>  >  > 

ירון - פרק כ''ה

כשעצרה המכונית ליד המטוס במסלול הצמוד לווילה, פגשתי שוב את המזוודה שלי שאפילו לא ראיתי מה יש בה, ואת תיק היד שלי. האיש הגדול הניח אותם במטוס והחווה בידיו שאעלה. מיהרתי לעלות ולרווחתי נסגרה מיד הדלת והמטוס המריא. לקחתי את תיק היד כדי לוודא שהדרכון שלי שם. התיק היה כבד נורא. כשפתחתי אותו נדהמתי לראות שהוא מלא בחבילות של שטרות, כולם של 100 דולר. מרוב תדהמה והתרגשות לא הצלחתי לספור את הכסף. ידיי רעדו עוד יותר כשמצאתי מעטפה. היה בתוכה פנקס שנראה כמו דרכון ועל כריכתו כתוב בערבית. 
פתחתי את המכתב המצורף שבו כתב לי עלי שמאחר וגילה שנולדתי במרוקו, הוא ניצל בשמי את זכותי החוקית והנפיק עבורי דרכון מרוקאי. ''ככה יהיה לך יותר קל לבוא לבקר אותי.'' 
הייתי מבולבל ומבוהל. לא הצלחתי לחשוב על דבר. ידעתי שאסור לי להישבר עכשיו ואני צריך להחזיק את עצמי עד שאחזור הביתה. הועברתי ישירות עם מטעני מהמטוס הפרטי למחלקה הראשונה בטיסת סוויס איר לישראל. החזקתי את התיק צמוד אליי וקיוויתי שבישראל יחכה לי רועי או מישהו מטעמו אחרת כל שוטר סקרן יוכל לתקוע אותי בכלא. 

כשראיתי את רועי בפתח המטוס התפרקתי לרסיסים. בבת אחת קרסו רגליי וכל קירות המגן שבניתי התמוטטו יחד איתן. רועי תפס אותי בדרכי לרצפה וגרר אותי לכיסא שניצב בצד. הוא היה המום מההתמוטטות ומעוצמת הבכי שפרץ ממני. הוא חיבק אותי חזק כמו אבא שמחבק ילד שקיבל מכה. אחרי שנסיונות ההרגעה לא עזרו הוא קרא למישהו בקשר ואחרי כמה דקות הוצאתי הישר לרכב שהוביל אותי לבסיס. 
כל הדרך התייפחתי בזרועותיו של רועי שהיה מבוהל ממצבי ואובד עצות מול הבכי שלי. כשהגענו לבסיס הוא הורה לנהג לקחת אותנו ישירות למרפאה. לא נתתי לו לעזוב אותי לבד עם הרופא. הוא היה נבוך מעט אבל אמרתי לו שהוא כבר ראה אותי בכל מיני מצבים אז שלא יעזוב עכשיו. 
הרופא בדק אותי חיצונית מכל הכיוונים לחפש חבורות אך כמובן לא מצא. הוא בדק את גרוני ומצא שהכול תקין. הוא הורה לי להתכופף ומרח וואזלין על הכפפה שלו. 
רועי נראה מודאג מהבדיקה והסתכל עליי במבט מוזר. ''תירגע,'' אמרתי לו, ''לא יזיז לי גם אם הוא יכניס את כל היד.'' 
לא לקחתי בחשבון שהרופא גם שומע ותוך שנייה כל היד שלו הייתה בתוכי. 
''מה אתה עושה?!'' נזעק רועי, מזועזע. 
''תירגע, רק בודק.'' אמר הרופא בהיתממות מטופשת ומיהר לשלוף ממני את היד. 

