ביפקייק. צילום: מתוך הסרט.

 >  > 

המכנסים הקצרים

אתה מרגיש כל כך חרמן עד שמחשבותיך נעות רק סביב הזין שלך, הדם מתרכז במפשעתך, והתמכרותך האובססיבית מטשטשת את ראייתך. אחד מאותם ימים בהם אתה חושב על סקס ועל תשוקה, אבל לא עם אשתך...

זה קורה. לעתים קרובות אתה יוצא מהמיטה וחושב שזה יהיה יום נאחס, יום מחוריין! אחד מהרבים שבו שום דבר לא יפתיע את השגרה. יום שיתווסף לרשימה הסימנים הארוכה של ימים אבודים בחייך, אבל אתה לא יכול להאשים תמיד את החיים, את הרוטינה, או את יד הגורל. צריך שיהיה לך די ביצים להודות באומץ שבאשמתך חייך הפכו לאוסף של משגלים משעממים! אם כי המזל, הגורל, או אירוע מחרמן יכולים להסב יום עלוב ליום מקסים. הדבר לא מתרחש בקלות, אבל לפעמים מתגשם יום כזה... יום מהסרטים, והפעם כמעט יום של סרט פורנו.

מה יכולה להיות תחושתך להגיע לגיל שלושים - אחרי ארבע שנים של נשואים ועשר של חברות - כשאשתך היא האדם היחידי שזיינת? רק תסכול וייאוש! במיוחד כשאתה מבין שעם כל יום שעובר הפכת יותר מגורה וקודח מחשק מרושע לסקס פרוע ויצרי, בעיקר אם יחסי המין עם אשתך הפכו להרגל לא מספק, ולפעמים מדכא.
כך קורה שאני מתהלך חרמן במשך כל יום מזופת שכזה, ומפנטז על כל מיני דברים ומצבים שמעולם בעבר, לא גרמו לאברך העגום לזקפה חייתית.

יום שישי האחרון היה אחד מאותם הימים שגירוי עז משתלט עליך, ימים בהם אתה מרגיש כל כך חרמן עד שמחשבותיך נעות רק סביב הזין שלך, הדם מתרכז במפשעתך, והתמכרותך האובססיבית מטשטשת את ראייתך. אחד מאותם ימים בהם אתה חושב על סקס ועל תשוקה, אבל לא עם אשתך...
יומי הלא שיגרתי התחיל במספרה שלי בשעות אחר הצהרים המאוחרות. אני ספר ומעצב שיער טוב, המזכיר בעבודתי סגנון שהיה פעם בענף, יש לי מספרה לגברים בלבד, לפעמים אני מאפשר לעצמי חריגות ועושה תספורת בחינם לקולגות ולחברים שלי. לכן נעלתי את דלת המספרה והתחלתי לספר את דוד. דוד ואני מכירים מהילדות, שיחקנו כדורגל ביחד במועדון הכדורגל הוותיק בשכונה שלנו. במקצועו הוא נהג משאית וגם הוא נשוי כמוני. תמיד היה לי רושם שחיי הנישואים וחיי המין שלו עלובים כמו שלי, אבל אין לי ספק שהוא עושה שימוש טוב יותר במה שיש לו בין רגליו. על פי מה שהוא מספר דוד נוהג לזיין כל זונה מזדמנת, כל פעם ובכל דרך במקלחת של תחנות דלק, ומחוץ להן, הוא מתגאה בזין הגדול שלו ומתפאר שהוא מזיין הרבה, והאמת, כשאני מתבונן בזין הרפוי בתוך מכנסיו, השתקפותו קוסמת לי...
מצחיק, אבל בזמן האחרון מצאתי את עצמי מפנה מבט מלא עניין לחבילות של חברי, סוקר אותן כמהופנט על ידיהן , ואת של דוד במיוחד כי איברו באמת מהמם בגודלו, ובכל פעם שאנו מסיימים משחק כדורגל ומתקלחים ביחד, אני מציץ בגופו הגברי ומחליק עליו את מבטי, ממוגנט ממראה שריריו, ואברו השחום הנתלה מגופו, נתמך בזוג אשכים שעירים שאני לא מצליח למחות מזיכרוני.
בזמן שקיצרת את שיערתיו שוחחנו רבות על כדורגל, בנות, קרובי המשפחה ועל עוד דברים סתמיים ובהדרגה נסחפנו מבלי משים לדבר על מין.
