>  >  > 

ירון - פרק י''ז

הקיץ קרב ועימו תום הלימודים של ירון. לי הייתה עוד שנה בבית הספר אבל לא יכולתי לדמיין אותה בלעדיו. לקראת סוף שנת הלימודים הגיע ירון לביתי וביקש לדבר עם אמא שלי. הוא הסביר לה שכדי שייצא ממני משהו קצת יותר מפועל במפעל אני צריך לעשות בחינות בגרות בצורה הרבה יותר רצינית ממה שמגיש בית הספר בעיירה. הוא כבר ידע שעומד לשרת בקרייה בתל-אביב והציע לאמא שלי שייקח אותי ללמוד בעיר לקראת בגרויות. הוא אמר שעם הציונים הטובים שיש לי הוא יוכל להשיג לי מלגה. לא ישנתי שלושה ימים אחרי השיחה הזו ועד שאמא ענתה בחיוב. מצד אחד לא יכולתי להראות את התשוקה שלי לעבוד לגור עם ירון ועוד בתל אביב, רחוק מעיני העיירה. מצד שני פחדתי שהיא תענה בשלילה ומה יהיה עליי. נלחמתי דקה בדקה ברגשותיי שומר על מראה קור רוח, למראית עין. 

שבוע אחרי תחילת החופש הגדול שבין יא' ליב', עברתי רשמית לגור עם ירון. נכון שאיש במשפחותינו לא התכוון ולא ידע שאנחנו עוברים לישון במיטה אחת אבל לא הייתה לנו כל סיבה להתעקש איתם על הפרטים. 
ירון פרסם מודעה בעיתונים והתקין מזכירה אלקטרונית בדירה. הוא רצה שאקדיש את החופש לעבודה אינטנסיבית כדי שאחר כך אוכל ללמוד יותר ולעבוד פחות. לא לקח יותר מיומיים עד שנאלצנו להתחיל לדחות בקשות לשירות. ירון העלה את המחיר שלי אך גם זה לא דילל את מבול ההזמנות. התחלתי לגבות סכום אחיד לביקור של שעה במלון או בבית הלקוח. היו ימים ששירתי 10 לקוחות במהלך היום ובשעות הלילה הקטנות עוד הלכתי לגינה שם שירתי עוד 4 עד 5 לקוחות. 

כל בוקר העיר אותי ירון בשעה תשע, תמיד בזיון משובח, ואחרי ארוחת בוקר היינו יוצאים לריצה. בחזרה הייתי רוחץ אותו, פנים וחוץ, מתרחץ בעצמי, פנים וחוץ ויחד היינו יוצאים בסביבות הצהרים ללקוח הראשון. ירון היה נותן לי סידור עבודה לפי שעות וכתובות ופונה לשרת את הלקוחות שלו. 

אחרי חודש של התרוצצויות בעיר, בעיקר בבתי מלון, הגיע ירון למסקנה שנוכל להספיק הרבה יותר אם נוכל לארח את הלקוחות בדירה. הפסקנו את העבודה עם לקוחות במהלך היום. צבענו את הדירה שלנו, ניקינו ביסודיות את הכניסה לבניין וחדר המדרגות. החלפנו את הריהוט כולל המיטות בשני חדרי השינה. עבדנו כל יום עד שמונה בערב ואחר כך יצאנו לגינה עד הלקוח האחרון. בתוך שבוע הייתה לנו דירה מודרנית נקייה ומזמינה. 
בחדר השינה הנוסף התקין ירון תשתית למשחקים. ארבע טבעות ננעצו בתקרה ומהן ירדו שרשרות. על הקיר הותקנו מתלים אליהם אפשר היה לקשור אותי ולצידם מתלים ומדפים למבחר הציוד שהיה לנו. את הקיר עם הציוד כיסה ירון בווילון כדי שלא ימשוך תשומת לב של הלקוחות הרגילים. הוא לא רצה שיתחילו להתעכב בגלל הצעצועים אלא שיגמרו וילכו. הוא קנה גם כיסוי מיוחד למזרון כדי שלא יספוג נוזלים ויישאר נקי. 
עכשיו הכול נהיה קל יותר. לא בזבזתי זמן בלהגיע מלקוח ללקוח, הם הגיעו אליי, יום ולילה. במהלך השבוע כלל לא יצאתי מהבית ואפילו לא יצא לי להתלבש. ירון היה עושה קניות. הוא דאג שתהיה בירה קרה במקרר, חטיפים וסיגריות על השולחן. אני, עירום וזקור תמיד, קיבלתי את הלקוחות בדירה. היו לנו שני חדרי שינה מצויידים וירון קבע עם הלקוחות כל חצי שעה כך שבזמן ששירתתי לקוח אחד, הוא קיבל את השני וכמעט תמיד נמנעו פגישות ביניהם. לפעמים לקוח היה גומר מהר והולך ואז אני הייתי לוקח את הבא אחריו. משאיר לירון זמן לעצמו. נכנסנו למין טראנס של עבודה, ירון לא דחה לקוחות בשום שעה, אלא אם שנינו היינו כבר עסוקים. לפעמים צלצל הטלפון רגע אחרי שהלכנו לישון - לפנות בוקר – והייתי צריך לקום לשרת אותו. הכיף היה שירון הקפיד תמיד להעיר אותי על הבטן כשאברו נע בעוצמה באחוריי. 

