>  >  > 

יום על החוף

למרות הפניות הרבות להמשך סיפורי השליטה, החלטתי לכתוב משהו קצת אחר, אך מבטיח לא לאכזב את כל אילו ששלחו לי מיילים חמים. אנא העזרו בסבלנות. 

הסיפור הבא הוא רק סיפור דמיוני ואין לראות בו כמעודד קיום מין לא מוגן. זיכרו, אם אין קונדום, אין חיים. 

יום אביב חם ואני פותח את עונת הים. נדדתי עם רכבי לחוף מרוחק, מצויד במים, קצת חטיפים ומספר סיגריות שהכנתי מגידולי הגינה שלי. פשטתי את בגדיי, הצתתי את הסיגריה הראשונה ויצאתי, עירום, לסיור היכרות עם החוף. איש לא נראה בסביבה ואני חקרתי ביסודיות את השינויים שחלו ברצועת החוף בחודשי החורף. בראש קל, שבתי לחפציי, מרחתי את גופי בתשומת לב בקרם הגנה, במיוחד הקפדתי על מריחת הזין הרפוי, השק הגדול שתלה תחתיו וישבני. סיימתי למרוח והשתרעתי עירום על המגבת הגדולה שלי. מדי פעם עבר מעל קו החוף מטוס או הליקופטר שהרעישו את שלוותי, אך פרט לכך עבר עליי זמן רגוע, כמו שאני אוהב. השמש כבר עמדה בראש השמיים כשנשמעו קולות צחוק ממעבר הסלעים היורד אל הים. בחור צעיר ושתי בחורות, שלושתם דוברי ספרדית, הגיחו לחוף. תחילה לא הבחינו בי, אך כשהתקרבו וראו אותי, עצרו על מקומם. שלושתם נעצו עיניים בגופי השרוע על החול ובמהרה התמקדו מבטיהם באברי הרפוי, 12 ס''מ עבים, שהיה מונח על ירכי השמאלית. הבטתי בהם בלי לזוז, מצדד מבט מבעד למשקפי השמש הכהות כשראשי מופנה היישר לפנים כך שלא יכלו לדעת אם אני מסתכל או לא, ובכלל אם אני ער או ישן. יכולתי להבחין בבליטה שתפחה במכנסי הספורט של הבחור שהיה הראשון שניתק מבט ונסוג. 

אחרי עוד כדקה של בהייה במפשעתי, נסוגו גם שתי הבחורות והצטרפו לבחור שהתיישב על החול במרחק של כעשרים מטרים ממני. שתי הבנות פשטו את בגדיהם ונותרו עם ביקיני והבחור, לאחר שהשתהה דקות ארוכות (בוודאי היה נבוך לחשוף את זקפתו) נותר עם בגד ים ספידו צמוד. הם פרשו סדין גדול על החול ונשכבו כשהבחור באמצע. המתנתי עוד כמה דקות ואז קמתי ונכנסתי למים. כשיצאתי ראיתי שהבנות הניחו כל אחת יד על ירכיו של הבחור. בין שתי הידיים במרכז בגד הים, התנוססה בליטה אדירה. השלישיה שכבה ללא נוע פרט לבליטה בבגד הים שנעה קלות מעלה ומטה. חזרתי למקומי והצתתי סיגריה נוספת. הבחורה הרחוקה ממני הרימה את ראשה והביטה לעברי. אחר, הורידה את מבטה לעבר זקפתו של ידידה וחייכה. היא הביטה אליי שנית ואז קמה ממקומה, פשטה את הביקיני וניגשה אליי עירומה. כיבדתי אותה מהסיגריה שלי והבחנתי שמבטה שב ונודד לאברי. ישבנו בשתיקה ועישנו. במהרה הרימה ראש גם הבחורה השנייה, היססה לרגע ואחר כך התקרבה. שאלתי אם הן מדברות עברית, וזאת שאך הצטרפה ענתה בעברית צברית: 
''אני סיגל. זאת מרתה ושם שוכב אנחל.'' 
''אני רון.'' עניתי. היא סיפרה שהם הגיעו לתקופת שהייה בקיבוץ. סיימנו יחדיו את הסיגריה תוך שיחה סתמית שנעה בין עברית לאנגלית, ספרדית אינני יודע והאנגלית של מרתה הייתה שבורה כל כך שהיה קל יותר כשסיגל תרגמה. במהלך השיחה התעלמתי ממבטיהן לעבר הזין שלי שתלה נפול בין רגליי אך המשכתי להתעניין בבליטה של אנחל ששכב במרחק קצר מאתנו. הבנות הבחינו במבטים שלי ועברו לדבר ביניהן ספרדית תוך ששתיהן מלכסנות מבטים לעברי. קמתי וצעדתי לעבר המים. הבחורה העירומה קמה גם היא, אמרה משהו לחברתה שפשטה את בגד הים ושתיהן צעדו לעברי. 