"שי, אתה לא רואה כמה שאני חרמן?" אמר ונתן מבט בחלציו, "כבר יותר משבוע שאני לא על
הכביש ..."
"מה יש? אתה יכול לזיין את אשתך."
"תפסיק כבר, אשתי נותנת לי בקושי זיון שיגרתי, נטול התלהטות, דפיקה סתמית, ברצינות שי! היא חסרת חמדה, זאת עובדה... לעומת זאת שם בחוץ אתה פוגש כל מה שמחרמן באמת... אשתי תמיד מוצאת תירוצים וסיבות לדחות אותי. אני חוזר הביתה מנסיעה ארוכה וזורק עצמי על הספה, מותש וזקוק לליטוף ולקצת פינוק, מבקש ממנה יפה, "בואי תינוקת, תנחמי את הקטן שלי, תראי כמה הוא שפוף מאבק הדרכים, שימי אותו בפה ותפנקי אותו." והיא ישר קופצת נגעלת, וזורקת לי בסלידה, "דבר ראשון לך תתקלח כי אתה מסריח מזיעה ואל תדבר אלי ככה, אתה חושב תמיד רק על זיונים!"
"חחח... אל תגזים דוד." צחקתי למראה פרצופו המיואש.
"לא צוחק, אם אני רוצה זיון אני נאלץ לקיים טכס חיזור מתסכל, היה יותר מגניב אילו יכולתי להגיע לפעמים מהעבודה ובלי כל אמתלה לשלוף את הקטן בזמן שהיא כורעת על רגליה, ולזיין לה את הפה עד שהייתי מתפוצץ בתוכה."
"שי, תכיר בעובדה, לא היה לנו מזל עם הנשים שלנו. תראה את אשתו של ערן (עוד חבר שלנו), כל פעם שהוא צריך פורקן היא מיד נמסה לים של תשוקה כדי לענג אותו."
הסכמתי איתו והזכרתי לו איך התחרפנו ערן ואשתו וקיימו משגל על חוף הים, מול כול הדייגים ההמומים שהיו לידם.
"אוף... ביום ששמעתי את הסיפור הזה הזין נעמד לי כמו צינור." נזכר דוד.
"יאללה! כן... כן..." לגלגתי עליו מרוב גירוי.
"מה כן, כן! למה אתה מלכלך?" כאס דוד.
"מרגישים! מספיק להביט על התפיחה במכנסים שלך." אמרתי לו.

סיימתי לספר אותו והברשתי את בגדיו כדי להסיר מעליו את השיער הקצוץ. דוד קם ולא יכולתי להימנע מלתת מבט בחבילה הנפוחה שבלטה מהג'ינס שלו. הוא ניער בקפידה את השיער מעל חלציו והבליט את מתארה של הזקפה הנחבאת מתחת לבד מכנסיו.
"אתה רואה... אתה רק מתחיל לדבר על מין והדבר נקלט אצלי במידי." הצטדק בגאווה לא מוסתרת.
"האמת! אני לא מבין למה אתה הולך לזונות, אני בטוח שיש די בנות מכל הגילים שמתות לזין כמו שלך." אמרתי ובלעתי את רוקי.
"כן, אבל לזונות לא צריכים להסביר והן לא מספרות סיפורים... ובכלל, תפסיק לבלבל את המוח!" התפרץ דוד בחוסר סבלנות, "אני לא מבין למה אתה לא הולך עם חתיכות, ממזר אחד, אתה נראה חתיך לא פחות ממני."
התבוננתי על עצמי במראה. השתקפותי לא הכזיבה - גבר בן שלושים עם גוף מוצק של אדם המרבה לעסוק בספורט, רגליים נאות, תחת נחמד, חזה שרירי בלי הגזמה, בטן שטוחה וזרועות מוצקות המסבות לי גאווה, אבל לצידו של דוד - דוב אמיתי - נראיתי ילדון. שלא לדבר על האבר שלי, רק שבע עשרה ס"מ, די רחוק מהזין המרשים של ידידי.
"הזין שלי לא מרשים בחורות כמו הזין המגניב שלך!" עניתי לו בקנאה מוסתרת.
