>  >  > 

החטיפה מהמקלחת

דרור:
עידן היה חברי מילדות. גרנו דלת מול דלת וכל יום אחרי הלימודים ובחופשות בילינו יחד. הכנו שיעורים, שיחקנו במחשב וצפינו בטלוויזיה עד שעת השינה. ההורים של שנינו עסוקים מאוד ונעדרים מהבית רוב הזמן. הם שמחו שאנחנו מבלים יחד ולא מסתובבים ברחובות. במשך הזמן, פיתח עידן ריטואל קבוע בסוף כל ערב: לאחר שסיימנו את עיסוקנו, הוא יזם היאבקות על המיטה או על השטיח וניצל את ההזדמנות למשש את גופי מעל לבגדים, ולהתחכך בי. הנחתי לו לעשות זאת ללא התנגדות, אבל מעולם לא יזמתי היאבקות ולא ניסיתי לגעת בגופו. בשלב מסויים הוא היה מניח לי והולך לביתו. בהמשך הנחתי לו להפשיט אותי, ונשארתי בתחתונים בלבד. אז חשתי איך הזין הזקוף שלו מתחכך לי בין הישבנים, וידיו מועכות לי את הביצים. כך הוא גיפף אותי עד ששמעתי אותו מתנשם וידעתי שהוא הגיע לפורקן. נראה שהוא נהנה מאוד מהעניין. לי היו רגשות מעורבים כלפי המעשים של עידן, אבל מעולם לא התנגדתי לו בדיבור או במעשה. הפריע לי שהוא נשאר תמיד לבוש, אבל גם לכך לא התייחסתי. 

בתחילת כיתה י''ב היינו שנינו נמוכי קומה. עידן שחרחר וגרום, ואילו אני קצת עגלגל, ובעל עור חלק ושחום בהיר, תוצר של אב יקה ואם מתימן. היחיד שלא שבע נחת מהקשר בינינו היה אחיו הגדול של עידן, רפי, המכונה הגורילה. הוא נזרק מכמה בתי הספר, והתבטל כל היום, כשבני משפחתו מצפים בכיליון עיניים לגיוסו לצה''ל. רפי גבוה ושעיר כמתבקש מהכינוי שלו. הוא נהג לקרוא לנו ''שני הגמדים'', ואנחנו השתדלנו להתרחק ממנו כמיטב יכולתנו. ערב אחד הוא הציץ לחדרו של עידן וראה אותנו מתמזמזים על המיטה. 
''סחתיין!'' צהל, ''שני הגמדים מתחנגלים!'' והלך לדרכו. עידן ואני היינו נבוכים מאוד, ומאז אותו אירוע השתדלנו לבלות יותר בחדרי. 

