>  >  > 

ירון – פרק כ''ו

התעוררתי שוכב על בטני, פניי קבורות בריפוד הקטיפתי המיושן של הספה שלנו, זין נוקשה טוחן את מעיי, מצמיד את אברי הזקור לבד הרך. לא הייתי צריך לפתוח עיניים כדי לזהות את ירון. נשימתו המוכרת על עורפי, אברו האהוב עמוק באחוריי, משקל גופו וחום עורו שכל כך התגעגעתי אליהם. שכבתי מאושר, מניע קלות את אגני בקצב הזיון. הגעגוע שמצא את סיפוקו העלה דמעות של אושר בעיניי. הוא טחן אותי עוד ועוד, מתנשם בכבדות. סובבתי את ראשי להראות לו שהתעוררתי והוא החל ללקק את תנוכי אוזניי, צווארי ועורפי. רציתי להתהפך ולחבק אותו אבל חששתי להפריע לו באמצע הזיון. 

הוא התעייף עוד לפני שגמר והתמוטט על גבי. שלחתי יד לאחור ללטף את גבו ואחוריו. הוא התרומם מעט ולחש לי להתהפך. במיומנות של זוג ותיק התהפכתי מבלי להוציא את זקפתו מתוכי. נשכבתי על גבי, רגליי חובקות את גבו התחתון וידיי מצמידות את חזהו לחזי. הוא הסתכל היישר לעיניי, מתבונן עמוק לתוך נשמתי. פתאום, בלי שהתכוונתי או התכוננתי, עלו כל התיסכול וההשפלה שעברתי מאז הפעם האחרונה שהרגשתי את זקפתו בתוכי ופרץ של דמעות שטף את פניי. ירון נבהל לרגע, אבל מיד הצמידו אותי ידיו בעוצמה לגופו ועם לשונו אסף את הדמעות. כשראה שאני לא נרגע, הצמיד את שפתיו לשפתיי בנשיקה אוהבת והחל להניע את אגנו בתנועות איטיות וארוכות. לקח לי זמן רב להירגע, אך ירון אהב אותי בעדינות ובסבלנות רבה, יונק מתוכי את כל העצב והגעגוע. כשנרגעתי גמרנו יחד, הוא ממלא את תוכי ואני את הרווח שביננו. 

הוא נשאר בתוכי, ממלא את פניי צווארי וחזי בנשיקות תוך שהוא שב ואומר כמה דאג לי, כמה הוא מצטער שלא היה בבית כשהגעתי. אמרו לו שאגיע רק למחרת. כשיצא מתוכי, ירד וליקק את הזרע הדבוק לבטני וזקפתי ומשך אותי למקלחת. בדרך למקלחת 'פתאום גיליתי' שבשלוש השנים האחרונות השתנינו. הייתי גבוה ממנו, כתפיי רחבות מכתפיו, הזין שלי גדול משלו באופן ניכר וכך גם הביצים התלויות תחתיו. התבאסתי מה'תגלית', רציתי שהוא יהיה הגדול, הגבר השולט. כן, הוא עדיין השולט אבל פיזית אני כבר לא מסתכל מלמטה. 

הוא רחץ אותי כאילו הייתי תינוק ואני התמסרתי כולי. גופי נענה לידיו, נשמתי מסורה לו. הוא סיבן את גופי ושטף אותו במים וכשסיים הוריד אותי על ברכיי. מהר מאוד ירדתי לינוק את הזין שלו, הזין שאליו התגעגעתי. בלעתי את כולו, מגורה מהידיעה שהזין הנערץ עליי טמון בגרוני. ירון נשען על הקיר בעוד לשוני חוקרת כל מילימטר מאברו הנוקשה. אחרי כל האיברים האיימתניים שקרעו את פי וגרוני, הרגשתי נוח עם אברו של ירון שבעבר היה חונק אותי. 

הגעגועים לירון שהצטברו במהלך ההרפתקה בחו''ל עוד לא נרגעו. אחרי שפתאום 'גיליתי' שאני בעצם מסתכל עליו מלמעלה, הרגשתי שאני צריך לוודא שהוא לא השתנה כל כך. בעיניים עצומות התחלתי לחקור כל מילימטר של זקפה בהישג לשוני. כל תשומת ליבי הופנתה ללשוני המחליקה באיטיות על הזין הנוקשה שבפי מחזקת את ההיכרות עם כל תא ותא בעורו. גלשתי מעלה ומטה במורד באיבר האהוב, עוקב אחרי פיתוליי העורק המלופף על גזעו, סוקר את העמק המקיף את שוליי הכיפה, מקיף את נקודת החיבור שבין הזין לגוף החלק. למרות שהיינו תחת מים זורמים, התמלא פי בטעם המוכר כל כך של הזין של ירון. 

שלווה מילאה אותי. שלווה של ביטחון, של הימצאות במקום מוכר, מקום אוהב, מקום שלי. הרגשתי שאני נמס לתוך התבנית המוכרת הזאת, מפקיר את גופי ונשמתי לשליטתה. מרחוק שמעתי את ירון גונח, קולו נובע ממעמקי חזהו. 

