>  >  > 

נימפומן - פרק א'

הכל התחיל כשהייתי בערך בן שבע עשרה וחצי.לדודי חיים יש מזנון למיצים טבעיים ומשקאות קלים בקומה השישית בתחנה המרכזית בתל-אביב. כאשר סיימתי את בית הספר התיכון הוא הציע לי לעבוד אצלו בקיץ, הסכמתי מאחר והייתי אמור להתגייס לצבא רק בחודש מרץ של השנה הבאה, וממילא הייתי שורף את רוב שעות היום בשינה וכסף תמיד טוב לכיס ולבזבוזים,. בהתחלה היה לי קשה להשכים קום, לקבל את הבגטים הטריים והעוגות מהמאפיות בשעה שאפילו הכלבים והחתולים טרם פוקחים בה עין תורנית, אבל לאט לאט התרגלתי והייתי נמר בהשכמות הבוקר.
שמי נריה, על שם אבא של אמי, אבל כולם קוראים לי נרי. אני בעל ממדים די ממוצעים – מטר שבעים וחמש גובה, די רזה וחלק, אם כי בעל גוף בהחלט נאה וגמיש, ופנים מקסימים. לא, באמת שלא רק אני אומר זאת, כמעט כולם חושבים שהבייבי פייס שלי מיוחדים וסקסיים. שיערי שחור פחם, וגם העיניים כהות עם ריסים ארוכים ועבים. אחותי שימרית תמיד מתלוננת שזה לא הוגן שאני יותר יפה ממנה ושהיא נאלצת להוסיף לעצמה ריסים מלאכותיים. בינינו, הלוואי ואורך הריסים הייתה הבעיה היחידה של שימרית, אבל נניח לה בסיפור זה.
אחי, נדב, הרבה יותר מעניין אותי משימרית. הוא מבוגר ממני בארבע שנים ותמיד היה מושא הערצתי. במיוחד אחרי שהתחלתי להתבגר. התעניינתי יותר ויותר בגופו והייתי מציק לו בשאלות על מין ויחסים. הוא היה עונה לי תמיד שאני עוד ילד ואתקשה להבין, אבל הזין שהתקשה לי בין הרגליים גרם לי גם להבין וגם להרבות בשאלות. אהבתי לשבת איתו כשהיה חוזר מהצבא. אחרי המקלחת היינו יושבים בתחתונים ואז חירמנתי אותו בהמון שאלות שהיו מעמידות לשנינו את הזין, ולפעמים היינו משפשפים ביחד. אהבתי להתבונן בחזה המוצק והשרירי של נדב שהקפיד להתאמן במכון כושר, ולראות את החזה הזה עוטה יותר ויותר צימחייה כל שנה. גם הזין של נדב נראה כל כך קסום ואצילי, אבל נדב הוא סטרייט והיו לו הרבה חברות, פעמיים אפילו יצא לי לראות אותו מזיין חברות שלו. עמדתי בצד, מבלי שהבחינו בי, ואוננתי, בעיקר בגלל הקולות המחרמנים שהוא וחברותיו השמיעו.
נדב מטייל עכשיו בעולם, אחרי שהשתחרר, חסך כסף ונסע להודו.
נדב לא יודע שאני הומו, לא סיפרתי לו אף פעם שההתעניינות שלי בו ובגופו נובעת מאהבתי וממשיכתי לבחורים. הוא היה משוכנע , כך חשתי, שאני מכין את עצמי כנער מתבגר למפגשים עם בנות.

בוקר אחד, אחרי שהכנתי את המאפים וכמה כריכים פתחתי את דוכן המיצים בתחנה המרכזית,.בבקר מגיעים נוסעים הממהרים לעבודה או למחוז חפצם, והשירות צריך להיות מיידי ומהיר. איתנו בדוכן עובד חמיד, נער ערבי מיפו שבדרך כלל אחראי על הובלת הסחורה והפריקה, סידור המחסן והמקררים וכמובן, ניקיון. רק בעתות לחץ הוא מסייע גם במכירות. באותו בוקר היה לחץ חזק בין השעות שש לשבע וחצי ואז התחיל להירגע. חמיד הלך למחסן ואני נשארתי לשרת את הלקוחות המעטים. חיים, דודי, הבעלים, היה מגיע לרוב בשעות הצהריים ונשאר עד הסגירה בערב.
