>  >  > 

ירון - פרק ו'

יוסי העיר אותנו בשעה עשר כמו שירון הורה לו בפתק שהשאיר. ארוחת הבוקר כבר הייתה מוכנה אך לפני שקמנו גילגל אותי ירון על בטני וטחן את אחוריי. 'ככה אני רוצה להתעורר כל יום מימי חיי.' חשבתי בעוד הזין הנפלא שלו נע בתוכי ונשימותיו מחממות את עורפי. אחר כך, כמו אתמול, ניקיתי את אברו ושתיתי את נוזליו. רק אז התפנינו לקום לאכול. על השולחן חיכתה ארוחת הבוקר, פרט לביצים שיוסי הכין כשראה אותנו מגיעים. 
ירון שאל אם יש לי בגד ים, אך לא היה לי. הוא קרא לי לבוא לחדר והחל להוציא בגדי ים בגדלים וצורות שונים. הראשון היה גדול מדי לטעמו. השני היה צמוד מדי ולא השאיר מקום לזין שלי להתבטא. לשלישי היו רק חוטים בצדדים עם משולש קטן מקדימה ומשולש מאחור. הזין שלי, שהיה רגוע עכשיו, מילא את המשולש הקדמי לגמרי. ירון ניגש אלי והחל לצבוט בכוח את פטמותיי. התאמצתי להישאר ישר וכמו שכבר יכולתי לצפות הזין שלי התחיל להתמלא. לאט לאט התרחקו שולי המשולש מגופי עד שהוא נראה כתולה באוויר אך גזרתו לא הניחה לזין שלי לברוח החוצה כך שחלציי נשארו מוסתרים. 
ירון היה מרוצה אך רצה לנסות עוד אחד. זה היה מכנס טריקו קצר שנראה בידו כל כך קטן עד שלא האמנתי שיעלה עליי. הבד נמתח על עורי כמו עור שני, מסתיר אך מבליט כל עיקול ובליטה. ירון הסתכל וחייך בהנאה. ''זה קצת יותר מדי נועז לבריכה של מלון מפואר אך בהחלט ייצלח כבגדי עבודה.'' הוא העיר וקרא ליוסי שיחווה דעה. 
לבשתי חזרה את החוטיני ועליו מכנס קצר 'מכובד' יותר וחולצה שנתן לי ירון. הוא לבש את הספידו שלו ומעליו מכנסיים וחולצה. הוא לקח תיק שנראה מלא ויצאנו למלון. ירון התקשר אליהם מהכניסה והם הזמינו אותנו לעלות. ירון ענה שאנחנו יורדים לחוף הים מול המלון ושיבואו לשם. 
ירדנו את המצוק אל החוף שהיה כמעט ריק בשעה הזו. פשטנו את בגדינו וזינקנו למים. אחרי שיכשוך קל יצאנו החוצה ועמדנו על קו המים להתייבש. הסתכלתי סביב ושמתי לב שהיו רק גברים על החוף, כולם לוטשים בנו עיניים. ירון החל ללכת לאורך המים ואני אחריו. הוא עצר ורמז לי לבוא לידו. כשהתקרבתי הוא אמר לי להסתכל לאנשים ישירות בין הרגליים ולדמיין שאני מוצץ להם. ''אני רוצה לראות זקפה מלאה.'' הוסיף בטון מצווה. הוא המשיך ללכת אך עוד לפני שעשיתי צעד ראשון כבר הרגשתי את הזין שלי מתמלא. באופן פראדוקסאלי, המבוכה שחשתי מלהציג את זקפתי לעין כל, היא שהקשתה את הזין שלי. 
עשינו סיבוב הלוך וחזור על החוף כשירון עושה את עצמו לא רואה מה קורה מאחורי גבו. כששבנו לבגדים שלנו והתיישבנו על החול, הוא הורה לי לשכב על גבי ברגליים פשוקות וידיים מאחורי הראש. הוא נשאר לשבת וראיתי בזווית העין שהוא מחליף סימנים עם מישהו. אחרי כמה דקות הוא הורה לי ללכת לשירותים שהיו מאחורי מבנה הקיוסק. ''קח ממנו את הכסף לפני שאתה מתחיל.'' אמר. 
קמתי וראיתי גבר נכנס לשירותים. נכנסתי אחריו והוא נתן לי שני שטרות של 50. הוא סובב אותי והדף אותי להישען על הקיר. שמעתי אותו יורק אך לא הרגשתי כלום. הוא העמיד לעצמו את הזין וחדר לאחוריי. תחילה הוא נע בתוכי באיטיות אך כעבור זמן קצר האיץ את הקצב ומהר מאוד מילא את אחוריי בזרע חם. הוא יצא ממני והלך מבלי שנאמרה מילה. ניסיתי לארוז חזרה את הזין הנוקשה שלי בבגד הים הקטן אך התקשתי לתמרן אותו. החלטתי לנסות לחשוב על כל מני דברים כדי שיירד קצת. 