אנחל התעורר, הוא התיישב, מניח את ידיו בין רגליו, מסתיר את הבליטה. הבנות ניגשו אליו והושיטו לו את ידיהן. הוא היסס אך קם על רגליו. בעוד הן אוחזות ביד אחת בידיו, שלחו את היד הפנויה ומשכו מטה את בגד הים שלו. אנחל התקפל בנסיון למנוע את חשיפה אברו הזקור, אך הן היו מהירות ממנו ואברו זינק לאוויר החופשי. נראה כאילו מעולם לא הציג אנחל את זקפתו לעיני איש. שפת גופו שידרה קריאה להיעלם לתוך החול, אך הבנות לא ויתרו עד שהופרד ממלבושו. הן הובילו אותו לעברי כמובילות שה לקורבן. ראשו היה מורכן ופניו, שכבר האדימו מהשמש, היו עוד יותר אדומות ממבוכה. בחנתי אותו מראש עד כף רגל. גובהו מעט מעל מטר ושמונים, עם גוף של שחיין, כתפיים רחבות, מותניים ואגן צרים. את גופו עטפה מעטפת שרירים מרשימה ביחסים המושלמים בין החזה המלא והמוצק לבטן השטוחה שמתחתיו ולרגליים השריריות שנשאו את הגוף. עורו היה חלק לגמרי, פרט לשיער קצוץ על ראשו, מעט שיער דליל סביב איבר מינו ופלומה בבסיס רגליו. אברו התנשא יותר מעשרים ס''מ לפניו, מוטה מעט מעלה כשלאורכו מתפתל וריד בולט ותחתיו תלה שק ביצים גדול וחלק. אברי החל להגיב והתמלא במהירות. חשבתי שאני חייב להתמקד בבנות כדי לא להסגיר את תאוותי לעלם המובל אליי (כאילו שהן עוד לא יודעות), אך לא הצלחתי למנוע מעיניי לשוב למפשעה הגברית שקרבה ובאה. פתאום התנתק אנחל מהבנות בזינוק מהיר לפנים, רץ וצלל לתוך המים. מיהרתי וחיקיתי אותו והספקתי להיעלם עוד לפני שאברי הגיע לזיקפה. 

הבנות מיהרו אחריו ושחו להשיגו. נשארתי בצד, צופה במחזה. נראה שהמים שטפו את המבוכה כי הראש שעלה מהם היה חייכני ועליז ומיהר לברך אותי לשלום. ברגע שהגיעה אליו מרתה, הוא אחז בה והצמיד אותה אליו בחיבוק. הם שבו מעט לכיוון החוף עד שרגליהם מצאו אחיזה לעמידה יציבה ולפי תנועותיהם, והקולות שהפיקה הנערה, הוא חדר אליה מיד לכשהתייצבו רגליו. בעוד אברו של אנחל נעוץ בגופה של חברתו, חדרה גם לשונו לפיה והשלימה את האיחוד. רגליה היו כרוכות סביב מותניו וזרועותיה נעולות על עורפו. הם עמדו כשהמים נעים מגובה המותניים לגובה חזהו של הבחור. גופה של מרתה התלוייה עליו נע מעלה ומטה בקצב תנועות המים כשראשו נע גם הוא מעלה ומטה עוקב אחר תנועות גופה של הבחורה. מדי פעם נפרדו לשנייה הפיות כדי להשמיע לעולם קריאות הנאה. להפתעתי, ניגשה אליי סיגל, ומשכה אותי לעבר הזוג הצמוד. 
''בוא נחבק אותם ביחד.'' אמרה. שמטתי את ידה ויצאתי מהמים. מאחורי גבי נשמעו שלוש צעקות ארוכות של אורגזמה נשית. דמיינתי את אברו של אנחל נע בתוך גופה של הבחורה ומייד התחלפתי איתה בדמיוני. המחשבה על הזין הענק הזה נע בתוכי הקשה את אברי, אך הייתי עם הגב לאירועים ולכן לא דאגתי. לפני שהנחתי את גופי על המגבת, עוד הספקתי לראות שאנחל שומר על קצב הזיון רק הבחורה התחלפה. 

הרגשתי לא נוח להתבונן במזדיינים, למרות שהיה ברור שזה לא ממש מפריע להם. נשכבתי על בטני ושלפתי את הספר שהבאתי. תוך כדי קריאה הוסחה דעתי מהפעילות שמאחוריי ואברי נרגע. לא הספקתי לקרוא הרבה כשנשמע קולו של אנחל ממש מעליי. 
''יש לך עוד מהסיגריות האלו? הבנות אומרות שזה חומר ממש טוב.'' אמר באנגלית במבטא כבד. 
התגלגלתי משכיבת בטן לגב ואז זה קרה... 

