>  >  > 

החיים שלי עומדים להשתנות

מאז ומתמיד אני מכיר את עצמי כהומו. כבר בגיל 17.3 רכשתי עיתוני הומו ואוננתי כל לילה ובכל הזדמנות שהייתה לי. בגיל 17.7 נכנסתי בראשונה לחנות סקס ופתחתי חשבון לסרטי סקס כמובן סרטי הומו.

קוראים לי דן, אני בן 19, שחרחר, בעל גוף שרירי ללא שיער בכלל (היום), עם זין באורך 17 ס''מ, עבד של רוני – אבא שלי. אמא שלי התגרשה מאבא שלי לפני שנים ומאז לא שמעתי ממנה. ההורים של אבא גרים בקליפורניה כך שמה שנשאר לי זה אבא.

בפעם הראשונה שראיתי סרט כחול עם הומואים חשבתי שזה הדבר הכי מדהים בעולם, עד שבאחת מאותם בפעמים שהחלפתי סרט ראיתי פרסומת של סרט SM בחנות וכמובן שלקחתי סרט כזה. כל הדרך חזרה הביתה עמד לי הזין ממה שאני הולך לראות... כשהגעתי, אבא היה בבית וחיכיתי עד שיילך לישון כדי להציץ בסרט, כשאבא הלך לישון הכנסתי את הקלטת והתחלתי לצפות, לא רציתי להשפיך אז לא הוצאתי את הזין שלי מתוך המכנסיים למרות שהוא עמד במלואו והתחנן לצאת החוצה. בסרט היו שלושה בחורים מקסימים ביופיים אחד היה לבוש בגדי עור והשניים האחרים היו עירומים עם כיסוי עיניים וקולרים ובחור בבגדי העור הצמיד את ראשיהם למפשעתו והם ליקקו את איבר מינו מבעד למכנס העור... לאחר כעשר דקות צפייה גמרתי במכנסיים בלי שנגעתי בזין שלי בכלל.

ביום ההולדת של גיל 16 אבא קנה לי כרטיסים לטיול עם סבא וסבתא בקליפורניה במשך שבועיים, הוא אמר שהוא לא יכול להצטרף מפני שיש לו הרבה עבודה. אבא מנכ''ל חברה ואנחנו עשירים מאוד. יש לנו קוטג' ובריכה כך שלא ממש הבנתי למה הוא לא בא. לאחר שבוע נסעתי לטיול עם סבא וסבתא ואחד הדברים שקניתי שם היה מכנס צמוד (טייץ) קצר שמאוד אהבתי מפני שכל החבילה שלי בלטה. לאחר שבוע וחצי התחיל לרדת גשם אז החלטתי להפתיע את אבא ולחזור מוקדם מהרגיל. כשירדתי מהמונית ראיתי שכל התריסים מוסתים בחזית הבית באמצע היום, מה שנראה מוזר.

נכנסתי במכנסי הטייץ שלי וצעקתי: ''אבא, אני בבית!'' לא היתה תשובה. לא צעקתי שוב כי לא רציתי להעיר אותו אם הוא ישן. שמתי את המזוודה בחדר והלכתי לחטוף משהו לאכול. לאחר מכן נכנסתי לחדר של אבי כדי לראות אותו ולתת לו נשיקה, את אבא שלי לא ראיתי. במקומו ראיתי בחור שחרחר, עירום על ארבע עם קולר לצווארו הקשור ללולאה ברצפה, אוכל ללא ידיים מצלחת על הרצפה. ישבנו היה מופנה אליי ונראו עליו סימנו הכאה, מה שגרם לאיברי לגדול... ואיברו ואשכיו מתנודדים בין רגליו. אותו בחור הסתכל עליי, נבח והמשיך לאכול.
לפתע נכנס אבא שלי לחדר הוא היה לבוש במכנס עור עם רצועות עור מתוחות על חזהו. הוא היה המום ושאל: ''דני, מה אתה עושה כאן?''
עניתי ''חזרתי מוקדם...'' אבי, שראה את הבליטה שהייתה לי במכנסיים, עטף אותה בידו ולחץ מעט, מה שגרם לי לזוז אחור באופן אינסטינקטיבי ולזין שלי להגיב בהנאה.

אבא פנה לאותו בחור וראה שאיבר מינו הזדקף והחל להכות על ישבנו ואמר: ''אתה נהנה לראות את החבילה של הבן שלי, אה, כלב...? עכשיו תתלבש ותלך.'' כל זה גרם לי להרגיש מחורמן יותר ויותר יצאתי והלכתי לחדרי. לאחר חצי שעה אבא קרא לי אליו ואמר לי שאני לא צריך להתבייש ממנו בגלל מה שראיתי ושלפי תגובת איבר מיני הוא מניח שנהנתי לראות את זה אז ועכשיו... כמו כן, הוא אמר לי שהוא יודע שאני הומו - הוא מצא בחדרי קלטת וידאו של סרט SM כך שאני יכול לדבר איתו מתי שאני רוצה על כל דבר.

