

פלאק "אחת עשרה!"

נדיר חישק את השיניים ועשה כל מה שיכל כדי לא לזוז,

המכות המשיכו בלי רחמים.

"שש עשרה!"

פלאק! "שבע עשרה!"

"אתה יכול לקום ולחכות שכולם יסיימו, אבל תישאר במקום עם ידיים מעל הראש, לא לגעת בתחת ולא לשפשף."

התחת של נדיר שרף כמו שהוא לא הרגיש בחיים, הוא ניסה לחשוב מה כבר יכול להיות בשני המבחנים הבאים, אבל לא העז לדמיין משהו גרוע יותר מההצלפות האלה.

מעיין שנשאר אחרון לבסוף התרומם עם מבט ריקני על הפנים, הדמעות כבר זלגו והתייבשו על פניו, והזין שלו לא היה קרוב למה שהיה קודם, הוא היה נפול ורך לגמרי. נדיר היה מוכן להתערב שהסימנים האדומים על התחת שלו יהפכו לחבורות סגולות או כחולות למחרת.

"יפה!" יניב אמר, "סיימתם את המבחן הראשון בגבורה, רוני, אתה מקבל נקודה אדומה על הנפילה הקטנה שלך, בסוף השבוע כל מי שקיבל נקודות יגיע אלי ואני אחליט על העונש לפי מספר הנקודות."

לרוני היה מבט מבוהל על הפנים.

"המבחן השני ילמד אתכם שכולכם אחים, אתם צריכים לדאוג אחד לשני ולפנק אחד השני כמה שאפשר, ובתוך זאת, להכיר שלכולכם יש מעלות וחסרונות, למשל, חלקכם גברים קצת יותר כי הזין שלכם בגודל שלא מעורר רחמים, וכן מגיע לכם לפעמים הכרה בזה. לעומת זאת חלקכם אולי גומרים מהר מדי, ולכן מגיע שגם נתייחס לזה, אז הנה מה שהולך לקרות, אתם הולכים להתחלק לחמש בנים שיקבלו מציצה, ושש בנים שיספקו להם אותה, אנחנו נעשה את זה כמובן לפי גודל הזין, אבל גם המוצצים וגם הגברים יהיו עם ידיים מאחורי הגב, הראשון שיגמור מחכה לו הפתעה. האחרון שיגרום למי שהוא מוצץ לו לגמור, אותו דבר. יונתן יחלק אתכם."

יונתן התחיל לקרוא זיווגים לפי גדלים

"למעיין - ימצצו דין ונדב.

לליאור - ימצוץ דן.

לנדיר - אלעד.

לרועי -  שחר .

לעמית - רוני."

נדב ודן התרעמו, "הקשב המפקד, למה אני מוצץ? יש לי זין יותר גדול מרועי ועמית."

"נכון," יניב השיב, "אבל החלטתי להתייחס אליך ולדין כיחידה אחת, ואם עושים ממוצע אתם קטנים יותר. ודן לפני שתגיד משהו - אני רואה שאתה רוצה, בסדר היה תיקו ובחרתי בך, יש לך בעיה אתה מוזמן לפרוש, ככה אמרתי אז זהו, אם הייתי אומר לך לרדת על הברכיים ולמצוץ פה לכולם אחד אחד היית עושה את זה, אז שקט לפני שזה מה שיקרה."

יונתן חזר לשליטה, "כל המוצצים על הברכיים מול מי שאתם משרתים," נדיר תהה אם מעיין קיבל את התאומים כי יניב נחוש שהוא יפסיד.

אלעד כרע ברך מול נדיר, נדיר שם לב פתאום שהוא ילד ממש יפה, הוא אף פעם לא חשב על זה קודם, היה בו איזה קסם למרות שהיה נראה צעיר לגילו.

"מוכנים.. שלוש ארבע ו… להתחיל."

נדיר היה נחוש לא לגמור ראשון, אבל אלעד היה במשימה והוא השתמש בלשון שלו לא רע, הזין של נדיר התקשה לגמרי ובקושי עברו שלושים שניות, שחר עלה וירד על הזין של נדיר לא מפספס אף פינה, משתמש בלשון לדגדג את הקצה הרגיש, משנה קצב ומדי פעם עוצר לקחת אוויר, בינתיים נדיר הסתכל הצידה וראה את מעיין עם התאומים משני צידי הזין שלו, הם ליקקו רוב הזמן משני הצדדים, משתדלים לא לגעת אחד בשני, לפעמים עברו לשיטה של כמה ליקוקים כל אחד ואז תזוזה כדי שהשני יעשה את תורו, מעיין לא הצליח להתנגד כל כך והמזל היחיד שלו היה שקשה להכניס את כל הזין שלו לפה בבת אחת.

