>  >  > 

ירון - פרק ז'

''יש לי הזמנה בשבילך למסיבה הערב,'' ירון אמר, ''והתחייבתי לספק את הציוד אז אנחנו לא הולכים לישון עכשיו אלא מתקלחים ויוצאים לעשות כמה קניות.'' 
אחרי המקלחת ירון נתן לי גופייה לבנה קצרה שהייתה קטנה עליי ונמתחה על עורי כשהיא מסתיימת מעל לטבור. הוא נתן לי מכנסי שארוואל שהיו עשויות בד לבן דק כל כך שלא החזיק אותן מנופחות אלא נפל בקפלים צמוד לגוף. זה אמנם לא היה שקוף אבל ללא תחתונים שיחזיקו את החבילה, קו מתאר הזין הנפול שלי היה ניכר לעין כל. הוא התנדנד בחופשיות מצד לצד עם כל תנועה של גופי. נדמה היה לי שבעקבות העבודה המאסיבית שלו השבוע, גדל הזין שלי או לפחות כבר לא התכווץ לגודלו הקודם במנוחה. מעולם לא הרגשתי אותו תולה כבד כל כך וגדול כל כך. אולי זה בגלל שמעולם הוא לא היה תלוי כך משוחרר אלא תמיד היה נתון בתחתונים. 

יצאנו מהבית והלכנו ברגל כמעט חצי שעה דרך רחובות הומי אדם. לא מעט אנשים נעצו מבטים בקדמת מכנסיי המתנופנפת, חלקם הסיטו את מבטם בהבעת שאת נפש, חלקם הרימו מבט לעיניי, חייכו ושבו ומיקדו מבטם בצללית אברי המתנדנד. 

הגענו לפסאז' ונכנסנו. באמצע המסדרון הייתה חנות שחלונה מכוסה בד שחור. נכנסנו אליה ונשימתי נעתקה. הקירות היו מלאים באברי זכרות מפלסטיק או גומי, אביזרים שונים הוצגו כשעל אריזתם תמונות של גופי גברים ונשים עירומים. מעולם לא עלה בדעתי שיש מקום כזה שבו סקס נמכר כמוצר מדף. המוכר קיבל אותנו בפנים מאירות, הוא רק פתח את החנות. הוא יצא מאחוריי הדלפק והתחבק עם ירון. 
''זה יניב, הרכש החדש שלי.'' הציג אותי ירון. הייתי מרותק כל כך למוצגים שלא שמתי לב שהמוכר פנה אליי. 
''היי, אומרים לך שלום.'' נזף בי ירון. התעשתתי ואחרי שלחצתי את ידו של המוכר היא ירדה וליטפה את קדמת מכנסיי. 
''רכישה מרשימה.'' אמר המוכר לירון ואני שמתי לב שהזין שלי כבר עומד כמעט זקוף. 
''אתה עוד לא יודע כמה מרשימה הרכישה הזו,'' אמר ירון, ''נראה לי שהיום תוכל לסגור קופה לפני עשר בבוקר.'' 
''בכיף,'' ענה המוכר תוך שידו לשה את אברי ההולך ומתקשה, ''מה אני יכול להציע לכם?'' 
''בעיקרון,'' אמר ירון, ''אנחנו רוצים כל מה שאפשר לתלות על הגוף שלו. הוא אמור להיות המוצג המרכזי במסיבה הערב והבטחתי לדאוג לציוד. בכלל, יהיה טוב להחזיק מגוון בבית כי יש לו פוטנציאל להיות כוכב.'' 

המוכר קרא למישהו שייקח את מקומו והוביל אותנו החוצה מהחנות. התביישתי לצאת לפסאז' עם זקפה כל-כך בולטת. ירון יצא ואני היססתי, המוכר שפתח לנו את דלת החנות שלח יד ובעודו דוחף אותי החוצה החדיר את אצבעו לאחוריי. עכשיו לא רק שמכנסיי היו תפוחות מקדימה, הן גם היו תחובות באחוריי. חצינו את המסדרון כשאני ממהר להגיע לצד השני וירדנו למרתף. הוא פתח דלת עם סימן 'אין-כניסה' עליה והוביל אותנו דרך מסדרון חשוך. משני צידי המסדרון היו חדרונים עם מכשיר טלוויזיה בכל אחד. בסוף המסדרון נכנסנו לחדר שלמרות האור החזק שדלק הייתה הרגשה של חשיכה בגלל הקירות השחורים. 