''אמרתי לך שאני לא צריך ללכת אליו.'' ייללתי כשיצאנו משם. 
הגענו לחדר שלי ומיהרתי התכרבל במיטה. רציתי ללכת הביתה, רציתי שירון יחבק אותי, חששתי שאני לא אחזיק מעמד עוד יומיים. הרגשתי כל כך מנוצל, כל כך מושפל, כל כך חסר ערך. רק הזין שלי, המניאק הזה, עמד זקור כל הזמן. הוא הזדקר ברגע שרועי חיבק אותי ביציאה מהמטוס ולא ירד ממשמרתו מאז. כעסתי עליו, שנאתי אותו, אבל הוא בשלו, זקור ונוקשה. 
רועי חשש לעזוב אותי ואחרי ששלח להביא לי שתייה ואוכל בהם לא נגעתי, שאל איך עוד יוכל לעזור. אמרתי לו שישכב לידי ויחבק אותי. הוא נשאר איתי במיטה עד הערב. בסביבות שמונה בערב הוא הודיע לי שאנחנו קמים מהמיטה והולכים להתקלח כדי שנרגיש טוב יותר. אכן המים החמים הרגישו טוב, יותר מזה עשה לי טוב לראות את הזין של רועי מזדקר ברגע שהוא הצטרף אליי למקלחת. 'הוא אוהב אותי למרות שיש לו חברה,' חשבתי, 'הוא לא ירצה להזדיין איתי אבל הוא לא יכול לשלוט בתשוקה שלו אליי.' 
רועי רחץ אותי כמו שרוחצים תינוק. הוא נזהר בנגיעות באזור הזין, הביצים והתחת שלי. כשסיים לנגב אותי ועטף את גופי במגבת, צנחתי על ברכיי למרגלותיו אחזתי באחוריו עם שתי ידיי ולקחתי את הזין שלו לפי. ''יניבי,'' הוא אמר ברוך תוך שהוא מנסה לשוא ללכת לאחור, ''אתה לא במצב לעשות את זה עכשיו.'' לא עניתי לו רק הצמדתי את אגנו חזק אל פניי. ''יניב, בבקשה,'' הוא ניסה שוב. משלא נענה וויתר והניח לי למצוץ את הזין הנפלא שלו. הוא גמר בתוך זמן קצר יותר מהרגיל וניסה שוב להתנתק ממני אבל לא רציתי לעזוב אותו עד שגמר בפעם השנייה. 
''טוב,'' הוא אמר אחרי ששחררתי את התחת שלו. ''עכשיו בוא לאכול, לא נגעת באוכל כל היום.'' 
''לא רוצה ללכת לשום מקום,'' עניתי, ''רק רוצה שתחבק אותי כל הזמן.'' 
הוא לא וויתר לי והתקשר למשרד הרס''ר שהבטיח לשלוח לנו אוכל לחדר. 
הרס''ר הגיע בעצמו עם המגש אבל רועי לא נתן לו להיכנס. 
אחרי האוכל ביקשתי מרועי שישכב איתי בכפיות עם הזין שלו בתחת שלי. ''ככה אני רגיל לישון עם ירון,'' אמרתי לו, ''אולי גם איתך אוכל להירדם כך.'' 
התעוררתי ולא מצאתי את רועי. התכווצתי בתנוחה עוברית ולא נענתי לדפיקות בדלת. רועי הגיע מודאג ועצבני. 
''אוקי, גמרנו להתפנק ולבכות. חשבתי שאתה מקצוען אבל אתה מתנהג כמו איזו בכיינית. קום, תתאפס על עצמך ותגיע לתחקיר בעוד שעה. אנחנו רוצים לדעת כל מה שקרה בשבועיים הללו.'' 
''הכול?'' שאלתי, ''מי יהיה שם בתחקיר הזה?'' 
''כל מה שאתה יכול להגיד על עלי, המקום והאנשים, בלי שום פרטים של מין ותיאורים גופניים שלא היית מתאר לאמא שלך.'' 
השטיפה של רועי הייתה בדיוק במקום. הוא יצא ואני נכנסתי למקלחת לטקס בוקר רגיל של גילוח ושטיפה. מתוך הרגל שטפתי גם את מעיי ויצאתי משאיר את הרחמים העצמיים מאחור אבל לא את המסקנות מהחוויה. 
בתום תחקיר קצר בו לא היה לי כמעט מה להגיד על שום דבר חוץ מאשר על זיונים שהיו מחוץ לתחום, ביקש ממני מפקד בית ההארחה להישאר בחדר. כשיצאו כולם הוא אמר לי שגם בלי להיכנס לפרטים, ברור לו שעברתי חוויה קשה אבל גם שביצעתי את המוטל עליי באופן מקצועי ובאיכות גבוהה. אני יודע שאף אחד לא היה מעלה על דעתו שאני מטיל על פקוד שלי משימות כאלו, אבל יש עוד כמה דברים שאנחנו עושים. 
''אני לא יכול לפרט אבל התוצאות של העבודה שלך הן מעל ומעבר למה שהיינו מעיזים לדמיין. הדרכון המרוקאי החדש שלך הוא נכס שאין לו תחליף. לא יודע אם הסתכלת עליו אבל הוא כביכול הוצא לך יום אחרי שמלאו לך 18, כמו לאזרח מרוקאי מהשכבה השלטת. 
''אני יודע שאולי כרגע זה יישמע קצת מוגזם, אבל אני רוצה לבקש ממך להישאר איתנו. אל תענה לי עכשיו. לך הביתה, תחשוב ותחזור מחר לתת לי תשובה.'' 
''אני רוצה מאוד ללכת הביתה, אבל אני לא צריך את הזמן הזה לחשוב, התשובה היא חיובית.'' 
''בטוח?'' 
''בטוח.'' 
''מצוין, אז אתה משוחרר עד השבוע הבא. תעבור פה כשתצא מהבקו''ם ונדבר על זה.'' 

