>  >  > 

ירון - פרק ה'

הערת המחבר: כשהתחלתי לכתוב עמד לנגד עיניי סיפור קצר וחזק וכך גם נבחר שמו. עם התפתחותה של סידרה הרגשתי שהשם הפרובוקטיבי מיצה את עצמו ומכן החלפת השם. פרט לכך, נמשכת הסידרה כסידרה. קריאה נעימה לאוהבי הז'אנר והאחרים, אנא דלגו לסיפור הבא באתר.

 

האיש התקרב וכשהיה במרחק קצר פנה אלינו. ''החבר'ה שם אומרים שאתם בעליי הזין הכי גדול.'' אמר. מבלי להפר את ההוראה, הצבעתי על ירון. 
''ואתה?'' שאל אותי האיש ישירות. 
''הוא עם 21 ואני עם 24,'' אמר ירון, ''איך אנחנו יכולים לעזור לך?''
''תראו לי.'' אמר האיש. ירון סימן לי לקום ונעמדתי. אחרי שסיפור עלילותיי חיזק את הזקפה שלי, היא ניכרה על כל פרטיה מבעד למכנס המינימאלי הצמוד. ''וואאווו,'' אמר הבחור, ''ולך יש יותר גדול?'' שאל את ירון. הוא לא ענה ואני מיהרתי לענות בניד ראש. ''אני רוצה ששניכם תעשו הופעת סקס במסיבה של גברים. זה צריך להיות סקס מלא ופראי, חדירות והכול.''
''אלף.'' אמר ירון מיד.
''מה אלף?'' נדהם הבחור.
''אלף לירות כל אחד.'' ענה ירון. זה היה סכום אדיר, לא הבנתי למה הוא מבקש כל כך הרבה, הריי גם אם נישאר בגינה כל הלילה וניקח את כל הלקוחות שיגיעו לא נגיע לסכום הזה.
''דבר ברצינות.'' אמר הבחור.
''אני רציני לגמרי.'' ענה ירון, התמתח על הספסל ופשט את רגליו קדימה בפיסוק רחב. ''תיקח את זה ששאלת בהתחלה,'' אמר ירון באדישות. מלטף את הזין המלא שלו שבלט דרך המכנסיים.
הבחור היסס והציע 1500 לשנינו. ירון קם בלי לדבר והתחיל ללכת לכיוון הרכב של האיש. לפני שנכנסנו עצר ירון והבהיר, ''1500 זה רק שנינו נוגעים אחד בשני, כל אחד אחר שנוגע זה עוד 150.'' הבחור הסכים וירון דרש את הכסף. הבחור אמר שאין עליו כל כך הרבה כסף ושישלם כשנגיע למקום. ירון הודיע שאנחנו לא ניכנס בלי כסף ביד ושאל לאן נוסעים. הבחור נתן כתובת שלא אמרה לי כלום אבל ירון אמר, ''אם כך תעצור לי רגע בדרך, אם כבר הופעה אז צריך גם תלבושות.''

הרכב עצר מול הדירה וירון ירד. הבחור ניסה לדובב אותי ושאל כל מיני שאלות שגרמו לי להתכווץ במבוכה במושב האחורי. עניתי ב'כן' ו'לא' ורציתי רק להיעלם משם. ירון חזר עם תיק קטן בידו. הוא הורה לי לפשוט את המכנסיים והחולצה, כאן באוטו תוך כדי נסיעה. התביישתי אבל עשיתי כמו שירון הורה לי. הוא שלף מהתיק סבך רצועות עור והורה לי לפשק את רגליי. הוא החזיק בטבעת מתכת שהייתה מחוברת על הרצועות, תפש את שק הביצים שלי והחליק את אשכיי אחד אחרי השני דרך הטבעת. 
''עכשיו יש לנו בעיה.'' הוא אמר, ''אתה צריך לעשות משהו להוריד את הזקפה הענקית הזו כדי שאוכל להשחיל את הזין שלך דרך הטבעת.'' 
הבחור הסתכל בתדהמה לאחור וכמעט התנגש בעמוד. ''תסתכל קדימה,'' אמר לו ירון בעצבים, ''עוד לא שילמת וכבר אתה רוצה להרוג אותנו?''
כמובן שהדיבורים של ירון הביכו אותי עד איימה וגרמו לזקפתי להתקשות עוד יותר, לא היה כול סיכוי שאצליח לרכך את הזין המרדן שלי. ירון איבד סבלנות ואחז במוט הנוקשה בכוח, מכופף אותו על מנת להשחיל את קצהו דרך הטבעת. 
''איייי.'' ייללתי מכאב. 
''אני אאלץ לשבור לך את הזין.'' צחק ירון.
אחרי מאבק כואב הצליח ירון להשחיל את קצה הכיפה לתוך הטבעת ואחר כך את כל הזין עד שהטבעת הגיעה למקומה, חובקת את בסיס הזין ושק האשכים. הכול כאב לי והטבעת לחצה חזק. ירון החל להתיר את סבך החגורות וכרך אותן אל מותניי, חזי וצווארי. הוא הוציא מהתיק מגן ביצים, כזה שמאחור יש שתי רצועות בלבד והורה לי ללבוש אותו. על זה לבשתי חזרה את המכנס הצמוד ועליו הורה לי ירון ללבוש מכנס ארוך שהביא לי ואת החולצה הקטנה שלי.

