>  >  > 

זין

הייתי נוסע לתיכון ומסתכל על הגברים באוטובוס, בוחן אותם טוב-טוב, מסתכל על הפנים שלהם, על החיוך שלהם, על השיער שלהם, על שרירי הקיבורת שלהם, על שיערות בית השחי שלהם, על הבליטה במכנסיים שלהם, על הלבוש שלהם, בקיצור על הכל/ זה שלט בי יום-יום, כל היום. הזין היה הדבר היחיד שעניין אותי, לא יכולתי לחשוב על כלום, הייתי חושב עליו בבוקר, בצהריים, בערב. בלילה במיטה ושוב חוזר הניגון כל הזמן 24/7. הייתי מביא ביד בטירוף חמש, שש ואפילו שבע פעמים ביום, כשהייתי מתעורר לבית הספר, כשהייתי בבית, בשירותים של בית הספר, כשהייתי חוזר מבית הספר בחדר, במקלחת, אחרי משחק כדורגל על שולחן המחשב, בעמידה, בשכיבה על המיטה, בשירותים, במטבח כשהבית היה ריק, בקיצור כל הזמן. הדבר היחיד שהיה לי בראש היה זין, לקבל זין, לראות זין, להריח זין. מהפעם הראשונה שקיבלתי זין נהפכתי לנימפומן. לפני שפתחו אותי לא הייתי כל-כך אובססיבי לגבי זין, הייתי רואה סרטים כחולים ומשפריץ חופשי, הייתי הולך לבית הספר והכול היה כרגיל: לימודים, משחקים עם החברים ויציאות מדי פעם, אבל מאז שזיינו אותי ההרגשה לא יצאה לי מהראש ומהגוף. זה היה הדבר היחיד שהעסיק אותי, כל אחד ואחד היה זיון בפוטנציה, הבחור בקיוסק, הבחור על האופניים, השכן ממול, שליח הפיצה, הנהג שעוצר לי בצומת לעבור, הבחור שעבר מולי ברחוב, בקיצור כולם.

יום א', השעה 07:15, אני על האוטובוס בדרך לבית הספר, קצת מקדים, אבל זה עדיף על הפקקים, האוטובוס חצי ריק. השתרעתי על שני מושבים לקראת סוף האוטובוס, מונע מאנשים לשבת לידי, באוטובוס פגשתי את שי, חברי ללימודים.
''מה קורה, מעופף?'' שאל אותי. משתחל לצד השני של המושב לצידי תופס גם הוא שני מושבים.
''לא הרבה, עייף.'' עניתי לו.
''אני גמור, אני אירדם פה. תעיר אותי כשנגיע לבית הספר.”
''אין בעיה.'' עניתי לו והמשכתי להסתכל על האנשים באוטובוס, מחפש במבטי מישהו מעניין, לא היה משהו לראות, כולם היו משעממים ללא משהו יוצא דופן להסתכל עליו. בחור צעיר, עם ז'קט מעור בצבע שחור, התיישב שני מושבים לפניי ומולי ככה שהוא הסתכל עליי ללא מפריע, ככל הנראה קלט אותי מסתכל עליו שכן הוא נעץ בי את מבטו, עיניו החודרות מעמידות לי את הזין, הישרתי אליו מבט לא ממצמץ. הוא פשט את ידיו ושפשף את ירכיו, מחמם אותן מבעד לג'ינס שאותו הוא לבש. הסתכלתי על הזין שלו, מוקסם מהבליטה במכנס, לא יכולתי לגרוע את עיניי מהזין שלו. לפתע הוא קם ממקומו ובא לשבת לצידי, נשימתי נעתקה מפי, לא יכולתי לחשוב על כלום. הסתכלתי על שי לוודא שהוא ישן, שלא יקלוט מה קורה מהצד השני של המושב. הז'קט אותו לבש הדיף ריח של עור וחרמן אותי קשות, הוא לא הסתכל עליי, רק ישב עם ידיים פשוטות על מכנסיו והתחיל לשפשף את ידיו על הג'ינס שלו, הלוך ושוב הלוך ושוב כאילו הוא מחמם את הידיים שלו, הזין שלי עמד בטירוף, גרבצתי טיפה בזין כדי לסדר אותו שלא יכאיב לי מהתנוחה. פישקתי רגליים ונגעתי ברגלו עם רגלי, הוא נעצר, ממשיך לגעת בי עם רגלו, הוא פנה אליי והסתכלתי בעיניו שהיו חומות. שאפתי נשימות שטוחות, מחכה לבאות, לא יודע מה הולך לקרות. הוא קם ופסע לעבר דלתות האוטובוס, הסתובב אחורה, מבטו משתהה עליי, בניד ראש הצביע על דלתות האוטובוס כאומר 'בוא אחריי.'
הסתכלתי על שי, שישן שנת ישרים, קמתי ממקומי בזריזות, תופס בתיק שלי ופסעתי בעקבותיו. הדלתות נפתחו, הוא ירד חובש לראשו משקפי שמש שחורים, ירדתי אחריו. הוא פסע ישר קדימה לעבר הבניינים שהיו מולנו, הלכתי אחריו בעיוורון, לא יודע לאן הוא מוליך אותי. הגענו לפתח של בניין, נעצרתי, הוא הסתובב אליי וסימן לי בראשו לבוא אחריו. הוא פתח את הדלת של הבניין ופסעתי אחריו, עלינו לקומה הראשונה, דלת שחורה קיבלה את פנינו. הוא פתח את הדלת ונכנס משאיר אותה פתוחה לרווחה עבורי, מאפשר לי להיכנס, נכנסתי פנימה בחשש, לא יודע מה הולך לקרות.