לפתע הגיע חייל נורא חתיך לדוכן. הוא היה די גבוה, שיער בלונד-שטני, עיניים כחולות, הדיף ניחוח נעים של אפטר שייב והיה לו חיוך מקסים.
''מיץ תפוזים בבקשה.'' הניח שטר של מאה ¤ על הדלפק.
''גדול.'' הורה לי כשהבחין שהוצאתי כוס קטנה. סחטתי לו מיץ טרי, וראיתי שהוא עוקב אחר תנועותיי, בוחן אותי. גם אני די נדלקתי עליו. הנחתי לפניו את כוס המיץ ונתתי לו עודף של 80 ¤. הוא לא מיהר לאסוף את העודף, לגם מהמיץ בקשית משמיע קולות מציצה, וחייך אלי. החזרתי לו חיוך, ולפתע הוא רמז אלי באצבעו הקטנה מסמן לי להתקרב אליו
''רוצה למצוץ לי בזמן שאני מוצץ ת'מיץ שלך?'' שאל, והביט לתוך עיני.
פקחתי זוג עיניים לרווחה, ונאלמתי דום. מעולם לא הציעו לי דבר כזה, אם כי השתוקקתי לכך מאוד. נהגתי לפנטז תמיד על חברים לכיתה, לבית הספר, בשכונה ואפילו, ובעיקר כאן, על עוברים ושבים בתחנה. .
''אל תחשוש, נלך לשירותים.'' הציע, ''והעודף כאן יהיה בשבילך.'' הצביע על שמונים הש''ח.
מצד אחד נורא רציתי, הזין אפילו התחיל לעמוד לי, מצד שני הרי לא יכולתי להזניח את הדוכן.
''יאללה ילד. מבטיח לך שתהנה, ולא רק מהכסף.'' האיץ בי החייל וקרב את ראשו אלי כמעט עד כדי נגיעה.
הסנפתי לנחירי את הבושם הנעים שלו. ''רגע.'' אמרתי. התקשרתי בנייד לחמיד וקראתי לו לבוא לדוכן. הוא הגיע כעבור שתי דקות. אמרתי לו שאני צריך ללכת רגע עם החייל ושישגיח בינתיים על הדוכן. כיוון שלא רציתי שיחשוב שאני גונב כסף מדודי חיים שהיה מאוד דקדקן בכל עניני הקופה והמזומנים, אספתי לכיסי את שמונים השקלים עוד לפני שחמיד הגיע,. החייל החל ללכת לעבר השירותים ואני אחריו. הוא נכנס לתא של נכים והמתין שאכנס. הניח את התרמיל שלו על הרצפה שהייתה עדיין נקיה יחסית, מיהר להפשיל את מכנסיו ותחתוניו וגילה לי זין ענק, ביצים גדולות וחורשת שיער ערווה בינונית.
הבטתי מוקסם על הזין הענק שהלך וצמח והתרומם אל על, מאחר והוא ראה שאני מתלבט. הוא אחז בידי והניח אותה על הזין שלו. המגע החמים והרך של הכלי הקשוח היה כל כך נעים ומחמם.
''תשחק, תשחק, תמצוץ, יאללה ילד.'' האיץ בי, ואני הייתי כולי נפעם מהזין הראשון בחיי שאני ממש מטפל בו - אמנם ראיתי זין של חברים, ואפילו ראיתי את נדב אחי מאונן, אבל אף פעם לא שיחקתי או מצצתי זין לפני כן - שמונים השקלים כבר היו בכיסי, ואך טבעי היה שהוא דרש את התמורה לאתנן.
אחזתי במוט הזין העבה והכנסתי את הכיפה בין שפתי הבשרניות. הוא גנח, והרגשתי טעם דובשנית בפי. ''איזה יופי.'' התלהבתי ממתקתקות הזין שבפי.