לא עברו שתי דקות וצל הוטל על הפתח וגבר נוסף נכנס. הוא הושיט לי 50. ידעתי שזה למציצה וירדתי מיד על ברכיי. הוא שחרר את הזין הרופס שלו מבגד הים וקרב אלי. נאלצתי לעבוד שעה ארוכה עד שהצלחתי להעמיד לו את הזין ולהביאו לגמירה. הוא יצא ואני פניתי לכיור בתקווה שאם אתיז מים קרים על זקפתי היא תתרכך קצת, אך זה כמובן לא עזר. משכתי איכשהו את הבד על זקפתי ויצאתי לחוף. ירון ישב שם עם שלושת הצרפתים. הם קמו לקראתי ואחד מהם אפילו העביר יד על הזין המכוסה שלי, כאילו בלי כוונה. ירון, לעומתם העביר ליטוף מכוון על קדמת בגד הים הקטן שלי ואמר, ''כמו שאמרתי לכם, הוא עובד מצטיין, לא מפסיד אף הזדמנות להכנסה נוספת.'' כולם צחקו ואני הסמקתי. ירון הורה לי לשכב לידו כמו קודם, על המגבת של המלון ולא לזוז בשום מקרה. נשכבתי על גבי, ידיי מאחורי ראשי כשהזין שלי מותח את הבד לאוהל שלא ניתן היה להתעלם ממנו. 

שלושת הצרפתים התיישבו סביבי. אחד מהם שאל את ירון מה הביא בתיק. ירון ענה שהביא כמה סטים של מצבטים, רתמות קשירה לגוף ולביצים, משקולות ושני דילדואים - בינוני וגדול. הם המשיכו לדבר על כל מיני דברים עד שהשיחה חזרה לסקס. הם דיברו על מועדונים במדינות שונות והשיחה התחממה. זה ששאל על התיק סיפר על חדרי עינויים, תוך כדי שהוא מדבר הסתכלתי על בגד הים שלו שהחל לתפוח עד שתורן האוהל התייצב זקוף. הוא שלח יד והחל להעביר אותה על החזה שלי, מתעכב על הפטמות. פתאום הוא משך אליו את התיק, פתח אותו ואחרי חיפוש קצר הוציא ממנו משהו שלא ראיתי. ידו, אוחזת בדבר, התקרבה לפטמה הקרובה אליו. הרגשתי מגע מתכתי על חזי אך היד הסתירה את מה שאחזה. 
הכאב היה חד וצורב. פטמתי נצבטה בעוצמה על ידי משהו שלא הניח לה. הבחור הזיז את ידו וראיתי קליפס מתכת מוצמד לפטמתי. הסתכלתי באימה על ירון שחייך אלי ואמר בעברית, ''אתה אוהב את זה לא?'' 
''זה כואב.'' ייבבתי. 
''אבל אתה אוהב את זה והכי חשוב שהלקוח שלך אוהב את זה.'' אמר ירון ביובש. כשהוצמד הקליפס לפטמתי השנייה נפלטה צרחה מפי. ירון מיהר להניח את ידו על שפתיי ונעץ בי מבט זועם. 
שלושת הצרפתים חייכו ומבטיהם נעו בין פטמותי למפשעתי. אפילו לא הרגשתי בתחילה שאברי החל לפעום ולנתר תחת הבד המתוח עליו. הכאב לא פחת אך הרגשתי אותו הולך ומתנקז למרכז גופי, גולש אל בטני התחתונה, עולה לאורך הזין שלי ומנסה לפרוץ החוצה מקצהו. מגע בקצה הזין שלי גרם לי לפקוח את עיניי שהיו סגורות במאמץ להשתלט על הכאב. ידו של הסאדיסט ריחפה לרגע מעל פיסגת האוהל וירדה עליו. הצביטה בקצה הזין הקפיצה אותי ממקומי. ירון היה מוכן עם יד על חזי שהצמידה אותי לחול. ''תירגע,'' אמר לי בעברית, ''זו רק ההתחלה.'' 
לא העזתי לדבר, במיוחד כשהזין הכואב שלי השתולל מהתרגשות. התביישתי שהם עושים לי את זה ככה במקום ציבורי. אמנם לא היו כמעט אנשים אבל חששתי שאלו שהיו על החוף יבחינו במתרחש. לא הבנתי איך הבאתי על עצמי את הצרה הזו ולמה הזין שלי לא משתף פעולה אלא מעודד אותם להמשיך. 
שלושה קליפסים הוצמדו לשק הביצים שלי, הכאב היה ניכר אך לא חזק כמו הקליפס על קצה הזין. שלושה אנשים עשו עצמם מטיילים על שפת המים אך עיניהם לא זזו מבגד הים שלי. הרגשתי כל כך מושפל וכואב עד שדמעות החלו ניגרות מעיניי. 
''אל תבכה,'' אמר לי ירון, ''אתה רוצה שנוריד את הקליפסים?'' 
הנהנתי בראשי בלי לדעת שהכאב האמיתי עוד לפניי. 
ירון חייך חיוך מסתורי ואמר לבחור שמצידי השני, ''אתה רוצה לראות איך הוא גומר? בוא נוריד אותם.'' 
הם אחזו בשני הקליפסים שעל פטמותיי ובזה שעל קצה הזין שלי ושחררו את שלושתם בבת אחת. 
לשבריר שנייה הוקל לי. 
הכאב של זרימת הדם המחודשת היה בלתי יתואר. ייללתי במו כלב מוכה ולא ידעתי מה לעשות עם עצמי כדי להקל על הכאב. פתאום הרגשתי את הכול מתנקז שוב אל הזין שלי והוא התפרץ כמו הר געש מתחת לבד הדק. כל השפרצה שעברה דרך קצה הזין הכאיבה לי עוד יותר. החבורה סביבי אחזה בי שלא אשתולל וגעתה בצחוק למראה הגמירה רבת העוצמה שלי. גופי המשיך לרעוד ואפילו לא הרגשתי כשהסירו את הקליפסים משק הביצים שלי. ארבעה זוגות ידיים ליטפו את כל גופי עד שנרגע ואז תמכו בי והובילו אותי למים להתאושש. 