בשבוע הראשון של העבודה בבית כבר כיסינו את עלות הרהיטים החדשים. הפסקתי לצאת לגינה. ירון היה יוצא בשעות המאוחרות ותוך כמה ימים כבר ריכזנו את כל הלקוחות המיוחדים אלינו הביתה. 
בהפסקת הצהריים היה עומר מגיע מהבנק. לפעמים היה ירון תולה אותו בחדר ומכניס לקוחות לזיין אותו. כמובן שהוא היה משלם עבור הזיונים וכך הרווחנו פעמיים. 
מדי פעם היה מגיע לקוח שרצה שאני אזיין אותו. ירון היה גובה מהם תשלום מיוחד כדי שירשה לי לגמור. פרט לגמירות הללו אסור היה לי לגמור ולפעמים היו עוברים שלושה או ארבעה ימים של זיונים אינטנסיביים בלי שאוכל לגמור. זה החזיק אותי חרמן על סף טירוף כל הזמן. ירון הקפיד גם הוא שלא לגמור עם לקוח שלא שילם עבור הזרע שלו. לעומת זאת, הוא היה גומר באחוריי כל פעם שהעיר אותי. 
היה לי את החופש והגמישות לתת ללקוחות כל מה שביקשו. לא הייתה לי שום בעיה עם אלו שרצו להשתין בגרוני, הייתי מתורגל בבליעה מהירה. את אלו שרצו להשתין על גופי הייתי לוקח למקלחת שלנו, כורע על ברכיי לפניהם עם פה פעור ומנסה ללכוד כמה שיותר מנוזל הזהב שלהם. 
היו ימים שבלעתי כל כך הרבה שפיך עד שירון צריך היה להכריח אותי לאכול משהו בערב. 

פעמיים בשבוע היינו מכנסים את כל אלו שחיפשו סקס קבוצתי. פעם את ה'רגילים' ופעם את הקשים יותר. בערבים האלו הייתה כל הדירה נהפכת לזירת זיונים. אהבתי את הערבים האלו שבדרך כלל נגמרו כשירון ואני מצופים בשפיך. כשכולם התעייפו והתיישבו לנוח בסלון, עם שתייה, חטיפים וסיגריות, הייתי סוגר את הערב בליקוק גופו של ירון מכל השפיך שכיסה אותו. 
עבדנו כך שישה שבועות וכבר הגיע השבוע האחרון של אוגוסט. בשבת בערב, אחרי שהלך הלקוח האחרון הודיע לי ירון שאנחנו יוצאים לשבוע חופש באילת. הייתי כבר עייף מזיונים ושמחתי להיות רק עם ירון. הוא הורה לי לארוז רק בגד ים וסט בגדים אחד פרט לזה שאלבש לנסיעה. 
ביום ראשון בבוקר לקחתי את התיק הקטן והופתעתי כשירון עצר מונית. נסענו לשדה דוב ובפעם הראשונה בחיי עליתי למטוס. כל כך התרגשתי עד שהתחלתי לנשק את ירון במטוס מול כולם. הוא הרגיע אותי והושיב אותי במקומי. 
בחור לבוש מדים אדומים מצועצעים התעקש לשאת את התיק הקטן שלנו ולהוביל אותנו לחדר. הוא היה נמוך משנינו אבל בנוי היטב. המדים הצמודים הבליטו את גופו השרירי, את מותניו הצרות ואת ישבנו הקטן. ראיתי שגם ירון בוחן את אחוריו כשעלינו במעלית וקצת קינאתי. הוא פנה אלינו והציג את עצמו. ''שמי גונן, אני הבאטלר של הסוויטה ואעמוד לרשותכם בכל מה שתצטרכו במהלך השהות שלכם איתנו.'' 
''אתה מה?'' שאל ירון. 
''אני המשרת האישי של הסוויטה.'' 
''וואו, כבר יש לי עבד ועכשיו יש לי משרת.'' אמר ירון בעליצות, ''למה אתה מתכוון שתעמוד לרשותנו?'' 
''התפקיד שלי לספק את כל צרכי דיירי הסוויטה.'' אמר ברצינות וכבר ראיתי את המחשבות מתרוצצות בראשו של ירון. 
