>  >  > 

ירון - פרק י''ב

בשבע בערב יצאנו מהבית. למרות שהיה כבר אמצע אוקטובר האוויר היה חם ויבש. לבשתי נעלי בד שטוחות, כמו נעלי בלט, גופייה צמוד שנגמרה מעל לקורקבן ומכנסי סטרץ' שחורות קצרצרות שהיו קטנות עליי ונמתחו על עורי, מבליטות את הזין שלי כאילו הייתי עירום. לצווארי עדיין היה חגור הקולר וירון לקח עימו את הרצועה. 
הרחובות היו שקטים כשהלכנו לכיוון הגינה. לא ידעתי אם היו לירון תכניות ספציפיות או שרצה באמצעותי לגרות את הלקוחות. כשהגענו לגינה היו רק נערים בודדים. ירון אמר לי שהרוב מגיעים מאוחר יותר אחרי ארוחת השבת המשפחתית. ברגע שחצינו את הרחוב ונכנסנו לגינה, חיבר ירון את הרצועה לקולר והחל להוליך אותי סביב כמו שמובילים כלב לטיול. הלכתי אחריו, תוהה על שאני לא חש כל מבוכה להיות מוצג כך בציבור. פשוט בטחתי בו ורציתי להיות לידו ולשרת אותו גם אם זה יעלה לי קצת בכבודי או בשימוש של זרים בגופי. נדמה לי שזו הייתה הפעם הראשונה שבה היה לי כל כך ברור שאני מוכן לשלם כל מחיר כדי להיות איתו ואפילו לא העלתי בדעתי שכך יהיה שנים רבות. 

הלקוח הראשון עצר לידנו עוד לפני שהשלמנו הקפה ראשונה. היה דיבור קצר ובסיומו ירון נתן לו את קצה הרצועה. הוא הוביל אותי מאחורי הבניין שממול וכך בעמידה בחצר האחורית מצצתי לו. הוא גמר והשאיר לי בפה טעם מר ומגעיל. קיוויתי שהלקוח הבא יגיע במהירות ויוציא לי את הטעם הזה. הלקוח החזיר את הרצועה לירון שכבר מסר אותה לאדם מבוגר שישב על הספסל. האיש רצה שאמצוץ לו שם בגינה אבל ירון לא הסכים כי טען שזה יכול לגרום לצרות עם המשטרה. האיש ביקש שאוביל וחזרתי איתו לאותה החצר ממנה יצאתי. למרות כל מאמציי לא הצלחתי להעמיד את הזין שלו. האיש כעס והחל להכות אותי עם החגורה. כמה שניסיתי לא עזר עד שהוא בעט בי, זרק אותי על הרצפה והלך. כשיצאתי לרחוב ראיתי אותו מתווכח עם ירון אך עד שהגעתי הוא כבר לא היה. 
בחור צעיר הלך על המדרכה מתקרב אלינו בהיסוס. שפת גופו הביע מבוכה רבה. ירון משך אותי לעברו ופנה אליו בחיוך. הבחור התכווץ ונראה היה שהוא עומד לברוח. ירון הרגיע אותו ושאל אם הוא רוצה שאני אעשה לו טוב. הבחור חייך וראיתי את מכנסיו מתחילים להתנפח. ירון שאל מאיפה הוא והוא רק ענה שמזה חודש הוא גר ברחוב המקביל לגינה ואין לו עבודה. מזמן הוא שמע על הגינה הזו אבל אף פעם לא היה לו אומץ לבקר פה. 
ירון משך אותי קדימה מציג אותי לראווה כמי שמציג סחורה. 
''יש לי בשבילך את הפתרון האידיאלי.'' אמר לבחור. ''קח אותו הביתה והוא יגרום לך לחזור לפה כל יום. הפעם לא אקח כסף, תראה את זה כמתנת כניסה לעולם הגברים.'' ירון הושיט לעברו את קצה הרצועה, הבחור היסס. מבטו נדד בין קצה הרצועה אליי ואל ירון. המכנסיים המשיכו להתנפח והוא נע בעצבנות. 
ירון הסיר את הרצועה מקולרי ודחף אותי לעבר הבחור האומלל. 
הבחור הסתובב והחל ללכת. הסתכלתי על ירון והוא סימן לי ללכת אחריו. 
כשהקפנו את פינת הגינה הבחור הסתובב וראה שאני אחריו. הוא עצר והחל לגמגם משהו. ''אל תפחד,'' אמרתי לו, ''אדון ירון שלח אותי איתך ואני אדאג שיהיה לך טוב, אבל אם אתה לא רוצה, רק אלווה אותך עד הבית.'' 
