>  >  > 

אחי היקר

נכנסתי לחדרו של אחי בדממה, לא מעז למשוך תשומת לב מיותרת. על פי הצלילים, או אולי היעדר הצלילים שעלו מן המיטה המוחשכת. הוא ישן. האמת שלא הייתי אמור להיכנס לשם - בוודאי לא כשבילה עם החבר החדש שלו. הוא יהרוג אותי אם יידע... התכופפתי, מנצל את דופן המיטה כדי להסתתר מעניים בולשות, וגלשתי/החלקתי/הזדחלתי לעבר הארון שלו.

אחי הקטן והמקסים נהג להשאיל ממני דרך קבע מספר דיסקים ו''לשכוח'' להחזיר לי אותם. את הדיסק המסוים הזה הייתי חייב להחזיר לחבר, לפני שהוא יוציא עליי חוזה ולכן הייתי מוכן לקחת את הסיכון ולהזדחל כמו אינדיאני לחדרו מרופד השטיחים של אחי כשהוא מארח את אחד מחבריו שבא מהצבא.

זהו, הדיסק היה ליד המערכת. הקופסה שלו פתוחה, כמובן, מאפשרת לדיסק לצבור אבק ולחות. שלחתי יד לאוצר הבלום כשלפתע שמעתי מלמול מנומנם מאחור.זינקתי כשד אל מתחת לשולחן המחשב והתבוננתי מופתע באורח הכבוד של אחי. ואכן, אורח נכבד (נדמה לי שקוראים לו הראל) היה זה. המדים שהונחו על הכיסא ציינו את שייכותו ליחידה קרבית כזאת או אחרת. הוא קם מן המיטה והתמתח, עירום כולו. אני הרמתי גבה מזווית הראייה הנוחה והנסתרת שלי, בין הכיסא לשולחן המחשב של אחי. האורח, הראל כמדומני, נראה כבן 19 או עשרים. גופו השחום והחלק עלה גלים גלים, מרגליים שריריות, דרך מותניים חטובות לכתפיים רחבות. תסרוקתו הקצרה הלמה את הפנים הרכות, הילדותיות עדיין. הוא נמצא בשלב המסעיר הזה שבין ילד לגבר. כאשר חלף על פניי הנהנתי לעצמי באישור - ללירון, אחי, אכן היה טעם טוב בגברים. הוא היה חלק, שחום ומשיי, והתהדר בזין נכבד מידות ובישבן מתוק, מהודק ועגול.

הוא פתח את הדלת מאחוריי ונכנס לחדר המקלחת הקטן והפרטי של אחי, שם עשה את ענייניו. כאשר הוריד את המים, תכננתי את הפעולה הבאה שלי. המקום שבו הסתתרתי הפך להיות מסוכן והייתי עלול להתגלות בכל רגע. שום תירוץ/דיסק לא היה עוזר לי לצאת מהתסבוכת הזאת בשלום. לפיכך, כאשר עבר שוב, התבוננתי
בו שוב בהערצה רגע ארוך אחד והתחמקתי מבלי שישים לב אל חדר המקלחת, שם סגרתי את הדלת בלאט, מותיר אותה פתוחה אך מעט. הוא שב למיטה, ומשך את השמיכה מעל אחי, שהיה עירום לחלוטין גם הוא.ירון, אחי, בן 18 ואפשר לומר שהוא מהסוג ה''פריקי'' הזה של בנים. אתם יודעים... עור לבן, בגדים שחורים, ג'ינסים קרועים. הוא היה חטוב, רזה, גבוה וחלק, שעיר רק בבתי השחי ומסביב לזין. מהסוג הסקסי הזה של נערים גותים עם תסרוקת בסגנון מאנגה. תמיד חשקתי בתחת החלק העגול והבתולי שלו, ובזין הגדול והבשרני שלו, שהתבלט עוד יותר על רקע בטנו השטוחה.