''אתה רוצה למדוד עליו את הדברים או לוקח ככה?'' שאל המוכר. 
ירון הורה לי להתפשט ותוך שניות עמדתי עירום המרכז החדר. 
המוכר פתח מגירה בקיר החדר ורק אז שמתי לב שכל הקירות היו מלאים מגירות שחזיתן צבועה שחור שהעלים אותן. הוא הוציא מה שנראה לי כצמידים רחבים וענד אותם לידיי. לכל צמיד היתה מחוברת לולאת מתכת. הוא ענד זוג תואם על קרסוליי והורה לי לעמוד צמוד לקיר האחורי של החדר, בגבי אל הקיר. הוא הרים יד אחת שלי וחיבר את הלולאה לטבעת שהייתה מקובעת בקיר. ידי השנייה חוברה לטבעת בצד השני וכך גם רגליי. עמדתי מתוח, פשוק איברים ללא יכולת להניע את גופי. 
פחד התגנב לליבי ועימו התרומם הזין שלי באלכסון כלפי מעלה. המוכר פתח שורה של מגירות והוא וירון עברו עליהם ודנו על תוכנן כשמדי פעם הם מוציאים אביזרים שונים. בידיים מלאות הם ניגשו אליי. זוג צבתות הוצמד לפטמותיי והם היו מרוצים ממנו. הם הורידו אותן והצמידו זוג אחר שגם אותו הורידו מיד. הכאב הלך וגבר עם כל צביטה ושחרור. נוזל שקוף החל להצטבר בקצה הזין שלי וירון הראה את זה למוכר שהתלהב ושב ובירך את ירון על שגייס אותי. 
''נראה לי שתצטרך משהו יותר רדיקאלי כדי לספק אותו.'' העיר המוכר ופתח מגירה נוספת. 
לזוג הצבתות השלישי הייתה טבעת מתכת מוצמדת לקצה המצבט. המוכר תלה שרשרת ברזל על אחת ושרשרת אחרת על השנייה והם דנו איזה אורך טוב יותר. כשהגיעו להחלטה החליפו את השרשרת שנפסלה ותלו את המתאימה. הם עברו לבחון שורה של משקולות והחלו לתלות כל פעם משקולת אחרת על השרשרות. עם כל התעסקות בשרשרת פילח את גופי כאב עז. המשקולות משכו את פטמותיי והכאיבו לי נורא. 

המוכר הוציא כדור גומי עם רצועה, הוא הורה לי לפתוח את הפה והכניס את הכדור. ''שיהיה לך מה לנשוך אם יכאב לך.'' אמר, כאילו שעד עכשיו עוד לא הכאיבו לי. הרצועות חוזקו מאחורי ראשי ועכשיו כבר לא יכולתי להשמיע דבר פרט לקולות עמומים. 
הם תלו זוג משקולות שנדמה היה לי שיתלשו את פטמותיי ממקומן. 
''זה יכין את הפטמות שלו לניקוב.'' אמר המוכר. 
''חבל,'' ענה ירון, ''הוא מתאמן בנבחרת השחייה ואני לא יכול בינתיים לנקב אותו. מה שכן, כשנגמור אני צריך להחליק אותו.'' 
''אין בעיה, נעלה למעלה אחר כך ונעשה את זה.'' 
תשומת הלב עברה לחלק התחתון שלי. המוכר ניסה להשחיל טבעת על בסיס חלציי. הוא מעך את הביצים שלי והעבירן דרך הפתח אחת-אחת אך לא הצליח לכופף את הזין שלי לתוך הטבעת. 
''אין לך סיכוי,'' צחק ירון, ''בניגוד לאחרים, זה עומד חזק יותר ככל שכואב לו יותר.'' 
''אל תדאג, גם לזה יש פיתרון, אמר המוכר.'' הוא הביא סט של רצועות עור מצופות ניטים ממתכת עם טיקטקים לסגירה. רצועה אחת הודקה ונסגרה בקליק סביב בסיס שק הביצים שלי. רצועה אחרת חוברה לטיקטק שהיה מקובע בדיוק מתחת לביצים. היא נמתחה בין שתי הביצים שלי ונסגרה על הנקודה שבין הזין לביצים באופן שהפרידה בין שתי הביצים. 
המוכר החזיק עכשיו רצועות ברוחב שונה וירון בחר את הרחבה ביותר. המוכר העביר אותה מאחורי הביצים המופרדות שלי ומשך אותן למעלה. אחרי מאבק קצר הרצועה, שרוחבה כחמישה ס''מ, נסגרה ע''י ארבעה טיקטקים מעל לזין שלי. זה הי מעיין שרוול עור שעטף את הזין ושק הביצים, מצמיד את הביצים והזין ומאלץ את השק להימתח כדי שהאשכים האומללים שלי ימצאו לעצמם מקום מעבר לשרוול. זה כאב. המוכר הסביר לירון שכדי להעצים את התחושות אפשר לקרר את האזור עם קרח או מים קרים וכשהטבע ינסה לכווץ את השק זה 'יתחיל להיות מעניין' כהגדרתו. 

אחרי ההדגמה הוא הוריד את הרצועה הרחבה. עכשיו הוא החזיק בידו מעיין קונוס מעור. תהיתי מה עושים עם זה אך מהר מאוד התבררה התשובה. 
''את זה,'' הסביר המוכר, ''אפשר לשים מעל הרצועה שמפרידה את הביצים ואפשר בלעדיה.'' הוא כרך את הקונוס וסגר אותו סביב בסיס שק הביצים שלי. הפתח העליון היה קטן מהיקף אשך אחד, כך ששנים בוודאי שלא יכלו לעבור דרכו. לקצה הרחב של הקונוס היו מחוברות ארבע רצועות קצרות ולולאות בקצותיהן. הוא לקח טבעת מתכת וסגר אותה כשהיא מושחלת דרך ארבע הלולאות. הוא תלה על הטבעת שרשרת קצרה שבקצה מוט ברזל ועיגול רחב בתחתיתו. הוא פתח קופסה מלאה משקולות בצורת טבעות פתוחות ממתכת בגדלים שונים והראה לירון איך אפשר להניח אותן סביב המוט. 
''קח בחשבון,'' הוא הסביר, ''שעם הזמן הקונוס מועך את הביצים יותר ויותר כך שלא רצוי להניח מה שנראה כמשקל מקסימאלי כי אחרי זמן קצר זה יהיה יותר מדי. בנוסף, אם אתה תולה את זה ככה על הרצועות המפרידות, צריך פחות משקל כדי לגרום כאב.'' 
הוא הסיר את הקונוס מהביצים שלי והביא מבחר מצבטים בגדלים וצורות שונות. הוא החל להצמיד אותם לשק הביצים שלי ולאורך הזין. זה כאב נורא. הוא הסביר לירון איזה מצבטים אפשר לשים בכל מקום וירון בחר מבין הסוגים השונים. הוא גם אמר שאם עובדים על מישהו קצת יותר מלא ממני, אפשר להצמיד את המצבטים לאזורים שונים בגוף, אבל עם גוף נטול שומן כמו שלי, זה לא רלוונטי. 
למרות זאת הוא תפס כמה נקודות מצד החזה שלי בין הפטמות לבית השחי והצמיד כמה מצבטים. ירון לקח גם אותם. 

