>  >  > 

ירון - פרק ט'

יום שישי היה יום שקט בגינה ולמחרת עם האוטובוס האחרון תיכננו לחזור הביתה. יוסי ושרון יצאו לעבוד עם חשיכה אבל ירון הודיע שאנחנו לא יוצאים. אחרי שהם הלכו הוא שאל אותי אם אני רוצה להזדיין עוד או שהספיק לי השבוע הזה. חשבתי שהוא מתכוון להזדיין איתו, זה היה לי מוזר שהוא שואל, אבל עניתי שלעולם לא יספיק לי. הוא צחק, הלך לחדר וחזר לבוש עם ג'ינס וטריקו מודפס. הוא זרק לעברי ג'ינס וטריקו ואמר לי להתלבש. הג'ינס היה די צמוד והזין שלי, מונח מעל הביצים הקשורות ברצועה המפרידה, יצר בליטה מרשימה בקדמתו וצנח לאורך רגלי השמאלית. אחרי כל כך הרבה זמן שהיה זקור השבוע, הוא לא שב להתכווץ לגודל הקודם גם כשהיה במנוחה אלא נשאר גדול משמעותית. הסתכלתי על עצמי בראי וירון, שכאילו קרא את מחשבותיי, אמר שעכשיו אני אמשוך הרבה יותר תשומת לב עם הספידו.
ישבנו ועישנו. כשהסיגריה שנפגשה עם שאריות הכדור שעוד הסתובבו בדמי, גרמה לי להרגיש חסר משקל והסירה את כל המגבלות שלקחתי על עצמי בהתמסרותי למרותו של ירון. פיטפטנו בחופשיות כאילו היינו חברים וותיקים, למרות שזו הפעם הראשונה שדיברתי איתו ככה, בכיף. תמיד הוא היה בוגר ממני בבית הספר. בשחייה הוא היה האלוף והרגשתי שיש לי זכות גדולה כל פעם שהפנה מילה לעברי. במלתחות הוא היה הגבר שרציתי, גם כשעוד לא ידעתי להגדיר זאת כך, ובשבוע האחרון הוא היה הבוס אותו שירתי.
לפני שיצאנו אמר ירון שאם אני רוצה אני יכול לקחת איתי כמה עזרים כמו רצועות גוף, או קולר וכדומה. ''זה יגדיר מה אתה מחפש ובאיזה סוג פעילות אתה מעוניין.''
לקחתי קולר עור וירון קשר אותו על צווארי. ירון לקח מין טבעת גומי רחבה והשחיל אותה על זרועו השמאלית. ''זה סימן שאני אקטיבי ומעדיף לזיין ולא שיזיינו אותי.'' הסביר לי.
''אני דווקא רוצה שיזיינו אותי וכמה שיותר.'' אמרתי לא מאמין למשמע אוזניי ומיד ענדתי אחת כזו על זרועי הימנית.

יצאנו מהבית כשירון לוקח כמה סיגריות שהכין לאחר כך. ''אנחנו הולכים למסיבת זיונים,'' אמר לי ירון. ''זה מקום שבחורים באים כדי להזדיין בכיף עם מי שבא להם. אתה יכול להסתובב לבוש או ערום, אתה יכול להזדיין או לא, מותר לך להגיד לא למי שלא נראה לך ולגשת למי שמדליק אותך. סקס, זיונים, מציצות, שתן, הכול הולך אם יש הסכמה הדדית. כמובן שאין שום כסף מעורב חוץ מהתשלום בכניסה.''
''איזה סוג אנשים מגיע לשם? כמו הלקוחות שלנו?''
''בכלל לא,'' ענה ירון.'' מגיעים אנשים שאוהבים גברים, בעלי מקצועות מכל הסוגים, אנשים שרוצים להזדיין בלי התחייבויות ויכולים להרשות לעצמם לעשות את זה בכיף בלי למהר ולחזור הביתה.''
''נראה לי שיהיה מעניין.'' הערתי בשמחה.
''תנצל היטב את הערב כי מחר חוזרים הביתה ולא יהיה לך עם מי להזדיין.'' אמר ירון. ''נדבר על זה בדרך חזרה, אבל ברור לך שאיש בעיירה לא יודע מה אנחנו עושים כאן ואם יידעו סביר שנמצא את עצמנו עם צוואר חתוך מאחורי הקצביה.''

