>  >  > 

ברצלונה - פרק י''ד

אזהרה - סיפור זה כולל תיאורי מין בשליטה. כל מי שסוג זה של סיפורים לא מדליק אותו, מוזמן לדלג לסיפור הבא באתר. כמו כן, בסיפור זה ישנו שימוש רב ב-Bareback, כלומר זיון ללא אמצעי הגנה. חשוב לנו לציין כי איננו מעודדים פעילות מינית לא מוגנת אך מבינים כי זאת פנטזיה שרבים נהנים ממנה. אנא, הקפידו על מין מוגן מחוץ לעולם הפנטזיות...

צעדים התקרבו אליי ושני אנשים הניפו אותי כאילו הייתי סמרטוט. הם העלו אותי על משטח שאין לי מושג מהו ורק לפי אחיזתם הבנתי שהיה גבוה מהריצפה. שמעתי קליק כפול כשלרצועות שעל מפרק ידיי חוברו תפסנים. הם שיחררו את האזיקים וידיי נמשכו באלכסון כלפי מעלה. המשטח שעליו עמדו ברכיי נגרר משם ונותרתי תלוי באוויר.
''מצויין.'' אמר קול עמוק. ''עכשיו אחרי שלמדנו את כל הקשירות והשימוש במצבטים השונים, נתרגל אותם אחד–אחד. 12, בוא הנה ותקשור את הביצים.'' הרגשתי יד אוחזת בביצים שלי וכורכת עליהם חבל דק. במהירות נקשרו הביצים שלי כשהחבל כרוך סביב בסיס השק, מפריד בין הביצים ונכרך סביב כל אחת מהן. ''יפה.'' אמר הקול. ''שימו לב שעור השק נשאר מתוח על הביצים וגורם לגירוי חזק עם כל נגיעה. במצב הזה, גם מכה הכי קטנה תגרום לכאב רב.'' אמר והיכה על הביצים שלי. הזין שלי שהיה חצי רפוי, זינק ונעמד. רחש עבר בין הנוכחים והקול העמוק העיר: ''זה הסימן הכי טוב שהלקוח שלכם אוהב כאב. אחרי תגובה כזאת אתם יכולים להמשיך עם כל דבר ללא חשש. אפשר גם להוסיף עוד כריכה סביב בסיס הזין.'' אמר הקול בעודו מדגים. ''כריכה שאינה מונעת מכניסת דם לתורן אך מונעת ממנו לצאת. ללקוחות המבוגרים יותר זה ייתן זיקפה של בני 17.'' הוא הידק את החבל על בסיס הזין שלי ותוך שנייה הרגשתי כאילו הזין שלי עומד להתפוצץ מלחץ הדם בתוכו. ''8, בוא הנה ותקשור לו את הצוואר.'' חבל עבה נכרך סביב צווארי והחל להתהדק. ''תזכרו,'' אמר הקול העמוק. ''אנחנו רוצים לצמצם את אספקת הדם למוח ואת האוויר לריאות רק במידה שתגביר את ההנאה למי שאוהב את זה. תזהרו לא לחנוק אותם ותהיו עירניים לכל תגובה חריגה.'' בעודו מדבר, הודק החבל עד שנעצרה נשימתי. רגליי החלו לפרקס והקול העמוק מיהר להורות ל-8 לשחרר את החבל. החבל נשאר כך שנתן לי תחושת מחנק קלה. הרגשתי גם לחץ קל בראשי והדבר הסב לי אי נוחות רבה.

''14, גש הנה. מצבטי פטמות.'' אמר הקול העמוק. ''רגע!'' רעם הקול העמוק בנזיפה. ''אי אפשר לשים כך מצבטים.'' יד החלה ממוללת את הפטמה השמאלית שלי. ''תעמיד אותה כמה שיותר.'' אמר הקול העמוק. אחרי עוד כמה שניות היכה בי ברק של כאב כשמצבט התהדק על פטמתי. פתחתי את פי לצרוח אך כל קול לא יצא. במקום זה, נתחב כדור גומי לפי אותו מיהרתי לנשוך בעוצמה. להפתעתי, הכאב הפך בשניות לגירוי אדיר הרגשתי את כל האנרגיה של ברק הכאב שהיכה במוחי, מתנקזת לעבר הזין שלי בפעימות של גירוי. היד עברה לפטמתי השנייה ואחרי רגע שוב פילח ברק את חזי כשהמצבט השני נסגר על פטמתי הימנית, אך הפעם הוא ניתר הישר מפטמתי המעונה אל חלציי. כבר לא פחדתי מהכאב אלא מהתחושה שהזין שלי לא יעמוד בלחץ הדם ויתפוצץ. ''יפה.'' אמר הקול העמוק.