כשהגעתי הביתה ירון לא היה. היה עוד מוקדם אז לקחתי את התיק עם הכסף וניגשתי לסניף בנק שעוד לא מכירים אותי, פתחתי חשבון והפקדתי את כל הסכום. לפקיד הסברתי שמכרתי דירה שקיבלתי בירושה. למזלי באותם ימים זה עוד היה אפשרי, היום עם סכום כזה במזומן כבר הייתה חקירה של הרשות למניעת הלבנת הון. 
חזרתי לדירה ולא היה סימן לירון. לפי ההודעות שעל המזכירה האלקטרונית, הוא יצא מהבית כבר אתמול. הבית נראה מוזנח אז ניקיתי וסידרתי אותו כמו שאני אוהב. בישלתי ארוחת ערב, התקלחתי, רחצתי עצמי ביסודיות וחיכיתי. משועמם, עישנתי סיגריה אחרי סיגריה עד שלא יכולתי לעמוד על רגליי. בדיוק כשיצאתי בזחילה מהשירותים צלצל פעמון הדלת. הייתי בטוח שזה ירון. זחלתי עירום על ארבע ופתחתי את הדלת. 
גבר לא מוכר לי נכנס לדירה כמורגל בדבר. הוא הסתכל עליי ואמר, ''אהה אז זה הכלב של השרמוטה שלי.'' 
לא הבנתי מה הוא אומר ומה הוא רוצה. 
''מי אתה?'' אמרתי קצת באגרסיביות, ''ולמה אתה נכנס ככה אליי הביתה?'' 
הוא לא ענה ואף לא הראה סימן ששמע אותי. הייתי מסטול מדי בכדי להתעקש איתו, רק עמדתי על ארבע ליד הדלת והסתכלתי עליו בעיניים תוהות. הגבר התיישב על הספה תוך שהוא מושך למטה את מכנסיו חושף זין מצומק תלוי על ביצים חלקות. הוא בעט הצידה את מכנסיו ופשט את חולצתו. עירום הוא התרווח על הספה ושרק לי כמו ששורקים לכלב תוך שהוא מצביע על הזין הרפוי שלו. 
זחלתי על ארבע ולקחתי את הזין אל פי. היה לו ריח חזק של זיעה ושתן. האיש הניח ידו על ראשי והצמיד את ראשי בעוצמה למפשעתו. תוך רגע פרץ סילון חם מהזין מאלץ אותי לסגור הייטב את שפתיי על האיבר ולבלוע במהירות כדי שלא יישפך דבר על הספה שלי. 
כשסיים להשתין הוא הדף אותי ממנו עם רגלו ושאל מתי יגיע ירון. 
הרמתי ראש לענות לו ורגלו עפה אל ראשי 
''אני לא אוהב שכלבים מסתכלים עליי, לא לימדו אותך נימוסים?'' 
בראש מורכן עניתי שאינני יודע מתי יגיע ירון. 
האיש שלח אותי להכין לו שתייה וביקש גם משהו לנשנש. הגשתי לו. הוא הצית סיגרייה מאילו שהכנתי לירון והורה לי ללקק את רגליו בעודו ממתין. אחר כך הרים רגליים על השולחן וכיוון אותי ללקק את אחוריו. ליקקתי מסוחרר מריח הזיעה של מבושיו וככל שהעמקתי עם לשוני אל תוך החור כך הוא פישק רגליו יותר. לשוני כבר כאבה לי מרוב ליקוקים וחדירה לאחוריו אך הוא לא שחרר אותי משם. למזלי הוא ביקש פתאום לשתות ובמהירות רבה פניתי למטבח. כבר בדרך הסתחחרר ראשי אבל הצלחתי להגיע ולתמוך עצמי על השיש. מזגתי לו כוס מים קרים ולקח לי עוד כמה שניות לאזור כוח כדי לחזור אליו יציב מספיק כדי שלא יישפכו המים. 