הבא בתור להתעללות היה הזין שלי. מדי פעם העביר המוכר אצבע על הזין ואסף את הנוזל השקוף שנבע ממנו. הוא ליקק את האצבע והשמיע המהומי הנאה. עכשיו הוא הביא מעין שרוול עשוי מקלעת רצועות עור דקות. מצד אחד היה השרוול סגור עם טבעת ברזל מחוברת לקצהו ומצד שני היה גומי עבה. הוא מתח את הגומי והשחיל את הדבר הזה על קצה הזין שלי. הוא הסביר לירון שהגומי צריך להיות מותקן מעבר לשפתי הכיפה אחרת הוא יחליק. הוא השחיל אצבע בטבעת שבקצה ומשך. ככל שמשך חזק יותר התהדקה אחיזת השרוול על כיפת הזין שלי. אתה יכול לקשור את זה לכל דבר, אמר המוכר. הוא תלה את המשקולת שהייתה מחוברת קודם לקונוס. אחר כך הוא לקח שרשרת עם שלושה קצוות, אחד חיבר לזין והשניים האחרים למצבטי הפטמות. לנקודת האמצע של המשולש הוא חיבר רצועה של כלבים והראה לירון שאפשר להוביל אותי ככה. 
לסיום, הוא הציג לירון מבחר שוטים, קולרים לצוואר, ורצועות גוף. בעוד ירון בוחר מספר מוצרים, ניגש אליי המוכר. 
''תיזהר, כי הוא עלול להשפריץ אם אתה מוריד לו את הצבתות.'' הזהיר ירון. 
''אל תדאג,'' ענה המוכר, ''אני בונה על זה כבר מהרגע שראיתי אותו.'' המוכר הסיר את הרצועות מקצה הזין שלי והתחיל למצוץ לי. הוא ידע את המלאכה והיה ברור שהוא נהנה ממנה. דקות ארוכות הוא ינק, מצץ וליקק את הזין שלי, משמיע קולות הנאה רמים. 
''בוא נוריד הכול במכה אחת,'' אמר ירון, ''תפוס את הצבתות שעל הביצים ואני אטפל בפטמות. אחת, שתיים שלוש...'' 
למרות שידעתי מה מחכה לי, לא הייתה כל דרך יעילה להתכונן לברק הכאב שהיכה בגופי מלמעלה ומלמטה. הדבר היחיד שהצלחתי לעשות הוא להתרכז ולתעל את הכאב. גיליתי שאם אני לא מתנגד לכאב אלא מרפה את גופי ומפקס את המחשבה בעונג שהכאב יכול להביא לי, מוסתים הזרמים מהר יותר אל הזין שלי. יכולתי להרגיש את הזרימה של הכאב מתנקזת אל חלציי ומצטברת שם עד שפרצה בפיצוץ אדיר מראש המוט הלוהט שלי. המוכר, שגרונו עטף את אברי התקשה להתמודד עם עוצמת הירי והכמות שהוזרקה ישירות לקיבתו. התקף הרעידות שטלטל את גופי נמשך גם אחרי שאברי שוחרר לאוויר. רגליי הרועדות לא נשאוני ונותרתי תלוי על הטבעות הקושרות את ידיי. המוכר שחרר את רגליי ועזר לי לייצב את גופי לפני ששחרר את ידיי. 
המוכר רצה לשחרר את הרצועה הקושרת ומפרידה את הביצים שלי אך ירון אמר לו להשאיר את זה. ירון גם כרך לצווארי את אחד הקולרים שבחר והורה לי להתלבש. למראה האוהל הענק שבלט בקדמת גופי החלו שניהם לצחוק. המוכר אמר שאי אפשר לצאת ככה לרחוב אך ירון ענה לו שמאחר וההוראות מחייבות אותי ללכת שלושה צעדים אחריו, איש לא ידע ברחוב שהוא מקושר למחזה המגוחך הזה שצועד בעקבותיו. הסתכלתי במבט מתחנן בשניהם אך הם יצאו. מיהרתי אחריהם, נבוך עד עמקי נשמתי, אך לא רוצה להמרות את פיו של ירון. 'ממילא איש לא מכיר אותי פה.' חשבתי. הסתכלתי למטה והבחנתי בכתם רטוב שהלך וגדל בראש האוהל. הבד הלבן נהיה שקוף לגמרי בקטע הרטוב. תוך שאנחנו עולים במדרגות מהמרתף הזכיר המוכר לירון שכדאי לתת קצת תשומת לב גם לעוזר שלו. 