הזין שלי נאבק במגן הביצים שכלא אותו אך לא יכול היה לגומי החזק. הרכב עצר במקום שנראה חשוך לגמרי. הבחור אמר שהמסיבה בפאב שבמרתף. ירון אמר שנחכה ברכב עד שהוא יביא את הכסף, בינתיים הוא הוציא רצועה של כלב מהתיק וחיבר אותה לרצועה שעל צווארי. ''תעשה בדיוק מה שאגיד לך.'' הזהיר אותי. 
הבחור שהלך חזר עם חבילת שטרות ומסר אותה לירון. כשיצאתי מהרכב ונעמדתי, משכו הרצועות את כל החבילה שלי למעלה והכאיבו לשק הביצים שלי, בנוסף על הכאב מהמאבק בין הזין שלי למגן הביצים. זה היה מעגל ללא מוצא. הכאב הגביר את נוקשותה של זקפתי שהגבירה את הכאב שהגבירה את נוקשותה.
ירדנו אחרי הבחור למרתף שהיה הומה אדם, בין עשרים לארבעים גברים שתויים לחלוטין. מהרגע שיצאנו מהאוטו הוביל אותי ירון כשהוא אוחז ברצועת הכלבים הקשורה לצווארי. תשומת הלב הכללית הופנתה אלינו כשנכנסנו, ירון בראש ואני נגרר אחריו. הוא הוביל אותי לבמה קטנה בפאתי האולם שהוארה באור זרקורים. מוזיקה קצבית התנגנה וירון הורה לי לרקוד בעוד הוא עומד ומתבונן בי, מאיץ בי במכות עם קצה החגורה. הקהל שרק ועודד אותי.
אחרי זמן קצר התקרב ירון ונעמד מאחוריי, הוא הורה לי לא לחדול מהריקוד בעודו אוחז בצווארון חולצתי וקורע אותה ממני. ''תלטף את עצמך בחזה ובבטן,'' הוא לחש לי, ''תעשה שייראה סקסי.'' לא כל כך ידעתי איך לעשות את זה אבל התחלתי ללטף את עצמי, מבקש למות מרוב מבוכה ובושה. ירון נצמד אליי מאחור כשהוא מעביר ידיים על קצה המכנס שלי והחל לפתוח את הכפתור ולהוריד באיטיות את הרוכסן. הקהל הריע, אך סימנים של מבוכה ומתח הופיעו באוויר. הרגשתי את פניי בוערות וחשבתי שאני בטח אדום כמו עגבנייה, מה שרק הגביר את המבוכה.
ירון פשט ממני את המכנסיים ונותרתי עם הקצרים, כשהוא החל לפשוט לי אותם, השתתק הקהל אך שב והריע במבוכה ניכרת כשהתגלה מגן הביצים. המגן היה מלא ונפוח אך לא ניתן היה להבחין בזין שדוחק אותו מבעד לבד העבה. ירון הרקיד אותי כך מול כולם כשהוא מעודד אותי בקול, ''תזיזי את התחת, שרמוטה.'' רקדתי את הבושה, את המבוכה ואת אובדני. חיפשתי את ירון במבטי כמחפש קרש הצלה. 