הגענו לסמטה שתחילה נראתה נטושה אך כשנכנסנו ראיתי תנועה בקצה. אנשים עמדו ושוחחו, חלקם נעלמו לתוך מבנה חשוך. עברנו את דלת המבנה וירון שילם שתי כניסות. קיבלנו מנעולים וירון הוביל אותי לאזור הלוקרים. הוא פתח דלת שלא הייתה נעולה, רוקן את הכיסים, תלה את המנעול עליה ולקח את המפתח. ''אתה יכול כבר להשאיר את הבגדים בתא או לא. בכל מקרה תנעל תא אחד והוא שלך עד שנצא. אני רוצה לעשות סיבוב קודם.'' אמר והתרחק.
החלטתי להשאיר את הבגדים, התפשטתי ונעלתי את התא. יצאתי כשלגופי קולר, על זרועי הימנית הרצועה המסמנת את העדפותיי, טבעת שמבליטה את הזין והביצים ורצועה שמפרידה בין הביצים שלי. ירון הזהיר אותי בדרך שהקולר עלול להביא להתנהגות מעט שתלטנית כלפיי, הוא הזכיר לי שבכל מקרה אני יכול לסרב ולהמשיך בדרכי.
היו במקום מספר חללים מלאי מזרונים עבים. ריח של זרע היה באוויר והכל היה מלא סקס מכל הסוגים והכיוונים. בחיים לא דמיינתי כל כך הרבה בחורים מדהימים במקום אחד כשרק סקס בראש שלהם. כמות הזקפות שהתנופפו באוויר גרמה לי לקוצר נשימה. ידיים נשלחו אליי ונגעו בי ללא הפסק כשמוקד המשיכה היה כמובן הזין שלי, שהזדקר נוקשה לפניי. התאורה הסגולה נצנצה על טבעת המתכת שענדתי על בסיס הזין ונוכחותה בלטה יותר מהרגיל.
יד מלאה בקרם נשלחה אל אחוריי וחדרה לחור הרעב שלי. לא עצרתי, חשבתי שאני רוצה להכיר את הסביבה קודם.

באחד החללים ראיתי לראשונה בחיי מין נדנדה מעור שעליה שוכב בחור, רגליו וידיו קשורת לשרשראות היורדות מהתקרה. בחור אחר זיין את התחת שלו המוצג לראווה, אחר זיין את הפה שלו כשאנשים סביב שולחים ידיים. קינאתי בו ורציתי לשכב שם במקומו. בחלל אחר היה מין דרגש שהזכיר לי את זה שבקולנוע. הוא היה ריק אך אחרי רגע הגיע זוג כשאחד נשכב על הדרגש והשני התחיל לזיין אותו מאחור. מישהו ניסה לחדור לפיו אך נדחה בתנועת יד והתרחק. אחר הגיע ומיד הזין שלו נעלם בגרון של השוכב על הדרגש. בפינת החלל הייתה אמבטיה גדולה ובאותו רגע לא הבנתי מה היא עושה שם.

סיימתי את סיבוב ההיכרות וחזרתי לאזור התאים. ירון סיים בדיוק להתפשט והוציא סיגריה. ''הגעת בזמן.'' אמר ונתן גם לי אחת. ''בוא נשתה משהו שלא נתייבש.'' הוא אמר. הדלקנו את הסיגריות ופנינו לבר קטן. ירון לקח בירה ואני ביקשתי תפוזים. ירון אמר משהו לברמן שחייך והגיש לי כוס מיץ תפוזים. זה היה קצת מר אבל ירון אמר לי שזה בגלל הסיגריה. התחושה להסתובב חופשי עירום עם זקפה זקורה בין כל כך הרבה אנשים הייתה מדהימה. חשבתי שאני לא רוצה יותר להתלבש לעולם. רציתי לשבת קצת לפני שאני מתחיל בפעילות. הסתכלתי סביב אך כל הכורסאות היו מלאות. על זו הקרובה אליי ישב בחור שרירי, רחב כתפיים, שלמרות שישב ניכר היה שהוא גבוה. עיניו ניצצו בתאורה הקלושה כמו שני פנסים. רגליו השריריות היו שלוחות קדימה כשזין ענק ניצב ישר למעלה בין ירכיו. חייכתי והוא חייך אליי חיוך מאיר.
''אפשר לשבת?'' שאלתי.
''בבקשה.'' הוא אמר. התיישבתי על הזין שלו שהחליק לחור המשומן שלי עד שישבתי על מפשעתו. הוא פלט גניחה ארוכה שליוותה את דרכי למטה. הצעתי לו מהסיגריה והוא קיבל אותה בשמחה. סיימנו לעשן והצעתי לו מהמיץ. הוא לקח לגימה, ''רק מיץ תפוזים אהה? ממזר קטן שכמוך.''