''נעים מאוד אני איתי,'' אמר והושיט לי יד. ''אני יניב.'' עניתי ולחצתי את ידו. 
הוא המשיך ללכת עוד כמה צעדים בשתיקה ופתאום אמר, ''תגיד, זה לא כואב?'' 
''מה?'' שאלתי, למרות שתיארתי לעצמי למה הוא מתכוון. 
''תמיד בחלומות זה נורא נעים אבל אני מפחד שזה באמת כואב, ראיתי כמה תמונות וכולם נראו כאילו נורא כואב להם.'' הוא אמר בשקט מבוייש ונבוך. 
''אתר מדבר על החדירה?'' 
הוא הסתכל עליי מבוהל, ''לא, על היציאה של הזרע...'' 
לא התאפקתי ופרצתי בצחוק, אבל למראהו התחרטתי והשתתקתי. הבנתי שלא רק שיש לי עסק עם בתול אלא הוא גם מפחד מהדבר הכי נפלא בעולם. 
הלכנו בשתיקה עד למרגלות בניין ישן. הוא נעצר והתיישב על חומת הבטון הנמוכה. 
''אימא תמיד אומרת שזה אסור. אסור לי לנעול את הדלת של המקלחת ולפעמים היא שולחת את סבא לשמור עליי שאני לא אעשה את זה.'' 
''אתה מתכוון לאונן?'' שאלתי 
הוא תקע בי שוב מבט מבוהל והיסה אותי. 
''אימא אומרת שאסור להסתכל על הגוף כשהוא ערום, לכן אין לנו מראה במקלחת. היא גם אומרת שכשמחליפים בגדים אסור להוריד הכול אלה כל פעם להחליף חלק אחר כך שלא יהיה מצב של עירום. כדי שאתלבש מהר היא הורידה את כל הדלתות בבית ככה שצריך להחליף בגדים מהר לפני שמישהו יבוא.'' 
''יש לך אחים או אחיות?'' 
''לא.'' 
יש לי כאן מקרה כמעט פסיכיאטרי, האמא בטוח צריכה טיפול... אבל יש חיים גם מחוץ לבית, חשבתי. 
''היית בצבא? 
''לא, לא גייסו אותי כי אמא אמרה להם שהיא צריכה אותי לטפל בסבא, אבל הוא כבר נפטר.'' 
''לא התקלחת אף פעם אחרי שעורי ספורט בבית הספר?'' 
המבט המבוהל חזר וננעץ בי. 
''אימא לא הרשתה לי להשתתף בשיעורי ספורט כי אמרה שהיא לא רוצה שאני אסתובב עירום עם כל הסוטים במקלחת.'' 
''אז מה אתה עושה פה?'' איבדתי לרגע את הסבלנות, ''למה אתה לא עם אימא?'' רציתי ללכת משם, הוא עצבן אותי נורא, אבל מצד שני ריחמתי עליו ואחרי הכול ירון שלח אותי לעשות לו טוב, אז אולי לא לזה הוא התכוון אבל נראה לי שהשיחה הזו חשובה ובמובנים רבים תעשה לו טוב. 
''אימא נפטרה, אין לי אף אחד ובעיר שלי אין עבודה, אז באתי לפה. דוד של שכן שלי נתן לי את הדירה בתקווה שאוכל לשלם לו שכר דירה בקרוב. אני לא יודע איפה לחפש עבודה כי אין לי ניסיון בכלום. כבר כמה אנשים אמרו לי שאני יכול למצוא עבודה בגינה כי אני יפה, אז באתי היום לראות מה יש שם.'' 
''מי שעובד בגינה הזו עושה כל מה אמא שלך אמרה שאסור ואפילו דברים אסורים עוד יותר,'' אמרתי מנסה להתנסח בעדינות שלא להישמע מתחסד אך גם לא לזעזע אותו. 