כשהרגשתי את ידיו של ירון על רצועות המגן כבר הייתי מעבר להכול. השלמתי עם ההשפלה והמבוכה נעלמה, קירבתו נתנה לי תחושת בטחון. איתו אני יכול לעשות גם מה שלא דמיינתי מעולם.
ירון משך מעט את רצועת המגן מקדימה, הזין שלי זינק החוצה וירון עזב את הרצועה שהצליפה על אמצע המוט והצמידה אותו לבטני. רחש עבר בקהל כשפרץ הזין שלי החוצה. צמוד לבטני, הוא הגיע עד לטבורי. ''זה הקטן יותר.'' צעק הבחור שהביא אותנו. קריאות התפעלות נשמעו מהקהל יחד עם קריאות הדורשות לראות את הגדול.
ירון גרר את השולחן הקטן שהיה על הבמה למרכז והורה לי להניח את בטני עליו. נשכבתי על השולחן כשחזי וראשי בולטים מצד אחד ורגליי מפושקות על הרצפה בצד השני. ירון הניח לרצועה והחל לרקוד בעצמו תוך שהוא מסיר את חולצתו. הוא הקיף את השולחן עד שהיה מולי והחל לחכך את מפשעתו בפניי. ''תלקק.'' הוא לחש לי, ליקקתי את קדמת מכנסיו, יורד לאורך רגלו השמאלית על קו המתאר של הזין הכלוא, בעודו פותח אותן לאיטו. הוא חיכך את מפשעתו בפניי וראיתי את המוט מתקשה ונלחץ אל הבד, 'עוד רגע המכנס ייקרע.' חשבתי. הוא עמד כשצידו פונה לקהל ושיחרר את המכנסיים. הוא לא לבש דבר מתחת למכנס וברגע שהן החלו לצנוח, פרץ אברו הענק לאוויר, זינק והיכה על בטנו. 
הרעש שפרץ בחלל הזכיר את תגובת הצופים להבקעת גול בכדורגל, צעקות ושריקות מילאו את החלל בעוד ירון אוחז במוט הנוקשה שלו ומכה בו על פניי. 
''מזל שיעל לא פה, נשמעה קריאה מעל לקולות, היא הייתה מחליפה אותך ברגע.''
''אפשר לחשוב שמירי לא הייתה זורקת אותך לטובת הדבר הזה.'' ענה קול אחר.
''אם היה לך כזה אולי לימור הייתה נותנת לך.'' וכולם צחקו.
''תוציא את הלשון שלך.'' אמר ירון. שלחתי את לשוני כמה שיותר רחוק והחזקתי אותה בעוד ירון מכה עליה עם אברו.
חילופי ההערות המשיכו וחצו את האולם עד שלפתע אמר מישהו, ''אני לפחות מצליח לקבל מציצה הגונה, את זה אי אפשר למצוץ.''
עכשיו הכדור נזרק אליי ולא הייתה לי כל כוונה לשמוט אותו. ירון קירב את קצה המוט לשפתיי ואני התחלתי ללקק אותו. לקול עידוד הקהל קירב ירון את הזין אל פי עד ששפתיי עטפו מחצית מכיפתו. הוא עצר והמתין. הקהל עודד וצעק וקריאות התערבות אם זה אפשרי או לא נשמעו מכל עבר. ירון התקדם עוד קצת עד שכיפתו נעלמה בפי ושוב עצר. כך נמשכה ההצגה כשהתלהבות הקהל גדלה עם כל סנטימטר שנעלם מעיניהם. כשמחצית הזין הענק כבר הייתה בפי התחילו קריאות בסגנון 'תזהר, אתה תחנוק אותו'. ירון הסתכל על הקהל ושאל, ''להמשיך?'' הוא לא חיכה לתשובה והדף את אגנו קדימה, מטביע את כל 24 הס''מ של הזין הנוקשה עמוק בגרוני. שוב פרצו קריאות התלהבות והוא החל לפמפם באיטיות, מוציא עד הסוף ונכנס עד הבסיס.
אחרי מספר דקות, החלה התלהבות הקהל לגווע אך בגיזרה שמולי ראיתי ידיים רבות מטיילות על המכנסיים, חלקם בגלוי וחלקם ניסו להסוות את התגרותם. ירון הוציא את הזין מפי ופנה לקהל, ''מישהו רוצה לנסות?'' היו צחוקים וקריאות בשמות של אנשים שנודבו על ידי האחרים. משלא נמצא מתנדב, הודיע ירון שהפה שלי פנוי לטובת הקהל, ''150 לירות וההנאה מובטחת.'' הוא אמר, ''אני בינתיים עברתי לצד השני.'' הקהל שוב קפץ וקולות ההימורים אם אפשר או לא לקבל כזה דבר מאחור מילאו את החדר. ירון נצמד אל אחוריי ואחר כך התרחק. בידו הוא העביר את הזין מעלה ומטה לאורך החריץ שלי עד שמיקם אותו מול הפתח. שוב חזרה החדירה האיטית עם כל ההערות וההתרגשויות של הקהל. כשנצמד אגנו לישבני, קפץ מישהו לבמה, שלף זין מכובד ממכנסיו והגיש אותו לפי. זה היה אות הפתיחה לגלישת האירוע לאורגיה. מהר מאוד הושכב ירון על שולחן אחר ושנינו היינו עסוקים מכל הצדדים.