הרגשתי את המוט מתקשח ומאלץ אותי לשנות תנוחה. התרגשות אחזה בי מהידיעה שאני מענג את הזין האהוב שלי. לקחתי אותו עמוק לגרוני יונק את הנוזל השקוף שנבע ממנו כמנסה לינוק את כולו לתוכי. פעימות האורגזמה של ירון הדהדו בכל גופי כשתנועות הזין שלו מכות בגרוני ומטחי הזרע שלו מחממים את בטני. ההנאה הייתה עילאית, הרגשתי גלים של עונג מכים בכל פינה של גופי. אני חושב שגמרתי גם אני, אם כי אני לא בטוח, הייתי כל כך מרוכז בו. 

לא רציתי להיפרד מהזין שבתוכי. המשכתי לינוק אותו עד שלא נותרה עוד טיפה ואז שבתי לחקור אותו עם לשוני, מלפף אותה סביבו ומעביר אותה לכל אורכו כמוודא שדבר לא השתנה בו והוא עדיין שלי. גניחותיו של ירון גברו וחדרו את המסך שאפף אותי. אחרי זמן לא ידוע הוא פתאום אחז עם שתי ידיו בראשי וניתק אותו מהזין. הרגשתי כאילו העירו אותי מחלום וורוד. הסתכלתי עליו בעיניים מבקשות. הוא חייך אליי ושאל אם החלטתי להרוג אותו מעונג. 

שוב התחלתי לבכות והפעם משמחה על שלא היה זה חלום. ירון ראה את דמעותיי ושאל מה קרה לי. אמרתי רק שאני לא רוצה יותר להיות רחוק ממנו. שאעשה כל מה שצריך כדי להיות צמוד אליו, לשרתו, לענגו, לשמוע את קולו גונח מהנאה, להרגיש את חום גופו לידי. הוא הרים אותי והתנשקנו ארוכות. אחרי הנשיקה הוא התרחק, צעד לאחור ובחן אותי כאילו לא ראה את גופי קודם לכן. הוא העביר יד מלטפת על פניי, חזי ובטני. ''אתה נראה מדהים!'' הוא אמר, ''לא שמתי לב שגבהת כל כך. ראיתי כל הזמן את הנער שהיכרתי. אני עוד זוכר אותך נמוך ממני, צנום ומבוהל. תראה אותך עכשיו. עור כל כך חלק, כתפיים רחבות, חזה שרירי ובטן שטוחה. תראה את הזין הענק והביצים שלך, הם כבר הרבה יותר גדולים משלי.'' 
''סליחה,'' אמרתי, כאילו שיש בי אשמה על שגדלתי במעבר מנערות לבגרות. ''אל תסתכל עליי ככה,'' התחננתי, ''אני אותו יניב שרק רוצה לשרת אותך, להיות מדרך לרגליך, לשמוע את קולך המצווה ולהתעורר כשמשקל גופך מכביד על גבי. מילה שלך היא החוק בשבילי ומגע גופך הוא מקור חיי.'' ירון הסתכל עליי במבט מחוייך, לא מאמין להצהרות הרומנטיות שלי. הוא שלח יד ואחז בביצים שלי. היד החלה ללחוץ כשמבטינו נעוצים זה בעיניו של זה. חייכתי אליו חזרה שומר לעצמי את הכאב שהלך והתפתח בביצים שלי. אחרי לחיצה ארוכה וחזקה הוא הירפה לפתע ואמר: ''אתה ממש מטורף אבל משום מה אני אוהב אותך.'' 

אחר כך ניגבתי אותו, התנגבתי והלכתי אחריו לסלון. ירון התיישב על הספה והושיב אותי על אברו כשזקפתי נלחצת אל בטנו. הוא דרש שאספר כל מה שעבר עליי. השמטתי את הפרטים החסויים וסיפרתי לו רגע ברגע על כל מה שעבר עליי או חדר לתוכי. ירון הדליק סיגריה אחר סיגריה ומהר מאוד היינו שנינו מסטולים לגמרי. בתחילה שיעשע אותו הרעיון של ריכוז כל הזרגים הענקיים, אבל ככל שהעמקתי בתיאור הפרטים הוא נראה מודאג יותר ויותר. הסיפור המפורט גרם לי לחיות מחדש את הרגעים אך ללא הכאב שנילווה אליהם. תאוריי המפורטים גירו את ירון ובהמשך גם אותי. שנינו גמרנו באורגזמות אדירות של סוטול עד שהעשן הכריע אותנו. 

כמה שעות מאוחר יותר התעוררתי מוטרף מרעב. ירון ישן ואני קמתי להכין לנו אוכל. הערתי אותו עם מציצה ארוכה ועמוקה. הוא התעורר גונח מעונג. גניחותיו הטריפו אותו, הרגשתי את הזין שלי פועם בהתרגשות והגעש נבנה בבסיסו. מטח הזרע הראשון במעמקי גרוני זרק אותי לאוגזמה כשאברי יורה מעצמו באוויר בלי כל מגע. 