כעבור שבוע רפי הזמין אותנו לים במה שנראה כפרץ פתאומי של נדיבות. הוא לא הזכיר את האירוע ההוא בכלל ובילה רוב הזמן במשחק מטקות עם חבריו. כשחזרנו, עידן ורפי ישבו לצפות בטלוויזיה בחדרי, ואני נכנסתי להתקלח. לפתע שמעתי שהם מתווכחים. עידן מתחנן ורפי נוהם כדרכו. זה לא היה אירוע יוצא דופן, אבל אז נפתחה דלת חדר האמבטיה, ורפי נכנס. הוא עמד והביט בי בלי בושה: 
''וואללה, אתה יש לך תחת של רקדנית ברזילאית וביצי ג'מבו. סגור ת'מים! לא שמעת על הכינרת?!'' מההלם, צייתי לו, והוא הרים אותי בידיו הענקיות, כשאני מנפנף ברגליי בחוסר אונים ומתחנן שיוריד אותי. בחדרי, רפי השליך אותי על המיטה, כשהוא מציג את גופי העירום לראווה לעיניו הפעורות של אחיו. רציתי למות מבושה. ''תראה, תראה איזה כוסון החבר שלך. גמד גמד, אבל עם ביצי בת יענה. חבל שהזין שלו קטן. עכשיו לך הביתה כמו ילד טוב, ותשאיר אותנו קצת לבד.'' עידן ניסה למחות, אבל כפכף שעף לעברו שכנע אותו להסתלק. ''אם כבר בא לך לחטוף זין, עדיף שזה יהיה מגבר אמיתי ולא מרבע עוף כמו אחי.'' נהם רפי, והתחיל למשש את גופי. ניסיתי להשתחרר ממנו, אבל ההתפתלויות חסרות האונים שלי רק גירו אותו יותר. הרגשתי איך הזין שלו מזדקף ומנסה לפרוץ אל מחוץ לבגד הים. ידו האחת חפנה את הביצים הגדולות והחלקות שלי, והשניה מעכה לי את הישבנים בכוח. אחר כך הוא הפריד ביניהם, ואצבעו התחילה לשחק בפי הטבעת שלי. אחרי כמה דקות, הוא הסיר את בגד הים, והחדיר את ראש הזין העבה והרטוב שלו בין הישבנים שלי. הוא חיבק אותי אליו בכוח, והתחיל לנוע קדימה ואחורה כשבכל פעם הוא חודר אליי קצת יותר. בהתחלה זה היה נעים, אבל אחר כך הרגשתי כאב עז. התחננתי בפניו שיפסיק, אבל הוא פיסק בכוח את ירכיי, והמשיך בשלו. למזלו, הייתי עדיין רטוב מהמקלחת, וזה הקל על החדירה. רפי התנשם והתנשף כשהוא מגביר את הקצב, עד שהרגשתי את הזין החם והזקוף שלו עמוק עמוק בתוכי. הוא המשיך לנוע במרץ עד שמחץ אותי בחיבוק אדיר, נאנח, ומילא אותי בסילונים עזים של זרע רותח. זאת היתה הרגשה משונה, מגעילה אבל גם קצת נעימה. אחרי מנוחה קצרה, הזין שלו התקשה שוב, והוא חזר לדפוק אותי במרץ. ידו האחת המשיכה להצמיד אותי אליו, ובידו השניה הוא שיחק לי בזין ובביצים. למען האמת, למרות הבושה, נהניתי. כשהוא גמר בתוכי בפעם השניה, הגעתי גם אני לפורקן והשפרצתי לכל הכיוונים. ישבתי עוד קצת על הזין הרפוי של רפי ואז הוא שחרר אותי, לבש את בגד הים והסתלק בלי לומר מילה.

אחרי כמה דקות של הלם, התקלחתי וסילקתי את סימני הפוגרום מהבית. כשהוריי הגיעו, שכבתי במיטתי בחדרי החשוך, מיילל בשקט לתוך הכר עד שנרדמתי. למחרת התראינו עידן ואני בבית הספר. ניסינו להתנהג כרגיל, אבל שנינו היינו נבוכים. בסיום הלימודים הלכנו לביתי, הכנו שיעורים, שיחקנו במחשב, אבל היתה מועקה באוויר. כשהוא הפיל אותי על המיטה, ביקשתי שיניח לי, אבל עידן היה נחוש מתמיד והפשיט אותי למרות התנגדותי עד שנשארתי בתחתונים. זה לא היה אותו עידן הביישן והמתחשב. הוא התחכך בי בכוח והחדיר את ידיו בתוקפנות מתחת לתחתוניי, מישש ומעך את גופי העירום. אחרי שהתחכך בי קצת, הוא פקד עליי להסיר את התחתונים. סירבתי, אבל הוא התעקש ואמר שיקרע אותם אם אתנגד. בשלב מסויים נכנעתי. הוא הסיר את תחתוניי, עמד מעליי והביט בגופי העירום שעה ארוכה. אחר כך הוא דרש שאספר לו כל מה שרפי עשה לי. אמרתי לו שזה מביך אותי, והתחננתי שיוותר, אבל הוא עמד על שלו, ואני, כמו תמיד, נכנעתי לו, וסיפרתי לו הכל. זה חירמן אותו בטירוף, והוא התנפל עליי ומזמז אותי בגסות שלא היתה אופיינית לו. שאלתי אותו מה קרה לו, והוא פלט שאחיו הסביר לו שאני דורש זין, ושהוא מטומטם שלא יודע לקחת מה שמגיע לו. הוא שלף את הזין שלו, וניסה לחדור אליי. התחננתי שיפסיק, כי עדיין כאב לי מהחדירה של אתמול. עידן הסכים בתנאי שאמצוץ לו. לא הכרתי את חברי הטוב והמתחשב, אבל פחדתי שהוא יעזוב אותי אם אסרב, והייתי זקוק לו נואשות אחרי אתמול. התחלתי למצוץ לו. הזין שלו התקשח וגדל, אבל לא הגיע לממדים המפלצתיים של הכלי של אחיו. עידן תפס את ראשי בכוח, והתחיל לזיין לי את הפה. ביאושי, חיבקתי אותו אליי בכול כוחי עד שגמר. שבוע ההתנזרות נתן בו את אותותיו והוא מילא את פי בזרע סמיך ומתקתק. עידן פקד עליי לבלוע הכול וללקק לו את הזין, ואז שלף אותו, סידר את בגדיו, והלך, מותיר אותי מושפל ובודד מתמיד.

