>  >  > 

מעיירת פיתוח לתחת פתוח - פרק ג'

ירון ישב על הספה בסלון והיה עסוק מול ערימת עשב על נייר עיתון, בצד היו זרוקות סיגריות וגלילי ניירות ריקים של סיגריות. התיישבתי על הכורסא המרוחקת אך ירון, שלא הראה כי הבחין בי בכלל, אמר לאוויר, ''כורסאות זה לא לחלאות כמוך, לך שב על הרצפה.'' קמתי והתיישבתי על הרצפה, נשען על הקיר. ירון אסף מעט מהעשב שלפניו והניח אותו על נייר דק. בתנועות מנוסות הוא גילגל סיגרייה דקה והצית אותה. לא ידעתי שירון מעשן, אף אחד בבית הספר שלנו לא עישן. 
הוא גילגל עוד אחת וזרק אותה לעברי יחד עם קופסת גפרורים. הוא הסתכל בי במבט מזלזל ואמר, ''נראה אותך מעשן את זה.'' 
הדלקתי את הסיגריה והתקף השיעול גרם לירון לצחוק, ''ידעתי שאתה לא שווה כלום.'' הפטיר בזלזול ומשך שאיפה ארוכה מהסיגריה שבידו. את השאיפה השלישית כבר עברתי בלי להשתעל. ירון האיץ בי שלא להניח לסיגריה להישרף לבד ואמר שאני צריך להחזיק את העשן כמה שיותר זמן בריאות. שאפתי את העשן והחזקתי ומיד שאפתי עוד. היה לסיגריה הזו ריח שונה מריח הסיגריות שהכרתי אבל לא ידעתי אז לזהות אותו. 

ירון היה לבוש במכנסי ג'ינס צמודים, גופייה לבנה צמודה לגוף כמו שכבת עור נוספת שנגמרה בדיוק בגובה שהתחילו המכנסיים והבליטה את גופו החטוב. כשסיים לעשן הוא קם והלך לחדר השני. בקומו התרוממה הגופייה וחשפה מעט מבטנו השרירית. בקדמת המכנסיים בלט הזין הענק שלו, גולש בתוך המכנס לאורך רגלו השמאלית. אף פעם לא ראיתי אותו לבוש ככה והתפלאתי למה הוא לבוש בצורה כזו. זה הצחיק אותי ואפילו לא ידעתי למה. פתאום הבחנתי שמצב רוחי השתפר פלאים, הראש שלי נהיה קל והכול נראה סבבה. 
הוא חזר אחרי זמן קצר והשליך לעברי בגדים. 
''תתלבש, אנחנו מאחרים לעבודה.'' הוא הורה לי. 
לקחתי את החולצה שנמתחה על עורי אך הסתיימה מעל לטבורי. במקום מכנסיים הוא נתן לי משהו שנראה יותר כמו גרבי מכנס של בנות, אמנם לא ניילון ולא שקוף אבל נצמד ומבליט כל דבר. הבד הגמיש לא הצליח לרסן את הזין שלי, ששמר על זקפה נוקשה ולא רק שהוא בלט החוצה אלא ניתן היה להבחין בכל פרטיו, כולל העורק הנפוח הסובב אותו. נעלתי את נעליי הבד והסתכלתי על עצמי, לא מאמין למראה עיניי. 
''אני לא יכול לצאת ככה.'' שמעתי את עצמי אומר לירון מבעד לעננה שעטפה את ראשי. 
הוא ניגש ותפס לי את הזין מבעד לבד. ''ראשית - לא שאלתי אותך, שנית - אתה לא מדבר ללא רשות אל אף אחד, שלישית - באופן חריג אתן לך היום לבחור, אם אתה לא רוצה לצאת עם הבגדים האלו אתה יכול לצאת עירום, אז מה אתה בוחר?'' הוא לא חיכה לתשובה, פנה לדלת ויצא. נשארתי נטוע על מקומי, לא מצליח להביא את רגליי לנוע. הוא חזר והורה לי לבוא אחריו. המילים שלו כמו הניעו את רגליי. יצאתי והלכתי אחריו. 

הרחובות היו נטושים, חיכוך הבד בזין שלי תוך כדי ההליכה גירה אותו וחששתי שאני עוד עלול לגמור כך באמצע הרחוב. הלכנו כעשר דקות עד שהגענו לגינה תחומה בארבעה רחובות. באור הקלוש של פנסי הרחוב הבודדים ראיתי כי סביב הגינה ובתוכה מסתובבים כמה אנשים, הרוב נראו כנערים כמונו או אף יותר צעירים. מספר מכוניות נסעו לאיטן סביב הגינה. מכונית אחת עצרה ונראה כי הנהג מדבר עם הנער שעמד על המדרכה. אחרי כמה שניות הנער נכנס למכונית שהחלה לסוע ויצאה ממתחם הגינה. 
ירון חצה את הכביש לעבר הגינה ואני אחריו. ראיתי שהגעתנו משכה את תשומת ליבם של אלו שהסתובבו שם. הגענו למרכז הגינה ומיד התגודדו סביבנו מספר אנשים, חלקם נראו בסביבות העשרים ואחרים צעירים יותר. כולם התבוננו בי וצחקו על התלבושת שלי. ידיים מיששו את גופי ומדי פעם אחזו בזין הזקור שלי, מחמיאים על גודלו ונוקשותו. מרוב מבוכה ובושה לא ידעתי איפה לקבור את עצמי. ציפיתי בייאוש שירון יחלץ אותי מהמעמד המביך, אך הוא נראה כנהנה מכל העניין, למרות שלכאורה התעלם מנוכחותי ומההערות הנוגעות אליי. מי שעוד נהנה היה הזין שלי, שאיים להביע את הנאתו בהשפרצה אדירה. ירון החליף ברכות וחיבוקים עם רובם והם ניהלו שיחה קלילה של חברים שנפגשים. ירון שאל איך התנועה והחבורה ציינה שהתנועה חלשה יחסית אך כולם כבר הצליחו לעשות קופה היום. 
ירון אחז בעורפי והוביל אותי לעמוד מולו במרכז המעגל. ''זה יניב,'' אמר לסובבים, ''הוא יעבוד איתי החל מהיום. אל תדאגו, הוא לא יגיע לכאן הרבה, אבל השבוע עד סוף החג הוא איתי פה ואתם מתבקשים לנהוג בו כראוי לזונה מתחילה.'' 