אכלנו בשקט בולעים זה את זה בעינינו. רגלו של ירון מצאה את רגלי מתחת לשולחן וכך ישבנו כשרגלינו שלובות, מבטינו קשורים ופינו לועס ללא קול. ירון שבר את השתיקה רגע לפני שקמתי לפנות את השולחן. 
''מה התכניות שלך אחרי השחרור?'' שאל. 
''לשרת את אדוני, לציית להוראותיו וללכת אחריו לאן שיילך.'' עניתי מיידית. הוא הסתכל עליי כממתין להמשך. ''אדוני, כל מה שאני רוצה זה להיות איתך, להרגיש אותך בתוכי, לשתות את זרעך, לדאוג לכל צרכיך ולשרת אותך לתמיד. כל מה שתגיד אעשה. רק אל תרחיק אותי ממך.'' הוא חייך ואמר לי שבינתיים אני עדיין רכוש צבאי אבל אחרי שאשתחרר זה כבר יהיה סיפור אחר. ניקיתי וסידרתי במהירות את המטבח והסלון מנסה לחשוב למה התכוון. 

בימים הבאים ביטל ירון את כל פגישות העבודה שלו. כשסיפרתי לו על הלקוח שסימם אותי הוא כעס וכשהלקוח הזה התקשר, הוא הודיע לו שלא יעז להתקשר שנית או להתקרב לדירה וטרק לו את הטלפון. שחף הגיע בלי לתאם מראש. ירון סיפר לי שהוא משלם כל שבוע סכום גדול של כסף אבל לפעמים עוברים שבועות שהוא לא בא. זיינו אותו שנינו ביחד. תחילה היה ירון באחוריו ואני בגרונו. הוא לא רגיל למצוץ כי ירון רק מזיין אותו תמיד אבל הפעם ירון הורה לו לבלוע את הזין שלי והוא עשה זאת למרות כל הקשיים. אחרי שטחנו אותו כמעט חצי שעה, נשכב ירון על גבו והורה לשחף להתיישב על הזין שלו. שחף התיישב בזריזות וירון הורה לי להיכנס גם אני באחוריו. חששתי שעם שני אברים כאילו גדולים נגרום לו לנזק אז חדרתי אליו בזהירות מנסה להיות קשוב לתגובותיו. הוא רק צרח מאושר והתחנן לעוד. הרגשתי אותו מכווץ את החור שלו על אברינו כשנעתי לתוכו וכשעצרתי הוא השתחרר לאיטו. אהבתי את התחושה של אברי מתחכך באברו של ירון בתוך המערה הצרה. שחף היה על סף אקסטזה וברגע שהשלמתי את החדירה לאחוריו הוא החל לירות מטח אחרי מטח של זרע לוהט. המשכנו לטחון אותו ללא הפסקה. הגמירות המרובות שלנו בימים האחרונים השאירו אותנו די מרוקנים ולקח לנו הרבה זמן להגיע לגמירה. אחרי כשעה נראה שחף סחוט לגמרי וירון סימן לי שצריך לגמור. הרגשתי את הזין של ירון מתקשה ואחר כך את הזרע עולה בצינור הלחוץ לאברי. גמרנו יחד בתיאום מושלם יורים מטח אחרי מטח של זרע מעורב למעיו של שחף התשוש. 

