>  >  > 

מעיירת פיתוח לתחת פתוח - פרק ד'

ברגע שנכנסנו לדירה, הוא הסתובב אלי ובעודי מתפשט, תפס אותי ונישק אותי על פי. שפתיו נצמדו לשפתיי ולשונו חדרה לפי. השתדלתי להשיב לו, תחילה בהיסוס כי לא ממש ידעתי מה לעשות אך פשוט חיקיתי את תנועותיו. אחרי נשיקה ארוכה ומהממת נפרדו שפתינו. הוא חייך אלי ואמר, ''פעם נדבר.'' הוא תפש את הזין שלי וגרר אותי למקלחת. קילחתי אותו ואחרי שגמרתי לסבן אותו ביקשתי רשות לפנק אותו. הוא הרשה לי.
זו הייתה המציצה שבאמת השתוקקתי לה. אולי בגלל התשוקה אותה לא הבנתי נאלצתי לעבור את כל מה שעברתי. התחלתי מליקוק הכיפה הענקית, מעביר את לשוני סביבה, מלמל מילות הערצה ותהילה לאיבר המופלא. ירון ניסה להחדיר אותה לפי. עצרתי וביקשתי, ''בבקשה אדוני (הפעם הראשונה שאני פונה אליו כך), תן לי לפנק אותך.'' הוא הסתכל עלי במבט קשה שהתרכך אחרי שנייה, חייך ואמר, ''לך על זה.''
''תודה, מבטיח שלא תתחרט.''
עזבתי את המוט האדיר שניצב כלפי מעלה וירדתי לחיבור שבין בסיסו לשק הביצים. ליקקתי עם לשוני את אזור החיבור תוך שאני מביט למעלה. ירון נשען על קיר המקלחת ועצם את עיניו. המשכתי לטייל עם לשוני, גולש מדי פעם לבסיס הזין ומדי פעם לעבר השק. ירון פלט גניחה שנשמעה לי כמו מוזיקה אהובה. ניתקתי את לשוני מעורו ועברתי ללקק בעדינות את קצהו התחתון של השק, שנתלה נמוך תחת הזין, אורז את שני אשכיו האובליים הכבדים. הגברתי את המגע בין לשוני לשק עד שבכל מעבר עליו הרמתי מעט את תכולתו. ירון גנח שנית, איזו תאווה לאוזניים. תוך שאני מלקק עיגלתי את שפתיי כשהלשון במרכז ובבת אחת הצמדתי אותן לשק ושאבתי את אחד האשכים לפי. ירון כמעט וצעק מהפתעה ועונג ואני כמעט גמרתי מתגובתו. בפעם הראשונה שמתי לב שהזין שלי מפיק נוזל שקוף שהצטבר בטיפות גדולות על החור שבפסגתו.
שקשקתי את האשך בפי, מלקק אותו מכל צדדיו ומפעיל עליו לחץ משתנה. פתחתי שוב את פי ושאבתי גם את האשך השני. בקושי הצלחתי להכניסו לפי אך המאמץ השתלם. גילגלתי את שני האשכים בחלל הצפוף וקולותיו של ירון הגבירו את נביעת הנוזל מאברי. ירקתי את האשך הראשון מפי והמשכתי לגלגל את השני, מעניק לו טיפול זהה לראשון – שלא ייקנא.
''אהההה.'' גנח ירון.
הוצאתי את האשך מפי. ''בבקשה אדוני, אל תגמור, אני רק התחלתי.''
''שתוק ותמשיך לעבוד.'' ענה ירון.
חזרתי עם לשוני לחיבור בין בסיס הזין לשק הרטוב. הקפתי את הבסיס והתחלתי לעלות לאורך האיבר בתנועה ספיראלית, כל סיבוב מעט גבוה מקודמו. הזין רטט והיכה על פני ועל בטנו של ירון ונוזל שקוף החל לנבוע ממנו. הגעתי לכיפה, מקיף עם לשוני את העמק המפריד בין הגזע לשוליה. הצלחתי להבחין בעוד מועד בפעימות הדם ששלחו את הזין לזינוק והצלחתי ללוות את תנועתו מבלי לחדול מתנועת לשוני.
''אתה מטריף אותי.'' גנח ירון. ואני הרגשתי כמו מי שמצא את ייעודו בחיים, רק לא רציתי שזה ייגמר.

