>  >  > 

חינוך וגמילה

לעזאזל, עוד פעם אנשים מעשנים בפינה של הבניין. כל ערב אני רואה חבורה של נערים מעשנים מאחורי הבניין שלנו, על העשבייה. מטומטמים. הם שנייה מלשרוף חצי מרמת-גן. שלא לדבר על כל בדלי הסיגריות והרעש. אני חייב לשים לזה סוף. החלטתי ללכת אליהם ולגרש אותם אחת ולתמיד. התקרבתי אליהם, מנסה לזהות מישהו מהם, וככל שהתקרבתי הבנתי יותר ויותר שאחד מהם הוא לא אחר מאשר אחי, ליעד.

ליעד בן 16, יש לו שיער שטני קצוץ ועיניים חומות עמוקות. הוא רזה ממש וקצת נמוך - 1.65 מטר. אך בכל זאת הבטן שלו ממש מעוצבת והחזה שלו מוצק. הדבר היפה ביותר בו זה הישבן המדהים שלו, אם לא היה אחי, הייתי עושה אותו כבר מזמן. ליעד ישב שם עם סיגריה ביד, צוחק צחוק מתגלגל. הוא ילד טוב, איך יכול להיות שהוא מעשן. אם אבא יתפוס אותו הוא יהרוג אותו. על בטוח. זה לא צחוק, הוא ישלח אותו לאיזו פנימייה או משהו. החלטתי. אני לא אגלה לאבא, אבל משהו אחר אני בהחלט אעשה. התקרבתי עוד, כבר כולם ראו אותי. הם זיהו שאני אח של ליעד והשתתקו. צחוק הגורל ורק ליעד לא הסתובב והמשיך לצחוק ולעשן, כשכולם השתתקו הוא הבין שמשהו לא כשורה והסתובב. כשראה אותי, נחנק, זרק את הסיגריה ואמר: ''מה אתה עושה פה?''

אבא שלנו שונא סיגריות. סבתא, אמא שלו, עישנה כל החיים שלה ובסוף דווקא סבא מת מסרטן ריאות – מעשן פסיבי. גם היא לא איתנו יותר, התאבדה אחרי שהבינה שגרמה למותו של בעלה. ואבא, אבא נשאר לבד עם המרמור הגדול, וההחלטה לחנך נגד עישון.
''אני פה כדי להרחיק את הגורם המרעיש והמסריח שמפריע לי לחיות בבית שלי.'' אמרתי.
ליעד עזב הכול לקח את התיק שלו והתקרב אליי. התחלנו ללכת לכיוון הבית. גלגלי מוחי עובדים בקצב מטורף, זיק של חיוך עלה בפניי ונעלם.
''בבקשה, אל תספר לאבא.'' הוא התחנן.
''למה? כדי שתוכל להרוג את אשתך לעתיד?'' אמרתי בעוקצנות.
''אני מתחנן! אל תגיד לו, אני מוכן לכול, רק שאבא לא יידע שאני מעשן.'' הוא אמר ואני הייתי מרוצה. בינתיים כבר הגענו ונכנסנו לחדר שלי, אני התיישבתי על כורסת המחשב והוא נשאר לעמוד.
''תן לי את הסיגריות.'' ציוויתי עליו. מבט של ייאוש עלה על פניו.
הוא נתן, ואמר: ''אני מכור, בבקשה תן לי מדי פעם.''
הייתי כל כך מרוצה.
''מאיפה היה לך כסף לסיגריות, אתה לא עובד.'' שאלתי, מנחש את התשובה.
''זה מהכסף שביקשתי ממך, ליציאות ומתנות לחברים.'' אמר משפיל עיניו מטה.
''אז גנבת ממני כסף, בשביל לשלם על הסיגריות האלה.'' לחשתי בקשיחות, ''אין בעיה, אני אגרום לך להחזיר לי את הכסף הזה.'' אמרתי. הוא נראה מפוחד אבל אמר שהוא מוכן לכול, רק שלא אגיד לאבא.