"חחח... אחי, אל תפנטז, לפעמים פין גדול מהווה בעיה." החדיר דוד את ידיו לתוך הג'ינס שלו וארגן את זקפתו ביתר נוחות... ופתאום הופיעה מול עיניי כיפת הפין הורוד שלו, ונתח הגון מהמוט החום שלו.
"אתה רואה, אני חייב לשים אותו על הצד כי אם אשים אותו במאונך הוא יברח לי מבעד החגורה." הסביר, והוסיף במבט שחצני, "ואז אין לדעת עד לאן יגיע."
צחוקו ניער אותי מהכישוף שהטיל עלי אברו הזקור שבצבץ מחגורתו כמו אנטנה מפלצתית המחוברת לחבילה הבולטת החבויה מתחת לג'ינס שלו.
"שלום!" צעק מישהו מבחוץ, מטיל את צילו העמום על שמשות דלת הכניסה.
דוד גלגל את אברו פנימה בזריזות, טוב... לפחות ניסה, אבל מפשעתו עדיין דמתה לאוהל.
בקפיצה מהירה הגעתי עד לדלת והסרתי את הבריח. בחוץ עמד עבד, רוכל מאזור התחנה המרכזית הישנה, אולי מהמסתננים מאפריקה. הוא היה מביא לי לעתים בגדי מותג מזויפים. בזמנו נהגתי לקנות בגדים יקרים, אבל כשאתה מקיים בית ומשפחה, ועוד תשלום משכנתא מאיים על חשבון הבנק שלך, ואם לא די בכך הוצאות המחייה עולות כל הזמן, וההוצאות על המכונית ממשיכות לרדת מכרטיס האשראי, והקניות של אשתך לא פוחתות... משכורתך אינה מספיקה למותרות, ונאלצים לפנות לטריקים האלה.
"בוא, כנס עבד, לא צפיתי לך בשעה כל כך מאוחרת." סגרתי מאחוריו את דלת החנות.
"מצטער... היו לקוחות הרבה היום." הסביר עבד בעברית קלוקלת.
"תכירו, דוד... עבד..." הצגתי ביניהם. "עבד מוכר לי בגדים של מותגים במחיר טוב." קרצתי אליו.
"אה! אם ככה אני נשאר, אולי אני אמצא משהו שיעניין אותי."
דוד ואני ישבנו על הכיסאות של הלקוחות המחכים לתורם, ועבד ישב על אחד מארבעה הכיסאות שבהם אני מספר את הלקוחות. הסומאלי היה מעל מטר ושמונים, רזה ושרירי, ובעל כפות ידיים שחורות, ענקיות.
בתנועה מסורבלת במקצת שלף מתוך אחת מהחבילות שנשא עמו פריטים של לבוש אופנתי, אני בחרתי מייד בגופייה לחדר הכושר, נייק מזויף במחיר די הגון, אם כי אני בטוח שזיעתי תהפוך אותו במהירות לסמרטוט.
דוד היה מעוניין במכנסי ריצה קצרים, קצרים מאוד, ומאוד רופפים. "אלה נראים לי מתאימים לצאת לריצה איתך בסופי שבוע, ממש מציאה, אם כי קצרים מאוד לעזאזל... אם יעמוד לי האקדח שלי יצא לטייל." אמר דוד.
"חחחח..." צחקתי לעצמי, ודמיינתי את המחזה.
"האקדח?" שאל עבד, מופתע.
"כן, גבר, הזין..." הסביר דוד.
"אם אתה רוצה אתה יכול לנסות..." הגיש עבד את המכנסים לחברי למדידה.
דוד הנהן ונכנס לחדר האמבטיה להחליף בגדים. בטעות, או בגלל שהוא הרגיש בנוח בין גברים, הוא לא סגר את הדלת לגמרי, התפשט מבגדיו התחתונים, ונשאר לבוש רק בחולצה בעוד הזין שלו תלוי ברפיון בין רגליו החזקות. בשלוות נפש לבש את המכנסים, הביט במראה, ומישש בחשאי את מפשעתו כמעריך את גודלה של החבילה שלו. לטשתי בו מבט עד שקלטתי שעבד מתבונן בי בעניין רב, ואז הסטתי את מבטי ממנו בפתאומיות.
"חבר שלך, יש זין טוב..." העיר עבד.
"הממ... כן..." הסכמתי במשיכת כתפיים.
"אבל יש לי אותו גדול יותר." הודיע לי הסומאלי.