כשרציתי לקום ממנו הוא לא נתן לי, הוא התרומם יחד איתי והפך אותי כך שהייתי עם הברכיים על הכורסא, חזי נשען על ראש משענת הגב. הוא נעמד מאחוריי והחל לזיין אותי חזק. מספר בחורים נעמדו מולי מעבר לספה. בחרתי את הזין הכי יפה ותפסתי אותו. משכתי אותו לעברי ותוך שניות הוא היה עמוק בתוכי. הייתי ברקיע השמיני. מישהו התכופף והכניס את הראש תחתיי. הוא ליקק את הביצים שלי והכניס אותן אחת-אחת לפיו. אם הפה שלי לא היה מלא הייתי צורח מעונג. הוא ניסה למצוץ לי את הזין אבל לא ממש הצליח לקלוט אותו לפיו ונסוג.
הבחור שבאחוריי טחן אותי בעוצמה וללא הפסקה. הוא נכנס לתנועה בקצב אחיד ואברו נע בתוכי כפיסטון בבוכנה. שלושה בחורים מילאו את גרוני בזרע לפני שהבחור שמאחור יצא. הוא תפס בקולר שלי והעמיד אותי. רק עכשיו ראיתי כמה באמת הוא גדול ושרירי.
''בוא, אני צריך להשתין.'' הוא הוביל אותי לאמבטיה והורה לי לעמוד על ברכיי. לקחתי את כיפת הזין שלו לפי וסגרתי היטב את השפתיים סביב שוליה. הזרם החזק נמשך ונמשך וכבר חששתי שאני הולך לטבוע עד שהוא נגמר. הוא שלף אותי מהאמבטיה ולקח אותי לנדנדה שהייתה פנוייה. רציתי לנשק אותו משמחה כשהוא איבטח את רגליי לשרשראות. שמחתי גם שהשאיר את ידיי פנויות.
הוא החל מיד לזיין אותי, כשהוא מניע את הנדנדה כדי להעצים את תנועת הזין באחוריי. שלחתי את ידיי לצדדים, אוחז בביצים, זקפות, ישבנים, כל מה שעבר בגובה הידיים שלי. מצצתי פעם מצד זה ופעם מצד שני והייתי באקסטזה של הנאה. ידיים טיילו על בטני וחזי, צבטו בפטמותיי, גיששו בסקרנות סביב הביצים שלי, מיששו את זקפתי. מדי פעם התכופף מישהו ומצץ לי את הזין שלהט כמו ברזל מלובן. מטחי זרע הומטרו על גופי מכל הכיוונים, נורו בתוך מעיי וגרוני. לא יודע כמה שעות שכבתי שם על גבי. הבחורים התחלפו כל הזמן, אחד יותר חתיך מהשני. הייתי באקסטזה שהשכיחה ממני את העולם שמעבר למעגל החתיכים סביבי. זה נמשך ללא הפסקה עד שאותו אחד גדול הגיע והוציא אותי משם.
''אתה בטח צמא.'' אמר ולקח אותי לבר. כשהביא לי מיץ תפוזים ''כמו קודם'', התיישב לידי והתחיל לשאול מאיפה אני. אמרתי שאני גר בתל אביב, הוא שאל אם יש לי טלפון שיוכל לפגוש אותי. לרגע לא ידעתי מה לומר אך הוא הבין.
''אתה גר עם ההורים?''
''כן.'' עניתי.
''חבל, אבל לפחות פה אנחנו יכולים להיפגש.'' התנשקנו ארוכות והוא אמר שצריך ללכת כי הוא עובד עוד מעט. הוא הלך ואני קמתי מהכורסא. פניתי לחזור לאזור האקשן. הלכתי שלושה צעדים לתוך החלל הראשון כשבחור שעמד בצד תפס את הקולר שלי ומשך אותי אליו.
''היי כלבלב,'' הוא לחש באוזני, ''מה אתה אוהב לעשות?''
''כל מה שתרצה.'' עניתי.
''אתה רוצה להיות הזונה שלי?''
''אני הזונה של כל מי שמחזיק בקולר הזה.'' הוא תפס את שתי הביצים שלי בידו ומעך אותן. ''אני רואה שאת אוהבת שמכאיבים לך.''
ידו גיששה אחרי הפטמות שלי והוא החל לצבוט אותן בכוח. אנחה נפלטה מפי וגרמה לו לצבוט חזק יותר. ''בואי נראה למה את מסוגלת.'' אמר.
הוא עזב את הקולר ואחז בביצים שלי. הוא החל לפלס דרך כשהוא גורר אותי אחריו בביצים. בדרך הוא מילא את ידו בקרם שהיה בקערות שהיו תלויות על הקירות. הגענו לדרגש והוא השכיב אותי עליו. את היד מלאת הקרם הוא העביר לאורך החריץ שלי, מורח אותו היטב מכל הכיוונים, גולש לאט לעבר החור. הוא הביא עוד קרם ולא הבנתי בשביל מה צריך כל כך הרבה. הוא לא טרח להכניס אצבע ראשונה אלא ישר נכנסו שלוש אצבעות. הן החליקו בקלות פנימה ובעקבותן הרביעית. רק כשהצטרפה החמישית הבנתי שהוא רוצה להכניס לי את כל היד. היו לו ידיים גדולות והתחלתי לחשוש. הרמתי את הראש להגיד משהו אבל הוא חתך אותי מיד. ''את זונה או תינוקת? תשכבי בשקט ותקבלי את היד שלי כמו מקצוענית.''
''היי אתה,'' הוא פנה לאחד החתיכים מקהל הצופים, ''תקע לה את הזין הענק הזה שלך בפה שיהיה לה מה לעשות בזמן שאני משחק פה קצת.''
זין ענק הופיע לפניי. מלא אך נפול למטה, כיפתו לפחות 20 ס''מ נמוכה מבסיסו. עכשיו היה לי אתגר לעסוק בו. לקחתי את הזין הנפול אל פי ואחזתי בביצים הכבדות שתלו תחתיו. מצצתי אותו לתוכי כמו שמוצצים ספגטי. הוא החליק פנימה תוך שאני מקרב אותו אליי במשיכת שק האשכים שלו. הזין הגיע לפתח גרוני, עדיין רך לגמרי. צירפתי תנועות בליעה ליניקה ותוך רגע גלשה הכיפה עמוק לתוכי. מעולם לא היה לי זין רך עמוק כל כך בגרון וזה הרגיש נפלא. בעליו של הנחש הזה גנח בקול רם והודיע לכל מי שהיה בסביבה שהוא מקבל את המציצה של החיים. הוא לא הפסיק לגנוח ולהלל את יכולותיי והגביר את המוטיבציה שלי לעשות לו יותר טוב.
היד שחתרה באחוריי הונעה ללא ספק ע''י מקצוען. הוא החדיר את חמש האצבעות כמעט ברצף והחליק אותן פנימה עד שחש בהתנגדות. הוא עצר וליטף את התחת שלי אומר לי להרפות ולשחרר. אחרי עצירה ומשחש את השריר מרפה את הלחץ על ידו, נע שוב פנימה עד שנתקל שוב בהתנגדות. בכל פעם הוא עצר כשהלחץ המותח את שריר הסוגר היה קרוב לבלתי נסבל, על סף הכאב. בכל פעם נדמה היה לי שהנה הוא עומד לקרוע את החור שלי אבל הוא עצר. אכן, הייתה לו כף יד גדולה, אך סבלנות ונחישות גדולים לא פחות.
לזין שבגרון שלי לקח זמן להגיב, בניגוד לתגובה הקולנית של בעליו. אחרי עבודה קשה הוא החל להתמלא וכשזה התחיל זה כבר לא נעצר. שפתיי היו צמודות לבסיסו כך שככל שגדל, גלש עמוק יותר לגרוני.
''תנשום דרך הפה.'' לחש לי מישהו שצפה מהצד. לא נראה לי הגיוני אבל ניסיתי, שחררתי את אחיזת השפתיים בבסיס, פתחתי את פי ונשמתי. אכן האוויר מצא דרכו סביב הזין ומילא את ראותיי. המשכתי לעבוד עליו ברצף של תנועות בליעה עם גרוני ועבודת לשון מסיבית על החיבור בין הזין והביצים שלו.
מאחור המשיכה היד לחתור פנימה. ''הגענו לרגע האמת,'' הוא אמר לי, ''עכשיו תשחרר הכול, תן לשריר שלך חופש.'' הוא ליטף כל הזמן את גבעות התחת שלי וידו החמה הרגיעה אותי. ''אני אחכה עד שתשחרר באמת.'' הוא אמר ושנייה אחר כך הרגשתי דחיפה חזקה ושחרור מוחלט לאחריה. הקהל סביב התרגש כל אחד בדרכו. חלק הריעו ואחרים מילאו את גבי בשפיך שנזל על גופי. ''עכשיו תסגור.'' הוא אמר. התחלתי לכווץ את שריר הסוגר כמו שלמדתי מהנערה יום קודם. כיווצתי עד שהרגשתי את החור שלי מחבק את ידו. כף היד הייתה כולה במעיי. הוא סגר את כף היד לאגרוף והחל להניע אותה בתוכי תוך שהוא מסובב אותה מצד לצד.
הזין שבגרוני כבר היה קשה לגמרי. הוא טלטל את צווארי כשהחל לפעום. פתאום שמעתי את קולו של ירון מאחוריי. ''היי, אל תקרע לי אותו.''
''הוא שלך?'' שאל בעל היד ששכנה באחוריי.
''הוא הזונה שלי, העבד שלי.''
''סליחה, הוא נראה מסתובב חופשי.''
''אין בעיה כל עוד אתה משלם לי על השימוש.''
התפלאתי על דבריו, הוא אמר שפה אין כסף. הרגשתי את היד זזה ושמעתי את ירון אומר, ''לא ככה, תישר את הרגלים ותפשק אותן, כל זמן שאתה משתמש בתחת של הזונה שלי, התחת שלך צריך למלא את מקומו בשירות הציבור.''
אחרי רגע הרגשתי תנועה חדה של היד שבאחוריי. רציתי לראות מה קורה שם אבל המוט ששיפד את גרוני החל לנוע פנימה והחוצה. חשבתי שבטח ככה מרגיש החזיר ההוא מהסרטים כשמוט עובר דרך הפה והתחת שלו לצלייה. הזין יצא מתוכי בתנועה רצופה וארוכה, הוא עצר כשרק הכיפה בין שפתיי וחזר פנימה. הוא חדר את פתח גרוני והמשיך לגלוש פנימה. הספיקו לו שלוש תנועות כאלו עד שעצר וגרוני התמלא חמימות נעימה. הוא התרכך מיד ויצא ממני רפוי כמו שנכנס.