הגוף שלי רטט מרוב התרגשות. הרגשתי צמרמורת עוברת בי מהעורף ועד הזין. הזין שלי הלך והתעבה. לוחץ בחוזקה על מכנסיי הקצרים. מציצת הזין הנפלא של החייל הסקסי עוררה בי צורך לאונן, ביד אחת אחזתי בזין שלו, הכנסתי אותו לפי ומצצתי בתאווה, וידי האחרת פתחה את מכנסי הקצרים ונתנה מעט דרור לזין הקטן שלי שהתפרץ קדימה. חבקתי בכף ידי את הזין שלי ובעודי מוצץ לחייל אוננתי לעצמי. הוא נאנח והתחיל לדפוק לי את הגרון, נכנס עמוק יותר ויותר, ואני כמעט נחנקתי. לקח לי זמן להסדיר את נשימתי כראוי.
''ילד, תשחק לי בביצים.'' ביקש.
קצת נלחצתי כי שמעתי לידנו דלתות נפתחות ונסגרות. חששתי שמישהו ישמע או יראה אותנו. בעיקר חששתי שמשהו שמכיר אותי מקומה שש ילעג לי אחר כך או יספר לדודי חיים.
העברתי בעדינות את האצבעות שלי על הביצים של החייל, כמו שאני אוהב לעשות לעצמי ולענג את עצמי. הוא אהב את זה והחל לשחק לי בתלתלים והמשיך לדפוק לי את הגרון. אני המשכתי לאונן בזמן המציצה של הזין של החייל. לפתע, ללא כל אזהרה, הוא מילא לי את הפה והגרון בשפיך שלו. הסמיכות החמימה של השפיך בפי הפתיעה אותי, בהתחלה היא הייתה נעימה, אך כשהוא סתם לי את הגרון התחלתי להשתעל ולירוק את השפיך מפי. שפע הזרע שלו נזל על מכנסיי וחולצתי.
החייל מיהר לרכוס את מכנסיו. הניח על כתפו את התרמיל, פתח את דלת תא השירותים והחל לצאת, ולפתע הכניס את ראשו, ''איך קוראים לך ילד?'' שאל.
''נריה.'' השבתי כאילו נתן לי פקודה, ''בעצם נרי.'' תיקנתי.
''היית אחלה נרי. עוד ניפגש.'' יצא, והותיר אותי עם בגדים מוכתמים.
ניגשתי לכיור וניקיתי את כתמי השפיך של החייל מהמכנסיים והחולצה, וחזרתי נפעם מהמעמד החדש לדוכן המיצים.
חמיד ראה אותי וצחק. ''מה זה, הלכת להתקלח עם בגדים?'' חקר.
''כמעט.'' עניתי, ''הברז נפתח בחוזקה והשפריץ עלי.'' שיקרתי.
חמיד חזר לעיסוקיו ואני המשכתי למכור בדוכן. חששתי שהוא יתלונן על העדרותי הממושכת, אבל כנראה שהמכירה בדוכן העבירה לו את הזמן ביותר כיף מאשר הטיפול בסחורה במחסן או עבודות הניקיון. הבגדים הרטובים שלי התייבשו די מהר.

החוויה עם החייל די העסיקה אותי. היא גרמה לי לרצות במגע עם גבר. עד כה הייתי רק חולם ומפנטז על מגע עם גברים, אבל עתה משחשתי את נפלאות הזין רציתי עוד ועוד. למחרת שמתי לב שאני בוחן את החיילים והצעירים שעצרו בדוכן, או כאלה שעברו ליד, במבט עורג, חושק, מאוד מיני. אפילו על חמיד התחלתי להסתכל במבט הרבה יותר מיני. הוא אמנם נער ערבי, אבל נראה טוב מאוד.
''תגיד חמיד,'' שאלתי כשהיינו יחד בדוכן, ''היה לך פעם סקס?'' והרגשתי את גרוני מתייבש.
''חחח...'' הוא היה נורא נבוך, ''למה?'' שאל שאלה ללא משמעות.
''נו, אתה יודע, אתה ואני בגיל שזיונים מעניינים אותנו. לא כך?'' הבטתי לתוך עיניו.
''לא יודע.'' ניסה להתחמק.
''זיינת פעם?'' העזתי יותר.