כשיצאנו משם היה כבר בוקר. כיסיו של ירון היו תפוחים ושנינו היינו מותשים ודולפי זרע. כשהגענו הביתה ירון העיר את יוסי ושלח אותו להביא לנו ארוחת בוקר. יוסי פלט צרור קללות מבלי שפקח כלל את עיניו אך נזיפה של ירון העירה אותו והקפיצה אותו על רגליו. ירון רוקן את כיסיו על שולחן האוכל וביחד ספרנו במשך דקות ארוכות. יוסי הגיע כועס וטען שהם דאגו לנו אך השתתק כשראה אותי עם רתמות העור ואת הערימה של השטרות על השולחן. עשיתי חשבון ואחרי שהורדתי את האלף חמש מאות, התברר שביחד שירתנו קצת פחות משישים זיונים. אם לחשוב שהמחיר היה פי שלושה מזה שנהוג בגינה, זה כמו מאה שמונים מציצות, שזה יותר משבועיים עבודה וכל זה בערב אחד שבו עוד קודם לכן העשרתי את כיסיו של ירון באלף כי האיש לא ביקש חזרה את החמש מאות שנתן לביטחון. 
ירון לקח אותי למקלחת והורה לי להצמיד את פי לאחוריו. אחרי שרוקן את מעיו אל פי והורה לי לא לבלוע, הצמיד את פיו לאחוריי והורה לי לרוקן. הוא שמר הכול בפיו ואחר הצמיד את שפתיו לשפתיי. הוא השקה אותי בזרע שהיה אגור באחוריי מעורב בזה שהיה אגור באחוריו. זה הטריף אותי וכמעט וגמרתי תוך כדי הנשיקה הזו. ביקשתי את רשותו לגמור. להפתעתי הוא ירד ומצץ את הזין המגורה שלי, מלקק ויונק מכל הכיוונים. הוא לקח את כולו עמוק לגרון בלי להשתנק, כמו מקצוען אמיתי. זו הייתה מציצה נהדרת אך כשהוא חש שאני עומד להתפוצץ הוציא את המוט מפיו והחזיק בכיפה בלבד. הוא שמר בפיו את הזרע שלי ושוב נצמד אלי והשקה אותי גם בו. אחרי המציצה, רחצתי אותו, הוא רחץ אותי ויחד יצאנו לאכול ארוחת בוקר. חיסלנו את כל מה שיוסי הכין וכשהוא התלונן שלא השארנו כלום לשרון ועכשיו יהיו לו בעיות. 
''לך תביא עוד.'' ענה לו ירון. יוסי יצא בפנים חמוצות ואנחנו הלכנו לישון. לשמחתי ירון הזמין אותי לישון איתו במיטתו. שכבנו על צידנו צמודים, הוא מאחוריי, והרגשתי את הזין שלו שוב מתמלא. אהבתי את התחושה אבל רציתי יותר, חשתי את נשימתו הקצובה על עורפי ובזהירות השחלתי את אחוריי על המוט הלוהט שלו וכך נרדמנו.