במהלך השבוע עד שחרורי הרשמי מהצבא, היה אברו של ירון נעוץ בגופי רוב הזמן. הלכנו לישון כשהוא בתוכי. נרדמתי כשפעימות הדם באברו מהדהדות בבטני. התעוררתי כשהוא טוחן את אחוריי. בלעתי אותו ואת נוזליו עוד לפני שקמנו מהמיטה. כשבישלתי הוא היה עובר במטבח ונועץ את אברו באחוריי. שוחחנו כשאני יושב על זקפתו. כשצפה בטלויזיה היה אברו עמוק בגרוני. ביום השלישי או הרביעי לחופשתי, אחרי יום של זיונים ללא הפסק שוב מצאנו עצמנו מחובקים, אברינו הזקורים היו לחוצים זה אל גופו של זה. ידינו ליטפו וחיבקו עד שנפלנו יחד על המיטה. התגלגלנו צמודים כגוף אחד. על אף שהייתי כבר קצת יותר גבוה מירון, עדיין הוא היה חזק ממני. הוא השכיב אותי על גבי ואחז בראשי בשתי ידיו. הרגשתי שהפכנו לרגע לאיש אחד מפוצל לשני גופים המנסים לשוב ולהתאחד. התנשקנו והתלטפנו, חיככנו את גופינו ומעכנו זה את זה. הרגשתי אותו מתרומם מעליי. חשבתי שהוא מתמרן שאמצוץ לו אבל לתדהמתי הרגשתי פתאום את פלחיי ישבנו מחליקים על כיפת הזין שלי והוא נעצר כששפתי אחוריו לחוצים אל זקפתי הנוקשה. נלחצתי, אף פעם לא זיינתי אותו וחששתי שהזין הגדול שלי יכאיב לו. הוא לא עצר אלא הוריד את אגנו על אברי כשהוא משחרר את שריר הסוגר. שפתי החור שלו נפערו ועטפו את הזין שלי תוך שהן גולשות במורד המוט. הוא גנח בקול שנבלע בפי והדהד בגרוני. בלי לנתק את שפתותינו, הוא לקח את הידיים שלי, הצמיד אותן למזרון משני צידי גופי והניח עליהן את ברכיו. ברגע שאחוריו נצמדו למפשעתי הוא התרומם לישיבה, כשהוא מונע ממני כל תזוזה ואברי נעוץ כולו באחוריו. הוא הסתכל עליי במבט מחוייך, עיניו החמות שוב חודרות לנשמתי. 
בלי לומר מילה הוא החל לנוע. תחילה בתנועות כה קטנות עד שלא הייתי בטוח אם זה רק נדמה לי או באמת. לאט לאט הוא הגדיל את טווח התנועה ואת הקצב עד שכעבור כמה דקות אגנו עלה וירד לכל אורך אברי. התחושה הייתה מדהימה. הוא עטף את אברי בחום מגרה אותו לכל אורכו כשהוא מכווץ את החור בירידה ומשחרר בעלייה. לא יכולתי להתיק את מבטי מעיניו. הייתי מהופנט. הוא התכופף ושב והצמיד את שפתיו לשפתיי, אחר התיישב שוב כשכל אותו זמן גופי מרותק למזרון. ירון זיין את עצמו על הזין שלי כשהוא נע לא רק אנכית אלא גם קדימה ואחורה ולצדדים. בכל פעם עלה עד שרק כיפת הזין שלי בתוכו ואז החל להניע את אגנו בתנועות סיבוביות עד שקצה אברי עבר את נקודת ההנאה שלו ומשם המשיך וירד ישר למטה. ראיתי את שק הביצים שלו מתכווץ ואברו מתקשה. לא האמנתי אבל אחרי שלוש תנועות נוספות הוא פתאום החל לירות. המטח הראשון עף בקשת גבוהה ונחת על פניי, השני על סנטרי והשאר על חזי ובטני. הוא שב ונצמד לשפתיי. רק אחרי שגמר יכולתי להירגע מהלחץ והדאגה. הוא המשיך לנוע עליי. התרוממתי קצת והתכופפתי קדימה. עכשיו יכולתי לקלוט את אברו בין שפתיי בכל פעם שעלה למעלה. הוא סידר את כריות הספה מאחורי גבי ובתנועות קצובות זיין את פי כשאחוריו נעים על הזין הנוקשה שלי. הוא גנח ונאנח מהנאה, ושב ואמר לי כמה הוא אוהב להרגיש את הזין שלי מעסה את פנים גופו. 
''מהיום תצטרך להתרגל לענג לא רק את הזין שלי.'' הוא אמר. לא יכולתי לענות כי הפה שלי היה מלא. הוא גמר בפעם השנייה, משקה אותי בזרעו וקם ממני. ''בפעם הבאה אני רוצה שתגמור בתוכי,'' אמר ושלח אותי להכין אוכל. השבוע עבר במהירות שבה עוברים רק דברים טובים. עישנו כמויות מסחריות של גראס, הזדיינו ללא הפסק ובין לבין קצת אכלנו וקצת ישנו. 

כשחזרתי מהבקו''ם, חיכה לי ירון בבית והורה לי לרדת על ארבע מיד לאחר שהשארתי את בגדיי ליד הדלת. הוא התקרב ונעמד כמעט מעליי. 
''מרגע זה אתה חוזר להיות הרכוש שלי,'' אמר בקול קר. והצמיד מיד קולר לצווארי. ''אחרי כל כך הרבה זמן חופשי שם עם כל החילים החתיכים, נתחיל בסדרת הסתגלות. עד להודעה חדשה כפות רגליך לא יגעו ברצפת הדירה. זה אומר שאתה על נע על ארבע, ונשאר צמוד לרצפה כל הזמן. כל הרהיטים מחוץ לתחום, כולל המיטה. לא רוצה לשמוע את קולך לפני שקיבלת רשות לדבר. אתה כבר מכיר אותי, מה אני אוהב, מה אני עושה ומתי. אני מצפה ממך להיות צעד אחד לפני ההתרחשויות מוכן לקראתן. אני יודע שאתה מסוגל להבין כל תנועה של גופי ולכן, על כל הוראה שאאלץ לבטא במילים ונוגעת לשגרה, תיענש.'' הוא קרא לי לחדר המשחקים, השכיב אותי על הסלינג והצמיד טבעת מתכת כבדה לבסיס הזין והביצים שלי ועוד אחת רק על שק הביצים. הוא נתן לי מכנסיי שרוואל דקים, גופיה צמודה ונעלי בד שטוחות. 

