>  >  > 

ירון – פרק י''ד

הרכב הביא אותי לתחנה המרכזית בתל אביב. נבהלתי כשגיליתי שהאוטובוס האחרון כבר איננו. לא ידעתי אם ירון נסע הביתה או לא. הלכתי לדירה ומצאתי אותו כועס ודואג. הוא אמר שכבר היו תקדימים שנערים חזרו מהלקוח הזה ישר לבית חולים. הוא התפלא על מצב רוחי המרומם ועל הבגדים היקרים, לדבריו, שלבשתי. 
בעודי מתפשט ליד הדלת, הוצאתי את המעטפה והחזקתי אותה בידי, מפחד מתגובתו של ירון שעמד לידי ובחן את גופי בודק שלא נותרו סימנים. הוא ראה את השינוי במצב רוחי ושאל אם האיש שלח כסף. בקול רועד אמרתי שלא, הוא רק נתן לי את המעטפה הזו. 
כשנתתי אותה לירון, הוא פתח, הוציא נייר צבעוני ועיניו כמעט נפלו מחוריהן מרוב הפתעה. לא הבנתי מה זה הנייר הזה. ירון אמר שזה צ'ק. בחיים לא ראיתי כזה נייר ששווה יותר מכסף. מרוב תמימות, או יותר נכון בורות, ממש לא התרשמתי מהנייר הקטן הזה. 
ירון התיישב על הספה, הדליק סיגריה אחת לי ואחת לו וביקש שאספר לו בפירוט מה קרה שם. עמדתי מולו בראש מורכן וסיפרתי לו עם כל הפרטים שזכרתי. מצד אחד הרגשתי שאני לא צריך לדלג ולהסתיר כל פרט ממנו, מצד שני הייתי נבוך כשהזין שלי שב והזדקר מולו תוך כדי דיבור. חשבתי שיש בזה מעין בגידה בנאמנותי לירון. ההקלה היחידה הייתה הבליטה שגדלה במכנס הקצר שהוא לבש, הבנתי שהסיפור מדליק אותו. 
כשהגעתי לשלב המעטפה, חזרתי מילה במילה על הדברים. ראיתי שמבטו הרצין ושהוא לא היה מרוצה ממשהו, אבל הוא לא אמר כלום. כשסיימתי הוא הסיר את מכנסי ההתעמלות והורה לי בנוקשות להתיישב על הזין שלו עם הפנים אליו. ברגע שנח ישבני על ירכיו הוא תפס את הראש שלי והצמיד את פי לפיו. לשונו חפרה בפי ושפתיו ינקו את שפתיי. שלווה אין-סופית עטפה אותי. עם אברו של ירון בתוכי מצד אחד ולשונו מהצד השני הרגשתי כל כך בטוח, מוגן, שלם. דמעות של אושר זלגו מעצמן מעיניי. הוא ראה את דמעותיי, הרחיק מעט את ראשי מראשו ושאל למה אני בוכה. עניתי שאני מאושר. במבט לאחור, היה זה אותו הרגע שבו ירון הבין מה בעצם אני רוצה ממנו. 
''נדבר בדרך, הנהג יבוא עוד שעה,'' הוא אמר תוך שהוא משכיב אותי בגבי על הספה ומזיין אותי בתנועות ארוכות ואיטיות. כיווצתי את אחוריי ככל שיכולתי כדי שאוכל לחוש היטב את אברו בתוכי ולמצות את העונג מתנועתו במעיי. הוא ליקק ונשך את פטמותיי ואני שיחקתי עם הביצים שלו. פתאום הוא עצר, יצא מתוכי והתיישב על הזין שלי. הוא רכב עליי והזהיר אותי לא לגמור. אחרי רכיבה ארוכה וסוערת הוא קם, הסתובב והגיש את הזין שלו לפה שלי. ''אני רוצה שתגמור יחד איתי.'' הוא אמר והתכופף אל בין רגליי. הוא הטביע את הזין שלו בגרוני תוך שהוא לוקח את הזין שלי לגרון שלו. הוא החל לנוע אגן וראש בתנועת מתואמות, שולט לחלוטין בסצינה. עם כל ירידה של האגן היכו הביצים שלו על עיניי וגשר אפי. שכבתי שם ללא תזוזה ממקד את מבטי בשק המתנודד מעליי מפקיר את גופי לשימושו. 

