>  >  > 

ירון - פרק כ'

חזרנו מאילת כשנותרו ימים ספורים בלבד לתחילת שנת הלימודים. ירון לקח אותי לבנק כדי להפקיד את הכסף שהרווחתי בנסיעה. עומר לא האמין שאכן הרווחתי את כל הסכום הזה, הוא היה בטוח שגנבנו את זה או משהו. ירון הבטיח לו שאני אספר בפירוט מה עשיתי בשביל הכסף הזה אבל כמובן שאת זה אי אפשר לעשות בסניף הבנק. לירון היו עוד כמה חודשים עד לגיוס והוא תיכנן לעבוד קשה תקופה מסויימת ואחר כך לסוע לטיול קצר באירופה. שמענו הרבה על אמסטרדם ופריז.
למחרת הגיע עומר אלינו. כרגיל הוא השאיר את הבגדים שלו על יד הדלת ונכנס על ארבע. ההבטחה של ירון שאני אספר איך הרווחתי כל כך הרבה כסף, גרמה לו להיכנס זקור ונוטף. אחרי שירון טרטר אותו קצת הוא הכריז שאני אספר בפירוט את כל מה שקרה רק כשהזין שלי כולו בגרונו של עומר. עומר הסתכל עליי מבוהל. הוא התקשה להכיל את מלוא הזין של ירון ומאז שהזין שלי עבר אותו בגודל הוא לא מצץ לי.
עומר לקח את הזין שלי לפיו והחל בולע אותו. ירון תפס את הראש שלו ודחף אותו עד שאפו של עומר נמעך על בטני התחתונה. ירון הורה לי להתחיל בסיפור בלי להחסיר אף פרט כשהוא מחזיק את עומר משופד על הזין שלי.
הרגשתי את גרונו של עומר מתכווץ ככל שער הזמן ומחסור האוויר בריאותיו העלה את מפלס הלחץ שלו. הוא התחיל להשתולל בנסיון להשתחרר ולנשום אבל ירון נזף בו שככה הוא לא יכול להקשיב.
במשך יותר משעה נאלץ עומר לשרוד עם הזין הענק שלי עמוק בגרונו כשירון משחרר אותו לנשום רק כשהיה על סף עילפון. לקראת סוף הסיפור סימן לי ירון שעליי לגמור בגרון של עומר. הוא התחיל להניע את ראשו של הבנקאי לאורך המוט שלי וכשסימנתי לו שאני מוכן שוב הצמיד את אפו לבטני. יריתי את מטעני עמוק לגרונו של עומר בעוד ירון מריץ את ידו לאורך אברו. הוא הרים את ראשו של עומר מהזין שלי ותקע מיידית את מלוא אברו,ממלא את גרונו של עומר במנת זרע נוספת.
ביקשתי רשות ללכת לשירותים אבל ירון החזיר את עומר אל הזין שלי והורה לי להשתין בגרונו. האומלל כמעט וטבע בנסיון לבלוע את הזרם הרצוף שנבע מאברי. כשסיימתי השליך ירון את עומר לרצפה ואמר לו שאחרי ההתנהגות הסמרטוטית שלו הוא לא רצוי כאן. ''עוף מפה ותחזור רק כשתלמד לקבל זין בגרון.''עומר הלך בזחילה ויצא.

ביום הלימודים הראשון רצה ירון ללוות אותי לבית הספר. לא יכולתי להתנגד אבל כבר בדרך הוא הרגיש שאני נבוך והתחיל לכעוס. הסברתי לו שאם הוא רוצה לבוא איתי כחבר זה דבר אחד, אבל הוא מתנהג כאילו היה אמא שלי, חששתי להרגיז אותו יותר אז שילבתי את המילה 'אדוני' כמה שיותר פעמים.
''תפסיק להגיד אדוני,'' הוא אמר בחומרה, ''תחזור למקום שלך, ותתחיל להתנהג כמו שצריך אל האדון שלך.''
התרחקתי חצי צעד אחריו ושמרתי על המקום כל הדרך לבית הספר. ירון התנהג אליי בחומרה ניכרת לעין אך מצד שני שאל ודאג לכל פרט ופרט. הוא לא וויתר עד שבדק כל פינה, אפילו את השירותים.