עלינו לחנות. המוכר אמר שהוא הולך לקרוא למישהו מחנות שכנה וירון הוביל אותי לחדרון באחוריי החנות. הייתה שם מיטה כמו במרפאה והוא הורה לי להתפשט ולשכב על גבי. הוא תלש את הרצועות שעוד נותרו עליי, מועך את הביצים שלי כאילו היו פלסטלינה. 
המוכר נכנס ואמר שמיד תגיע ז'ורז'ט. 
''אתה רוצה שהיא תוריד הכול?'' שאל את ירון. 
''כן.'' ענה ירון ויצא מהחדר. נשארתי לבד על גבי כשהזין שלי מתנופף מעל בטני. נלחצתי מהז'ורז'ט הזו שצריכה לבוא. מילא שבנים רואים אותי עירום, זה מעולם לא הפריע לי. אפילו התרגלתי כבר בימים האחרונים להופיע בפניהם בכל מני צורות מביכות, אבל ז'ורז'ט? 
אישה עבת בשר נכנסה לחדר והניחה כל מיני דברים על הכוננית בצד. לא נראה היה שהבחינה כלל בנוכחותי. היא הזכירה לי את אשתו של הקצב בשכונה שלי, שהייתה יושבת ימים שלמים מאחורי החנות שלהם ומורטת נוצות מהתרנגולות השחוטות. הגברת סיימה לסדר את הדברים שהביאה והסתובבה אליי. היא התחילה לבחון את גופי בלי לומר מילה ובלי להביט מעל קו כתפיי. הבעת פניה גם היא הזכירה לי את אשת השוחט בהביטה על התרנגולות הממתינות למריטה. היא הזיזה את הידיים שלי ובחנה אותן, אחר כך העבירה יד על החזה והבטן שלי. היא הזיזה את הזין שלי לכל הכיוונים ואחר כך בחנה את רגליי. היא הרימה רגל אחת וכופפה אותה לצד, מעל לרגל השנייה כשהיא בוחנת את אחורי הירך שלי, אחר כך שלחה יד ופתחה את התחת שלי והסתכלה גם שם. היא התייחסה לגופי בדיוק כמו שאשת השוחט מתייחסת לתרנגולת נטולת ראש. 
ז'ורז'ט לקחה מברשת רחבה וטבלה אותה בקופסת פח שאחזה עם מגבת. היא הניחה יד אחת שלי על הבטן ומרחה אותה בדבר הזה. היא כיסתה את האזור שמרחה בחתיכת בד ועברה למרוח את הקטע הבא. כך היא המשיכה עד שידי הייתה מכוסה. לא ממש הבנתי מה קורה כאן אבל גם לא נראה לי רעיון טוב לשאול אותה. היא אחזה בפיסת הבד הראשונה שהדביקה ומשכה אותה מידי במשיכה חדה. הכאב היה נורא, אולי בגלל ההפתעה. צרחתי בכל כוחי. 
''צחי, זה צועק.'' צעקה ז'ורז'ט ותוך רגע נכנס המוכר ותחב בפי כדור גומי. 
''תנשוך את זה אם כואב לך, רק אל תצעק. היא לא אוהבת שצועקים.'' הוא אמר לי בטון נוזף והלך. למשיכה הבאה כבר הייתי מוכן ולא צעקתי. היא גמרה עם יד אחת וגם עם השנייה ושוב העבירה יד על חזי ובטני. היא מרחה את הנוזל החם הזה מהטבור ומטה. רציתי להגיד לה שאין לי שם שערות אבל העדפתי לשתוק. היא משכה ולפי הכאב הנורא היו שם שערות. עכשיו היא החלה למרוח על שיער הערווה שלי. הזין הנוקשה שלי הפריע לה אז היא הורידה את החגורה מהחלוק שלבשה, עשתה בה לולאה והידקה אותה סביב הזין. את הצד השני היא קשרה לבוהן הרגל שלי כך שהזין היה משוך למטה. 
חשבתי שתלישת השיער מהידיים היה חוויה כואבת אבל לגמרי שכחתי ממנה ברגע שהיא משכה את הבדים שהדביקה סביב הזין. שיער הערווה נעלם וגל של דמעות כאב שטף את עיניי ללא יכולת לעצור. הכאב היה גרוע יותר משחרור המצבטים על פטמותיי. אפילו לא הרגשתי שהיא מורחת את הביצים שלי עד שתלשה מהן את הרצועה במשיכה שהעלתה אותי לרמות כאב חדשות. כשסיימה עם הרגליים שלי, אחזה הגברת ביד ורגל, משכה אותי לקצה השולחן והפכה אותי על בטני כאילו הפכה נתח בשר. 'יכולת לבקש ממני להסתובב.' חשבתי, מרגיש כמו בובת סמרטוטים. היא מרחה את הנוזל החם בתוך חריץ התחת שלי, הדביקה בד ומשכה. היא המשיכה לעבר הרגליים ותוך כמה דקות הכול נגמר. היא ארזה את חפציה ויצאה כשצנצנת בידה. שמעתי אותה אומרת משהו למוכר והוא וירון נכנסו עם הצנצנת בידם. 