הגעתי תוך כדי הקפה לנקודה בה העורק, שבלט על הגזע, נעלם אל מתחת לכיפה, נצמדתי לעורק וירדתי לאורכו, עוקב אחר פיתוליו. אם מישהו היה שומע באותו רגע את הגניחות שבקעו ממעמקי גרונו של ירון, הוא היה חושב שמשהו נורא קרה לו. היו אלו גניחות עמוקות וחייתיות, קולות שלא שמעתי מעולם בוקעים מגרונו של אדם. עם כל צליל שהשמיע גברה נביעת הנוזל מאברי וכבר נקוותה שלולית תחתיי. גם הזין שלו החל לפלוט זרם קבוע של נוזל שקוף ומתקתק אותו אספתי עם לשוני כשגלש במורד הזין.
עליתי חזרה לאורך העורק והגעתי לשוליי הכיפה. הקפתי אותה כשלשוני נוגעת קלות בלבד בקצה הקימור של שולייה. בסיבוב שני כבר היה המגע יציב יותר ובשלישי דחקה לשוני את הכיפה מצד לצד אך עדיין לא נגעתי בכיסויה. הגעתי לחריץ העולה אל החור ממנו נבעו הנוזלים המתקתקים. עליתי וירדתי לאורכו מבלי להגיע אל החור עצמו.
''תמצוץ כבר את הזין שלי ותפסיק להטריף אותי!'' צרח ירון.
''בבקשה אדוני,'' חזרתי ואמרתי, ''תן לי לאהוב את הזין שלך.''
בהיתי בו רגע בלי להסיר את לשוני מהחריץ. ראיתי את פניו היפות מתייסרות מרוב עונג. פתחתי את פי ועטפתי את הכיפה כששפתיי מקיפות את העמק שמעבר לשוליה. נשיפה ארוכה נפלטה מראותיו כשסיומה קולני. הזין ניתר והיכה על תיקרת חלל פי. התחלתי ללקק את כיסוי כיפת הזין הענקית, סביב, סביב. מתעכב על החור שלא פסק מלהשקות אותי.

ירון החל להניע את אגנו בתנועות קטנטנות. עקבתי עם ראשי אחר התנועות, שומר את שפתיי צמודות לזין. אחרי ליקוק ארוך של הכיפה התחלתי לגלוש במורד הגזע. נכון שהזין הזה כבר חדר לגרוני, אבל הפעם רציתי להינות ולגרום לו הנאה מעבר למה שהיה. ירדתי באיטיות, מלקק כל מילימטר שחדר אל פי. מדי פעם עצרתי וינקתי אותו תוך יצירת ואקום בפי. כך התקדמתי עד שקצה הכיפה הגיע אל פתח גרוני. עצרתי את תנועתי והתחלתי לסגת, הוצאתי את הזין באיטיות מפי עד ששפתיי נשקו לחור. ירון גנח ללא הפסק מהרגע שהתחלתי לקחת אותו לפי ותנועות אגנו גברו. ליקקתי בקצה לשוני את פנים החור שבראש הכיפה בעוד אני פוער את פי גדול ככל האפשר. ירדתי על הזין ללא מגע עד שקצה הכיפה סתם את פתח גרוני. סגרתי את פי עליו והחלקתי מטה, מחדיר את כל הכיפה לגרון. המשכתי וגלשתי עד שאפי נמחץ אל בטנו של ירון.
''אהההה, אני עוד שנייה גומר.'' גנח ירון.
ניתקתי מגע בבת אחת מהזין והתחלתי לנשוף עליו. הרוח קיררה את הזין הרטוב. ראיתי שהביצים שלו עלו למעלה אך לא רציתי שיגמור. נשפתי כחצי דקה עד שראיתי את השק נרפה.
ירדתי על הזין, שוב לוקח את כולו לתוכי. מיד כשהגיעו שפתיי לבסיסו נסוגתי עד לקצה כיפתו. נכנסתי לקצב אחיד ואיטי, משפד את גרוני על המוט הלוהט הבוקע מבין רגליו של מושא חלומותיי. כל גניחה וכל התנשפות שלו גורמות לי להתעלות ורצון לענג אותו לעד.
האצתי את קצב התנועה בהדרגתיות עד לזיון עמוק ומהיר. סגרתי את בוהן ידי והאצבע על בסיס שק הביצים שלו, מגלגל את אשכיו בין אצבעותיי מושך קלות את השק בקצב הזיון. ירון גנח ויילל ומלמל כמה טוב לו, מקלל אותי שלא הייתי שם קודם, נושף ונושם בקולניות. ביחד עם כיווץ השק החלו רגליו לרעוד. התכוננתי לבאות ולא נאלצתי לחכות יותר מכמה שניות עד שהרגשתי את הזין האדיר מתקשח ואחר מכה בדפנות גרוני בעווית פליטה. המשכתי לנוע במהירות, טועם מהזרע המתוק ומחדיר אותו לגרוני. רעידות רגליו של ירון גברו והתפשטו לכל הגוף. הוא קרס, גבו מחליק על הקיר עד שגופו נשכב על הרצפה. ראשי ליווה את הזין, שומר על תנועת הזין פנימה והחוצה מגרוני ללא הפרעה.
משפסקו עוויתות הפליטה הצמדתי את שפתיי לבסיס הזין ועצרתי את תנועתי. רעידות גופו של ירון נמשכו עוד כשתי דקות עד שנרגעו ונשימתו התייצבה. רק אז התחלתי לסגת, שומר על וואקום בפי, יונק את שאריות הנוזלים מצינורותיו.