ירדתי מהסלינג, זחלתי על ארבע עד הדלת והתלבשתי. הטבעות הכבידו על חלציי, הראשונה הבליטה את אבריי והשנייה משכה בחוזקה עת שק הביצים שלי למטה. כל החבילה הזאת בלטה בתוך המכנסיים הדקים והתנדנדה בכבדות מצד לצד עם כל תנועה. המחשבה שעליי לצאת כך החוצה כיווצה את חזי במבוכה. אני כבר לא נער מתבגר. אני בחור בן 21. חתיך, גוף אתלטי ושרירי, עור חלק לגמרי אחרי שנים של הסרת שיער. הגופייה ההדוקה והקצרה הבליטה את בטני השטוחה וחשפה את ערוגותיה השריריות. ידעתי שאמשוך מבטים ברחוב ופתאום התמלאתי מבוכה. הזין הסורר שלי החמיר את המצב כשהמבוכה גרמה לו להזדקר. 

ירון ראה אותי יוצא לחדר המדרגות מובל על ידי זקפתי והחל לצחוק. 
''חשבתי שאחרי כל מה שעברת, למדת להשתלט על הזין הזה שלך, אבל הנה אתה זקור וחרמן כמו שהיית לפני שנים.'' הוא החל לרדת במדרגות ואני אחריו, זקור כמו נער מתבגר. הלכתי ממקד את מבטי על גבו כדי לא לראות את מבטיי העוברים ושבים. עד שהגענו לפינת הרחוב הצלחתי להשתלט על הזקפה והזין שלי איבד את נוקשותו על אף שלא התרוקן לגמרי ונותר תלוי כבד לפני מפשעתי. החבילה התנדנדה עם כל צעד מבלי שלבד הדק המכסה אותה היה סיכוי לרסן את התנועה. ראיתי את מבטי העוברים ושבים נמשכים לעבר מפשעתי כשעיניהם נפערות למראה מתאר הצינור התלוי בתוך המכנס הכמעט שקוף. התנחמתי בידיעה שלפחות לא הצגתי זקפה מביכה אלא רק עוררתי את קנאתם על הציוד המפותח שלי... 

אחרי הליכה קצרה, הגענו לחנות שעל חלונה מודבקים ציורים משונים ומאחוריהם וילון. כשנכנסנו ראיתי בחור שוכב על שולחן טיפולים כמו אצל הרופא ואחר רוכן מעליו עם מכשיר רעשני בידו. זאת הפעם הראשונה שראיתי קיעקוע ונבהלתי. נכנסנו לחדר השני וירון הורה לי לעמוד בצד. בחור ניגש אלינו וירון ביקש ממנו לראות דוגמאות לאוזניים ופטמות. עוד לא הבנתי על מה הוא מדבר, אבל למראה הסחורה הבנתי שהוא מתכוון לנקב את גופי. אחרי ארבע דקירות כואבות מאוד, למרות הספריי שהותז עליי, היו תלויות שתי טבעות מתכת על אוזניי ושתיים על פטמותיי. מיד לאחר מכן הושבתי על כיסא ושמו של ירון קועקע על כתפי הימנית. למרות הכאבים, שילמתי לבחור על התכשיטים והעבודה במציצה ארוכה שלאחריה רצה גם שאזיין אותו. תוך שאני מפמפם את אחוריו, חדר ירון לאחוריי ושלושתנו גנחנו בקול רם שמשך את השניים שהיו בחדר הקדמי לבוא ולראות מה קורה. כשהבחור שזיינתי גמר בצרחות, יצא ממני ירון והזמין את השניים האחרים להרגיע את חרמנותם. נעמדתי כפוף, מוצץ לאחד בעוד השני חודר לאחוריי. תנועות הזיון טלטלו את הטבעות שהושחלו לפטמותיי והכאיבו לי. כרגיל היה מי שנהנה מהכאב ועוד לפני שהם התקרבו לגמירה, כבר ירה אברי את נוזליי לרצפה. 

ביציאה מהחנות אמר ירון שיש לו כמה סידורים ושאלך ישר הביתה. הכאב שהסב לי חיכוך הגופייה הצמודה היה כמעט ללא נשוא. ירון אמר לעשן שתי סיגריות מיד עם ההגעה הביתה כדי להכהות את הכאב. מזל שירון לא היה כשהורדתי את הגופייה וצרחה נמלטה מפי. כל כך כאב לי שלא שמתי לב ששוב יצא הזין שלי לעצמאות והזדקר בשמחה מהכאב שנגרם לי. רק כששחררתי את השרוך של המכנס והוא נשאר תלוי על המוט הנוקשה הבנתי שכנראה הצגתי את זקפתי לעיין הציבור בדרכי הביתה. רציתי למות מרוב מבוכה. מיהרתי להצית סיגריה ממלא את ההוראה שהשאיר לי ירון ואכן יחד עם כדור, הכאב הוקל. 