התעוררתי שוכב על בטני כשירון עליי, אברו קודח באחוריי. הוא נישק את עורפי ואני נענתי בגניחת הנאה. ברגע שהבחין שהתעוררתי האיץ את קצב הקידוח תוך שהוא משמיע קולות הנאה רמים. 
זו הייתה מוזיקת השכמה עריבה כל כך לאוזן עד שחשבתי שאני רוצה להתעורר כך כל יום ויום בחיי.
ירון גמר בשאגות ונשאר לשכב על גבי דקות ארוכות עד שקם, הפך אותי על גבי והתיישב על חזי כשהוא מניח את אברו על פי ומורה לי לנקות אותו. ליקקתי את הזין הנערץ מכל הכיוונים, ינקתי את שאריות הנוזלים ממנו עד שירון הורה לי לסגור היטב את שפתיי על חיבור המוט לכיפה ושניות לאחר מכן פרץ זרם חם ומילא את פי. בלעתי במהירות את כל מה שזרם ומרוב התרגשות איבדתי שליטה על אברי שהחל לירות מתחי זרע סמיכים על גבו של ירון. ירון תקע בי מבט זועם, הוא סיים להשתין ובשנייה ששלף את אברו ניחתה סטירה עזה על פניי ומיד עוד אחת עם כף היד. ידו של ירון היכתה בי מצד לצד עד שנרגע.
בקול קר ושקט הורה לי ירון ללקק ולנקות היטב את גבו. ''תלקק ותקשיב היטב,'' הוסיף, ''תזכור את דבריי כי לא אומר אותם פעם נוספת. אי ציות או הפרת הכללים יביא לתוצאות חמורות. נכון שאתה שרמוטה טובה אבל אתה עדיין רק שרמוטה. אני לא חבר שלך ואתה לא חבר שלי. אתה השרמוטה שלי וזה אומר שאסור לך לעשות דבר ללא רשותי. 
אתה לא מדבר ללא רשות, אתה לא גומר ללא רשות, אתה לא נוגע ללא רשות. בקיצור, הדבר היחיד שמותר לך לעשות גם ללא רשות מפורשת ממני הוא לנשום.
לקחתי אותך לישון במיטתי כי זה חלק מהשירות שעליך לספק לי. כל אי ציות או יוזמה שלא במקומה תגרור עונש. אם לא נאמר לך אחרת, אתה הולך אחריי לכל מקום ושומר תמיד מרחק של צעד אחד מאחוריי. עליך להיות מוכן בכל זמן ובכל תנאי לשמש לי כשירותים, במיוחד אם אין כאלו בסביבה.'' הוא סיים את דבריו, קם ויצא לסלון. הלכתי אחריו. 
שרון ויוסי ישבו עירומים בסלון וגילגלו סיגריות. ירון לקח מהם את הסיגריות המוכנות ונתן אחת לי. הוא שאל את שרון על תוצאות הערב הקודם ושרון, שכבר ידע מיוסי על הבוחטה שהבאנו התנצל מיד שלא היתה להם הצלחה כמו שלנו. הוא קם ונתן לירון חבילה של שטרות. ירון ספר והחזיר לו חלק תוך נזיפה על כך שהם נהיו עצלנים ושעוד מעט לא יביאו מספיק אפילו כדי לכסות את המינימום שהתחייבו לשלם לו כל יום. 
התיישבתי על הרצפה, נשען על הספה, חיכינו שיוסי ושרון יגלגלו לעצמם עוד סיגריות. ירון העביר את המצית בין כולנו והתיישבנו לעשן. ירון שלח אותי להביא לשלושתם בירות וכששאלו לאן נעלמנו הורה לי לספר להם הכול בפירוט. תוך כדי סיפור הזדקרו אבריהם אך לאחר שירון אסר על יוסי לגעת בזין, נמנע גם שרון מכך. דיברתי ובחנתי את הזקפות שלפניי. לשרון היה את הזין הכי קטן, בערך 16 ס''מ עם כיפה וורודה ומבריקה שישבה על גזע עבה. הזין של יוסי היה מעט יותר דק אבל ארוך משמעותית, אולי 19 ס''מ. כשסיימתי לספר שב ירון על האיסור לגעת בזין ושלח אותם לעבודה. 
''אבל עוד מוקדם.'' רטן שרון. 
''אז תעשו סיבוב עבודה בקולנוע.'' ענה ירון, ''רק תלכו כבר להביא כסף ואם אתם רוצים שיישאר לכם משהו אז כדאי שתתאמצו קצת.''
כשהם עזבו את הסלון, לימד אותי ירון לגלגל סיגריה. אחרי כמה נסיונות הצלחתי והוא הדליק אותה והרשה לי להכין אחת לעצמי. תוך כדי הנסיונות והעישון שתה ירון עוד כמה בירות. אחרי שתי סיגריות היה הראש שלי בעננים והעולם נראה לי טוב כל-כך. ''עכשיו תוריד ממך את הרתמות ומיד אתן לך בגדים ללבוש.'' אמר ירון, קם והלך לחדר. ''שלא תתבלבל, אני לוקח אותך איתי לחגוג כי זה לא כיף לעשות את זה לבד, אבל אתה לא בחופש, מטרת המצאותך איתי היא עדיין להכניס כל רווח אפשרי לקופה.''
הוא קם ופתח ארון מלא בגדים. הוא הוציא זוג מכנסיים מהסוג שבבית אני לובש רק לאירועים מיוחדים, אחר התאים להם חולצת בד מגוהצת שהוציא מארון התלייה. הוא הורה לי ללבוש את מגן הביצים מתחת למכנסיים, כך לא אעשה בושות עם הזקפה שלי, כי הוא רוצה ללכת למסעדה מכובדת, אבל שהתחת שלי יישאר נגיש לכל הזדמנות.