''שב איפה שאתה.'' ציוויתי עליו. הוא התיישב על הרצפה ממש מולי, מרים ראשו כדי להסתכל עליי, כולו מפוחד. ''מעכשיו אתה מקדיש את החיים שלך בשביל לרצות אותי, כדי שלא אספר לאבא על הסיגריות. אתה תעיר אותי בבוקר לפני הצבא, תכין לי אוכל, תעשה לי את הכביסה, תגהץ לי את המדים. עליך לקבל אותי כשאחזור מהצבא ולשרת אותי 24 שעות ביממה, גם כדי להחזיר לי את הכסף וגם כדי שלא אספר לאבא. והכי חשוב. אתה תשרת אותי מינית.'' אמרתי ושתקתי לשנייה.
''מה!?'' הוא שאל בתימהון.
''סתום!'' ציוויתי. ''מה אתה מתפלא? כן, כן. אני אלמד אותך להיות הזונה שלי. חשבת שתצא מזה בקלות, אהה? לא נראה לי.'' אמרתי וראיתי את פניו מתעוותים.
''דן, בבקשה, תמצא משהו אחר, אנחנו אחים, ואני בכלל סטרייט.'' הוא החל לגמגם, חצי בוכה.
''באמת נראה לך שאכפת לי אם אתה סטרייט? גם אני סטרייט, אני הולך להשתמש בך כזונה - פה וחור, לא עומד לקיים איתך מערכת יחסים.'' הוא החל לדמוע. ''שטוף פנים ותחזור לכאן.'' ציוויתי עליו. הוא הלך וחזר, נראה נסער לחלוטין. ''אני מניח שלעולם לא מצצת.'' אמרתי. הוא הניד את ראשו לשלילה ובלע רוק. ''תתקרב אליי.'' הוריתי לו, הוא נראה מהוסס אך התקרב. נעמדתי בדיוק מולו - חזי מול ראשו. הנחתי שתי ידיים על כתפיו והורדתי אותו בדיוק מול מפשעתי. פתחתי את כפתורי המכנס והפשלתי אותו קצת למטה. נשארתי עם בוקסר ובליטה גדולה כחמישה סנטימטרים מול פרצופו של ליעד. ''בשביל לשרת אותי באמת אתה צריך לשכנע אותי שאתה רוצה בזה, שאתה מתמסר לי לחלוטין.'' אמרתי והוא נראה מבולבל. ''תתחנן למצוץ את הזין הזה שנמצא מול הפרצוף שלך, תתחנן שהוא יצא מהבוקסר וימלא לך את הפה.''
הוא נראה מושפל כל-כך, זה ממש חרמן אותי.
''דן, בבקשה תיתן לי למצוץ את הזין שלך.'' הוא אמר ולא נשמע אמיתי בגרוש.
''אל תבקש ממני, תבקש ממנו.'' חפנתי את הזין שלי, ''ותהיה אמין יותר הפעם.'' ראיתי שהוא סובל, אבל נהניתי להתעלל בו.
''אני מתחנן אליך, בבקשה תן לי למצוץ אותך, תן לי ללקק את כל הגודל שלך. תן לי למלא את הפה שלי בך. בבקשה זיין לי את הפה, בבקשה.'' הוא אמר תוך כדי האנחות. ראיתי איזה זונה טובה עוד תצא ממנו.
''בסדר.'' אמרתי. ליעד משך את הגומי של התחתונים והזין שלי קפץ היישר על הפרצוף שלו והכה על הלחי. הוא נרתע לרגע לאחור ואז חזר, ראיתי עליו שהוא לא יודע מה לעשות. ''תתחיל לנשק אותו, בכל החלקים.'' ליעד נישק לי את הזין. ראיתי איך הוא מתמסר אליו, עוצם את העיניים. ההרגשה הייתה טובה כל-כך. ''עכשיו תתרכז בכיפה, תנשק אותה ותלקק אותה.'' מה שאמרתי הוא עשה במדויק. עוטף בלשונו את הכיפה שלי משאיר כמויות עצומות של רטיבות חמה עליה. ''תוציא קצת את הלשון שלך ותכניס את הזין לתוך הפה שלך. תזהר שהשיניים שלך לא יגעו בו בטעות. אם אתה לא רוצה להיענש.'' אמרתי והלחצתי אותו קצת. הוא הוציא מעט מהלשון שלו והתחיל לינוק לי את הזין, זה נראה כאילו הוא ממש רוצה אותו. הייתה בו תשוקה צעירה כזאת. הוא מצץ ומצץ, והרגשתי כאילו הוא עשה את זה כל החיים. הלב שלי דפק בעוצמה, והרגשתי איך הילד הזה מחרמן אותי כל-כך. אם הוא ילמד הכל מהר כמו שהוא למד למצוץ, אני אהנה מאוד בתקופה הקרובה.
הרגשתי שאני עומד לגמור ורציתי שהוא יבלע. החזקתי לו את הראש, שולט בקצב המציצה וזיינתי לו את הפה. מכניס את הזין עד הסוף. האף קיבל מכה כל פעם משערות הערווה שלי. ואז בלחיצה על ראשו הצמדתי אותו אליי. גמרתי. גמירה כזאת לא הייתה לי מזמן. יריתי מטחי זרע לעבר גרונו. ממלא את פיו במיץ הפוריות שלי.