כל העסק נראה מעניין. בסופו של דבר, מדובר בזוג סקסי ומושך אם נשכח לשנייה שמדובר, בכל זאת, באחי ובחברו, אבל כאשר הוא התחיל לעסות את ישבניו של אחי, מפריד ביניהם ונושק לגבו החלק והקמור, הודיע לי הכאב בחלציי שמכאן והלאה, הכול הולך. הוא נהם רכות, כמו חתול, בזמן שהראל עיסה את פלחי ישבנו ואת קימורי מתניו הנעריים. לאחר כמה דקות של עיסוי מרוכז כזה, הוא זקף את אגנו כלפי מעלה והצליף בישבנו הסקסי של אחי באמצעות כף ידו. קריאת העונג שלו הבהירה לי שהוא נהנה מזה.סדרה של הצלפות קצרות על כל אחד מהמשטחים העגלגלים שהלכו והאדימו, גררה קריאות, אנקות ואנחות מיוסרות. בשלב הזה החלטתי שלא אוכל לעמוד בזה יותר. התפשטתי במהירות, מניח את בגדיי בערימה מסודרת ונכנסתי לחדר בצורה הכי טבעית שיש. תנסו פעם להיכנס בעירום,עם זקפה, לחדרו של אחיכם בזמן שהוא מקבל מכות בתחת ומתחרמן מהחבר שלו,ואז תבינו כמה טבעי זה יכול להיות.

אחי לא שם לב אליי, פניו שקועים עמוק בכרית, מחניק גניחות קלות של עונג. גם הראל לא שם לב אליי, פניו קבורים עמוק בערוותו של אחי, וקולות המציצה והליקוק המשתוקקים שעלו משם הסבירו את מעשיו. נשכבתי לצידה של ירון בעדינות, מניח את ידי האחת על ישבנו. נהניתי מהתחושה הקפיצית השרירית, ומהגמישות הנעימה והמשיית שעלתה ממנו. עורו היה קריר והיווה ניגוד ללהט שחשתי בתוכי. את ידי השנייה הנחתי על עורפו, ומשכתי את פניו בכוח לעברי, מחניק את קריאת ההפתעה והמחאה שלו בנשיקה. הוא ניסה להדוף אותי רפות, אבל שתי לשונות חדרו אליו, של הראל בין רגליו ושלי, בין שפתיו. זה היה יותר ממה שהוא יכול היה להתנגד לו. קולות הליקוק מלמטה לא הפסיקו, והנחתי שהראל לא שם לב אליי עדיין. ירון, לעומת זאת, החל לנשק אותי בלהט הולך וגובר, נוגס את שפתיי, מעסה את גופי בתאווה. משכתי אותו אליי, מחבק אותו בכוח, מעביר את ידיי בלהיטות על גבו העירום, על ישבנו, על השקע שבין שכמותיו ועל שדרתו הרוטטת מגירוי ותאווה.

הבל פה חם על הזין שלי ותחושה עדינה, עדינה של ליקוק הבהירו לי שהראל בהחלט שם אליי לב. הוא היה עדין, מבריש את איברי באמצעות שפתיים יבשות. נושף עליו בעדינות אוויר חם דרך אפו, טומן את שפתיו בשערות הערווה שלי. חיבקתי את ירון ביד אחת, ומשכתי אותו מעט כלפי מעלה, כך שפטמותיו נמצאו מול פניי. שפתיי התהדקו על פטמתו, ואצבע יד ימין שלי דגדגה מעט את חריץ התחת הלח שלו. אט אט החדרתי אליו את האצבע, מעקל אותה מעט לעבר הדופן הפנימית, מגרה ומשפשף את מרכזי העצבים העדינים ששכנו שם. את ידי השמאלית הנחתי על עורפו של הראל, שנשק לעטרת איברי הזקוף, ודחפתי אותו מטה באבחה. הוא היה מנוסה, או שהיה מוכן לקראתי, מכיוון שאיברי החליק פנימה דרך חלל פיו אל מעמקי גרונו ואפו ננעץ במפשעתי. התחלתי להכתיב לשניהם את הקצב. ירון גנח מעליי מעט, קולט את אצבעותיי לתוכו בלהיטות, מחכך את הזין הגדול הלוהט, והפועם שלו אל ירכיי, והראל התנשף בעודו שואב ומוצץ את איברי הפועם לתוכו.

בשלב מסוים דחפתי את ירון חזרה כלפי מטה, כך שמפשעתו התמקמה בדיוק על שלי, וסחטתי אותו בחיבוק פראי ומכאיב. החלקתי את ידיי במורד גו לעבר הגבעות התפוחות של ישבניו והצלפתי על כל אחד מהם בכף יד פרושה. הוא גנח וטמן את פניו בצווארי. הראל החליק את אצבעותיו סביב לזקפתי והחל ללטף אותי בעדינות, כשהוא מקדיש את שפתיו ולשונו ליניקת הזין של אחי. גופו המיוזע התפתל עליי, בטנו החליקה על בטני, שפתינו נפגשו שוב לנשיקה ארוכה ואינסופית. לפתי היטב את מתניו החטובות והצמדתי אות אל בטני, חש את נאקות התאווה שנסחטו ממנו ואשר העידו היטב על מיומנותו האוראלית של הבחור הצעיר והמסקרן שנמצא בן רגלינו. הוא הניח יד בהיסוס על ירכי והחל להחליק אותו פנימה לעבר ישבני – לענג אותי גם הוא בהחדרת אצבע מגששת לתחת שלי. משכתי אותו ממנו בכוח, סובבתי אותו אליי וטעמתי את הזין של אחי מלשונו.זה היה מדהים! הוא נישק היטב, אבל הוא הניח לי לשלוט, הוא ציית לי. כופפתי אותו לאחור ונשקתי לו שוב, בעודי משכיב אותו על גבו, ליד ירון שננטש לרגע. תפסתי את ידו של הראל והובלתי אותו לעבר אחי בפקודה שאינה משתמעת לשני פנים: 'גרום לו לגמור'.