הוא היה אדום, נראה לי נבוך ומבויש. ''לא ואתה?''
''רק מציצות של זין.'' עניתי בכללי אמירה שלא הסגירה אם זה היה עם בחורה או עם גבר.
''וואלה!'' עיניו אורו.
''רוצה שאמצוץ לך את הזין?'' העזתי, מבלי לבקש תמורה או מציצה בחזרה. בזמן ששאלתי התחלתי לשחק לעצמי בזין דרך המכנס, ונתתי לו להבחין שהזין שלי נעמד.
חמיד הביט בי ארוכות. הגלגלים התרוצצו במוחו בקדחתנות. אני חושב שגם הזין שלו נעמד.
''אנ'לא יודע.'' השיב, מתלבט, אך לא שולל.
החלטתי לא להאיץ בו להחליט מהר מידי, אבל החלטתי לא לוותר. למחרת באתי לבוש בגופיה מאוד סקסית שהבליטה לי את החזה, את שיערות בית השחי וקיבורות הידיים ואפילו אפשרה לפטמות שלי להציץ מידי פעם מצידי הגופייה. ידידי רועי סיפר לי שהוא משיג זיונים עם בנות די בקלות כשהוא לובש גופיה כזאת. קניתי אחת כאן, בקומת הבאזר, משלם בכסף שנתן לי החייל עבור המציצה.
''מה אתה אומר?'' שאלתי את חמיד אחרי שנרגע הלחץ של שעות הבקר העמוסות בנוסעים ממהרים לעבודה ולצבא.
''מ'זתאומרת?'' החזיר בשאלה.
עמדתי מולו ושוב התחלתי לשחק לעצמי בזין, ''בקשר למה שדיברנו אתמול.''
''אתמול ?'' שאל
''כן, בקשר למציצה'' חייכתי.
''אתה חושב שזה כיף?'' שאל, עדיין חושש, כנראה.
''ברוררררר.'' החזרתי, ''אתה לא אוהב לאונן?''
''ממממ... לפעמים.'' החזיר.
''נו, אז זה הרבה יותר נעים מסתם אוננות.'' המשכתי לשדל אותו.
''ואיך נעזוב את הדוכן?'' שאל שאלה נבונה.
''לא צריך לעזוב.'' השבתי, ''נעשה את זה כאן''.
''השתגעת נירי?'' חמיד תמיד קרא לי נירי, ולא נרי, ''יראו אותנו.''
''סמוך עלי.'' השבתי.
חמיד, כמוני, היה לבוש במכנסיים קצרים. סינר ענק שגם אני נהגתי ללבוש בזמן העבודה בדוכן כיסה על חולצת הטי שלבש ועל המכנסיים. התיישבתי על סמרטוט יבש על רצפת הדוכן, נשענתי על מדפי הדלפק באופן שכמעט לא ניתן היה לראות אותי, אמרתי לחמיד שיתקרב אלי. כיסיתי את ראשי בסינר שלבש, פתחתי לו את המכנס, ושלפתי את הזין שלו שעדיין לא עמד. התחלתי לשפשף לו את הזין שהלך והתקשה. לא יכולתי לראות מלמטה את פניו של חמיד כיוון שהסינר חצץ ביננו. הזין של חמיד הלך והתקשה, התארך והתעבה מבלי לעצור. די נבהלתי.
''יואוו! איזה תותח יש לך חמיד.'' צעקתי בהתלהבות מתוך המפשעה שלו.
חמיד היה בערך בגילי. הזין שלי בקושי מגיע כדי חמש עשרה ס''מ, די דק, ואילו של חמיד נראה לי נורא עבה, ולהערכתי הוא לפחות עשרים ס''מ ומאוד שחום.
אחזתי בזין שלו ותחילה הכנסתי את הכיפה בין שפתי. התחלתי למצוץ ולשוטט בלשוני לאורך הצינור הארוך שלו. שמעתי את חמיד גונח. שיחקתי לו בביצים והגניחות גברו. לפתע הוא נתן לי מכה קלה על הראש ובמהירות שלף את הזין מפי.