''אני יודע,'' הוא הפתיע אותי, ''אבל אני כבר עושה כמה דברים שאסור. יש לי במקלחת ראי גדול וכבר ביום הראשון שהתקלחתי שם הסתכלתי על הגוף שלי. עמדתי כמה דקות מול הראי והבולבול שלי התחיל לגדול אז מהר זזתי משם. יש בדירה שאני גר ארון מלא עיתונים עם תמונות מגעילות של בחורות ערומות. בהתחלה לא העזתי להסתכל אבל אחר כך ראיתי שיש בכמה מהתמונות גם בחורים. בפעם הראשונה שראיתי את הבחורים האלו ערומים שוב התחיל הבולבול שלי לגדול. נורא רציתי לגעת בו אבל פחדתי. היום מצאתי חוברת אחת שיש בה בחורים ערומים שעושים כל מיני דברים אחד עם השני. ראיתי שהבולבולים שלהם נורא גדולים אבל אני חושב שאם שלי יגדל הוא יהיה גדול יותר משלהם.'' 
''אתה רוצה שאני אעשה לך מה שהם עושים?'' שאלתי. 
הוא הסתכל עליי במבט מבויש ונד קלות בראשו. מבטו ירד מעיניי למכנסיי ונעצר על הבליטה במכנסיו. 
''זה נעים לך שם שאנחנו מדברים על זה?'' 
הוא הרים את ראשו ושוב היה מבטו מבוהל. ידיו כיסו על הבליטה במכנסיו ולמרות האור הקלוש יכולתי להבחין שהוא מסמיק עד שורשיי שערותיו. 
''זה בסדר, זה טבעי,'' ניסיתי להרגיע אותו, ''שלי גדול וקשה כל הזמן ואני אוהב את זה,'' אמרתי, ''תרגיש,'' לקחתי את ידו והנחתי אותה על הזין הנוקשה שלי שהיה מוסתר מאחורי הבד הגמיש המתוח עליו. 
הוא הניח לי להוביל את ידו, אבל בשנייה שהיא נגעה באברי הוא משך אותה בבת אחת. הוא קם ופנה לכניסה לבניין. לא ידעתי אם הוא רוצה שאבוא אז נשארתי במקומי. הוא הסתכל לאחור ונד בראשו. קמתי והלכתי אחריו. 

כשנכנסנו מצאתי עצמי בדירה קטנה מסודרת ללא רבב כשכל הוילונות מוגפים. זה התאים לטיפוס האובססיבי שגר בה, חשבתי. למרות הריהוט הישן והמהוהה הכול היה נקי ומסודר, אפילו חוברות הפורנו על השולחן בסלון עמדו בערימה ישרה. בעצם היו שם שתי ערימות, הגדולה עם תמונות של נשים ולידה כמה חוברות בודדות של הומואים. זיהיתי אחת כחוברת חדשה וחשבתי שהוא בטח קנה אותה אבל לא רציתי לשאול. 
בחנתי אותו עכשיו, באור מלא. הוא היה נמוך ממני, כ-175 ס''מ, פנים יפות כמו מלאך, לבנות, חלקות עם תווים חדים אבל רכים. 
''בן כמה אתה?'' שאלתי, 
''בן 20.'' הוא ענה. הוא לבש ג'ינס שהיה קצת גדול עליו כך שטישטש את צללית גופו ובו בזמן השאיר מקום לבליטה גדולה בקדמתו. הוא לבש גם חולצה משובצת שכנראה שירתה מישהו אחר שנים רבות כי הייתה גדולה עליו בשני מספרים לפחות. הוא הבחין שאני בוחן אותו ושפת גופו הנבוכה ממילא נהפכה לנסיון להיעלם. 
לא ידעתי איך לגשת אליו כי מצד אחד לא רציתי להבהיל אותו אבל מצד שני הוא הדליק אותי. הצטערתי שאין לי סיגרייה להקל עליו למרות שהוא בטח לא מעשן. 
''יש לך משהו לשתות?'' שאלתי בניסיון לחלץ אותו מהסיטואציה המביכה. 
''תסתכל במטבח,'' הוא אמר לי. 
הלכתי למטבח ופתחתי כמה ארונות עד שמצאתי רבע בקבוק של וודקה. מזגתי מנה כפולה לכוס אחת ואותה כמות של מים בכוס אחרת. לקחתי את הכוס עם הוודקה ונתתי לו. 
''לחיים,'' הקשנו כוסות. הוא היסס. ''שתה הכול בבת אחת, זה יקל עליך.'' 
רציתי אותו עם ראש קל אבל גם רציתי להישאר לגמרי בפוקוס כדי שלא אטעה איתו. 
הוא רוקן את הכוס בבת אחת וכמעט נפל מרגליו, תפסתי אותו וייצבתי אותו במקום. בשנייה ראשונה רציתי להוביל אותו לספה אך מיד החלטתי שלא, אני כבר אוחז בו אז מוטב שלא לנתק מגע. 