''2, בוא תקשט לו את הטבור.'' כתר של מצבטים הודק לשפתי שקע הטבור שלי כשכל אחד מרגיש כאילו ניקב את עורי ושלח את אברי לעוד דילוג באוויר. המנחה היה מרוצה והחל לשחק עם המצבטים. שיניי ננעצו שוב עמוק בכדור הגומי. ''4, גש הנה. איזה אטב היית שם לו על הביצים? שמעתי רשרוש של חפצים ואז שקט. אטב פלסטי נסגר על הביצה הימנית שלי ומיד נסגר אטב נוסף על הביצה השנייה. בהתחלה זה לא כאב, רק לחץ קצת אך אחרי כמה שניות החל להיבנות כאב. הרגשתי שככל שנבנה הכאב, כך גובר הגעש בצינורותיי שהיו חסומים על ידי הקשירה. ''בדרך כלל,'' אמר הקול העמוק, לא נשתמש גם באטבים וגם בקשירה. אלו שני מאפיינים של לקוחות שונים. 6, בוא שחרר את הקשירה כדי שתוכל לתרגל אטבי ביצים.'' יד שחררה את החבל שקשר את הביצים שלי. הזין נשאר נוקשה למרות שהגעש בצנרת נרגע. היד אחזה בשק הביצים שלי וצביטה מתמשכת העידה על האטב סגירת האטב הראשון. אחד אחרי השני הוצמדו האטבים לשק הרפוי עד שכל פיסת עור פנויה הייתה אחוזה במלתעות האטבים. עם כל אטב, הרגשתי איך אני מתקרב לנקודת אובדן השליטה על הר הגעש שפעם בחלציי. ''6!'' רעם הקול, אתה רוצה את זה על הפנים או בפה?'' שאל וצחק, רק שלא יגיע לריצפה. הבנתי כי הוא מתייחס להתפרצות הזרע וראיתי בכך לגיטימציה לגמור. 6 נתן לי אישור כששפתיו עטפו את הזין המגורה שלי וגלשו במהירות לעבר בסיסו. כבר כשהיה בחצי הדרך יריתי את המטח הראשון והמשכתי בסדרה של שישה או שבעה מטחים שנבלעו עמוק בגרונו.

''בעבודה עם לקוח,'' הסביר הקול, ''זה השלב לעצור ולתת לו לנוח. יש לקוחות שיירצו להסיר מיד את האטבים, אך גם אז כדאי למשוך קצת זמן לתת ללקוח להירגע מהגמירה. סביר שלקוח שיישאר נוקשה כמו זה שלפנינו, יירצה להמשיך וצריך לברר איתו כיצד. זיכרו שהסרת האטבים חזקה יותר מהתקנתם. אנחנו כרגע נמשיך כדי להשלים את התרגול. 17, בוא תשלים את עיטור הלקוח, אמר הקול העמוק.'' מה עכשיו? חשבתי. צביטה בכיפת הזין האירה את הספק. שמונה מצבטים קטנים הוצמדו לשולי העטרה שלי. הרגשתי את הכאב מושך את מה שכבר לא היה. עם כל מצבט זינק הזין שלי בעווית פליטה סוחט את הנוזלים שלא היו בצינורות היבשים. הרגשתי וואקום בביצים. נשימתי המהירה והכבדה הופרעה על ידי הכדור אך לא הצלחתי לירוק אותו מפי. ''יפה,'' שמעתי את הקול העמוק. מה השלב הבא?

היה שקט.

''שאלתי מה השלב הבא, יש למישהו רעיון?''
''המשקולות...'' ענה קול חלש.
''נכון מאוד!'' אמר הקול. ''פרט למשקל שונה, מגרמים בודדים עד מאות גרמים, יש לבחור את המשקולות המתאימות לפי המשך הפעילות. אם הלקוח יישאר סטאטי, קשור, נשתמש במשקולות רגילות כשנכוון את המשקל לפי היכרות עם הלקוח. אם המשך הפעילות כולל תנועה, נעדיף את המשקולות החלולות. אלו משקולות העשויות מכדור חלול ובתוכו גולה שמעצימה את אפקט התזוזה. לא ברור לי איך הישגתם את הזכות הזאת, אבל ניתנה לי הוראה להחזיר אתכם מרוקנים. אז מאחר ולפני פירוק התרגיל תקבלו זמן לפרוק את חרמנותכם, נשתמש במשקולות חלולות ואז תוכלו גם לראות את האפקט שלהן.''