''אוקי, אז רק תדע שמאחר והסוויטה היא הבית שלנו לשבוע הקרוב, חלים עליה כל כללי ההתנהגות המקובלים אצלנו בבית,'' אמר ירון בקול קר וסמכותי, ''זה אומר שמשרתים משאירים את הבגדים שלהם ליד הדלת מיד כשנכנסים הביתה.'' 
הבחור חייך כאילו שמע בדיחה אך משלא נענה בצחוק שלנו נראה נבוך. 
גונן פתח את הדלת ונכנס לדירה המפוארת. ירון נכנס אחרי הבחור ואני נשארתי ליד הדלת, מתפשט במהירות. גונן צעד פנימה אבל ירון עצר אותו. ''שמעת מה אמרתי נכון?'' 
גונן נעצר במקומו והסתכל לאחור. כשראה שאני מסיר את בגדיי ליד הדלת קפא על מקומו מסתכל עליי בתדהמה. 
''קדימה, תשאיר שם את המדים המצועצים שלך, ותראה לי מה יש לנו פה.'' 
תוך שניות הייתי עירום, לא היה לי הרבה מה להוריד. 
מבטו של גונן ננעץ בזין שלי שהיה רק עם הטבעת הגדולה שעטפה את בסיסו ובסיס הביצים. 
תוך שאני מסיר את הבגדים הסתכלתי סביב. מעולם לא ראיתי חדר גדול כל כך ומפואר כל כך. 
קיפלתי את הבגדים שלי והנחתי ליד הדלת. 
''תחליט,'' אמר ירון בקול סמכותי, ''או שאתה משאיר את הבגדים ליד הדלת או שאתה נשאר מחוץ לדלת.'' ירון פשט את בגדיו תוך כדי דיבור והשליך אותם לרצפה. מיהרתי להרימם ולקפלם. ראיתי את קדמת מכנסיו של גונן מתמלאת ומתנפחת בעוד מבטו עובר ממני לירון. הוא עמד נטוע במקומו, עיניו מדלגות בין ירון לביני, פיו פעור ומכנסיו מנופחות. 
מראה שני הצעירים העירומים עם נחשים תלויים בין רגליהם סיחרר את גונן והוא איבד לרגע את שיווי המשקל. מיהרתי לתמוך בו. 
''תעזוב אותו,'' אמר ירון בחומרה, ''שילך מכאן אם הוא לא נענה לכללים של הבית.'' גונן התחיל לנוע, נראה היה שידיו פועלות מעצמן בעודו פושט את בגדיו מבלי להניע כל איבר אחר בגופו, פיו עדיין פעור. הוא פתח את כפתורי הווסט והחולצה שלבש והסירם יחד. מיהרתי ולקחתי אותם מידו ותליתי על משענת הכיסא. הוא השתהה כשאני בוחן את גופו. הוא היה רזה, שרירי, עורו הבהיר שזוף, במרכז חזהו וסביב הפטמות פלומת שיער שירדה בקו דקיק במורד בטנו השטוחה, הקיף את טבורו במעגל וירד אל תוך מכנסיו. 
הזין שלי החל להתמלא למראהו אך ירון שמר על אדישות ורק האיץ בו לסיים ולבוא להראות לו את הדירה. 
הוא נראה כמו פסל עם לסת שמוטה רק עיניו וידיו נעות. ביד רועדת הוא פתח את מכנסיו והניח להן ליפול, הוא לבש בוקסר אדום צמוד שבתוכו בלט זין זקור. הוא חלץ את נעליו בלי להתכופף ויצא ממכנסיו. התכופפתי והרמתי אותן. הוא נראה כל כך סקסי בבוקסר הצמוד, רק גרביו קילקלו את המראה. 

בעוד עיניו נעוצות בזין המתמלא שלי שכבר החל להתרומם. הוא עמד כשגבו מופנה לירון ונראה עצבני ומתוח. הוא הכניס בתנועה איטית את אגודליו תחת הגומי של הבוקסר ובתנועה איטית ורצופה הוריד אותו במורד רגליו, אוסף בדרך את הגרביים ומסיר גם אותן. למראה ישבנו שנחשף כשהתכופף, החל גם אברו של ירון להתרומם. מראה הזין שלו שזינק לחופשי שלח גל של דם לאברי והרים אותו. כשהזדקף מולי עירום לא יכולתי שלא להתפעם. 
הבטן השרירית הסתיימה במשולש מוצק שירד אל בין רגליו ובמרכזו פס השיער הדק. כשני ס''מ מעל לבסיס הזין התמזג הפס לתוך שיער ערווה דליל שנראה שעבר תספורת. זין ממוצע בגודלו ניצב במרכז דבוקת השיער ב 45 מעלות כלפי מעלה, כיפתו מעט כהה יותר מגזעו ובראשה התנוצצה טיפה שקופה. קו בגד הים ניכר היטב והיה ברור שהוא משתמש בבגד ים קטנטן. 