''היית גדול.'' אמר לי ירון, ממלא את כולי בגאווה. ''מעולם לא חשבתי שזה אפשרי להפיק כל כך הרבה הנאה מכאב. כשמכאיבים לי הזין שלי נופל מיד, אבל אתה יכול לעשות המון כסף עם כל הסוטים האלו שאוהבים להכאיב. הם בדרך כלל מגיעים בסוף הלילה.'' 

יצאנו מהים והצרפתים רצו שנעלה למלון. עלינו איתם כשבכניסה לחדר ראיתי אחד מהם נותן חבילת שטרות בידו של ירון שהודה לו. שלושתם פרקו בגופי את חרמנותם, משאירים בי שתיים, אף שלוש מנות זרע בעוד ירון שרוע על הספה. כשסיימו איתי אמרו שהם צריכים להתכונן לטיסה ועזבנו אותם, לא לפני שירון נתן להם את הטלפון של הדירה ואמר שאם נהיה בתל-אביב בביקורם הבא נשמח לפגוש אותם. 
בדרך חזרה עצרנו בחנות של בגדים שנראו לי יקרים נורא. ירון התעקש לקנות לי כמה סטים של מכנסיים וחולצות כי טען שאם אני רוצה להתחיל לשרת את הקליינטים הכבדים עליי להיראות טוב. בחנות אחרת הוא קנה כמה תחתונים שנראו לי כמו מכנס קצר וצמוד, אלא שהם היו עשויים מבד סטרץ' בלי פתח לפנים. הוא ביקש את המידה הכי קטנה שהייתה להם וכשהמוכר שאל למי הוא קונה הוא הצביע עלי. 
המוכר, שכבר קודם לכן הסתכל עלינו במבט מוזר, בחן את החלק התחתון שלי וקבע כי זה לא יתאים. ''רוצה לראות שכן?'' ענה ירון בטון מתגרה. 
''נראה,'' ענה המוכר. ''חדר המדידה שם מאחור.'' 
ירון שלח אותי לנסות את התחתונים, הוא אמר לי להוריד גם את החולצה ולקרוא לו כשיהיו על גופי. 
הלכתי לתא המדידה, התפשטתי ומשכתי על גופי את התחתון. הבד הגמיש נמתח ונצמד לעורי, לא משאיר מקום לדמיין מה מוסתר מאחוריו. קראתי לירון והמתנתי, בוחן את גופי בראי. האמת שאהבתי את הגוף שלי, רק רציתי לחזק עוד קצת את הכתפיים והזרועות. אהבתי את החלקות השחומה של עורי ואת מראה הפטמות הבולטות שעדיין היו רגישות למגע. הזין שלי התחיל להתמלא ויכולתי להבחין מבעד לבד הדק בווריד שלאורכו מתמלא ומזרים דם לאיבר. 
במקום ירון הגיע המוכר. הוא פתח את הווילון של התא ונעמד מולי. הוא הורה לי להסתובב כדי שיוכל לראות אם הבגד אכן מתאים לי. הסתובבתי והוא אמר שזה נראה לו מעט צמוד מדי. ''נראה לי שכאן זה עלול ללחוץ.'' אמר, שולח יד לקדמת התחתונים שלי. בעוד ידו מלטפת את הזין שלי מעל לבד, הוא כרע על ברכיו לפניי והחל ללקק את התחתון. עמדתי ללא תזוזה והנחתי לו. היה לי ברור שירון שלח אותו בכוונה, אבל לא ידעתי מה עליי לעשות. 
אחרי שליקק ארוכות הוא משך את התחתון למטה ומיד לקח אל פיו את כיפת אברי שכבר הזדקר. הוא ליקק אותה מכל הכיוונים ואמר, ''איזה זין ענק, לא חבל לחנוק אותו בתחתון הקטן הזה?'' 