''יווו הוא אדום לגמרי.'' אמר ירון. 
''אתה לא זוכר את עצמך אחרי הפעם הראשונה.'' ענה המוכר. ''בוא נמרח אותו היטב ותראה שכל האדום ייעלם מיד.'' הם לקחו חופנים של משחה ירקרקה מהצנצנת והחלו למרוח על גופי, מעסים היטב את העור בכל מקום שהופיעה אדמומיות. המשחה שרפה נורא במגע ראשון אך מהר מאוד נרגע העור והתקבלה תחושה חלקה ונעימה. ירון העביר ידו על רגליי והביצים שלי, מעל לזין ועל הידיים ואישר שהכול חלק. המוכר הגיש לו טבעת ברזל ברוחב של כסנטימטר וחצי ואמר שזו ההזדמנות. רק אז שמתי לב שהזין שלי ירד והיה מונח על ירכי. הוא היה אמנם מלא יותר מבמצב רפוי, אך לא היה קשה כלל. הוא אחז בשק הביצים שלי ודחק את הביצה הראשונה דרך החור העגול. הביצה השנייה נמעכה תוך כדי המעבר ואני הייתי צריך להשקיע מאמץ אדיר בלמנוע מהזין שלי מלהזדקף. כשהשתחררה הביצה השנייה לאוויר מעבר לעיגול הצר, אחז ירון בזין שלי ומעך אותו, דוחק את כיפתו דרך הטבעת. ברגע שעברה הכיפה הוא אחז בה ומשך עד שכל הזין היה בצד השני והטבעת התמקמה על בסיס הזין חובקת אותו ואת בסיס השק. 
הוא חגר חזרה את חגורת הביצים שתלש קודם והורה לי לקום. הטבעת גרמה לכל החבילה שלי להיתלות קדימה, בולטת יותר מהרגיל כשהזין שלי נופל בין הביצים שבלטו לצדדים. זה נראה מוזר. 