לקחתי את הבוקסר והגרביים והנחתי אותם ביחד עם שאר בגדיו ליד הדלת. 

''יאללה, בוא נראה מה יש לנו פה.'' אמר ירון ופנה לעבר פתח חדר השינה. גונן כאילו התעורר משינה. הוא פתאום כיסה את אברו הזקור ומיהר אחרי ירון. העירום שלו, הנוכחות העירומה שלנו מול התנהגותו השגרתית של ירון בלבלו אותו לגמרי. הוא הראה לנו את מערכת השליטה במיזוג, מוסיקה, טלויזיה והוילונות החשמליים. אחר כך פנה לחדר הרחצה הגדול ומשם חזרנו לסלון. הוא הראה לנו את פינת המטבחון עם המקרר והצביע על המרפסת הגדולה עם בריכת הזרמים שהייתה בה. 
ירון פתח את דלת הזכוכית לכיוון המרפסת וקרא לי לבוא, ''תראה מה הכנתי לך פה.'' הוא אמר. גונן ניסה לומר משהו אך יצא לו רק גמגום נבוך. ירון יצא למרפסת והתיישב בבריכה. ''בוא תראה לי איך להפעיל את זה.'' קרא לגונן. גונן נעצר ליד הדלת חושש לצאת עירום החוצה. ירון הרים ראש והסתכל סביב, ''הזמנתי במיוחד סוויטה שאין חלונות שפונים למרפסת, אמר. גונן הציץ החוצה ואחר כך יצא. כשהתכופף להפעיל את משאבת הזרמים, נחשף ישבנו החמוד לעברי. היה לו תחת חלק לגמרי עם עיגול מעט כהה סביב החור ששפתיו הוורודות נראו קוראות לזין להיכנס בעדן. 
ירון ראה את הזין שלי מזנק וסימן לי להצטרף אליו בבריכה. 
''תביא לנו את השמפנייה עם כוסות לכאן.'' אמר ירון לגונן. 
הוא מיהר והביא את הדלי עם הקרח והשמפנייה ושלוש כוסות. 
''יש כמה דברים שאני צריך.'' אמר ירון, לוקח ממנו שתי כוסות ואת הבקבוק תוך שהוא מתעלם מהכוס השלישית. ''אני יודע שאצלכם בדרום המריחואנה טרייה וטובה יותר מבמרכז. לך תארגן חומר איכותי, תביא גם סיגריות וניירות גלגול. תוודא שהמקרר מלא בבירות ואל תשכח כשאתה חוזר להשאיר את הבגדים ליד הדלת.'' 
גונן עמד מבולבל לגמרי. הוא ציפה כנראה לאיזה זיון בשלישייה אחרי שהכריחו אותו להתפשט ועכשיו שולחים אותו לשליחויות. 
ירון לא שב להביט לעברו אלא מזג לו ולי שמפנייה בכוסות אחרי שירה את הפקק מעבר למעקה המרפסת. 
גונן פנה לדלת כשהוא מניד בראשו בחוסר אמון. הוא התלבש, מתקשה לארוז את הזקפה הנוקשה שלו במכנס הצמוד. הזין בלט על ירכו וניכר היה שהוא נבוך עד שורשי נשמתו. 
''עוד דבר, לפני שאתה הולך,'' אמר ירון, ''תוודא שכללי הלבוש יועברו לכל מי שאמור להיכנס לכאן כל עוד אני בחדר. שירות חדרים, נקיון, וכל השאר. כמובן לא רוצה לראות פה בנות. כשאני לא בדירה, לא אכפת לי שהמנקה יכנס לבוש.'' 
גונן יצא ואנחנו השקנו כוסות. ירון לגם שלוש כוסות שמפנייה בזו אחר זו בעוד ידו הפנויה לא חדלה מללטף את גופי. אחרי הכוס השלישית הוא פנה אליי, אוחז בי בשתי ידיו ונישק אותי ארוכות לשונו חופרת בפי. הייתי בשמים, יש לי את ירון כולו שלי, בלי לקוחות, משפחה, שכנים או כל הפרעה אחרת. נישקתי אותו חזרה ולשונותינו נכרכו זו בזו. מרוב הנאה כמעט גמרתי. ידו של ירון שנגעה באקראי בזין שלי, חשה את פעימותיו. הוא ניתק לרגע את הנשיקה, הסתכל לי בעיניים ואמר, ''השבוע אנחנו בחופש, אתה יכול לגמור מתי שאתה רוצה וכמה שאתה רוצה בתנאי שלא תפסיק להזדיין איתי כל עוד אני רוצה.'' 