נעמדתי מולו, אוחז בשתי זרועותיו. הסתכלתי הישר לתוך עיניו וביד אחת התחלתי לנוע לעבר חזהו. הוא עמד קפוא עם מבט מבוהל בעיניו אך החלטתי שאני ממשיך אלא אם יעצור אותי באופן מפורש. 
ליטפתי את חזהו והרגשתי שהוא מוצק ומלא יותר ממה שציפיתי מבחור שלא עשה ספורט בחייו. ירדתי עם ידי לעבר בטנו מגלה גוף צנום. הוא לא זז. עליתי את הכפתור העליון של חולצתו ופתחתי אותו. הבחור נרעד לרגע אך לא אמר או עשה דבר. אחד אחרי השני פתחתי את הכפתורים עד שהגעתי לאבזם החגורה. הכנסתי יד מתחת לחולצה וליטפתי את בטנו. בשנייה שנגעתי בו הרגשתי רעד עובר בגופו והוא עצם את עיניו. 
משכתי את החולצה ממכנסיו ופתחתי אותה. התבוננתי בגופו בעוד ידי עולה מבטנו לחזהו. עורו היה לבן וחלק כמו של תינוק שלא ראה שמש מימיו. כתפיים רחבות ירדו אל מותניים צרים, גופו עטוי שרירים שהפתיעו אותי. ליטפתי את חזהו המוצק וכשנגעה ידי בפטמתו שוב נרעד גופו אך הפעם נוספה גניחה חרישית. התכופפתי והעברתי את לשוני על פטמותיו, פעם על זו ופעם על השנייה. הוא נשאר לעמוד קפוא על מקומו ורק גניחות חרישיות ורטט על עורו למגע לשוני עם פטמותיו העידו כי גופו חי. 
אחזתי בשתי ידיו, הרמתי אותן והנחתי אותן על עורפו, הוא השאיר אותן במקומן. השיער הדליל בבתי השחי שלו הדיף ריח נקי ולמגע לשוני הוא שוב נרעד. החלקתי מבית השחי אל החזה החלק וירדתי למטה. תוך כדי שלשוני מלקקת את דרכה ממרכז החזה מטה אחזתי באבזם חגורתו ופתחתי אותו. הבחור לא זז. 
רציתי לראות אותו לפני שאגע אז התרוממתי בעוד ידיי פותחות את כפתור מכנסיו. הוא פקח את עיניו והסתכל אליי במבט מלא אימה. חייכתי אליו אך לא אמרתי דבר כדי לא לשבור את הרגע. הוא עמד ללא ניע, ידיו על עורפו, גופו מתוח, עורו הלבן החלק בוהק באור המנורה ופטמותיו זקורות. 
פתחתי את רוכסן הג'ינס והנחתי להן ליפול. גיששתי אחר התחתון להסירו והופתעתי כשגיליתי שלא לבש דבר תחת המכנסיים. לקחתי צעד אחורה והורדתי את מבטי אל מפשעתו. נשימתי נעתקה. מבין שיער ערווה דליל, כמעט כמו של נער שרק החל מתבגר, הצביע ישר לפנים הזין הכי יפה שראיתי בחיי. עבה, ארוך כמעט כמו שלי, ישר כמו סרגל, עורו לבן וחלק, בראשו כיפה בהירה רחבה מעט מהגזע מעוגלת ויפה. היססתי לפני ששלחתי את ידי אל הדבר המדהים הזה. הוא היה כל כך בתולי עד שחבל היה לי 'לקלקל' אותו. תחת הזין המפואר תלה שק שנראה קטן ביחס לגזע שמעליו ובו שני אשכים שמתחו את העור מרוב שמלאו בזרע. 

ידיי גיששו אחר פטמותיו, אצבעותיי עוטפות אותן בעדינות הבחור שב ועצם את עיניו. נשימותיו התגברו ככל שירדו ידיי במורד חזהו ובטנו. הזין הבתול רטט ונוזל החל נובע מקצהו. החזקתי עצמי בכוח שלא לבלוע את הזין הזה, רציתי ללכת איתו לאט כדי לא להפחידו. כשעברו אצבעותיי את קו הטבור שלו והגיעו את שער ערוותו, הוא החל להתנשם במהירות ואברו החל לרטוט באוויר. 
הוא גמר בלי שנגעתי בו, ראיתי את הזין נטען וצנחתי על ברכיי מולו, פי פעור, בדיוק בזמן כדי לקלוט את המתח הראשון. הקפתי בידי את בסיס הגזע בעוד ידי השנייה אוחזת קלות בביצים שלו. 
