>  >  > 

הכל בגלל גריינדר

היה לי יום מעייף בטירוף בלימודים... לימודים מהבוקר עד אחר הצהריים המאוחרות, וכשהגעתי הביתה נזכרתי שקבעתי אימון עם חבר בחדר כושר... לא הספקתי לנוח לרגע. כל היום צפיתי בחתיכים שלומדים איתי, ודיברנו קצת על פורנו של סטרייטים בהפסקות. אם הם רק היו יודעים כמה בא לי כבר לטעום את הזין שלהם... בחדר כושר זה לא נהיה קל יותר... הזעתי וזה רק חרמן אותי יותר, וכל החתיכים השרירנים מסביב ולא עזרו להרגיע אותי.
הגעתי הביתה ואלון - חבר טוב שלי, התקשר לשאול אם אני מוכן לצאת לחתונה של אורית.
''שיט, זה היום?'' הייתי כל כך חרמן וכבר חשבתי על כמות השפיך המטורפת שחייבת להתפרץ מהביצים הגדולות שלי. החלפתי לבגדי ערב, אספתי את אלון ונסענו לנמל.
החתונה הייתה משעממת למדי... ישבתי לי על אחת הספות בחוץ, הסתכלתי על החתן החתיך ודמיינתי איך אני תופס לו את הזין ובולע אותו. אלון השאיר אותי לבד והלך לרקוד עם הכלה, ואני נשארתי בודד וחרמן. הוצאתי את האיי-פון ונכנסתי לגריינדר.
היה איזה חתיך אחד מספר קילומטרים משם, והחלטתי להשתעשע איתו בהודעות. שלחתי לו תמונה שלי לבוש מכנס קצר רגיל בלי חולצה, כשאני עומד על חוף הים, מטר שבעים ושמונה, בהיר ממוצא הונגרי, שיער קצר שטני, גוף די חלק, חטוב וגדול, כתפיים רחבות, פטמות ורודות גדולות ושש קוביות קטנות בולטות על בטני. הוא שלח לי תמונה של הגוף שלו - חטוב וכהה עם קעקוע של דרקון על הכתף. הוא שאל אותי אם אני פסיבי ומה אני אוהב.
עניתי שכן ושאני אוהב, 'סקס חזק מלא קללות וכוח'. הוא ביקש עוד תמונה אז שלחתי לו תמונה שלי כשאני שוכב על הבטן ורואים רק את הישבן שלי – חלק, שרירי וגדול.
הישבן שלי שרירי ובולט, גברים תמיד הסתכלו עליו בחדר הכושר, אבל מעטות הפעמים שנתתי למישהו לחדור אלי. אני בדרך כלל אקטיבי, ויש לי זין ממש יפה ועבה, שמונה עשרה סנטימטרים, וגברים נדלקים עליו.
הוא נדלק מהתמונה ואמר שהוא מת ללקק לי את הישבן. אמרתי לו שאני הכי אוהב נשיכות קטנות בחור, והוא אמר שהוא חולה תחת ושהוא מת לאכול לי אותו ולתקוע בו דברים כמו לשון וזין. הוא שלח לי תמונה של הזין שלו שהעבירה בי רטט בכל הגוף. הזין שלו ממש גדול, משהו כמו תשע עשרה סנטימטר עם פטרייה עבה, והוא פונה ימינה כמו מגלשה ספירלית. דמיינתי איך הזין הזה מחליק לו בתוך הישבן שלי עד הסוף, ואיך אני נרגע מזה שסופסוף משהו ממלא לגמרי את כל החור שלי. הזין שלי כבר ממש עמד חזק והתחלתי להזיע קלות. הסתכלתי סביב, לא היה אף אחד, כולם היו באולם, רוקדים. המשכתי לשחק איתו. הוא סיפר שלי שהוא בן שלושים וארבע ויש לו חבר. שאלתי אותו אם הוא מחפש לצרף והוא אמר שתחת כמו שלי הוא רוצה רק לעצמו. החלטתי לשגע אותו עוד קצת ואמרתי לו שלא הזדיינתי איזה חודשיים, מה שהיה נכון, ושאני נורא רוצה שהוא ישפד אותי חזק. אמרתי לו שוב שאני אוהב שמפליקים לי על הטוסיק.
