>  >  > 

אין כאן רומנטיקה

המבט המופתע שלה כשגילתה מי אני ולאן פני סימנו לי שהנקמה שלי יוצאת לדרך

שתדעי שלא לקח לי הרבה זמן למצוא אותה, על אף שהתאמצת רבות להסתירה מפני ובעיקר כשהיינו ביחד.

אם את קוראת את המכתב, כנראה שהיא סירבה לספר לך. המבט המופתע שלה כשגילתה מי אני ולאן פני סימנו לי שהנקמה מתחילה.

אני מפרגנת לך, באמת כוסית, למרות שאני לא אוהבת את הכינוי המחפצן הזה, אך הוא מתאר אותה בצורה מדויקת עבורי.
חשבתי שייקח לי יותר, אבל בסופה של ספירה עבר כחודש וחצי של פלרטוטים והקנטות קטנות, שכמעט התחלתי ליהנות מהן, עד שנענתה להצעתי.
נפגשנו בחוף, היא רצתה לקחת אותי למקום מקסים שמשקיף אל הים. המקום היה מוכר לי מהפיקניקים על הגבעה שלנו והשקיעות הארוכות שצבעו את האופק בכל גווניו.
היא שלפה מתיק הקש שלה בקבוק למברוסקו אדמדם. אמנם פספסנו בכמה דקות את השקיעה אבל אין ספק שהיין והגוונים שנותרו בשמים המתכהים יצרו את האווירה וטשטשו את נוכחותך.
כל הדרך לדירה ידי נגעה בידה במקריות מכוונת, עיניי ננעצו מדי פעם בשלה ומבטי התמקד בשפתיה כשהיא משרבבת את לשונה, מלחכת אותן ואוספת את שאריות הלמברוסקו ומלח הים מהן.
כשהגענו לרחוב שלך, הזרת שלה אספה את שלי ומבטה ברח הצידה. אם תשאלי אותי, המבט שלה נמלט ברגע שהבינה שחצתה את נקודת האל חזור, אפילו די בקלות. מבלי לזלזל במחוות הפיתוי שלי או בפלרטוטים שהושקעו טרם הפגישה, נקודת האל חזור של חברה שלך דרשה ממני פחות משתיארתי לעצמי.
היד שלי לא נתנה להזדמנות לחמוק, אספתי את אצבעותיה אל בין אצבעותי. ידעתי שבשלב זה מקורו של האומץ נטוע באלכוהול שבדמנו. על שביל הבניין נחו פרחי ההדס בדיוק כמו בהזמנות החתונה שעיצבנו לפני שנה. עברה רק שנה? מרגיש כמו חיים ומוות שהפרידו בינינו עכשיו.
היא אזרה אומץ וגלשה בליטוף מידי למותני ולצדי שדי ונעצה בי מבט זומם כשהזמינה את המעלית, ידעתי בדיוק מה היא מתכננת ומתי התכנית תצא לפועל, אז התרחקתי כדי לאפשר לה מקום לרצות להתקרב אף יותר.
כשהגיעה המעלית ונפתחה הדלת נדחפתי פנימה, כשגבי הוצמד אל דופן המעלית היא נצמדה אלי והבל פיה הריח מיותר ממחצית הבקבוק. היא אחזה בשפתי בין שיניה ומצצה אותם טרם נבלעה לשונה בשלי. בזווית העין מהשתקפות הראי ראיתי את רגליה מפסקות את שלי וירכה נלחץ כנגדי.
פעמון המעלית צלצל והעיר לנו שיש להתקדם לשלב הבא, היא שלפה את המפתחות מהתיק מתנודדת מעט ומצחקקת בקול שתוי.
כשנפתחה הדלת משב רוח הריח שלך עלה באפי, ידעתי שהנוכחות שלך טרייה כאן. היא נעלה את הדלת מאחוריה וזרקה את כפכפי האצבע לאוויר. אני שלחתי את ידי מתחת לשמלתה הפרחונית והשלתי אותה ממנה במהירות. אין ספק שהבלונדה שלך בנויה לתלפיות. שדיה המלאים נחשפו לעיני ופטמותיה האדומות זקורות ממתינות למגע החם והרטוב של הלשון שלי עליהן מתחתיהן הבטן השתטחה כשדה מישורי הקורא לאצבעותיי לחרוש בו שריטות קטנות מלוות בנשיקות עדינות.
היא תפסה את ידי סובבה את גבי אליה ונצמדה אלי מאחור מאפשרת ללשונה לטעום את צווארי ולידיה לגלוש מתחת למכנסיי.