גופו החל לרעוד בעוצמה בעודו יורה מתח אחרי מתח של זרע לבן ומתקתק. לא רציתי עוד לגעת בזין שלו אלא החזקתי את פי מולו. הצלחתי לקלוט את רוב הזרע אל פי אך חלק נורה מעליו אל אפי וחלק נזל על סנטרי. הגוף הרועד והיללות שהשמיע היו מחרמנים כל כך עד שלא יכולתי עוד להתאפק וברגע שפסק הזין מלירות לקחתי אותו אל פי. 
נבהלתי מהצרחה שהשמיע כששפתיי נסגרו על בסיס אברו הענק שהיה כולו בגרוני. למרות שגמר לירות מטען חורג, היה הזין נוקשה כמו בטון. מבלי לעזוב את האיבר, הסתכלתי למעלה וראיתי שהוא עדיין עם הידיים מאחוריי העורף, עיניו פקוחות לרווחה ומסתכלות ישר קדימה. חששתי שאולי מישהו נכנס אז עזבתי את הזין ושאלתי ''מה קרה?'' אך הוא לא ענה ולא זע. קמתי והובלתי אותו לספה, חשבתי שיהיה לו יותר קל ונוח לשכב ולא לעמוד. 
השכבתי אותו כשהוא מניח לי להובילו ולעשות בו כרצוני. השכבתי אותו על גבו והרמתי רגל אחת על המשענת כדי לאפשר לי גישה טובה יותר. הוא לא הביט בי אף לרגע אלא נעץ מבטו בחלל וברגע שהשכבתי אותו, עצם את עיניו. רגליו היו חלקות ושריריות ותאמו למבנה הגוף האתלטי שלו. תהיתי איך הוא היה נראה אם היה עוסק בספורט ומפתח מעט את הגוף הנפלא שהעניק לו הטבע. 

התכופפתי והתחלתי ללקק את חלקה הפנימי של הירך המורמת. הוא יילל. עליתי עד שפגשתי את האשכים שלו ולקחתי אותם לפה. הוא צרח. שיקשקתי אותם בפי רגע ארוך והוצאתי אותם שומר את לשוני על חלקו התחתון של השק. ליקקתי את המרחב שמתחת לשק, העור החלק היה נעים כל-כך למגע. התקדמתי לעבר החור האחורי שלו כשהוא מלווה את דרכי בייללות. כשנגע קצה לשוני בשפתי החור שלו הוא פתח את רגליו והדף את ישבנו לעבר לשוני. 
מהרגע שיצא מקפאונו, לא חדל עוד מלנוע ולהתפתל. ליקקתי את החור שלו כשהוא מניע את אגנו כמנסה לזיין את עצמו על הלשון שלי. חשבתי שעוד מוקדם להתעסק יותר מדי עם אחוריו אז עליתי חזרה לביצים ומהם לזין שניצב ישר למעלה. לקחתי את כיפת הזין אל פי, מלקק את שפתיה סביב, עולה בחריץ אל החור בראשה ויורד להקפה נוספת. גלשתי עם שפתיי במורד האיבר, עליתי חזרה וירדתי שוב. עם כל ירידה התקדמתי עמוק יותר. הוא ליווה את תנועותיי בתנועות אגנו מזיין את גרוני. הרגשתי את האיבר פועם בתוכי ושוב הואצו נשימותיו. 
כשחבקו שפתיי את בסיסו הוא התפוצץ תוך תנועות אגן מהירות וחזקות. הרגשתי את גרוני מתמלא בחמימות נעימה אך לא הרפתי מבסיס הזין אותו ליוויתי בתנועתו. הבחור גנח ויילל וצרח ומלמל, גופו רועד באורגזמה אדירה. הזין שלו היה כל כך טעים, עורו החלק כל כך נעים בתוכי שלא רציתי לעזוב אותו. 
תוך כדי שהוא פולט לתוכי מוללתי את הביצים שלו בין אצבעות ידי ועתה כשנרגע העברתי את אצבעי בין בסיס השק לחור תוך שאני מעסה קלות את האזור הרגיש באצבע רטובה. מצצתי את הזין הנוקשה מלקק, יונק ובולע את כולו. כשהגיעה אצבעי אל החור שלו הוא נרתע. הרחקתי אותה משם והתרכזתי בזין ובביצים. את מנת הזרע השלישית שתיתי זמן קצר לאחר מכן וברגע שגמר לירות הוא אחז בראשי והרים אותו מאברו. 

