קונדומים
קונדומים. צילום: יחסי ציבור.

 >  >  > 

דודי שמחה - פרק ג'

כשהחזיר את ידיו לכיסא, שמתי לב שרגלו מלטפת את רגלי. הייתי מאוד חרמן ורציתי שיעשה צעד לקראתי.

השבת עברה בקושי, הזמן לא זז ורק חיכיתי כבר להתחיל את עבודתי החדשה. לא דיברנו על שכר או דרישות תפקיד, אני פשוט הולך לעבוד ויהיה מה שיהיה. כל השבת הצלחתי לא לאונן ובכלל לא לגעת בעצמי – רציתי שישמר כמה שיותר לשבוע הקרוב. בשעה שש וארבעים בבוקר יום ראשון כבר הייתי מחוץ לבית הורי, דוד גבי הגיע שתי דקות לאחר מכן. נכנסתי לרכבו בדממה וגם הוא מצידו שתק.

הגענו למחסן בשבע ושלוש דקות, היה שם פועל אחד מבוגר בשם יואל – מסתבר שהוא 'שם כבר המון שנים ויענה על כל שאלה שיש לי בקשר לעבודתי כמלקט'. האמת, התפקיד לא מסובך, מקבלים רשימה עם פריטים ואיפה הם נמצאים במחסן – אני צריך לאסוף אותם לעגלה או משטח ולעבור לרשימה הבאה.

בשעה שבע וחמישים, אחרי הקפה של הבוקר הביאו לי רשימה ראשונה – אחרי חמש עשרה דקות סיימתי איתה ויואל הביא לי עוד אחת. בשעה עשר וחצי, בקפה של 'הבוקר המאוחר' הייתי אחרי שש רשימות.

יואל צחק והציע שאעבוד לאט יותר אחרת יפטרו את כולם וישאירו אותי. בינתיים המחסן התמלא בכל העובדים שלו – יואל, יעקב שתפקידו לפזר סחורה שמגיעה, מאיר שאחראי על המלגזה ומוטי שמשמש כמנהל המחסן הלוגיסטי. כולם בני יותר מחמישים, כולם עובדים בקצב איטי – כולם מבינים שהשעון זז באותו קצב אם מספקים יותר או פחות.

בשעה שתים עשרה וחצי כבר סיימתי ארבע עשרה רשימות שונות ולא היו עוד רשימות להיום. יואל לא הסכים שנעשה את זו של מחר כי הוא רצה שיהיה לו בשביל מה לבוא מחר.

גבי קרא לי למשרדו בשעה שתיים וחצי ושאל איך עובר היום. התיישבתי מולו ואמרתי שהעבודה נחמדה ולא קשה מידי. הוא הבטיח שבהמשך השבוע העומס יגדל ושלא אתרגל. ישבתי מולו ללא תזוזה (חוץ מהתקשחות במכנסיי שנוצרה שהבטתי עליו). גבי נשען אחורה ומתח את ידיו אחורנית, בטנו התגלתה מולי לרגע ורגליו נמתחו קדימה ונגעו ברגלי. כשהחזיר את ידיו לכיסא, שמתי לב שרגלו מלטפת את רגלי. הייתי מאוד חרמן ורציתי שיעשה צעד לקראתי.

קפצתי במקומי שלפתע נכנסו מוטי ויואל. "האחיין הזה שלך עובד כמו שד, לא נשאר לנו מה לעשות היום." אמר יואל, ומוטי הוסיף, "שחררתי את החברה להיום, נפגש מחר."

"להתראות." אמר גבי, "תנעלו את הדלת הראשית כשאתם יוצאים."

שנינו נשארנו במשרד בזמן שהחבר'ה בקומת המחסן התארגנו ליציאה. גבי לא דיבר, המשיך ללטף את רגלי ולהביט עליי. ידיו ליטפו את בטנו ומדי פעם עברו בחטף על מפשעתו. כשהדלת הראשית נסגרה חשבתי שיקפוץ עליי, אך במקום זאת הוא עצם את עיניו ונשען אחורה. רגלו התרחקה ממני והרגשתי שהוא משחק בי.