ברגע שהוא לקח ממני את הכוס קרסו ברכיי וצנחתי מולו. הוא שלח אותי להביא את התיק שלו שהשאיר ליד הדלת. זחלתי לשם על ארבע. 
''השרמוטה אמרה לי כמה פעמים שלכלב שלה יש זין יותר גדול. היום נבדוק את זה.'' הוא אמר בחיוך מרוצה. הוא הורה לי למצוץ את הזין שלו תוך שהוא מתעסק עם התיק. היה לו זין של מקסימום 14 ס''מ וממש לא עבה. גם במצבי, לא התקשתי לטפל ביסודיות בזין הנוקשה. אפילו נהנתי שיכולתי למצוץ בלי כל מאמץ כמו היתה זו סוכריה על מקל. 
התרכזתי במציצה ולא שמתי לב למה שהוא עשה. הופתעתי כשלפתע הוא אחז את אפי כשידו מכסה על עיניי. הוא משך את האף שלי למעלה מאלץ אותי להרים את ראשי עם פה פתוח. הרגשתי כמה טיפות של נוזל מריר נוטפות לתוך פי ומייד הוא שפך מים מהכוס אותם מיהרתי לבלוע כדי לא להיחנק. 
''התכוונתי לנסות את החומר הזה על השרמוטה אבל היא לא פה אז גם כלב מתאים.'' הוא אמר לאוויר. 
הוא עזב את אפי והסתכל עליי במבט בוחן. 
דבר ראשון הרגשתי את דופק ליבי מואץ. אחר כך הרגשתי את הלמות הפעימות מהדהדות בגופי כשממש יכולתי לחוש בזרימת הדם בעורקיי. הרגשתי את הזין שלי מתמלא עד שאיים להתפוצץ אבל כשרציתי להסתכל עליו איבדתי כל שליטה על גופי והרגשתי שאני שוכב על הרצפה. נבהלתי נורא. הייתי כמשותק, כאילו ערוץ ההוראות היוצא ממוחי אל גופי נחסם. הרגשתי הכול, שמעתי הכול, ראיתי הכול אבל לא יכולתי להגיב. 
בחיוך של מדען שסיים ניסוי מוצלח, קם האיש מהספה וגרר אותי כאילו הייתי שק חול. הוא השכיב אותי במרכז השטיח ובחן את הזין שלי. ''וואו, זה באמת גדול יותר מזה של השרמוטה.'' הוא אמר בסיפוק והתיישב על הזין שלי. הרגשתי את המגע בין שפתי החור שלו לקצה הזין. הרגשתי את כיפת הזין שלי מפלסת דרכה ומותחת את שריר הסוגר שלו. הרגשתי את מעיו עוטפות בחוזקה את הזין שלי בעודו גולש עד הסוף. 
הגעש בביצים שלי התעורר מיד אבל לא יכולתי לעשות דבר. החרמנות הציפה את מוחי. רציתי כל כך לזיין אותו אבל אגני לא קיבל את ההוראות שנשלחו ממוחי. הוא התיישב והחל להניע את אגנו בתנועות מעגליות. לא לקח יותר מכמה שניות עד שהתפוצץ הגעש ואברי ירה מטחי זרע ללא כל שליטה מצידי. האיש צהל והחל לנוע במהירות למעלה ולמטה. פתאום דאגתי מה יקרה עכשיו אם הזין שלי יאבד את זקפתו אבל מהר מאוד הבנתי שאני דואג לחינם. 
האיש המשיך לרכב עליי. הופתעתי שוב כשמיד בתום הפליטה הראשונה הרגשתי את המנה הבאה נכנסת לקנה. 
''כן,'' הוא גנח מהנאה, ''תמלא אותי בזרע, אהההה, איזה זין נהדר יש לך, איזה כלב נדיררררר.'' 
גמרתי שוב ושוב בעודו גונח, נהנה ומזיין את עצמו על המוט שלי שנותר נוקשה כפלדה. עם כל גמירה נדמה היה לי שעוד טיפת דם אחת תפוצץ את העור המתוח העוטף את אברי, אבל הדם המשיך ללחוץ והזין, נוקשה מתמיד חודר את המעיים המושחלות עליו. 
האיש גמר בפעם הראשונה אחרי הגמירה הרביעית שלי. הוא המשיך לרכב עליי עד שגמר עוד פעמיים. אחר כך הוא כרע, מביא את התחת שלו מעל פי ופלט את כל הזרע שהפקדתי בתוכו. אינסטינקט הבליעה הציל אותי מטביעה בזרע של עצמי. 
האיש קם ממני ובלי להעיף בי מבט נוסף הוא התלבש ללכת. הוא יצא והשאיר את הדלת פתוחה. שכבתי שם עירום, זקור, משותק וחסר אונים כשדלת דירתי פתוחה לרווחה. 
הייתי על סף פאניקה כללית. רגע לפני שאיבדתי את זה לגמרי, עצמתי את עיניי ואמרתי לעצמי שזה לא יעזור, אני צריך להרפות ולחכות שהשפעת הסם תעבור. התחלתי לדמיין את כל תרגיליי ההרפייה שהכרתי והפאניקה נעלמה. נכנסתי לרגיעה עוקב אחרי תחושות גופי, ומנסה לדמיין את עצמי שוחה, רץ, הולך. 
עבר זמן עד שתחושת עיקצוץ החלה להתפשט בגפיי ואחרי רגע כבר יכולתי להניע את גופי. התגלגלתי וניסיתי לזחול לעבר הדלת לסגור אותה אבל הזין הזקור שלי הפריע. התהפכתי חזרה על צידי וכך הגעתי לדלת והדפתי אותה עד שנטרקה. 