כאן המקום לעצור רגע את שטף הסיפור רק כדי להסביר שיש לי נקודה שכל נגיעה בה גוררת תגובה פיזית כמעין פיצוץ. יש לי חולשה לגוף גברי רטוב. די בטיפה אחת שזוחלת במורד החזה לעבר הבטן, כדי להעמיד את הזין שלי מהר יותר מהתנפחות כריות אוויר בעת תאונה. מכל מצב, בכל מקום, הוא מזנק ומתקשה כפלדה עוד לפני שאני מספיק לנקוט בפעולות מניעה. ובכן, התגלגלתי מהגב לבטן ומעליי עמד אנחל במלוא הדרו, זקפתו ניצבת בגאווה (אולי רק הבנות גמרו והוא לא?) וכולו נוטף מים. הזין שלי זינק כמו טיל. לחץ הדם המוזרק בפתאומיות כזו היכה בבסיס הזין כמו בעיטה שהממה אותי לשנייה. ראיתי את עיניו של אנחל נפערות בתימהון ואת אברו מנתר באוויר בהתרגשות. הבנתי שאין לי עוד מה לנסות ולהסתיר ומצד שני יש לי סיכוי אם אפעל נכון. נשארתי שוכב על גבי והוצאתי סיגריה מהתיק. הצתתי אותה והושטתי לבחור. הבנות ישבו על קו המים, גבן אלינו. אנחל משך שאכטה ארוכה, עיניו מרוכזות בזין שלי שהצביע לשמיים, מזדקר כתורן בין רגליי. אחרי שתי שאכטות נוספות, הושיט לי אנחל את הסיגריה בלי להזיז את עיניו. התרוממתי לישיבה, גבי מוטה לאחור, נשען על יד אחת ובשנייה לקחתי את הסיגריה. ראשי היה עתה כחצי מטר מקצה הזין של אנחל אך הוא נותר על מקומו. הוא פלט את העשן שאחז בריאותיו ואמר: ''אה, ממש טוב החומר הזה שלך.'' 
החלטתי להתקדם עוד צעד והתרוממתי לישיבה מלאה. עתה היה הזין כעשרים ס''מ מול עיניי. אנחל נשאר על מקומו אלא שעתה הביט הישר בעיניי כרוצה לומר דבר. הרמתי את ידי, הושטתי לו את הסיגריה ובדרכה למטה עברה ידי כבטעות והחליקה על אברו. הוא היה נוקשה כמוט ברזל והגיב בניתור מעלה כשמנת דם נוספת הוזרקה לתוכו מגירוי המגע. חיוך הסתמן על שפתיו ושתיקתו זעקה יותר מכל מילה שאפשר היה לומר באותו הרגע. 

ווידאתי שהבנות עודן בגבן אלינו, נעצתי עיניי עמוק בעיניו, שלחתי יד ואחזתי בזין המזדקר מולי. משכתי את האיבר אליי ועטפתי את כיפתו בשפתיי. היה לו טעם מלוח של מי ים, ללא זכר לחדירות האחרונות שלו. גופו נדרך ברגע שעטפו שפתיי את שולי כיפת הזין. עיניו נעצמו, נשימתי נעצרה, ערוגות בטנו העמיקו, שריריי חזהו, זרועותיו וירכיו התכווצו ובלטו ולכמה שניות הוא נראה כפרסומת לתוספי בריאות. הוא שחרר גניחה ארוכה מלווה במלמול בספרדית. ליקקתי את הכיפה סביב והתעכבתי על החריץ העולה לחור. אנחל לקח עוד שאיפה ארוכה מהסיגריה והניח את ידו על ראשי. גלשתי עם שפתיי במורד המוט, מלקק ביסודיות כל מילימטר ממנו. החלקתי בעדינות את קצה לשוני לאורך הווריד הבולט והרגשתי את פעימות הדם התוכו. שלחתי את ידי ומוללתי את הביצים בין אצבעותיי. אנחל לא חדל מלמלמל ולגנוח. עטפתי עם שפתיי את כיפת הזין החמה כשלשוני מחליקה סביב שוליה. אחרי כמה סיבובים התחלתי להחליק עם שפתיי, תוך עבודת לשון יסודית, במורד הזין. פתאום, כשהייתי במחצית הדרך אל הבסיס, הרגשתי את ידו מחזקת את אחיזתה באחורי ראשי ובהדיפה חדה של אגנו, החדיר אנחל את מלוא אברו לגרוני והחזיק את ראשי לחוץ למפשעתו. הביצים התכווצו במהירות, הוא פלט גניחה עמוקה וחזקה וזרם חם הציף את גרוני. עתה היה לי ברור שלא גמר עם הבנות ושהגיע אליי חרמן על סף הגמירה. הוא ירה חמישה או שישה מטחים עמוק בגרוני אך לא שחרר את אחיזתו. הזין שלו נשאר נוקשה גם אחרי שכיווצי הפליטה נרגעו ואני המשכתי לטפל בו בעזרת לשוני, מפתל אותה סביב המוט ומלקק ככל שלשוני משגת. 

