>  >  > 

פנטזיה על אבא - פרק א'

שלום, קוראים לי ניר ואני רוצה לספר לכם סיפור שקרה לי לפני חודש בערך.

קצת על עצמי, אני בן 17, 1.85 מ', עיניים ירוקות, שיער שטני-בלונדיני וגוף די שרירי.
יש לי שני אחים גדולים, אח ואחות, שגדולים ממני בעשר ובשבע שנים. הם עזבו את הבית, אז אנחנו רק שלושה אנשים: אני, אבא שלי ואימא שלי שגרים בבית.

אני די מוצלח עם בנות, לא רק בגלל שאני שרירי, אני מוצלח איתן גם בגלל מה שיש לי בין הרגליים. כל הבחורות שזיינתי די צרחו מעונג, בצדק. מתחת לבטן השרירית שלי מסתתר זין באורך של 24 סנטימטר כשעומד עם חמישה סנטימטר עובי. חלק מהבנות שזיינתי דיממו, אפילו שהיו מנוסות במין.

ידעתי שלאבא שלי יש זין גדול, כנראה אפילו יותר משלי, מאז שאחותי ואחי עזבו את הבית הוא טוחן את אימא שלי בערך שלוש פעמים בשבוע, זיון חזק מאוד. היא תמיד צורחת כשהוא מזיין אותה. הנה תיאור קצר של אבא שלי: בן 56, לא גבוה במיוחד, רק 1.74, עיניים חומות, שיער שחור, שזוף יותר ממני (הוא נולד עם צבע חום כהה-בינוני) קצת יותר שעיר ממני ועם כרס, אבל עדיין חזק לגילו. מה שמדהים, זה שאבא שלי בן 56 והוא עדיין לא צריך ויאגרה, ואפילו מזיין שלוש פעמים בשבוע.

ראיתי לו את הזין הרבה פעמים, החל בתאי ההלבשה בחדר הכושר ועד לביקור משפחתי בחוף הנודיסטים. ראיתי לו את הזין רק כשהוא לא עומד, אבל אפילו במצב הזה הוא גדול: 13 סנטימטר על 4.5 סנטימטר, ביצים גדולות כמו שלי, אפילו יותר גדולות, והייתי ידוע בקרב הבנות שיש לי מטען גדול. הייתי מזיין כל בת שרציתי, חצי שעה אני יוצא איתה ויאללה למיטה. זיינתי בנות בתחת, בכוס, בפה ואפילו פעם אחת זיינתי בן, סתם לקטע. אבל הייתה לי פנטזיה אחת מטורפת, שלא האמנתי שתתממש: לקבל זין בתחת ושמי שיזיין אותי גם יזריע אותי, אבל לא סתם מישהו - אבא שלי. ידעתי שאם אקבל ממישהו והוא יזריע אותי זה יהיה רק ממי שיצר אותי.

הייתי עם אבא שלי בבריכה, עושים את חמישים הבריכות הרגילות שלנו, תמיד בשעות שיש מעט אנשים, הכי כיף בבריכה כשהיא ריקה. אחר-כך הלכנו למקלחת לשטוף מעצמנו את הכלור, נכנסו למלתחות, הכול ריק כמו תמיד. הורדנו את הבגדים, התקלחנו ויצאנו. כמו תמיד, אני זורק מבט קטן לזין הלא עומד שלו, שאפילו ככה הוא גדול. הוא תמיד קולט שאני מסתכל, ואז קורץ לי בשמחה. הפעם ראיתי שהזין שלו גדול יותר מהרגיל, חצי עומד. זה היה מראה מדהים: זין שעיר, בצבע חום כהה טבעי, שנראה יפה יותר מהצבע של הזין שלי, כי אצלו הצבע לא כתוצאה משיזוף, הוא נולד עם צבע כזה. זין בגודל 18 סנטימטר אורך, עם עובי מדהים של שישה סנטימטרים, כשהוא עדיין לא זקוף עד הסוף. התפלאתי מהגודל של הזין שלו, אפילו כשהוא לא טעון עד הסוף. הוא קלט אותי והפעם אמר לי:
''נו, איך הוא, גדול?'' הייתי בהלם מהשאלה, די רעדתי מפחד.
עניתי בקול סדוק: ''כן.''
הוא ענה לי ישירות: ''אתה יודע, הוא עדיין לא עומד עד הסוף.'' מלווה בחיוך זדוני קטן. הבנתי ישר לאן הוא חותר והבנתי שזאת ההזדמנות שלי להפוך את הפנטזיה למציאות.
עניתי ישר: ''ומה צריך לעשות כדי שהוא יעמוד עד הסוף?''
אבא שלי ענה לי: ''תלבש רק בוקסר, שים את התיק בלוקר, ובוא אחריי.'' ישר עשיתי כמו שאבא אמר ובאתי אחריו. נכנסו שנינו לתא שירותים ונעלנו את הדלת.