בבוקר כשמצצתי לגיל בקולנוע, חשבתי שאני עושה דבר נורא, למרות שממש עשיתי את זה ברצון ותשוקה, אחר כך כשהוא הפשיט אותי והניח לכולם להשתמש בי, חשבתי שאני בתחתית ההשפלה ודי הייתי מזועזע שאני נהנה מזה, אבל מאז ירדתי הרבה יותר נמוך, והנה אני מוצג בפומבי כזונה, ולמה אני לא מכה אותו ומסתלק משם? 

''היום אתה צמוד אלי,'' פנה ירון והחל לתת לי הוראות, ''אתה לא מדבר עם אף אחד ישירות, אלא מחכה שאני אשא ואתן עם הלקוחות. אתה מבצע רק מה שמסוכם ולא יותר. על כל חריגה עליך לדווח לי. אם סיימת עם לקוח ואני לא כאן אתה יושב על הספסל פה במרכז הגינה וממתין. בשום מקרה אתה לא מסתובב לבדך על המדרכה שמקיפה את הגינה. עכשיו מספיק לפטפט, מפזרים את ההפגנה ומתחילים לעבוד.'' הודיע ירון לכל החבורה. 
הלכתי אחרי ירון ונעמדנו על המדרכה בפינת הגינה. הרחוב היה שקט וירון התהלך באיטיות כשאני אחריו. הוא עצר והורה לי ללכת לידו. כשהתקרבתי הוא שלח יד לזין שלי ואחז בו לשנייה. ''תשמור את הזין הזה עומד חזק,'' הורה לי והמשיך ללכת. פתאום התקרב רכב והאט לידנו. ''תמשיך ללכת ותסתכל רק קדימה,'' אמר ירון וצעד לידי כשמבטו מופנה לכביש. 
''היי אתה,'' אמר הנהג, ''מה יש לך שם?'' 
''יש לי סחורה טרייה,'' ענה ירון, ''פעם ראשונה פה.'' 
''כמה?'' שאל הנהג. 
''70 מציצה, 120 זיון.'' ענה ירון. 
''בסדר.'' ענה הנהג ועצר. ירון ניגש אליו והושיט יד לתוך הרכב. 
''תחזיר אותו לכאן,'' אמר. הנהג שם את הכסף בידו של ירון, שבדק כמה יש ופנה אלי, ''כנס לאוטו, אל תתן לו לזיין אותך, הוא שילם רק על מציצה.'' 
בברכיים רועדות מפחד והתרגשות נכנסתי לאוטו. הנהג נסע אל מעבר לפינה ועצר בצד. לתדהמתי הוא התכופף אלי, משך את מכנסיי עד שהזין שלי זינק לאוויר החופשי ולקח את כולו לפיו. הוא מצץ לי כמו צמא במדבר המנסה להוציא מים מצינור חרב. ידו האחת אחזה בביצים שלי ומעכה אותן בעוד בידו השנייה שפשף במרץ את הזין שלו. אחרי כשלוש דקות הוא התרומם וידו הורידה את ראשי אל הזין שלו. ירדתי עליו עד שאפי נמעך אל שיערות הערווה שלו ונשמתי עמוק. ריח הזיעה הגברית כמעט והביא אותי לפיצוץ אך השתלטתי על עצמי ובתוך שניות נוספות כבר התמלא פי בזרעו. הוא גמר בהתנשמויות מהירות ועמוקות כל כך עד שחששתי שיקבל התקף. ינקתי את אברו עד שהרים את ראשי ממנו. 
''יאללה צא מכאן,'' אמר ודחף שטר לידי, ''אתה יכול לחזור חצי רחוב לבד, לא?'' 
מיהרתי לצאת מהרכב ורק משב האוויר הקריר הזכיר לי שהמכנסיים שלי למטה. סידרתי אותם, אורז את הזקפה הרטובה שלי וצעדתי חזרה. הרחוב היה חשוך ולא נראה היה כי מישהו גר בבתים הסגורים סביבי. מיהרתי ללכת כשלפתע צצה דמות ממהרת מאחד הפתחים החשוכים וכמעט שנתקלה בי. נבהלתי נורא וגם השני נבהל מתגובתי. הסתכלתי ולא האמנתי, זה היה שרון, בגדיו פרועים, מכנסיו פתוחים והוא אוחז אותם שלא ייפלו. הוא מיהר לסגור את המכנסיים ולארוז את הזקפה שלו שהזדקרה מתוכם. 
''מה אתה עושה כאן ילד?'' שאל המום, 
''אני עובד עם ירון, ואתה?'' 
''ילד טוב כמוך עובד כזונה? השתגעת?!'' 
''אפשר לחשוב שאתה עושה משהו אחר.'' עניתי בסרקסטיות. 
הוא התבונן בי שוב והחל לצחוק, ''זה אתה בחרת את הבגדים האלו?'' 
''זה מה שירון הרשה לי ללבוש.'' עניתי בקול שפל. 
בינתיים התקדמנו והגענו לפינת הגינה. ירון עמד ליד רכב ושוחח עם הנהג. 
התקרבתי והושטתי לירון את השטר שהיה מקופל בידי, לא חשבתי כלל שמותר לי לשמור את זה לעצמי. ירון חייך והורה לי להתקרב לדלת הנהג. ברגע שהייתי קרוב מספיק, תפס הנהג את הזין שלי ומשך אותי עד שנצמדתי לחלון הרכב. הוא משך את מכנסיי ואחז בזין שלי כשוקל ומודד אותו, אחרי כמה שניות הוא משך אותו למטה ועזב, הזין ניתר והיכה על שוליי בטני. הנהג צחק והרחיק אותי מהחלון. 
''אתן חמש מאות.'' אמר הנהג. 
''חמש מאות זה לשעה וחצי מקסימום.'' ענה ירון. 
''אתה ממש מגזים, זה לא איזה כוכב שאני צריך להתרושש בשביל לבדר את החברים שלי.'' התמקח הנהג. 
''יאללה בסדר, הוא יחכה לך פה מחר באחת עשרה וחצי.'' 
''סגרנו.'' אמר הנהג ונסע לדרכו. 