שיפרתי את התנוחה לעמידה על הברכיים מול החתיך שעלה מהים, כשראשי עדיין מוחזק עמוק בחלציו, אפי לחוץ לשיער ערוותו הדליל. הוא שחרר את ידו מראשי ובאיטיות נסוגתי עם שפתיי עד לקצה הזין. בזווית העין ראיתי את הבנות מתקרבות אך לא הפסקתי לינוק את האיבר פן יבהל ויאבד לי. נרגעתי כשראיתי כי עיניו עדיין עצומות. התחלתי להניע את ראשי קדימה ואחורה במהירות כשלשוני מקבלת את האיבר בכניסתו ונפרדת ממנו ביציאתו. הבנות נעמדו משני צידיו של אנחל ושלחו ידיהן ללטף את חזהו וביטנו. הוא אכן נבהל ממגען, קפא על מקומו והתחיל לדבר במהירות. מרתה הניחה את ידה על פיו להשתיקו ונשקה ללחיו. עכשיו היינו שלושה מענגים אחד. אני התרכזתי בזין ובביצים, מוצץ אותן לחליפין, והבנות ליקקו את חזהו, בית שחיו, אוזניו ושפתיו. אנחל לא נשאר חייב ושלח את ידיו אל בין רגליהן. בעדינות החדיר את אצבעותיו למערותיהן והחל לעסות את הנקודות הרגישות. כבר שנים רבות שלא הייתי מעורב בסקס עם נשים והרעיון אפילו עורר בי דחייה, אך עתה זה היה מחרמן ומרגש. הרגשתי את הזין מתקשה ומתחיל לפעום. לא רציתי עוד שייגמור אז התנתקתי ממנו והשכבתי אותו על המגבת. כרעתי בין רגליו והמשכתי לינוק במרץ את הזין המדהים שנקרה כך סתם בדרכי. סיגל ניגשה ופשקה את רגליי. היא נשכבה על גבה ביניהן ומשכה עצמה מתחתיי עד שהגיעה ולקחה את הזין שלי לפיה. תחילה התקשתה להכיל את אברי אך צעד אחר צעד היא לקחה את כולו. היא הרטיבה את אצבעותיה והחלה לשחק עם החור האחורי שלי. התחלתי להניע את אגני ואת ראשי בקצב אחיד משפד את גרוני על אברו של אנחל ומזיין את גרונה של סיגל, תוך שהיא מחדירה את אצבעותיה לאחוריי. הרגשתי שאני מתקרב לנקודת הפיצוץ הגדול אך לא כך רציתי לגמור. שלפתי את אברי מגרונה של סיגל, והיא התרוממה ועברה ללקק את החור שלי, כאילו הייתה רעבה. מרתה גם היא שיפרה את מיקומה והתיישבה על פיו של אנחל, שלפי הצרחות והגניחות שבקעו מפיה, הפליא לטפל עם לשונו בדגדגן שלה. הזין שבפי התקשה ונרפה מעט ושב והתקשה וחוזר חלילה. בחורה אחת מלקקת בשקיקה, בחורה שנייה צורחת באקסטזה וגניחותיי נבלמות על ידי האיבר שסותם את גרוני. זה נמשך דקות ארוכות ומהנות עד שהלשון הכניעה את הדגדגן ומרתה החלה לרעוד באורגזמה אדירה שנראתה כמעט כמו התקף אפילפסיה. היא קרסה על החול באפיסת כוחות וזה היה הסימן להעביר דירה את הזין של הבחור. 

קמתי ממקומי כשהוא מנסה, באיחור, לתפוש את ראשי. טיפסתי ועליתי מעליו. הוא פתח את פיו לקראת אברי אך לא זאת הייתה כוונתי. הורדתי את אגני בזהירות לעבר מפשעתו, רציתי ללכוד את אברו על החור הרטוב שלי ללא מגע יד. העבודה היסודית שביצעה הבחורה על התחת שלי השאירה אותו רטוב מבחוץ ומבפנים. הרגשתי את הזין גולש בין פלחי ישבני ומגיע היישר לפתח החור. המשכתי בלי לעצור והוא גלש פנימה ללא כל כאב. הנחתי את ידיי על החזה המוצק שלו והתחלתי לנוע על הצינור. עיניו היו נעוצות בי במבט מלא תאווה, כאילו רוצה לאכול אותי, וחיוך מלא הנאה היה מרוח על פניו. התכופפתי והצמדתי את שפתיי לשפתיו. הוא קלט את שפתיי בשפתיים פשוקות ולשונו חדרה לפי בהחלטיות, כמנסה להשתלט על השטח ולגרש את הלשון שלי. לרגעים נדמה היה כי לשונו מנסה להתחרות עם הזין שלו על שטחי הכיבוש בפה שלי. כל זה קורה כשאני מחליק את החור שלי מעלה ומטה על הזין שלו. הזין שלי היה לכוד בין שני סטים של שרירים אבדומינלים מוצקים, ללא כל שכבת שומן, מצד בטני או מצד בטנו, לרכך את החיכוך. תוך כדי הנשיקה הרגשתי את הבעבוע בצינורותיי גובר. הגברתי מעט את קצב תנועותיי גונח ונוהם אל תוך פיו. זאת הייתה אורגזמה בעוצמה של המפץ הגדול. מן הרווח שבין גופינו נורו מטחי הזרע שלי ונעצרו בתחתית הסנטר, על החזה שלי, על זה שלו וגם על סנטרו. כיווצי הגמירה שלי סחטו את הזין שלו. הוא החל להניע בפראות את האגן מקפיץ אותי למעלה וממתין שאנחת על השיפוד. הזין שלי, שנוהג לקחת מנוחה אחרי גמירה, נותר הפעם נוקשה עד כאב. אחרי כמה קפיצות כאלו התפוצץ שנית הזין שלו. הרגשתי אותו ממלא אותי כאילו לא שפך כמויות של זרע לגרוני, דקות קודם לכן. לשונו המשיכה לחפור בפי, הוא חיבק את גבי בידיו והרים את רגליו לאחוז בי להבטיח שלא אקום. לא, לא הייתה לי כל כוונה כזאת, רציתי עוד. הרגשתי דגדוג של שיער בתחתית גבי ובזווית העין ראיתי כי ידידתנו חובבת הרקטומים, הטביעה את לשונה באחוריו שנחשפו עתה משרגליו מורמות לאחוז בי. 