הרמתי ראש והסתכלתי לאחור. הבחור שידו טבועה בתוך אחוריי, עמד כפוף כשירון מזיין את הפנים שלו בתנועות ארוכות ומהירות. מאחור זיין אותו בחור נמוך ושרירי שהשקיע הרבה מאמץ ונע במהירות גופו נוטף זיעה.
ירון והשני טחנו את הבחור שידו באחוריי בכוח והוא כנראה החליט להתרכז בהם. הוא פתח את אגרופו וניסה לחלץ את היד מתוכי. שחררתי את השריר ככל שיכולתי ואחרי שלוש משיכות שכמעט הפכו את מעיי פנים כלפי חוץ, החליקה היד החוצה. ירון נדלק על החור הפתוח לרווחה שלי, זרק הצידה את הבחור והטמין את הזין שלו בתוכי. הייתי כל כך פתוח שכלל לא הרגשתי אותו. ''תתחיל לכווץ עד שארגיש אותך.'' הורה לי לירון ואני נכנסתי מיד לביצוע. הוא היכה בכוח בכף יד פתוחה על אחוריי משמיע קולות נפץ רמים. תחילה הרגשתי אותו רק בחלק התחתון של הפתח ולאט לאט הרגשתי אותו יותר עד שחורי חיבק בכוח את בסיס הזין שלו. הוא פמפם פעמיים לוודא שאכן אני סגור היטב וחזר לפה שמצץ לו קודם. זוג בחורים אחר מילא את פתחיי ואחריהם עוד זוג עד שירון גמר בפה של החתיך שהכניס את ידו לאחוריי.