הרגשתי את מבטו חודר את עיניי הישר לנשמתי, ליבי האיץ בתרגשות והרגשתי שאני עומד להתפוצץ מאושר. רציתי לצרוח בכל נשימתי אך לא יצא כל קול. הוא קירב את ראשי לראשו ברגע ששפתיו נצמדו לשפתיי ולשונו חדרה לפי, התפוצץ הזין שלי בגמירה מטורפת. לא האמנתי שזה קורה. פרט לזרמי המים דבר לא נגע בזין שלי. התנשמתי והתנשפתי לתוך פיו של ירון שאחז חזק בראשי, מצמיד אותי אליו. הוא ינק את לשוני כאילו מנסה לשאוב את הזרע לפיו במקום שיתבזבז אל הבריכה. 
תוך שאני גומר, יורה מטען אחר מטען אל המים הקוצפים, שחרר ירון יד אחת ובעזרתה משך והושיב אותי עליו. כיוונתי את החור שלי אל ראש הזין וברגע שהיה מיושר במקום התיישבתי עם מלוא משקלי וטמנתי אותו עמוק בתוכי. את כיווץ הירייה האחרונה עוד הספיק ירון לחוש על בסיס הזין שלו וגופי נרפה בבת אחת בתשישות. 
ירון ניתק את הנשיקה, הרחיק מעט את פלג גופי העליון כשהוא שוב מביט הישר בעיני אלא שהפעם היה חיוך מלא חום בעיניו. 
''אני אוהב אותך,'' לחשתי לו, ''אני רוצה להיות שלך לתמיד, לשרת אותך, להרגיש אותך בתוכי, לקלוט את כל נוזליך, לסגוד לגופך.'' 
ירון חייך אך לא אמר מילה. הוא אחז בישבני, התרומם והשכיב אותי על גבי על שפת הבריכה, רגליי בשפגט כמעט מלא, מונחות על הרצפה כשהוא עומד במים ואברו נעוץ באחוריי. הוא התחיל לנוע באיטיות, נסוג עד שרק כיפתו בתוכי ושב וחודר עד הסוף. שכבתי רפוי ורגוע נהנה מכל מילימטר של אברו המתחכך בשפתי החור שלי ואחר כך בדפנות מעיי. ידיו של ירון החלו לשחק עם פטמותיי כשהוא מעיר לפתע שעכשיו כשפרשנו מנבחרת השחייה זה יהיה רעיון טוב לנקב אותן ולשים טבעות מתכת שיזכירו לי תמיד את מקומי. 
עצמתי את עיניי והתמכרתי לתנועת הזין הענק בתוכי. הרגשתי את כולי נרפה, נשימותיי מסונכרנות עם קצב התנועה האיטי, הרגשתי את הולם דופק ליבי מהדהד בגופי עד קצה הזין הנוקשה שלי. 
הזיון המהפנט הזה נמשך כמעט שעה כשירון שומר על קצב איטי עיניו נעוצות בעיניי גם כשהיו עצומות. הרגשתי את מבטו חודר אותי ומתבונן לתוכי. 

קולו של ירון הפתיע אותי, ''תגלגל שתי סיגריות ותבוא הנה.'' 
פקחתי את עיניי והסתכלתי לאחור אל תוך הסלון. גונן עמד שם עירום, זקור ונוטף מסתכל מהופנט בזיון האיטי שלפניו. ירון לא שינה את מהלכו וגונן שוב נעלם מעיניי. אחרי כעשר דקות הופיע גונן מעליי והגיש לירון את שתי הסיגריות שגלגל. ירון שם אחת בפה וגונן הצית לו אותה. את השנייה הוא שם בפה שלי ואחרי שגונן הצית לי אותה הוא לקח צעד לאחור ונעמד מסתכל עלינו מהופנט. 
עישנו בנחת בלי להפריע את תנועת הזין בתוכי. כבר אחרי השאיפה הראשונה הרגשתי קל ומרחף. עד שגמרתי את הסיגריה כבר השתלטה תנועת הזין שבתוכי על כל הווייתי. 
''בוא הנה, תמצוץ.'' אמר ירון והורה על הזין שלי. 
גונן ירד על ארבע והתכופף למצוץ את הזין שלי. ירון אחז בשתי ידיו בישבנו של גונן. תחילה כיוון אותו כך שיעמוד כשברכיו משני צידיי ראשי, אחר כך החל לפשק את הישבנים מחדיר אצבע לחור הוורוד. 