הגעש באשכיי גבר עם התגברות קצב הזיון. כבר הייתי מוכן ורק חיכיתי לסימנים ממנו. התקשות הזין בגרוני והתכווצות השק מעל עיניי סיפקו לי את ההתראה לה חיכיתי. אברינו התפוצצו בו זמנית עמוק בגרון בו היו תקועים. האורגזמה הייתה ארוכה ומשחררת. בסיומה הרגשתי קל ומרוקן. חיבקתי את אגנו של ירון בניסיון להשאיר אותו עוד בתוכי. הוא נשאר דקות ארוכות ואחר כך התגלגל ממני ונשכב על השטיח למרגלותי. התגלגלתי מהספה ונשכבתי לידו. הוא שכב שם רגוע בעיניים עצומות ואני התחלתי ללטף את גופו ולעטוף אותו בנשיקות. 
יכולנו לשכב ככה שעות אלה שצפצוף של מכונית הפריע לנו. ירון שלח אותי להגיד שאנחנו כבר יורדים. אפילו לא שמתי לב שיצאתי למרפסת עירום עם זקפה זקורה. הייתי כל כך מאושר ורגוע ששכחתי שבחוץ יש עולם אחר. הנהג ענה שלא נמהר כי הוא עולה. זיהיתי אותו ואת המכונית כמי שכבר הסיע אותנו פעם למסיבה ממנה חזרתי כמעט חסר הכרה. 
כשחזרתי פנימה ואמרתי לירון שהנהג עולה, הוא העיר שבטח הוא רוצה לגבות את התשלום על הנסיעה מראש. לא הבנתי למה ירון נשאר לשכב על השטיח פשוק איברים ועוד משך לעצמו כרית מהספה והניחה תחת ראשו. הוא הורה לי להדליק לנו עוד סיגריות, לפתוח את הדלת ולשבת בצד. 
הנהג נכנס ובלי לומר מילה ירד על ברכיו בין רגליו של ירון ולקח לפיו את האיבר שאיבד מנוקשותו. תוך שהוא מוצץ את כיפת הזין של ירון, פשט את בגדיו ונותר עירום. הוא נראה לי כבן שלושים ומשהו, תחילתה של כרס ניכרה בבטנו וגופו נראה כמי שלא עשה ספורט בחייו. העשן מילא את ראשי בסוטול נעים אך לא הצליח להתגבר על תחושה הקנאה לירון שהייתה חזקה ממני. 
הנהג לא הצליח לקחת את אברו של ירון במלואו. הוא עצר כשמעט יותר ממחצית הזין בפיו והשתנק. ירון הניח יד על ראשו ודחף אותו הכוח למטה מחדיר את הזין שכבר התקשה עמוק לגרון. הנהג התעוות והאדים ומיהר להרים את ראשו. ירון צחק ואמר לו שהוא לא שווה כלום אפילו כמוצץ. המשחק הזה נמשך כשמדי פעם ירון מתעלל בו בתקיעת הזין עמוק לגרון ובמילות זלזול כל פעם שנחנק. פתאום החל הנהג להניע את ראשו במהירות מעלה ומטה. ''שלא תעז ללכלך לי את השטיח,'' נבח עליו ירון. הנהג שלח יד אל בין רגליו, כיסה את הזין שלו וגמר באנחות והתנשמויות. הוא התרומם מהזין של ירון וליקק את היד שלו. 
קיוויתי שזה נגמר אבל טעיתי. ירון נשאר לשכב כאילו כל זה לא נוגע לו בכלל בעוד הנהג התיישב על הזין הזקור של ירון. ירון קרא לי ואמר לי להיכנס באחורי הנהג יחד איתו. הנהג נבהל והתחיל לומר משהו. ירון השתיק אותו בנוקשות והורה לי לעשות כפי שאמר. שמחתי על ההזדמנות לנקום בנהג על שמצץ את הזין שאני אוהב. הצמדתי את הזין שלי לזה של ירון וברגע שהתחת נע למטה החדרתי את אברי בכוח דרך החור הצר. הנהג צרח וירון, ממשכבו, סתר לו בחוזקה על פניו. 
התחושה של אברי נלחץ לאברו של ירון בתוך החור הצר הייתה מדהימה. תחילה נענו יחד, כזין אחד, ואחרי כמה דקות שינה פתאום ירון את כיוון התנועה שלו באמצע החדירה והתחלנו לנוע בכיוונים הפוכים מחככים זין בזין בתוך המערה. גלים של עונג שטפו אותי. שכחתי מהנקמה, התמקדתי בהנאה. 
הנהג שהשתתק אחרי הסתירה של ירון, המשיך ליילל חרישית עוד זמן מה. אחר כך השתתק ובהמשך החל לגנוח. גניחותיו גברו עד שהגיעו לרמת צרחות. ירון שוב הניף את ידו אך הקולות השתתקו עוד לפני שהיד פגשה לחי. הייתי מרוכז בהנאה שלי ולא שמתי לב כמה זמן עבר עד שלפתע חשתי את השריר החובק את אברינו מתכווץ בפעימות הפליטה. המשכנו לנוע עד שהנהג התרומם מעל לאברינו רועד בכל גופו. הוא התכופף מיד וליקק את הזין של ירון ואת שלולית הזרע הקטנה מבטנו. ירון הורה לו לנקות גם את הזין שלי והוא עשה זאת ביסודיות. הוא התלבש במהירות ואמר שימתין לנו ברכב. 