למחרת לא עבר הרבה זמן עד שהתחילו לשאול אותי מי זה המלווה העצבני שלי ולמה הוא התייחס אליי בצורה כזו. עד היום אני לא מבין מה עבר עליי כשעניתי בפשטות, 'הוא האדון שלי.'
'הוא מה?!' הייתה התגובה.
האסימון נפל לי אבל כבר לא הייתה חזרה. 'הוא האדון שלי,' חזרתי.
'ומה אתה? המשרת שלו?'
'כן, אני העבד שלו.'
למזלי כולם חשבו שהבדיחה ממש טובה.
השבוע הראשון עבר ללא תקלות. זה היה בית ספר אקסטרני ולמדתי רק ארבעה ימים בשבוע.הייתי ללא צל של ספק הכי חתיך בבית הספר. היו רק נער או שניים שהתקרבו לגובה שלי אבל הם היו רזים כמו ספגטי. לא היה אף נער יותר שרירי ממני ואני לא מתכוון מנופח, כי כאלו היו כמה. אהבתי ללבוש בגדים צמודים, אם כי לא חושפניים, שיבליטו את הגוף שלי. מאז שירון אסר עליי ללבוש תחתונים, התרגלתי ואהבתי את זה. עם הטבעת הרחבה שהרחיקה את הזין והביצים מהגוף, אי אפשר היה שלא להבחין בגודל החבילה שלי. במהלך יום הלימודים היו לי הפסקות רבות, כל יום היה לי 'חור' של שיעור אחד לפחות, לפעמים שניים. זה לא היה מספיק זמן ללכת הביתה אבל גם בבית הספר לא היה מה לעשות. בשבוע הראשון עוד ניצלתי את הזמן להכיר את האנשים סביב. בהפסקות הארוכות נהגתי למצוא פינה לשבת בה ובדרך כלל לא לקח אפילו חמש דקות עד שהייתי מוקף בבנות. הן שלחו ידיים והציעו לי הצעות ללא כל בושה, נועצות מבטים במתאר הזין שלי הבולט בקדמת מכנסיי. הייתי תמיד נחמד אליהן אך התחמקתי בעקביות מפיתוח ציפיות ובטח יחסים. הן היו הראשונות להבחין שאני מסיר שיער ושאלו אותי על כך. עניתי שזה בשביל השחייה.
לפעמים בהפסקות הארוכות היה מתארגן משחק כדור-סל או רגל. אהבתי לשחק. חסרה לי הפעילות הגופנית של השחייה וחדר הכושר. בזכות כישוריי האתלטיים הייתי פופולארי גם בין הבנים. ראיתי שהם מסתכלים עליי, ראיתי שהם נועצים מבטים בזין שלי. לא פעם בעת התקלות במהלך משחקים הם שלחו ידיים למפשעה שלי אבל אני התעלמתי. בטח תגידו שמשהו דפוק בראש שלי, אבל למרות תאוות הזיונים הבלתי ניתנת לסיפוק שלי, לא עלה בדעתי להסתכל על עשרות הנערים סביבי כעל שותפים פוטנציאלים לסקס. כנראה נשאר לי בראש האיסור על סקס בבית הספר בעיירה.
לפעמים כשהיה לי זמן הייתי נכנס להתקלח במלתחות של אולם הספורט לפני שהייתי מתיישב לשיעור הבא. מדי פעם היה עוד מישהו מתקלח במקביל. הנערים האחרים תמיד הקפידו לשמור על ווילון המקלחון סגור, לי לא היה אכפת אבל מהזהירות של האחרים יצא שהם לא ראו אותי עירום. פעם אחת, כשכבר גמרתי להתקלח נכנסו שני נערים. הייתי תחילה עם הגב אליהם והם התחילו להתפשט. אחד מהם אמר משהו ואני הסתובבתי. כשראו את הזין הענק שלי עם הטבעת, צנחו לסתותיהם ומיד החלה תזוזה בין רגליהם. שניהם התחילו לאונן ואני הצטרפתי.