הוא ענה, 'תקבל פליקים, תהיה רגוע'. זה העביר בי רטט נוסף, הייתי כל כך חרמן. הוא שאל אותי אם יש לי מיקום, שיקרתי שאין לי. הוא אמר שאם לא נמצא מיקום הוא ייקח אותי לחצר ויתקע אותי שם. ניצלתי את זה כדי לגרות אותו יותר ואמרתי לו שהפנטזיה שלי זה בחניון של הבניין שלי במגדל שינקין. חשבתי לעצמי שאולי זה טעות שרשמתי לו איפה אני גר, אבל למי אכפת בעצם? אני לא באמת הולך לפגוש אותו.
הוא אמר שאין לו בעיה לזיין אותי בחניון והוסיף, 'כשאתה עומד ונשען עם רגל אחת הצידה על איזה אוטו או דלי, ככה שהתחת שלך פתוח מולי'.
עניתי, 'אני רוצה להיות ערום לגמרי, ואתה לבוש לגמרי, ואתה קורע אותי בחניון המסריח הזה'.
הוא אמר שבא לו עליי טילים. שאלתי אותו מה לגבי שפיך. הוא ענה לי בשאלה, 'איך אתה רוצה את השפיך שלי?'
עניתי בלי בושה, 'על הפנים או הטוסיק שלי'. הוא אמר שהוא מאוד יאהב להרטיב לי את התחת ולראות את זה נוזל על התחת השרירי שלי, ואז הוא אמר, 'אין לי בעיה גם להשתין עליך'.
עניתי לו, 'אין לך בעיה או שאתה רוצה?' הוא אמר שהוא אוהב להשתין ושאל אם אני רוצה לקבל. שיקרתי ואמרתי לו שהפנטזיה שלי זה שמשתינים לי על הזין. כל עניין ההשתנות נראה לי משפיל מידי בשבילי, ובכלל, אני לא אוהב השפלות, אבל סשן התכתבויות הזה בגריינדר והמחשבה שאני מדליק מישהו אי שם הדליקה אותי והגבירה לי את החרמנות. זה לא היה יכול להימשך, הייתי חייב להגיע הביתה ולפרוק את החרמנות שלי מול איזה סרטון פורנו באינטרנט. אמרתי לו שאני אדבר איתו מחר והוא ענה שהוא ידבר אלי כמו אל כלבה. 'חמוד', חשבתי לעצמי, הוא בטח חושב שאני רציני.
יצאתי לכיוון החנייה, סימסתי לאלון שעפתי הביתה, ואם בא לו להצטרף? הוא ענה שיש לו טרמפ ושנדבר מחר. בכניסה לתל אביב היד שלי כבר הייתה בתוך הפתח של המכנסיים, מעסה לעצמי את הזין שעמד בטירוף. חשבתי איך בדיוק אני עומד להביא ביד ואמרתי לעצמי שאני חייב לעשות את זה בחניון במינוס שתיים, איפה שאין אף אחד, זה בטח יהיה מדליק. כשהגעתי לשינקין היה איזה פקק קטן של מכוניות והייתי חייב להוציא את היד שכיסתה את הזין שלי. לפתע ראיתי מישהו עובר במדרכה לידי. הוא נראה מוכר, אבל לא היה לי מושג מאיפה. הוא הסתכל אליי וחייך. הסטתי את מבטי וצפרתי בעצבנות. אוף, מה זה הפקק הזה עכשיו? אני מת לברוח מפה. הוא המשיך להסתכל עלי. הוא בטח ראה שהזין שלי בחוץ... לא רציתי להכניס אותו כי אז הוא בטוח היה רואה אותו. הפקק השתחרר וניסיתי להיזכר מאיפה אני מכיר אותו... בטח מאיזה מועדון, או מהחדר כושר.
הגעתי לחניון ונסעתי לחנייה שלי. זה היה סוף היום. אני לבד סופסוף. חשבתי על כל היום שהיה לי. מרוב חרמנות לא הקשבתי לאף שיעור באוניברסיטה. לא הייתי נחמד לאף אחד בחתונה. הייתי צריך פשוט להביא ביד בבוקר ולהיפטר מזה. התחלתי לשפשף את הזין ופתחתי את הדלת. החנייה של הרכב שלי נמצאת במקום מאוד מבודד בחניון, מאחורי קיר בטון גדול. מכוניות לא מגיעות לאזור הזה כי זה הרכב האחרון בשורה, מה גם שהשעה הייתה די מאוחרת. הפשלתי את המכנסיים והתיישבתי על רצפת החניון השחורה מסימני צמיגים. 'התחתון הלבן שלי בטח יתלכלך נורא', חשבתי לעצמי, אבל לא היה לי אכפת, הייתי חרמן מידי. שמעתי רעשים, אבל זה לא עניין אותי, ידעתי שאף אחד לא יראה אותי. עצמתי עיניים וחשבתי איך הבחור עם הזין הגדול מגריינדר מפרק אותי בחניון.