כשנכנסנו לרכב עשה ירון היכרות ביננו כאילו מעולם לא נפגשנו. באמת, הרגשתי כאילו מעולם לא פגשתי את האיש הזה שעכשיו נהג בו ירון בכבוד כלאדם מבוגר ממנו. הבנתי שהם עושים הפרדה מוחלטת בין הסשן בו השתתפתי לבין החיים האחרים. לתדהמתי ירון נתן לו את המעטפה שהבאתי מהאיש. ''עומר הוא מנהל הבנק שלנו,'' הסביר לי ירון. ''עוד בחופשה הוא פתח חשבון על שמך. למרות מה שחשבת, כל הכסף שהרווחת מופקד בחשבון שלך. אמנם אתה לא יכול לחתום עדיין כי אתה בן פחות מ 18 אבל זה יותר טוב ככה. הכסף שאתה מרוויח בעבודה קשה מיועד להבטיח את העתיד שלך.'' תוך כדי שהוא מדבר פתח עומר את המעטפה וכמעט שהתנגש במכונית חונה כשראה את הסכום. 

מאותו היום התהדקו יחסיי עם ירון. כלפי חוץ היינו חברים טובים אך בפועל הוא הלך והשתלט על כל רגע מחיי. למרות ששחרר אותי מחובת נשיאת הפלאג באחוריי, הייתי ישן איתו ומדמיין שזה הזין של ירון שתקוע בי. 

ירון שחרר אותי מחובת ענידת הטבעת על בסיס הזין והביצים, במשך השבוע והיה עליי לענוד אותה רק לימים בהם עבדתי. ניסיתי להוריד את הטבעת והצלחתי בקושי רב. האשכים שלי גדלו כנראה מרוב פעילות והיה ממש קשה למעוך אותם חזק מספיק כדי שיעברו בפתח. 
לא רק האשכים שלי גדלו, בעודי עומד עירום מול הראי נראה היה לי שהזין שלי גדול ממה שאני זוכר אותו. הוא תלה מטה בכבדות, עבה וארוך. הכיפה נראתה לי פתאום ענקית וכל המראה היה מוזר. במצב החרמנות הקבוע שלי, לא לקח לי יותר מכמה שניות להעמיד את הזין. לקחתי סרגל ומדדתי, אכן הרווחתי עוד שני ס''מ ועתה היה קצה האיבר מרוחק 23 ס''מ מבסיסו. במצב זקור התקשיתי להקיף אותו עם אצבעות כף ידי. כמובן שבהזדמנות ראשונה שיתפתי את ירון בידיעה. 

למחרת הרגשתי מוזר במכנסיים. בלי הטבעת התנדנד הציוד המוגדל שלי לכל עבר. למזלי לקחתי את הטבעת איתי בתיק ובהפסקה הראשונה הלכתי לשירותים לשים אותה חזרה. לא הצלחתי. פגשתי את ירון בדרך לכיתה ואמרתי לו שאני צריך עזרה. קבענו בעוד חצי שעה בשירותים. ירון ניסה אבל זה כאב יותר מדי. הזין שלי נעמד דום ועכשיו לא היה סיכוי להשחיל אותו למקום. ירון התכופף והחל ללקק את הביצים שלי. אחרי שהרטיב אותן מכל הכיוונים הוא הצליח לדחוק את האשכים אחד-אחד דרך הטבעת. הוא אמר לי לחזור לכיתה וכשהזין יירגע להשחיל גם אותו דרך הטבעת. למזלי, דלת הכיתה נמצאת בסופה. הצצתי מהחלון וכשהמורה פנה ללוח חמקתי פנימה, מקווה שאיש לא הספיק להבחין בבליטה הענקית בג'ינס שלי. בהפסקה הבאה כבר סידרתי הכול ומאז לא הורדתי עוד את הטבעת. 
עם הזמן למדתי לשלוט בעצמי והזקפות שהביכו אותי התמעטו. למרות זאת הספידו המלא שלי משך הערות והתעניינות. באחד הימים שמעתי את המאמן אומר לירון שאולי כדאי שאלבש מגן מתחת לבגד הים כדי להחזיק את החבילה שלי באופן שיקטין את התנגדות המים בעת השחייה (כך הוא הגדיר זאת בעדינות,) ירון ענה לו שרק בתחרויות הוא מסכים לכך. 