אחרי עוד כמה דקות כבר יכולתי לקום על רגליי וללכת לשתות מים. הרגשתי מיובש לגמרי. שתיתי, התרחצתי, שתיתי שוב, השתנתי כמויות אדירות ושתיתי שוב. 
ברוב בלבול לקחתי עוד סיגרייה ועישנתי. משום מה חשבתי שזה ירגיע אותי. נזרקתי לסוטול אדיר וחוסר שקט נוראי. החרמנות שלי טיפסה לגבהים מבהילים ולא ידעתי מה לעשות עם עצמי. התפללתי שירון יחזור אבל זה לא קרה. הסתובבתי בדירה מצד לצד מנסה למצוא לעצמי מקום להירגע עד שהרגשתי שאני חייב לצאת. 
כבר הגעתי לגרם המדרגות התחתון כשפתאום נזכרתי שאני עירום וללא מפתח. עליתי בריצה חזרה ומזלי היה מפתח במחבוא החירום שלנו. חשבתי שאני ממש לא במצב להסתובב בעיר. נכנסתי למקלחת ופתחתי רק מים קרים. עמדתי דקות ארוכות קפוא ורועד מקור רק הזין שלי נשאר חם ונוקשה כשהיה. יצאתי וחיפשתי משהו ללבוש. אחרי נסיונות נואשים לארוז את הזין שלי במכנס שיכסה על מצבו, הבנתי שלא אצליח ללבוש דבר חוץ ממכנסי הסטרץ' הקצרים. אפילו במצבי הצלחתי להזדעזע מגיחוך הדמות שנשקפה מהמראה. 

הטלפון צלצל, לא התחשק לי לענות אך משנשמע קולו של רועי מקליט הודעה עבורי, מיהרתי לקחת את הטלפון ולנתק את המזכירה. הוא התעניין בשלומי. לא רציתי לספר לו מה קרה כי הוא לא ממש בקטע אבל הוא הרגיש שמשהו מוזר איתי. אמרתי לו שאני נורא מסטול. כששמע שירון לא בבית מיד הציע לבוא. לא רציתי שהוא יראה אותי ככה ואמרתי שאין צורך. 
מיד כשניתקתי את הטלפון נשמעה דפיקה על הדלת. 
הסתכלתי מהעיינית אבל לא ראיתי אף אחד. פתחתי את הדלת ובחור עירום זחל פנימה על ארבע. מבטו היה נעוץ ברווח שבין כפות ידיו ואחרי שהשאיר ליד הדלת שקית עם בגדיו הוא מיהר וזחל לחדר המשחקים. לקח לי קצת זמן להבין מה קורה וכשהתאוששתי הוא כבר נעלם מעבר לפינת המסדרון. הספקתי רק להבחין שהוא היה בחור גבוה עם כתפיים רחבות מאוד ותחת קטן. גבו היה ממש משולש. לא ראיתי את פניו כך שלא יכולתי לזהות אותו אבל הנחתי שזה אחד הלקוחות הקבועים של ירון שהגיע למפגש שנקבע מראש. 
כשנכנסתי לחדר המשחקים הוא כבר היה שכוב על הסלינג, רגליו קשורות לשרשראות שתומכות אותו. ראשו היה מוטה לאחור ושוב לא ראיתי בבירור את פניו. עיניו היו נעוצות בקיר שמאחוריו ידיו אוחזות בשרשראות התלויות מהתקרה. 
''אדוני, בבקשה תזיין אותי.'' הוא אמר 
''בבקשה אדוני, תמלא אותי עם הזין המלכותי שלך.'' הוא המשיך. 
ידעתי שהבקשה לא מופנית אליי אבל ירון לא היה ואני הייתי חרמן אז חשבתי שאני צריך למלא את בקשתו של הלקוח. 

התקרבתי לסלינג והצמדתי את הזין שלי לחור שהיה משומן היטב. ''הוא בטח שימן לפני שדפק על הדלת.'' חשבתי. 
הבחור חזר וביקש זיון ואני התחלתי להניע את הזין שלי קדימה. 
למרות השימון, גילה החור שלו התנגדות. הרגשתי את כיפת הזין שלי נלחצת אל החור הסגור וזה היה נעים. התרכזתי בתחושות מהזין שלי ושכחתי מהבחור. התקדמתי צעד קטן כשידיי מאחורי גבי מניח למשקל גופו על הסלינג לייצר את הלחץ הנגדי. ככל שדחפתי אותו קדימה כך גבר הלחץ. הרגשתי את החור נפתח לאט, נכנע ללחץ שהופעל עליו. שפתי החור חבקו את כיפתי בעוצמה שגרמה לי לזרמי עונג בכל גופי עם כל מילימטר שאברי חדר לחור הצר. הייתי מרוכז כולי בהנאה, המשכתי לדחוף את הסלינג קדימה ולא חשבתי מה ייקרה כששוליי הכיפה שלי יעברו את הפתח. כשזה קרה, כשהנקודה הרחבה ביותר של הזין שלי עברה את הפתח, החליק הסליגנ בבת אחת עד שגבעות ישבנו של הבחור נחבטו במפשעתי. 
הצרחה החזירה אותי לחדר. הבחור הסתכל עליי במבט מבועת תוך שהוא ממלמל התנצלויות על הצרחה ותודות על שהואלתי לזיין אותו. קפאתי על מקומי, חש את דפנותי מערתו חובקים בעוצמה את הזין שנוקשה שלי. יכולתי לחוש את הדופק שלו על עורי המתוח. 
ראיתי שהוא מבולבל למראי. ברור, הרי הוא ציפה לירון בין רגליו. 
עכשיו זיהיתי אותו. הכרתי אותו מתחרויות השחייה. לא זוכר איזה מועדון הוא ייצג או מהיכן הוא בארץ. הוא היה מבוגר ממני בשלוש שנים והיה בזמנו אלוף הארץ לנוער בשחיית פרפר וחתירה, מה שהסביר את הכתפיים הענקיות שלו. 