''ככה אתה מתחיל בלעדיי, שרמוטה?'' פתחתי עיניים בבהלה. גבר עמד מולי - הגבר שראיתי בשינקין. הייתי בשוק. לא ידעתי מה להגיד, בלעתי את הלשון. עכשיו נזכרתי מאיפה אני מכיר אותו. זה הבחור מגריינדר... בתמונות הוא נראה קצת שונה, אבל זה בהחלט היה הוא.
''אני...'' מלמלתי.
''שתוק כבר.'' הוא אמר והחטיף לי סטירה בפנים שהכניסה אותי להלם גמור.
''מה אתה עושה?'' שאלתי.
''בדיוק מה שאתה רוצה ומה שקבענו למחר.''
ניסיתי למחות ולומר שלא באמת התכוונתי, אבל הוא ענה, ''עזוב, שנינו יודעים שאתה רוצה שאני אתקע אותך עמוק בחור עם הזין הגדול שלי.''
הייתי בשוק. הוא הוריד את המכנסיים והתחתונים שלו בשנייה. הזין שלו קפץ מול הפנים שלי. הוא היה הרבה יותר גדול מהפרופורציה שקיבלתי מהתמונה. לא הפסקתי להסתכל עליו, הייתי מהופנט. ''עכשיו פשוט תמצוץ אותו, ותהיה כלב טוב.'' הוא אמר. לא ידעתי מה לענות. לא רציתי שהוא ידבר אליי ככה, אבל הייתי כל כך חרמן, והזין הזה היה כל כך מגרה. מצאתי את עצמי מתקרב ומתחיל ללקק את הפטרייה הענקית שלו. הוא תפס לי את הראש ודחף את הזין לאט לאט עד הסוף. נחנקתי אבל זה לא ממש עניין אותו. ''תמצוץ אותו טוב, שאני לא ארגיש שיניים.''
לרגע חשבתי לעצור הכל וללכת הביתה, אבל הוא תפס את הראש שלי חזק מידי וגם הייתי חרמן מידי בשביל להתנגד. התחלתי לבלוע את הזין הגדול שלו. הזין שלי עמד כל כך חזק. הפה שלי התחיל ליצור רוק ולהרטיב לו את הזין ואת החיכוך של הגרון שלי עם הזין שלו. המציצה התחילה להיות קצבית. הרגשתי את הטעם של הזין שלו. הוא היה טעים. התחלתי להגביר קצב ולמצוץ לו בתאווה. הוא מצידו עודד אותי ועקץ אותי כל הזמן, ''כן זונה, רואים שאתה מקצוען... תמשיך יא נטחן, תיכף תראה מה יקרה לך.''
רטט עבר בי. מה באמת יקרה לי? לא ממש עניין אותי. התמכרתי למציצה ולזין שנדחף לי בכוח לגרון. לפתע הוא עצר אותי והרים אותי מכוח מהרצפה. הסתכלתי לו בעיניים קרוב והתקרבתי לתת לו נשיקה. עצמתי את העיניים רגע לפני שהגעתי לשפתיים שלו.
''ממש לא יקרה.'' הוא אמר וסובב אותי בכוח. הוא תפס לי את היד וסובב אותי. התקפלתי על מכסה המנוע החם של הרכב שלי והוא הרים לי את היד. ''תישאר ככה ואל תזוז כלבה.'' הוא התכופף והתחיל להפליק לי על הישבן. שתקתי כי זה היה נחמד, אבל אז הוא התחיל להפעיל כוח וממש ולהכות אותי ולעשות לי סימנים אדומים. התרוממתי קצת כדי להתנגד, כשהוא הנחית עליי מכה מצלצלת במיוחד שגירתה אותי כל כך שפשוט שתקתי והמשכתי לשכב על הרכב. הוא תפס את התחתון הלבן המלוכלך מהכביש וקרע אותו בשנייה תוך שהוא מותח אותו למעלה והתחתון משתפשף בחריץ שלי. זה גירה אותי מאוד. ''אתה אוהב את זה נכון?'' המהמתי משהו ואותו זה לא סיפק, ''שאלתי אם אתה אוהב את זה!'' אמר בכעס. ''כן אני אוהב, תמשיך, זה טוב.'' אמרתי כדי לא לעצבן אותו.