לא היה דבר שעשיתי ולא סיפרתי לירון. לא היתה החלטה שלא התייעצתי איתו ועקבתי בדייקנות אחר החלטותיו. הוא שאל ובדק כל דבר. הוא עקב אחרי הציונים שלי והכנת שעורי הבית שלי. הוא לא הניח לי והעמיד דרישות בלתי מתפשרות לגבי הלימודים. מעולם לא הסתפק בפחות מהכי טוב וגם זה לא היה מספיק טוב אם זה לא היה 100. באימוני השחייה הוא דחף אותי קדימה והציב לי אתגרים כל יום. את כל זה הוא עשה בסמכותיות אך, כלפי הסביבה, בנועם חברי. לפעמים הייתי רוצה שיהיה קצת יותר קשוח איתי. אהבתי להרגיש שהוא שולט בי ושנאתי להסתיר את זה. אהבתי לשחזר את אותו מפגש ראשון במקלחת כשהוא בעל אותי בכוח, מנצל את גופי רק להנאתו. 
התמסרתי בהנאה רבה למנהיגותו. הוא דרש ממני שלמות בכל מה שעשיתי אך מעולם לא דרש ממני מה שלא ציפה מעצמו. כולם שמו לב לחברות שהתהדקה ולהישגים שהיא הביאה אותי, דיברו שהצמד ירון-יניב צועד לכיבוש העולם. תשומת הלב של הסביבה חייבה אותנו לזהירות ייתר והווטו שהטיל ירון על זיונים בתחומי העיירה שלנו נותר על תילו לאורך זמן רב. 

סוף שבוע בא והלך. אהבתי את הימים הללו בהם יכולתי להיות, ולוא לשעות מועטות, לבד עם ירון. אחרי האימונים, בימי חמישי היה עליי להחדיר את הפלאג הגדול וללבוש גופייה קטנה וצמודה. ברגע שיצאנו מהעיירה, בדרך כלל בטרמפ עם המאמן עד באר שבע, היה עליי לענוד את קולר העור, ולהחליף את הג'ינס למכנס סטרץ' צמוד. לעיתים הזדמן שירות כבר בדרך ולעיתים נסענו ישר לתל-אביב. 
בימי שישי בשעות הבוקר היינו פוגשים את איתי. בפעם הראשונה ירון שלח אותי בחמישי בלילה להשאיר לו פתק עם הכתובת שלנו. 
לא הספקתי לישון הרבה לפני שירון הפך אותי על הבטן והחל לטחון את אחוריי. אני אוהב כל כך שהוא מעיר אותי ככה, אברו הנוקשה קודח במעיי ונשימותיו החמות על עורפי. אחרי טיפול הבוקר הרגיל הכנתי ארוחת בוקר בעוד ירון מגלגל לנו סיגריות. הבעתי באוזני ירון את הספקות האם עלינו לקבל את איתי ככה, עירומים, חששתי שזה ירתיע אותו. ירון אמר שלהיפך, אנחנו צריכים להראות לו שבשבילנו זה טבעי לגמרי להיות עירומים. 
איתי דפק על הדלת בדיוק כשסיימתי להכין את ארוחת הבוקר. פתחתי את הדלת והוא נכנס. בשנייה הראשונה הוא לא ראה אותי כי הייתי מאחורי הדלת ולקח לו שנייה להבין שירון יושב עירום על הספה. ''בוקר טוב,'' אמרתי מאחוריו והוא הסתובב ונרתע ממערומיי. 
''תשאיר את הבגדים שלך ליד הדלת,'' אמר ירון בקול סמכותי ומצווה, ''אצלנו לא נהוג להסתובב בבית עם בגדים, ותעשה את זה מהר,'' הוא המשיך תוך שהוא קם מהספה, ''כי החביתות מתקררות.'' 