הוא ביקש ממני להתפשט, התפשטתי בעודו מתיישב על הספה ונעמדתי מולו. 
הוא שלח יד מהססת ונגע עם קצה אצבעו בזין שלי. נגע והזיז את ידו. נגע שוב והרחיק את אצבעו. הוא הסתכל לתוך עיניי ואני חייכתי אליו. ''אל תפחד, הזין שלי לא נושך,'' אמרתי לו והוא חייך. הוא אחז בזין שלי וסגר את ידו סביבו. הוא קירב אותו בהיסוס לעבר פיו. 
''אתה לא חייב לעשות הכול בבת אחת,'' אמרתי לו. 
הוא לא הגיב אך עצר במקום. 
''יש לך גוף מקסים וזין הכי יפה שראיתי,'' אמרתי בעודו אוחז באברי. ''אתה לא חייב להמשיך עכשיו, נוכל לעשות זאת בפעם אחרת, אל תדאג, אדבר עם ירון שלא ייקח ממך כסף.'' 
הוא עזב את הזין שלי אך לפני שהספקתי לזוז הוא אחז בו שוב, משך אותי אליו והעביר לשון רטובה על ראש הכיפה. אחרי ליקוק אחד הוא נסוג והניח לזין שלי. 

''תודה,'' הוא אמר בקול רועד, ''אבל אתה לא נהנת בכלל.'' 
''טיפשון,'' אמרתי לו,'' אין דבר שמהנה אותי יותר מלראות, לשמוע ולחוש גבר שנהנה ממני. נהנת לא?'' 
''מאוד,'' הוא ענה 
''אתה רואה?'' 
''אני מותש,'' הוא אמר ונשכב חזרה על גבו. 
הזין שלו איבד מנוקשותו והיה מונח על ירכו, אלמלא הסיטואציה המיוחדת, לא הייתי מניח לו. 
''אתן לך לנוח ולעכל את מה שקרה,'' אמרתי. ''תזכור, זה טבעי שהזין מתקשה מגירויים שונים, זה טבעי לגמרי לאונן ואם תחליט שאתה רוצה גברים ולא נשים, גם זה בסדר. אין לך מה לפחד או להתבייש מאף אחד ומשום דבר. אתה חתיך מדהים עם גוף שרבים היו מוכנים להרוג בשבילו, עם זין ענק ויפה, בקיצור, תלמד לאהוב את הגוף שלך.'' 
הוא עצם את עיניו ואני משכתי עליי חזרה את המכנס הקטן והגופייה הצמודה ופניתי ללכת. 
הגעתי חזרה לגינה מעט לפני חצות. ירון לא היה אך הגיע מיד אחריי. סיפרתי לו את כל מה שקרה והוא אמר שאנחנו צריכים לדאוג לאיתי. 
אחרי חצות לערך הגיע לקוח קבוע של ירון והוא הלך איתו. לפני שעזב אותי הוא קשר חזרה את הקולר לצווארי ואת הקצה השני לעמוד של פח זבל שהיה במרכז אחת הצלעות של הגינה. הוא הורה לי להתהלך מצד לצד עד למתיחה של הרצועה. כמובן שאם יבוא לקוח מעוניין אני צריך לסכם על מחיר וללכת איתו. 
אחרי כמה דקות ראיתי רכב המקיף את הגינה כשרוב הנערים שהיו מתרחקים ממנו, ואילו אל האחרים הוא לא מתייחס. הוא הגיע אליי ונעצר. אחרי שהסתכל עליי ארוכות, יצא מהרכב גבר כבן שלושים וחמש. הוא ניגש אל העמוד, התיר את הרצועה והחל ללכת. עמדתי במקום ולא הלכתי אחריו. הוא הסתובב והסתכל עליי במבט מאיים. הושטתי את היד כמו אומר, 'את הכסף.' הוא לקח את קצה הרצועה והיכה בעוצמה על ידי. לא הזזתי את היד רק אמרתי שהוא צריך לשלם לי קודם. הוא הוציא כסף מכיסו ושם ביד שלי. הלכתי אחריו לחדר המדרגות בו היה מזרון על הרצפה. כבר בדרך הוא אחז בקולר שלי וניתק ממנו את הרצועה. עכשיו כשהיא חופשית בידו הוא החל להכות על רגליי ועל גבי תוך כדי הליכה. הוא גרר אותי אחריו, מחזיק את הקולר כך שהתקשתי לשמור על הליכה בקצב שלו וכמעט שמעדתי. הוא זרק אותי על המזרון ושריקה של הרצועה חתכה את האוויר. בגלל החושך לא ראיתי לאן היא מכוונת והיא פגעה בדיוק בין רגליי. התכווצתי מכאב והוא התנפל עלי והוריד ממני בגסות את מכנסיי. אין לי ספק שאם לא הייתי לובש מכנס אלסטי, הוא היה נקרע באותו רגע. כל אותו זמן הוא לא הפסיק לקלל אותי ולכנות אותי 'זונת רחוב עלובה', 'כלב מלוכלך', 'עכברוש מפיץ מחלות' ועוד כינויי חיבה מהסוג הזה. הוא חזר ואמר שצריך לאסוף את כל הזונות כמוני ולהרוג אותם. האלימות המילולית שלו לא פיגרה אחרי המכות. 
