>  >  > 

26 המדרגות - פרק כ''ו

הם נפגשו לראשונה לבד כאשר הזמין אותה לביתו להראות לה אסטרטגיה חדשה במשחק כדורסל. הוא נימק את ההזמנה המוזרה בכך שהוא רואה בה המון פוטנציאל ורוצה לשלוח אותה לנבחרת ביה''ס בכדורסל לבנות. נילי הגיעה במכנס ג’ינס קצרצר וחולצה לבנה הדוקה. רוני לא הצליח להסיר ממנה את העיניים. הוא התבונן בה מהופנט, מגמגם משפטים שבורים על המשחק של מכבי. לאחר חצי שעה לא הצליח לשלוט בעצמו יותר והתקרב לנשק אותה. נילי לא התנגדה, אך גם לא נהנתה. כאשר פשט את חולצתה והחדיר אצבע בין רגליה, המשיכה לשתוק, אך שוב לא התנגדה. העונג היחידי שמצאה בחוויה, הייתה העובדה שתוכל לספר לחברותיה מה עשתה ובעיקר לדפנה (שלא תחשוד שהיא מאוהבת בה), לאחר רבע שעה של גניחות ואיברו המתוח המתחכך בגופה, הוא הכניס קלטת אחרת – קלטת של סרט כחול. נילי נעצרה והתבוננה על המרקע, רוני החל ללחוש לה דברים באוזנה וניסה לפשוט מעליה את תחתוניה. נילי חשה כי היא נכנסת למשחק, משהו בקלטת ריגש אותה. היא הרגישה כאילו היא הגבר המסוקס באסם החודר בעוצמה לחלבנית הבלונדינית הכורעת על ברכיה על ערימת חציר. נילי מיהרה להתהפך והשכיבה את רוני תחתיה כאשר היא מתנועעת עליו בפראות, היא הצמידה ידיו לרצפה ולא נתנה לו לגעת בה. היא הסירה את תחתוניה ואחזה בבטחה באיברו התופח עד שגמר. לאחר מכן אספה את בגדיה וחזרה לביתה. היא לא ידעה אם עשתה סקס כיוון שהשאירה אותו בתחתוניו, אבל מצד שני הרטיבות שעל בגדיה הוכיחה אחרת.
למחרת הגיעה מרוגשת לביה''ס וסיפרה לדפנה את שקרה. דפנה התבוננה בה בהערצה ונילי ידעה שזה היה שווה כל רגע. הן לא הצליחו להחליט אם היא כבר לא בתולה והחליטו לחכות לשיעור האחרון - שיעור מיני. השיעור החל ברעש והמולה כרגיל, אך נילי, לא כמו בדר''כ, הביעה התעניינות יתרה. כאשר המורה דיברה על קונדומים, נילי הרימה את ידה ושאלה אם אפשר להידבק ממחלות או להיכנס להריון דרך תחתונים. הכיתה כולה פרצה בצחוק, אך המורה הרגיעה את הרוחות ואמרה כי זו דווקא שאלה טובה מאד והבטיחה לדבר על כך בפרוטרוט בשיעור הבא. הצלצול קטע את מחאתה של נילי, והיא ודפנה רצו הביתה לקרוא על כך בספר ''על בנים ועל בנות''. ההסבר לא היה חד משמעי ונילי החלה לחשוש. אולי היא בהריון? אולי נדבקה במחלה?
רוני תפס אותה אחרי שיעור ספורט ושאל אותה מה מטריד אותה. היא סיפרה לו על חששותיה והוא החל צוחק בקול. ''אני לא מאמין! את כזאת חמודה! מה את רצינית?'' נילי הנהנה בשקט ''לא עשינו כלום, תאמיני לי שאי אפשר להיכנס ככה להריון, זה אפילו לא היה סקס''. נילי שתקה ובהתה בנעלי הספורט ובגרביה הלבנות ''תרצי לבוא אלי היום?'' שאל רוני.
''לא יודעת נראה.''
''נוכל לראות שוב ביחד סרט.''
''בסדר'' אמרה נילי. ''אבוא בחמש, אחרי חוג ציור.''
''מעולה! אני מקווה שלא סיפרת לאף אחד עלינו בביה''ס... זה בינינו, נכון?'' נילי הנהנה בראשה. ''טוב אני חייבת לחזור לכיתה עכשיו.''
''אז בחמש אצלי בבגדים נוחים.'' אמר בחיוך, ''באי רוני.''
כאשר נילי קמה ללכת היא ראתה שוב את איברו מזדקר לכיוונה, אני חייבת לספר על זה לדפנה, חשבה לעצמה ונבלעה במסדרון. הרומן ביניהם לא החזיק יותר מחודשיים. שמועות החלו לזרום בין כתלי ביה''ס, רוני זומן לישיבה עם מנהל ביה''ס וסולק ביום למחרת. נילי לא ראתה אותו יותר לעולם. הם אומנם לא שכבו ורוני מעולם לא חדר אליה אך תמיד ראתה בו הראשון שלה. הוא הראשון שחשף אותה למיניות, לסרטים כחולים, לסקס אוראלי, לחדירת אצבעות ולפנטזיות משונות. אחרי ההתנסות עם רוני, נילי קיוותה כי לעולם לא תצטרך להוכיח את עצמה שוב, אבל גילתה שככל שנמשכה יותר לנשים ככה נאלצה להיות עם יותר ויותר גברים. בגיל שבע עשרה החלה לחוות ניתוקים בין גופה ורוחה והיא הייתה מוצאת עצמה מתעלפת באופן סדיר בביתה. התחושה המפחידה של איבוד שליטה על גופה הובילו אותה להסתגר בביתה. היא לא הלכה לחברות, גם לא לטיולים ואפילו לא סיימה חלק ממבחני הבגרות. המקום היחידי שהרגישה בו בטוחה היה במיטה בבית. הרופאים לא מצאו משהו לא תקין או הסבר לתופעה ולכן פתרו את הנושא כחלק מגיל ההתבגרות. רק שנים מאוחר יותר כאשר החלה ללכת לטיפול, הפסיכולוגית שלה אמרה לה כי נפשה וגופה לא יכלו להתמודד עם הפער שנוצר בתוכה, עם הפחד והצורך להסתיר את זהותה המינית וכנראה ההתעלפויות היו מעין כפתור מצוקה שאף אחד לא ידע לפענחו כראוי. בכל אותה שנה של התעלפויות בלתי פוסקות החלה נילי לדבר עם אלוהים. היא הבטיחה כי תתאהב רק בגברים אם יפסיק אם כל הסאגה הזו, היא נשבעה שלא תרגיש יותר כלום לאף אישה או נערה אם רק ייקח ממנה את תחושות הפחד והרגעים השחורים, רגע לפני שעיניה נעצמות וראשה נחבט ברצפה. זו הייתה עבורה שנה קשה שלא היה לה עם מי לחלוק. רק כאשר נאלצה להתגייס, אזרה את כל כוחותיה והתמודדה עם שינה מחוץ לבית. כל יום שעברה בבסיס ולא נשברה או חשה בניתוק, הודתה לאלוהים שלה. ההתאהבות המטורפת שלה בסיגל, שכנתה למיטה בטירונות, ללא ספק הקלה על הסבל.

לפרק הקודם

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...