התיישבתי בין רגליו של ירון שהיה שרוע על הרצפה בעיניים עצומות, ללא תנועה פרט לצמרמורות שהרעידו את גופו מדי מספר שניות. לאט לאט הוא פקח את עיניו והביט בי כמתעורר מחלום.
''איפה היית עד היום יא-מניאק,'' הוא לחש. ''בחיים לא קיבלתי מציצה כזו.''
''תודה אדוני, בחיים לא נהנתי כל כך ממציצה.'' אמרתי כאילו שנים רבות אני מוצץ.
ירון פרץ בצחוק והתיישב.
''מניאק, זונה, זה היום השני שאתה מוצץ. מי היה מאמין, יניב, הילד הטוב של העיירה - מוצץ זרגים, אוכל בתחת וגומר מזה שמכאיבים לו. איזו מציאה, אני עוד אעשה עליך הרבה כסף.''
''אדוני, תמיד נמשכתי אליך אבל לא ידעתי את זה, רק ידעתי שאני לא יכול להוריד ממך את העיניים, לא יכולתי אפילו לדמיין מה אני רוצה, ועכשיו קיבלתי את זה. אני רוצה לעשות לך ככה תמיד, רק תרשה לי ואני לא אפסיק.''
''אתה מדבר כמו זונה מיוחמת,'' צחק ירון, ''אבל אני אסלח לך כי אתה רק רוצה שיהיה לי טוב. אל תדאג, עוד יהיו לך הרבה הזדמנויות לעשות לי טוב, גם במציצות ובעיקר בהכנסות. עכשיו אנחנו צריכים להתארגן כי יש לך לקוח עוד פחות מחצי שעה.''
התלבשתי במהירות והמתנתי לירון. הוא יצא לרגע לסלון, נתן לי סיגריה, הורה לי לעשן אותה ונעלם לחדר. הזין שלי איים לפרוץ החוצה מעבר לפיסת הבד הקטנה שכיסתה על גופי. המציצה לירון הייתה חושנית ומגרה כל כך שאני בטוח שאם רק יכולתי לגעת בעצמי תוך כדי המעשה, הייתי גומר לפחות פעמיים. זקור מתוח ומגורה, התחנן הזין שלי לפורקן אך העדפתי לציית להוראה של ירון ולא לתחנוניי האיבר המרדן שלי. ירון לעומתי, היה רגוע ומרוצה, אברו, גם במצבו הרפוי, ניכר במכנסיו הצמודות. יצאנו והלכנו לגינה. הדרך נראתה לי פתאום ארוכה, ראייתי הייתה מעורפלת וראשי ריחף גבוה. יוסי הסתובב שם ודיווח כי שרון הלך עם לקוח. נעמדנו בפינת הגינה וכל מכונית שעברה עצרה לידנו כשמבטו החושק של הנהג נעוץ בבליטה שבמכנסיי.

הלקוח ש'הזמין' אותי הגיע. כבר כשהחליקה מכוניתו מעבר לפינה, השתנתה התנהגותו של ירון והפכה לתוקפנית. ברגע שנעצרה המכונית לידנו ירה ירון – ''איחרת.''
הנהג התחיל לומר משהו אך ירון קטע אותו. הוא פשט את ידו ואמר בקול נוקשה, ''רוצה לראות פה אלף. חמש מאות לשירות של שעה וחצי וחמש מאות נוספים לביטחון שתחזיר אותו בזמן. כל חצי שעה של עיכוב תעלה לך חמש מאות.'' הנהג ניסה להתווכח אך ירון הסתובב והלך כשהוא אוחז בידי וגורר אותי אחריו. הנהג התרצה ונתן לירון את הכסף.

נכנסתי לרכב והנהג הורה לי מיד לרדת על ארבע בין המושבים כדי שלא יבחינו בי נוסע איתו. לא ראיתי לאן נסענו וקצת נלחצתי מכך. כשנעצר הרכב יצאתי לחצר של מוסך, הנהג הוביל אותי לאזור העבודה והורה לי להתפשט. הוא העמיד אותי מתחת לשרשרת שירדה מהתקרה, קשר את ידיי והרים את השרשרת בעזרת גלגלת עד שידיי היו מתוחות כלפי מעלה. הוא התרחק והסתכל, מרוצה מיצירת כפיו, אחר הביא מהאוטו סרט אדום רחב של אריזת מתנות, קשר אותו על הזין שלי, יוצר פרפר גדול עם לולאת קשר. הוא נכנס לאוטו, יצא מהחצר וסגר את השער. עמדתי כך בחשיכה, לבדי, עירום ותלוי על שרשרת באמצע מוסך ריק. ככל שעבר הזמן השתלטה עליי פאניקה. כל רחש הבהיל אותי וכבר דמיינתי דברים נוראים שקורים לי. כמו בכל אירועי היומיים האחרונים, היחיד שלא שיתף פעולה היה הזין שלי. הוא עמד נוקשה, נוטה כלפי מעלה, נוטף נוזלים שהתגלגלו במורד האיבר. תחילה הם נספגו אל הסרט אך כשהוא לא יכול היה לספוג יותר, המשיכו הטיפות לזרום לביצים ומשם טפטפו לרצפה.