כשירון חזר, הוא מצא אותי מכורבל על השטיח, מסטול לגמרי. הוא עבר מעליי כאילו לא הייתי שם והלך לחדר המשחקים. הוא חזר עם משקולת גדולה בידו קשורה לשרשרת. הוא חיבר את קצה השרשרת לטבעת שעל הביצים שלי. 
''זה יבטיח שתישאר קרוב לרצפה,'' אמר והורה לי ללכת להכין אוכל. נעמדתי על ארבע והתחלתי לנוע לעבר המטבח. בדרך כלל כשמנקבים את הגוף שמים משהו קטן בחור עד שהוא יגליד. ירון החליט לשים לי ישר טבעות גדולות שנעו עם כל תזוזה של הגוף והכאיבו לי מאוד. הרגשתי כאילו עם כל תנועה נתלשות אוזניי ופטמותיי. אחרי שני צעדים נמתחה השרשרת והמשקולת מתחה את שק הביצים שלי. בצעד הבא הצטרף שק הביצים שלי לקונצרט הכאבים. כל עוד נגררה המשקולת על הרצפה, זה היה נסבל אבל כל פעם שנתקלה במשהו כמו שפת השטיח, היה הכאב צורב. אסור היה לי לגעת עם ידיי במשקולת כך שהתמרון שלה הצריך תשומת לב. הגעתי למטבח, עיניי דומעות מכאב והתרוממתי כדי למלא את ההוראה. עוד לפני שהזדקפתי הרגשתי כאילו ברק פגע באשכיי כשהמשקולת הכבדה כמעט וקרעה אותם מגופי. השרשרת שקשרה את המשקולת הייתה קצת יותר קצרה מאורך רגליי. במשימות שבהן הייתי חייב להיות על הרגליים, בישול, שטיפת כלים ועוד, אילצה אותי המשקולת לעמוד בברכיים מכופפות כדי שלא תתלה על השק. אם נזקקתי לקחת משהו מהארון העליון זה הצריך נשימה עמוקה, הכנה לכאב הצורב, התרוממות מהירה וירידה לפני שעוצמת הכאב תכריע אותי. 

בעודי עומד, ברכיים כפופות, מול משטח העבודה חותך ירקות לסלט, נכנס ירון למטבח ופרץ בצחוק היסטרי. ''בחיים לא ראיתי מחזה מגוחך כזה,'' אמר. ''חתיך שרירי עומד כפוף כמו זקן, זין אדיר ונוטף לא מאפשר לו להתקרב לשיש והוא מנסה לחתוך סלט.'' בצורה שהוא אמר את זה זה אכן נשמע מצחיק וצחוקו המתגלגל הדביק אותי. השתתקתי אחרי שנייה כי פתאום חשבתי שאולי אסור לי לצחוק ביחד עם האדון בלי שהורשתי לכך. ירון ניגש מאחוריי והצמיד את אברו לאחוריי. הוא חדר אלי במכה אחת שטיטלה את גופי וגרמה לסערת ברקים של כאב שנבעו במקביל מאבריי הפצועים. הסערה הלכה והתנקזה למפשעתי. לא קיבלתי רשות לגמור אבל איבדתי שליטה כשירון אחז באגני והרים אותי למצב עמידה. הכאב בשק הביצים פרץ באחת את מחסום השליטה שלי שכבר היה מעורער ואברי התפרץ בסדרת מטחי זרע שנורו על דלת הארון. 
''לא ייאמן,'' אמר ירון כששלף את אברו הנוקשה ממני, ''עוד לא ראיתי מישהו שגומר כמוך מכאב. תנקה מיד את הארון לפני שהשפיך שלך מתייבש ומשאיר פה כתמים. אחר כך כבר נטפל בגמירה הלא מורשית הזאת.'' 
התכופפתי וליקקתי את השפיך שלי שנזל על הארון בפסים ארוכים. 