מבטי נתקע על התמונה שמסגרנו מהטיול שעשינו ביערות הכרמל, בטיול בו ביקשת את ידי. היא בטח לא מכירה את הסיפור מאחורי הטיול, נכון?
דמעות חנקו אותי ודחפתי אותה מעלי.
אויר.
מהוססת היא שלחה אלי יד, בוחנת את התגובה שלי, תפסה את לולאת המכנס שלי ומשכה אליה. משכתי את ידה לכיווני כבחבל ונשקתי לה מתוך סערת רגשות עמוקה.
בקפיצה קלה היא עלתה על השיש שלך, פישקתי את רגליה. נצמדתי אליה, מלטפת את גופה השזוף, נועצת שיני בפטמותיה, מוצצת ומלטפת בלשוני, ממשיכה מטה כשידי מקדימות בליטוף את הצעד הבא אותו תכבוש לשוני. טעמתי את מורד גופה בצידו לאורך הצלעות עד עצם האגן, שילוב של נשיקות קטנות ויבשות וגדולות יותר מלאות לשון, מעצם האגן פנימה כשהאצבע שלי מקדימה לעבור מעל התחתון הפרחוני הקטן שלגופה ולשמוע אותה נושפת עמוק בכל פעם שהאצבע מרחפת מעל והלשון שלי מלטפת מסביב דוחקת את קו התחתון פנימה.
היא אחזה בראשי ומשכה אותי אליה למעלה, נשקה לי עמוקות ושפתיה הבשרניות עטפו את שפתי. רגליה התלפפו סביבי והיא הסירה את החולצה מעלי, ניסתה להגיע לכפתורי המכנס ללא הצלחה. הצמדתי אותה אלי, אחזתי אותה בגבה והורדתי אותה מהשיש, היא הראתה לי את הדרך בה צעדתי רבות לכיוון המיטה שלך. היא התיישבה על המיטה והורידה את המכנס שלי והזמינה אותי להצטרף.
לפני שנשכבה על גבה הורידה את פיסת הבד האחרונה שלגופה, פישקה את רגליה והמתינה שאגיע. השארתי את מכנסיי מאחור ונעניתי להצעתה. הלשון שלי המשיכה את המסע שהחל מוקדם יותר בין ירכיה ומעלה, שואפת את ריח הרטיבות הניגרת ממנה. אצבעותיי פישקו את שפתיה והחלקתי את לשוני ביניהן למשמע אנחה ראשונה מפיה. המשכתי מעלה בהתעלמות הפגנתית מהחום והרטיבות שהשארתי אחריי. אצבעותי טיילו סביב הדגדגן שלה שהתגלה לפני, כל סיבוב מצר על קודמו ומניע את האגן שלה בקצב שלו. ידי השנייה לשה את שדיה וצבטה בעדינות את קצה הפטמה שלה. המשכתי מעלה לצידי האגן משאירה אחרי שביל תאווה מסומן בנשיקות רטובות בדרכן להתייבש על העור.
שבתי בדרכי למטה, מתעלמת בכוונה מדרישות הגוף שלה לפגוש את לשוני, הילכתי בעדינות מסביב, נזהרת לא להתקרב. היא משכה אותי אליה למעלה, אחזה בידה האחת בראשי, הצמידה שפתיה לאוזני ובידה השנייה אחזה באצבעותי ונעצה אותן בתוכה כשציוותה: ''זייני אותי כבר!''
האגודל שלי התמקם על הדגדגן שלה וכשחדרתי לתוכה עמוק ככל שיכולתי כמעט ויכולתי לגעת בך. הוספתי אצבע נוספת כשהרגשתי אותה מתקרבת לשיא, נשימותיה מתקצרות ובסופן גניחה הולכת ומתחזקת כשהתחננה שאמשיך, גבה התרומם יותר בכל גניחה שהפיקה מפיה והיא אחזה בגבי שורטת כמחפשת מקום להיאחז עד שנפלה לאחור באנחה רמה.
נשכבתי לצידה, בוהה בתקרה שהיטבתי להכיר. לילות וימים היינו כאן, קירות החדר הזה שמעו את כל משאלות ליבי, את החלומות המשותפים שרקמנו יחד, את הילדים שגידלנו בדמיוננו. נתתי לך את לבי וגופי בחדר בו הכרתי כל פינה שלא השתנתה כלל.
מה נשאר ממך?
למה הפכנו?
הלכתי לנקות מעלי את הבחורה שלך ויצאתי משם.

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...