עידן המשיך להגיע לביתי כל יום, וניצל כל הזדמנות להצמיד את גופי אליו בכוח ובגסות. הוא דילג על שאר עיסוקנו, התנפל עליי, קרע ממני את הבגדים, והכריח אותי למצוץ לו, לעיתים כמה פעמים ברצף. אחרי כמה ימים הוא לא הסתפק בזה, פקד עליי לשכב על הבטן, נשכב עליי והחל לחדור אליי למרות מחאותיי. ניסיתי להתנגד, אבל הוא הצליף על אחוריי בפראות עד שנכנעתי. הכאב היה זניח, אבל ההשפלה קשה מנשוא. מאז, בכול יום אחרי הלימודים הוא הגיע אליי הביתה, פקד עליי להתפשט ולהתמסר לו בכול מיני פוזות שלמד כנראה מאחיו. הוא הושפע גם מסרטי הסקס שראה, וניסה לחקות את השחקנים בתנועות ובאמירות נוסח: ''יס ביץ', יס''. 

עידן:
דרור היה ילד יפה מאז שאני זוכר אותו, אבל לאחר בר המצווה שלו, הוא התחיל להתפתח, ונראה יפיוף אמיתי עם עורו השחום ושערו הרך והארוך. אהבתי להתאבק איתו על המיטה או על השטיח, אולי בגלל שהוא היה תמיד הראשון שנכנע, אבל זה היה תמים ונטול אופי מיני. במשך הזמן הרגשתי משיכה לגופו. ניסיתי לשלוט בעצמי אבל זה היה חזק ממני. התחלתי לנצל את ההיאבקויות על מנת להיצמד אליו ולמזמז אותו. הוא לא התנגד ולעיתים הניח לי להפשיט אותו עד שנותר בתחתונים בלבד. זה היה מראה מדהים. גוף חלק וחטוב, חלק עליון רזה עד שאפשר לספור את הצלעות, אבל ישבנים כדוריים ומוצקים, שתענוג למעוך אותם. היה כיף גם לחפון את הביצים הגדולות והרכות שלו, ולשפשף את הזין בין ישבניו העגולים. יכולתי להמשיך בכך שעות, אבל בסופו של דבר השפכתי, ואז היינו נפרדים בלי לדבר על כך. למען האמת, איבדתי עניין בשאר העיסוקים שלנו, ורציתי רק להתענג על גופו, אבל התאפקתי כמיטב יכולתי. לעיתים העזתי להכניס יד מתחת לתחתונים שלו, וללטף את הביצים החלקות והגדולות. אהבתי גם לחשוף את הישבנים היפים שלו ולנשוך אותם כאילו בצחוק. דרור שכב תמיד בשקט, פניו לוהטות בסומק, וגופו קצת רוטט. אהבתי להביט בפניו הסמוקות ובשפתי השושנים שלו, על אף, או אולי דווקא מפני שזה הביך אותו. ידעתי שאם ארצה, אוכל להסיר את תחתוניו ולזיין אותו, אבל משהו בי רצה עדין להישאר בשלב התמימות. הייתי סקרן לדעת אם גם דרור נהנה מהיחסים, או שהוא רק רצה להשביע את רצוני, אבל מעולם לא דיברנו על הנושא. ואז נכנס לתמונה אחי הבכור, רפי הגורילה. רק צרות היו לנו ממנו, ולי במיוחד. הוא התגרה בי כל הזמן, לכן השתדלתי לבלות יותר בביתו של דרור. יום אחד הוריו הזמינו חיטוי, ודרור ואני בילינו בחדרי. הייתי בטוח שרפי לא בבית, והייתי חרמן במיוחד. בדיוק סיימתי להפשיט את דרור, ונשכבתי עליו, כשרפי פתח את החדר, נעץ בנו מבט ארוך, פלט משהו גס, כדרכו, והסתלק. דרור ואני היינו נבוכים מאוד, ובימים הבאים הקפדנו להתרחק מאחי.