ירון לא הרשה לי לעבוד בימים שלפני יום לימודים כך שבמהלך השבוע בראשון עד רביעי הוא לא קבע לי לקוחות. יותר מזה, הוא הקפיד לבדוק שאני עושה את כל המטלות ודרש לראות כל נייר שחזר מהמורים. על כל פשלה הכי קטנה הייתי מקבל עונש. העונש שהכי כאב לי, ואחרי שקיבלתי אותו פעם אחת למדתי להיזהר, היה לישון בחדר השני. לא הצלחתי להרדם בלי פעימות הדופק של ירון מהדהדות דרך הזין שלו במעמקי אחוריי. היה מדכא להתעורר כשאני לבד במיטה ולא תחת משקלו של ירון הטוחן את אחוריי.
היו לו עוד חדשיים עד הגיוס והוא רצה לנצל את הזמן לעשות כמה שיותר כסף. מצעד הלקוחות שלו לא חדל יום ולילה ורק מדי פעם כשהצטלבו לו לקוחות, עזרתי לו. מיום חמישי עד ראשון קבעתי כמה שיותר לקוחות עם עדיפות למיוחדים ששילמו יותר.
אחרי מפגש האוננות במקלחת התחילו לדבר עליי במסדרונות. שני שותפיי לאוננות במקלחת סיפרו שתפשו אותי מאונן. עכשיו כולם ידעו על הטבעת, על זה שאני חלק גם במפשעה ועל גודלו של הזין שלי בזקפה. שמעתי על הדיבורים אבל הגבתי כאילו מבחינתי אין שום עניין. הבהרתי בכל הזדמנות שאני גאה בגוף שלי ונהנתי מהקנאה של הבנים. כמה אמיצים ארבו לי מדי פעם במקלחות ומעגלי האוננות רק הלכו וגדלו. אף אחד לא הודה בזה אבל הזין שלי חירמן אותם.
בשבוע הרביעי או החמישי, בתחילת שעת חור במערכת השעורים שלי, נכנסתי לשירותים בקומה העליונה של בית הספר. תוך שאני משתין בנחת בעמדה האחרונה, נכנס נער לא מוכר ונעמד במשתנה שלידי. תוך כדי שפתח את המכנסיים שלו, נעץ מבט בצינור שהחזקתי בידי. בתחילה לא ייחסתי לזה כל משמעות אך הוא הוציא את הזין שלו ובמקום להשתין החל לשחק איתו עד שנעמד. הוא התחיל לאונן תוך שהוא נועץ מבט בזין שלי. ראיתי בזווית העין את תנועות ידו, סיימתי להשתין וארזתי את החבילה שלי בלי להביט כלל על הזין שלו.
כשפניתי לכיוון היציאה הוא הסתובב ונעמד מולי. ''לאן אתה הולך?'' שאל אותי.
''סליחה, תן לי לעבור.'' אמרתי קצת מבולבל מהסיטואציה.
הוא היה מעט נמוך ממני וצנום. הוא הסתכל לי ישר בעיניים ולא אמר מילה, רק עמד שם. ניסיתי לעקוף אותו אך הוא חסם את דרכי.
''תמצוץ,'' הוא אמר בטון מצווה.
השפלתי את מבטי וראיתי מבעד לפתח המכנסיים זין זקור בגודל ממוצע לנער בן 17.
''תן לי לעבור,'' חזרתי ואמרתי, הפעם בטון נמוך יותר.
הנער שם יד על ראשי והוריד אותי למטה.
עומד על ברכיי היה פי בדיוק בגובה הזין שלו ותוך שניות הוא כבר זיין את הפנים שלי הולם בהם עם מפשעתו תוך מעיכת האף שלי.
'אני מוצץ בבית הספר!' הבהילה אותי המחשבה, ואם יידעו? פחדתי שיזרקו אותי משם ומרוב בהלה לא יכולתי לטפל בזין שבפי אלא רק שמרתי את לסתותיי פעורות מרחיק ממנו את השיניים שלי. הנער, שאת שמו אפילו לא ידעתי, המשיך לזיין את פי עד שגמר בהשפרצה אדירה של חרמן צעיר. בלעתי במהירות את הזרע כדי שלא יכתים את בגדיי. הוא מרח את שאריות הזרע על פניי, הסתובב ויצא.
רחצתי את הפנים ויצאתי במהירות, בטוח שכולם כבר יודעים מה קרה. לא יודע למה הרגשתי כל כך מאויים, הייתי גבוה, רחב וחזק מהרוב המוחלט של הנערים בבית הספר. זו הייתה ככל הנראה תחושת הנחיתות של נער מהעיירה מול הנערים מהעיר הגדולה שביחד עם הנטייה הטבעית שלי לשרת ולציית הביאו אותי לחוש ככה.