צעדתי אחריו ברחוב, מתפעל המבגדים שלבש ושנתן לי ללבוש, גאה להיראות כל כך מסודר ו'עשיר'. דמיינתי את עצמי הולך בלבוש כזה ברחוב העיירה וכולם מסתכלים ונותנים כבוד. עברנו ברחוב של הגינה על המדרכה הנגדית וראיתי את מבטי הנערים הבודדים שכבר התאספו שם. היה ברור שהם מדברים עלינו. המשכנו עד שהגענו לאזור שנראה כמבני תעשייה, ירון נכנס לאחת החצרות ועצר מאחורי הבניין. 
''בוא, אני צריך להשתין.'' אמר באדישות. כרעתי לפניו והוא פתח את מכנסיו והניח את הזין הרפוי שלו על שפתיי. הכנסתי את הכיפה לפי ואחזתי בחוזקה עם שפתיי מעבר לשוליה. הוא השתין בזרם חזק ורצוף, ממלא את גרוני בכמות אדירה של נוזלים. כשסיים, חיכה רגע שאנקה את השאריות ואחר כך ארז את החבילה שלו, יצא והמשיך ללכת. מיהרתי אחריו כשחששות ממלאים את ליבי. שכחתי מהבגדים ומהכבוד שיכלו להביא לי בעיירה. הלכתי מושפל, בטוח שכל מי שרואה אותי יודע שאני לא יותר ממשתנה מהלכת. מצד אחד פחדתי מההשפלות שעוד נכונו לי בערב זה. מצד שני בטחתי בירון והמחשבה על הלא-נודע רק ריגשה אותי. מזל שלבשתי משהו שיכיל את הזקפה המורדת שלי.

הגענו לשכונה שרחובותיה צרים, בתיה קטנים וכל השלטים נושאים שמות של תימנים. ירון צעד בבטחה כמי שיודע היטב לאן הוא הולך. הגענו למסעדה שהשולחנות שלה פוזרו בין החדרים השונים. נכנסנו לחדר האחרון והתיישבנו ליד שולחן בפינה. 
ירון דיבר עם המלצר כאילו היה בן בית במקום. הוא הזמין את האוכל ואמר למלצר שהיום יש לו טיפ מיוחד גם בשביל הטבחים. המלצר הסתכל עליי וחייך חיוך מרושע, אך הודה לירון ואמר שמיד הוא ידאג לטיפול מיוחד.
מעולם לא ראיתי כל כך הרבה אוכל מוגש לשני אנשים. פיתות, סלטים קרים וחמים, בשרים מסוגים שונים והכול בטעם גן-עדן. נהנתי כל כך עד ששכחתי את עניין הטיפ. כשסיימנו לאכול הזמין ירון בקבוק עראק והורה לי ללכת עם המלצר. הובלתי דרך המטבח, כשכל העיניים עוקבות אחריי, לחדרון המשמש כמחסן. המלצר הורה לי לפשוט את בגדיי חוץ מתחתון המגן שלבשתי ותלה אותם על קולב, שלא יתלכלכו. הוא השכיב אותי על ערימה של שקים וחדר לאחוריי בלי שום הכנות. נשכתי את שפתיי כדי שצעקותיי לא יישמעו בכל המסעדה והתנחמתי בעובדה שהשפיך שלו כבר ישאיר אותי רטוב והאחרים לא יכאבו כל כך. שכבתי שם, בטני על השק ועובדי המסעדה באים בזה אחר זה. לא טרחתי אפילו להסתכל לאחור, העדפתי לא לראות אותם. זין חדר לאחוריי, נע בתוכי, השאיר את מטענו ויצא. אחר הגיע אחרי הפסקה קצרה וחוזר חלילה. לא ראיתי אותם, לא ספרתי אותם ולא חשבתי עליהם. ראיתי רק את בגדיי השמורים שלא יתקמטו בעוד אני נמעך תחת אבריהם. מגן הביצים אמנם מנע מהזין שלי מלהתחכך על השק הגס אך לא מנע ממנו להיאבק בבד ולנסות לפרוץ בכל כוחו. בשלב מסויים רק חששתי ששוב אגמור בלי רשות ואכעיס את ירון.

כשחזר המלצר והורה לי להתלבש, הוא זרק לי מגבת לחה. ניקיתי את עצמי ככל שיכולתי, התלבשתי וחזרתי לשולחן. ירון מזג לי כוס עראק ואחרי שנקשנו כוסיות הוא הורה לי לרוקן את כוסי בבת אחת. אף פעם לא שתיתי עראק קודם לכן ולא ידעתי למה לצפות. הבעירה שפרצה בגרוני השכיחה ממני הכול ותוך רגע התחלתי לצחוק ולדבר שטויות. ירון סיפר לי שהוא פגש את המלצר בגינה בערב הראשון שהיה שם. זה היה הלילה האחרון של המלצר לפני שזנח את הגינה ועבר למסעדה. הוא אמר לירון שאם יהיה פעם רעב שיבוא אליו. ירון נאלץ להידפק מספר פעמים על דלתה האחורית של המסעדה ורק אחרי שהצוות האכיל את אחוריו הוא זכה למנת אוכל משובח על צלחת. ראיתי בדמיוני את ירון מונח שם על השקים חוטף זין אחרי זין רק כדי לאכול והמראה גרם לאברי לשוב ולהיאבק במגן שדיכא אותו. המלצר הביא לנו קפה ומתוקים ואני טרפתי כאילו עוד לא אכלתי היום. ירון ביקש את החשבון וכששב המלצר הוא שאל את ירון אם הוא יכול להציג אותו בפני כמה חברים. ''אולי עוד ייצא לך משהו.'' אמר בקריצה.