לפני שהספקתי להגיב על הצהרתו החושפנית, יצא דוד מהמקלחת. החבילה שבין רגליו נראתה להפתעתי גדולה עוד יותר.
"לעזאזל, הבד הזה רך וחלקלק... אני עדיין חושב שזה מבליט לי יותר מדי... אם הזין יעמוד לי הוא בטוח יצא החוצה ויבריח את כולם." מישש את קפלי מכנסיו.
"אה, לא בעיה... אני לובש כזה... ולא היה בחוץ..." עבד היסס, "האקדח." הוסיף.
"זה חייב להיות ערובה מספקת, אתה יודע איך הכושים משפשפים." רמז.
"תגיד לי עבד, כשהזין עומד לך חזק, הוא בורח לך החוצה?" שאל דוד .
"לא."
"אולי כי אין לך זין גדול?" התגרה בו דוד.
"במדינה שלי, כל מה שיש גדול יותר מישראל... אבל המכנסיים האלה הם גדולים, והם חזקים" הגן הסומאלי על בני ארצו ועל סחורתו.
"ממזר אחד." צחק דוד, משועשע מגאוותו.
"שמע דוד, אם הוא לובש אותם אתה יכול להיות רגוע." אמרתי לו.
"זה גם נכון, אבל..." דוד עדיין היסס.
"תאמין לעבד, גם אני לובש מכנסים כאלה, לא יכול לחוץ, תראה..." עבד קם ובלי לחשוב פעמיים שחרר את מכנסי הטרנינג שלבש ומשך אותם כלפי מטה.
המומים הבטנו בגופו הלבוש מכנסיים כחולים קצרים, דומים לאלה שהוא ניסה למכור לדוד, אבל תוך כדי התפשטותו נגלה לעינינו המופתעות אבר עצום שהשתלשל במקביל לרגלו השמאלית. הערכתי את גודלו ביותר מעשרים סנטימטר.
"זין בן אדם! מה פתאום לא רואים אותו? ועוד איך בולט לך הצינור!"
הסומאלי נגע בזין שלו מעל הבגדים ועטף אותו כאילו הוא מחזיק נקניק יבש, ארוך ועבה.
לא יכולתי להסיר את עיניי מהחבילה שלו. עבד הציג את אבר מינו בתמימות נטולת כוונות זדון, נוהג כאילו הדבר הסוריאליסטי הזה היה הדבר הכי נורמאלי בעולם.
"ככה הוא חופשי...בלי לחץ." העיר בעוד הזין שלו מתנדנד הלוך וחזור כמטוטלת של שעון עתיק.
"הזין שלך ענק ..." מלמלתי, ודוד הסתכל עליי וצחק. העיניים שלנו נפגשו, ועל פניו הופיעה הבעה ערמומית וממזרית כשאמר, "בוא נשתעשע קצת."
"הוא לא כל כך גדול..." הסתכל על עבד
"יכול לגדול יותר, עכשיו נח..." השיב עבד ברצינות גמורה.
"ברצינות! באמת גדל יותר?" צחק דוד.
"כן!" ענה הסומאלי בלי היסוס.
"אחי, אם תוכיח לי עד כמה הוא מסוגל לעמוד במכנסיים בלי שהם יקרעו אני אקנה את כולם." הציץ בי דוד בחיוך קנטרני.
"כאן? אני לא חושב שהוא יגדל..." אמר עבד.
עמדתי להתפוצץ, הזין כאב לי בתוך הג'ינס. הפנטסיה הכי גדולה שלי הייתה תמיד לראות את האישה שלי מתחככת כנגד זין כושי ענק, עטוף בסבך של שערות שחורות, והנה היא כמעט מתממשת - אני רוצה לראות את זין הזה בפעולה.
הרמתי גיליון של עיתון פורנו ונתתי לעבד להתבונן בו. "האם זה יעזור לך?" שאלתי.
עבד הציץ בעין אחת החוברת, חייך, והתיישב על כסאו, "הם לא שחורים, אבל הם טובים." אמר והתחיל לשפשף את המפלצת שלו תוך צפייה במגזין.
דוד ואני החלפנו מבטים מבלי להסיר לרגע את העיניים מהמחזה. הזין של עבד התחל לגדול בצורה מרשימה וכמה דקות לאחר מכן הזדקר אוהל מדהים ממכנסיו הקצרים והבד החל להירטב. עבד קם והראה לנו בגאווה את זקפתו שהגיעה למרחק של שני סנטימטרים מפנינו.