ירון לא התעכב לראות אם איתי אכן מתפשט אלה פנה והתיישב ליד השולחן. ניגשתי למטבח להביא את החביתות שהכנתי וכשחזרתי ראיתי את איתי מסיים להתפשט ומתקרב לשולחן, מקופל ממבוכה. הוא מיהר להתיישב, היה ברור שהוא חש שלא בנוח. לקחתי את הצלחת שלי והתיישבתי, כמו תמיד, על הרצפה. איתי הסתכל עליי ושאל למה התיישבתי כך. ''זה המקום שלו,'' אמר ירון, ''רק לצרכי שירות הוא יכול להשתמש ברהיטים.'' איתי הסתכל עליי בשאלה אך התעלמתי. 
ירון ואני אכלנו במרץ אך איתי רק ניקר בצלחת ונראה היה שהוא מתקשה לבלוע. ריחמתי עליו אבל ירון קבע את הכללים. מנקודת מבטי יכולתי לראות שהזין שלו עולה ויורד. החרמנות נאבקה במבוכה. 
זה היה מחזה מרתק לראות את האיבר הבהיר הענק שלו מתמלא ומזדקר לאיטו, מגיע לשיאו ומתרוקן כמעט בבת אחת. השינוי היה ממש גדול. במצב רפוי גדלו היה פחות מרבע מגודלו הזקור. כבר שמתי לב שאצל אנשים שונים היחס בין זקור לרפוי שונה לחלוטין. הזין של ירון, לדוגמא, נשאר עבה גם במצבו הרפוי אבל באורך הוא מתקצר לפחות מהממוצע במקלחות של הבריכה. הזין שלי גם במצב רפוי נשאר גדול ועבה ומקשה עליי להסתירו. 'הוא לא עבד טבעי כמוני,' חשבתי, בעודי צופה בזין של איתי, אותי המבוכה, הכאב וההשפלה מגרים לזקפה נוקשה, אצלו זה מפיל את הזין. 
ירון התעלם לחלוטין ממבוכתו של האורח. הוא שאל אותו איך עבר עליו השבוע. איתי אמר שהמשיך לחפש עבודה ורק יום אחד הוא השיג כמה שעות כשפרק משאית באחת החנויות בסביבה. ירון אמר לו שכדאי שיחפש גם במסעדות. הוא ילמד מהר מאוד להגיש ואם לא, תמיד הוא יכול לשטוף כלים. לשאלתו של ירון ענה איתי שהוא לא חזר לגינה מאז שפגשנו אותו שם. 
''טוב מאוד,'' אמר ירון, ''זה לא מקום בשבילך. אוננת השבוע?'' שאל ירון בטבעיות כאילו שאל מה השעה. איתי המסכן נחנק והתחיל להשתעל. הוא הסמיק והחוויר. כשנרגע לקח נשימה ארוכה ואמר חרישית, ''כן.'' 

''טוב,'' אמר ירון, ''אני רואה שאתה לא יכול לדבר אז רק תענה לי בכן ולא. אוננת יותר מפעם אחת ביום?'' 
''כן.'' 
''יותר מפעמיים?'' 
''כן.'' 
''יותר משלוש?'' 
''רק לפעמים.'' איתי המסכן החליף צבעים כמו זיקית. 
''אוננת לפני הראי?'' איתי התחיל להשתעל וכמעט איבד את נשימתו. ירון קם והתיישב לידו. הוא לקח את ידו ואמר – ''תירגע, אנחנו לא חייבים באמת לדבר על זה, אבל זה מסוג הדברים שבין חברים אפשר לדבר. אני רק רוצה להבין איפה אנחנו בשיקום שלך.'' 
איתי נרגע ופתאום אמר, ''אוננתי והשפרצתי השבוע בכל מקום בדירה שלי ועל כל דבר. אני מפחד שהדוד של השכן שלי יבוא וישאל למה יש כתמים בכל מקום. לא יכולתי להתאפק מהרגע שגיליתי את האורגזמה. אולי אמא צדקה וזה הורס את הבן-אדם.'' 
''שלא תעיז להגיד או לחשוב את זה,'' אמר ירון, ''תשפריץ כמה שאתה רוצה ואל תדאג. כולם מתחילים לאונן עוד לפני גיל חמש-עשרה. יש לך לפחות חמש שנות אוננות להשלים ואחר כך אתה תירגע, רק אל תהפוך את זה לנושא למחשבות מיותרות.'' 

