מצעד הגאווה בתל-אביב 2014. צילום: ארכיון GoGay.

 >  >  > 

אפס ביצירתיות - פרק א'

הייתי מאוד מתוח כשהייתי איתו אבל ידעתי שהוא מוצא חן בעיני, ויתרתי הרבה פעמים על אימוני ג'ודו ועל דברים אחרים כדי להיות במחיצתו

הייתי אז בן שתים עשרה, רק מגלה את המיניות שלי ומבין בכלל מה אני מעדיף. כן, אני מעדיף אותם עם זין וביצים. תמיד נראה לי שכוס זה בעצם איבר שחתכו אותו והוא לא נראה ככה במקור, כמו פגם. תמיד נגעלתי מזה וכנראה שבעקבות המצב הזה לא היו לי ידידות כמעט, תמיד העדפתי סביבי גברים, חברים, בנים.

בנוסף לכל זה גם חשבתי שבנות תמיד יותר טיפשות ואין יותר מידי מה להבין מהן והכל כל כך מסובך איתן, כל כך רגשניות ומנותקות מהמציאות.

בכיתה ז' עברתי בית ספר חזרה לחטיבת ביניים בעיר מגוריי. אחרי שנתיים בבית ספר ברמת גן התחלתי להכיר חברים חדשים שהכרתי מהגן ומכיתות א' עד ה', הרבה מאוד תלמידים לא הכרתי וחלק גם לא רציתי להכיר. כן, הייתי חברותי סך הכל, אבל נמנעתי מאנשים שלא נראו לי טוב בעין, היום אני יודע כמה הייתי שטחי.

כשעליתי לכיתה ח' הכרתי תלמיד מהשכבה, בהתחלה רק התיידדנו בקטע טוב, היינו מדברים ורואים טלוויזיה אצלו, משחקים במחשב וכדומה, תמיד הייתי מאוד מתוח כשהייתי איתו אבל ידעתי שהוא מוצא חן בעיני, ויתרתי הרבה פעמים על אימוני ג'ודו ועל דברים אחרים כדי להיות במחיצתו, היה לו שיער שחור חלק אבל לא פטריה או שיער ארוך מידי, הוא היה רזה ובגובה שלי בערך, עיניים חומות גוף די מעוצב, הוא נראה ממש טוב, היו המון שמועות לגביו שהוא הומו, כנראה שזה גם משהו שגרם לזה שניסיתי כמה שיותר להתחבר איתו.

באחת הפעמים שנפגשנו אצלו החלטנו להכין כדורי שוקולד, הלכנו למינימרקט בשכונה וקנינו את המצרכים, הכנו ביחד אצלו בבית את הכדורי שוקולד, היינו לבד בבית למרות שכבר היה ערב מאוחר סביבות תשע בערב, הכנסנו אותם למקרר וישבנו בסלון לראות טלוויזיה, הייתה לו בסלון כורסה גדולה עם הדום גדול, אני התייבשתי על הכורסה ותום ישב על ההדום וביקש שאעשה לו מסאג' אם לא אכפת לי. דפק לי הלב ממש, התחלתי מהכתפיים וירדתי קצת יותר למטה אבל לא הצלחתי להתקדם מעבר לאזור הגב, קצת ליטפתי לו את החזה אבל משהו מנע מימני להתקדם יותר מזה.

אחרי רבע שעה בערך, אולי קצת יותר, הפסקתי לעשות לו מסאג' ולמרות שעמד לי בטירוף החלטתי לזוז הביתה, לא טעמתי בכלל מהכדורי שוקולד שעשינו והייתי מלא במחשבות מה הלאה. למחרת בבית ספר לא היה משהו מיוחד, הכל כרגיל, ותום התנהג גם כרגיל, באותו היום סיימנו ללמוד מוקדם והלכנו לבית של תום ביחד עם ידידה שלו. אחרי שעה בערך אצלו הידידה הייתה צריכה לחזור לביתה ואני חזרתי איתה גם, הייתי צריך להתארגן לאחד מאימוני הג'ודו. תום הציע שאבוא אליו לפני האימון, התלבשתי זריז והלכתי אליו, תום פתח לי את הדלת שעל גופו רק תחתונים, הוא נראה מדהים, לא יכולתי להוריד ממנו את העיניים. אני לא זוכר מה עשינו באותו היום אבל בשלב מסוים הוא נשכב על השטיח בסלון ושוב ביקש שאעשה לו מסאג'.

התחלתי שוב מהכתפיים כשאני יושב לו על הישבן, והוא שוכב על הבטן, אחרי מספר דקות הציע תום שנעבור למיטה שלו בקומה העליונה ואני אביא מעט שמן מהמטבח. בזמן שהבאתי את השמן תום כבר עלה למעלה, נשכב על המיטה, אני עליתי דקה אחריו, התחלתי שוב עם שמן וזה היה כל כך כייף לפנק אותו בצורה כזאת. תום הסתובב ונשכב על הגב והזין שלו עמד ויצא מהתחתון, זה נראה כאילו בכוונה הזין בולט החוצה מהתחתון כלפי מעלה. ליטפתי לו את הבטן, אספתי את כל האומץ שהיה לי ונגעתי לו בזין, הוא לא הגיב ונתן לי להמשיך ולחקור את הגוף שלו במקומות שלא הכרתי, המשכתי ללטף לו את הזין, וללחוץ, מעט לאונן לו , לא ידעתי יותר מידי מה לעשות אבל הכל הרגיש לי כל כך מטורף, מדהים, ומרגש לרמה שאני עוד רגע מאבד את זה. תום משך אותי להיצמד אליו, התחיל לנשק אותי ולהתחכך בי עם הזין שלו, עד שגמר לי על הג'ינס, צחקנו מזה שהג'ינס שלי היה מלוכלך מכל השפיך שלו, ולשם שינוי לא הייתי לחוץ, הרגיש לי נכון ומשוחרר, ניקינו את הג'ינס, תום נישק אותי וזזתי לאימון...

לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2019 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...