''מה בשבילך?'' שמעתי אותו. הבנתי שיש לנו לקוחה. הוא נעלם לדקה שנראתה כנצח. עקבתי אחריו במבטי מכין את ההזמנה לבחורה, שלא יכולתי לראות כמובן. בגלל הזקפה שלו הסינר שלבש קיבל צורה של קצה אוהל באזור המפשעה. כמעט פרצתי בצחוק. העיניים שלנו נפגשו. הוא עשה לי סימן לשתוק. 'מזל שלא הורדתי את מכנסיו, אחרת הישבן שלו היה נגלה במערומיו ללקוחה.' חשבתי וחייכתי, נהנה מעצם המחשבה כמה זה היה יכול להיות מגניב. אחרי שסיים לשרת את הבחורה הוא חזר לעמדתו מול פי ודרש שאמשיך למצוץ לו את הזין. חמיד טעם את טעם ההנאה ולא היה מוכן לוותר עליה למרות המבוכה שכמעט נקלע אליה. שוב נשענתי על המדפים כשעודני ישוב על הרצפה. תוך שניות הזין הענק של הנער הערבי חדר לתוך פי וזכה למתק שפתיים. מצצתי לו בתאווה את כיפת הזין, שוטטתי עם לשוני לאורך הצינור הארוך והתחלתי לשחק לו באצבעותיי בביצים. אמנם הזין שלי עמד בתוך מכנסי, אבל הפעם לא העזתי לשפשף אותו מפחד שמישהו יראה אותי. חמיד גנח, נאנח, השמיע קולות הנאה ותוך זמן קצר השפריץ לי שפיך לתוך הפה. הפעם הכנתי מבעוד מועד נייר סופג כך שמנעתי את ההשפרצה על הבגדים שלי.
''היה אחלה נירי.'' אמר כאשר התרוממתי מהרצפה ונעמדתי לצידו.
נורא התחשק לי להתנשק איתו, אבל לא העזתי. ''אתה רואה. ידעתי שתאהב.'' השבתי. ''יש לך זין ענק.'' התלהבתי.
''אתה צריך לראות את גודל הזין של האחים שלי. להם יש ענק.'' אמר ואני יכולתי רק לקנא.
''עכשיו תורי.'' דרשתי את המציצה שלי.
''המממ...'' הוא התלבט.
''זה לא פייר חמיד. אתה נהנית ועכשיו אתה מתחמק.'' כעסתי.
''באמת שלא נירי, אבל עוד מעט יבוא חיים ויתפוס אותנו'' הצטדק חמיד.
הבטתי בשעון הענק שבקצה המבנה ואכן זו הייתה השעה שחיים, דודי, נהג להגיע. ויתרתי.
הפעם חיים התעכב והגיע באיחור של כשעה. הוא שלח את חמיד למחסן וכעבור זמן מה, כשחלה רגיעה במכירות, שלח אותי למחסן לסייע לו. בדרך כלל הייתי מתווכח עם חיים, כי לא רציתי ללכת למחסן, אבל הפעם כמעט רצתי לשם. השתוקקתי כבר לתחוב את ליטרת הבשר שלי לתוך פיו של חמיד. חיים נותר לבד בדוכן וידעתי שאין חשש שהוא יעזוב את הדוכן ויגיע למחסן. בדרך למחסן עברתי בשירותים לרוקן את השלפוחית וקניתי חטיף שחמיד אהב מאוד כדי לרצות אותו. זמן קצר לאחר מכן הייתי במחסן. חמיד התלהב מהחטיף שהבאתי לו, ואני, ללא היסוס, דרשתי ממנו לקיים את חלקו בעסקה.
סגרתי את הדלת והורדתי מכנסיים. ''יאללה חמיד, תורך. תמצוץ לי.'' אמרתי תוך שפשוף והעמדת הזין שלי.
''יש לך זין בוטן.'' אמר.
לא נעלבתי. ידעתי שהזין שלי די קטן. אבל זה מה יש, השלמתי עם זה בתקווה שהוא יתארך. ''יאללה, בלי סיפורים.'' עמדתי על שלי.
הוא הוריד את מכנסיו. ''אני כבר מצצתי לך.'' התלוננתי.