לאחר שבוע, רפי הציע לנו לבוא איתו לים. נענינו לו בקצת חשש, אבל הוא בילה עם חבריו, ודרור ואני שחינו להנאתנו. חזרנו לביתו של דרור. הוא הלך להתקלח, ורפי ואני צפינו בטלוויזיה. פתאום אחי אמר: 
''אני הולך לזיין את החבר שלך.'' הייתי המום, ניסיתי לדבר על לבו, אבל הוא היסה אותי בגסותו הרגילה. השתתקתי. רפי הלך לחדר האמבטיה וחזר משם כשדרור העירום מתפתל בחוסר אונים בזרועותיו. מעודי לא ראיתי אותו בעירום מלא. זה היה מראה יפהפה. הביצים הגדולות שלו קיפצו באוויר והוא ניסה לשווא להסתירן בידיו. רפי השליך אותו על המיטה ופקד עליי להסתלק. למען האמת, רציתי להישאר, אבל רפי העיף לעברי כפכף, והסתלקתי. עבר נצח עד שרפי חזר הביתה. הוא פלט לעברי: ''החבר שלך הוא הזיון הכי טוב שהיה לי בחיים!'' והלך להתקלח. התלבטתי אם ללכת לדרור, אבל לא הייתי סגור על עצמי ודחיתי זאת. 

למחרת הלכתי עם דרור לבית הספר כמו תמיד. פניו היו עצובות, ועיניו מושפלות. כמעט לא דיברנו. בסוף יום הלימודים הלכנו אליו. מצד אחד, רציתי לנחם אותו, מצד שני, דבריו של אחי לא הניחו לי. פתאום מצאתי את עצמי משליך את דרור על המיטה ומפשיט אותו. הפעם הוא התנגד והתחנן שאניח לו, אבל זה חירמן אותי עוד יותר, ולאחר מאבק קצר, הסרתי את תחתוניו, וגופו נגלה לעיניי במלוא יופיו. שעה ארוכה אכלתי אותו בעיניים בלי לדבר, בעוד הוא מסתיר את פניו ומתחנן שאפסיק. דרשתי ממנו שיספר לי בפירוט כל מה שרפי עשה לו. הוא ביקש שאוותר, אבל משהו אפל השתלט עליי והתעקשתי באכזריות. דרור סיפר לי בלחש איך רפי מזמז אותו, חדר אליו פעמיים ואונן לו עד שגמר. הסצינות רצו בראשי ושיגעו אותי. התנפלתי על גופו של דרור באלימות, כאילו הוא היה אשם במה שאירע. השכבתי אותו על הבטן, וניסיתי לחדור אליו, אבל הוא התחיל לבכות מכאבים, והנחתי לו בתנאי שימצוץ לי. ידעתי שאני נוהג בו באכזריות, אבל זה היה חזק ממני. דרור סגר את שפתיו החושניות על הזין שלי והתחיל למצוץ לי. זה היה תענוג שלא חשתי כמוהו מעודי. בהתחלה הנחתי לו לקבוע את הקצב. אחר כך תפסתי בידיי את לחייו הלוהטות והתחלתי לזיין לו את הפה לעומק בכוח עד שגמרתי. היה תענוג למלא לו את הגרון בזרע למרות ההשתנקויות שלו. פקדתי עליו לבלוע את הזרע וללקק לי את הזין והוא ציית, ואז סידרתי את בגדיי, והסתלקתי בלי לומר לו מילה טובה. מבטו הפגוע ליווה אותי וייסר את מצפוני. הבטחתי לעצמי שממחר נחזור ליחסינו הקודמים, אבל בימים הבאים הסתכמו פגישותינו בכך שאילצתי אותו למצוץ לי כמה פעמים ברצף ולבלוע את התוצרת.