הוא לא זיהה אותי ולאט לאט, משנמוג הכאב, ירד ראשו חזרה לאחור ודברי התודה שלו נשמעו משכנעים יותר. נסוגתי לאט, מניח לסלינג להגיע למצב של תלייה חופשית ואז התחלתי להניע אותו קדימה ואחורה, מניע איתו את החור הצר לאורך אברי. החיבוק העוצמתי הטריף אותי. לא עבר זמן רב עד שגמרתי בתוכו באורגזמה שכמעט הפילה אותי מרגליי. הזין שלי נותר קשה ולא רציתי לוותר על העונג. המשכתי להניע את הסלינג כשהבחור נושך את שפתיו. רק אז ראיתי שגם הוא גמר אבל זה לא ממש שינה לי. בהזדמנות זו גם ראיתי שיש לו זין שבהחלט יכול היה לגרום לי הנאה אבל לא היה לי חשק לוותר על העונג שמעיו הסבו לאברי. המשכתי להניע את הסלינג כשאני מגביר את קצב התנועה, הרגשתי שהחיבוק הלך ונרגע והבחור החל לגנוח חרישית. 
''אתה לא חייב לשמור על שקט,'' אמרתי לו, ''תגנח, תצרח כמה שאתה רוצה.'' 
כאילו שהשתחרר סכר בגרונו והוא פרץ בשטף של גניחות ממעמקי חזהו. 
''תזיין אותי אדוני, תתקע אותי!'' הוא ביקש בין גניחה לגניחה והפעם זה לא בא מחובה אלא ממעמקי תשוקתו. ההתמסרות שלו הדליקה אותי ומהר מאוד גמרתי שוב. 
עם הגמירה השלישית שלי גם הוא גמר. לא יכולתי יותר לעמוד על רגליי אז שלפתי את אברי ממנו. ראיתי את החור שלו נסגר במהירות כשהוא מכווץ את שריר הסוגר ומונע דליפה. היו לו במעיו שלוש מנות זרע שלי. 
הוא מיהר לנתק את חבקי הרגליים, ירד מהסלינג וכרע במקומו. הוא פלט בסדרה של כיווצים את הזרע שהפקדתי במעיו ומיד התכופף וליקק הכול מהרצפה. אחר כך הוא פנה ללקק את הזין שלי. לא הנחתי לו לקחת אותו לפיו, לא היה לי כוח לעמוד שם. הלכתי לסלון והשתרעתי על הספה. הבחור בא אחריי וליקק את הזין שלי סביב עד שאסף בלשונו את כל שאריות הזיון. 
הוא סיים את מלאכתו ופנה לדלת. 
''היי, לאן אתה הולך?'' 
הוא עצר והסתכל עליי. בפעם הראשונה הצטלבו מבטינו. 
''סליחה, אדוני, האדון לא אוהב שאני נשאר פה אחרי שגמרתי.'' 
''אבל האדון לא פה ואני כן רוצה שתישאר רגע.'' 
הוא חזר. ''אני יניב ואתה?'' אמרתי והושטתי לו יד 
''אני שחף.'' ענה בקול נמוך. 
הצעתי לו את הסיגרייה שכבר דלקה בידי. 
הוא היסס אבל לקח את הסיגריה. הנחתי לו לעשן אותה עד תומה, הדלקתי אחרת ונתתי לו אותה. הוא לקח שאחטה והחזיר לי. התחלקנו בשקט בסיגריה וכשנגמרה הוא נראה מספיק מסטול כדי לדבר. 
שאלתי אותו ממתי הוא מתראה עם אדון ירון. הוא אמר שבפעם הראשונה ירון זיין אותו כבר כשנפגשו בתחרות שחייה. הוא היה בן 17 וירון כבן 15. 