כמעט גמרתי בעצמי כאשר עמדתי למרגלות המיטה, מעל הזוג הצעיר והיפיפה הזה - הראל החלק, החטוב והשחום שוכב על גבו ומתבונן בי בתשוקה מלווה בהכנעה. ידו האחת, כאילו במנותק משאר גופו, מטיילת על פני מפשעתו של אחי – אצבע מצליפה, אצבע אחרת חודרת לפי הטבעת, ליטוף עדין של הזין והאשכים ומציצה יניקה, מלאת רוק ואינטנסיבית. ראשו היפהפה ושפתיו האדומות הבולטות משיפשוף המציצה עולות ויורדות על הזין הבהיר העבה של אחי.

ירון לא עמד בזה עוד, וגמר ברעידות - שקטות לשם שינוי. עכשיו הראל היה שלי. גהרתי מעליו, אחזתי במותניו השריריות והתחלתי לנשק את גופו, מתמקד בשקע הצוואר שלו, נושך את תנוך אזנו, מתווה שביל של נשיקות רטובות לאורך חזהו ועד הפטמה, אותה ליקקתי בעדינות שגרמה לו להתנשף בכוח. ליקוק נוסף ואז נגיסה שגרמה לזעקת כאב קטנה. הוא היה רגיש - ואני הרמתי את ראשי כדי לראות אם ינסה למנוע ממני לבצע את זממי. הוא לא מש ממקומו, אבל עיניו התחננו שאפסיק. בחיוך זדוני, כשאני שומר את מבטי קבוע בעיניו, ירדתי אט אט לפטמתו השנייה ונעצתי בה את שיניי בעוצמה בינונית. הוא זעק וקימר את גבו, אבל לא ניסה להתנגד לי. המשכתי לנשק אותו, מטייל מטה מפטמותיו אל צלעותיו, נוגס בהן בעדינות בשיניי, מטייל עם לשוני על בטנו השטוחה והשרירית, ומשם למטה לעבר מפשעתו ואיברו הלהוט, הממתין. בניגוד לשאר גופו החלק והבוהק מזיעה, היו לו מעט שערות ערווה קצרות, שהעידו על גילוח לפני זמן לא רב. המשכתי בליקוקי ניסיון, מסביב לאיברו, לעבר אשכיו ולמטה, לפי הטבעת שלו. החדרתי לשון חיישנית לחריץ, וטעמתי את פנים גופו. הוא ליטף את שערי בעדינות, כמתחנן שאמשיך. ואני המשכתי, מלקק בלשון רכה את השריר הטבעתי, ואז מקשה אותו ומחדיר אותו פנימה לתוכו. הנחתי זוג כפות ידיים חמדניות על ירכיו החלקות ופישקתי את רגליו, מתענג על התגלית החדשה שמצאתי שם. ליקקתי, החדרתי אצבעות, ינקתי, נשקתי לאשכיו ולאיברו והענקתי לו ליקוק אחרון, מושלם על פי הטבעת המזמין והחם.