הזין שלו דווקא כן סימן כי מגיעה לו מנוחה קלה, אך הלשון באחוריו מנעה יישום של הכוונה והוא שב והתקשה כמו שהיה לפני שגמר. מרתה, שגמרה קודם לכן, התאוששה וסילקה את חברתה מאחורי הבחור. סיגל המנושלת, ניגשה והרימה אותי לישיבה. 
''תשאיר גם לי מקום.'' אמרה והתיישבה על פניו של הבחור. היא הטתה את גופה קדימה ועברה לעמידה על ארבע ברגליים מפושקות, מגישה את פתח מערתה לשפתיו של אנחל שנכנס מיד לפעולה. מרתה, שמאחוריי, נקשה על כתפי וסימנה לי כי רוצה להתחלף איתי. קמתי מהזין והיא מיהרה לעטוף את האוצר שלא יתקרר. היא התיישבה עליו, לקחה את רגליו, קיפלה אותן תחת ידה והציבה את קרסוליו על כתפיה. החור הרטוב קרא לי. הצמדתי את כיפת הזין שלי לחור. לא ידעתי אם הוא כבר קיבל אי פעם זין באחוריו או שהוא בתול אז החלטתי לפעול בעדינות. לחצתי קצת קדימה כשהוא הרים את אגנו להעמיק את החדירה לגופה של הבחורה שמעליו. כשניסה להוריד את אגנו חיכה הזין שלי בפתח החור שלו. הוא הניע את אגנו לאט והרגשתי את החור מתרחב לקליטת כיפת אברי. הוא עצר לשנייה ואחר ירד עוד קצת. הפעם עזרתי גם אני בתנועה מנוגדת וכיפת הזין שלי נעלמה בגופו. החור שלו התכווץ על הזין שלי כתגובה לכאב, אך הוא לא יכול היה למחות כי שפתיי מערתה של הבחורה השנייה היו צמודות לפניו. נתתי לו רגע להסתגל למצבו החדש וכשחשתי את החור נרפה מעט החדרתי עוד קטע מאברי לגופו. בדיוק כשהצמדתי את אגני לישבנו הפעור, פלטה הבחורה שעל פניו סדרה של צרחות קצרות והתמוטטה הצידה. פרץ האוויר החופשי על פניו, העניק לבחור אנרגיות חדשות והוא החל מפמפם במהירות, נכנס ויוצא מהכוס שעטף את אברו, כשאני בתנועה מנוגדת, מפמפם את התחת שלו. מרתה שישבה על הזיו החלה לרעוד ולגנוח בקול רם שגבר עד שהיה לצרחות. היא שחררה את הרגליים שלו, שעברו לכתפיי, צנחה קדימה עליו וניסתה להתגלגל הצידה ממנו אך הוא אחז בה ולא הניח לה. אחרי עוד כמה תנועות חזקות הוא גמר. הרגשתי את כיווצי הגמירה שלו סוגרים על הזין שלי מאיימים לקטוע אותו. הוא שחרר את הבחורה שהתגלגלה ונשכבה לצידו מתנשמת בכבדות. 
''אני לא מאמין שאתה מזיין אותי!'' הוא אמר. ''זה כאב, אתה יודע? אבל עכשיו זה כל כך טוב, אף פעם לא קיבלתי זין בתחת! אההה, כן, דפוק אותי עוד, חזק.'' הרגשתי שאני כבר קרוב לפיצוץ אך עדיין לא. מבלי לחדול מתנועות החדירה-יציאה הרמתי את רגליו וקיפלתי אותן לעבר ראשו. התרוממתי ונעמדתי על רגליי כשאני מזיין אותו מלמעלה. עוד תנועות ספורות וזרמי הזרע קלחו אל מעיו. ''אל תצא.'' הוא ביקש. ירדנו יחד למטה, רגליו מונפות מצידי גופי מחבקות את גבי. הבחנתי כי לראשונה התרכך הזין שלו אך זה היה צפוי אחרי סדרת הגמירות שהוא ביצע. בטנו וחזהו היו מכוסים בזרע. ליקקתי וניקיתי את בטנו, עליתי לחזהו והמשכתי אל פניו. התנשקנו ארוכות עד שהזין שלי שנרפה, צנח מהחור. 

רחצה משותפת בים סגרה את המפגש הסוער. הוא סיפר לי באנגלית שבורה במבטא ספרדי כבד, כי מעולם לא היה עם גברים קודם לכן. חברתו אוהבת ללקק את התחת שלו ולדחוף לו אצבעות והוא אוהב שהיא עושה זאת אך הרעיון להיות עם גבר נראה לו יותר מדי. יום קודם לכן הם צפו בסרט פורנוגרפי שהיה בו גם קטע בין שני גברים וברגע שראה אותי עירום, היה לו ברור שהיום הוא יחווה מגע ראשון עם גבר ולכן נעמד לו הזין מיד. שוחחנו והתמזמזנו עוד קצת. שפתינו נצמדו לנשיקה ארוכה וחושנית ולאחריה שלושתם אספו את חפציהם ועזבו את החוף. הצטערתי. לא כל יום פוגשים חתיך חובב זיונים כזה. אבל האמנתי שהוא יחזור לחוף. 