הסתכלתי למטה לעבר רגלו והחלטתי ליזום, ירדתי על ברכי והגעתי אל בין ירכיו של גבי. הוא נדרך, אך לא ברח למגע ידי. ליטפתי אותו סביב המפשעה וחיכיתי שיסתכל עליי. פתחתי את חגורתו והוא עזר לי עם הכפתור והרוכסן במכנסיו. הוא הרים את ישבנו ואני הפשלתי ממנו את המכנסיים עד לקרסוליו. מולי נגלה תחתון בצבע ירוק זורח, עם כתם של טיפות שתן איפה שהנחתי שכיפת הזין שלו נמצאת. הוא קירב את ראשי בידו ואמר לי להריח אותו, הרחתי ריח חמוץ של זיעה קלה אך היה שם עוד משהו. הוצאתי את לשוני וליקקתי את הכתם. איברו הגיב לכך מיד והחל להתנפח. ליקקתי עוד והגדלתי את הרטיבות בתחתוניו.

לאחר שאיברו כבר בלט הוצאתי אותו בידי והבטתי בו – חמש עשרה סנטימטר, עבה עם וריד גדול ופועם. נישקתי את הכיפה והיא החזירה לי טיפה שקופה. ליקקתי את הכיפה ושמעתי את דודי נאנח קלות. אחזתי באשכיו והמשכתי ללקק את הכיפה – דודי נאנח מדי פעם אך טרם הוציא מילה.

כשהתחלתי להכניס את כל הכיפה לפי ולהגביר את קצב היניקה, תפס אותי דודי גבי והקים אותי. הוא לקח אותי לספה בחדר והשכיב אותי עליה, נעמד מאחורי ראשי וביקש שאשעין את ראשי אחורה. לא הבנתי מה קורה אבל כשקירב את איברו הזקור לפי פתחתי מיד את פי, הוא הכניס את הכיפה הענקית לפי ודחף עוד. דחף עד שהשמעתי קול חנק והוציא קצת. אמר לי ללמוד לקבל אותו ונכנס שוב לגרוני כך שאשכיו היו על אפי. לא הצלחתי גם בפעמיים הבאות ונחנקתי כמעט פעמיים.

לאחר שיצא לגמרי, נתן לי למצוץ אותו בזמן שאני יושב על הספה והוא עומד מולי. כשהיה קרוב לגמירה העמיד אותי והפשיט אותי. הוא חיבק אותי חזק ואני אותו, לחש לי שתמיד הייתי האחיין שהכי אהב. חיבקתי בחזרה ואמרתי לו ששמחתי לגלות שזה היה הוא אז, ביום שישי שנפגשנו.

הוא הצמיד אותי לקיר ושפשף לי, לא היה צריך הרבה בשביל שאגיד לו שאני גומר. הוא ירד על ברכיו ומצץ לי, מכניס את כל שמונה עשרה הסנטימטר לפיו. חשבתי שאני גומר בשנייה או שתיים אך הוא עצר כל פעם לפני ששחררתי את מטחי. לפתע דחף לי אצבע אל החור ולא הצלחתי לעצור. כל הזרע החם שלי עף בתוך חלל פיו. הוא שאב אותו ואני פרקתי יומיים של חרמנות בגרונו.

אחר כך הוא קם, נישק אותי בכוח והעביר לי את הזרע שזה עתה פלטתי לפיו. אחרי שהעביר לי כמות נכבדת, בלע ואמר לי למצוץ לו עם הזרע שלי. עשיתי כדבריו ותוך חצי דקה הוא צעק, "כן, כן, כן!" וארבעה מטחים בזה אחר זה מילאו את פי. כשכמעט נחנקתי הקים אותי ונישק אותי שוב. הפעם לקח את כל הזרע לפיו ושוב בלע.

אחר הגמירה התפשטנו לגמרי והוא השכיב אותי על הספה בעודו נשכב מעליי. התחבקנו, התנשקנו ונשמנו אחד אל השני. אחרי רבע שעה של מנוחה אמר לי שעליו להחזיר אותי לביתי.

בשעה ארבע וארבעים אחרי הצהריים הייתי מחוץ לבית של הורי, דודי גבי הוריד אותי שתי דקות לפני כן. נכנסתי לבית הורי בדממה.

לפרק הקודם לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...