משכתי את ירון ממקומו והשבתי אותו על פניו של הראל, מעודד אותו להתחיל לנוע על פיו. הוא פתח את שפתיו והחל מנשק ומלקק אותו, בעודו חובק את ישבניו בשתי ידיו, ומפריד אותם זה מזה. כאשר ירון קימר את גבו לאחור בגירוי ושחרר אנקת עונג, התיישבתי מאחוריו, ממש מאחורי ראשו של הראל, וחיבקתי אותו לגופי. ליטפתי את פטמותיו החלקתי את ידי אל בטנו, ועטפתי אותו מאחור בחיבוק של מאהב. לאחר מכן כופפתי אותו מעל גופו החם והמחוטב של הראל, כך שכעת פיו נמצא מעל הזין של הראל. הוא אחז באיבר העבה והמשיי שלו בידו והחל לגמוע אותו בלהט לפיו והמתוק. אני, בינתיים, הרמתי את פלחי עגבותיו והרחקתי את הזין העבה המריח משפיך חריף, רוק וזיעה מפיו של הראל, החייל הצעיר והיפה, אשר לא נשאר ריק לזמן רב: החדרתי אליו את איברי, כופה על גרונו להיענות לצרכיי, ואז, באנחת רווחה, שלפתי את זקפתי הרטובה מרוקו וחדרתי לתחת של אחי. גניחות העונג שלו העבירו רטט גם בי וגם בהראל אשר שימש מזרן למעשה האהבים המשולש שלנו. פיו עינג את הזין של ירון, בזמן שאיברי בטש בתוכו בכוח שראשיתו בטירוף וסופו בתאווה. נצמדתי לאחי מאחור, צובט את פטמותיו, סוטר בגסות לישבנו, מחליק את ידיי לפטמותיו של הראל, לבטנו השטוחה והשרירית. אחזתי בו בכוח, ואת ידי השנייה הנחתי על הראל, אוחז חזה רבוע ושרירי. התחלתי ללטף את שניהםבמקביל, מועך את בטנו של אחי, שורט את צלעותיו של הראל, חודר בכוח ומטלטל את שניהם קדימה ואחורה. הניגוד הזה, בין כניעותו המתוקה של אחי הנערי, לבין הקשיחות העטופה במשי של הראל, קירבה אותי לסיום המתוק, כאשר שלפתי את איברי מגופו של אחי ונעצתי אותו עמוק בגרונו של הראל, מרוקן אליו מטענים לבנים וסמיכים של זרע. מאלץ אותו לבלוע ולהשתנק מעט, בטרם יוכל להמשיך לעבוד את אחי.

התרחקתי ונשכבתי לצידם של בני הזוג. איברו השחום של הראל נטמן עמוק בפיו של ירון, בזמן שישבנו הלבן, עולה ויורד מעל פניו ולשונו האדמדמה. הם נדמו לרגע לסמל היין והיאנג המיתולוגי, שלובים זה בתוך זה. כאשר אחי החל להתפתל בפראות ולרטוט כשהוא משפריץ מטחי זרע לכל עבר, התגלגל הראל מעליו, מאלץ אותו לשכב על גבו, ומחדיר את זקפתו לתחת המתכווץ ונפתח חליפות של ירון. כאשר הוא גמר בתוכו, הוא הצמיד את פיו אל פיו, מעביר אליו את הזרע שלי.