לאחר שלקח את הכסף על הארוחה ליווה אותנו המלצר לחדר אחר במסעדה. היו שם שלושה שולחנות אך רק אחד עם סועדים, שדיברו ביניהם צרפתית. המלצר הציג אותנו כ'חברים' באנגלית רצוצה. ירון ואני, שידענו צרפתית מהבית, בירכנו אותם בצרפתית. הם היו שלושה דיילים מחברת התעופה הצרפתית שהיו מגיעים באופן קבוע לתל-אביב. מיד ראיתי שמבטי שלושתם ננעלים על הטפיחה הגדולה בקדמת מכנסיי. הם הזמינו אותנו לשבת וכמובן שירון נענה והתיישבנו.
''שחרר שיחה.'' אמר לי ירון קצרות בעברית. הם הציעו למזוג לנו יין ושוב ירון נענה אך ביקש למזוג לי רק קצת כי אני, לדבריו, כבר קצת שתוי. הבחור שאחז בבקבוק אמר שלא יזיק לאיש לשתות קצת יותר ומילא לי את הכוס.
הם שאלו עלינו וסיפרנו על העיירה, ועל נבחרת השחייה. שאלנו עליהם והם סיפרו על טיסות והעולם הגדול. הם שאלו מה בעצם אנחנו עושים בתל-אביב. ירון אמר שאנחנו עובדים כדי לעזור למשפחות שלנו. זה נראה כמו טקס שבו נשאלות שאלות וניתנות תשובות אך שני הצדדים מבינים מה באמת הכוונה. הם שאלו ישירות, כמה יעלה לקחת אותנו ללילה למלון. ירון זרק מספר שבכלל לא האמנתי למשמע אוזניי והם הסכימו בלי וויכוח. המשכנו לשתות במסעדה. ראשי היה רחוק בעננים עד שבשלב מסויים נדמה היה לי שהם מדברים עליי אז חזרתי להתמקד בשיחה. ירון סיפר להם שאני עמיד בפני כאב ואוהב את זה. הוא סיפר להם שפעם אפילו גמרתי מכאב. הוא אמר להם שאני נשלט, כנוע וממושמע ושלמעשה אפשר לעשות לי או איתי כל דבר. הסמקתי והתכווצתי מבושה שככה, ליד שולחן במסעדה, בפניי, נאמרים הדברים. 
''לך לשירותים ותוריד את המגן.'' אמר לי ירון. ביקשתי סליחה וקמתי מהשולחן. למזלי השירותים של המסעדה מיועדים לאדם אחד בלבד כך שיכולתי לעמוד מול הראי מבלי שזרים יפתיעו אותי. ניסיתי לסדר את הזין הנוקשה שלי כך שלא יבלוט החוצה. הפתרון היה להצמיד אותו לרגלי השמאלית. לא שהוא לא בלט אבל זה היה פחות ניכר מאשר כל אפשרות אחרת. 
המלצר שלנו פגש אותי בדרך חזרה וחייך חיוך ממזרי כמבין לאן בדיוק הולכים העניינים. כשנכנסתי חזרה לחדר נסובו שלושה זוגות עיניים לעברי. ראיתי את שלושתן מתמקדות במכנסיי ונפתחות בתמיהה. התיישבתי במקומי כאילו לא קרה כלום והערתי בסתמיות, ''הוא יותר גדול.'' 
השלושה החליפו מבטים ושאלו במקהלה, ''באמת?'' 
''כן,'' עניתי, ''שלי רק 21.'' 
''ושלך?'' שאלו את ירון. 
''24 ס''מ.'' הוא ענה.