האיש המשיך להכות על כל גופי כשידו מגששת לעבר החור שלי. הרגשתי את האצבע העבה שלו חודרת לאחוריי ומיד הוא הכניס אצבע נוספת. ניסיתי להגן על פניי מהמכות והתקפלתי על המזרון מסתיר את ראשי בין ידיי. האיש הוציא את ידו מהתחת שלי ותפס את הביצים. הוא מעך אותן בכוח רב כמה פעמים עד שייללות של כאב נפלטו מפי. הוא משך את השק שלי בכוח לאחור ולמעלה מאלץ אותי לעלות על ברכיי בעוד מצחי על המזרון וידיי מגינות על ראשי. החדירה הייתה ברוטאלית וכואבת. היה לו זין ענק ועבה והוא החדיר אותו בבת אחת עד הסוף. הזיון האלים הזה נמשך נצח עד שבנהמות של חייה הוא מילא אותי בזרע. אחר כך הייתי צריך לנקות ולמצוץ את הזין שלו כשהרצועה ממשיכה להכות על גבי והתחת שלי. מדי פעם פגע קצה הרצועה בשק הביצים שלי עד שבאחת הפגיעות האילו איבדתי שליטה וגמרתי. 
כשהוא הבין שגמרתי הוא הפסיק להכות אותי וצרח עליי שאני כאן לשרת אותו ולא כדי להנות. הוא החזיק את הראש שלי בשתי ידיו ותקע לתוכי את הצינור העבה שלו, ששב והתקשה, עד שמעך את האף שלי לתוך שיער ערווה קשה כמו ברזלית. הוא זיין את הגרון שלי באלימות נוראית, חוסם לחלוטין עם אברו הענק את דרכי הנשימה שלי. לא עזרו שום טכניקות, לא הצלחתי לנשום. הרגשתי שאני נחנק וניסיתי להחלץ מידיו אך זה רק הרגיז אותו יותר. פחדתי שאני הולך להיחנק למוות, בפרט שהדיבורים שלו על להרוג זונות כמוני לא פסקו לרגע. 
כנראה שהתעלפתי כי פתאום הוא החזיק אותי בשיער ראשי, ידו מכה קלות על לחיי. ברגע שהרגיש שהתעוררתי שבה התקיפה על גרוני בכל עוצמתה כשהוא מודיע לי שלא אוכל להימלט עוד מגורלי אל עילפון החושים. עכשיו הוא הקפיד להוציא מדי פעם את הזין שלו ממעמקיי גרוני רק במידה שאיפשרה לי נשימה חטופה. 
כשגמר עמוק בתוכי, הוא שב והחזיק את אברו נטוע במעמקיי גרוני. למזלי, הצינור איבד מייד מקושיו וגודלו וכך עד שנגמר לי האוויר כבר יכולתי לנשום סביבו. 
לפני ששחרר את ראשי שבה ידו ואחזה בביצים שלי ושוב הוא משך אותן עד שאחוריי הונפו למעלה. הוא הוריד את מצחי חזרה למזרון, הרים עוד את אחוריי עד שרגליי עמדו ישרות והורה לי לא לזוז. עמדתי קפוא מפחד לא יודע מה זומם הסאדיסט הזה על החור שלי המונף פתוח לפניו. שמעתי אותו מסדר את מכנסיו ולפתע הוא אחז בביצים שלי ומעך אותן עד ששמע את היללה שנפלטה בין נשימותיי המהירות. הוא חש בפעימות הזין שלי והתחיל לצחוק. 
''אתה אוהב שמכאיבים לך הא?'' 
''לא,'' לחשתי. 