לא ממש טעיתי. קצת אחרי שהתיישבתי בפינה מוצלת בחצר, באו שניים והתיישבו לידי. הם הציעו לי סיגריה למרות שאסור לעשן בבית הספר, הודתי להם אך סירבתי בטענה שאני לא מעשן.
''אבל אתה כן מוצץ,'' אמר אחד מהם וכמעט הורג את חברו מהלם.
השפלתי את ראשי והסמקתי עד שורשי שערותיי. הזין שלי הזדקר בשניות וידעתי שאם אני זז ממקומי או אפילו רק משנה את תנוחת הישיבה זקפתי תראה לעין כל מבעד למכנס הדק שלבשתי.
משלא עניתי הנער התעקש וחזר ושאל, ''זה נכון שאתה אוהב למצוץ זין?''
קולי נאלם, לא ידעתי מה להגיד. כן, אני אוהב למצוץ זין, אפילו מכור לזה, אבל פה זה בית ספר לא הגינה.
''תגיע בעוד שלוש דקות לשירותים שליד אולם הספורט,'' אמר הנער בסמכותיות שלא השאירה לי מקום לערעור ושניהם קמו והתרחקו. כשקמו ראיתי שלשניהם בליטה בקדמת המכנסיים. דווקא זו של הנער שלא דיבר הייתה גדולה יותר.
רציתי למצוץ להם אבל פחדתי על מקומי בבית הספר. ידעתי שאם זורקים אותי לא רק שירון יהרוג אותי, אני אצטרך לחזור לעיירה ולשכוח מזיונים. רגליי לקחו אותי מאליהן לכיוון המפגש. נראה שפרצה מלחמה בין החלק התחתון לחלק העליון של הגוף שלי. הראש אמר לא, הזין אמר כן והניע את הרגליים.
הגעתי לשירותים האמורים, שבשעה כזו כמעט איש לא מגיע אליהם. השניים חיכו במרחק, צופים על הדלת וכשראו אותי מגיע נכנסו מיד אחריי. הם הורידו אותי על ברכיי באמצע החלל כשזה שהורה לי להתייצב שם פתח במהירות את המכנסיים שלו והוציא זין קטן ודק אבל נוקשה כמו פלדה. יכולתי ללפף את לשוני בקלות סביב הזין שלו, לינוק את הכיפה הקטנה תוך שהלשון שלי מכסה את כל המוט הקצר. פחות מדקה אחרי שהתחלתי לעבוד על הזין הזעיר, החלו רגליו של הנער לרעוד. הוא תמך עצמו על כתפיי והניע את אגנו באקסטזה. עוד דקה והוא גמר בהטזת טיפות בודדות ומרות על לשוני. הוא נפל על כתפיי כשחברו שנבהל מיהר למשוך אותו ולהעמידו חזרה על הרגלים.
השני רצה לוותר, הוא היה נבוך ומבוייש אבל הראשון לא הסכים. הוא ניסה לפתוח בכוח את מכנסי חברו עד שהבחור נכנע, משך למטה את המכנסיים ושחרר זין זקור, נוטף ומדהים ביופיו. הוא לא היה גדול אבל הייתה לו צורה ופרופורציות של אורך, עובי הכיפה והצבע שעשו אותו משהו שונה.
''וואוו, איזה זין יפה,'' אמרתי.
''באמת? אתה אוהב אותו?'' שאל בעל הזין.
''שתוק ותמצוץ,'' אמר הנער שרק גמר.
נדתי בראשי והתחלתי ללקק את הכיפה מסביב. נוזל מעט מלוח נבע מהחור שבראשה ולשוני התמקדה סביבו. הנער ניסה להתרחק אבל חברו עצר אותו.