כיפת הזין שלו הייתה ממש מעל שפתיי. פתחתי את פי לקראתה אך הוא היה מרוכז בידיו החודרניות של ירון ולא הוריד את אגנו לעברי. טיפת נוזל מתקתק נשרה מקצה הזין אל לשוני וגרתה אותי. הרמתי את ראשי מהרצפה ולקחתי את כיפה אל פי. גונן המרוגש החל להניע את אגנו בתנועות קטנות. הנחתי את ראשי שוב על הרצפה והפעם הוא ירד אליי. לא הספקתי לקחת את מלוא הזין שלו לפי כשהוא החל לירות את זרעו. אף פעם לא טעמתי זרע מתוק כל כך. ליקקתי כל טיפה כשעתה החזיק אותו ירון נמוך בעוד הוא מנסה לחמוק משפתיי. הרגשתי שהוא מנסה להרים את ראשו אך ירון החזיק את הראש מונע ממנו לעלות. 
יללותיו של גונן בקעו סביב הזין שלי כשגופו נעשה רגיש מדיי אחרי שגמר. 
''תפסיק ליילל,'' אמר ירון, ''אמרת שאתה עומד לרשותנו אז העבד שלי כאן צריך מציצה עד הסוף ואתה עוד לא הגעת לחצי הזין שלו.'' 
הניגוד שבין התנועה הרכה של ירון בתוכי ליחס הנוקשה שהשמיע אל גונן היה לי מוזר אך הוא רק הגביר את החשמל שבאוויר. ירון אחז בשערו של גונן מניע את ראשו על הזין שלי בקצב תנועת הזין שלו בתוכי, כשבכל ירידה הוא מוריד את ראשו של גונן עמוק יותר על הזין שלי. 
''תשחרר את הגרון שלך, באטלר,'' אמר ירון. ''יש לך עוד דרך ארוכה לרדת.'' 
שכבתי על גבי, רגליי מפושקות לצדדים, ראשי מסטול וגופי רפוי כשזין ענק נע באחוריי, זין קטן יותר נע בפי, גרון ושפתיים חמות עוטפות את הזין שלי. התנועה המסונכרנת כמעט והיפנטה אותי הייתי על סף אקסטזה, הרגשתי גלים של עונג שוטפים את גופי. 
ראיתי מעליי את ידו של ירון חופרת באחוריו של גונן. שתי אצבעות נכנסו ויצאו מהחור הוורוד והמראה הוסיף עוד מימד להנאתי. הזין של גונן שב והתקשה בפי וציפיתי בשמחה לעוד מנת זרע מתוקה. 

הזין של ירון היה כמעט כולו בחוץ כשפתאום הוא חדר במכה אחת לתוכי מרעיד את כולי ומעורר אותי מהריחוף שבו הייתי כבר יותר משעה. במקביל הוא הוריד בכוח את ראשו של גונן על הזין שלי עד שהמסכן השתנק. הרגשתי את כיפת הזין שלי מרחיבה את גרונו ואת כיווציי הגרון על גזע אברי. 
''גומרים כולם ביחד,'' הכריז ירון, ''תתכוננו.'' הוא החל לזיין אותי במהירות, מעלה ומוריד את ראשו של גונן על הזין שלי ומוביל את אגנו של גונן מעלה ומטה הכול כתנועה אחת. 
אחרי כשתי דקות הודיע ירון שהוא מוכן לגמור. גם אני כבר התקשתי לשלוט בהר הגעש שבחלציי והרגשתי את הזין של גונן מתקשה ופועם בגרוני. גונן ירה ראשון כשירון החדיר לאחוריו אצבע שלישית. ירון ירה מיד אחריו ואני הצטרפתי ביריות משלי. להפתעתי גונן הצליח לבלוע את כל הזרע שפלטתי לתוכו, בעצם נדמה לי שהזין שלי היה כל כך עמוק שזרעי פשוט זרם פנימה בלי התערבות מצידו. גלגלתי בפי את זרעו המתוק של גונן, נהנה מטעמו המיוחד בעוד ירון ממלא את מעיי בחמימות נעימה כל כך. 
ירון קרס לתוך הזרמים כשהוא מושך אותי למים, עדיין מחזיק את ראשו של גונן צמוד למפשעתי. רק אחרי שגונן צלל לתוך הזרמים, הרים ירון את ראשו ממני והניח לו להתגלגל ולהרים ראשו אל מחוץ למים. 
גונן נראה המום אך מרוצה. הוא פתח את פיו לומר משהו אך ירון קטע אותו ושלח אותו להביא לנו בירות. כשחזר עם שלוש בירות לקח אותן ירון ושלח אותו להכין סיגריות. גונן חזר עם שלוש סיגריות. ירון לקח אותן, הדליק אחת לו ואחת לי ואת השלישית שם בצד. גונן הושיט יד לקחת את הבירה שהביא לעצמו אך ירון הרחיק אותה והורה לו להיכנס למים. גונן ירד לתוך הבריכה וירון אחז במותניו והוביל אותו לעברי. 
''אם אתה רוצה לשבת זה רק על הזין של העבד שלי,'' אמר והדף אותו לעברי. 