רוני למרות הנפילה באתגר הקודם ידע שאסור לו לפספס הפעם, ונתן את כל כולו לזין של עמית, הוא לקח אוויר ולאט לאט אחרי כמה ניסיונות הצליח להכניס את כל הזין לגרון, עמית מצידו היה יחסית תמים ובתול, אף פעם לא נגעו לו בזין בצורה כזאת, בטח שלא מציצה, הוא התנשף וניסה לחשוב על דברים אחרים אבל שום דבר לא עבד, לבסוף אחרי בערך דקה וחצי הוא הוציא כמה אנחות והביצים שלו התכווצו הוא התחיל להגיד, "אוי.. אוי לא... אוי ל..." אבל היה כבר מאוחר מדי. בכמה זרמים מהירים הוא גמר ים של זרע לתוך הפה והגרון של רוני, הנוזל הלבן ניגר על הסנטר והצוואר שלו והתחיל להכתים את הגוף השחום והרזה שלו, זה היה מגעיל ומחניק אבל הוא חייך כי ידע שלפחות לא ייענש שוב.

עמית קילל את עצמו אבל נדיר יכול להירגע קצת לפחות, הוא ידע שהוא די בטוח, ועכשיו יכול ליהנות קצת מהמציצה של אלעד, מי היה מאמין, חניך אחר בשבט, ילד שהוא בקושי מכיר, והנה הוא בולע את הזין שלו מנסה לגרום לו לגמור ולא להיות אחרון.

נדיר חשב לעזור לו וניסה לדמיין דברים שיקדמו את העניינים, אבל כל פעם שניסה לחשוב על יוליה או כל בת אחרת רק נזכר במה קרה אתמול בלילה והתחיל להרגיש בחילה, אז הוא החליט פשוט להסתכל ישר על אלעד ולהתרכז בתחושה הטובה, הוא הסתכל על הפה של אלעד יורד ועולה על הזין שלו, ופתאום העניין די חירמן אותו, אלעד מוצץ לו בלי ברירה, רוב הסיכויים שזה הזין הראשון שהוא מוצץ, לא ממש משנה אם הוא נהנה או לא, נדיר הוא המלך ואלעד המשרת… טוב.. בערך, בעצם לשניהם אין ברירה. 

נדיר המשיך להסתכל על אלעד ועל הקימור של הגב שלו, על התחת שלו שבולט ממאמצי המציצה, הוא הרגיש את השיא נבנה ובדיוק כשהתחיל לחשוב על כמה משפיל זה לאלעד שהוא יגמור לו בפה, נשם נשימה עמוקה ופתאומית פנימה והתחיל להשפריץ זרע לתוך הפה של אלעד, הוא ניסה לקחת צעד אחורה כדי לעזור אבל התוצאה הייתה פשוט ששאר הזרע שהשפריץ מהזין שלו ניתז על השיער הג'ינג'י של אלעד ועל שאר הפנים שלו.

אחריו גמר רועי, ואז ליאור בגניחות עמומות, ודווקא מעיין עם שני בנים על הזין שלו הצליח להישאר אחרון, בגלל שהיו שניים התיז יותר על החזה שלהם מכל דבר אחר.

"כל הכבוד לכולם, הוכחתם שאתם יודעים מה זה אחווה ומה זה אומר כשצופה עוזר לאחיו, המפסידים שלנו הם עמית, דין ונדב. עמית - העונש שלך הוא זיון מהמנצח, הלא הוא מעיין." עמית החוויר ונראה כאילו  הוא הולך להתעלף לרגע. כולם לא היו בטוחים איך זה אמור לעבוד כשעמית בחור די קטן.

"דין ונדב, העונש שלכם דומה. דין הולך לזיין את נדב."

דין ונדב הסתכלו אחד על השני וסביב לא מאמינים, איך זה יכול להיות?

"כל זה יתרחש מחר בתחילת מסדר הלילה, אבל הלילה אנחנו נמשיך למבחן האחרון שלנו!,

כל חבר שכב"ג צריך לכבד את הי"בניקים ולשמור להם אמונים, לציית לכל מילה שלהם ולדעת שכל רגע שלו בשכב"ג הוא בחסד שלהם, ולכן, כל אחד מאיתנו יזיין אחד מכם. אחרי שנגמור לכם בתחת פעם ראשונה תדעו למי אתם נאמנים, אני מציע לכם לשקול פעם אחרונה אם אתם ממשיכים או פורשים, כמובן שאתם יכולים לפרוש גם בהמשך, אבל פרישה לפני שי"בניק מזריע אתכם או אחרי היא משמעותית, גם בפן האישי וגם כי בינינו אם תפרשו אחרי, נדאג שכולם ידעו שזיין אותכם גבר. אם אתם רוצים לפרוש קחו צעד קדימה עכשיו."