''יופי, אני אוהב שאתה ממושמע.'' הוא ירד לתחת האדום שלי והתחיל ללקק אותו. אני הייתי כל כך חרמן מהסיטואציה, וגם הרכב חימם לי את החזה והבטן שהתחלתי לגנוח בשקט. הוא מילא את החור שלי ברוק ופשוט ליקק אותו כמו שכלב שותה מים. ''אחח... איזה תחת.'' הוא אמר ונתן לי נשיכה חזקה בפי הטבעת.
''אההההההה...'' גנחתי בקול מהכאב ומההנאה גם יחד. זה רק הדליק אותו יותר, הוא התחיל ללעוס לי את החור, ואני גנחתי כמו זונה. ''כן... אחחחח... אייי... תמשיך, כן... זה טוב.'' הזעתי בטירוף והוא התרומם כדי לעזור לי להתפשט. תוך כדי הוא הניח את הזין הענק שלו בין הישבנים שלי, על החריץ. כל הגוף שלי רעד... זה חרמן אותי בטירוף ולא יכולתי לזוז יותר מידי. הראש שלי היה בזין הזה ובחור שלי שכבר רצה לקלוט אותו. הוא הפשיט אותי לגמרי. הייתי ערום באמצע חניון שקט והוא היה לבוש לגמרי עם הזין מחוץ לרוכסן של הג'ינס שלו. הרגשתי כמו זונה, וזה לא הטריד אותי, רק רציתי כבר את הזין שלו בתוכי. הייתי כל כך חרמן ורטוב. הוא התחיל לשפשף את הזין שלו בחריץ שלי. מידי פעם הוא כיוון אותו לחור, נלחץ אלי קצת ואז חזר לשפשף אותו. הרגשתי שאני משתגע, אבל התביישתי לומר לו שאני מוכן כבר. אותו זה לא עניין, הוא המשיך במה שהוא עשה. כל פעם לוחץ קצת עם הזין על החור, אבל לא נכנס. ''תזיין אותי כבר! תפרק אותי בבקשה!'' אמרתי בקול.
הוא נעצר, התרחק והפליק לי על הישבן. ''שתוק, מה אתה צועק, יא מזדיין בתחת. רוצה את הזין שלי בחור שלך?''
''כן.'' אמרתי בהחלטיות.
הוא המשיך להקניט אותי, ''אתה אוהב זין גדול בתוך הטוסיק שלך?''
''כן, יאללה, תתקע אותי כבר, תשפד אותי חזק, בבקשה.'' לא האמנתי למה שאני אומר, הייתי חרמן ולא עניין אותי כלום.
הוא הוציא קונדום אקסטרה לארג', קרע אותו בשיניים, התחיל להלביש אותו על הזין שלו, וירק עליי את הנייר מהפה בזלזול. הוא התקרב עם הזין לחור שלי. החור שלי כבר היה רטוב לגמרי מרוב חרמנות. הוא רק נגע עם הזין בחור שלי וזה העביר בי רטט בכל הגוף. הוא תפס את המותניים שלי בידיים החזקות שלו והתקרב עוד קצת. הזין שלו התחיל ללחוץ על החור שלי. בשבילי זה כבר היה יותר מידי. דחפתי את עצמי בכוח לכיוונו ושיפדתי את עצמי על הזין שלו עד הסוף. ''אאאההההההה...'' גנחתי. הזין שלו היה גדול מידי וקרע לי את החור. הכאב הגיע אחרי שנייה וניסיתי לצאת.
''תשכח מזה כלב.'' הוא אמר, תפס אותי חזק והצמיד אותי אליו.
''איייי... זה כואב...'' התחננתי.
''תשתוק ותתרגל, אני לא זז.'' הוא אמר. התחת שלי ניסה להילחם בזין הענק שלו ולחצתי בקצב פעימות הלב. הזין שלו מילא את כל הגוף שלי וזה הרגיע אותי. הרגשתי כמו איזה אפס שמרגיעים אותו עם זין גדול. ההרגשה הזו הייתה מדהימה. כל הלחץ של כל היום הזה ירד. הזין הזה מילא לי את הישבן עד הסוף ולאט לאט התחלתי להתרגל אליו.