''רגע,'' הוא אמר, ''אני צריך להשתין.'' מיהרתי ולקחתי לפי את כיפת הזין שנשמטה ממנו ועצרתי את תנועתי. הסתכלתי למעלה לתוך עיניו והמתנתי. אחרי רגע ארוך הרגשתי את הזרם מגיע בצינור וזרם חזק של שתן חם שטף את פי. בלעתי מהר עד שסיים ועוד ינקתי, תוך יצירת ואקום בפי, את שאריות הנוזל. הנער סיים להשתין ופרץ בשטף התלהבויות, ''ראית את זה? ראית איך הוא שתה הכול? ווא לא האמנתי שזה קיים באמת.'' שני הנערים המשיכו להתלהב בקול רם בעוד אני העברתי את תשומת ליבי לפינוק הזין שפעם בפי. כל הסיטואציה כל כך חירמנה את המסכן שאחרי מציצה יסודית קצרה ביותר הוא הציף אותי בכמויות זרע שרק צעיר חרמן מסוגל לייצר.

כשהגעתי הביתה רציתי לספר לירון אבל היו לו לקוחות בזה אחר זה כששניים מהם נאלצתי אני לקבל. בלילה הוא היה עייף ולא רצה שאדבר. סיפרתי לו הכול על הקפה של הבוקר, הוא רצה תיאור מפורט של שלושת האקטים ושאל למה הם לא זיינו אותי. אמרתי שהם רק רצו שאמצוץ. ירון אסר עליי לקחת כסף מהתלמידים והורה לי להיות ממושמע ולעשות כל מה שהם רוצים ממני בתנאי שזה לא על חשבון השיעורים. היה עליי לסרב לכל דבר שייפגע בשעות השיעור.
באותו היום התחלתי ללמוד מאוחר אבל מצעד הלקוחות בבית עצבן אותי אז הלכתי לבית הספר כמעט שעתיים לפני השיעור הראשון שלי. כמובן שהתרגשתי מהעובדה שמותר לי סקס בבית הספר, ולא סתם, חובה עליי לציית. זה היה כאילו ירון נתן לי הוראה להזדיין בבית הספר וזה בדיוק מה שהתכוונתי לעשות.
כשהגעתי היו רב התלמידים בכיתות. עשיתי סיבוב בחצר והתיישבתי בפינה שלי. זו הייתה הפעם האחרונה. הנער שהוריד אותי ראשון למציצה, גורי שמו, הגיע ולקח אותי לשירותים ליד אולם הספורט. בדרך הוא אסף עוד שני חברים שלו. נכנסנו לשירותים והם פתחו את מכנסיהם. מצצתי לשלושתם אבל נראה היה שזה לא שחרר את החרמנות שלהם. התחלתי סיבוב שני כשאחד אמר שאין הרבה זמן והורה לי לעמוד כפוף ולהוריד את המכנסיים. ככה יכולים שניים בו זמנית, הסביר כמי שהמציא את הגלגל.
מאותו יום היה עליי להתייצב בכל זמן חופשי שלי באותם שירותים. היה שם חלון שפנה לחצר והייתי צריך להציב סימן בחלון כל זמן שהייתי שם כדי שמי שחרמן יידע שהוא יכול לבוא להתפרק. אבל זה היה רק חלק מהעניין. אחרי כל משחק כדור, היו כמעט כולם מלווים אותי למקלחות.
היו ימים שמצצתי בין 15 ל 20 נערים ומספר דומה זיין את אחוריי. היו ימים של מספרים צנועים יותר והיו שלא היה לי זמן כלל ואז למחרת היו לי 'השלמות' לבצע. למרות שהיו מעורבים נערים רבים, העניין נשאר חסוי זמן רב. הנערים התביישו שיידעו שהם מקבלים סקס ממני כך שהם לא דיברו. ידעתי שזה רק עניין של זמן עד שזה יתפוצץ.

ימי רביעי היו הימים הכי קשים. היה לי שיעור בשעה הראשונה, אחר כך שעור חופשי, עוד שני שעורים והשניים האחרונים חופשיים. בראשון שבין שני השעורים החופשיים נהגנו לשחק כדורסל. אחרי המשחק היינו הולכים כולם למקלחות. עד שהפכתי לזונה של בית הספר, היו בודדים שהתקלחו אחרי המשחק. עכשיו, היו כולם הולכים יחד למקלחות. בדרך כלל היו כולם נעמדים עירומים במעגל ומתחילים לאונן כשאני באמצע עובר מאחד לשני ומוצץ להם. זה היה בדרך כלל ה'חימום' עד שמישהו ראשון התחרמן מספיק והחל לזיין אותי. מהרגע שנכנס הזין הראשון לאחוריי, היה המעגל תופש תאוצה והזקפות הצעירות היו מתחלפות בפי ובאחוריי בקצב מהיר.