עמדתי וחיכיתי שירון יסביר לי מה קורה, אך הוא היה עסוק עם שרון. 
''כמה?'' שאל את שרון. 
שרון הוציא מכיסו חבילת שטרות והחל לספור. 
''שבע מאות חמישים.'' 
''איך התחת, כבר כואב?'' שאל ירון. 
''אתה צוחק?'' ענה שרון, ''כולם היום עם זין של ילדים.'' ושניהם צחקו. ''איפה מצאת את התגבורת שלנו?'' 
''שלי,'' ענה ירון, ''מצאתי והוא רק שלי, תכף תרצה שגם יוסי ייקבל חלק ממנו.'' 
''סליחה, לא התכוונתי.'' 
''בסדר, שיהיה ברור, הבאת את יוסי, יש לך חלק, שום דבר מעבר.'' 
''טוב הבנתי,'' ענה שרון בקוצר רוח, ''בכל זאת, איפה מצאת אותו?'' 
''מצאתי אותו בקולנוע, עירום והשפיך של כל מי שביקר שם היום נוזל לו מהתחת.'' 
''לא ידעתי שאתה אוכל בתחת,'' פנה אלי שרון. ''אם הייתי יודע מזמן הייתי משתמש בך.'' 
''עכשיו הפסדת,'' אמר ירון בקול סמכותי, ''הוא שלי לא רק כאן, גם בבית.'' 