ירון הורה לי ללבוש רק את הגופייה ולקח את המכנסיים שלי. הוא שלח אותי לעמוד מאחורי הדלפק ולהניח עליו את שני המרפקים כשראשי ביניהם. יצאתי לחנות והתכופפתי מעט כדי להניח את המרפקים כמו שאמר והנחתי את ראשי על הזכוכית. ניחמתי את עצמי שהדלפק מסתיר את פלג גופי התחתון הערום. העוזר שלא הסית את עיניו ממני מהרגע שראה אותי, נעמד מאחוריי וקדמת מכנסיו צמודה לאחוריי החשופים. הוא שלח ידיו וליטף את חזי. אצבעותיו גיששו אחרי הפטמות הרגישות שלי וברגע שמצא אותן החל לצבוט בכוח. 
''היית נהנה שם למטה איתנו,'' אמר לו המוכר, ''ניסינו עליו כמעט כל מצבט אפשרי והוא לא הוציא הגה.'' ירון אסף בינתיים מהמדפים עוד כמה מוצרים, ביניהם מבחר של זרגים מגומי ומין קונוסים בגדלים שונים עם ידית המסתיימת בעיגול רחב ושטוח. לא ידעתי מה עושים עם זה אבל הייתה לי הרגשה שאני עומד ללמוד בקרוב. הזין שלי כבר הגיע לזקפה נוקשה בעקבות הצביטות וזכרון האירועים במרתף. שמתי לב שהטבעת גם שינתה את תנוחתו במצב נוקשה. הוא ניצב עתה בזווית קלה בלבד כלפי מעלה כשהביצים הקשורות אליו עם הטבעת מושכות אותו למטה. 
''אני משאיר אותו כאן והולך לעשות סיבוב.'' אמר ירון ויצא מהחנות יחד עם המוכר. 
העוזר עזב את פטמותיי ושמעתי אותו פותח את מכנסיו. 
''רד למצוץ לי.'' אמר ואני הסתובבתי וכרעתי על ברכיי מולו. הוא דחף אותי עד שגבי נצמד לדלפק והניח לי לטפל בזין שלו שהיה רפוי לגמרי. לקחתי את כולו לפי והתחלתי לגרות אותו עם לשוני. שמעתי את דלת החנות נפתחת ומישהו אמר 'שלום' כשנכנס. העוזר לא זז ואני המשכתי במלאכתי שמהר מאוד נתנה תוצאות. תוך שהוא מייעץ ללקוח על מוצרים כאלו ואחרים, מסביר לו איפה הם מונחים על המדפים, התקשה אברו והתעצם. 
''תחזור לעמוד על הדלפק.'' אמר לי העוזר. 
''מה?'' שאל הלקוח. 
''סליחה, זה לא היה אליך.'' ענה לו המוכר. קמתי וחזרתי לעמוד. המוכר חדר לאחוריי בלי שהיות. הלקוח היה עסוק בבחינת שרשרת של כדורים גדולים ולא הסתכל עלינו. העוזר הטביע את אברו בתוכי עד שמפשעתו נשענה על אחוריי. הוא שב ואחז בפטמותיי והחל לצבוט חזק. הלקוח פנה לפתע אלינו ושאל כמה עולה השרשרת שבידו. העוזר ענה לו והוא החזיר את מבטו למוצר. נראה שרק אז הוא הבין מה הוא ראה ושב והסתכל עלינו. 
הסמקתי והבחנתי בהתפתחות בולטת בקדמת מכנסיו. 
''אני יכול לנסות עליו את השרשרת הזו?'' שאל הלקוח. 
''אחרי שתשלם אתה יכול.'' ענה העוזר והחל לזיין אותי בתנועות איטיות וארוכות. הלקוח ניגש לשלם והעוזר לקח ממנו את הכסף בלי שהפסיק לנוע. אחרי שנתן לו את הנייר מהקופה שאל, ''אתה רוצה עכשיו או אחרי שאני מרטיב אותו?'' 
''עכשיו,'' ענה הלקוח, ''בדיקה זריזה, אני צריך לעשות עוד כמה דברים.'' העוזר יצא מאחוריי והלקוח עבר אל מעבר לדלפק. העוזר אחז בעורפי והוריד את ראשי אל אברו הזקור. 
''פשק את הרגליים ותשאיר אותן ישרות.'' הוא הורה לי. התכופפתי לעברו כשהלקוח נותר מאחוריי. הרגשתי מתכת קרה בין ישבניי וכדור נלחץ אל החור שלי. הלחץ גבר עד שהכריע את שריר הפתח וחדר לתוכי. החור שלי כאילו שאב את הכדור לתוכו ונסגר מאחוריו. שוב לחץ וכדור נוסף נכנס. הרגשתי את הכדורים מרחיבים את מעיי וממלאים אותי. זכרתי שהיו חמישה כדורים על השרשרת. אחרי השלישי חשבתי שאין יותר מקום בתוכי אך גם הרביעי נכנס. החמישי כבר גרם לי לאי נוחות קשה. 
''כולם בפנים.'' הכריז הלקוח. 
''יש גם מקום בשבילי?'' שאל העוזר. נלחצתי מהאפשרות והגברתי את המציצה שהענקתי לאברו בניסיון להניא אותו מהרעיון. דרכם של הכדורים החוצה הייתה קשה לי יותר מכניסתם. הלקוח משך בלולאה שנותרה בידו ואני הרגשתי שהוא עומד לתלוש לי את התחת. עשיתי כל שביכולתי לשחרר את הסוגר ולהניח לכדור לצאת. הכדור הראשון זינק החוצה אחרי משיכה חדה של הלקוח, משמיע קול מוזר, כמו חליצת פקק. אחריו יצאו גם שאר הכדורים כשכל יציאה גורמת ללקוח ולעוזר להגביר את צחוקם. המאמץ שהשקעתי במציצה גרם לעוזר לגמור בפי עם יציאת הכדור הרביעי. 
העוזר הניח לי לנקות את הזין שלו שהתרכך מעט אך שב והתקשה עוד לפני שיצא מפי. שמעתי את הדלת נפתחת שוב וקול נערי בירך את העוזר. ''יש לי כאן הפתעה.'' אמר העוזר ושלף את אברו הזקור מפי. ''את תאהבי את זה.'' היה לי ברור שאני ההפתעה, אבל בחורה? 
''קום, תעמוד ישר ותראה לגילה מה יש לך פה.'' אמר המוכר. הזדקפתי וראיתי נערה עם קוקו, חולצה צמודה על שדיים קטנים וחצאית מיני קצרצרה. השפלתי את מבטי במבוכה. 
''לך קדימה,'' האיץ בי העוזר, ''היא תאהב את מה שיש לך.'' יצאתי בצעד כושל מעבר לדלפק והנערה פלטה צרחה של הפתעה שהבהילה אותי. העוזר יצא גם הוא מאחורי הדלפק, אברו מזדקר ממכנסיו והנערה הגבירה את צווחותיה. היא התכופפה ולקחה את הזין שלי במיומנות רבה עמוק לגרונה. 
''איי איזה זין.'' אמרה כשהוציאה אותו לרגע ולקחה נשימה עמוקה. היא צללה על הזין שלי עד שאפה נלחץ אל הקרחת החדשה שנותרה במקום שיער הערווה שלי. שוב היא הוציאה לנשום אוויר, 
''מסכן,'' אמרה, ''עשית הסרה היום? זה יפה, אני אוהבת כשזה חלק.'' היא צללה שוב לרגע ובעודה מכופפת שלחה ידיה מתחת לחצאיתה והסירה את התחתונים. 
העוזר התקרב לאחוריה אך היא שלחה יד לאחור ותפשה לו את הזין. היא התרוממה ונישקה אותו על פיו כשידה השנייה אוחזת בזין שלי. קדמת החצאית שלה עמדה מקביל לרצפה, לא הבנתי איך זה קורה עד שלפתע שלח העוזר יד, הכניס אותה תחת החצאית ותפס את מה שהחזיק את הבד למעלה. לא הבנתי מה אני רואה, לא הצלחתי לעכל את הצירוף של שדיים וזין, לא ידעתי שקיים דבר כזה. הנערה התכופפה ולקחה את הזין של העוזר לפיה. בדרכה למטה אמרה לו, ''היום תסתפק בצד הזה, אתה יודע שאני מעדיפה תמיד את הגדול יותר שם.'' הייתי מבולבל לגמרי. גוף של נערה עם שדיים ומדברת על עצמה בלשון נקבה, אבל בין הרגליים זין שלא היה מבייש אף גבר. 