הורדנו את הבוקסרים, זרקנו אותם על הרצפה וירדתי על הברכיים. הזין שלו עדיין חצי עמד, מאיים עליי. הכנסתי את הזין של אבא לפה שלי, משתוקק לעוד סנטימטר מהזין שיצר אותי, אבל אני לא מצליח. בינתיים הזין שלו עוד נהיה ארוך ועבה יותר בתוך הפה שלי, נחנקתי קצת, הזין שלו הגיע לי כמעט עד מיתרי הקול. הוצאתי אותו ואמרתי לו:
''אין, הוא יותר מדי גדול לפה שלי.'' אבא משך אותי מעלה, ובלי שנייה של אזהרה הדביק לי צרפתית לוהטת, התנשקתי הרבה פעמים בחיים שלי אבל אף אחת לא הייתה כזאת. הרגשתי ב'היי', ירדתי עוד הפעם על הברכיים כדי למצוץ לו. עכשיו ראיתי שהזין שלו עומד עד הסוף, בגודל ענקי, שאפילו בסרטי פורנו לא רואים. 27 ס''מ אורך על שמונה ס''מ עובי. באורך ובעובי של חצי מהיד שלי, שהייתה גדולה.
''איך אימא מקבלת כזה זין?'' התפלאתי באוזניו.
אבא גיחך וענה: ''בהתחלה הכוס שלה היה צר, אבל אחרי שזיינתי אותה שנתיים רצוף כל יום הוא התרחב.'' העליתי גיחוך קטן והכנסתי את הזין הענק לתוך הפה שלי, שהפעם קיבל אותו יותר בקלות, והכנסתי עשרים ס''מ ממנו. אבא בינתיים גונח: ''אוווו, כן, אתה מענג את אבא טוב, אני אוהב אותך כל-כך.'' הגברתי את קצב היניקה שלי, משתוקק לעוד סנטימטר מהזין שיצר אותי. מצצתי ככה בערך שתי דקות עד שאבא גנח: ''כן, כן, אני גומר.'' והשפיך לי בתוך הפה כמות ענקית, הביצים הגדולות לא סתם גדולות - הן גם מלאות בזרע משובח. בלעתי את כל השפיך ומצצתי לאבא עוד קצת את הביצים, אולי יצא עוד. באורך פלא - הזין שלו עדיין נשאר חזק כאבן כמו מקודם, יכולת שכנראה מפתחים עם הזמן. עם הליקוקים הוא השפיך עוד פעם, כמות גדולה, לא כמו בראשונה, אבל עדיין גדולה מאוד. הוא השפיך את הטיפות האחרונות שהיו לו ואז הורה לי לקום. רציתי שהוא ידפוק אותי בתחת, אבל לצערי הרב אנשים מילאו את חדר המלתחות. לבשתי את הבוקסר שלי, זחלתי מתחת לקיר השירותים ויצאתי מהשירותים שליד. אבא ואני לבשנו את הבגדים, לקחנו את התיקים ויצאנו לכיוון האוטו.

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...