הוא התחיל להפליק לי על התחת ואמר, ''תרפה את התחת הזה יא מזדיין.''
אחרי משהו כמו דקה ארוכה שהזין שלו תקוע עמוק בחור שלי ולא זז, הוא התחיל לשפד אותי בכוח. הוא יצא לאט לאט עם הזין, עד שהפטרייה הציצה, ונכנס בכוח עד הסוף, משמיע קולות של דפיקה על קיר. אני מצידי גנחתי כמו משוגע והתמכרתי לזיון הזה. הוא קרע אותי לגמרי. הוא הגביר את הקצב וטחן אותי, יוצא לאט ונכנס חזק עד הסוף. אחרי כמה דקות הוא פשוט זיין אותי חזק ומהר ואני הרגשתי איך החור שלי נקרע. זה היה כל כך טוב. הסתכלתי למטה וראיתי כמות גדולה של פריקאם שיצאה מהזין שלי שעמד מתוח.
''יופי זונה, תקבל את הזין הגדול הזה בגוף שלך, יא חתיכת מזדיין.'' הוא השפיל אותי וזה לא עניין אותי.
רק אמרתי לו, ''כן, תמשיך, תפרק אותי, כן.'' לפי הגניחות שלו הבנתי שהוא עומד לגמור. הוא יצא והשאיר את החור שלי פתוח ורעב. הוריד את הקונדום והתחיל להשפריץ על הישבנים והגב שלי כמויות גדולות של זרע.
''אחחח... כן... יא מזדיין, קח את השפיך שלי, כלב.''
אני הייתי חייב לגמור. התיישבתי על הרצפה והתחלתי לשפשף בכוח את הזין שלי. הוא כבר לא עניין אותי. רציתי רק לגמור. דמיינתי את הסצנה הקודמת שקרתה על הרכב, איך שהוא זיין אותי בכוח ופתח את התחת שלי, וקרא לי מזדיין. הוא מצידו אסף את השפיך שלו מהגב שלי ודחף את היד לפה שלי, ''קח את השפיך שלי, יא זיין, כמו שרצית, תמצוץ לי את האצבעות.''
הוא הפתיע אותי, ומהשוק עשיתי מה שהוא אמר. בלעתי את השפיך וניקיתי לו את היד. ''כן, תאכל, כלב טוב.'' הוא אמר. זה חרמן אותי מאוד, והטעם של הזרע גרם לי להרגיש מושפל ומגורה. חזרתי לעצום עיניים ולהתעלם ממנו. המשכתי לשפשף והרגשתי שאני מתקרב. ''כן... אני עומד לגמור... כן... סופסוף...''
פקחתי עיניים וראיתי את הזין שלו מולי. הוא פשוט התחיל להשתין עליי ולמלא אותי בשתן. הייתי בשיא והתחלתי להשפריץ זרע לכל עבר. גנחתי, ''אההההה.... אני גווו... מממרררר.'' הוא המשיך להשתין עליי ולהרטיב את כל הגוף שלי בשתן מסריח. לא הפסקתי להשפריץ. עוד זרע ועוד. גמרתי כמו מטורף. ניסיתי לומר לו להפסיק להשתין עלי, אבל הזין שלי המשיך לגמור ולא יכולתי להוציא הגה מהפה מרוב ריגוש ומהאורגזמה.
עצמתי עיניים כשהפסקתי לגמור. הוא כבר סיים להשתין עליי. סטירה מצלצלת נחתה לי על הפנים. ''תנקה לי את הזין!'' הוא אמר בתקיפות ודחף את הזין שלו לפה שלי. החרמנות שלי כבר ירדה ונגעלתי מהריח ומהשתן וגם מהזין שלו, אבל סטירה נוספת גרמה לי להבין שכדאי שאני אמצוץ לו קצת וזהו. זה מה שחשבתי שיקרה. ''עכשיו אני יודע איפה לחכות לך, אין לך מה לדאוג שרמוטה, אני אפרק את התחת השרירי והבולט הזה עוד הרבה.'' הוא הכניס את הזין למכנסיים והלך.
ואני? אני נשארתי לנוח קצת בשלולית השתן והזרע קצת מבוהל, קצת מושפל, וקצת מפוחד, מחייך לעצמי. 'זה היה מדהים' חשבתי.

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...