היא כיוונה את הזין שלי אל החור האחורי שלה והשחילה עצמה עליי. העוזר, שכבר זיין בחוזקה את גרונה, אמר לי שהיא אוהבת זיון חזק. התחלתי לנוע, מרגיש את מעיה עוטפים את אברי. הרגשתי שכשהזין שלי נסוג, החור משתחרר וכשאני חודר, החור נסגר על הזין שלי. זה הרגיש נהדר וחשבתי שאני צריך ללמוד לעשות את זה. 
הנערה גנחה ללא הפסק כשידיה אוחזות בביצים של העוזר ושלי. היא גלגלה אותן בין אצבעותיה, מידי פעם אחזה בהן ומשכה קלות למטה. זה היה נעים וסימנתי לי גם את הטריק הזה, למרות שחשבתי שהייתי רוצה שתמשוך חזק יותר. כשהעוזר גמר עמוק בגרונה, היא נעמדה והוא לקח את הזין שלה לפיו. המשכתי לנוע באחוריה עוד זמן קצר עד שהיא גמרה בפיו של העוזר. היא התנתקה ממני וסידרה את בגדיה. 
''תודה, חמוד.'' אמרה וליטפה את לחיי. היא נשקה לעוזר ויצאה מהחנות. 

ירון חזר והורה לי מיד לחזור לפוזה על הדלפק, אבל מהצד הזה. הרגשתי משהו חלק וקר מפלס דרך בין גבעות ישבני. היה לדבר מגע כמו של גומי אבל יותר שמנוני. השפיץ הגיע לחור שלי והתחיל להרחיב אותו. 
''אתה תקרע את הילד.'' אמר העוזר של המוכר. 
''הצחקת אותי.'' ענה ירון כשהחפץ ממשיך לחדור לתוכי. ''מה שהילד הזה הספיק בחמישה ימים מאז שאיבד את בתוליו, רוב הבחורים שעוברים פה ברחוב לא יספיקו לעשות עד גיל שלושים.'' 
נשכתי את שפתיי כשהלחץ באחוריי עבר את סף הכאב. שנייה לאחר מכן לפתע השתחרר הלחץ. הדבר התמקם באחוריי, ממלא אותי לגמרי. משהו רחב נלחץ אל גבעות אחוריי ואז הבנתי מה זה הקונוס שראיתי קודם. רק לא ידעתי איזה משלושת הגדלים מונח עכשיו באחוריי במקום בשקית הקניות. 
ירון שילם על כל הציוד אבל אמר למוכר שהוא מקווה להחזיר את ההשקעה פי עשר עוד לפני תום החג. ירון הורה לי להסתדר להליכה. קשרתי את המכנסיים במקום אך הוא טען שמתחתי יותר מדי את החוט. הוא שחרר את הקשר וקשר אותו בעצמו, רופף. המכנסיים ירדו עד שתלו בגובה בו התחיל קודם השיער האבוד. הייתי מכרח להיפטר מהזקפה לפני שאצא לרחוב ולא ידעתי מה לעשות. המוכר, שחזר בינתיים, ראה אותי עם האוהל הזה במכנסיים ואמר שהוא חייב לצלם ולשלוח לאמא שלי. חשבתי על השיחה עם אמא כשאחזור הביתה והיא תשאל מה עשיתי בתל אביב. המחשבה על אמא רוקנה את זקפתי בשניות. לא שהיא הייתה גאה לראות אותי גם כך. הזין שלי התרכך אך לא התרוקן. הוא היה תלוי בכבדות הרחק ממפשעתי, מונח על הביצים המופרדות וניכר היה לעין כל דרך המכנסיים הדקות. עם כל תזוזה הוא הטלטל מצד לצד ונאלצתי לחשוב כל הדרך על אמא כדי שהחיכוך הנעים בבד הדק לא ישלח אותו חזרה למעלה. 

כשחזרנו הביתה צירף ירון את הציוד החדש לתיק הציוד שכבר היה בבית. הוא אמר שהוא צריך שחרור אחרי ההליכה הארוכה הזו ולפי הנחיותיו התחלתי לטפל בו עם לשוני. מכפות הרגליים אל האצבעות, גב הרגל ומעלה. שעה ארוכה ליקקתי את החור שלו, את הביצים והזין עד ששיפדתי את גרוני על האיבר הענק הנוקשה שלו. הוא הצמיד את ראשי למפשעתו ויחד שינינו תנוחה כך שהוא על הברכיים מעליי, מצמיד את ראשי למשענת הספה. הוא החל לנוע ולזיין את הגרון שלי בעוצמה ובמהירות. לא היה לי לאן לחמוק ונאלצתי להתמודד. הזין הנוקשה שלו חפר בגרוני עמוק מאי פעם. לא עזר לי לנסות לעשות דבר ומהר מאוד הבנתי שעליי פשוט לשחרר, להתמסר כולי. זו הייתה חוויה חדשה, אחרת. התמסרתי לזין של ירון בגופי ונשמתי. הרגשתי שהוא מקור חיי, נשמתי רק כשהוא איפשר לי ולא דאגתי שאחנק. תליתי את חיי בזין, באמונה שהוא ייתן לי את מה שגופי צריך ומתי שיצטרך. הרגשתי בגרוני את הדופק של ירון וכל שינוי בעוצמת הזקפה שחפרה עמוק בגופי. 
הרגשתי את הדופק מתגבר. לא רק תכיפות הפעימות אלא גם עוצמתן. הרגשתי כאילו כל גופי נע עם פעימות הזין. הרגשתי אחד עם הזין הזה ולא רציתי להיפרד ממנו. ירון הניע את אגנו קדימה ואחורה, מריץ את כיפת הזין שלו ממעמקי גרוני עד קצה לשוני. בכל יציאה נלחצתי שמא הוא לא יחזור. עם כל כניסה הרגשתי שהרווחתי עוד כמה שניות של עונג עילאי. הרגשתי את ההתקשות הסופית שלו, את התנפחות העורק ואת ההצינור מכין עצמו לדחיסת הזרע לעברי. בלעתי אותו בעוצמה שגרמה לירון להוציא מגרונו שאגה כמו אריה מיוחם. הזין נכנע לעוצמת הוואקום שנוצר בגרוני ושחרר את הזרע הכלוא בו. הרגשתי את הנוזל הסמיך גולש במורד גרוני בשילוב של אקסטזה ופחד מהרגע הבא. ידעתי שהפרידה שלי מהזין היא עתה בלתי נמנעת. הייתי כמו מסומם שיודע שלקח את המנה האחרונה שברשותו. 
ירון צנח מותש לחלוטין על הספה לידי. הרגשתי מרוקן ונטול חיים כמו שלא הרגשתי בחיי. הסתכלתי במבט חלול על ירון ששכב לידי חצי מעולף. נשמתי עמוק בידיעה שעליי להתעשת ולהשאיר את החוויה שנפלאה הזו מאחוריי. מי יודע, אולי עוד אזכה לחוות משהו דומה בעתיד, אך זו כבר לא תהיה הפעם הראשונה. 