זו הייתה הפעם הראשונה ששחף ניצח במשחה 100 מ' פרפר. מרוב חגיגות הוא הגיע למקלחות אחרי שהקבוצה שלו כבר התפזרה. ירון עמד שם תחת המים, גבו אל ספסלי המלתחה. כששמע את שחף הוא הסתובב לברכו, חושף זקפה שכבר אז הייתה גדולה יותר משל כל השאר. עיניו של שחף נתקעו על הזין הזקור והספידו שלו החל להתנפח. ירון ניגש אליו והושיט לו יד לברכה. שחף לחץ את היד אך לא הצליח לנתק את עיניו מהזקפה. 
בעוד ידו הימנית של ירון אוחזת בזו של שחף, הרים ירון את ידו השמאלית והניחה על ראשו של שחף. שחף לא הבין מדוע ברכיו מתקפלות וכיצד מצא עצמו עם זין של ילד אחר מילימטרים משפתיו. הוא בכלל זיין בנות. 
''אתה רוצה את הזין שלי?'' שאל ירון. 
שחף רק הביט מהופנט באיבר שהקרין חום על שפתיו. 
ירון הצמיד את כיפת אברו לשפתיו של שחף שנפשקו מעצמן. הוא לא עצר אלא החדיר את אברו לפיו של שחף. לשונו של שחף החלה ללקק את הזין שמתארח בביתה בעוד הוא עצמו בכלל לא מבין מה קורה לו ולמה הוא עושה את זה. ירון חדר עוד קצת. בטנו וגרונו של שחף התכווצו ברפלקס. ירון הוציא את הזין שלו ואמר בביטול, ''אולי אתה רוצה אבל אתה לא שווה,'' ופנה חזרה למקלחת. 
שחף נותר המום על ברכיו באמצע המלתחה. לקח לו כמה שניות להתרומם על רגליו. הוא הלך מבולבל מהאירועים ופתח את הטוש שליד ירון. המקלחות היו פתוחות ללא הפרדה לתאים כך ששחף מצא עצמו ממשיך לנעוץ עיניים. ירון כבר לא הסתיר את זקפתו אלא נראה היה שהוא מתגרה בשחף. 
אחרי כדקה מילא ירון את ידו בסבון, הדף את שחף מזרם המים אל הקיר וידו המסובנת נשלחת אל אחוריו של שחף. ''תשחרר אם אתה לא רוצה שיכאב,'' אמר ירון על אוזנו כשאצבע חדרה את תחת הבתול. שחף ההמום פישק את רגליו כדי להקל על הלחץ שחש באחוריו. הוא זוכר עד היום את הכאב שפילח את גופו כשזקפתו הנוקשה של ירון חדרה ללא כל רחמים לאחוריו הצרים. 
שחף לא יכול היה להוציא את האירוע מראשו. הוא ניסה לשחזר את האורגזמה האדירה עם כל הבנות בכיתתו ובכיתות המקבילות אך לשווא. בתחרות הבאה הוא ניסה להתקרב לירון אך זה התעלם ממנו. בפעם הבאה שנפגשו הציע שחף לירון תשלום כדי שיזיין אותו. הם נפגשו אחרי התחרות, שחף לקח את ירון לדירת הגג המפוארת של משפחתו שם זיין אותו ירון במהלך כל סוף השבוע. על כל שיחה של בחורה שנכנסה למזכירה האלקטרונית, קיבל שחף 5 מכות בישבנו. שחף לא רק שילם לירון על הזיונים אלא גם על המונית שהחזירה אותו לעיירה במוצאי השבת. 

אחרי סוף השבוע הזה נבהל שחף מההתמסרות שלו להשפלותיו של ירון. הוא התגייס לצבא והמשיך לצאת עם בחורות. היו איתו בשירות כמה חתיכים שהעמידו לו את הזין במקלחות, אבל הוא דאג ש'יתפסו' אותו מאונן גם כשהייה במקלחת לבדו וכך יצר לעצמו שם של חרמן תמידי ולא עלה החשד שהיו אלו הזכרים המפוארים שגירו אותו. הוא כבר כמעט התחתן כשפגש את ירון שוב. הפעם זה היה בלתי נמנע. ירון רק זרק לו כתובת ושעת התייצבות והוא הגיע. מאז פעם בשבוע הוא עוזב את חייו ונהיה שפוט של ירון. הוא משלם לו הרבה כסף מראש על השירותים ושומר על עצמו עמוק בארון. 

ראיתי שתוך כדי הסיפור נעמד שוב הזין שלו. שלי נותר נוקשה כאילו לא גמרתי כבר 8 פעמים מאז שהגעתי הביתה. הדלקתי עוד סיגרייה והתיישבתי על הזין שלו. בשניות הראשונות הוא לא הבין מה אני עומד לעשות ואחר כך ניסה להדוף אותי. 
''אני לא מזיין בנים.'' הוא אמר. 
''אני לא חושב שבבית הזה מותר לך להגיד מה אתה עושה ומה לא.'' עניתי. 
רכבתי על הזין שלו שאמנם לא היה גדול במיוחד אך הספיק כדי להסב לי את ההנאה שחיפשתי. 
כשהוא גמר קמתי ותקעתי את הזין שלי בפה שלו. הוא פתח את פיו בהכנעה אבל ממש לא ידע מה לעשות עם הזין הענק שחדר אליו. השארתי את הכיפה בפיו, לקחתי את ידו והתחלתי להריץ אותה לאורך גזע אברי. תחילה הרגשתי שהוא נרתע אבל מהר מאוד הוא אחז ביציבות בבשרי הנוקשה ואונן לי במרץ. גמרתי לו בפה, הוא כמעט נחנק אבל לא העז להוציא את קצה הזין שלי מפיו. 
כשסיימתי רק אמרתי, ''לך.'' 
הוא ירד לרצפה, זחל על ארבע אל הדלת ויצא עירום כשהוא גורר אחריו את השקית עם הבגדים שלו. 