היה שקט כמו שנדיר לא שמע בחיים שלו, אף אחד לא זז, בקושי מישהו נשם, כולם הסתכלו סביב לראות אם מישהו יצעד קדימה. אבל אף אחד לא זז, כולם רצו להיות בשכב"ג, לשכב"ג היה סטטוס אגדי, זה המועדון הסודי שהם חלמו להיות חלק ממנו מכיתה ד'. אפילו כשהיו ט'ניקים והתחילו לעשות הרבה דברים עם הבוגרים, היה חסר את הפן הסודי והמעניין של השכבה הבוגרת. לחלקם התחיל לקנן כבר הרעיון בראש - הם רק צריכים לשרוד את השנה, שנה הבאה לא יעשו להם כלום, וכשיהיו י"בניקים יוכלו לעשות לי'ניקים החדשים מה שירצו. חוץ מזה - הם עשו כבר מספיק בשביל שהחבר'ה בשכב"ג יוכלו להרוס להם את החיים בשנייה.

אף אחד לא צעד קדימה. יניב המשיך "יופי, עכשיו אפשר להמשיך, כולכם הולכים לעמוד בשורה," הבנים הסתדרו אחד ליד השני. "להיצמד יותר, כתף לכתף" נדיר הרגיש את אלעד מימינו ואת דין נצמד אליו משמאל. "עכשיו לרדת על ארבע לתנוחת דוגי" נדיר ירד לרצפה והחזיק את עצמו על הברכיים והידיים, "להיצמד עוד! אני רוצה שממש תגעו אחד בשני כל הזמן" יניב פקד. נדיר הבין שהוא פשוט מנסה להשפיל אותם כמה שיותר. הי"בניקים מאחוריו התווכחו והתגוששו קצת על מי יזיין את מי, לבסוף נעמד מאחוריו בחור בשם עידו,

"אל תתנגד, יכאב פחות."

"בבקשה תשים קונדום?" נדיר ניסה

"חחח לא נראה לי."

נדיר הרגיש את התחתונים שלו נמשכים למטה לא ממש בעדינות, ומיד אחר כך, שתי אצבעות משוחות ברוק מגששות אחרי החור שלו, עידו דחף לו את האצבעות לתוך החור ונדיר נהם בכאב, האצבעות יצאו ונכנסו לתחת של נדיר כמה פעמים ולבסוף עידו שלף אותם וקירב  לאף של נדיר, "מה אתה אומר? אוהב את הריח?"

נדיר ניסה להזיז את הראש אבל זה רק עצבן את עידו, "כדאי שתשתף פעולה או שזה לא יהיה לך כיף, כאילו, אפילו פחות כיף, עכשיו תפתח את הפה" נדיר ניסה למחות אבל ברגע שפתח את הפה עידו דחף את שתי האצבעות מהתחת של נדיר ישר לפה שלו, הטעם של זין מעורבב עם חור תחת, וקצת זרע מאתמול מילא את הפה שלו. בינתיים הכיפה של הזין של עידו נצמדה לחור של נדיר והוא התחיל לדחוף אותו פנימה.  "תתחנן לזין שלי, קדימה".

"בבקשה תזיין אותי אדוני."

"עוד!"

"תעשה אותי הכלבה שלך, אני צריך שתגמור בתוכי, שתזיין אותי."

הזין של עידו פמפם חזק. נדיר ניסה להסיח את דעתו מהזיון ומזה שהוא צריך להתחנן מעידו שיחדיר לו את הזין עמוק והסתכל לצדדים, והוא מצא לפחות שני אנשים שמצבם פחות טוב משלו, כפיר זיין את דין ונדב, כלומר כרגע את נדב, אבל הכריח את דין לשכב הפוך עם הראש כלפי מעלה ולהסתכל על החדירה של כפיר לתוך אחיו, וגם כל טפטוף של זיעה או זרע שישפריץ עליו משם, ואחרי שגמר עם נדב התחלפו במקומות. נדיר ניחש שזו לא תהיה הפעם אחרונה שהאחים ישברו שיא חדש באינטימיות של ההיכרות ביניהם. בינתיים עידו התחיל להתנשף ונדיר ידע מה מגיע. נחשול של זרע מילא אותו והזין של עידו נשלף החוצה.

"נהנית שרמוטה?"

"כן המפקד!"

"יופי, אתה יכול ללכת לישון." 

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...