הגשתי לירון את האוכל אבל לא לקחתי לעצמי דבר. לא היה לי תאבון. ירון ראה אותי יושב למרגלות השולחן ושאל למה אני לא אוכל. אמרתי לו שאין לי תאבון אז הוא ענה שמאחר ואני עכשיו רכוש שלו, אין לי בכלל זכות להחליט שלא להזין את הגוף. הבאתי סדוויץ' והתיישבתי לאכול מתחת לשולחן. סידרתי וניקיתי הכול אחרי האוכל והבאתי לירון קפה לסלון. הוא צפה בסרט ואני מצצתי לו. לאורך כל זמן הסרט טיילו שפתיי לאורך אברו של ירון וזכיתי בשתי מנות של זרע מתוק. כשהסתיימה ההקרנה הוא נתן לי סיגרייה שעישנתי עד תום. 
''הגיעה שעת התשלום,'' אמר. ברגע הראשון לא קלטתי. ''כמה עונשים מגיעים לך היום?'' שאל וצמרמורת עברה בגבי. חשבתי שכבר סבלתי די היום. ''תענה לפני שהמספר יוכפל,'' נזף בי ירון. 
''אדוני, מגיעים לי שני עונשים.'' 
''מעניין... על מה?'' 
''אחד על שלא הכנתי לאדוני אוכל והשני על שגמרתי ללא רשות.'' 
''בטוח?'' 
''נדמה לי, אדוני.'' 
''שכחת אחד, אז תקבל אותו כפול. העונש של היום הוא חמש דקות עמידת דום. אם זה יעזור לך, אתה יכול לדמיין שאתה שר את התיקווה. יש לך ארבע פעמים חמש דקות, מותר לך לנוח דקה בין עונש לעונש. לך תביא את השעון מהמטבח ותתלה אותו כאן ממול. הבאתי את השעון ותליתי אותו על מסמר פנוי בקיר הסלון. נעמדתי והצמדתי את רגליי לצדי המשקולת שהוחזקה ביניהן. ''בלי תיחמונים, אחרת תיענש כפול,'' ירה ירון. 
דחקתי את המשקולת קדימה והצמדתי את רגליי. הכאב היה נורא, כבר חששתי שייתלשו לי הביצים. השעון שעל הקיר לא זז. מעולם לא חשבתי שחמש דקות זה כל כך הרבה זמן. כשקרסתי לרצפה בתום העונש הראשון, התברר שהכאב עם שחרור הלחץ על השק, גדול מזה שבשעת הלחץ. ייללתי כמו תינוק, על אף שהתאמצתי להיות בשקט. הזין שלי היה נוקשה וחשבתי שהוא עוד עלול להתפוצץ מדחיסת הדם לתוכו. 

בעונש השני לא חדל הזין שלי לטפטף נוזל שקוף. הוא תלה בחוטים ארוכים מקצה האיבר לרצפה. בעונש השלישי הרגשתי איך הכאב מרתיח את חלציי ופחדתי שאגמור שוב ללא רשות. זה קרה ברגע שקמתי לעונש הרביעי. ברגע שמשכה המשקולת את הביצים שלי התפרץ נחשול של זרע מבסיס אברי ונע במעלה הצינור. ירון שהבחין בכך מיהר לומר שאם אצליח להחזיק שלוש שניות, לא איענש על זה. לא הבנתי מה הוא רוצה אבל הצלחתי במאמץ עילאי לעכב את הנחשול. להפתעתי, קם ירון בזריזות ועטף את קצה אברי בשפתיו. גמרתי בעוצמה שהפתיע את ירון והוא השתנק לרגע מעוצמת הפרץ הראשון שהיכה במעמקי גרונו. הוא התעשת מיד ואסף את זרעי בפיו. הוא ינק את השאריות שלאחר המטח האחרון ואחר כך הזדקף, הצמיד את שפתיו לשפתיי והשקה אותי במלוא מנת הזרע. אחרי שהגשתי לו עוד קפה ורחצתי אותו במקלחת, הגיע זמן השינה. זחלתי אחריו על ארבע לחדר ונשארתי על השטיחון שליד המיטה. אחרי כמה דקות הוא הורה לי לעלות ולשכב על הבטן. נשכבתי על קצה המיטה כשהמשקולת על הרצפה. לא ידעתי איך ארים אותה בלי הידיים. ירון הורה לי לשכב באמצע המיטה ועכשיו נאלצתי למצוא פיתרון. התיישבתי על קצה המיטה, תפשתי אל המשקולת בין כפות רגליי ונשכבתי על גבי כשרגליי כפופות. הנחתי את המשקולת בזהירות ואחר התהפכתי על בטני. פטמותיי שנלחצו למזרון צרחו מכאב ואני איתן, צורח בלב. ירון עלה עליי וזיין אותי כמו תמיד. נראה שכבר שכח שפטמותיי נוקבו לפני שעות אחדות. בתום הזיון הוא הפך את שנינו על הצד ונרדם כשאנחנו כהרגלנו בכפיות והזין שלו נעוץ באחוריי. לא יכולתי להירדם על הצד. הטבעות בפטמותיי הכבידו על הבשר הפצוע ובעגיל באוזן שעל הכרית הכאיב גם הוא. שכבתי וחיכיתי שירון יצא ממני. אחרי יותר משעה הוא התהפך על גבו ומיד התהפכתי גם אני. רק בתנוחה זו, כשהטבעות החדשות מונחות על חזי ואוזניי רחוקות מהכרית, הצלחתי להירדם. 