עוד לפני שהחלטתי אם עליי לענות או לא חצי מהזין שלי היה בפיו. הרגשתי את שולי הכיפה מתחככים בפתח גרונו וגולשים עמוק פנימה. גנחתי בהנאה והוא הביט למעלה במבט מחייך. הוא המשיך ומצץ לי דקות ארוכות עד שלפתע קם. לא הבחנתי מתי פתח את מכנסיו אך ברגע שהתרומם נשרו המכנסיים לקרסוליו. הוא הסתובב, נשען על הקיר, מבליט את התחת לכיוון שלי ואמר בקול מתחנן, ''תזיין אותי.'' 
לא ידעתי מה עליי לעשות, אף פעם עוד לא זיינתי. אחרי היסוס שלווה בבקשה נוספת שלו, הוא נע עוד מעט לאחור והצמיד את התחת שלו לקצה הזין שלי. התחלתי להניע את אגני קדימה והזין הרטוב מהמציצה החליק בין ישבניו עד שנתקע בחור. הרגשתי את שפתי החור שלו על קצה הכיפה ודחפתי קדימה. החור לחץ חזק על הכיפה אך התרחב וקלט אותה לתוכו. עצרתי, נותן לנשימתו להירגע, חשבתי שזה בוודאי נורא כואב לו. הסתכלתי במראה שהייתה מימיני. אהבתי את המראה שנשקף ממנה. גופי מהצד נראה דק ומוצק. בתחתיתו בולט הזין הענק שלי כשראשו נעלם באחוריו של המוכר. כשנרגע, הוא הניע את אחוריו מעט כלפיי ואני הגבתי בהדיפה חזקה של אגני קדימה עד שהוא היכה על ישבנו. לא הייתי רגיל לתחושה של החמימות הלוחצת שעטפה את הזין שלי וזה גירה אותי נורא. 
המוכר התחיל לבקש שאזיין אותו חזק ואני נענתי, חודר ונסוג בקצב גובר. לא קיבלתי אישור לגמור ולא רציתי להסתבך אז בשלב מסויים התרכזתי בשליטה על חלציי והנחתי לו לזיין את עצמו על המוט שלי. אחרי דקות לא ארוכות הוא גמר, משפריץ לכל הכיוונים. בדיוק באותו רגע נעמד ירון בפתח התא ואמר שלקוח מחכה בחנות. המוכר מיהר לשלוף את עצמו ממני והסתדר. ירון טפח על שכמי ובירך אותי על הזיון הראשון שלי. 
''כמה פעמים גמרת?'' 
''לא גמרתי,'' עניתי בקול מושפל, ''כי לא הרשת לי.'' 
ירון צחק וטפח על ראשי כמו שעושים לכלב שהביא את המקל. הוא משך איזה בגד שהיה תלוי שם וזרק אותו אליי שאתנקה. ''תלבש את התחתונים החדשים ותבוא.'' אמר לפני שיצא לחנות. 

חזרנו הביתה וירון השתרע על הספה. הוא הורה לי למצוץ לו בעוד הוא מגלגל סיגריות ומספר לשרון ויוסי את עלילות היום. יוסי, שהתחרמן מהסיפור, ביקש וקיבל רשות לזיין אותי בזמן שאני מוצץ. ירון גמר בגרוני ונתן לי סיגריה לעשן בעוד יוסי מזיין אותי. אחר כך הלכנו למקלחת וירון זיין אותי בעמידה תחת המים. לפי הנחייתו הלכנו לנוח כדי לצאת בערב לעבוד. הייתי כל כך מותש שנרדמתי מיד כשהזין של ירון באחוריי ולא הרגשתי שהוא התעורר והפך אותי על הבטן. התעוררתי מהתנשפויותיו על אוזני כשהוא גמר באחוריי. 