ירון ניגש אליי, אחז בקולר שלי וביקש סליחה מהשניים שזיינו אותי, ''אני צריך לקחת אותו רגע. אמר. כשהרים אותי מהדרגש, הוביל אותי לבר וביקש מים בשבילי. ''שב תשתה שלא תתפגר לי כאן. כבר הבנתי שאתה מאבד את הראש כשאתה רואה זין אז לפחות תשתה ותנוח קצת לפני שאתה ממשיך להשתולל.'' הוא שמר עליי עד שגמרתי את המים והביא בינתיים שתי סיגריות.
''אתה אומר שאני משתולל ומביא לי את הסיגריה הזו?'' שאלתי בקול קנטרני.
''תשתוק ותעשן.'' הוא אמר בטון מצווה.
''אז זה מוצא חן בעיניך שאני מאבד את הראש.''
''האמת, אני כמעט גמרתי היום רק מלצפות בך משתולל,'' אמר ירון בחיוך. ''אפילו בעל הבית שם לב שאתה מבדר את האורחים שלו וכבר השגתי לנו כניסה בחינם לפעם הבאה.''
''אז אל תבלבל את המוח ותן לי ללכת להינות.''
''היי, היי, שב כאן ואל תתבלבל. אני עדיין הבוס ואתה רק הזונה שלי. אתה תשב עד שאשחרר אותך. ואני כבר מודיע לך שאני עייף ובקרוב אנחנו הולכים הביתה.''
התיישבתי בלי להתווכח, מתפלל שהוא ישכח את העייפות שלו.