"אתה רואה? המכנסיים מחזיקים מעמד."
"איזה זין, כן אני רואה, איזה אוהל הרמת!" אישר דוד, לוטש בו מבט, גם אני לא יכולתי להסיט את עיניי מהאבר הענקי הזה.
"האישה שלך חייבת להיות מאושרת. מה האורך שלו?"
"מעולם לא למדוד." אמר עבד בביטול.
"עכשיו הוא קשה לגמרי?" שאלתי בהתרגשות.
עבד משך בכתפיו, לא נראה שהבין את שאלתי, אבל בלי היסוס משך כלפי מטה את המכנסיים הקצרים וחשף את הזין השחור שלו שהזדקר ממכנסיו המוחזקים עדיין ברצועה, להערכתי עשרים וחמישה סנטימטרים השתחררו לאוויר, והתנדנדו כמו מטוטלת עד שהתמקמו קרוב לפנינו. אברו לא היה רק ארוך אלא גם שמנמן, לדעתי הוא היה בקוטר של אריזת קצף גילוח או ספריי לשיער. הבסיס היה מעט רחב יותר והורידים בלטו ממנו היטב. הוא נראה כמעט כמו זין של סוס, וצבעו היה כהה לעומת הכיפה הבהירה מעט יותר. אף פעם לא התרשמתי במיוחד מאברי מין גבריים, אבל אפילו אני הייתי חייב להודות שלעבד היה זין יפה להפליא. הוא נגע בטיפות הנוזל המקדים שדלפו מאברו וחלל המספרה החל להדיף ריח אופייני לסביבה גברית מיוחמת.
"וואו! וואו!" עודדנו אותו בקריאות הנאה והתפעלות.
"אף פעם לא ראית אחד כזה..." אמרתי.
"גם אני לא." הסכים דוד וכאילו בעל כורחו הושיט את ידו וליטף את הזין של עבד שנדרך והתנודד מעט.
"בחור עם זין באורך של עשרים וחמש סנטימטר." אמר בקול הזוי.
עבד בהה בי, "יכול לגעת גם, אם אתה רוצה." הזמין אותי ברוחב לב של מי שמציע דבר טוב.
"עבד, תירגע אחי, אנחנו גברים נשואים... אנחנו לא נמשכים לזין, רק סקרנים לראות את שלך, הוא בהחלט שווה מבט." אמר דוד.
פתאום צלצל הנייד שלו והוא קם והלך לאחד מפינות המספרה כדי לענות.
"שים יד." ביקש עבד.
"מה, השתגעת? לא בא לי לגעת בזין שלך." שיקרתי, מתכחש למשיכה ההיפנוטית שהייתה לאברו עלי. השתוקקתי ללפות אותו בכפות ידי, לחוש את עוביו, לממש את הטקסטורה הלחה והפועמת שלו, ללטף את כל אורכו של מוט הבשר המפלצתי הזה ולהרגיש את עוצמתו, אבל נמנעתי מכך, חש כי הדבר היה חייתי יותר מדי.
"תשמע עבד, בת הדוד שלי צריכה אותי, אני חייב ללכת, אבל שכנעת אותי ואני אקנה ממך את המכנסיים." אמר דוד בזמן שניתק את השיחה.
עבד הכניס פנימה את האבר השחור שכבר החל להתכווץ, מביט לעברי כדי לוודא שאני עוקב וצופה בו בעניין.
דוד החליף בגדיו ושמתי לב שהפין שלו לא שמר על זקפה חלקית, ככל הנראה המפגש לא השאיר גם אותו אדיש.
יצאנו מהמספרה ונפרדנו בשלום, דוד עלה למכוניתו ואני פניתי לשלי. הנעתי את הניסן והתחלתי לנסוע, לא הרחקתי יותר ממאתיים מטר כשראיתי את עבד הולך ברגל, סוחב שתי חבילה עמוסות, ידעתי שאסור לי לעשות את הדבר הזה, אבל לא יכולתי להתגבר על החשק, הזין שלי חשב בשבילי.
"עבד, אחי, איך אתה מתכוון להגיע הביתה עם כל המשקל הזה עליך?" חקרתי אותו.