בעודם מדברים, עצר רכב לידם. ירון שוב התמקח עם הנהג שיצא מהרכב והאיש שילם לו. 
''כנס איתו לבניין ממול.'' הוא אמר לי, ''תוריד את המכנסיים ותעמוד בפישוק עם ידיים על הקיר. אל תיגע בזין שלו בשום צורה.'' חציתי את הכביש ונכנסתי אחרי הלקוח לבניין, הוא נעצר בחדר המדרגות החשוך והמתין. הסתכלתי סביב בחשש אך עשיתי כפי שירון הורה לי. הלקוח ליטף ואחר היכה בכוח על התחת שלי, אך לא הוצאתי הגה. לבסוף הרגשתי את כיפת הזין שלו חודרת את אחוריי. הוא פמפם דקות ארוכות לפני שגמר בתוכי, משמיע קולות מוזרים. נשארתי ללא תזוזה עד שהוא התארגן והסתלק. סידרתי את מכנסיי ויצאתי כשאני מכווץ היטב את שריר הסוגר שלא יהיו נזילות. 
חזרתי ומצאתי את יוסי ושרון, ירון לא היה שם. הלכתי לספסל והתיישבתי לחכות לירון. יוסי נראה נרעש למדי. לא שמעתי מה הוא אמר לשרון אבל הם נראו כאילו הם מתווכחים ולבסוף פנה יוסי והתקרב אלי. 
''יניב, מה אתה עושה פה?'' 
''אני עובד עם ירון.'' 
''מה זאת אומרת?'' הרמתי ראש אליו ופניו נראו חבולות. 
''מה קרה לך?'' 
''עזוב, סתם לקוח מופרע. אבל מה אתה עושה פה?'' 
לפני שהספקתי לענות, ראיתי את ירון יוצא מכניסה של אחד הבניינים. מרחוק כבר אפשר היה להבחין בזקפה הענקית שלו כלואה בג'ינס. כשחצה את הכביש עצר לידו רכב אבל הוא התעלם והמשיך ללכת. הנהג לא ויתר עד שירון סימן לי להתקרב. הוא לקח את הכסף מהנהג והורה לי להיכנס איתו לאותה כניסה ממנה יצא. ''תעשה כל מה שהוא יגיד.'' אמר והמשיך ללכת. 
עמוק בחדר המדרגות החשוך נתקלתי במשהו שהיה על הרצפה ונפלתי. זה היה מזרון ישן. הלקוח שנכנס אחריי הורה לי לפשוט את הבגדים. פשטתי את החולצה המזערית שלבשתי ואת מכנסי הגרב אך נשארתי עם הנעליים. הוא הורה לי לעמוד על ארבע ברגליים פשוקות וירד על ברכיו לפניי. הוא שלף את החגורה ממכנסיו ואחר פתח אותן והניח להן לצנוח. 
''תמצוץ,'' הוא אמר בקול אלים, ''ושלא תעז לנשוך או להוציא את הזין שלי מהפה שלך לפני שאני ארשה לך.'' 
גיששתי ולקחתי את הזין הרפוי שלו אל פי. היה למפשעתו ריח חריף של זיעה גברית שסחרר את ראשי אך גם גירה אותי מאוד. אחזתי בשפתיי בבסיס הזין וגלגלתי אותו עם לשוני מצד לצד. תחילה לא חשתי בכל תגובה של הזין לטיפול שקיבל. שריקה מעליי החרידה אותי ושבריר שנייה לאחר מכן היכתה החגורה בכוח על גבי. בשניות הראשונות לא חשתי כאב אך הוא הגיע לאחר מכן כמו אש שפשטה בגבי. 
מיד לאחר המכה החל הזין שבפי לגדול. ינקתי אותו, מפעיל וואקום חזק עם פי בתקווה שהוא יהיה מרוצה מהמציצה ולא יכה אותי שוב, אך טעיתי. המכה הבאה ניחתה נמוך יותר כשקצה החגורה פגע בישבני. עם כל מכה גדל והתעצם הזין שלו שבמצבו הרפוי הרגיש קטן מהממוצע ועתה, בעודו מתמלא, כבר שכנה כיפתו על פתח גרוני. 
הוא החל להניע את אגנו בתנועות זיון ועם המכה הבאה כבר היה אברו נוקשה ובכל תנועה קדימה חדר אל גרוני. החידוש היה כי לא רק אברו התקשה עם כל מכה, גם אברי הגיב, אך לא כפי שהייתי מצפה אלא כמו שקרה קודם כשירון היכה אותי. הזין שלי, שהיה זקור ונוקשה כבר כמה שעות, קיבל זריקת דם נוספת עם כל מכה. הרגשתי כאילו העור העוטף את אברי עומד להתפקע. 
לא ספרתי את המכות אך הן הלכו וירדו עד שפגעו ישירות בתחת שלי. קצב הזיון התגבר עד שבמכה אחת פגע קצה הרצועה בביצים שלי. הכאב היה אדיר ואני ייללתי בגרון מלא. עוד מכה פגעה בביצים ועם המכה הבאה קרה דבר שהדהים אותי. הרגשתי כאילו ברק הכאב התנקז כולו לתוך הזין שלי והתפוצץ, רק בעווית השלישית הבנתי שאני גומר ללא כל שליטה בעוד הזין שבגרוני מזרים את נוזליו לתוכי. 
הגבר החזיק את הזין שלו בפי עד ששב והתרכך ואז נעמד מעליי ועם רגלו על גבי שיטח אותי על המזרון הרטוב. הוא עמד כך, דורך עליי, עד שסיים לארגן את בגדיו ונעלם בלי לומר מילה. 
נשארתי לשכב עוד זמן קצר על המזרון, מותש, כואב ומרגיש את השפיך שלי נמרח על בטני. הייתי המום מכל מה שקרה ובעיקר מהתגלית המזעזעת של השפעת הכאב על גופי. 

כשיצאתי חזרה לגינה מצאתי את שלושת עמיתיי יושבים על הספסל. למרות שישבו ניתן היה להבחין בקלות ששלושתם מחזיקים זקפות זקורות במכנסיהם. ירון הבחין בזרע שיבש על בטני ודרש הסבר. הוא לא הניח לי עד שסיפרתי בפירוט את כל מה שקרה שם על המזרון. בהתחלה היה לי קשה לבטא את זה במילים. דבר אחד זה לעשות ולהנות ודבר אחר זה לספר למישהו כך סתם על הספסל בגינה. ניסיתי לחמוק בתיאור כללי, הרגשתי מושפל מהעובדה שאני נאלץ לספר על זה אך ירון לא וויתר. ההכרה שאין כל ערך לפרטיותי ולמעשיי עם גופי הייתה קשה אך נאלצתי להשלים עם זה וסיפרתי בפירוט מלא שלב אחר שלב, מכה אחר מכה, השפרצה אחר השפרצה. 
ירון, שרון ויוסי הקשיבו לי בשקט כשיוסי נראה המום ומלמל כל הזמן שהוא לא היה עומד בזה, אך ירון נראה מרוצה ככל שהתקדם הסיפור. כשסיימתי הוא טפח בחיבה על שכמי והכריז בשמחה כי סוף סוף יש לחבורה נציג שיכול לשרת את הלקוחות הכבדים. 
''טוב,'' אמר שרון, ''אני כבר עשיתי את שלי היום ובמילא מעכשיו באים רק הסוטים וזה ממש לא בשבילי, בוא יוסי, הולכים הביתה.'' 
''רגע, רגע,'' ענה יוסי, ''אני כבר מכיר אותך, ברגע שנגיע הביתה אתה תזיין אותי ותלך לישון ומה איתי? עד שהגיע ירוק חדש, אני לא אוותר על זיון לסיום הערב.'' 
''בוא ירון,'' האיץ שרון, ''היה לנו יום ארוך ולא ממש כדאי להרוג את הילד ביומו הראשון בעבודה.'' 
ירון היסס לרגע אך קם וכולנו חזרנו לדירה. 