אהבתי את המעגלים האלו. ראשית הייתי במרכז, ללא כל מתחרים. שנית, החשמל באוויר, הקולות וריח הסקס של הנערים החרמנים היו ללא כל ספק חוויה מרוממת. אם היה מישהו מסתכל מהצד היה יכול לחשוב שגודל הזין זה קריטריון לכניסה למשחקים. אברי כל המשתתפים במעגל היו במסגרת הממוצע ללא חריגות לשום כיוון, חוץ ממני כמובן. מי שאוהב למצוץ יבין אותי, נכון שיש אתגר ותגמול במציצת זין ענק, אבל רק עם זין ממוצע, בינוני, כזה שלא חונק ומשאיר מקום ללשון לנוע בחופשיות, אפשר למצות את הנאת המציצה. אז בכל מעגל היו לי בין 8 ל 15 כאילו.
הנערים היו גומרים כל אחד בזמנו, אבל תמיד בתוכי, ופונים להתקלח ולהמשיך את יומם. אני כמובן נשארתי עד שהאחרון גמר ולעיתים זה היה לוקח זמן רב כי במהלך ההפסקה היו מצטרפים כאלו שהיו חופשיים רק בשיעור השני.
ככל שגברה הדרישה, כך נאלצתי להשקיע יותר זמן בסיפוק החרמנים. מהשיעור שלפני ההפסקה הגדולה הייתי יוצא תמיד דקה לפני הזמן כדי להספיק להגיע לשירותים בקומה העליונה. השירות שם נמשך במהלך כל ההפסקה – 35 דקות – והיה מיועד לחפוזים. בדרך כלל לא מצצתי שם יותר משלוש דקות רצוף את אותו זין. ארוחת 10 שלי הסתכמה ב7 עד 10 מנות זרע שנורו לגרוני בחיפזון.
בשיעורים החופשיים הייתי תמיד בקרבת המלתחות של אולם הספורט ואם היו מתעניינים הייתי מטפל בהם שם. כדי למנוע סיבוכים מיותרים, לא הסכמתי לשתות שתן אלא אם היה לי זמן למקלחת במקרה הצורך.
הדברים התנהלו בשגרה עד שיום אחד תקף אותי אחד הנערים במקלחת והחל לצעוק שאני סתם זונה שעובד בגן. הוא סיפר לכולם שראה אותי מנסה לפתות לקוחות בגינה ושראה שנכנסתי לרכב אחד. מאותו יום איש לא התייחס אליי יותר כאל קולגה, הפכתי לזונה של בית הספר. לא היו לי יותר הפסקות ולא יכולתי להסתובב בחצר יותר משלושים שניות לפני שמישהו היה גורר אותי לשירותים או לפינה אחרת ומזיין אותי ללא כל יחס אנושי. הפכתי לחפץ שמשתמשים וזורקים. לפעמים איחרתי לשיעורים כי הנערים היו משפריצים על הפנים והשיער שלי והייתי צריך להתרחץ לפני שאני נכנס לכיתה. לפעמים היו מלכלכים לי את הבגדים, נאלצתי לשטוף את השפיך והייתי מופיע בכיתה עם כתמי מים על הבגד.
כל יום כשחזרתי הביתה הייתי צריך לתת לירון דיווח מלא על קורות היום. אהבתי לדווח לו בעודי יושב על הזין שלו, אבל לא תמיד זה התאפשר. ביום שבו התגלה עיסוקי, רצה ירון לבוא לבית הספר לעזור לי. ביקשתי ממנו שלא יעשה זאת. ידעתי שאסתדר איכשהו. האמת היא שהלכתי כל בוקר זקור ומגורה לבית הספר ממתין לספור כמה נערים ישתמשו בי היום.

ירון התגייס לצבא ובחודש הראשון הגיע רק לסופי שבוע. לבד בבית, הייתי צריך לדאוג לעצמי. מאחר ולא לקחתי כסף מהנערים בבית הספר, חייתי ממה שהרווחתי בסופי שבוע. החשש להישאר תקוע בלי כסף הריץ אותי לעבוד בשישי ושבת ללא הפסקה. לא היה בזה כל הגיון כי הספיקו לי שלושה עד ארבעה לקוחות בשבוע כדי לכסות את כל הוצאותיי.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...