הכושים האפריקאים פלשו לארץ מהגבול הדרומי ובאיטיות הלך מספרם וגדל, הם חיפשו פרנסה וחיים חדשים, חלקם מצאו וחיו איכשהו, אחדים היו אלימים והפריעו לחיים השקטים בשכונות, מה שהביא להפגנות סוערות, לא רוצה לחשוב מה יקרה אם הם ירעבו, הם גרו בדרום תל אביב, לפעמים בתוך בניין ישן ולפעמים מחוצה לו, מתחת לגגון או על המדרכה, רחוק ממרכז העיר.
"עבד הולך ברגל... אין בעיה." ענה לי.
"בוא, אני אקח אותך." הצעתי, הוא היסס, אבל ברור שאם מזמינים אותך והדבר חוסך ממך זמן ומאמץ, תסכים.
הוא הקיף את המכונית, פתח את דלת האחורית וזרק פנימה את השקים והתיישב לידי במושב הקידמי. לא יכולתי שלא להציץ באברו המטריף החבוי תחת בד מכנסיו, למרות שעכשיו היה לי רושם שהחבילה שלו התכווצה מעט.
"תודה, שי, יש מכונית גדולה."
חייכתי ואמרתי לעצמי שהיה לו משהו הרבה יותר גדול שם למטה.
במשך כמה דקות היינו שקטים, הדלקתי את הרדיו וכוונתי לתחנה שנגנה מוסיקה רגועה.
"אני יכול לעשן במכונית שלך?" שאל פתאום.
"עדיף שלא ידידי, אשתי מתעצבנת אם היא מריחה ריח עישון בתוך המכונית." אמרתי, "נו, טוב... האמת שגם בבית היא לא מרשה לי לעשן... היא לא סובלת את הטבק." הסברתי ומיד חזרתי בי והוספתי, "אוף, האמת שגם אני מרגיש צורך לקחת סיגריה לפה, אם תסכים נעצור ונעשן לנו אחת." הצעתי והוא הנהן בהסכמה.
נסענו לאורך שדרה פתוחה בשולי העיר, רחוק מההמולה העירונית. עצרתי את המכונית ליד מבנה רעוע, נטוש מתושבים, שניצב באפלולית, רחוק מפנסי הרחוב. יצאנו החוצה ונשענו על מכסה המנוע. הושטתי לו סיגריה והצתתי אותה למענו.
"כיף כאן עם הסיגריה, ולא קר בכלל." אמרתי כדי לשבור את השקט.
"אני יכול שי?" עבד אחז בחבילה שלו, "כבר מזמן שאני רוצה להשתין," מלמל בהתנצלות.
"בטח! תתרוקן בכיף, אין כאן איש." עניתי, מגורה ממעשיו.
קיוויתי שאם הוא ישתין לידי אוכל לצפות שוב בזין המרשים שלו. להפתעתי ולשמחתי הסומאלי לא טרח לזוז הצידה אלא משך את מכנסיו כלפי מטה ופשפש בפתח תחתוניו, בעוד הסיגריה נתונה בין שפתיו, שלף את אברו החוצה כשהוא אוחז אותו בנקודת הכובד, ונאנח אנחת הקלה כשסילון השתן העצור פרץ בכוח מתוכו. לאורן של פנסי המכונית שהאירו אותו ראיתי איך הוא משתין שני צעדים ממני, השתן שלו ניתז מהאספלט לכל עבר, האוויר התמלא בריח חריף של שתן וכמה טיפות נספגו במכנסי, בנסיבות אחרות הייתי נגעל, אבל הפעם נעשיתי עוד יותר חרמן. לא יכולתי להפסיק להביט בו.
עבד סיים את ההשתנה, ורטט חלף בגופי כשהמפלצת התחילה לגדול.
"מה?" פנה אלי עבד בחיוך.
"שום דבר... המכנסיים האלה, הם מגניבים, אני חושב שאני אקנה כמה." עניתי כמו אידיוט.
"חבר שלך קנה לי את כולם, אבל לך אני נותן את אלה."
"לא, חמוד... כלומר, בן אדם."
"כן, אתה לקוח טוב, וקולגה... אני רוצה לתת." התעקש עבד ובלי לחשוב פעמיים הוריד את מכנסי הטרנינג ואת מכנסיו הקצרים, יוצא מתוכם בלי לחלוץ את נעליו והושיט לי את מכנסיו הכחולים, הקצרים. לקחתי אותם וידי נגעה בכתם רטוב באזור המפשעה שהכיל את אברו.