ברגע שנכנסנו הסתכל עלי ירון במבט של 'נו, כבר שכחת'. מיהרתי לפשוט את בגדיי בעוד ירון מעדכן את האחרים על ההוראה ושאם במקרה הם לא רוצים שאסתובב עירום, עליהם לתת לי הוראה מפורשת, אותה יצטרכו להסביר לו אחר-כך. רק כשהוא סיים הבחנתי שגם בגדיו של יוסי נותרו ליד הדלת והוא עירום וזקור. 
יוסי הורה לי ללכת לשטוף את אחוריי מזרע הלקוחות ולחזור לעמוד על ארבע על הספה. מיהרתי לבצע את ההוראות ונעמדתי בפוזה הנדרשת אך דבר לא קרה. ירון נעלם לשירותים ושרון ויוסי התיישבו על הספה השנייה, מגלגלים סיגריות מאותו העשב שירון גלגל קודם. 
רק כשחזר ירון התברר לי כי יש סדר היררכי בדירה, במהלך היום ובעבודה אסר ירון על האחרים לגמור וגם הוא נהג כך כדי לשמור את השירות על אש חמה. בתום יום העבודה הם פורקים את המטען שהצטבר בביצים. עד היום הקורבן להתפרקות היה יוסי ולכן הוא דאג לעגן את נחיתותי בהמתנה לירון בפוזה הנדרשת. ירון חזר עירום אך נעמד לפניי, ישבנו מול פניי. 
''תנקה את התחת שלי, שלא יישאר זכר לעבודה.'' התחלתי ללקק את החור שלו כמו שעשיתי קודם אבל הפעם היה לו טעם של זרע. לאחר ליקוק ארוך עבר ירון לאחוריי והחל להכות עם אברו המלא על ישבני עד שזה התקשה מספיק כדי לחדור לאחוריי. הוא זיין אותי באיטיות, לוקח את הזמן להתענג על ישבני, בינתיים הגיש לי שרון את התחת שלו. התחלתי ללקק ולא הבנתי כשהזהיר אותי שאסור לי להניח לאף טיפה ליפול על הספה. ברגע שלשוני חזרה את פתח החור שלו החל לזרום מתוכו זרעם של הלקוחות שזיינו אותו הערב, הוא אמר שהיו תשעה. ליקקתי במהירות, נזהר שלא לאבד אף טיפה. גם אחרי שפסק הזרם המשכתי ללקק את החור של שרון כשהוא גונח וחוזר וקורא לי זיקית. יוסי הסתובב סביבנו חסר סבלנות אך ירון לא מיהר ובזמנו החופשי האיץ את הזיון עד שמילא אותי בכמויות זרע שגרמו לי לחוש נפיחות בבטני. לפני שיצא ממני הזהיר אותי שעליי לכווץ את החור כך שלא יהיו נזילות גם כשהאחרים מזיינים אותי. 
שרון מיהר לנעוץ את אברו הנוקשה באחוריי שהתפנו ויוסי הגיש לי את התחת שלו לניקוי. הוא לא המתין ללשוני אלא מיד שחרר את הסוגר והניח לזרע שהצטבר במהלך העבודה לזרום החוצה. נאלצתי להצמיד את פי אל החור כדי לאפשר את זרימת הנוזלים בלי להסתכן בהכתמת הספה. 
ברגע ששרון חדר לאחוריי הוא היכה בכף ידו על ישבני. החגורה אמנם לא השאירה סימנים אך התחת שלי היה רגיש. המכה הקטנה שלו כאבה ואינסטנקטיבית התכווץ התחת שלי לקול שמחתו של שרון. לא לקח לו הרבה זמן לגמור והוא פינה את אחוריי ליוסי, שתקף את החור שלי כמעט באלימות. הוא נכנס בבת אחת והחל מיד לפמפם במהירות, מסיים כל תנועה בהתנגשות כואבת של עצמות אגנו עם גבעות התחת הרגישות שלי. לשמחתי הוא גמר מהר. 