אחרי עוד כמה דקות שחרר אותי ירון ותוך שניות כבר היו בתוכי שני אברים נוקשים. הפעם עמדתי על ארבע על אחד המזרונים. כשעברתי לידו ראיתי בחור שוכב על הגב עם זין חלק ומעוצב לתפארת. עליתי על המזרון והתחלתי למצוץ לו. מיד נכנס מישהו לאחוריי. אחרי מציצה ארוכה ומהנה משך אותי הבחור ששכב ואמר לי לשבת עליו. התיישבתי, אך זה שהיה באחוריי לא ויתר ונכנס גם הוא. עוד לא הספקתי להוציא אנחת הנאה מהזיון הכפול כשזין היכה על שפתיי והייתי צריך לתת לו את הטיפול הראוי. זו הייתה הפתיחה של רצף זיונים כפולים, בעצם משולשים, כשכל מי שגומר מפנה את עמדתו שנתפסה מיד על ידי אחר. בזווית העין ראיתי את ירון עומד מהצד ומסתכל כשמולו מתחלפים הבחורים שמצצו לו את הזין.

לא יודע מאיפה היה לי כוח לשעות הארוכות של זיונים ומציצות. כשיצאנו מהמועדון כבר האיר היום. נדמה שכל המאמץ של הלילה נפל עליי ברגע שהגענו הביתה ומצאנו את שרון ויוסי מתכוננים לשינה. יוסי קפץ כשראה אותי והתלונן ששרון פרק באחוריו אבל לא נתן לו לפרוק. התכופפתי על הספה בשבילו כשירון מעיר שעוד אחד באמת כבר לא ישנה.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...