רפי המשיך להתגרות בי ולהטיל ספק בגבריותי, וזה חלחל. כעבור כמה ימים פקדתי על דרור להתפשט ולשכב על הבטן. הוא הציע למצוץ לי, והתחנן לשווא שלא אחדור אליו. כששכבתי עליו והפרדתי בין הישבנים העגלגלים והמוצקים שלו, הוא התפתל וניסה להתחמק ואז הפלקתי עליהם עד שהאדימו כאש. הזין שלי עמד ונטף פריקם. נעצתי אותו בבת אחת בין הישבנים הלוהטים של דרור. הוא התייפח בשקט והניח לי לזיין אותו כשאני אוחז במותניו וחודר כל פעם עמוק יותר. המחשבה על הזין הגדול של אחי גרמה לי לנסות ולהכאיב לדרור כמה שיותר, והוא שתק והרים את הישבן שלו בצייתנות כפי שהוריתי לו. ההתפרקות בתוך המחילה ההדוקה שלו היתה מדהימה. מאז התייחסתי אל דרור כאל זונה. רק כך יכולתי המשיך ולהינות מגופו. בכל יום היגעתי לביתו, פקדתי עליו להתפשט, וזיינתי אותו, בפה, בתחת, בכול מיני פוזות שעליהן שמעתי מהגורילה: כשהוא שוכב על הבטן, שעון על שולחן, בדוגי. הכי אהבתי לחדור אליו כשהוא שכוב על הגב, רגליו פסוקות ומורמות, וחלציו, כמו גם פניו הסמוקות והמיוסרות, גלויים לעיניי. הפלקתי לו על הישבנים ומחצתי לו את הביצים עד שנאנק מכאב. מילאתי לו את הפה והפנים בזרע. הוא לא מחה, אלא הביט בי בעיניו החומות והעצובות. 

במקום לרחם עליו, התאכזרתי אליו עוד ועוד. 

דרור:
מאז המפגש עם רפי, לא התראינו כמעט, וכשנפגשנו בחדר המדרגות, התחמקתי ממבטו והוא לא ניסה ליצור עמי כל קשר, אבל עידן המשיך לשגל אותי במגוון פוזות מדי יום ביומו. אחר צהריים אחד נפלו עיניי על המראה שמול המיטה, והמחזה גרם לי להלם. עידן זיין אותי בתנוחת דוגי, כשאני עירום לחלוטין, והוא לבוש כמו תמיד. זאת היתה אקרובטיקה בהמית, ללא רוך, אהבה או סיפוק אמיתיים. תוך כדי החדירה, הוא הצליף לי על הישבנים בכף ידו הפרושה, ואני הרגשתי איך הם מאדימים וצורבים. סבלתי בשקט, והנחתי לו לגמור בתוכי ולהסתלק. התקלחתי, והחלטתי שהפרק הזה בחיי הסתיים. בדיוק בשלב זה הגיע סיוע מיוחד, אם כי מאוחר, מהאינטואיציה הנשית המפורסמת של אמי. היא החלה לעבוד מהבית בשעות אחר הצהריים ללא הסבר, כשעיני הנץ שלה מלוות אותי ללא הרף, אף כי בטקט האופייני לה, היא לא שאלה שאלות. 