כשקמנו שרון ויוסי כבר לא היו. ירון גלגל שוב ועישנו שתי סיגריות. הוא הכין עוד שתיים לקחת איתנו. הגענו לגינה יחסית מאוחר. לבשתי חולצה שנגמרה מעט תחת הפטמות שלי משאירה את הבטן השטוחה שלי חשופה, לבשתי גם את התחתונים החדשים בלי מכנסיים מעל. הזין שלי, גם במצב רפוי, בלט לעין כל, אך זה היה חלק מהעבודה, כמו שאמר לי ירון. 
כשהגענו לגינה לקח אותי ירון לספסל. ''מהיום אתה עצמאי כאן, אלא אם אומר לך אחרת. אין פה רשימת מחירים וכל אחד לוקח כמה שהוא יכול לקבל. הסכומים שהחבר'ה פה מבקשים זה חמישים למציצה ומאה לזיון, לא חשוב מי מזיין או מוצץ למי אתה ללקוח או הוא לך. זה כמובן לחפוז כאן באחת הכניסות או מאחורי הבניינים. אם לקוח רוצה לקחת אותך מחוץ לאזור זה כבר סיפור אחר ותלוי מה הוא רוצה לעשות, כמה משתתפים וכמה זמן. ממי שרוצה לזיין אותי אצלו בדירה אני לוקח מאתיים לפחות וגם זה רק לשעה. מי שרוצה לקחת אותי לאורגיה צריך לשלם לפחות חמש מאות אם הוא נראה לי נחמד או אלף חמש מאות אם הוא מריח לי כמו צרות. תמיד הכסף אצלך בכיס לפני הנגיעה הראשונה. כל מה שאתה גובה מגיע אלי ליד בסוף העבודה. משוחרר.'' 
ירון קם והלך לצוד לעצמו לקוחות. אני הלכתי לצד הנגדי של הגינה. לפי העדרותם של רוב הקבועים הבנתי שהייתה תנועה רבה והם עסוקים. בעשר דקות הראשונות לא עברה אף מכונית. נשענתי על עמוד תאורה ותיכננתי איך לדבר עם הלקוח. ראיתי בזווית העין רכב נוסע לאיטו, אך הוא היה בכיוון השני וצריך להקיף את כל הגינה בשביל להגיע אלי. הנהג הסתכל על העובדים שהיו מפוזרים לאורך המדרכה אך לא עצר גם כשעבר ליד ירון. ראיתי שירון מסתכל לעברי. הרכב עצר ונהג כבן 40 שאל אותי אם מתחשק לי לבוא לסיבוב. 
''לאן אתה רוצה לטייל?'' שאלתי. 
''יש לך הצעה?'' 
''תחנה וניכנס פה מאחור.'' עניתי ותוך שאני מדבר הכנסתי יד מתחת לחולצה, הורדתי אותה במורד בטני ומשכתי אותה הצידה לאורך הזין שלי. ראיתי שעיניו של הנהג מרותקות לבליטה שבמכנסיי. 
''דווקא חשבתי ללכת למקום לא רחוק מכאן.'' הוא אמר. 
''יש לך מקום? דירה?'' 
''יש.'' 
''אתה שם לבד?'' 
''לא.'' 
''זה שבע מאות לשעה.'' אמרתי ונבהלתי. 
עד לפני שבוע סכום הכסף הגדול ביותר שהחזקתי היה 80 לירות שאמא נתנה לי לשלם עבור חליפת בר המצווה שלי. שמעתי את ירון מדבר על סכומים גדולים אבל לא הייתי מעורב במשא ומתן ולא אחזתי בידי את הכסף. 
''ואם זה ליותר משעה?'' הוא אמר 
''תן אלף שבע מאות ואני שלך עד הבוקר לכל מה שתרצה.'' 
''אתה חצוף ילד.'' 
'הוא קרא לי חצוף, אז אני אהיה כזה.' חשבתי. ''אני לא ילד ואני יכול לספוג את כל מה שהפנטזיות הכי פרועות שלך עוד לא דמיינו, אז תשלם ולך אל מעבר לפרוע.'' עניתי. 
הוא צחק וסימן לי עם היד להיכנס לאוטו. ניגשתי אליו לחלון והנחתי את ידי במחווה של 'תן ת'כסף'. הוא הכניס יד לכיס והניח על ידי חבילת שטרות. 
''תספור בדרך ואת מה שחסר אשלים כשנגיע.'' אמר. 
נכנסתי לאוטו והוא מיד הניח יד על הזין שלי. ''וואו, זה אמיתי.'' הוא אמר. 
''וזה עוד לא עומד.'' אמרתי בהתנשאות שהצחיקה אותו. 
''גם זונה, גם חצוף וגם שחצן. או שתהיה עשיר תוך שנה או שתמות מידי לקוח עצבני.'' 
ירון רץ אלינו ושם בידי סיגריה מבעד לחלון. 
''אכפת לך שאני אעשן?'' שאלתי. 
''תלוי מה.'' הוא ענה. 
לחצתי על מצית הרכב וחכיתי שיתחמם. 
הוא נהג באיטיות כאילו לא רצה להגיע, ידו לשה את הזין והביצים שלי. 
הצתי את הסיגריה והוא חייך ואמר שלא רק שלא איכפת לו אלא גם ישמח לחלוק איתי. 
אחרי שתי שחטות, כשהזין שלי כבר נוקשה בידו, הוא אמר שהוא קצת מתוח כי הוא מביא אותי בהפתעה לזוג חברים שלו. 
''אני מקווה שהם עוד לא ישנים בשעה כזו.'' אמרתי. 
הוא עצר את הרכב ונשארנו לגמור את הסיגריה. 
בראש קל יצאנו שנינו מהמכונית, ברגע שהוא הקיף את הרכב והגיע אלי שב ואחז בזין שלי והוביל אותי לתוך בניין סמוך כששנינו מצחקקים. 
עצרנו ליד דלת והוא הורה לי להתפשט. לא היה לי הרבה מה להוריד כך שתוך שתי שניות הייתי עירום. נכנסנו בלי לדפוק על הדלת אך הוא הכריז על בואו. יכולתי רק לשמוע שני קולות מברכים אותו. ''הבאתי מתנה.'' הוא הכריז עוד לפני שיצאנו מההול אל הסלון. הוא הוביל אותי לסלון, אוחז בקצה הזין שלי ומשאיר מקום לבעלי הבית להתרשם מגודלו. 
הבחורים שישבו על הספה קפצו ממקומם כשראו אותי. 
''מתערב איתכם שאף אחד מכם לא יכול לבלוע את המתנה הזו.'' הוא התגרה בהם. 
איש לא הוצג בשם אבל מהר מאוד למדתי שלזה שהביא אותי קוראים יהודה אבל הם קוראים לו יויו. הגבוה יותר מהשנים היה אשר והנמוך יותר היה אלי. שלושתם נראו מצויין, בעיקר בלי הבגדים. 