חשבתי שהיום הסתיים אך עוד השפלה קטנה חיכתה לי. בעוד ירון ושרון לוגמים מבקבוקי הבירה הקרה ומעשנים, נתן לי יוסי קערית כמו אלו שמשמשות לתת מים לכלבים. הוא הורה לי להניח אותה באמצע החדר ואז לכרוע מעליה ולפלוט את זרעם של השלושה מאחוריי. לקול צחוקם ותוך השמעת קולות מביכים, זרמו שלוש מנות הזרע לקערית, מעורבות. עתה היה עליי ללקק הכול בעמידה על ארבע עד שיבשה הקערה. 

הם ישבו ושתו והתחילו לדווח לירון על היום שהיה, מדווחים על כל לקוח ומניחים את הכסף שגבו על השולחן. לאחר שכל אחד הניח את כל הפדיון היומי על השולחן, ספר ירון את הכסף וחילק אותו. הפדיון של שרון התחלק בינו לבין ירון והפדיון של יוסי התחלק בינו לבין שרון וירון. הפדיון על השירותים שלי לא עלה כלל על השולחן ונותר כולו בכיסו של ירון. 

אחרי שלושה בקבוקי בירה כל אחד, נראה היה לי שהנה מסתיים היום הארוך בחיי, אך שוב טעיתי. יוסי הודיע לי שעלי לאסוף את כל הבקבוקים לפח בלי לגעת בהם בידיי או ברגליי. קמתי ממושבי על הרצפה והתכופפתי אל הבקבוק הראשון כדי לקחת אותו עם הפה. 
''לא, לא, לא שרמוטה, עם הצד השני.'' אמר יוסי ושלושתם התגלגלו מצחוק. דקה ארוכה לקח לי להבין מה הוא אמר לי. 
''יאללה, שרמוטה, תראי לנו מה התחת שלך מסוגל לעשות.'' הוא שב והאיץ בי לקול הצחוק הרם. הסתובבתי והנמכתי את אחוריי אל עבר פיית הבקבוק. ניסיתי לדחוק את הפייה לאחוריי אך זה היה קשה 'על יבש'. 
''תלקק ותרטיב היטב את הפייה.'' אמר ירון כמנסה לעזור לי. הסתובבתי שוב והתחלתי ללקק את הפייה, מרטיב אותה עם הרבה רוק. שוב ניסיתי לרדת עם ישבני על הבקבוק והפעם הצלחתי להחדיר את קצהו. ''רד עד למטה,'' אמר שרון, ''שלא ייפול בדרך.'' ירדתי בזהירות, חושש מגרימת נזקים למעיי. החלק הצר של הבקבוק החליק פנימה בלי בעיה. הגעתי לחלק הרחב שלו והרגשתי אותו מרחיב את החור שלי עד שנדמה שהוא עומד להיקרע, אך עדיין זה לא הספיק. עצרתי ונתתי לשריר הסוגר להסתגל ולהירגע. שחררתי מעט וירדתי שוב. בנסיון החמישי החליקו שפתי החור שלי על הבקבוק. ירדתי באיטיות, מניע את גופי כדי לפלס דרך לבקבוק בתוכי. הגעתי לשלב שלא יכולתי לרדת יותר. כיווצתי את הפתח ככל שיכולתי והתרוממתי לקול צהלותיהם של שלושת הצופים. התקדמתי בזהירות עד לפח ושחררתי אך הבקבוק לא זז. לחצתי, חושש שייצא עוד משהו אך בשנייה שהרגשתי את הבקבוק מחליק הפסקתי ללחוץ. 
תחושת ההשפלה הייתה איומה. לא פחות איומה הייתה העובדה שהזין שלי פעם כאילו אני עומד לגמור. ההודאה הפומבית כל כך שאני נהנה מההשפלה הייתה הגרועה מכל. 

חזרתי והתכופפתי ללקק את הבקבוק השני. אך ירון הפסיק אותי. 
''די, מאוחר בשביל משחקים. אני צריך את כולכם מחר בכושר, יש לנו הרבה עבודה. יוסי, בבוקר תעיר את יניב כשאתה קם. מחר הוא צופה בלבד, תלמד אותו איך פותחים פה את היום. יניב, תנקה פה ואחר כך תתרחץ. יוסי אתה סוגר איתי את היום.'' יוסי פתח את פיו למחות אך הספיק מבט אחד של ירון כדי להשתיקו. 
ניקיתי בזריזות כשאני מנסה לראות מה כוללת סגירת היום. יוסי עמד על ברכיו במקלחון עם הזין של ירון בפיו. ירון השתין הישר לפיו. טיפה זלגה משפתיו וירון נזף בו על כך. כשסיים להשתין החל יוסי ללקק את הזין של ירון עד שהיה נוקשה ואז הסתובב ונעמד ברגליים ישרות עם הידיים על הרצפה, מבקש מירון שיזיין אותו. ירון, שלא היה מרוצה מהבקשה, הכה על התחת המונף לפניו והורה לו לבקש יפה יותר. יוסי התחנן בפני ירון שיזיין אותו עד שירון 'התרצה' וחדר לאחוריו של יוסי. הוא זיין אותו באלימות, מכה ללא הפסק על ישבנו עד שגמר. התחת של יוסי היה אדום כולו וכשהזדקף ניכרו דמעות על לחייו. יוסי כרע שוב על ברכיו ופתח את המים. הוא החל לסבן את גופו של ירון וכשהגיע לישבן הצמיד את פיו לאחוריו של ירון, אך לירון לא היה מה לתת לו לשתות. 