המחשבה על הבאות, העלתה שוב את מפלס החרמנות שלי. כבר חוויתי סדרה של אורגזמות בלתי פוסקת עם הדילדו החשמלי, אך לא עלה בדעתי שפחדן כמוני יוכל להינות בצורה כזאת מכאב, במקום להתכווץ ולהיעלם. בזו אחרי זו נתלו משקולות על המצבטים. כבדות יותר על מצבטי הפטמות, בינוניות על מצבטי הביצים והקלות ביותר על המצבטים שהוצמדו לכיפת הזין שלי. הרגשתי תנודות בידיים והבנתי שמשחררים את החבלים. כפת רגליי נגעו לרגע ברצפה ומיד קיפלתי אותן. הורדתי עד שברכיי ניצבו בטוחות על הרצפה הקרה ואז שוחררו ידיי מהחבלים. הדם ששב לזרום בידיים הכאיב לי והבנתי שזאת רק הקדמה למה שייקרה כשיוסרו המצבטים.

''שימו לב,'' אמר הקול. ''כי עם משקולות, התנוחה היעילה ביותר היא תנוחת הכלב כי אז כל המשקולות תלויות חופשי באוויר ומגיבות לכל תזוזה של הגוף.'' תוך שהוא מדבר נגעו בי שני אברים זקורים אחד על שפתיי הפה ואחרי בשפתי החור. פתחתי את פי לקלוט אותו ושניהם חדרו לתוכי בו זמנית. לפי הספירה המוקדמת שלי, במהלך סשן המצבטים, היו לפחות תשעה אנשים בחדר. אינני יודע מי וכמה חדרו לגופי. המשקולות המתנדנדות על אבריי הרגישים ביותר, שלחו אותי למסע של אורגזמות שהאפיל על זה שחולל בגופי הדילדו החשמלי. כל המשקולות התנדנדו ללא הרף בקצב החדירות ושלחו רצף של זרמים אדירים שירד מחזי, עלה מהביצים שלי, התאחד לשצף לאורך מוט הזין וקיבל חיזוק אחרון משולי הפטרייה שלי לפני שפרץ החוצה דרך החור האומלל בקצה אברי שנדמה היה שלא יוכל לעמוד בלחץ. אני לא בטוח שפיזית, אכן נפלט משהו משם, ייתכן כי היתה זאת רק ההרגשה שלי, אך זה כמובן לא משנה כי אורגזמה היא אורגזמה גם אם היא יבשה. ''שלא תחשבו שזה מקרה שתפגשו כל יום.'' שמעתי את הקול העמוק כשהחלה להירגע הסערה בגופי. נשימתי עדיין הייתה מהירה והתקשתי לייצב את גופי המותש, דבר שכמובן גרם למשקולות להמשיך ולנוע אם כי לא באותה עוצמה. ''לכלב העבדים הזה שאיננו יודעים מי הוא, יש עמידות שעוד לא היכרנו. לקוח ממוצע ואפילו עבד מיומן, היה כבר עוצר מזמן. עמוד על הברכיים!'' הורה לי הקול. ניסיתי להתרומם ונפלתי על צידי. הנפילה שלחה את המשקולות לכיוון הרצפה והן בתורן שלחו עוד גל של זרמים לכל גופי. החבלים שבו ונקשרו לידיי וגופי הונף כך שעמדתי על ברכיי וידיי באוויר. פתאום נשמע רחש בחדר. צעדים מהירים התרחקו ונותרתי כשסביבי שקט.
''אתה בטוח שאתה רוצה להמשיך?'' שמעתי קול וצמרמורת עברה בגבי. זה היה אילן.
''תענה, כלב!'' אמר הקול העמוק והמשקולת שעל פטמתי השמאלית נשלחה לסיבוב באוויר.
''לא, תפסיק עם זה!'' אמר אילן. תשאיר אותנו לבד.
''אני שואל שוב, אתה בטוח שאתה רוצה להמשיך?''
''אדוני,'' אמרתי, שמח לשמוע את קולי לראשונה מזה זמן רב. ''אעשה כל מה שאדרש כדי לשרת את האדונים.''
''איך אתה עומד בזה? מזמן עברת כל גבול סביר.''
''אדוני, בבקשה אל תבקש ממני הסברים כי אין לי. אבל כל מה שנדרש לשרת את האדונים נראה לי סביר שהעבד יעשה, הרי הוא עבד. אמרת שאתה שולח אותי לחודש, אשרוד עד שייגמר ואשרת אותך ואת שמך על הצד הטוב ביותר.''
''הם לא יודעים מי אתה.'' אמר אילן. ''העבדים זאת קבוצה אכזרית והם יתעללו בך עד מוות. תזכור את השם חואן פריירה. בכל רגע שתרצה, בקש לדבר איתו ותגיד לו להתקשר אליי.'' נדתי בראשי ושמעתי את אילן מתרחק.