אחרי עשר דקות של שכיבה ללא תזוזה החל ירון לאסוף את עצמו. הוא הרים ראש והסתכל עליי. ''אתה פשוט דבר לא יאומן,'' הוא אמר לי. ''בחיים לא היה לי זיון כזה.'' 
''לא רציתי שזה ייגמר.'' אמרתי, זונח את ההנחייה שלא לדבר. 
ירון משך אותי אליו וחיבק אותי. 
הרומנטיקה נמשכה שניות אחדות בלבד. ירון קם מהספה והורה לי להוריד את הזקפה שלי. ''אתה צריך להיות מסוגל להרים ולהוריד את התורן שלך בכל רגע. לך לחדר ותחזור עם זין תלוי ברפיון. ושזה לא ייקח יותר משתי דקות.'' הלכתי לחדר כשירון צועק אחריי שאם אני לא חוזר תוך רגע הוא מתקשר לדבר עם אמא שלי. המחשבה על שיחה עם אמא שוב עשתה את העבודה. תוך שניות נפל הזין שלי כמעט כמו התפוח מהעץ. 
חזרתי לסלון עם זין נפול, כשאני מפתח את השיחה עם אמא בראשי כדי לשמור אל רפיונו. ירון חייך והורה לי להביא את התיק עם הקניות ולעמוד מולו. הוא עדיין ישב על הספה כך שהזין שלי היה בגובה הראש שלו. הוא שלף מהתיק טבעת מתכת ברוחב של כסנטימטר. 
הוא הוציא טבעת, קטנה יותר מזו שחבקה את הזין והביצים שלי. חלקה הפנימי של הטבעת החדשה היה משונן. ירון השחיל אותה על הזין שלי עד שנצמדה לטבעת הראשונה. ''זה ילמד אותך לשמור על זין רפוי,'' הוא אמר. ''כשהזין ברפיון, לא תרגיש את הטבעת הזו, אבל ברגע שהוא יתחיל להתמלא... אתה כבר תרגיש.'' 
ירון קם ממקומו והכריז על הליכה למיטה. הוא התכופף אל אחוריי, אחז בצוואר הקונוס ומשך אותו החוצה. שוב כמו ביציאת הכדורים, נדמה היה לי שהוא עומד להפוך את מעיי. 
כמו תמיד הוא השחיל את הזרנוק שלו לחור התחת שלי לפני שנרדם. מי שלא יכול היה להירדם מיד הייתי אני. פחדתי מהגירוי שגרם לי הזין שלו וחששתי שאם אשן ייזדקר הזין שלי ויכאיב. אחרי שהוא נרדם וחדל לזוז, נרדמתי גם אני. 
התעוררתי כשירון הפך אותי על בטני. הזין שלי, שברגיל היה זקור כשהתעוררתי משינה, היה נפול ונמעך תחת גופי. תנועת הזין הענק של ירון במעיי החלה לתת תוצאות והרגשתי את הזין שלי מתמלא. מיד חשתי את לחיצת הבליטות שהלכה והתחזקה. גייסתי את אמא שלי והתנתקתי מהזיון. ירון הרגיש שאני לא מגיב והחל לזיין אותי בפראות שעוד לא היכרתי. המאבק נתן את אותותיו והצלחתי להישאר כמעט רפוי עד שירון מילא את אחוריי ויצא. הוא הפך אותי מיד על גבי ולקח בידו את הזין הרפוי שלי. 
''יפה,'' הוא אמר, ''אבל אתה לא יכול להפסיק את השירות בצורה כזו. אם הייתי לקוח משלם היית חוטף מכות רצח תוך כדי הזיון.'' הוא שלף את הטבעת המשוננת מהזין שלי ושלח אותי להתנקות קראת הערב. בזמן המקלחת שמעתי פתאום את יוסי צורח כאילו שחטו אותו.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...