"לעזאזל, זה רטוב..." התלוננתי, מופתע, למרות שזו הייתה הפתעה נעימה.
אצבעותיי נגעו בנוזל הזרע המקדים החלקלק שלו שהתריע ששוב יש לו זקפה.
"אני מצטער... לפני אני מתרגש בגלל המגזין." ניסה עבד להסביר.
"אל תדאג, זה נורמאלי... עם זין כמו שלך, מאד יכול להיות שגם עכשיו..."
"לא, כשאני..." הוא היסס.
"אז מתי, שאתה עושה ביד?" שאלתי.
"לעבד יוצא הרבה נוזל והצינור מאוד עבה..." עבד שפשף את הזין כל הזמן, מפשיל את עור העורלה עד שנסוג לגמרי.
"אוף..." גנחתי, מוקסם, |אשתך בטח נהנית מאוד כשהיא צריכה לאכול לך אותו." אמרתי בקנאה.
"אוכל מה? לא, אשתי לא לעשות את זה, לא רוצה." אמר בפשטות.
"באמת?" הופתעתי.
"אתה לאהוב?" התעניין עבד.
"אני? לא, לא... פשוט מפליא אותי שהוא כל כך גדול. אף פעם לא ראיתי זין כל כך שחור ויפה."
"לפני... אתה לא לגעת בגלל חבר שלך... אתה רוצה עכשיו?" הציע בעניין.
"לא, אחי..." מלמלתי בקול חלש.
"שים יד שי, אנחנו לבד, שום דבר לא קורה." פיתה אותי עבד.
חששתי, הייתי חרמן, ובכל זאת חששתי שזה יהיה נשי מדי מצידי לשפשף לו, אבל הממזר לקח את ידי והוביל אותה לזין השחור והגדול שלו. ברגע שאצבעותיי נגעו בעור הלח של אברו וחשו בקשיחותו, בעוביו ובחמימותו הלחה... הפסקתי לפעול עם הראש והנחתי לו להנחות את אצבעותיי סביב גזעו הגדול. הסיור נמשך לאורך המוט שלו מהבסיס ועד הקצה. התחושה הייתה כמו להעביר יד לאורך קנה במבוק, אבל הרבה יותר רך. הייתי כל כך מוקסם עד שאפילו לא הבחנתי שהוא הרפה מידי.
זרקתי את הסיגריה ועמדתי לפניו, ידי האחד משפשפת את הזין, היד השנייה אוחזת באשכיו הגדולים ולמרות שלא נגעתי עדיין בכיפה, הסתכלתי עליה וראיתי שהיא לחה מנוזל זרע.
"אתה חרמן שוב?" שאלתי.
עבד חייך, חושף את שיניו הלבנות, ומבלי להפסיק לעשן העביר אצבע על כיפת אברו הרטובה והגיש אותה לפי. אינסטינקטיבית התחלתי למצוץ את אצבעו הענקית בעוד ידיי מתמקמות סביב גזעו הפועם, מתחילות לאונן לו בעוצמה.
עבד נאנח, "זה כואב ... יבש מדי..." מלמל.
לפני שהספקתי להגיב הוא משך את ידי אל פיו וליקק אותה בלשונו ואחר ירק לתוכה, ומיד הוביל אותה חזרה לאברו והנחה אותי להמשיך לשפשף. הייתי כל כך מגורה וחרמן שכאבו לי הזין והביצים. במשך כמה דקות אוננתי לו בשתי ידיי ולאחר מכן שלחתי יד אחת ללטף את ביציו התפוחות בעוד אצבעות ידי השנייה משפשפות את נוזל הסיכה על אברו. "את זה אני צריך לראות אותו יותר מקרוב." אמרתי, וחרמן
כרעתי על ברכיי מול גזעו הכהה כך שהיה קרוב מאוד לפני. היה לו ריח חזק וחריף יותר מאברי מין אחרים שהכרתי, וגם צבעו היה מיוחד במינו. עור העורלה שלו הופשל בחוזקה לאחור, חושף עטרה שנראתה לי מפתה כמו פרח מין מושלם.
"הוא מתייבש..." מלמלתי.