חזרתי לחדרי נשכבתי במיטה אך לא יכולתי לישון בגלל אותו מראה ובטח שהזין שלי לא נח לרגע מאז. השפכתי פעמיים עד שנרדמתי כשאני חושב על אותו מראה ועל אבי כאובייקט מיני מושך... איך איבר מינו בלט מתוך מכנסי העור וכל מה שאני רוצה הוא להיות העבד שלו ושהוא יכה אותי בישבן כמו את אותו הבחור. גם ביום למחרת רק על זה חשבתי ובמשך השבוע וחצי הקרובים כל מה שרציתי הוא להיות העבד שלו. ביום שבת התעוררתי ולא יכולתי יותר גם לאחר אוננות כל מה שרציתי הוא להיות מושפל ע''י אבי. אבי היה ער וישב עם מכנסיים קצרים וללא חולצה על שפת הבריכה, מה שגרם לאיבר מיני להתחיל להתקשות.

החלטתי לעשות מעשה. הלכתי לחדרי, לבשתי את הטייץ מקליפורניה וישבתי ליד אבא שלי...
''אבא, בקשר לאותה פעם ש...אתה יודע...''
''כן, בןץ''
''אני לא... אה... נהנתי לראות אותך שולט על אדם אחר ו...''
''כן,בן.''
''...והייתי רוצה... אבל רק אם אתה רוצה, להיות כמוהו.''
''איך, בן?''
''כמוהו... עבד שלך.'' הוא העיף מבט על המפשעה שלי שהייתה נפוחה מאוד וליטף את הירך שלי.
''אתה יודע במה זה כרוך, בן?''
''כן, נראה לי.''
''זה אומר שאתה עושה כל מה שאני אומר לך, גם אם זה לא נראה לך, כמו ללבוש מה שאני אגיד לך, לאכול מה שאני אגיד לך, לקום מתי שאגיד לך ואפילו לדבר רק ברשות ממני.''
''כן, אבא, אני מוכן.''
''בן, זה כולל גם לספר לי את הסודות הכי כמוסים שלך, לאונן מתי שאני ארשה לך וכמוכן להיענש מתי שתעשה משהו שלא לרוחי.'' אבא החל מלטף את המפשעה שלי בעוד שאני נוהם מעט.
''כן, אבא, כל מה שתגיד.''
''בסדר בן אם אתה כל כך רוצה, היום, בתשע בערב, תשב ללא בגדים בחדר האורחים, אם תתחרט, אל תהיה בסלון.''
''אני לא אשנה את דעתי, תהיה בטוח, תודה, אבא.''

נשקתי לו על הפה ונכנסתי הביתה, כל אותו היום לא יכולתי לחשוב על משהו אחר חוץ מזה. בשעה חמישה לתשע התפשטתי והגעתי לסלון מבויש במקצת. ישבתי באמצע הספה הגדולה עם ידיים בין הרגליים מסתירות את איברי החצי עומד, חיכיתי כחמש דקות ואז הופיע אבא, לבוש תחתונים אדומים וחולצה קצרה עם מקל ארוך ודק בידו. הוא הסתכל אליי במבט מוזר והורה לי עם המקל לקום ולעמוד מולו ולהזיז את הידיים לצדדים. הוא החל מזיז עם המקל את איבר מיני ולהכות קלות באשכיי, מה שגרם לאברי להתקשות. לאחר מכן הורה לי לשבת על הרצפה בצד השמאלי של החדר הרגליים, ניצבות אך מפוסקות והידיים בצידי הגוף.

''מהיום אתה העבד שלי. אתה תעשה כל מה שיתחשק לי מתי שיתשק לי. אתה תקרא לי לפני אנשים 'אדון רוני' או 'מאסטר רוני'. כשאנחנו לבד ורק כשאני לא כועס עליך, תקרא לי אבא, אני אקרא לך איך שאני ארצה למשל: העבד דני, מוצץ, אוכל בתחת, הכלב דני. שמך הרשמי יהיה dany boy. אתה לעולם לא תסתיר ממני את איבר מינך. להיפך, אתה תספק לי את מלוא הראות אליו. אתה צריך להיות גאה באדון שלך ולרצות אותו. בבית אתה לא תלבש כלום וכל מה שתלבש יהיה באישורי בלבד, לבינתיים אתה עדיין ישן בחדרך. אסור לך לסגור אחריך דלתות בבית. כמו כן, אסור לך לאונן ללא אישורי.''

אבא הלך לחדרו והביא תיק. הוא הוציא מהתיק קולר שחור. על הקולר היה מורכב עיגול מתכת ועליו חרוט Dany Boy מצד אחד ו Ronis Dog מהצד השני. הוא הגיש לי את הקולר ואמר ''שים אותו.''
עניתי: ''כן, מאסטר...''

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...