''תבלע הכול, יא זונה מוצצת.'' אמרתי וראיתי איך הוא מתאמץ שלא להקיא. הוא כיווץ את שרירי פניו. ניתן היה לראות בקלות שזה מגעיל אותו. אבל לא היה לי אכפת. הייתי ברקיע השמיני. נלהב, מחורמן – אורגזמה מטורפת. שחררתי את הראש שלו. ופקדתי עליו לנקות את הזין משיירי הזרע. הוא התחיל ללקק הכול והזין שלי הבריק. ''מצוין, אתה בדיוק כמו נייר טואלט.'' אמרתי, ''רק שאתה לא עולה לי כסף.'' הוספתי ולא הסתרתי את גיחוכי. הוא נראה נעלב. התיישבתי על המיטה, מנסה להירגע מעוצמת החוויה. הוא נשאר לשבת בדיוק איפה שהוא היה, נראה הלום מתמיד.

''אתה יפה כשאתה בשוק.'' אמרתי. לקחתי את קופסת הסיגריות שלו והוצאתי ממנה סיגריה. ''רוצה?'' שאלתי. ליעד נראה מבולבל. לא יודע אם אני באמת מתכוון לזה.
''כן בבקשה, אני מתחנן.'' הוא אמר.
''אני אתן לך את הסיגריה הזאת. אם תעשה לי עכשיו את מופע הסטריפטיז הכי טוב שאתה יכול לבצע.'' אמרתי ונהנתי לחשוב על העניין. אחי רקדן סלסה, ומאז ומתמיד קצת התחרמנתי מלראות אותו זז. ''תעשה הכול כדי שאני אהיה הכי מחורמן בעולם. אם תצליח תקבל את הסיגריה.'' ראיתי את גלגלי מוחו עובדים. ידעתי שהוא הולך לעשות כל שביכולתו בשביל הסיגריה. הוא הלך למחשב ורכן על השולחן, מחפש שיר, תוך כדי שהוא מבליט את ישבנו לכיווני. נהניתי כל-כך לראות את הטוסיק החצוף והמושלם הזה. השיר החל להתנגן וליעד התחיל להתנועע. כל הגוף שלו זז בצורה איטית וחושנית, הוא הוריד את החולצה שלו ומולי נגלתה טבלת השוקולד היפה והחלקה שלו, אפילו לא שערה אחת. הוא התקרב אליי ופתח את רגליי. התכופף ועשה גל, כשכל פעם חלק אחר מגופו נוגע במפשעתי. התחרמנתי ממש. הוא הסתובב והחל להוריד את המכנס. מולי נגלה התחת המדהים שלו בתחתוני טנגה ירוקים. שוב הוא התקרב אליי, והפעם ירד בליקוק עם לשונו מהחזה שלי, שהייתה עליו חולצה, ועד למטה כשהוא מגיע לזין שלי ועולה עד לכיפה. ובסוף נתן לי נשיקה בקצה הזין. הוא חזר לרקוד והוריד את התחתונים ומולי נגלה הגוף המדהים שלו במערומיו. זה היה נפלא. הוא שוב נרכן עליי, מניח את ידיו על שוקיי ולחש לי באוזן:
''אני הזונה שלך, אני רוצה שתזיין אותי, שתקרע אותי שתמלא אותי בזרע המדהים שלך.'' לא יכולתי יותר, הרגשתי שאני עומד לגמור שוב. ורציתי לעשות משהו שממש ישפיל אותו. דחפתי אותו ממני ויצאתי מהחדר.
''תמשיך לרקוד!'' צעקתי לו מהחדר השני, חזרתי ובידי תמונה של יעל. חברה שלו. פירקתי את התמונה והוצאתי את הזכוכית. ידעתי שזו התמונה שלהם מהיום ששכבו בפעם הראשונה. הם נראים מאושרים כל כך ותמימים שם.
''בבקשה לא!'' הוא אמר, נראה מבוהל.
''שתוק'' אמרתי. אוננתי על התמונה כשאני ממשיך להסתכל עליו רוקד. חופן את איבריו בידו. צובט את הפטמה של עצמו. הרגשתי שאני שוב גומר, קירבתי את התמונה לאיברי והחלתי למלא אותה בזרע. התמונה נזרעה בשלל שלוליות לבנות. טיפה אחת נחתה בדיוק מתחת לעינה הימנית של יעל, זה היה מספק כל כך. שוב נשכבתי על המיטה. הפעם באפיסת כוחות. ''תלקק את כל מה שעף לרצפה.'' ציוויתי עליו. הוא הפנה את התחת אליי, והחל ללקק את הרצפה, כשאני נהנה מהתחת שלו. ''תעמוד על ארבע.'' אמרתי לו. הוא הסתכל עליי, נראה מושפל.