''תעמוד כאן רגע שנוכל להנות מהמראה.'' אמר אלי ושלושתם התיישבו על הספה בעוד אני נע, רוקד בלי מוזיקה, לפניהם. 
''הוא אמר שהוא יכול לעמוד גם בפנטזיות הכי פרועות והתגרה בי ללכת מעבר להן.'' אמר יויו. 
'אחרי מה שעברתי היום ועוד במקום ציבורי,' חשבתי, 'מה כבר יוכל לשבור אותי?' 

בתור חימום מצצתי לשלושה כשיויו ואשר גם ביקרו לטעימה באחוריי תוך כדי שמצצתי לאלי. ליויו היה זין עבה מאוד כ-16 ס''מ, לאשר היה מעט יותר ממוצע בעובי אבל קצת ארוך יותר ולאלי היה זין יחסית קטן אך דווקא הוא נראה יותר דומיננטי בשלישייה וצפיתי שאם יהיו צרות הן תבואנה ממנו. 
אכן, ברגע שהוא גמר בפי ומילא אותי בזרע מר-מתוק, הוא החל להנדס את האירוע. הוא שלח את יויו לשכב עם הגב על השטיח ואותי לשבת על הזין שלו. אשר נצמד אלי מאחור וחדר גם הוא יחד עם יויו. בשנייה שהוא חדר את הפתח כאב לי קצת אבל מהר מאוד זה נעלם. תוך כדי ששניהם מזיינים אותי, נעים בכיוונים מנוגדים ומטריפים את המעיים שלי, נדחק אלי והחל למצוץ לי. יויו, ששכב על הגב, אחז בביצים של אלי ומשך בהן בכוח. אשר שלח יד והחדיר אותה לאחוריו של אלי. ראשי היה מעל להתרחשויות ובעצם זו הפעם הראשונה שיכולתי לראות מה קורה סביבי בזמן פעולה. זה היה מראה מגרה שעוד פעמים רבות אזכר בו. 
אלי עזב לרגע את הזין שלי והורה, ''שאיש לא יגמור, הלילה עוד ארוך.'' כשיויו הודיע שהוא מתקרב בצורה מסוכנת לגמירה, התפרקה החבילה. הם הושיבו אותי על כורסא והכריזו על מבחן התערבות. המטרה, לקחת את כל הזין שלי לגרון. הכלל היחיד שנקבע הוא שאסור להוציא את הזין מהפה ליותר משלוש שניות מבלי להיפסל. 
אשר היה הראשון שכרע לפניי ולקח את הזין שלי לפיו. הוא ירד מיד עד שהשתנק ואחר כך עלה והחל לרדת לאט תוך שהוא יורד ועולה אך בכל ירידה הוא ממשיך עמוק יותר. בחצי הזין היה ברור שהוא מתקשה להמשיך אך הוא לא וויתר. כשהגיע לשני שליש נתקף בעוויתות שלא הצליח להשתלט עליהן ונפסל. אלי היה השני. מהרגע ששפתיו עטפו את הזין שלי הן לא עצרו. בתנועה מאוד איטית עם נסיגות מועטות בלבד, הוא ירד וירד. כשעבר את הקו אליו הגיע אשר הוא הרים אגודלים לחגוג אך לא הוציא את הזין שלי מגרונו. כשחדרה הכיפה את פתח הגרון וסתמה לו את דרכי הנשימה הוא החל לבצע נסיגות תכופות יותר בהן הגיע רק עד לנקודה שיכול היה לשחרר ולקחת אוויר. לא לקח עוד זמן רב עד שקצה אפו הגיע לשערות הדלילות מעל לזין שלי, ובירידה הבאה כבר אחזו שפתיו בבסיס אברי. יויו ניסה גם הוא אך וויתר כשהיה במחצית. 