בימים הבאים התחמקתי מעידן באופן קבוע. התחברתי עם כמה תלמידים מהכיתה, התחלתי ללמוד נהיגה, וראיתי שיש חיים אחרי עידן. הוא התקשר אליי ללא הרף, אבל מידרתי אותו. יום אחד הוא חיכה לי לפני הבניין וביקש שנדבר. מראהו עורר את רחמיי, והזמנתי אותו לביתי. אימי קידמה את פניו בקרירות, שלא כמנהגה. עידן החזיר לה מבט נבוך, אבל מייד לאחר שנכנסנו לחדרי, הוא דחף אותי לכיוון המיטה. אמרתי לו בשקט: ''עידן, זה נגמר. אתה רוצה שאאיית לך את זה?!'' הוא שאל למה, והסברתי, שהתמסרתי לו כי היינו חברים בלב ובנפש. לא הכחשתי שגם נהניתי קצת בהתחלה, כשהמגעים היו תמימים ועדינים. אבל אחרי הסיפור עם רפי, הדברים רק הדרדרו, החברות נעלמה, ונותרה רק מערכת יחסים של כפיה מינית נצלנית ומכוערת. אמרתי לו שאני מעונייין להמשיך הלאה, ושלו, לעידן אין עוד מקום בחיי. הוא נראה נסער, וניסה לענות, להתווכח, אבל ביקשתי ממנו ללכת. הוא השפיל את ראשו וציית. הרגשתי שאני זקוק באופן דחוף לחוויה מתקנת אחרי היחסים הקלוקלים עם עידן, וידעתי גם מי הבנאדם הכי מתאים להעניק לי אותה...

עידן:
רק לאחר שאיבדת מישהו, אתה לומד להעריך אותו, אלא שלרוב, זה מאוחר מדי. יום אחד דרור הניח לי לקרוע את הישבנים העסיסיים שלו ללא התנגדות, ולמחרת הוא התחיל להתחמק ממני. הוא לא ענה לטלפונים ולהודעות ששלחתי לו, והרבה להיעדר מהבית. לעומת זאת, אימו הייתה שם תמיד, ונעצה בי מבטים עוינים ויודעי כל. ערב אחד הצלחתי לשוחח עם דרור. הוא אמר לי את שכבר ידעתי היטב: שניצלתי את החברות האמיתית שהוא חש כלפיי, ואת הנכונות שלו להתמסר לי בגוף ובנפש. אחרי האונס שביצע בו רפי, במקום לנהוג בו בעדינות כפי שמצופה מחבר אמיתי, נכנעתי לתאוותי הבהמיות, והפכתי אותו לעבד מין. מבחינתו זה נגמר, ולא היה לי עוד מקום בחייו. ניסיתי לחבק אותו, אבל הוא סילק אותי, ואימו הרעישה בכלי המטבח באופן מאיים. הלכתי לביתי מלא חרטה ובושה.