''סוף-סוף נפטרתי מהם.'' שמעתי את הקול העמוק מדבר אל עצמו. הוא שחרר את החבלים, הרים אותי על ידיו ונשא אותי כמה צעדים עד שהשכיב אותי על גבי על שולחן עץ. ''עכשיו תורי להינות.'' אמר לי. הוא הרים את רגליי וחדר למעיי. היה לו זין ענק שהרחיב את פתח מערתי עד שכמעט נקרע. הוא חדר עוד ועוד ולא נעצר. הוא המשיך ונע גם מעבר למחוזות העלומים שרק אברו של אנטוניו ביקר בהם עד היום. כשנעצר, מפשעתו צמודה לאחוריי, הרגשתי כאילו הזין תקוע בין ריאותיי. לפתע הוא שלף את המצבט מפטמתי הימנית. הכאב גרם לכל גופי להתכווץ. אברי דילג לאוויר ושב וצונח על בטני. עוויתות גופי עיסו את האיבר ששכן בתוכו. כשנרגעו העוויתות, שב התהליך עם המצבט השני השלישי וכל השאר. היה זה תהליך ארוך ומייגע, תחושת הוואקום פשטה מהביצים לכל גופי. הרגשתי מרוקן מטיפות האנרגיה האחרונות שלי אך לא יכולתי להשתלט על הרעידות שחוללו הזרמים בגופי. קיוויתי שהגירוי שהעניקו מעיי לענק שהתנחל בתוכן, יגרום לו להגיע לשיאו לפני שגופי ייקרוס. לשמחתי, לאחר הסרת המצבט האחרון, היה הענק שבמעיי על סף השיא ונדרשו רק שלושה פמפומים עד שרוקן את נוזליו.

כשיצא ממני הזין היה גופי כמו אוהל שהוצא ממנו המוט המרכזי. פשוט התמוטט. בעירפולי הכרתי הרגשתי ידיים נושאות אותי ולאחר מכן הונחתי על מה שהרגיש כמו רצפת בטון חמימה. מכאן, או שאני זוכר, או שהיה זה רק חלום. צינור שטף את מעיי, מתישהו הועברתי אל הכלוב שלי. והושכבתי מעליו, רגליי על הרצפה ולוח עץ מתחת לפניי. אחר כך היו קולות סביבי ואיזה ויכוח שאינני זוכר את מהותו. חלמתי שמזיינים אותי, או אוליי באמת זיינו את גופי חסר ההכרה.

התעוררתי בכלוב שלי, שוכב על בטני רגליי מושחלות בחורים פשוטות לאחור. היה שקט סביב וחשוך. אה, כן, נזכרתי שעיניי מכוסות ומיד איבדתי את הביטחון לגבי הזמן. הרוח שנשבה הייתה חמה אך יכלה להיות רוח של אחרי הצהריים או של לילה חם או גם של בוקר מוקדם. שמעתי צעדים מתקרבים אך הם שבו והתרחקו.שקשוק שרשרת העיר אותי. קליק של תפסן הידהד באוזניי בעת שחוברה רצועה לקולר שעל צווארי. נלקחתי מרחק קצר עד תחנת הרחצה. תחילה הוטזו מים על גופי ואחר הוחדר הצינור, בנוהל הקבוע, לאחוריי. בעוד המים זורמים הונחה תחתיי קערית הדייסה המתוקה שאותה ליקקתי מורעב. משם הובלתי לאימון המשקולות, לאחר מכן, בכל יום הייתה פעילות אחרת. לפנות ערב שימשתי לפורקן העבדים הנמוכים ושוב לאחר מכן פעילויות משתנות. השיגרה נתנה לי ביטחון מסויים לפחות לגבי התקדמות הזמן. לעיתים, הושארתי במקומי שעות רבות ולעיתים היו ימיי עמוסים. כל אותה תקופה הייתי תלוי לחלוטין במוביל כך שכשכולם היו עסוקים, אני נחתי.

ערב אחד (ידעתי שזה ערב כי זה היה אחרי הפורקן של העבדים הנמוכים) הוביל אותי המוביל לתוך בניין. עצרנו וחיכינו במקום אחד כשקולות רמים של אנשים מגיעים מאולם סמוך. פתאום, במפתיע שמעתי לחישה על אוזני: ''האדון החליט לעשות ניסיון אחרון לשבור אותך, תעשה לי טובה ותיכנע.''
''להיכנע למה?'' לחשתי
''תבקש להפסיק, תגיד 'די', זאת זכותו של כל עבד.''
''האדון האמיתי שלי, זה ששלח אותי לכאן, סומך עליי.'' לחשתי. ''אני לא אבייש אותו, אעמוד בכל שיידרש.''
''הם יהרגו אותך...'' אמר הלוחש בדאגה.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...