למחרת חזרתי לאותו החוף בתקווה שאנחל יגיע. מהרגע שפשטתי את בגדיי הזדקר אברי בציפייה עשיתי סיבוב בחוף תוך עישון סיגריה ביתית וחזרתי למגבת שלי אחרי טבילה בים. שכבתי כשהתורן מונף וראשי מרחף. כנראה שהסיגריה התיישבה עליי חזק יותר מהמתוכנן ונרדמתי. חלמתי חלומות אירוטיים על אנחל אבל היו שם עוד אנשים ללא דמות, רק ידיים שליטפו אותנו מכל הכיוונים. עוצמת האורגזמה שהשתלטה על גופי הייתה מעבר לכל מה שחוויתי מעודי, הזין שלי ירה וירה מטעני זרע ללא הפסק כמו שאפשר רק בחלום, עד שבטני וחזי כוסו בנוזל החם. שפתיים מתוקות נצמדו לשפתיי ולשון ארוכה פלשה לפי. החלום הפך ריאליסטי מדי. פקחתי את עיניי כדי לפגוש בעיניו של אנחל שבהו בי בעוד לשונו משתלטת על פי. אברי המותש היה טמון במעמקי ישבנו של הלטיני החתיך שהניע את אגנו מעלה ומטה לאורך התורן שלי שהיה נוקשה למרות שזה עתה פלט מטען חורג. הזרע שעל בטני וחזי היה של אנחל שמעוצמת הגמירה שלי גמר גם הוא ועתה אברו נח על בטני. יש איתנו עוד מישהו? חלפה מחשבה בראשי, כשהתברר כי לא חלמתי כלל. שפתיו של אנחל אטמו את פי ולא יכולתי לשאול. בעוד המחשבה מהדהדת בראשי, הרגשתי בידיים מרימות את רגליי ושניות לאחר מכן הרגשתי לשון לחה וחמה על הפתח האחורי. גנחתי לתוך פיו של אנחל כשהלשון חדרה לחור והרטיבה אותו מבפנים. אחרי ליקוק קצר נסוגה הלשון וזין אלמוני עשה דרכו לעבר החור. הרגשתי פטריית האיבר הנוקשה דוחקת לצדדים את פלחי התחת שלי. קצת נבהלתי מגודלה, זה הרגיש כמו משהו ע-נ-ק. לרגע נרתעתי אך הידיים האוחזות ברגליי החזיקו בי חזק, לשונו של אנחל העמיקה לחדור לפי וידיו הצמידו את כתפיי למקומן. בהבזק של רגע החלטתי לבטוח באנחל ולא להתעקש לוודא את מי הוא הביא עימו. 

הרגשתי את הכיפה על פתחי והיא החלה לחדור אותו תוך הפעלת לחץ מתון אך יציב. שחררתי את שריר הסוגר והפתח הלך ונמתח סביב הכיפה החודרת. הרגשתי את שולי הפתח מגיעים למתיחה מקסימלית אך הכיפה המשיכה ללחוץ. בהדיפה חדה השלימה הכיפה הענקית את חדירתה ושריר הפתח נסגר בנקישה מעבר לשוליה. כאב חד פילח את גופי ודמעות עלו בעיניי. ייללתי אל תוך פיו של אנחל ששלח יד וליטף את ראשי להרגיעני. לרווחתי, הזין עצר במקום והניח לי להסתכל לפולש האדיר. הכאב החל להתפוגג ושריר הסוגר נרפה. הידיים האוחזות ברגליי דחפו אותן קדימה ולמעלה בנתועה שדחפה את אנחל. אברי הזקור נשמט מאחוריו של המאהב הלטיני שלי ושפתותינו התנתקו. הספקתי להשמיע גניחה אחת ארוכה ממעמקי בטני לפני שאברו מילא את פי וגלש ישירות למעמקי גרוני. חרמנותי עלתה על גדותיה, התחלתי לינוק ולמצוץ את הזין שבפי תוך שאני הודף את אחוריי לעבר הזין הענק שפישק לי את החור לממדים חדשים. הזין החל להחליק פנימה באיטיות רבה, תוך שהוא נזהר שלא להכאיב לי. הרגשתי בעוצמה רבה את חיכוך שולי הכיפה הענקית בדפנות מעיי. בזחילה החליק הזין על בלוטת הערמונית שלי ושלח אותי לשיאים שגרמו לי להיזרק למחוזות תענוג בלתי ידועים ולא רציתי שזה ייגמר לעולם. הדפתי את אחוריי שוב ושוב מבקש לקבל כמה שיותר מענק התענוגות עד שהרגשתי את שיער ערוותו נצמד לאחוריי. אנחל החל לזיין בעוצמה את גרוני תוך שאני יוצר ואקום חזק בגרוני. הזין שבאחוריי החל לנוע החוצה ושוב פנימה בקצב גובר כשכל מעבר שלו על נקודת הג'י שלי מציפה את מוחי בזרמים גוברים. נכנסתי לאקסטזה של חרמנות וינקתי את אברו של אנחל בעוצמה רבה. גניחותיו של אנחל מילאו את האוויר ותוך זמן קצר הוא מילא את גרוני בנוזל חם שגלש היישר לבטני. הוא שלף את אברו הסחוט מפי בקול פקיקה רמה וצנח לצידי. 