רפי:
כולם קוראים לי רפי הגורילה, אפילו אמא שלי. ולי לא אכפת, טוב לי שכולם חושבים אותי לבהמה מטומטמת, על אף שמבפנים אני רחוק מלהיות כזה. אני מתבונן בסובבים אותי, בצביעות שלהם, וצוחק בשקט בלב. יש אנשים שאוהבים טיפוסים כמוני. אתם לא מנחשים מכמה סטודנטיות מהממות קיבלתי הצעות, שלא דחיתי כמובן. והיו גם כמה סטודנטים... הבעיה אחר כך היא איך להיפטר מהם, וגם בזה הפרצוף הקשוח שלי עוזר לא רע. אם כבר משווים לבעלי חיים, אז את אחי, עידן, הייתי משווה לנחש ארסי. השפתיים הדקות והעיניים הקטנות שלו מסתירות רוע ותחמנות. עליו נאמר: 'קצר קומה מלא עורמה', אבל החבר שלו דרור, הוא משהו מיוחד. קטן, עסיסי ויש לו פני מלאך עם גומות חן משגעות כשהוא מחייך. מה הוא מצא באחי? אלוהים יודע, אבל שני הגמדים האלו דבוקים זה לתחת של זה כל הזמן. פעם אחת ראיתי אותם מתמזמזים על המיטה בחדר של אחי ונגנבתי. דרור, היפיוף הזה, שכב בתחתונים בלי לזוז, ועידן התולעת התחכך בו לבוש, ומזמז אותו חופשי. ברחתי משם לפני שהייתי מתנפל על שניהם. מאז לא יכולתי להפסיק לחשוב על הגוף היפה של דרור, וחיכיתי להזדמנות לטחון אותו. אחרי כמה ימים הזמנתי אותו ואת עידן לבוא איתי לים ב-BMW השחורה שלי. אחרי שהם נרגעו מההלם, הם הסכימו. על חוף הים שחקתי מטקות עם החברים שלי, אבל מזווית העין הצצתי על דרור, ורציתי לאכול אותו. החזרתי אותם לבית שלו. הוא נכנס להתקלח, וידעתי שזאת הזדמנות חיי. למרות הדימוי שלי, אני חולה ניקיון ולא יכול לסבול ריח של זיעה אלא אם כן הוא שלי... אמרתי לעידן שאני הולך לזיין את החבר שלו. הוא ניסה למחות, אבל בעיניים הרעות שלו ראיתי שזה מחרמן אותו. הלכתי לחדר האמבטיה. דרור נראה כמו פרסומת ליופי נערי. פלג גופו העליון דק עדיין, אבל הישבנים שלו עגולים ובשרניים. אמרתי לו לסגור את המים ושלפתי אותו מהמקלחת כשהוא מבולבל ונוטף. זרקתי אותו על המיטה וסילקתי משם את עידן שהפנים שלו החמיצו יותר מתמיד. ישבתי על המיטה של דרור, והושבתי אותו עליי. גופו השחום והחלק התפתל, והביצים הגדולות שלו קפצו כמו כדורי טניס. תפסתי אותן, לחצתי טיפה והוא נרגע. ביד השניה התחלתי לשחק בישבנים המוצקים שלו. אני אוהב שיש מה לתפוס, ואצל דרור יש ועוד איך. אחרי מסאז' יסודי, נגעתי באצבע בדובדבן הסגור שלו, ודרור התנשם אבל לא הוציא הגה. הזין שלי כמעט קרע לי את בגד הים. התפשטתי, הצמדתי את דרור אליי, ולאט לאט חדרתי לתוכו. הוא היה הדוק אבל רך, נכנע ולוהט. חיבקתי אותו בכוח, והתחלתי לדפוק אותו בקצב ובעוצמה, אבל גם בזהירות. הכלי שלי גדול ועבה, ולא רציתי לגרום נזק לילד החמוד שישב עליי בפנים אדומים, התנשם וניסה לא לבכות. כמו שסיפרתי כבר, זיינתי מלא בנות, וגם כמה בנים, אבל תענוג כמו עם דרור לא היה לי בחיים. ניסיתי להאט את הקצב. לא רציתי לגמור, אבל בסוף זה הגיע. השפרצתי לתוכו כמויות אדירות של נוזל האהבה שלי. דרור לא ידע איך להגיב, אבל לגופים יש שפה משלהם. אחרי מנוחה קצרה, חזרתי לזיין אותו לאט ובעדינות, מחליק פנימה במנהרה המשומנת שלו. ביד אחת חיבקתי אותו אליי, ובשניה שיחקתי לו בביצים הגדולות והחלקות, מלטף ומועך קצת. הרגשתי איך הן מתכווצות ומתנפחות לי בידיים. הזין של דרור נראה קטן בהתחלה, אבל תוך כדי הזיון הכפול, הוא צמח והתקשה. פתאום הוא נדרך, וכשהזרקתי לתוך בעליו את מנת הזרע השנייה, גם הוא השפריץ לכל הכיוונים. נחנו קצת, ויצאתי מתוכו כשאני מתבייש להביט בפניו, לבשתי את בגד הים והלכתי הביתה. שם חיכה לי עידן עם השאלות הערמומיות שלו. זרקתי לו משפט מתגרה, והוא התעצבן והסתלק לחדרו. 