הזמן נראה כעומד מלכת. אחרי נצח שמעתי רכב מתקרב, דלתות החצר נפתחו ולפתע עמדתי במרכז אלומת האור של המכונית הנכנסת. האיש שהביא אותי לכאן יצא בסערה מהרכב, מקלל את כל העולם ואחותו. הוא תלש את הסרט מהזין שלי וזרק אותו בעצבים לרצפה.
''אי אפשר לעשות כלום עם השרמוטה הזו.'' אמר בזעם. הוא החל להכות אותי בכל חלקי גופי. ''בת זונה אני אחתוך לה את הזין.'' קילל והיכה. נבהלתי אבל פחדתי להוציא מילה, דמעות התחילו לזלוג מעיניי וכבר ראיתי את הסוף שלי מגיע. דמיינתי את כל הדם שלי נשפך מהאיבר הכרות וגופתי תלויה על השרשרת כמו פרה שחוטה. הוא התמתח ושחרר את ידי מהשרשרת והבחין בדמעותיי. ''מטומטמת,'' אמר לי, ''לא עליך אני מדבר.''
הוא אחז בי והטיל אותי על מכסה המנוע של המכונית, ''הוצאתי כסף אז לפחות אנצל את זה.'' שכבתי מבוהל ולא העזתי לזוז. שמעתי את חגורתו נפתחת והוא חדר לאחוריי בכוח, ממשיך לפרוק את כעסו על גופי. הוא הלם בי תוך שהוא מזיין אותי. היה לו זין קצר ועבה כמעט כמו הבקבוק של הבירה, אבל חוץ מהחדירה הראשונה, הייתי עסוק בלשרוד את המכות ולא חשתי כלל באברו הנע בתוכי במהירות ובעוצמה. רק הלמות מפשעתו באחוריי העידה על עוצמת החדירה.
פתאום הכול נגמר, הוא יצא ממני והשליך אותי למרווח שבין מושבי הרכב. שוב נסענו כשהוא פונה במהירות מצד לצד. חיפשתי את הבגדים שלי אך לא מצאתי אותם. הוא עצר לפתע והורה לי לצאת מהרכב. היינו בצד החשוך יותר של הגינה. יצאתי והוא השליך את הבגדים שלי לשיחים שבגינה ונסע. נשארתי לעמוד עירום, זין זקור ודולף, באמצע הרחוב. מיהרתי לעבר הבגדים שלי אך שני בחורים שעובדים שם ראו את המתרחש וחסמו את דרכי. הם החלו להציק לי ולצחוק עליי, 'מתפעלים' בקולי קולות מגודלה של זקפתי. הסקנדל שהקימו משך עוד נערים שהיו במקום ונוצרה התקהלות כשאני במרכזה. ידיים החלו להישלח אל גופי, צובטות ומושכות באבריי. מכונית עצרה לידנו והחבורה הציעה אותי לנהג בחינם. הם החלו לדחוף אותי לכיוון הרכב כשירון הגיח מאחת הכניסות החשוכות מעבר לרחוב. הוא מיהר וחילץ אותי מידיהם, מורה לאחד מהם להביא את בגדיי וזה מיהר לעשות כן.
התלבשתי בבכי מההשפלה. שוב היה זה הזין שלי שגרם לי את הצער העמוק יותר. הודאתו הפומבית בהנאה שהוא הפיק מהאירוע גרמה לי לבושה גדולה. דבר אחד זה להינות מגופו של ירון, גם מההשפלות שלו, ודבר אחר זה להודות בכך בפומבי. אבל כמו בערב הקודם, ירון לא ויתר. ישבנו על הספסל במרכז הגינה והוא רצה לשמוע כל פרט.

כבר עמדנו לקום ולחזור לציד הלקוחות כשעצרה מכונית בפינה המרוחקת של הגינה. ירד בחור כבן שלושים ושאל משהו את הנערים שעמדו בסמוך. הם הצביעו עלינו. ירון הורה לי לשתוק ולתת לו לדבר. לא היה לנו מושג למה האיש שואל עלינו.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...