''בוא, נעבור לספה,'' אמר ירון והוביל אותו מהשולחן לסלון. איתי התיישב על הכורסא. ירון השתרע על הספה והדליק סיגריה. תוך שאני מפנה את הכלים יכולתי להבחין כי מבטו של איתי נעוץ בזין הרדום של ירון. הזין שלו, לעומת זה הזדקר והוא ניסה להסתירו בידו. ''קח,'' הושיט לו ירון את הסיגריה, מתעלם במופגן מהזקפה הענקית. איתי אמר שמעולם לא עישן אבל לקח את הסיגריה. אחרי כמה התקפי שיעול מובנים, הוא השתלט על העניין. 
לסיגריה השנייה כבר הצטרפתי אחרי שסידרתי וניקיתי הכול. ישבתי על הרצפה בין הספה לכורסא. לאט-לאט התרווח איתי בכורסא עד שבשלב מסוים חדל להסתיר את הזקפה שלו. ירון סימן לי באצבעו לעבר הזקפה ואני התקרבתי ולקחתי את הזין המתוח אל פי. איתי לא הגיב למגע הראשון אך אחרי כמה שניות החל לגנוח ופחות משתי דקות מאוחר יותר כבר התמלא גרוני בזרעו. 
הוא היה שרוע על הכורסא, רגליו פרושות לפנים בפישוק רחב. ירדתי אל הביצים שלו ושאבתי אותן לפי. שיחקתי איתן ארוכות מגלגל מצד לצד ומועך אותן עם לשוני. איתי גנח ללא הפסקה. ירון נתן לו עוד סיגריה והוא עישן אותה כאילו עשה זאת מתמיד. ירון סימן לי לרדת עוד למטה. הרמתי את רגליו של איתי מעל כתפיי והנחתי אותן מקופלות על גבי. הדרך אל החור הייתה פתוחה ומהר מאוד חפרה לשוני עמוק באחוריו. 
ירון קם ממקומו ונעמד מעל איתי. הכורסא לא הייתה מאוד רחבה כך שירון יכול היה לעמוד מעליה כשהוא מכופף את ברכיו ומניח את כיפת אברו על שפתיו של איתי. איתי פתח עיניים בהפתעה אך לא ניסה להתרחק. ברגע שפתח את פיו לגניחה נוספת תקע ירון את אברו פנימה. הוא החזיק את כיפתו מעבר לשפתיו של איתי ועצר. איתי לא ידע תחילה מה עליו לעשות. ''תחשוב שיש לך ארטיק בפה, תלקק סביב-סביב.'' הורה לו ירון והמשיך להנחות אותו צעד אחר צעד עד שהרגיש שאיתי מוכן להמשיך והחליק מחצית מאברו עד למעמקי הפה המארח. איתי השתנק והתעוות ברפלקס הקאה. הוא ניסה לחלץ את הזין מפיו אך ירון לא הניח לו ורק חזר ואמר, ''שחרר, תרגיע.'' אחרי מאבק קצר נרגע איתי וירון המשיך בהוראות למציצה מושלמת. 

כל אותו זמן חפרה לשוני באחוריו של איתי שרצה עוד ועוד. הוא דחק את אחוריו אליי, פישק את רגליו לרווחה ונע כל הזמן עם אגנו. מדי פעם ניסיתי להחדיר אצבע לאחוריו אך רק בנסיון החמישי או השישי הצלחתי לעשות זאת בלי שהוא ייברח. סובבתי את האצבע כמה פעמים בתוכו והוא הגיב בעוצמה של התנשפויות שנשמעה בבירור למרות פיו המלא בזין. 
הרגשתי את הביצים עולות והכול מתכווץ לקראת פליטה ומיהרתי לקחת את הזין עמוק לגרוני. תוך כדי שהוא יורה את זרעו החדרתי אצבע שנייה לאחוריו מה שגרם לו להשתולל ולאבד את הזין של ירון. ירון שהיה חם עזב את הספה. ידעתי שהוא רוצה לזיין אז זקפתי את רגליי והנפתי את ישבני מעלה מבלי לעזוב את הזין שלי איתי. 
בעודי יונק את טיפות הזרע האחרונות חדר אליי ירון והחל לזיין אותי בעוצמה. מכות אגנו על ישבני נשמעו היטב. איתי פקח את עיניו והסתכל המום על הזיון האלים הזה שקורה ממש בין רגליו המונפות. ירון השפריץ על שנינו. איתי נראה המום ממטחי הזרע שנחתו על חזהו ואני מיהרתי ללקק את זה. ''כדאי גם לך,'' אמר ירון לאיתי, ''זה טעים ומזין.'' איתי עטה פרצוף מזועזע וירון אמר שאין מה למהר, בסוף הוא ילמד הכול. 

בשבוע שאחרי כן חזר איתי והתייצב בדירה. הוא מצא עבודה והרגיש בטוח יותר. ירון שוב שאל אותו אם אונן, חיובי, אם היה בגינה, שלילי, אם עשה סקס עם מישהו, שלילי. הפעם אחרי שהוא גמר פעם ראשונה, השכיב אותו ירון על גבו על הספה כשראשו על משענת היד. בעוד אני מטפל עם לשוני בכל מה שבין רגליו, החל ירון לזיין את הפה שלו. הפעם התמקדו ההוראות בקליטת הזין לפה ולגרון. איתי נראה נלהב עם כל סנטימטר שהצליח לבלוע וכשהיה הזין של ירון כולו בפנים, גמר איתי מרוב התלהבות. ירון המשיך לזיין אותו עד שגמר בגרונו כשהוא שומר את הירייה האחרונה ללשונו של איתי. הבחור נכנס לטראנס. הוא ינק את הזין של ירון בעוצמה. אחרי כמה דקות הזיז ירון את ראשו של איתי ואמר שהוא צריך לצאת לסדר כמה דברים אבל אם איתי רוצה להמשיך למצוץ הוא יכול, ירון ישאיר לו אותי פה. 