כשירון סיים, חזר אותו הטקס עם שרון ולאחר מכן הגיעה שעתו הגדולה של יוסי שקיבל ממני את השירות שהעניק לשניים האחרים. שרון נשאר לצפות במקלחת של יוסי והרגשתי שהוא שם כדי לשמור עליי. כשיצאו שניהם, התקלחתי ויצאתי. בדירה היו שני חדרי שינה. באחד ישן ירון, בשני ישנו שרון ויוסי. הלכתי לסלון ונשכבתי על הספה. חשבתי שלא אוכל להירדם אחרי יום מסעיר כל כך אבל נרדמתי מיד, התשישות גברה על ההתרגשות. 

התעוררתי ממחסור באוויר. פקחתי את עיניי ובשנייה הראשונה לא הבנתי מה חוסם את הראייה שלי. זין גלש לגרוני ורק כששערות הערווה דגדגו את אפי הבנתי מה קורה. יוסי פמפם באגרסיביות, מועך את אפי עד כאב. הוא גמר וקם מפניי. הוא היה עירום, הזין שלו ממוצע בגודלו, תלוי מלא אך לא נוקשה. 
''יאללה, קום, אנחנו צריכים ללכת.'' הוא אמר. 
קמתי ורחצתי את פניי. תוך כדי שהשתנתי הזין שלי כאב מרוב זקפה. 
כשחזרתי לסלון הוא חיכה לי לבוש מכנסיים קצרצרות וצמודות שהבליטו את הזין שלו. מעל לבש גופייה כמו שלבשתי אתמול. הוא נתן לי מכנסיים כמו שלו והורה לי להשתמש בגופייה שהייתה זרוקה ליד הדלת. כך, לבושים בצורה סימלית ביותר, יצאנו מהדירה. 
לא היה לי שעון ולא מושג מה השעה, אך הרחוב היה מלא אדם. מספר עוברים ושבים התבוננו בנו כשיצאנו מהבניין לרחוב. יוסי הלך, מתעלם מנוכחותי ואני מיהרתי לעקוב אחריו. הוא הלך, מתעלם ממבטי האנשים ונכנס למכולת בפינה. הוא עמד רגע מסתכל על בעל המכולת שנד בראשו. הוא נכנס בדלת בפאתי המכולת ואני אחריו. הוא ניגש למרכז המחסן וירד על ברכיו. נעמדתי בצד והוא סימן לי להיכנס מאחורי המדפים. 

שמעתי את בעל המכולת קורא לעוזר שלו לעמוד בקופה. הוא נכנס למחסן וסגר את הדלת. זה היה איש גדול עם כרס אדירה. יכולתי להריח את ריחו הרע מבעד לריחות הסחורה שבמחסן. הוא ניגש ליוסי כשהוא שולף את הזין שלו בדרך. יוסי פתח את פיו וקלט את הזין כשראשו כולו מוסתר תחת הבטן הענקית. זה היה אחד המחזות המגעילים שראיתי בחיי. יוסי מצץ לאיש הדוחה הזה עד שזה החל להתנשף וגמר. הוא הסתובב, סגר את מכנסיו ויצא חזרה לקדמת המכולת. יוסי, בפנים חתומות, קם על רגליו, נעץ בי מבט זועם ויצא. עד שיצאתי אחריו הוא כבר היה בפתח המכולת עם שקית של מצרכים. 
בדרך חזרה הביתה, קילל יוסי את האיש ואת ירון, הוא נשבע לי שהיה מוכן לקנות מרווחיו כל בוקר את הלחמניות והגבינות רק לא לעבור את החוויה המגעילה הזו. לדבריו, ירון חייב הרבה כסף במכולת ובעל המכולת מתעקש על תשלום זה. כשהגענו הביתה גיליתי שלא רק מצרכים לארוחת בוקר מסופקים בשקית, אלא גם חבילת עשב, זה שממנו מגלגלים סיגריות. שאלתי את יוסי מה זה הטבק הזה והוא צחק עליי. ''לא יכול להיות שאתה מוכר את התחת שלך אבל לא יודע מה זה מריחואנה.'' זו הייתה הפעם הראשונה ששמעתי את המילה הזו. 
יוסי שם קומקום מים להרתחה ואחר כך ערך שולחן לארוחת בוקר. הוא עירבב ביצים בקערה, מכין לטיגון, אך הניח אותה בצד. 
הוא הלך לחדר בו ישן שרון והחל למצוץ לו את הזין. שרון פקח את עיניו ונעמד עם ברכיו על המיטה. תחילה נראה היה שהוא משתין ואחר כך החל לזיין את פיו של יוסי עד שגמר. יוסי עבר ונכנס לחדר של ירון, התכופף ולקח את זקפת הבוקר הענקית לפיו. ירון התהפך ויוסי נע איתו, שומר את הזין בפיו. הבעת חיוך הופיעה על פניו של ירון וראיתי את גרונו של יוסי נע. כשסיים ירון להשתין הוא אחז בשערו של יוסי והחל להניע את ראשו למעלה ולמטה. עם כל ירידה, נחנק יוסי והשתנק. ירון התגרה בו וירד עליו איך ייתכן שאחרי כל הזמן הזה הוא לא למד לקבל זין כמו שצריך. יוסי התעצבן מההערות אך לא יכול היה לומר מילה. בסוף זרק ירון את יוסי מלפניו. ''אתה מוצץ כל-כך גרוע. יניב, ממחר אתה מעיר אותי.'' יוסי נעץ בי מבט רצחני ויצא מהחדר. וירון הורה לי לסיים את המלאכה. לקחתי אותו עמוק לגרוני, מצמיד את אפי לעורו החלק. אחרי פחות מחצי דקה הוא גמר והניח לי למצוץ כל טיפה לפני שקם. 
התיישבנו כולנו סביב השולחן אחרי ששרון וירון התרחצו ובמקביל הכין יוסי את החביתות. ירון לקח ראשון מהירקות, הביצים והלחם, אחריו שרון ויוסי. אני נאלצתי להסתפק בשאריות. 
כשסיימו לאכול הורה לי ירון לפנות את השולחן ולנקות את כל הדירה. הוא הקציב לי שעתיים לכך. את שרון ויוסי הוא שלח לשני בתי מלון, נתן להם מספרי חדרים והורה להם להמתין שם. הוא התריע בהם שלא ישכחו לקחת את הכסף תחילה ולשים בכיסם. אחר כך היה עליהם להיפגש בכתובת שהוא נתן להם, שם יחכה מישהו שייקח אותם לשירות ששולם מראש עד השעה שבע בערב. 