את המראה שנגלה לעיניי לא אשכח לעולם. בין רגליי המונפות לשמיים התגלה בעל הזין האדיר שנע במהירות במעלה אחוריי. הוא היה שזוף, ערוגות שרירי בטנו בלטו ממאמץ התנועה. חזה שרירי התנשא מעליהן ממנו בקעו זוג ידיים חזקות. שערו גלש בתלתלים בהירים צרובי שמש ופניו מעוצבים וחלקים. הוא נראה בתחילת שנות העשרים והביט בי בעיניים בהירות ועמוקות. הרגשתי שאני בגן עדן עם מלאך חלומותיי שמענג אותי. לא נדרשו יותר מעוד שלוש או ארבע תנועות פנימה והחוצה עד שהתפוצצנו שנינו באורגזמה אדירה. הוא נשכב עליי ושפתותינו נצמדו בנשיקה ארוכה. אבריי היו כל כך רגישים מעוצמת הגרוי שעברו עד שחששתי מהרגע שהוא ינסה לשלוף את הענק מתוכי. התגלגלנו יחד לשכיבה על הצד כשרגליי מקיפות את מותניו ומאבטחות את הענק בתוכי. 
''אני עדי.'' הציג את עצמו בעודו נעוץ בי. אברו, שהתרכך מעט אחרי הגמירה, שב והתקשה ויכולתי לחוש את פעימות דמו באחוריי. שלחתי יד ומשכתי אליי את אנחל שישב והתבונן בנו. 
''ידעתי שתבוא!'' אמרתי בחיוך. ''אבל לא שיערתי שתביא לי מתנה כזאת. איפה מצאת אותו?'' 
''אני מהקיבוץ.'' ענה עדי. ''כבר כמה ימים ששמתי עין על אנחל אבל החברה הזאת שלו לא זזה ממנו ואפילו לא היה לי ברור אם הוא בעניין או לא. כשהוא אמר שהוא הולך לים, מיד הצטרפתי.'' 
''אז אתה לא תייר...'' אמרתי בשמחה. 
''לא, אני גר כאן. אנחל אמר לי בדרך שהוא מצפה לפגוש ידיד בים. יכולתי רק לקוות שמשהו יתפתח אבל לא שיערתי שברמה כזאת. ישנת חזק כל כך, אנחל אמר שבטח עישנת מהסיגריות האלו שלך.'' 
''רוצה גם?'' שאלתי ובלי להמתין לתשובתו התרוממתי והתיישבתי עליו. לקחתי את התיק שלי, הוצאתי סיגריה והדלקתי. 
''זאת הפעם הראשונה שאני מזיין.'' אמר תוך שאני שואף מהסיגריה. ''עד היום אף אחד לא נתן לי להחדיר את הזין שלי, כל הניסיונות, והיו הרבה שנדלקו עליו, נגמרו בצרחות כאב עוד לפני שחצי כיפה הייתה בפנים. אפילו מציצה טובה עוד לא הצלחתי לקבל. מזל שלא ראית את הזין שלי קודם, בטח מרוב פחד גם אתה לא היית נותן לי לחדור.'' אמר עדי בחיוך ממזרי. 
העברתי את הסיגריה לאנחל ואמרתי: ''היום נפצה אותך.'' 

הזין שלו מילא את כולי. הרגשתי כל מילימטר של מגע בינו לבין רקמותיי המתוחות. הגרוי שמר על הזין שלי נוקשה כאילו לא גמרתי פעמיים בשעה האחרונה. אנחל לקח שאכטה ארוכה והעביר לעדי את הסיגריה. משכתי אליי את ראשו של אנחל והצמדתי את שפתיי לשפתיו. תוך שאנו מתנשקים הרגשתי את אגנו של עדי מתחיל לנוע בתנועות קטנות מעלה ומטה. 
''עוד שני סיבובים והסיגריה נגמרה. אני מוכרח לטבול במים.'' אמר אנחל וקם ממקומו. שלחתי יד ואחזתי בזין שלו שהצביע ישר לפנים בדיוק בגובה הפה שלי. ניסיתי למשוך אותו אליי אך באותו רגע התיישב עדי והפיל אותי על גבי. הזין של אנחל שנשמט מידי היכה על בטנו בקול צליפה. 
''גם אני צריך טבילה.'' אמר עדי. ''עוד רגע אני נמס מהחום.'' עדי החל לשלוף את אברו מתוכי. כשנחלץ האיבר וזינק לאוויר, נעתקה נשימתי, לא יכולתי להאמין למראה עיניי. 25 ס''מ שקוטרו הממוצע נראה לפחות שישה ס''מ. הוא היה צר מעט יותר בבסיסו, התרחב כשהתרחק מהגוף, אחר שמר על עובי אחיד במרבית אורכו והצטמצם מעט בנקודת החיבור לכיפה. קוטרה של הכיפה הענקית היה כשמונה ס''מ. 
''וואאאווו!!'' נפלטה קריאה מפי. ''בחיים לא הייתי נותן לך להתקרב אליי עם המפלצת הזאת!'' הוא קם ונעמד מעליי, מושיט לי יד לקום. נשארתי משותק ממראה הזין הענק שעמד בזווית של 45 מעלות לשמיים. לראשונה גם ראיתי את עדי במלוא הדרו. גוף אתלטי מתנשא לגובה של מעט יותר מ-180 ס''מ, רגליים שריריות, אגן צר ותחת עגול ומוצק. שיער דליל ירד מטבורו לעבר שיער ערווה מועט שתחתיו תלו ביצי חלקות. רק מעט שיער צימח על חלקן התחתון של שוקיו וזרועותיו אך בגלל צבעו הבהיר, כמעט שלא נראה. בלי ששמתי לב נשמטה לסתי התחתונה. 
''תירגע, בוא.'' אמר. ''יש לנו את כל היום.'' קמתי ופנינו לעבר המים כשאברינו, הזקורים מתנשאים ומתנדנדים לפנינו. תוך כדי הליכה, הרגשתי את משב האוויר על החור הפתוח שלי. יותר הוא לא ייסגר לעולם, חשבתי כשהמים הקרים ליטפו אותו. 