ירון אכן יצא כמה דקות לאחר מכן ואילו את הזין שלי שנעלם בגרונו של איתי לא ראיתי יותר מחצי שעה. כשהתעייף הרים איתי את ראשו ובפנים מלאות אכזבה אמר שהוא עושה את הכי טוב שיכול אבל זה כנראה לא מספיק בשבילי. תחילה לא הבנתי אבל אז הוא חזר על דבריו וכהוכחה ציין שלמרות המציצה הארוכה לא גמרתי. 
''סליחה,'' אמרתי, ''אתה מוצץ מעולה, אסור לי לגמור בלי רשות מפורשת וכמעט שלא הצלחתי להתאפק.'' 
''אז אם ירון לא פה אז אתה לא יכול לגמור?'' 
''לא, הוא השאיר אותי בשבילך אז אתה האדון עכשיו.'' 
''אז תגמור,'' הוא אמר וצלל על הזין שלי. לא לקח לי יותר מחצי דקה למלא את גרונו ופיו. 

הוא נשאר עוד כשעה ודיברנו על המון דברים. זו הייתה הפעם הראשונה מזה זמן רב שיכולתי לשבת ולדבר עם מישהו בלי לדאוג שמא אומר משהו שאסור. עם ירון לא היו לי שיחות נפש ועם אחרים לא יכולתי לדבר על מה שקורה לי בתל אביב. דווקא איתי היה פרטנר מעולה לנושאים האלו. מצד אחד הוא היה תמים לגמרי בכל מה שקשור לסקס אך מצד שני מהרגע שגילה שהיה כלוא באובססיות של אמא שלו ואין כל רע בסקס ונגזריו, הוא היה פתוח לגמרי לכל דבר. 

דיברנו על התשוקה הבלתי נגמרת שלי לזין. סיפרתי לו על הלילות שאני ישן עם הזין של ירון בתוכי וכמה אני אוהב את זה, סיפרתי לו על הדרך בה אני מתעורר תחת ירון, סיפרתי מה אני מרגיש עם הלקוחות ואיפה אני כשגברים מזיינים אותי מכל הכיוונים ללא הפסקה. 
הדיבורים שלי חירמנו אותו אך הוא הודה כי קשה לו לדמיין משהו שנכנס לתחת שלו ועוד יותר קשה לו להאמין שזה ייגרום לו להנאה. אמרתי שייתכן והוא לא יאהב את זה, אך אני מכור לזה. כששאל אם אני רוצה לעזור לו לגלות עניתי שאני בטוח שירון יעדיף לעשות את זה בעצמו. אחרי שירון יפתח אותו ואם הוא ירשה, אני אשמח לזיין אותו גם. 
לאורך כל השיחה ישבתי על הרצפה, נשען על הספה. איתי ישב על הכורסה מולי. בהתחלה הוא כיסה את הזקפה שלו אך במהלך השיחה נראה שהוא השתחרר וזקפתו היפיפיה עמדה מולי חשופה ומגרה. נעצתי עיניים בלי בושה ובשלב מסויים אף דיברנו על כמה היא יפה בעיניי. הוא נבוך לרגע אך לא הסתיר. פתאום הוא קם ממקומו והתקרב אליי. הוא אחז בכתפיי, הצמיד אותן לספה, כרע על ברכיו ודחף את הזין שלו לפה שלי. קלטתי אותו בשמחה, לשוני עוטפת ומלווה אותו בדרכו אל גרוני. הוא החל לזיין אותי, תחילה בהיסוס אך לאחר מכן בתנועות חזקות ובוטחות. ידיי שיחקו בביצים שלו ומהר הבנתי שהוא רגיש לכאב ומפחד ממנו. כל לחיצה קלה מיד גרמה לו לסגת והייתי צריך לשמור שלא למעוך את הכדורים הרגישים שלו. 
נהנתי לקבל אותו בגרוני ונהנתי יותר מהיוזמה שנקט, לא היה לי ספק שמהר מאוד הוא יצחק מהאיסורים של אמא. הרגשתי אותו מתקשח לקראת גמירה והצלחתי לבקש לראות אותו גומר. הוא יצא ממני ונשכב על גבו על הספה אחז בזין הענק הבהיר שלו ואחרי שתי תנועות יד ארוכות מהכיפה עד הבסיס, התקשת גבו והוא החל לירות מטח אחרי מטח של זרע תוך השמעת קולות גניחה ויללות רמים. זה היה מגרה כל כך שכמעט וגמרתי רק מלראות אותו. גם הוא התגרה מעובדה שהוא מאונן עם צופים ואחר כך צחקנו על כך שעד לפני שבוע הוא לא אונן בכלל ועכשיו הוא מתגרה מלאונן לפניי. האורגזמה האדירה טילטלה את גופו שניות ארוכות עד שנרגע. ליקקתי את כל הזרע מגופו וינקתי את השאריות מאברו שנשאר זקור. 