הוא נעמד מולי בשקט, לא מדבר, הוא ליקק את שפתיו בחושניות, מוציא את הלשון שלו החוצה בעדינות, מלחלח את שפתיו ובו בזמן נושך את השפה התחתונה שלו בעדינות, הזין שלי עמד בטירוף, מכאיב לי. הוא הסתכל על הבליטה הגדולה שהייתה לי בתחתונים והצביע על הבליטה שלו כרומז לי לגשת אליו. ניגשתי קדימה ונעמדתי מולו, הוא גנח בשקט, ממשיך לחרמן אותי. ידיו נשלחו לעברי, מחזיקות אותי, מחרמנות אותי, מעבירות בי זרמים של חשמל.
''רוצה למצוץ?'' שאל אותי קולו העבה והגברי.
''כן, בבקשה.'' עניתי לו ברעד קל. לא יכולתי לחשוב על כלום, פתחתי את הכפתורים של הג'ינס, התחתון הלבן שלו נגלה לעיניי. הושטתי יד אל תוך התחתון והוצאתי את הזין שלו החוצה. הזין שלו היה כבד ביד שלי והריח מצוין. הכנסתי אותו לפי, הוא המשיך לגנוח חרישית. התחלתי לנוע קדימה ואחורה, מוצץ לו את הזין בתאווה, הוא היה טעים ולא רציתי להפסיק אי פעם, אחרי כחמש דקות של מציצה אינטנסיבית הוא משך אותי מהזין שלו והוליך אותי לפינת אוכל שם היה שולחן נמוך.
''שכב על השולחן.'' פקד עליי. נשכבתי על השולחן ושלחתי ידיים לג'ינס שלי, מנסה לפתוח אותו, ''עזוב את הג'ינס. אני אטפל בזה.'' אמר.
נשענתי עם חצי גוף על השולחן, ממקם את עצמי בזווית ישרה עם הגב אליו, הוא ניגש מאחוריי, נושף באוזניי, מחרמן אותי, ידיו הגדולות מקיפות אותי, פותחות לי את המכנס, מאפשרות לו ליפול, ידיו הקרות חפנו את הזין שלי והחלו משפשפות אותו בעדינות.
''כבר זיינו אותך?” שאל אותי.
''כן.'' עניתי לו.
''כמה פעמים?''
''פעם אחת.''
''לפני כמה זמן?'' שאל.
''לפני חודש.'' עניתי לו.
''ואיך היה?'' שאל אותי.
''היה בסדר.'' עניתי לו, מתרגש מהבאות.
''רק בסדר זה לא מספיק טוב. נער חמוד כמוך צריך לקבל זין כמו שצריך, אתה מוכן לקבל זין?”
''כן,” עניתי לו,'' אני מוכן לקבל זין.”
''פשק רגליים.'' פקד עליי. פיסקתי את רגליי, הרגשתי אותו מתמקם מאחוריי.
''עם קונדום.'' אמרתי לו.
''אין בעיה ילד, יש לי קונדומים מחוספסים שיעשו לך חם-אש בתחת אתה לא תשכח את הזיון הזה, זה לא יכאב.'' הוא נעמד מאחוריי, שימן משהו ודחף לי אותו לתחת. גנחתי בקול.
''אל תתרגש,'' אמר לי, ''זה רק ההתחלה. נכין אותך לזין שלי שלא יכאב לך.'' המשכתי לשכב על השולחן בזמן הוא הכניס לי לתחת וויברטור דק שהלך ונהייה עבה, מרחיב לי את החור לאט אבל בטוח, אחרי כדקה עם הוויברטור הוא התמקם שוב מעליי והכניס את הזין שלו פנימה. קודם רק את הכיפה העבה ולאט לאט את כולו. גנחתי בקול.