אנחל קיבל אותי בזרועות פתוחות ושנינו נצמדנו בחיבוק גדול. הוא שלח את ידיו לירכיי והרים את רגליי אל מותניו. חיבקתי אותו בידיי וברגליי כשהמים עוזרים לו לשאת את משקל גופי. הרגשתי את הזין שלו לחוץ בין הביצים שלי לבטן שלו. התרוממתי מעט עד שהשתחרר וניצב תחת ישבני. הורדתי את ישבני לכיוון הזין הממתין והוא החליק בלי קושי לחור הפתוח שלי. עדי הצטרף לחיבוק ונצמד אליי מאחור דוחק את אברו הענק לעבר החור שלי, אך זה היה כבר יותר מדי ולא הנחתי לו לנסות לחדור אליי. השתעשענו עוד מעט במים ויצאנו החוצה. אנחל, שלא הניח לי לרדת ממנו, הצליח לשאת אותי עד שיצאנו מהמים וקרס כשגבו על החול הרטוב ואני יושב מעליו. עדי לא בזבז זמן והניח את אברו, שהתרכך מעט, על שפתיי. פתחתי את פי הכי גדול שיכולתי וינקתי את הכיפה לתוכו. הזין התקשה והכיפה גדלה עוד יותר. היא מילאה את פי ונלחצה לדפנותיו כששוליה לחוצים לדופן הפנימית של שיניי. ידעתי שלא אוכל למצוץ את הזין הזה ומתוסכל מכך, שלפתי את הכיפה מפי והתחלתי ללקק את הצינור העבה מכל צדדיו. אנחל, שהרגיש נטוש, הוריד אותי מעליו והעמיד אותי על ארבע. הוא החל לזיין אותי בעוצמה רבה, מטלטל את גופי. עדי נעמד מעליי כשפניו לכיוונו של אנחל. 
''אהההה!!'' שמעתי את עדי. ''קח אותו, אהההה, אתה גדולללל!! אחחח, עוד!'' במקום שתתגבר את התנועה באחוריי, היא נחלשה לפתע. הסתכלתי למעלה וראיתי כי מחצית מהצינור של עדי נעלמה לתוך פיו של אנחל. התחלתי להניע את אגני, מזיין את אחוריי על אברו של אנחל. שלחתי את ידי לאחור, בין רגליי, והתחלתי לעסות את הביצים שלו בתנועות מתואמות עם תנועת אגני. 

עדי, שהתלהב מהמציצה הראשונה של חייו, אחז בשתי ידיו את ראשו של אנחל והתחיל לזיין את פיו מנסה להחדיר עוד ועוד את אברו הענק. אנחל אחז בביצים של עדי ועם כל הדיפה של האגן של עדי קדימה, משך אנחל את הביצים אחורה בנסיון למתן את החדירה לפיו. עדי רק התחרמן יותר מהמשיכות בביצים והגביר את נגיחותיו בגרונו של אנחל ואת גניחותיו. 
הערצתי את אנחל על יכולת הבליעה שלו ועשיתי כל שביכולתי לטפל בזין שלו תוך תנועות אגן סיבוביות ונסיונות לכווץ את החור שלי עליו. בכל הצצה שלי למעלה נעלם עוד חלק מאברו הענק של עדי מעבר לשפתיו של אנחל שנראה כמתמודד היטב עם הזין שממלא את פיו וגולש לגרונו. מדי פעם התכווצה בטנו של אנחל ועדי מיהר לסגת ואחרי מספר שניות חזר וחדר לעומק רב יותר. פתאום פלט עדי גניחה ארוכה, גופו התקשח ובתנועה אחת נעלמו חמשת הסנטימטרים האחרונים בלועו של אנחל. עוד שניות מספר עברו עד שבסידרה של גניחות רמות וגוף רועד גמר עדי עמוק בגרון שאליו פלש. אנחל ענה בהשפרצה אדירה במעמקי בטני. שניהם צנחו על החול משני צידיי ואני נשכבתי ביניהם מריץ את ידי לאורך אברי המגורה. אחרי כדקה, התרומם עדי ובלע בבת אחת את כל הזין שלי. אנחל נחלץ לעזרתו ולקח את הביצים שלי לפיו. לא נדרש מהם מאמץ רב עד שגמרתי גם אני כשאת שתי ההשפרצות הראשונות בלע עדי ואת הבאות אחריהן בלע אנחל שגרש את עדי מהזין שלי כמעט בכוח. 

אחרי רחצה, שבנו אל המגבות שלנו והשתרענו עליהן. בילינו על החוף בין זיונים למנוחה עד ששקעה השמש. ביום שלמחרת נסע אנחל ויותר לא ראיתי אותו. עם עדי נפגשתי פעמים רבות ואחרי הרבה עבודה ותרגול, הצלחתי למצוץ את הזין הענק שלו.

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...