''אני לא בטוח שאני יכול לקבל זין כזה גדול, מעולם לא הזדיינתי עם גבר.'' 
''אתה רוצה ויכול,'' ענה ירון. ''כמו שיכולת לבלוע אותו מקדימה כך אתה יכול לבלוע אותו מאחור ותפסיק להתפנק פה. אל תשכח שאתה הבאטלר של הסוויטה ולא דייר פה, אז תעשה מה שאומרים לך או שתלך מכאן.'' 
גונן ירד בחשש והניח את ישבנו על קצה הזין שלי. הרגשתי את קצה הכיפה חודר טיפה אל בין שפתי החור ונעצר. זכרון החור הוורוד והמחשבה שאברי נמצא עכשיו בין השפתיים הבתוליות הזריקה דם בלחץ לאברי שנהיה נוקשה כפלדה. 
גונן האומלל לא ממש ידע מה לעשות. הוא כרע בזהירות רבה נזהר שלא להפעיל לחץ על הזין שלי. ''אתה צריך לשים יותר משקל,'' אמרתי לו, ''אל תפחד.'' הרגשתי את הלחץ גובר והוא החל להתנשם בכבדות. ראיתי את ירון קם ומתקרב מאחורי גונן, חששתי ממה שהוא הולך לעשות. רציתי שגונן לא יסבול בפעם הראשונה שלו. ירון חשב אחרת. הוא הניח שתי ידיים על כתפיו של גונן ולחץ חזק למטה. הרגשתי את הזין שלי קורע את החור של גונן, מפלס דרך תוך שהוא דוחק את דפנות המעי ומתמקם עמוק במערה החמה. 
גונן צרח את נשמתו אבל ירון שהיה מוכן לכך כיסה בכף ידו את פיו של האומלל. בפנים מעוותות מכאב, זיעה ודמעות ניגרים מפניו, ישב גונן על ירכיי ללא תזוזה. הלחץ של שריר הסוגר על בסיס הזין שלי היה חזק כל כך שחששתי שיעצור את זרימת הדם. ידעתי שזה גם אומר שכואב לו נורא. 

בלי קשר לשום דבר, פרט אולי לשמפנייה והבירות ששתינו, בא ירון, נעמד לידי והגיש את הזין שלו לפי. שמחתי למצוץ לו אך ברגע שנחה כיפתו על שפתיי פרץ זרם חם מראשה. הוא השתין ואני שתיתי במהירות שלא תיזל אף טיפה. כשפינה ירון את תשומת ליבי כבר נרפתה לגמרי אחיזת אחוריו של גונן בבסיס הזין שלי, גם הלחץ העוטף את הגזע והכיפה נרגע מעט. הבעת הסבל בפניו של גונן הלכה והתרככה. 
ליטפתי את חזהו כשאני מתמקד בפטמות. היו לו פטמות וורודות מוקפות בעיגול כהה. ברגע שנגעתי בהן הן הזדקרו וגדלו. שיחקתי, משכתי מעכתי את הפטמות כשבכל פעם מתגברת האנחה שהוציא. כשלוש דקות אחרי החדירה היה כבר גונן משוחרר לגמרי. הכאב חלף והא החל לנוע על הזין שלי. ירון יצא מהמים וניגש לטלפון בסלון. לא שמענו מה ועם מי הוא דיבר. 
עם כל תנועה גילה גונן את חדוות הזין בתחת. תנועותיו שהיו הססניות וקטנות הפכו לרכיבה ארוכת טווח על הזין שלי מלווה בקולות הנאה רמים. הלחץ על הזין שלי היה חזק ואחיד לכל אורכו. עכשיו הבנתי מה זה אומר לזיין תחת בתול. החיכוך על שפתי הכיפה כשהוא עלה והתחושה של פילוס דרך בראש הכיפה כשהוא ירד שיגעו אותי. ירון חזר וניסה להכניס אצבע ליד הזין שלי, גונן שוב צרח והזיון הואט לגמרי. ירון ראה שעוד מוקדם מדי לזיון כפול והתיישב לצפות בנו. הקצב שב והתגבר, גונן שב להשמיע קולות ואני שבתי להנות מהמגע הצפוף בכל תא מתאי העור המתוח על הזין הנוקשה שלי. 
גונן היה מרוכז כל כך בעינוג אחוריו על הזין שלי שלא שם לב לצלצול בדלת. ירון ניגש לפתוח. הייתי עם הפנים לסלון כך שיכולתי לראות את המתרחש מאחורי גבו של גונן שעלה וירד כל הזין שלי בקריאות הנאה. 