נרדמתי על הספה אבל התעוררתי אחרי פחות משעה. 
לא הצלחתי למצוא לעצמי מקום בבית. עברתי מהספה, למיטה, לכורסא. אבל חוסר השקט לא הניח לי. השעה הייתה אחת בלילה כשיצאתי מהבית לגינה. 
אם אני לא מצליח לישון ומוטרף מחרמנות, לפחות אני יכול להרוויח קצת כסף. 

עוד לפני שחציתי את הכביש לגינה, ראיתי התקהלות. חבורה של נערים התרכזה בלב הגינה והתגרתה בנערים שניסו לעבוד לפרנסתם. ההתרחשות הבריחה את הלקוחות והמרחק לתגרה מכוערת כבר לא היה גדול. 
ניגשתי לחבורת הנערים. כרגיל הייתי לבוש ב'בגדי עבודה' – מכנסיים קצרים דקים וצמודים וגופייה מתוחה על חזי המסתיימת בקו הטבור. 
''כן, חבר'ה,'' אמרתי, ''מה אני יכול לעזור לכם?'' 
הם הסתכלו עליי והחלו מיד להקיף אותי. הייתי גבוה בחצי ראש לפחות מהגבוה שביניהם והיה לי ברור שאין לי בעיה של כוח מולם. הם התחילו להתגרות בי. 
הקשבתי בפנים מחוייכות להערותיהם ולבסוף אמרתי, ''אם אתם רוצים לזיין, שימו פה כסף ותקבלו את מבוקשכם. אם לא, תעיתם בכתובת.'' 
''נזיין אותך כולנו ביחד.'' אמר מישהו מהם בהתרסה. 
''בבקשה,'' עניתי בחיוך, ''רק שימו פה את הכסף קודם.'' 
הם התבלבלו קצת מהתשובה שלי והשתתקו. 
''אז מה יהיה?'' אמרתי, ''כסף וזיונים או שאתם מפנים את השטח.'' 
''כמה?'' שאל מישהו. 
עכשיו ידעתי שפתרתי את הבעיה. 
אחרי מו''מ קצר התמלאה הנעל שלי בכסף והובלתי חבורה רעשנית של נערים לחצר בקרבת מקום. 
מיד כשנכנסנו לחצר תפסתי לזה שנראה הכי חזק את הביצים. הוא נרתע ואני צחקתי עליו. תוך רגע כבר היה הזין הקטן שלו בפה שלי וידי אוחזת בחוזקה בביצים שלו. הפשלתי את מכנסיי ומישהו תקע את הזין שלו לתוכי לקול עידוד חבריו. 
החלטתי שכדי למנוע הפתעות לא נעימות מצידם, אחזיק בביצים שבידי כל זמן שהחבורה סביבי. הבחור ירה מטען אדיר של זרע לפי כאילו לא גמר כבר חודש. לא הבנתי עם הזין והביצים הקטנות שלו, מאיפה הוציא כל כך הרבה. הוא ניסה להתרחק אבל לא הנחתי לו. 
''היי, תעזוב.'' הוא ירה באגרסיביות. 
התרוממתי לרגע ואמרתי בקול, ''כל עוד אתם סביבי, הביצים האלו יישארו ביד שלי כערובה להתנהגות טובה.'' 
בשעה הקרובה קיבלתי שתי מנות זרע מכל אחד, אחת בפה ואחת למעיי. לשמחתי לא היה אף אחד ממש גדול כך שיכולתי להנות מהמציצות. הם היו כל כך חרמנים שבסיבוב ראשון לקח לכל אחד בערך שתי דקות לגמור. גם בסיבוב השני לא היה אף אחד שהחזיק יותר מחמש דקות. 

כשסיימו ועדיין דיברו בשחצנות, אמרתי להם שילכו הביתה להתאמן ויחזרו כשיצליחו להחזיק זיון לחצי שעה לפחות ולא ייגמרו כמו ילדים מתלהבים. הם עשו קולות מאיימים אז לחצתי על הביצים שהיו לי ביד. רק כשכולם התלבשו ויצאו מהחצר, שחררתי את הביצים והבחור נמלט תוך כדי שהוא מושך את מכנסיו למעלה. 
חיכיתי כמה דקות וחזרתי לגינה. 

הספקתי לשרת עוד שלושה לקוחות קשים לפני שעלה השחר והמקום התרוקן. 
חזרתי לדירה הריקה והתמוטטתי על הספה.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...