''לא, מה?'' 
''לא, אדוני.'' 
''שקרן, תראה איך הזין שלך קופץ ונהנה. עוד רגע תגמור שוב.'' 
''סליחה, אדוני, הזין שלי אוהב שמכאיבים לי, אדוני, אבל אני פוחד מכאב.'' יללות נפלטו מפי בין המילים כשהוא הגביר את הלחץ על הביצים שלי. 
''אתה טוב, לא כמו כל הזונות הרכרוכיות פה שצורחות לאמא שלהן עוד לפני המכה הראשונה. לפחות אתה יודע לקבל מכות כמו גבר ולבלוע זין של גבר אמיתי עד הסוף. אני חוזר מחר, חסר לך שלא תהיה פה, אתה תהיה?'' 
''לא יודע אדוני, תלוי אם האדון שלי יביא אותי.'' 
הוא עזב את הביצים שלי ושמעתי רשרושים. פתאום הוא תקע שתי אצבעות בחור שלי, הוציא אותן מיד ודחף משהו גלילי. 
''כשהאדון שלך ייראה מה השארתי לו פה הוא בטוח יביא אותך כל יום. יאללה, בוא ואחזיר אותך לעמוד שלך.'' 
התרוממתי, מכווץ חזק את החור שלי כדי להחזיק את מה שהוא תקע שם ולמנוע ממנו להיעלם אל תוך מעיי. 
הוא אחז בקולר והחל לגרור אותי החוצה כשמכנסיי עוד בגובה ירכיי. ולמזלי כשהוא עצר ביציאה מחדר המדרגות כדי לחבר את הרצועה לקולר.משכתי אותן מהר למעלה ותוך כדי כך שלפתי את הגליל מאחוריי. הוא הבחין בכך והורה לי ללקק ולנקות את הגליל כדי שלא אלכלך את היד של האדון שלי. ליקקתי את גליל השטרות, היה לו טעם של הזרע שלו, ודחפתי אותו לנעל שלי. הוא הוביל אותי חזרה לעמוד וקשר אליו את הרצועה. 

ברגע שהוא התרחק ניגשו אליי שני נערים ושאלו לשלומי. אמרתי שאני בסדר. 
''מה, הוא לא היכה אותך?'' שאל אחד. ''אותי הוא כמעט הרג פעם במכות,'' אמר השני. 
''הוא הכה אותי עם הרצועה,'' אמרתי, ''אבל אני בסדר.'' 
הם הסתכלו עליי כמו על משוגע והתרחקו. 

התהלכתי הלוך וחזור בטווח הרצועה מחפש את ירון בעיניי אך הוא לא היה בגינה או בסביבותיה. רכב עם שני צעירים עצר והם קראו לי להתקרב. הגעתי עד קצה הרצועה ונעצרתי. 
''כמה?'' 
''למה?'' 
''כפול.'' 
''200'' 
''בוא.'' 
''איפה?'' 
''פה קרוב.'' 
''יש שם מקום,'' אמרתי והצבעתי על חדר המדרגות ממול. 
הם החנו את הרכב. אחד מהם הגיע, שילם והתיר את הרצועה. דחפתי את הכסף לנעל והלכנו לחדר המדרגות. הם התחלפו בצדדים מספר פעמים עד שגמרו. 

כשיצאתי, חיכה ירון ליד העמוד. 
''שמעתי שהיית עם הסאדיסט, אתה בסדר?'' 
''כן, אדוני, זה לא היה נורא.'' 
''ידעתי שאם יש מישהו שיכול לשרוד אותו זה אתה. בטח ראית שכולם כבר בורחים ממנו.'' 
''הוא רוצה שאחכה לו פה מחר.'' 
''כמה הוא נתן לך?'' 
''לא יודע,'' אמרתי והוצאתי את הכסף מהנעל. 
ירון הסתובב בגבו אליי, ספר והכניס את הכסף לכיסו. 
''חוץ מהסאדיסט עם כמה עוד היית?'' 
''רק שני בחורים, רצו כפול. ביקשתי 200.'' 
ירון נראה מרוצה ממני. הוא לקח את הרצועה בידו והחל להוביל אותי סביב הגינה. לא הבנתי ממה הוא מרוצה כל כך ובשביל מה סיבוב הניצחון הזה. הוא שאל מישהו על השעה ונענה כי כבר ארבע וחצי. 
'אם אנחנו לא פונים הביתה עכשיו כנראה שאין לנו תכניות למחר,' חשבתי.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...