חמיד פרש קרטונים שטוחים על הרצפה, שלא הייתה ממש נקיה, (למרות שהוא האחראי על הנקיון), והציע שנמצוץ אחד לשני בשכיבה בתנוחת שישים ותשע. לא התנגדתי.
''מאיפה אתה מכיר שישים ותשע?'' התעניינתי.
''מה שישים ותשע?'' לא הבין חמיד.
''נו, זה ששוכבים הפוך ואחד מוצץ לשני.'' הסברתי.
''הא, זה? רואה באינטרנט הרבה.'' אמר.
שכבתנו זה מול זה בתנוחת שישים ותשע. התלהבתי מהזין הענק והשחום של חמיד. במפשעה צמח לו יער עד שחור כפחם. החורשה שלי הייתה צנועה ודלילה בהרבה. התחלתי למצוץ לו ותוך שנייה עבר בגופי רעד וצמרמורת כאשר הרגשתי את שפתיו מחשקות את כיפת הזין הלוהטת שלי.
''הוי, זה טובבב....'' התלהבתי.
השפתיים של חמיד כל כך נעמו לי על כיפת הזין. הלשון שלו עברה הלוך ושוב על מוט הזין שלי, הגיעה לאשכים. הוא בלע אותם וירק. חזר על כך שוב ושוב ואני הרגשתי סערה מתחוללת בביצים שלי. אחר כך הוא הגיע עם הלשון לחור הישבן שלי וליקק, ואני הרגשתי בשמיים. המשכתי למצוץ לו, אם כי נהניתי כל כך מהירידה שירד לי חמיד עד שהיה לי קשה להתרכז, ותוך שניות התחלתי להמטיר פרצי שפיך שנורו על פרצופו. רעדתי מעונג. הוא סייע לעצמו בשפשוף הזין, וירה עלי את השפיך העסיסי שלו.
''היה נפלא.'' נשקתי לו על הלחי.
בימים שבאו אחר כך חמיד ואני היינו מוצאים מפעם לפעם פנאי לענג אחד את השני במציצות.
נורא רציתי לבקש ממנו להתחיל לזיין אותי בישבן, אבל לא העזתי.

בקר אחד בדוכן ניגש אלי חייל שלא הכרתי. חמיד היה בצד האחר וסידר את העוגות והכריכים בארונית הזכוכית.
''מי זה נרי?'' שאל.
לא הכרתי את החייל. הוא היה מאוד חתיך. גבוה. שחרחר.
''אני.'' השבתי, ''אפשר לעזור לך?'' היצעתי.
היה ברור שלהזמנת שתייה, עוגת שמרים או כריך, לא צריך לשאול לשמי.
''אני נועם. אני חבר של יונתן.'' אמר בקול שקט.
''יונתן? איזה יונתן?'' פשפשתי בזיכרוני ולא נזכרתי באף יונתן, חוץ מחבר לכיתה שלא היה לי שום קשר איתו מחוץ לבית הספר.
''יונתן שמצצת לו את הזין, כאן, לפני שבועיים.'' ענה כמעט בלחש.
''הא? זה? לא ידעתי ששמו יונתן.'' עניתי, עדיין לא קולט.
''בא לך למצוץ לי?'' הציע וחייך חיוך קסום.
''הממממ...'' התלבטתי.
''יונתן אמר שאתה מוצץ מעולה.'' המשיך.
''חחח... תודה. אני חושב שמאז השתפרתי.'' החמאתי לעצמי על סמך התנסויותיי עם חמיד.
''וואלה.'' אמר, ''אז? בא לך?'' שאל.
ראיתי את החזה השעיר של נועם שנורא הזכיר לי את אחי נדב ורציתי לשחק לו בשיער, אפילו למלא אותו בשפיך - דברים שלא עשיתי עם נדב.
''בתנאי. בתנאי שאתה גם מוצץ לי.'' החזרתי בביטחון. הפעם כבר ידעתי את מה טעמה של מציצת הזין שלי, מה שלא ידעתי שמצצתי ליונתן את הזין.
נועם לא התלבט. דקות מעטות לאחר מכן חמיד תפס את מקומי בדוכן והיינו בדרכנו לשירותים.

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...