שניהם צנחו מטה למיטה באנחת רווחה, והזדחלו אליי, מתחבקים איתי למנוחה. ליטפתי את פטמתו של אחי ואחר נטלתיה בפי ועצמתי את עיניי, מתענג על התקשותה, מתענג על הידיים העדינות שליטפו את תלתליי ועודדו אותי להמשיך. מתענג על חומו של הראל שנצמד אליי מאחור ונשף בעורפי. לאחר מנוחה קצרה והכרחית, הקמתי את אחי וחיבקתי אותו אליי בעדינות. להראל הוריתי להפנות לעברי את התחת שלו. עיניו נפערו, אך הוא הנהן וניגש בצייתנות לעשות כמצוותי. ידיי בחנו את גופו העירום של אחי, מטיילות על עגבותיו, על אשכיו, על בטנו הקשוחה, על ירכיו, על פטמותיו, על כתפיו ולבסוף חפנו את פניו לנשיקה ארוכה. שנינו הפסקנו מעט כדי להתבונן בהראל מפשק את רגליו באי נוחות ומורח על מפשעתו כמויות נדיבות של חומר סיכה. לאחר שסיים, השכבתי אותו על גבו ופשקתי את רגליו בכוח. ירון התיישב שוב על פניו של הראל, מתחילה לחכך עליו את איברו מבלי להמתין לו שילקק אותו. בו זמנית התחלתי ללטף את הגוף הנערי ששכב לפניי, מחדיר אצבע אחת לפי הטבעת שלו, בעודי מועך את מתנו בכוח. ליטפתי את אגנו כאשר אצבע נוספת חדרה לפי הטבעת שלו ואנקת כאב קלה נשמעה מבין רגליו של אחי. אצבע שלישית עשתה את דרכה פנימה, בעודי מעריץ את ירכיו החלקות והשריריות מעט. הוא נראה פשוט טוב. ישבנו היה בין רגליי, ופניו היו בין רגליו של אחי, אשר ניצב על ברכיו מולי. סובבתי אותו, כך שבטנו הייתה כלפי מטה וגבו לאוויר. חבקתי את בטנו ואגנו ביד אחת ומשכתי אותו כלפי מעלה, כך שעמד על ברכיו, גבו מתקמר בחדות כלפי מטה, למיטה ולאחי, שאותו לא הפסיק למצוץ אפילו לרגע. פשקתי שוב את רגליו של הראל, מחדיר אליו שלוש אצבעות, מסובב אותן בפי הטבעת החלקלק מקרם, כופה עליו להתרחב ולקבל אותי פנימה. כאשר הוא היה רחב דיו,שלפתי באחת את שלושת אצבעותיי והנחתי בפתח השריר הטבעתי את קצה הזין הכבד,העבה והפועם שלי. אחזתי בכוח את ישבניו, הפרדתי ביניהם בגסות, ודחפתי את עצמי בכוח, אט אט לתוך גופו של הראל. הוא הזדקף בכאב, נוטש את איברו של אחי ונצמד אל גופי מקדימה. חיבקתי אותו, יונק את צווארו לפי ומלטף את בטנו וחזהו השריריים, המשכתי לחדור פנימה, עד שלא יכולתי יותר. נשמתי עמוק, והסתכלתי למטה, לראות את איברי נעוץ היטב בין שני פלחי ישבנו וכמעט גמרתי שוב. כופפתי אותו למטה, מכריח אותו לחזור ולטפל באחי. ובכף ידי הצלפתי על גבו התחתון בכוח. הוא התעוות מעט, אך המשיך לענג את אחי. משכתי את איברי כלפי חוץ והכיתי אותו שוב, בכוח על ישבנו. ושוב, ושוב, פנימה והחוצה, מכה ועוד מכה. ישבנו השחום התחיל להאדים כאשר עברתי להכות את ירכיו, ואת צלעותיו. סטרתי לו וחדרתי לו, נע מהר יותר ויותר, פנימה והחוצה מן הגוף המדהים הזה עד שהתקרבתי לשיאי, מחליק את ידיי ממנו, פונה לאחי ומצמיד אותו אליי מעל גופו של הראל, לופת את בתי שחיו ונועץ בכל פטמה אגודל שחפר עמוק פנימה. את זעקת הכאב שעלתה ממנה בפראות החנקתי בנשיקה אלימה, לוחץ אותו חזק יותר ויותר, בוטש את הראל חזק יותר ויותר, עד שגמרתי באורגזמה פראית.

עזבתי את אחי, אבל נותרתי בתוך גופו של הראל. הוא סובב אותו, כך שעמד על ברכיו ועל כפות ידיו, והפנה את ישבנו אליו. משך אותו וקרב אותו אלינו, כך שישבנו ניצב, חגיגי וממתין מול איברו. הוא תפס אותו כמו שתפסתי אותו אני שניות קודם לכן וחדר אליו באבחה, מניע גם אותי מאחור וגם את אחי מקדימה, החל לנוע פנימה והחוצה, גורם לי להזדקר שוב, כמעט כמו מכונה, ולאחי למעוך בכפות ידיו את הסדינים. הפעם הנחתי לו שיוביל, נהנה מהקצב שהוא מכתיב. בכל פעם שהוא הגיע עמוק לתוך אחי, איברי כמעט יצא ממנו, בכל פעם שהוא נסוג לאחור, הוא שוב שיפד את עצמו עליי. הנחתי ידיים על גבו, נהנה מתנועת השרירים הגלית, סוקר בהנאה את הכתמים האדמדמים שהשארתי עליו כאות קלון למכות שהפלאתי בו.

נאחזתי במתניו, מחליק את ידיי קדימה למתניו של אחי ולאחור בחזרה, לישבנו השרירי, מתענג על החיות הצעירה שזרמה ביניהם, ושאני הייתי שותף לה. הראל החל להאיץ את מהירותו, חבק את בטנו של אחי ונצמד אליו, מושך אותו לאחור ונצמד גם אליי, כך שכל תנועה, ולו הקטנה ביותר שעשה, גרמה לגל של פיתוי ועונג אצל שנינו. הוא הניע את עצמו בכוח סוחט את איברי בין ישבניו, מצמיד את אשכיי לגופו המשיי. חבקתי את שניהם בכוח וגמרתי, מרוקן שוב מטחים של זרע אל תוכו האדמדם.

משכתי את עצמי מהם, ובטרם נפלה עליי שינה מתוקה, ראיתי אותם, את אחי והחבר שלו הראל, גונחים ונאנחים, מתפתלים כמו שני נחשים זה סביב זה עד אין קץ.

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...