עבד שוב חייך, ורקק מלוא פיו יריקה דשנה בדיוק מעל אברו. התחלתי לפזר אותו בתאוותנות סביב גזעו, ידיי מחליקות בהנאה מופגנת הלוך ושוב על הקנה השחור.
"להבא אתה עושה..." פקד עלי בנימה סמכותית.
אז הגיע תורי, הרוק שוב התייבש והיה קשה לשפשף את הפין שלו. היססתי, הוא הביט בי בשאלה, אבל אני הנדתי את ראשי בשלילה החלטית, בעוד הוא שב ויורק על הזין שלו משהו בתוכי גרם לי לפעור את פי ולתפוס את הרוק במעופו וללא היסוס לבלוע אותו, "הפעם תורי." אמרתי, הנחתי את שפתיי על קצה הפין השחור ודחפתי את לשוני קדימה. התחלתי למצוץ את קצהו של הזין הרטוב ולאט החדרתי אותו לתוך פי, טועם שפיך, שרידים של שתן וזיעה... אוף, הפכתי לשרמוטת המין שלו, ואפילו לא הגעתי לאמצע אברו כשחשתי רצון להקיא ובכל זאת... המשכתי למצוץ, ניסיתי להתרכז בדברים שגורמים לי לגירוי חזק יותר כשמוצצים לי. תוך כדי ליקוקים למעלה ולמטה, לאורך הגזע, למשחק עם השפתיים מסביב לעטרה... ותוך כדי כך ליטפתי את אשכיו, מחמם את האווירה. הוצאתי את הזין מהפה וליקקתי בלשוני מתחת לביצים שלו, המכוסים שיער שחור. הוא שפשף את הזין שלו על פניי עד ששנינו הגענו לנקודת הרתיחה ואז אחז בכוח את סנטרי ביד אחת, ובשנייה החזיק את אברו, תקע אותו בפי והתחיל לזיין אותו בייאוש מלא תשוקה תוך שהוא אוחז בשיערי ברכושנות, אבל בעדינות. הרגשתי שלסתי כמעט יוצאת ממקומה. הוא עשה זאת בהתלהבות וכאשר הרגיש שהוא מוכן, הזהיר אותי ממה שעומד לקרות,
"אני גומר!" הכריז.
ההודעה שלו לא עזרה הרבה, ולא הפעילה את ההגנות שלי, הפסקתי למצוץ את הזין שלו ועברתי לשפשוף צמוד ביד אחת, ובידי השנייה אוננתי את הזין שבתוך מכנסיי. חטפתי צליפת שוט סמיכה וחמה חטפתי לתוך פי הפתוח, השפריץ הבא הותז על פני, האוזניים והשיער בזיגזגים. לא פחות משמונה שפריצים של זרע חם ולח מילא את פניי ופי... וברגע שזרם הזרע פסק, הממזר הסומאלי תפס את הצינור שלו וטאטא בעזרתו את הזרע שלו לתוך פי.
לא יודע איך יכולתי, אבל בלעתי את כל הנוזלים כמו זונה וליקקתי את העטרה שלו בהתלהבות חרמנית עד שהרגשתי בלחות בתחתוניי ואת התכווצויות הזין שלי הקשה שלי שפלט זרע להנאתו.
אחרי שגמרתי למצוץ לו בתאוותנות שהפתיעה אותי אחזתי את המכנסיים הקצרים שהרווחתי בזכות וניגבתי את פניי משאריות השפיך של הסומאלי, לא מאמין למה שעשיתי רק לפני רגע.
עבד לבש את מכנסיו, נכנסנו בשתיקה למכוניתי ואני הסעתי אותו לשכונה בה התגורר.
הפרידה שלנו הייתה לא נוחה במידה מסוימת עד שעבד אמר, "דברים שקורים בין חברים נשארים סוד." וחייך אלי.
"אתה צודק אחי." עניתי בלי להרים את העיניים.
אחרי שעצרתי את המכונית בחניה ליד הבית, הסתכלתי אחורה וראיתי את המכנסיים הקצרים המקומטים זרוקים על הרצפה ליד המושבים האחוריים, ולמרות שהמציצה הסתיימה, התרגשותי לא נעלמה. הרמתי אותם מהרצפה, קרבתי אותם לאפי והרחתי אותם, והזין שלי הגיב ושוב עמד, מלא געגועם.

לפרק הקודם לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...