אלי שלח את אשר לשכב על השטיח, הפעם הוא ייכנס יחד איתו לאחוריי. התיישבתי על הזין של אשר ואלי חדר בקלות. יויו ירד על ברכיו מעל ראשו של אשר, כשגבו אליי והתחיל לזיין לאשר את הפה. התכופפתי והחדרתי את הלשון שלי לתחת של יויו. זה אמנם לא היה בעסקה אבל חשבתי שמגיע לו פינוק. הוא קפא לרגע, מופתע, אך אחר כך פרץ בשאגות של עונג. ''איזו לשון ארוכה.'' הוא גנח. יויו גמר ראשון, מציף את פיו של אשר. אשר גמר שני ופעימות הזין שלו הביאו את אלי לתרום את זרעו למילוי מעיי. לרגע ארוך נשארנו בערימה מתנשפת עד שהתפרקה החבילה. 

''אההה, אני מוכן עכשיו לעוגה.'' אמר אלי. ''איזו עוגה הבאת?'' שאל את יויו, ''הבטחת שתביא עוגה.'' 
''הבטחתי אבל לא הבאתי,'' אמר יויו, ''חשבתי שממש לא מתחשק לי לשמוע במשך חודשים שבגללי השמנתם במאה גרם. העדפתי לשלם פי עשר ולהביא משהו שישרוף לכם קלוריות ולא יוסיף.'' 
''אז מה נעשה עם הנר?'' שאל אשר מאוכזב. 
''יש לי רעיון,'' אמר אלי והוריד את המפה מהשולחן בסלון. ''בוא הנה ותשכב על הגב.'' הוא אמר לי והלך למטבח. הוא חזר אחרי רגע עם נר דק של יום-הולדת. הוא לקח את הזין שלי, שעמד ב 45 מעלות לבטני, החזיק אותו ניצב ודחף את הנר לחור שבקצהו. 
אשר ויויו התלהבו ומיד הודלק הנר. התפללתי שיכבו אותו לפני שיישרוף לי את השפיץ. אחרי שנרגעו מההתלהבות הראשונית על הרעיון ה'מבריק' החלו לשיר 'היום יום הולדת'. לפתע גלשה טיפת שעווה מראש הנר ונעצרה רק על שולי כיפת הזין שלי. הזין הגיב לכאב בפעימת התקשות שהקפיצה אותו מידו של אלי שמיהר, מופתע, לאחוז בו ולייצבו. למזלי הנר היה נעוץ היטב בחור ולא נפל אבל טיפות של שעווה ניתזו על בטני. 
הרעיון שעשע אותם והם גמרו לשיר אך המתינו לטיפה הבאה. עכשיו אלי החזיק טוב יותר את הזין שלי אך דאג שיהיה מוטה מעט כדי שיטפטף. טיפה אחר טיפה גלשה השעווה הרותחת על הזין שלי. שמחתי שהנר לא גדול אך דאגתי שמא לא יכבו אותו בזמן. חום הלהבה כבר החל לחמם את קצה הזין כשאלי הביא נר גדול יותר ואשר כיבה את הנר הנעוץ בקצה השפיץ. אלי החל לטפטף טיפות של שעווה על הביצים שלי. הוא התחיל כשהנר גבוה מעליי כך שהטיפות הספיקו להתקרר מעט. אחרי כמה טיפות הוא הבין את זה והחל להנמיך את הנר עד שיכולתי לחוש על בשרי את חום הלהבה. עכשיו כל טיפה הכאיבה מאוד. הוא ציפה את הביצים שלי והחל לעלות לזין. בשיטתיות הוא טיפטף על הצינור העולה עד לחור. כשהגיע לחריץ החוצה את הכיפה, הכאב היה גדול כל כך עד שצעקה נפלטה מפי. 
עם כל טיפה ניתר הזין שלי לאוויר, למרות המראה הסובל של פניי, דילוגי השמחה של הזין שלי השאירו רושם שאני נהנה מכל העניין. לאלי עלה רעיון. הוא הרים את רגליי והתיישב על השולחן כשאברו נעוץ באחוריי. ''אני רוצה להרגיש את תגובת הגוף שלו.'' אמר והמשיך לטפטף עלי. כשנראה לו שמיצה את הזין, עבר לפטמות. עם כל טיפה התכווץ גופי כרפלקס, מה שגרם לאחוריי לעסות את הזין הנעוץ בהן. לשמחתי, הוא התעייף מהמשחק הזה ואחרי פמפום קצר גמר באחוריי. 
יויו החליף אותו ואחרון גמר בתוכי אשר. 