בימים הבאים עקבתי בשקט אחרי דרור ועידן. נראה לי שאחי הנבל הקטן הצליח לדפוק את החבר החמוד שלו, אבל שניהם נראו לי חמוצים ולא רגועים. כאב לי הלב, והתרחקתי מהם. עברו כמה חודשים. יום אחד נסעתי ב-BMW שלי, ופתאום ראיתי את דרור הולך לבד. הוא נראה לי עצוב. נעצרתי וצפרתי לו, והוא הביט בי, הסמיק, ואז הפתיע אותי, נכנס לרכב והתיישב לידי כמו גדול. מי אמר שאין אלוהים? שאלתי: 
''מה העניינים, דרורי? רוצה סיבוב על האוטו או עליי?'' להפתעתי, דרור הביט לי ישר בפנים, ואמר:
''עליך.'' נגנבתי. ואז הוא אמר: ''בתנאי שנעשה את זה בבית מלון.'' כמו ג'ים קלארק טסתי למלון סיטי טאוור ברמת גן. פחדתי שדרור יתחרט אבל ברגע שנכנסנו לחדר, הוא רץ למקלחת. הבנתי, הכלבון הערמומי רצה לשחזר את הדפיקה הראשונה שלנו. התפשטתי, נכנסתי לחדר האמבטיה, סגרתי את הברזים, חטפתי אותו, וזרקתי אותו על המיטה הזוגית. דרור היה מלא הפתעות. הוא נצמד אליי בכוח כאילו רצה להיכנס לי מתחת לעור, התיישב לי על הזין, והתחיל לעלות ולרדת עליו כשהוא מחדיר אותו לתוכו בכול פעם עמוק יותר. הצמדתי אותו אלי ונתתי לו זיון אלים כמו שביקש. זה לא היה דרור הבתולי והביישן שהיכרתי. הפנים החמודים שלו היו מעוותים מתשוקה. הוא התנפל עליי, נשך ושרט אותי, ורצה שאזיין אותו עוד ועוד. זה היה חלום רטוב שהתגשם בגדול. גופו החלק והחטוב של דרור הבריק מזיעה, הישבנים הבשרניים שלו היו מלאים זרע מבפנים ומבחוץ. אבל אחרי ארבעה זיונים סוערים, הוא לא נרגע ודרש עוד ועוד, עד שאני, רפי הגורילה הגדול, לא יכולתי יותר. הצוואר והידיים שלי התמלאו היקים, הזין שלי היה רפוי וצורב, והביצים נתלו ריקות ועייפות. הגב והתחת שלי היו שרוטים כאילו נלחמתי בטיגריס. ריתקתי את עידן בכוח למיטה כשהוא שוכב על הגב, חיבקתי אותו בעוצמה עד שהעצמות שלו השמיעו קנאקים. הגוף השעיר שלי מחץ את גופו הרך והחלק, ואז נשכתי קלות את השפתיים העבות שלו, ונישקתי אותו צרפתית כשאני מחדיר את לשוני לפיו בכוח עד שהוא כמעט נחנק. אחר כך הפתעתי את עצמי, וירדתי לו. מצצתי לו את הזין, מעכתי בלי רחמים את הביצים התפוחות שלו, עד שהוא נאנק, השמיע צרחה אדירה, והשפריץ לי לתוך הגרון את זרעו המתוק. ואז נרגע סוף סוף. מזל שאף אחד לא ראה מה קרה בחדר הזה. מי היה מאמין שאני ארד לבחור, ועוד לילדון כמו דרור. ליטפתי לו בעדינות את הביצים האדומות והמיוסרות, וחיבקתי אותו עד שנרדם. הוא התעורר אחרי שעתיים עם החיוך המלאכי שלו, התקלחנו ביחד, התלבשנו, ונסענו הביתה בלי לדבר. לפני שיצא מהרכב, דרור נישק אותי בביישנות על הלחי ולחש: 

''תודה, גורילה.''

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...