עגלה מכוסה מפה לבנה התגלגלה לתוך החדר ואחריה מלצר שדחף אותה. הוא נעצר לרגע כשראה את ירון עירום עם תורן אדיר מזדקר בין רגליו. הוא מיהר וסגר את הדלת אחריו, דחף את העגלה הצידה וצנח על ברכיו מול ירון. ירון התרחק צעד לאחור והצביע על ערימה הבגדים שליד הדלת. המלצר פשט את חולצתו עוד בעודו על ברכיו, פתח והפשיל את מכנסיו יחד עם התחתון שהיה לגופו ורק אז נעמד משיל את נעליו ובועט הצידה את הבגדים. הוא ניגש לעבר ירון אך זה הסתובב והתרחק מתעלם מהמלצר. ''אני שונא בלגן,'' הוא אמר לחלל החדר, ''סדר את הבגדים שלך ליד הדלת ואת מה שהבאת תביא למרפסת.'' 
גונן שמע פתאום את ירון מדבר, הוא סובב את ראשו וראה את המלצר העירום. נראה היה שהוא חטף אגרוף בבטן. כל גופו התכווץ בבהלה. כיווץ שריריו לחץ בבת אחת על הזין שלי וזרק אותי למסלול אורגזמי. תפשתי את מותניו והתחלתי לזיין אותו במהירות מנצל את המים לעזור לי להרים ולהוריד את גופו. גונן ניסה לעצור את הזיון, כולו נבוך ומחליף צבעים אבל זה לא בא בחשבון מבחינתי. 
''תפוס אותו,'' אמרתי לירון שחזר והתיישב בבריכה מולי. התרוממתי והשכבתי את גונן לאחור כשירון תופס תחת בית השחי שלו, מחזיק את ראשו מעל למים. החזקתי בישבנו ונכנסתי לקצב פמפום מהיר. גונן צרח לא היה לי ברור אם מכאב, מבוכה או הנאה. אני צרחתי מאקסטזה. הרגשתי את האורגזמה האדירה נבנית וכבר לא יכולתי לחכות עוד. 
המלצר הגיע עם העגלה למרפסת ונעמד צופה בתדהמה במחזה שלפניו. הוא עמד מאחורי העגלה כך שלא יכולתי לראות מתחת למותניו אך מה שכן ראיתי נראה מבטיח. גופו של גונן היה פרוש על המים מוחזר ביני לבין ירון בעוד הזין שלו מתנופף באוויר מעל פני המים. הזקפה שהתקשתה העידה על הנאה ומעבר לזה. 
המחזה נמשך כשתי דקות עד שהתפוצצה בתוכי האורגזמה. עם פגיעת מטען הזרע הראשון שלי במעיו של גונן התפוצצה אורגזמה אדירה בגופו, כיווצי שריר הסוגר שלו חלבו את הזין שלי בעוצמה שהטיסה את האורגזמה שלי לרמות עליונות. 
ירון שישב במים מולי, מיקד את מבטו לתוך עיניי. הרגשתי שהוא משתתף איתי בחוויה שאני עובר. היינו שם יחד למרות שבעצם זיינתי מישהו אחר מול עיניו ועוד ביקשתי את עזרתו במיצוי החוויה. המבט המשתתף שלו עם החיוך האוהב, חושק שלו נגעו בנימי נשמתי. זה היה רגע אינטימי עמוק ביננו אותו עוד נזכור ונזכיר. 

פתאום ניתק ירון את מבטו ממני ופניו הרצינו. ''לא קיבלת רשות לגעת בעצמך. תפסיק מיד, לך תרחץ היטב את הידיים המטונפות שלך ותחזור לכאן.'' ידו של המלצר שעוד היה מוסתר מאחורי העגלה נעה באופן שלא השאיר ספקות לגבי מעשיו. רק אחרי נזיפה נוספת של ירון עצרה היד את תנועתה והוא נכנס פנימה. ''שלא תעיז לגמור במקלחת!'' צעק אחריו ירון, ''ותחזור לכאן לסדר ולהגיש את מה שהזמנתי, כמו שצריך. '' 
גונן ואני נרגענו ובאיטיות מכוונת שלפתי את הזין שלי מתוכו כשלפי גלי הרעד שעברו בגופו גירוי המערה תוך כדי הנסיגה היה חזק. ירון המשיך להחזיק אותו עוד רגע ואחר כך התרומם והפך את גונן עם הפנים אליו מבלי להרימו. גונן מצא עצמו על הברכיים בתוך המים כשהזין הנוקשה של ירון דוחק בשפתותיו. הוא פתח את פיו לומר משהו אך הזין חדר וסתם אותו לפני שהשמיע צליל. ירון הסתכל עליי בעודו אוחז את ראשו של גונן והשחיל את הזין שלו פנימה מרוכז בעיניי ומתעלם לחלוטין מהשתנקויותיו של גונן המותש. הוא היה מגורה כל כך שעוד לפני שאזל האוויר בריאותיו של גונן כבר התמלאה בטנו במנת זרע טרייה.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...