כולם נראו עייפים ואכן הוחלט על סגירת הערב. יויו לקח את הבגדים שלי והודיע שאקבלם בחזרה באוטו. אשר נפרד ממני בדלת אך אלי נעלם. כשכבר היינו במדרגות נפתחה שוב הדלת ואלי קרא לי. עליתי אליו חזרה והוא נתן לי כמה שטרות. 
''הקמצן אמר ששילם רק פי עשר מעוגה אז באמת מגיע לך יותר.'' 
יויו החזיר לי את הבגדים באוטו אבל לא הרשה לי להתלבש. מיששתי לוודא שהכסף עדיין מגולגל בחולצה וישבתי עירום לידו. הגענו לגינה והוא דרש עוד מציצה לפני שהוא מוריד אותי. מצצתי לו באוטו כשפתאום הרגשתי אצבע חודרת לאחוריי. יויו החזיק את הראש שלי ולא יכולתי לראות מה קורה. נוספה עוד אצבע ועוד אחת עד שחמש אצבעות היו בתוכי. יויו גמר ואמר לי לצאת מהאוטו כאילו לא ידע מה קורה באחוריי. הרמתי ראש וראיתי עת ירון חופר באחוריי עם חיוך גדול על פניו. 

יצאתי מהאוטו אך ירון לא נתן לי להתלבש. הוא הוביל אותי לספסל והתיישב עליו כשאני עומד מולו. הוא החל לבחון את חלציי מצופי השעווה וצחק שאני עוד אתמכר לנרות. אחר כך הורה לי להסתובב ולהתכופף ובחן את אחוריי. הוא העביר יד בחריץ ובמורד רגליי. הרגשתי כמו בהמה בשוק שהקונים בוחנים את גופה. כשהסתובבתי חזרה אליו הוא העביר את אצבעותיו בשיער הערווה הדליל שלי שהיה מוכתם בשעווה. ''כשנגיע הביתה צריך להיפטר מזה.'' אמר כאילו לעצמו אך מוודא שאשמע. 
כשסיים לבחון אותי הרשה לי להתלבש. קודם כל פתחתי את החולצה ונתתי לו את כל הכסף. עד שסיימתי להתלבש הוא סיים לספור ובלי להגיב הכניס הכול לכיס שלו. המשכנו לשבת, מחכים לשרון ויוסי שהיו עם לקוחות באזור. השחר החל לעלות כשהם הגיעו והלכנו כולנו יחד הביתה. 

לפי התרגולת הידועה, השארנו יוסי ואני את הבגדים שלנו ליד הדלת. יוסי בדרך כבר לחש לי שלא אשכח את תפקידי בהגעה הביתה ומהדלת ניגשתי ישר והתייצבתי הפוזה הדרושה. ירון ושרון מילאו את מעיי בכל מה שהצטבר בביצים שלהם כל הלילה. כשגמר יוסי בתוכי, עוד לפני שיצא ממני, הורה לו ירון לרדת ולמצוץ לי. ''תתאמץ הפעם ותיקח את כולו לגרון.'' הוא העיר בליגלוג. יוסי אכן התקשה לקלוט את כל הזין שלי בגרונו ועוד לפני שגמרתי ירון העיר שהוא אף פעם לא יידע למצוץ כמו שצריך. כדי להוכיח את עצמו אחז יוסי באחוריי והצמיד את פניו למפשעתי. הרגשתי את העוויתות בגרונו שעזרו לי לזרז את השפיכה כדי לחלץ אותו מהמשימה. 

עכשיו הגיע הקטע עם הכסף. שרון הניח חבילה על השולחן, יוסי הניח את שלו, קטנה יותר. ירון ספר וכשסיים הוציא מהכיס את הכסף שנתתי לו והניחו על השולחן. ''נראה לי שאני מבזבז את זמני איתכם,'' אמר לשניים. ''הילד עם הלקוח הראשון שלו הביא יותר משניכם יחד.'' הוא ספר בקול כדי להדגיש את הנקודה. הוא נתן לי חלק ואת השאר שם בכיסו.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...