''כואב?'' שאל אותי.
''כן.''
''כמה דקות של זיון חזק ואתה לא תרגיש את הכאב, אתה תהיה ברקיע השמיני, לא תפסיק לרצות זין. אתה תאהב זין ותחלום עליו, עכשיו תנשום עמוק.'' פקד עליי. נשמתי עמוק והוא הכניס את כל הזין שלו פנימה, את כל האורך שלו. צעקתי בקול, הוא נשכב מעליי, ידו האחת חוסמת את פי וידו השנייה מחבקת אותי, והתחיל לזיין אותי במרץ, מכניס ומוציא מכניס ומוציא, זה כאב ושרף בטירוף. הרגשתי את החספוס של הקונדום וזה כאב לי, הצטערתי שאמרתי לו לשים את הקונדום, זה לא הרגיש הכי נעים. הוא גנח לי באוזן, ממשיך לזיין אותי חזק ובטוח. הוא נעמד והמשיך לזיין לי את הצורה, מכניס ומוציא מכניס ומוציא. רגליי היו פשוקות לרווחה, מאפשרות לו להכניס את הזין פנימה. התמכרתי לזין שלו, לחספוס של הקונדום, הבליטות הקטנות מעבירות בי זרמים של חשמל לתחת, הרגשתי זרמי עונג בכל הגוף, זה היה נעים כל-כך עד שלא רציתי שיפסיק.
ופתאום, הוא הפסיק. מוציא את הזין שלו מהחור שלי, לרגע היה לי קר בתחת. הוא הקים אותי והשכיב אותי עם הגב על השולחן, הרים את רגליי באוויר ודחף את הזין חזרה פנימה סותם לי את החור.
'איי אלוהים, זה היה טוב.' חשבתי לעצמי, 'זין זה טוב.' ידיו החזקות פתחו לי את הרגליים, הזין שלו היה לי בתחת מרחיב לי את החור, ידו נשלחה אל הזין שלי משפשפת אותו. הרגשתי את השפיך עולה לזין. הוא המשיך לזיין אותי ולשפשף לי את הזין, השפרצתי כמויות אדירות של שפיך עליי ועל השולחן שלו.
''רוצה לטעום שפיך?'' שאל אותי מתנשם.
''כן.'' עניתי לו.
''תתכונן.'' הוא הגביר את המהירות של הזיון והתחיל לגנוח בקול, לאחר כדקה הוציא את הזין מהחור של התחת שלי, שלף את הקונדום מעל הזין שלו, ניגש לראשי במהירות ותקע לי את הזין בפה, כמעט חונק אותי.
''תמצוץ.'' פקד עליי. מצצתי לו את הזין חזק, יוצר וואקום על הזין שלו. הרגשתי את הוויברציות של הזין שלו בפה שלי, השפיך שלו עלה והגיע אליי לפה, ממלא לי את הגרון בשפיך חם ונעים. היה לו טעם של שקדים. הוא רעד לי בפה, ידיו מחזיקות את ראשי חזק ולא נותנות לו לזוז. המשכתי למצוץ לו את הזין עד הטיפה האחרונה.
הוא התנתק ממני מתנשם עמוקות, ''תרשום את המספר שלי אם תרצה עוד זיון.''

לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2018 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...