''עכשיו אני אגדיר לך את נהלי החיים שלך, תקשיב טוב. כי אם תתבלבל זה יגרור עונשים כבדים. בסוף הנהלים תקבל את הסיגריה שלך. הרווחת אותה ביושר. כל בוקר אתה תקום בחמש ותפתח את מגירת העבדות שלך, שתהיה המגירה שבה אתה שם עכשיו את הדברים של חברה שלך. במגירה יהיה כתוב מה אני רוצה שתכין לי לארוחת-בוקר. עד 5:30 אתה מסיים להכין לי את ארוחת הבוקר. אתה תתפשט עד לתחתוני טנגה, כשאת הבד מאחור תדחוף לחריץ, ותגיע אל המיטה שלי להעיר אותי. במגירת העבדות שלך יהיה כתוב אם להעיר אותי על ידי מציצה או על -ידי ליקוק אצבעות הרגליים. בכל מקרה עד שעה 5:45 תדאג שאני כבר ער. בזמן שאני אוכל ארוחת בוקר אתה תסדר לי את החדר, תטאטא ואם כתוב במגירת העבדות, אז גם תשטוף. בשעה 6:00 תגיע למטבח ותמצוץ לי את הזין, לא לפני שהבאת ממגירת העבדות שלך את הצלחת שתהיה שם. כשאהיה על סף גמירה, אני אודיע לך, ואתה תפסיק למצוץ ותתחיל לאונן לי עד שאגמור לתוך צלחת העבדות שלך. זוהי המנה הראשונה של ארוחת הבוקר שלך. ברור עד כאן?'' הוא הנהן ונראה מבוהל, חשבתי שהוא עומד ליפול עוד שנייה מהברכיים שלו. ''לאחר שתאכל את כל הזרע ותבריק את הצלחת נלך לשירותים. אתה תשתה את השתן שלי ותאכל את החרא שלי, כי מעכשיו אתה גם האסלה המסריחה שלי. אחר כך תקלח אותי, ואני אתלבש ואצא לצבא. אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה במהלך היום, חוץ מלגמור או לעשן. אם אתה רוצה לזיין את יעל אתה צריך לבקש אישור מיוחד יומיים לפני. בחמש, כשאני מגיע מהצבא, אתה תמיד תהיה בבית. תכין לי לאכול את מה שאומר לך, ותעשה את מה שארצה. עד 18:30 אתה תלך רק עם תחתוני הטנגה כמו בבוקר. בשעה 19:00 אבא מגיע, ואנחנו הופכים להיות משפחה רגילה.'' הייתי ברור.

הוא נראה מבוהל.

''יפה. עכשיו בוא קח את הסיגריה שלך.'' לקחתי את הסיגריה וגזרתי אותה לשתיים. הוא נראה מאוכזב רצח, לא היה לי אכפת. ''זה מה שמגיע לך היום.'' אמרתי. וזרקתי עליו חצי אחד. ''עכשיו עוף לי מהעיניים.''

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...