למחרת בבוקר התעוררתי מיד כשירון הפך אותי על הבטן. הכאב בחזי היה חד ואפילו ההנאה מאברו שנע בתוכי לא הצליחה לפצות על הכאב. מיד כשגמר הוא הורה לי ללכת לקחת סיגריה ולחזור למרגלות המיטה. העשן המתקתק היכהה מעט את הכאב וברגע שנגמרה הסיגריה הוא השקה אותי במנת שתן נדיבה. ברגע שגמר להשתין מיהרתי לחכות לו במקלחת ואחר כך הכנתי והיגשתי לו את ארוחת הבוקר. אני אכלתי מתחת לשולחן כשהוא התעקש שעליי למלא צלחת ולאכול הכול. אחר הצהרים הפתיע אותי ירון כשהורה לי לנתק את המשקולת ולהצמיד עם פלסטרים את הטבעות לחזי ואת העגילים לתנוכי אוזניי. הוא נתן לי מכנסי התעמלות וגופייה קטנה ונסענו לשפת הים. הגענו עד חוף המציצים ושם הוריד אותי ירון מהרכב והורה לי לחזור הביתה בריצה בתוך זמן מוקצב. כבר הרבה זמן שלא רצתי אבל הצלחתי לעמוד במשימה. ברגע שנכנסתי הביתה הוא שלח אותי לשכב על דרגש הזיונים בחדר המשחקים. הוא חדר אליי במכה אחת כשידיו אוספות את הזיעה מגבי והוא חוזר ואומר כמה אני סקסי כשאני מזיע. אחרי שגמר הצמיד חזרה את המשקולת למקומה ושלח אותי למקלחת, ביקשתי רשות לדבר. אמרתי לו שמסוכן לרוץ בעיר מסטול ושבדרך פעמיים כמעט ונדרסתי. הוא צחק ולא אמר דבר. רק בערב, כשלא נענשתי על הערתי, ידעתי שהוא שמע אותי. בימים הבאים כבר שינה את המסלול מחוץ לעיר. 

הימים עברו והכאב שגרמו לי הנקבים המגלידים הלך ופחת. ירון רצה אותי מסטול כל הזמן ודבר ראשון כל יום לאחר שפרק את זקפת הבוקר במעיי, הורה לי לעשן סיגריה. ביום הרביעי נענשתי על ששוב היה צריך לומר לי ובאותו ערב כבר הכנתי סיגריה ליד המיטה לבוקר. ירון המשיך לשכב כשאני מעשן על ברכיי ליד המיטה ומיד כשנגמרה הסיגריה הוא פרק את מטען שלפוחיתו בפי. אחר כך ארוחת בוקר, סידור ונקיונות ויציאה לריצה. זאת הפכה להיות שגרת הבוקר שלי. 

בשבוע השני לשחרורי, שב ירון לעבוד. הלקוחות היו מגיעים לדירה והיה עליי לקבל את פניהם, כמובן, בעירום ועל ארבע, להוביל אותם לחדר המשחקים ולהיות זמין לכל עזרה שיזדקקו. ברגע שהשירות נכנס לקצב היה עליי ללקק את הביצים של הלקוח, בין אם ירון זיין אותו או הוא זיין את ירון. היום הראשון היה עמוס כי הצטברו לקוחות מהשבוע שהוא לא עבד. בזה אחר זה באו והלכו גברים שונים ואחרי רצף של ארבעה שירון זיין, הגיע לקוח חדש. ירון, שהיה עייף שלח אותי לקבל ולשרת את הלקוח הזה במקומו. הוא היה אקטיבי ורצה לזיין אותי על הסלינג. נשכבתי והעברתי את השרשרת מעל לירכי כך שלא תפריע את הגישה לאחוריי. הכול הלך בסדר עד שהזיון נכנס לקצב. הוא זיין אותי בעוצמה שנדנדה את הסלינג אל מעבר לטווח השרשרת שמשכה את הביצים שלי בעוצמה. אינסטנקטיבית התכווץ גופי מהכאב ועימו אחוריי. הבחור אהב את הלפיתה החזקה והחל למשוך בשרשרת בעצמו. ירון שצפה מהצד מיהר לנתק את השרשרת ויותר לא חזרה המשקולת לביצים שלי. 

כל יום שעבר הועברו יותר לקוחות לטיפולי עד שירון הפסיק לגמרי לשרתם. במשך חודשיים יצאתי מהבית רק לריצות שהלכו והתארכו עד שהגיעו ל-15 ק''מ כל יום. הוא קנה סט משקולות והייתי מתאמן בבית בהשגחתו שלוש פעמים בשבוע. ירון רצה אותי בכושר מעולה אבל לא רצה שרירים מנופחים לכן עבדתי בעיקר על סטים ארוכים ולא על משקלים כבדים. בתום חודשיים, שמתי לב שירון נפרד מהלקוחות כשיצאו באומרו שבשבועיים הקרובים לא נהיה פה. לי הוא לא אמר דבר ואני כמובן לא שאלתי. חזרתי להיות עבד ממושמע של ירון ואהבתי כל רגע, גם את העונשים והכאב. לפעמים הוא גילה את אהבתו אליי ולרגע היה רך וחם איתי, לא אהבתי את זה, אהבתי אותו קר, שולט וקשוח.

לפרק הקודם
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...