לאחר שהם יצאו הזהיר אותי שוב ירון שאסור לי לספר לאיש על ההשפלה שלו אתמול בקולנוע. הוא הורה לי ללבוש חזרה את המכנסיים הקצרים והגופייה ויצאנו יחד. הלכנו הישר לקולנוע. הוא קנה כרטיסים לשנינו ומיד בכניסה חיכה לנו גיל. הלכנו אחריו לשירותים, ירון התפשט בלי להשמיע מחאה והתיישב על המשתנה. הבחנתי שכשפשט את בגדיו היה הזין שלו רפוי לגמרי ועד שסיים גיל לקשור אותו כבר עמד הזין הענק שלו זקור ונוקשה. ''זה היום האחרון שלך,'' אמר לגיל, ''החל מהשעה תשע היום בערב אני לא חייב לך כלום.'' 
עזבנו אותו בשירותים הריקים וגיל הוביל אותי לאולם. הוא הוביל אותי לאותו מקום כמו אתמול והורה לי להתפשט, אזק את ידיי מאחור וכרך את רצועת העור על צווארי. הוא קשר אותי לכיסא והתיישב מספר כסאות ממני. הלקוחות החלו להופיע אחרי כמה דקות, הוא לקח את הכסף לפני שזיינו אותי, שומר שינצלו רק את הצד עליו שילמו. היום עבר בעצלתיים ובשלב כלשהו חששתי שלא אחזיק מעמד, אך היה זה רגע של חולשה שעבר ברגע שאחד האיברים שחדרו לאחוריי הצליח לגרות את נקודת הג'י שלי כמו שצריך. 

יכולתי לקבל מושג על התקדמות הזמן לפי הסרטים שהחלו ונגמרו. לקראת סוף היום היה המקום מלא ונוצרו שני תורים של אנשים, אחד שחיכה שיתפנה התחת שלי והאחר של אלו שחיכו לתורם על הפה שלי. גיל שמר שאיש לא יאיץ במזיינים וכל אחד יוכל למצות את הזיון בדרכו. 
כשהכריזו על סגירת האולם הפסיק גיל לקחת כסף מלקוחות חדשים אך שכנע את בעל האולם לתת לאלו ששילמו לגמור עם הזיון. כשיצא האחרון מגופי, לא שחרר אותי גיל אלא נעלם. נשארתי במקומי ממתין לבאות. כבר לא היה אכפת לי מכלום. פתאום הוא הופיע עם ירון. 
ידיו של ירון היו קשורות מאחור וחבל אחר היה קשור לצווארו כשגיל מחזיק את חבל הצוואר מתוח על סף החניקה. ירון נגרר אחריו, מקלל אותו אך ללא יכולת להתנגד. הוא הורה לירון להצמיד את פיו לאחוריי ולשתות את הזרע שהצטבר במעיי. ירון סירב ואמר שזה לא בהסכם אך גיל חנק אותו עד שכמעט ואיבד את הכרתו. לבסוף הצמיד ירון את פיו לאחוריי. גיל הורה לי להוציא הכול. ניסיתי לעשות בכאילו אך גיל לא וויתר. הוא הורה לירון להשאיר את פיו על התחת שלי והכניס אצבע. הוא הורה לי לשחרר את הסוגר וללחוץ עד שחש כי פסקה הזרימה. 

גיל השליך את ירון במעבר ושחרר אותי. ''תתלבש ואחר כך תשחרר את הזונה השנייה.'' אמר לי ונעלם. שחררתי את ירון מהר ככל שיכולתי. עזרתי לו לקום ויצאנו. נכנסנו למאפייה הראשונה והתיישבנו בה. הזמנתי עוגות ושתייה לשנינו וניסיתי לנחם את ירון, שנראה מוכה ומובס. שוב היו לי מאתיים לירות בארנק. אחרי ששילמתי על השתייה והעוגות נתתי את הכסף שנותר לירון. 

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...