המשכנו עוד קצת לדבר ולפני שהלך אמר לי שבשבוע הבא הוא רוצה שירון יזיין אותו בתחת. 
כמובן שסיפרתי את זה לירון. הוא צחק ואמר שנראה לפי איך ילכו העניינים. אולי קודם צריך ללמד אותו לזיין. סיפרתי לו איך איתי זיין את הפה שלי והוא היה מרוצה. 

בשבוע שלאחר מכן הגיע איתי וברגע שנכנס השיל את בגדיו ליד הדלת והתהלך חופשי בדירה מבלי להראות כל סימניי מבוכה. הוא מצא עבודה באיזו מסעדה קטנה שפתוחה רק לצהריים. הוא מגיש ואחר כך שוטף את הכלים. הוא חושב שבעל המסעדה חושק בו אבל הוא עושה את עצמו כלא מבין את כל הרמזים והלטיפות. מצד שני, יש כמה לקוחות שכבר הציעו לו הצעות ברורות. 
ירון נדרך למשמע הדברים. הוא הזהיר את איתי שלא להתפתות לשום הצעה ממי שלא מוצא חן בעיניו. ''אתה לא בנוי להיות זונה, לעמוד בהשפלות ובכאב. אל תיכנס לזה. תסתכל על יניב, ככל שמשפילים אותו יותר כך הזין שלו עומד חזק יותר. ככל שמכאיבים לו ככה הוא נהיה חרמן יותר. אם מכאיבים לו יותר מדי הוא פשוט גומר.'' 
איתי הסתכל עליי במבט שואל כלא מאמין לדברים ואני אישרתי בניד ראש. 
''בכלל,'' המשיך ירון, ''אתה לא נראה לי הומו. בנות לא מציעות לך הצעות?'' 
איתי נראה כמי שחטף אגרוף בבטן. הוא התכווץ, הזקפה שלו התכווצה, פניו האדימו והוא החל לגמגם. 
''תירגע,'' אמר ירון, ''אנחנו רק מדברים.'' 
נראה היה שנסוגנו למפגש הראשון. 
לקח לנו זמן ארוך להבין מה קרה ולהרגיע אותו. יותר לא הוזכר הנושא. 
אחרי שנרגע ליטפנו, פינקנו, מצצנו אבל לא הצלחנו באותו יום להחזיר את הזקפה אל בין רגליו. 

בשבוע שאחרי זה איתי נכנס ועוד לפני שהתפשט הודיע לירון שהיום הוא רוצה שיזיין אותו. ירון הסתכל עליו בפליאה ופרץ בצחוק. ''קודם אתה צריך ללמוד לזיין בעצמך, בכלל, אתה לא נראה לי טיפוס של מקבל בתחת.'' איתי עשה פרצוף נעלב, אבל השאיר את בגדיו ליד הדלת ונכנס עירום לסלון. 
נדלקתי מהזקפה הענקית שהתנדנדה לפניו ובראותו את מבטיי ניגש אליי ודחף את הזין הנוקשה לפי. נראה שהוא רצה להוכיח משהו. הוא לא המתין שאטפל בזין שלו כמו במקרים קודמים אלא פשוט דחף אותו למעמקיי גרוני במכה אחת. 
אחרי שאיתי פמפם את גרוני מספר דקות, התערב ירון והורה לי להתהפך. הסתובבתי כשאני מפנה את אחוריי אל איתי. הוא הצמיד את כיפתו הענקית הרטובה לחור שלי והדף את אגנו קדימה בתנועה חדה. ירון עודד אותו בקריאות התלהבות ואיתי זיין את אחוריי תוך השמעת קולות הנאה רמים. כל הסיטואציה הייתה מחרמנת כל כך שהוא גמר אחרי כמה דקות והתמוטט על גבי. 
אחרי ארוחת הבוקר, תוך שאני מנקה ורוחץ כלים, שמעתי את ירון מסביר לאיתי שעד שלא ינסה להיות עם בחורה, הוא לא ידע מה באמת הוא אוהב. לא שמעתי את כל השיחה אבל המעט שהצלחתי לקלוט נשמע לי מוזר. מה ירון רוצה?? 
יותר לא ראיתי את איתי. ירון הצליח לסדר לו פגישה עם מישהי שהוציאה ממנו את הפחד מנשים. הוא באמת לא היה הומו, ירון צדק.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...