המלצר הגיע והציע סיבוב נוסף של משקאות שנענה בחיוב. אחרי שהוא הביא אותם ביקש ממנו אחד הצרפתים לסגור את דלת החדר. אוכל כבר לא היה על השולחן אלא רק סיבוב אחרי סיבוב של אלכוהול. קצת אחרי שהתחלנו לשתות איתם החל ירון שופך בחשאי את תכולת הכוסות שלו ושלי לעציץ שעמד לידנו כדי שלא ניפול לגמרי. שנינו היינו מסטולים וסף הבושה שלי נעלם לגמרי. הייתי מסוגל לכול. כשאחד מהם אמר שהיה מת להשתין אבל אין לו כוח לקום ירון הציע ללא היסוס את עזרתי. צללתי מתחת לשולחן, נכנסתי בין רגליו בזריזות, שחררתי את הזין הרפוי ואחזתי אותו בין שפתיי. 
''הוא רציני החבר שלך.'' שמעתי את האיש אומר לירון. 
''הוא לא החבר שלי, הוא הזונה שלי וזה חלק מתפקידו.'' ענה ירון כאילו אין כאן שום דבר חריג.
בזה אחר זה רוקנו 4 שלפוחיות מלאות אלכוהול אל גרוני. כשסיימו, התיישבתי חזרה במקומי והפעם שתיתי את כל הכוס שנמזגה לי. לא עבר הרבה זמן עד שהשלפוחית שלי החלה לצעוק. שוב ביקשתי סליחה ואמרתי שאני צריך למסור את מה שהפקידו בגרוני לייעדו. כולם צחקו ואני יצאתי. 
כשיצאתי מהשירותים חיכה לי ירון ואמר שהולכים. בדרך החוצה הוא קיטר, ''בני זונות איזה טיפ השאירו למלצר, הייתי צריך לבקש כפול.'' 
''מה הבעיה?'' אמרתי, ''רק דיברתם על מספרים, תגיד שזה במטבע שלהם.'' ירון נישק אותי על הראש והודיע לי שאני השרמוטה הכי אינטליגנטית בעיר.

הגענו למלון שלהם. בחיים שלי לא ראיתי כזה דבר מפואר. הסתכלתי סביבי כלא מאמין. הם הובילו אותנו ישירות למעליות ועלינו לקומה העליונה. התברר שאחד מהם הוא הקפטן והוא גר בדירה ענקית בקומה האחרונה של המלון. הם קראו לזה סוויטה אבל אז עוד לא ממש הצלחתי להגות את המילה הזו. 

עוד במעלית הם אמרו לירון שהם רוצים אותי עירום. שמתי לב שמאז שיצאתי לשירותים בפעם הראשונה הם חדלו לדבר ישירות אלי אלא רק עם ירון. ירון הורה לי בעברית להתפשט. התפשטתי במעלית, משיל מגופי במהירות את שני הפריטים היחידים שהיו עלי, החולצה והמכנסים שלבשתי. אחד מהם אחז מיד בזין שלי ולא עזב. כשנפתחה המעלית הוא גרר אותי, מושך בזין שלי, לאורך כל המסדרון. הסתכלתי סביב בפאניקה, חושש שמישהו ייצא מאחד החדרים. כשנכנסנו לדירה המפוארת עיניי ותשומת ליבי היו עסוקים בלהתפעל ולא שמתי לב מה קורה איתי. מצאתי את עצמי שכוב על שולחן סלוני נמוך וארוך כששלושת הצרפתים יושבים על הספה. מעבר לשולחן רקד ירון תוך שהוא פושט את בגדיו בתנועות אירוטיות. כשסיים הוא לקח נר שדלק על מדף שלידו והתקרב אלי. 
''תקבל את זה כמו גבר,'' לחש לי, ''לא רוצה לשמוע את קולך.'' לא הבנתי מה הוא עושה. הוא קרב אלי את הנר ועצר בדיוק מעל לפיטמה הימנית שלי.
את טיפת השעווה שנשרה מהנר לעבר גופי, ראית כמו בהילוך אוטי. היא התנפצה בדיוק על קצה הפטמה שלי וכל גופי התכווץ, שולח נחשול דם לתוך הזין שלי, שזינק לאוויר לאחר שהיה מונח על בטני. טיפה שנייה כיסתה את פטמתי השנייה וגררה תגובה זהה. אחת-אחת נחתו עלי הטיפות. על פטמותיי ואחר כך בזו אחר זו, יורדות לעבר טבורי וממלאות אותו. ירון החליף נר והציב אותו מעל מפשעתי. טיפה ראשונה על הביצים כמעט וגרמה לי לגמור. 
''שלא תעז להשפריץ.'' הוא אמר לי נוקשות בצרפתית וגרם לפרץ של צחוק. מהביצים הוא עבר לקצה הזין, מהחור סביב אל כל הכיפה אחר כך במורד המוט עד שהיה כולו מצופה.
הצרפתים כל כך התחרמנו עד שמיד כשכיבה ירון את הנר נעמד אחד מעל ראשי והוריד את הזין שלו ישר לגרוני. השני הרים את רגליי ונכנס בי בכוח עד הסוף. השלישי הטיל את ירון על הספה וזיין אותו בפראות אלימה. כשהשתרעו שלושתם מותשים על השטיח הורה לי ירון להתלבש ויצאנו משם, לא לפני שהם הזמינו אותנו לחזור בבוקר לבלות איתם בבריכה.

חזרנו הביתה ואחרי שרחצתי את ירון והתרחצתי בעצמי הלכנו לישון כשהפעם ירון מיוזמתו הטביע את אברו באחוריי לפני שנרדם.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...